საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი |
სასწავლო ცხრილი |
---|
აუდიტორიები
06-101ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112481 კანდელაკი ოთარი Теория национализма (NATH007-LS) практич. Работа |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 112505.1-7, 112510.1-7 ბოჭორიშვილი ირინე უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | 112305 ქოიავა ზაზა ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | 112380 კანდელაკი ოთარი НАТО в системе международных отношений (NNSTR07-LS) лекция |
112505 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
112505.2-7 სიგუა მაია უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | 112361 გობეჩია გიგლა მასკომუნიკაციის საშუალებათა მენეჯმენტი (FAMA007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | 112306 კულდონაშვილი გიორგი ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
112457.2-7 ჯანიაშვილი ეთერი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | 112406 ტაბატაძე მერაბი სოციალური მუშაობის საფუძვლები (BSW0007-LS) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 112361 ქათამაძე ლიანა შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
8-16:00 | 112457 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 112306 ქოიავა ზაზა ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-102ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 112506.1-7 ტაბატაძე ხათუნა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 112205 ბაღათურია გიორგი კორპორაციული მართვა (CRM0007-LS) ლექცია |
712501 ბაღათურია გიორგი მათემატიკური სტატისტიკა (MTS0007-LS) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | 112457.1-7 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 112506.2-7 ჩხენკელი ირინა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112389 ოთხოზორია ნინო თანამედროვე ევროპული პოლიტიკურ-სამართლებრივი აზროვნება (MCI0007-LS) პრაქტიკული |
712501 ბაღათურია გიორგი მათემატიკური სტატისტიკა (MTS0007-LS) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 112205 ბაღათურია გიორგი კორპორაციული მართვა (CRM0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 112456.2-7 მაჭავარიანი ნატო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 712501 იაშვილი თინათინ საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) ლექცია |
712575H იაშვილი ირინე ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 712501 იაშვილი თინათინ საერთაშორისო მენეჯმენტი (INTMN-LS) პრაქტიკული |
712501 იაშვილი ირინე ინოვაციური მენეჯმენტი, პროცესი და ტექნოლოგიები (INM0007-LS) ლექცია |
712506 ოვსიანიკოვა ნუნუ მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (MLG0007-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | 712501 იაშვილი ირინე საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული |
712501 იაშვილი ირინე ინოვაციური მენეჯმენტი, პროცესი და ტექნოლოგიები (INM0007-LS) პრაქტიკული |
712501 ბაღათურია გიორგი რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
13-21:00 | 712501 იაშვილი ირინე საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია |
712575H იაშვილი ირინე ლოგისტიკა (LOGIS07-LS) ლექცია |
712501 ბაღათურია გიორგი რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-103ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112455 ჯანიაშვილი ეთერი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 112205 ცანავა ნოდარი თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (MOSPM07-LP) ლექცია |
--- | |
3-11:00 | --- | 112505.3-7 მგალობლიშვილი ეთერი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 112258 ღადუა თეიმურაზ ბიზნესის სამართლებრივი რეგულირება (LRBBT07-LS) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | --- | 112555 ხინთიბიძე ციალა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
112510.2-7 ბოჭორიშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112405 ტაბატაძე მერაბი სოციალური მუშაობის საფუძვლები (BSW0007-LS) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | --- | 112406.1-7 გურამიშვილი ზაირა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | --- | 112406 ქარქაშაძე ნათია საქალაქო მეურნეობის მართვა (UEM0001-LP) პრაქტიკული |
--- | 112405 ქარქაშაძე ნათია საქალაქო მეურნეობის მართვა (UEM0001-LP) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 112205 კიკვაძე ტარიელი ხარჯთაღრიცხვის საფუძვლები (ქართულად) (PROAG07-LS ) ლექცია |
--- | --- | --- | 112256 ღადუა თეიმურაზ ბიზნესის სამართლებრივი რეგულირება (LRBBT07-LS) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 712556 ფიჩხაია ირინა საბანკო აუდიტი (BAABP07–LS) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-104ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 112510.2-7 ბოჭორიშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112205 შამოევი დავით ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (PLS0007-LS) პრაქტიკული |
112406.1-7 გურამიშვილი ზაირა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 112555.3-7 შალიკაშვილი თამარი უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | --- | --- | 112205 იაკობიძე დავით ადგილობრივი თვითმმართველობის ბიუჯეტირება და ეკონომიკა (ქართულად) (BLGEG07-LS) ლექცია |
--- | --- | |
6-14:00 | 112305 ლელაძე დავით საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (ASOPA07-LSB) პრაქტიკული |
112205 კიკვაძე ტარიელი ხარჯთაღრიცხვის საფუძვლები (ქართულად) (PROAG07-LS ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 112306 ლელაძე დავით საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (ASOPA07-LSB) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 712506 ოვსიანიკოვა ნუნუ მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (MLG0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 712505 ქარდავა თამარ მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (MLG0007-LS) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | 712506 ქოჩორაძე ოთარი საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) პრაქტიკული |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-105ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112555 ვანიშვილი მერაბი ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 112506.2-7 ჩხენკელი ირინა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 112555 ვანიშვილი მერაბი ფინანსების საფუძვლები (FINSA05) ლექცია |
3-11:00 | --- | 112406, 112405 ჩიკვილაძე ნატო მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია |
--- | 112306 ვასაძე ხატია საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | 112405, 112406 ქოჩორაძე ოთარი საქმიანი ურთიერთობები (BRE0007-LS) ლექცია |
--- | 112257 ღადუა თეიმურაზ ბიზნესის სამართლებრივი რეგულირება (LRBBT07-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | --- | 112405 ჩიკვილაძე ნატო მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
--- | --- | 112258, 112257 ღადუა თეიმურაზ ბიზნესის სამართლებრივი რეგულირება (LRBBT07-LS) ლექცია |
|
6-14:00 | 112357, 112356, 112355 შონია ნანა ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) ლექცია |
--- | 112455 მაზიაშვილი ნინო მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული |
112457, 112456, 112455 ღადუა თეიმურაზ ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) ლექცია |
||
7-15:00 | 112506 ქუთათელაძე მაია საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული |
--- | --- | 112255 ღადუა თეიმურაზ ბიზნესის სამართლებრივი რეგულირება (LRBBT07-LS) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 112365 ჩხაიძე ზურაბ ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112256, 112255 ღადუა თეიმურაზ ბიზნესის სამართლებრივი რეგულირება (LRBBT07-LS) ლექცია |
10-18:00 | 712506 ბაღათურია გიორგი სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 712505 ბაღათურია ოთარი სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (CSAMD07-LS) ლექცია |
--- |
12-20:00 | 712555, 712556 ფიჩხაია ირინა საბანკო აუდიტი (BAABP07–LS) ლექცია |
--- | 712505 გალახვარიძე ნაირა ინოვაციური მენეჯმენტი (INMAN07-LS) პრაქტიკული |
712505 ბაღათურია ოთარი სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (CSAMD07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 712505 გალახვარიძე ნაირა ინოვაციური მენეჯმენტი (INMAN07-LS) ლექცია |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-107ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112305 თაბაგარი ჟუჟუნა სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (PSM0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 112505.2-7 სიგუა მაია უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
112305 ნიშნიანიძე ნინო ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) პრაქტიკული |
112406.2-7 მაზანაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112505 გორაძე გიორგი სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) პრაქტიკული |
112455 ჯანიაშვილი ეთერი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
4-12:00 | 112306, 112305 ლელაძე დავით საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (ASOPA07-LSB) ლექცია |
112505.1-7, 112510.1-7 ბოჭორიშვილი ირინე უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 112505, 112506 გორაძე გიორგი სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) ლექცია |
112306, 112305 აბულაძე მაკა საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია |
112506.1-7 ტაბატაძე ხათუნა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
112456, 112457, 112455 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | 112457 მაზიაშვილი ნინო მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული |
||||
7-15:00 | --- | 112505, 112506 დოღონაძე შოთა საჯარო მმართველობის საფუძვლები (BPA0007) ლექცია |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | 112205 პეტრიაშვილი ლილი ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 712555 ფიჩხაია ირინა საბანკო აუდიტი (BAABP07–LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 712506 ლელაძე დავით ელექტრონული მთავრობა - შიდასახელისუფლო პროცესების რეინჟინერინგი (EGO0007-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | 712570 ბაქანიძე თეონა ბიზნეს კომუნიკაციის მენეჯმენტი (BCOMM07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | 712506 იაშვილი გენადი ელექტრონული მთავრობა - შიდასახელისუფლო პროცესების რეინჟინერინგი (EGO0007-LP) ლექცია |
--- | --- | 712575A1, 712575A2 ასათიანი ვლადიმერ ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) ლექცია |
712506 ბაღათურია ოთარი სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (CSAMD07-LS) ლექცია |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | 712570 ფარცვანია ბესარიონი პროგრამული შეფასება - ფორმები და მიდგომები (PREFA07- LS) ლექცია |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-109ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 112505 ქოიავა ზაზა საჯარო მმართველობის საფუძვლები (BPA0007) პრაქტიკული |
112406, 112405 მახვილაძე რევაზ საქალაქო მეურნეობის მართვა (UEM0001-LP) ლექცია |
2-10:00 | --- | --- | 112205 იაკობიძე დავით ადგილობრივი თვითმმართველობის ბიუჯეტირება და ეკონომიკა (ქართულად) (BLGEG07-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
3-11:00 | --- | 112367 ხიდირბეგიშვილი ნინო ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 712575A1 ასათიანი ვლადიმერ ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | 112457.2-7 ჯანიაშვილი ეთერი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | 112457 კოდელაშვილი ლია ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული |
112205 ცანავა ნოდარი თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (MOSPM07-LP) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 112205 პეტრიაშვილი ლილი ფინანსური აღრიცხვის კომპიუტერული სისტემები (ქართულად) (FASSG07-LS ) ლექცია |
112366 ხიდირბეგიშვილი ნინო ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) პრაქტიკული |
712575A2 ასათიანი ვლადიმერ ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | --- | 112405 იოსელიანი ჟუჟუნა საქმიანი ურთიერთობები (BRE0007-LS) პრაქტიკული |
112205 შამოევი დავით ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (PLS0007-LS) ლექცია |
112456 კოდელაშვილი ლია ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული |
112405, 112406 ლაბაძე ოთარ კომპიუტერული მოდელირება მართვაში (CMICT07-LP) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | --- | 712556 ასათიანი ვლადიმერ ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 112306 თაბაგარი ჟუჟუნა სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (PSM0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 712575D, 712575C კოზმანაშვილი ლია ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | 712556 ბურდიაშვილი რატი ფინანსური ანგარიშგება ბანკში (FRBBP07-LP) პრაქტიკული |
712505 დოღონაძე შოთა სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (APOPA07-LS) ლექცია |
712575Q, 712575H, 712575F, 712575E ცაავა გიორგი ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) პრაქტიკული |
712575B გვენეტაძე ლილი კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) ლექცია |
712575A3 კოზმანაშვილი ლია ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) პრაქტიკული |
|
11-19:00 | 712556 დიმიტრიშვილი კობა კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) პრაქტიკული |
--- | 712575B კოზმანაშვილი ლია ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) პრაქტიკული |
|||
12-20:00 | 712575B, 712575C, 712575D კოზმანაშვილი ლია ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) ლექცია |
--- | 712575B გვენეტაძე ლილი კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) პრაქტიკული |
712575A4 კოზმანაშვილი ლია ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) პრაქტიკული |
||
13-21:00 | 712575A3, 712575A4 კოზმანაშვილი ლია ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) ლექცია |
--- | 712575H, 712575E, 712575F, 712575Q ცაავა გიორგი ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) ლექცია |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-113ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 112506 დეკანოიძე ბუდუ სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
112306, 112305 ბაღათურია გიორგი გადაწყვეტილებების მიღების საფუძვლები (BDM0007-LS) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 112555 დარჩაშვილი მანანა პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია |
--- | 112406 იოსელიანი ჟუჟუნა საქმიანი ურთიერთობები (BRE0007-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | --- | --- | 112506 ქურასბედიანი ნინო სამოხელეო სამართალი (CSL0007-LS) პრაქტიკული |
112555.1-7 კინწურაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 112505, 112506 ქუთათელაძე მაია საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია |
112306 ბაღათურია გიორგი გადაწყვეტილებების მიღების საფუძვლები (BDM0007-LS) პრაქტიკული |
112457 სულაშვილი გიორგი სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული |
112305 გუგუჩია ქეთევან საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
112506 ქოიავა ზაზა საჯარო მმართველობის საფუძვლები (BPA0007) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 112305, 112306 ნიშნიანიძე ნინო ადამიანის ძირითადი უფლებები (HUR 0007-LS) ლექცია |
|||||
7-15:00 | 112305 ბაღათურია გიორგი გადაწყვეტილებების მიღების საფუძვლები (BDM0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 112306, 112305 ქოიავა ზაზა სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (PSM0007-LS) ლექცია |
112555 ხინთიბიძე ციალა სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | 112305, 112306 ოვსიანიკოვა ნუნუ ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია |
--- | 112405, 112406 ტაბატაძე მერაბი სოციალური მუშაობის საფუძვლები (BSW0007-LS) ლექცია |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 712570 ფარცვანია ბესარიონი პროგრამული შეფასება - ფორმები და მიდგომები (PREFA07- LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 912505 ქოჩორაძე ოთარი ეროვნული უსაფრთხოების მართვა და ინსტიტუტები (MINS007-L) ლექცია |
--- | 712506 ქოჩორაძე ოთარი საჯარო გამოსვლების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTLPS07-LP) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-112ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 112580 ბურჯალიანი არსენ Обшая социология (GESOC07-LS) практич. Работа |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 112586 მეტრეველი ლია გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 112406 ლაბაძე ოთარ კომპიუტერული მოდელირება მართვაში (CMICT07-LP) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | 112406.2-7 მაზანაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112586.1-7, 112562.1-7 ბურდული ია უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | 112457.1-7 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | 112562.3-7 ზაუტაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112405 ლაბაძე ოთარ კომპიუტერული მოდელირება მართვაში (CMICT07-LP) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 712506 ბაღათურია გიორგი სტატისტიკა სახელმწიფო მართვაში (SPA0007-LSP) პრაქტიკული |
712505 დოღონაძე შოთა სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (APOPA07-LS) პრაქტიკული |
--- | 712506 ბაღათურია ოთარი სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (CSAMD07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-131 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112356 ხიდირბეგიშვილი ნინო ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
112455 მეზურნიშვილი თენგიზ სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112357, 112356, 112355 მაისურაძე მამუკა ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) ლექცია |
2-10:00 | 112470, 112468, 112469 ხანთაძე გიორგი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია |
112356 მოსიაშვილი ვალერი ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) პრაქტიკული |
112456, 112455, 112457 მეზურნიშვილი თენგიზ სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია |
--- | ||
3-11:00 | 112355, 112357, 112356 მოსიაშვილი ვალერი ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) ლექცია |
112356 ხიდირბეგიშვილი ნინო ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) პრაქტიკული |
112355 ხიდირბეგიშვილი ნინო ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 112355 სულაშვილი გიორგი ინვესტირების ფინანსური საფუძვლები (FBIBT07-LS) პრაქტიკული |
112357 ხიდირბეგიშვილი ნინო ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) პრაქტიკული |
112456 მეზურნიშვილი თენგიზ სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული |
112357 ჭელიძე მედეა ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 112355 სულაშვილი გიორგი მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) პრაქტიკული |
112355 მოსიაშვილი ვალერი ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (NUMBT07-LS) პრაქტიკული |
--- | 112355, 112356, 112357 ნოზაძე მზევინარ მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) ლექცია |
112257 გვენეტაძე ლილი მენეჯმენტი საფინანსო დაწესებულებებში (MFUBT07) პრაქტიკული |
112357 მოსიაშვილი ვალერი ინვესტირების ფინანსური საფუძვლები (FBIBT07-LS) პრაქტიკული |
6-14:00 | 112456.2-7 მაჭავარიანი ნატო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112256, 112255 გვენეტაძე ლილი მენეჯმენტი საფინანსო დაწესებულებებში (MFUBT07) ლექცია |
--- | 112357, 112355, 112356 მოსიაშვილი ვალერი ინვესტირების ფინანსური საფუძვლები (FBIBT07-LS) ლექცია |
--- | 112255, 112256 მაისურაძე მამუკა ანგარიშსწორების სისტემები (PSYBT07-LB) ლექცია |
7-15:00 | 112357 ნოზაძე მზევინარ მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) პრაქტიკული |
112257, 112258 გვენეტაძე ლილი მენეჯმენტი საფინანსო დაწესებულებებში (MFUBT07) ლექცია |
112258, 112257 მაისურაძე მამუკა ანგარიშსწორების სისტემები (PSYBT07-LB) ლექცია |
|||
8-16:00 | 112356 სულაშვილი გიორგი მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) პრაქტიკული |
112256 გვენეტაძე ლილი მენეჯმენტი საფინანსო დაწესებულებებში (MFUBT07) პრაქტიკული |
--- | 112357 ხიდირბეგიშვილი ნინო ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
112457, 112455, 112456 მაისურაძე მამუკა საბანკო ინჟინერინგისა და მართვის საფუძვლები (BBEBT07-LB) ლექცია |
|
9-17:00 | 112356 სულაშვილი გიორგი ინვესტირების ფინანსური საფუძვლები (FBIBT07-LS) პრაქტიკული |
112255 გვენეტაძე ლილი მენეჯმენტი საფინანსო დაწესებულებებში (MFUBT07) პრაქტიკული |
--- | 112258 გვენეტაძე ლილი მენეჯმენტი საფინანსო დაწესებულებებში (MFUBT07) პრაქტიკული |
112366, 112367, 112365 მაისურაძე მამუკა ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) ლექცია |
|
10-18:00 | --- | 912555 ინგოროყვა ანტონ კორპორაციული ფინანსების გაძლიერებული კურსი (ACFFI07-L) ლექცია |
--- | 712555 დიმიტრიშვილი კობა კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | 712555 ბურდიაშვილი რატი ფინანსური ანგარიშგება ბანკში (FRBBP07-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | 712555 ასათიანი ვლადიმერ ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) პრაქტიკული |
712555, 712556 დიმიტრიშვილი კობა კორპორაციული ფინანსები (CFIBP07-LS) ლექცია |
--- | |
13-21:00 | 712556, 712555 ბურდიაშვილი რატი ფინანსური ანგარიშგება ბანკში (FRBBP07-LP) ლექცია |
--- | 712556, 712555 ასათიანი ვლადიმერ ფინანსური ინჟინერინგი (FIIBP07-LS) ლექცია |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-132.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112456.2-7 ბარბაქაძე ნათელა საბანკო ინჟინერინგისა და მართვის საფუძვლები (BBEBT07-LB) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112457.2-7 ბარბაქაძე ნათელა საბანკო ინჟინერინგისა და მართვის საფუძვლები (BBEBT07-LB) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | 112258.2-7 ბარბაქაძე ნათელა ანგარიშსწორების სისტემები (PSYBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 112455.2-7 ბარბაქაძე ნათელა საბანკო ინჟინერინგისა და მართვის საფუძვლები (BBEBT07-LB) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 112257.2-7 ბარბაქაძე ნათელა ანგარიშსწორების სისტემები (PSYBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 112255.2-7 ბარბაქაძე ნათელა ანგარიშსწორების სისტემები (PSYBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 112256.2-7 ბარბაქაძე ნათელა ანგარიშსწორების სისტემები (PSYBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-602ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112488.2-7 ცომაია თეა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | 112481, 112480 კანდელაკი ოთარი Теория национализма (NATH007-LS) лекция |
112461, 112460, 112462 შონია მურადი სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (MESOS07-LS) ლექცია |
112489 ვასაძე ხატია საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 112380 ლომიძე ნონა Анализ политики (PPA0007-LS) практич. Работа |
||||
3-11:00 | 112487 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული |
112489, 112488, 112487 გურამიშვილი მაია პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია |
112460 შონია მურადი სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (MESOS07-LS) პრაქტიკული |
112461, 112462, 112460 ლომიძე მარინე PR და მედია ურთიერთობები (PRMED007-LS) ლექცია |
112388, 112389, 112387 ჩქოფოია სოფო საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) ლექცია |
|
4-12:00 | 112486.2-7 იმნაძე თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112481 ლომიძე ნონა Мировая политика (WOPO007 ) практич. Работа |
--- | |||
5-13:00 | 112488 გურამიშვილი მაია პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული |
612280 მაისურაძე ნათელა Международное право прав человека (ILHR007-LS) лекция |
112285, 112286 კუპრაშვილი ჰენრი ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | 112560 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
112489.1-7 ინასარიძე მანანა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112388, 112387, 112389 ჯაგოდნიშვილი ივანე ორატორული ხელოვნება და რიტორიკა (RTHRH07-LS) ლექცია |
112285, 112286 ჩხიკვიშვილი გიორგი პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) ლექცია |
112587, 112588 ჯიჯეიშვილი ქეთი პოლიტიკური ფსიქოლოგია (POPS007) ლექცია |
|
7-15:00 | 112245 ჯორბენაძე ზურაბ ბიზნესის ანალიზის მეთოდები (BUSAN07GA1-LS) ლექცია |
112380 კიკნაძე ავთანდილი Современная дипломатия (MODI007-LS) лекция |
112288, 112289, 112287 მადუაშვილი გიორგი საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) ლექცია |
|||
8-16:00 | 112585 გომართელი ნინო მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) პრაქტიკული |
112560 სტრელკოვა რუსუდან PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) პრაქტიკული |
112489 გურამიშვილი მაია პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული |
112562.2-7, 112586.2-7 ლეჟავა ეკატერინე უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
--- | 712585 ამირგულაშვილი მაია გლობალიზაცია და ნაციონალიზმის თეორიები (TGAN007) ლექცია |
9-17:00 | --- | 712585 ამირგულაშვილი მაია გლობალიზაცია და ნაციონალიზმის თეორიები (TGAN007) პრაქტიკული |
||||
10-18:00 | 712585 კვეტენაძე ზურაბი საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (CTIR007-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | 712585 კვეტენაძე ზურაბი საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (CTIR007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-604ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112481, 112480 ფოცხვერაშვილი დიანა Прикладная психология (APPSY07) лекция |
112489 კუპრეიშვილი თამარი საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
112461.2-7 გვენეტაძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112488 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
112380 კანდელაკი ოთარი НАТО в системе международных отношений (NNSTR07-LS) практич. Работа |
--- |
2-10:00 | 612381 სეხნიაშვილი დალი Международные экономические отношения (RINEC07-LS) практич. Работа |
|||||
3-11:00 | 112560 ბაღათურია მარინა ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
112585, 112586 კუტუბიძე იაშა სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
112361, 112360 ქათამაძე ლიანა შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) ლექცია |
112386, 112385 ჩქოფოია სოფო საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) ლექცია |
112287 გვენეტაძე ეპიფანე ნატოს ახალი სტრატეგია ევრაზიაში (NNSE007-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 112561.2-7 ფავლენიშვილი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112385, 112386 ჯაგოდნიშვილი ივანე ორატორული ხელოვნება და რიტორიკა (RTHRH07-LS) ლექცია |
112485, 112486 სონღულაშვილი ავთანდილ პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) ლექცია |
612381 სეხნიაშვილი დალი Международные экономические отношения (RINEC07-LS) лекция |
||
5-13:00 | 112588 თელია ქეთევან პოლიტიკური ფსიქოლოგია (POPS007) პრაქტიკული |
112562, 112560, 112561 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია |
--- | 112585 მეტრეველი ლია გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 112535 ინანიშვილი გივი არქეოლოგიის საფუძვლები (PRIAR-007) ლექცია |
112386, 112385 გრიგალაშვილი სულიკო შავი ზღვის აუზში მიმდინარე რეგიონალიზაციისა და ინტეგრაციის პროცესები (RIBSB07-LS) ლექცია |
||||
7-15:00 | --- | 112561, 112560, 112562 სტრელკოვა რუსუდან PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) ლექცია |
112360 გობეჩია გიგლა ახალი მედია (NEMED07-LS) პრაქტიკული |
112389 ბახსოლიანი ნანა ქართული ემიგრაცია ევროპაში (GEEU007) პრაქტიკული |
112289, 112287, 112288 ჩხიკვიშვილი გიორგი პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) ლექცია |
|
8-16:00 | 612381 ლომიძე ნონა Анализ политики (PPA0007-LS) практич. Работа |
112487, 112489, 112488 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია |
612381, 112380 მაისურაძე ნათელა Основы международного права (COSOP07-LS) лекция |
112585, 112586 ჯიჯეიშვილი ქეთი პოლიტიკური ფსიქოლოგია (POPS007) ლექცია |
||
9-17:00 | 112360, 112361 გობეჩია გიგლა მასკომუნიკაციის საშუალებათა მენეჯმენტი (FAMA007-LS) ლექცია |
--- | --- | |||
10-18:00 | --- | 912585 ჯიჯეიშვილი ქეთი საერთაშორისო ურთიერთობები და მსოფლიო პოლიტიკა (SAERPOL) ლექცია |
--- | --- | --- | 712535 გველესიანი სულხან პეტროგრაფია-ლითოლოგია (PELIT03) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | 712535 აბუთიძე მანანა ხელოვნების სტილთა ისტორია და თეორია (HITAS 07) ლექცია |
||
12-20:00 | --- | --- | --- | 712535 ინანიშვილი გივი მატერიალური კულტურის ძეგლთა კონსერვაცია (COCU-07) ლაბორატორიული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | 712535 ხოხობაშვილი თამარი თბილისის არქეოლოგია (ARTBI07) ლექცია |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-607ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 612381 თავდიშვილი მურმან Мировые цивилизации (WOCL007-LS) практич. Работа |
112535 შონია მურადი სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
112460 გაფრინდაშვილი როზა სოციალური ფსიქოლოგია (SOCPS07-LS) პრაქტიკული |
112535 ასათიანი ნათია მხატვრული ნაწარმოების პროფესიული აღწერა (PDAW-007) პრაქტიკული |
112388 გრიგალაშვილი სულიკო შავი ზღვის აუზში მიმდინარე რეგიონალიზაციისა და ინტეგრაციის პროცესები (RIBSB07-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | 112287 თევდორაშვილი თამარ დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 612280 კალანდაძე გიორგი Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) лекция |
112288 სულაბერიძე ნინო დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) პრაქტიკული |
--- | 112535 ასათიანი ნათია მხატვრული ნაწარმოების პროფესიული აღწერა (PDAW-007) ლექცია |
112385 მაისურაძე თამარ ორატორული ხელოვნება და რიტორიკა (RTHRH07-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 112462.2-7 ფეტელავა სოფიკო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112486.2-7 იმნაძე თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112485 ჩახუნაშვილი ელენე უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112360 გობეჩია გიგლა მასკომუნიკაციის საშუალებათა მენეჯმენტი (FAMA007-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 112485 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
112380 სეხნიაშვილი დალი Международные экономические отношения (RINEC07-LS) практич. Работа |
||||
6-14:00 | 112462 ლომიძე მარინე PR და მედია ურთიერთობები (PRMED007-LS) პრაქტიკული |
112535 მესხია მარინე საქართველოს ისტორიული გეოგრაფია (HIGEGE) ლექცია |
112580 ლომიძე ნონა История дипломатии (HODIP07-LS) практич. Работа |
612280 გელენავა ირაკლი Региональные подсистемы и региональные проблемы международных отношений (RSRPIR7-LS) практич. Работа |
||
7-15:00 | 112560 ბერიშვილი მირანდა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | ||||
8-16:00 | 112588 მეტრეველი ლია გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
112462 ზირაქაშვილი გიორგი კონფლიქტოლოგია (CONF007-LS) პრაქტიკული |
112461.2-7 გვენეტაძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112480 მაჭავარიანი ნატო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112288 გვენეტაძე ეპიფანე ნატოს ახალი სტრატეგია ევრაზიაში (NNSE007-LS) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 712535 გველესიანი სულხან პეტროგრაფია-ლითოლოგია (PELIT03) ლექცია |
|||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 712570.2-7, 712585.4-7, 712535.2-7 მეგრელიშვილი ტატიანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-608ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112562 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
112586, 112585 გომართელი ნინო მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) ლექცია |
112488.2-7 ცომაია თეა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112486 სულაბერიძე ნინო საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
112285, 112286 გვენეტაძე ეპიფანე ნატოს ახალი სტრატეგია ევრაზიაში (NNSE007-LS) ლექცია |
112385 ოთხოზორია ნინო თანამედროვე ევროპული პოლიტიკურ-სამართლებრივი აზროვნება (MCI0007-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | 112485, 112486 გვარამია ვეფხვია საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია |
|||||
3-11:00 | 112480 მაჭავარიანი ნატო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | 112542, 112543 დალაქიშვილი გოჩა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
112487, 112489, 112488 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია |
|
4-12:00 | 112486.1-7, 112462.1-7 გამყრელიძე ნანა უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
112489.2-7 სვიმონიშვილი მზია უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112287 თევდორაშვილი თამარ საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) პრაქტიკული |
112285, 112286 ჩქოფოია სოფო ახლო აღმოსავლეთი რეგიონალურ პოლიტიკაში (NEPA007-LS) ლექცია |
||
5-13:00 | 112289, 112288, 112287 ოჩიგავა გოჩა დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) ლექცია |
612280 გელენავა ირაკლი Региональные подсистемы и региональные проблемы международных отношений (RSRPIR7-LS) лекция |
112587, 112588 კაპანაძე თემურ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
|||
6-14:00 | 112385, 112386 ბახსოლიანი ნანა ქართული ემიგრაცია ევროპაში (GEEU007) ლექცია |
112461 ზირაქაშვილი გიორგი კონფლიქტოლოგია (CONF007-LS) პრაქტიკული |
112489.2-7 სვიმონიშვილი მზია უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112361, 112360 სურმავა მარინე კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია |
112288, 112287, 112289 კუპრაშვილი ჰენრი ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) ლექცია |
112460 ლომიძე მარინე PR და მედია ურთიერთობები (PRMED007-LS) პრაქტიკული |
7-15:00 | 112261, 112260 გაფრინდაშვილი როზა PR და ეთიკა (PRET007-LS) ლექცია |
112360, 112361 ჯაგოდნიშვილი ივანე ორატორული ხელოვნება (საჯარო კამათის ტექნოლოგიები) (RATPD07-LS) ლექცია |
112386 ოთხოზორია ნინო თანამედროვე ევროპული პოლიტიკურ-სამართლებრივი აზროვნება (MCI0007-LS) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 112481, 112480 ყიფიანი მაია История и политика Европейского союза (HPEU007-LS) лекция |
112535 ქორჩილავა დარეჯან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
112587, 112588 გომართელი ნინო მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) ლექცია |
112588, 112587 კუტუბიძე იაშა სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
112461 ლომიძე მარინე PR და მედია ურთიერთობები (PRMED007-LS) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 112511, 112510 ქორჩილავა დარეჯან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
112540, 112541 დალაქიშვილი გოჩა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 712585.3-7, 712535.3-7, 712570.4-7 ჩიქვინიძე ია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-609ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112488.1-7 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | 112387 კაპანაძე ლალი გეოპოლიტიკა: წარსული და თანამედროვება (GPM0007-LS) პრაქტიკული |
112288 კუპრეიშვილი თამარი პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) პრაქტიკული |
112387 ოთხოზორია ნინო თანამედროვე ევროპული პოლიტიკურ-სამართლებრივი აზროვნება (MCI0007-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 112361 გობეჩია გიგლა ახალი მედია (NEMED07-LS) პრაქტიკული |
112460 ბერიშვილი მირანდა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
||||
3-11:00 | 112389 გრიგალაშვილი სულიკო შავი ზღვის აუზში მიმდინარე რეგიონალიზაციისა და ინტეგრაციის პროცესები (RIBSB07-LS) პრაქტიკული |
112486 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული |
112480 ყიფიანი მაია История и политика Европейского союза (HPEU007-LS) практич. Работа |
612381 კიკნაძე ავთანდილი Современная дипломатия (MODI007-LS) практич. Работа |
||
4-12:00 | 112460 ზირაქაშვილი გიორგი კონფლიქტოლოგია (CONF007-LS) პრაქტიკული |
112561.1-7 მოვსესიანი ირინე უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
112460 ბერიშვილი მირანდა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | --- | 112586.3-7 ცომაია თეა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |||
6-14:00 | 112388 ჩქოფოია სოფო საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) პრაქტიკული |
112585 თელია ქეთევან პოლიტიკური ფსიქოლოგია (POPS007) პრაქტიკული |
--- | 112535.3-7 ცომაია თეა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 112561.1-7 მოვსესიანი ირინე უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | ||||
8-16:00 | 112388 მაისურაძე თამარ ორატორული ხელოვნება და რიტორიკა (RTHRH07-LS) პრაქტიკული |
112485 თევდორაშვილი თამარ საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
112386 ბახსოლიანი ნანა ქართული ემიგრაცია ევროპაში (GEEU007) პრაქტიკული |
112562 სტრელკოვა რუსუდან PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) პრაქტიკული |
112361 მაისურაძე თამარ ორატორული ხელოვნება (საჯარო კამათის ტექნოლოგიები) (RATPD07-LS) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | 712585 კიკნაძე ავთანდილი საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატია (DFC0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | 712585 კიკნაძე ავთანდილი საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატია (DFC0007-LS) ლექცია |
--- | 712585 ჯიჯეიშვილი ქეთი მსოფლიო პოლიტიკური და ეკონომიკური რუკის რეგიონალური პროცესების კვლევის ანალიზი (WMA0007-LS) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-610ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112286 კუპრაშვილი ჰენრი ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) პრაქტიკული |
112580 ასლანიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112461.1-7 ტაბატაძე ხათუნა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112286 ჩქოფოია სოფო ახლო აღმოსავლეთი რეგიონალურ პოლიტიკაში (NEPA007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112485 ჩქოფოია სოფო ნაციონალიზმის თეორია (NATH007) პრაქტიკული |
2-10:00 | 112360 მაისურაძე თამარ ორატორული ხელოვნება (საჯარო კამათის ტექნოლოგიები) (RATPD07-LS) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 112562 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
112385 კაპანაძე ლალი გეოპოლიტიკა: წარსული და თანამედროვება (GPM0007-LS) პრაქტიკული |
112487 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 112462.2-7 ფეტელავა სოფიკო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112260 მიქავა ირაკლი ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული |
112389 ჩქოფოია სოფო საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | --- | 112380 თავდიშვილი მურმან Мировые цивилизации (WOCL007-LS) лекция |
112586.2-7, 112562.2-7 ლეჟავა ეკატერინე უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 112288 კუპრაშვილი ჰენრი ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) პრაქტიკული |
112287 კუპრაშვილი ჰენრი ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) პრაქტიკული |
112289 სულაბერიძე ნინო საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) პრაქტიკული |
112487 ჩქოფოია სოფო ნაციონალიზმის თეორია (NATH007) პრაქტიკული |
112361 სურმავა მარინე კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | ||||||
8-16:00 | 112462 გაფრინდაშვილი როზა სოციალური ფსიქოლოგია (SOCPS07-LS) პრაქტიკული |
112561 ღურწკაია კარლო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
612280 კალანდაძე გიორგი Международные организации (LIO0007-LS) практич. Работа |
112461.1-7 ტაბატაძე ხათუნა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112288 ჩხიკვიშვილი გიორგი ახლო აღმოსავლეთი რეგიონალურ პოლიტიკაში (NEPA007-LS) პრაქტიკული |
112287 ჩხიკვიშვილი გიორგი ახლო აღმოსავლეთი რეგიონალურ პოლიტიკაში (NEPA007-LS) პრაქტიკული |
9-17:00 | ||||||
10-18:00 | --- | --- | 712560 ლომინაძე სერგო ბიზნეს-ურთიერთობები (BR00007-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-611ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112385 ბახსოლიანი ნანა ქართული ემიგრაცია ევროპაში (GEEU007) პრაქტიკული |
112485, 112486 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) ლექცია |
--- | 612381 მაისურაძე ნათელა Основы международного права (COSOP07-LS) практич. Работа |
112560, 112561, 112562 ბოჭორიშვილი ირაკლი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
2-10:00 | --- | 112555 დალაქიშვილი გოჩა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
112560, 112561, 112562 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
|||
3-11:00 | --- | 112480 ლომიძე ნონა Мировая политика (WOPO007 ) практич. Работа |
112461, 112462, 112460 ზირაქაშვილი გიორგი კონფლიქტოლოგია (CONF007-LS) ლექცია |
112540 არღანაშვილი ლიანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
612280 სეხნიაშვილი დალი Мировая экономика (WEC0007-LS) лекция |
|
4-12:00 | 112505, 112506 ბრელიძე მარინე ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
112287, 112288, 112289 გვენეტაძე ეპიფანე ნატოს ახალი სტრატეგია ევრაზიაში (NNSE007-LS) ლექცია |
112566, 112565, 112567 კაპანაძე თემურ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
|||
5-13:00 | 112386, 112385 გრიგალაშვილი სულიკო გეოპოლიტიკა: წარსული და თანამედროვება (GPM0007-LS) ლექცია |
112387, 112388, 112389 გრიგალაშვილი სულიკო შავი ზღვის აუზში მიმდინარე რეგიონალიზაციისა და ინტეგრაციის პროცესები (RIBSB07-LS) ლექცია |
112462, 112461, 112460 გაფრინდაშვილი როზა სოციალური ფსიქოლოგია (SOCPS07-LS) ლექცია |
112488, 112489, 112487 ჯიქია მარიამ საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია |
112287, 112289, 112288 ჩხიკვიშვილი გიორგი ახლო აღმოსავლეთი რეგიონალურ პოლიტიკაში (NEPA007-LS) ლექცია |
112586 თელია ქეთევან სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
6-14:00 | 112480 კანდელაკი ოთარი Теория национализма (NATH007-LS) практич. Работа |
112389, 112387, 112388 გრიგალაშვილი სულიკო გეოპოლიტიკა: წარსული და თანამედროვება (GPM0007-LS) ლექცია |
112481, 112480 კიკნაძე ავთანდილი Искусство переговоров (NTP0007-LS) лекция |
|||
7-15:00 | --- | 112461, 112460, 112462 ლომინაძე სერგო PR და ბრენდინგი (PRBR007-LS) ლექცია |
112388, 112389, 112387 ბახსოლიანი ნანა ქართული ემიგრაცია ევროპაში (GEEU007) ლექცია |
112586, 112585 კაპანაძე თემურ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
||
8-16:00 | --- | 112389 მაისურაძე თამარ ორატორული ხელოვნება და რიტორიკა (RTHRH07-LS) პრაქტიკული |
112586.3-7 ცომაია თეა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112289 ვასაძე ხატია დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) პრაქტიკული |
112535.3-7 ცომაია თეა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 112526, 112527, 112525 მგელაძე ანტონ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
112285 გვენეტაძე ეპიფანე ნატოს ახალი სტრატეგია ევრაზიაში (NNSE007-LS) პრაქტიკული |
||||
10-18:00 | 912510 კვესელავა იგორ საქართველო და მსოფლიო (GEWO007-L) ლექცია |
712535.3-7, 712585.3-7, 712570.4-7 ჩიქვინიძე ია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 912585 ჯიჯეიშვილი ქეთი საერთაშორისო ორგანიზაციები მსოფლიო პოლიტიკურ პროცესებში (SAEROGPOL) ლექცია |
712560 სტრელკოვა რუსუდან რეკლამის ფსიქოლოგია (ADPS007) ლექცია |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-613ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112461 შონია მურადი სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (MESOS07-LS) პრაქტიკული |
112587 ბოჭორიშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112488.1-7 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | 612280 სეხნიაშვილი დალი Мировая экономика (WEC0007-LS) практич. Работа |
612280 ალავერდოვი ემილია Фактор религии в международных отношениях (RFIR007-LS) практич. Работа |
2-10:00 | 112380 მაისურაძე ნათელა Основы международного права (COSOP07-LS) практич. Работа |
|||||
3-11:00 | 112289 კუპრაშვილი ჰენრი ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) პრაქტიკული |
--- | 112485 ჩახუნაშვილი ელენე უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112561 ჭიაურელი ვანო ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
112386 გრიგალაშვილი სულიკო შავი ზღვის აუზში მიმდინარე რეგიონალიზაციისა და ინტეგრაციის პროცესები (RIBSB07-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 112386 კაპანაძე ლალი გეოპოლიტიკა: წარსული და თანამედროვება (GPM0007-LS) პრაქტიკული |
612280 კანდელაკი ოთარი Международные организации (LIO0007-LS) лекция |
||||
5-13:00 | 112481 ფოცხვერაშვილი დიანა Прикладная психология (APPSY07) практич. Работа |
112560 ბერიშვილი მირანდა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112380 კიკნაძე ავთანდილი Современная дипломатия (MODI007-LS) практич. Работа |
612381 კანდელაკი ოთარი НАТО в системе международных отношений (NNSTR07-LS) практич. Работа |
112488 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 112462 შონია მურადი სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (MESOS07-LS) პრაქტიკული |
--- | ||||
7-15:00 | 112285 თევდორაშვილი თამარ საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) პრაქტიკული |
112561.2-7 ფავლენიშვილი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112489 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული |
612381 კანდელაკი ოთარი НАТО в системе международных отношений (NNSTR07-LS) лекция |
--- | |
8-16:00 | 112286 სულაბერიძე ნინო დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) პრაქტიკული |
112387 გრიგალაშვილი სულიკო შავი ზღვის აუზში მიმდინარე რეგიონალიზაციისა და ინტეგრაციის პროცესები (RIBSB07-LS) პრაქტიკული |
112481 კიკნაძე ავთანდილი Искусство переговоров (NTP0007-LS) практич. Работа |
112535.2-7 გუგუნავა რუსუდან უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 712535 ხოხობაშვილი თამარი თბილისის არქეოლოგია (ARTBI07) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712560 სტრელკოვა რუსუდან რეკლამის ფსიქოლოგია (ADPS007) პრაქტიკული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-619ა (კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-621ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112487 ლაბაძე სოფიკო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112480 ფოცხვერაშვილი დიანა Прикладная психология (APPSY07) практич. Работа |
112388 ბახსოლიანი ნანა ქართული ემიგრაცია ევროპაში (GEEU007) პრაქტიკული |
112462 ლომინაძე სერგო PR და ბრენდინგი (PRBR007-LS) პრაქტიკული |
112388 გრიგალაშვილი სულიკო გეოპოლიტიკა: წარსული და თანამედროვება (GPM0007-LS) პრაქტიკული |
112535 ინანიშვილი გივი არქეოლოგიის საფუძვლები (PRIAR-007) პრაქტიკული |
2-10:00 | ||||||
3-11:00 | 112488 ჩქოფოია სოფო ნაციონალიზმის თეორია (NATH007) პრაქტიკული |
112387 ჩქოფოია სოფო საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) პრაქტიკული |
112585 ჭუმბურიძე მარიამ უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112488 სულაბერიძე ნინო საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
112388 ოთხოზორია ნინო თანამედროვე ევროპული პოლიტიკურ-სამართლებრივი აზროვნება (MCI0007-LS) პრაქტიკული |
112587 გომართელი ნინო მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) პრაქტიკული |
4-12:00 | ||||||
5-13:00 | 112585 ჭუმბურიძე მარიამ უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112587 კუტუბიძე იაშა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
112360 სურმავა მარინე კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) პრაქტიკული |
112386 ჩქოფოია სოფო საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) პრაქტიკული |
112580 დარცმელია გუგული Глобальное управление (GLGOV 07-LS) практич. Работа |
112387 მაისურაძე თამარ ორატორული ხელოვნება და რიტორიკა (RTHRH07-LS) პრაქტიკული |
6-14:00 | ||||||
7-15:00 | 112481 ბენაშვილი ჟანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112285 კუპრაშვილი ჰენრი ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SIPNS07-LS) პრაქტიკული |
112260 აფხაიძე თინათინ PR-ის ფსიქოლოგია (PSFOPR07-LS) პრაქტიკული |
112260, 112261 მიქავა ირაკლი ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) ლექცია |
112380 სეხნიაშვილი დალი Международные экономические отношения (RINEC07-LS) лекция |
|
8-16:00 | 112385 ჩქოფოია სოფო საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) პრაქტიკული |
112261 მიქავა ირაკლი ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (INTCO07-LS) პრაქტიკული |
112285 კუპრეიშვილი თამარი პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) პრაქტიკული |
|||
9-17:00 | --- | 612381 კიკნაძე ავთანდილი Современная дипломатия (MODI007-LS) лекция |
612381 ლომიძე ნონა Анализ политики (PPA0007-LS) лекция |
|||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 712585 ჯიჯეიშვილი ქეთი მსოფლიო პოლიტიკური და ეკონომიკური რუკის რეგიონალური პროცესების კვლევის ანალიზი (WMA0007-LS) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-602ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112341 ბაღათურია მარინა ტურიზმის ეკონომიკა (TUREC07-LS) პრაქტიკული |
112543 სიჭინავა მილორდ ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
112442 გეგენავა ნატო რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 112460 ლომინაძე სერგო PR და ბრენდინგი (PRBR007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
3-11:00 | --- | 112243 იაკობიძე დავით უძრავი ქონების შეფასება და გადასახადები (REVAL10) ლექცია |
112562, 112560, 112561 ყურაშვილი გუგული ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
112241, 112240 ყურაშვილი გუგული საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) ლექცია |
112441, 112440, 112442 გარაყანიძე ზურაბ მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია |
|
4-12:00 | 112461 გაფრინდაშვილი როზა სოციალური ფსიქოლოგია (SOCPS07-LS) პრაქტიკული |
112241 ანთია ნარგიზა საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული |
112342, 112343 ბუხრაშვილი ეკა ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) ლექცია |
--- | ||
5-13:00 | 112581 კანდელაკი ოთარი Политическая география (HPG0007-LS) практич. Работа |
112389, 112387, 112388 ამირგულაშვილი მაია თანამედროვე ევროპული პოლიტიკურ-სამართლებრივი აზროვნება (MCI0007-LS) ლექცია |
112242 ყიზილაშვილი კონსტანტინე ინვესტიციები (INV0007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | 112287 კუპრეიშვილი თამარი პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) პრაქტიკული |
112485, 112486 დარჩაშვილი მანანა საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია |
112567, 112565, 112566 შენგელია რევაზი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | 112587 თელია ქეთევან პოლიტიკური ფსიქოლოგია (POPS007) პრაქტიკული |
--- | --- | 112442.2-7 ნატროშვილი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112443 ხარხელაური ხათუნა საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 912540 ჯოლია გურამი კრეატიული ეკონომიკა (KREATEKONOM) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-603ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 112342, 112343 ჭელიძე მედეა საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112572.1-7, 112541.1-7 ლეჟავა ეკატერინე უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | 112240 ყიზილაშვილი კონსტანტინე ინვესტიციები (INV0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 112542 ხეოშვილი გიორგი სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | --- | 112442 შენგელია ნათია საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
112555.2-7 ალექსიშვილი ნინო უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | --- | 112441, 112440, 112442 რამიშვილი ვარლამი საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია |
112441, 112442, 112440 კვარაცხელია ლია რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) ლექცია |
112342 ჭელიძე მედეა საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | 112441, 112442, 112440 ჭიკაიძე ნაზი სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია |
112341, 112340 ჭელიძე მედეა საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია |
|||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | 112540 ოსიძე ლევანი პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-605ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 112441.2-7 ნათაძე ირინა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112541.3-7 კოკოჩაშვილი ნათელა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 112588.1-7 გუგუნავა რუსუდან უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | --- | 112341 ხანთაძე გიორგი სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112542.2-7 რუსიეშვილი ეკა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | 112581 კუპრეიშვილი თამარი Глобальное управление (GLGOV 07-LS) практич. Работа |
--- | |||
5-13:00 | --- | 112343 ბუხრაშვილი ეკა ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) პრაქტიკული |
112340 ბუხრაშვილი ეკა ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) პრაქტიკული |
112541 ლემონჯავა პარმენ ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
112444 ლემონჯავა ლექსო მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | 112242 კურტანიძე ხათუნა საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული |
112588.1-7 გუგუნავა რუსუდან უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
112555.2-7 ალექსიშვილი ნინო უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | 112540, 112541 ლემონჯავა პარმენ ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | 112241 ყიზილაშვილი კონსტანტინე ინვესტიციები (INV0007-LS) პრაქტიკული |
112486 ჩქოფოია სოფო ნაციონალიზმის თეორია (NATH007) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 712540 ჯოლია გურამი ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-606ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112441.1-7 გურგენიძე ნონა უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 112541.2-7 ცხვედიანი ირინე უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
112385, 112386 ამირგულაშვილი მაია თანამედროვე ევროპული პოლიტიკურ-სამართლებრივი აზროვნება (MCI0007-LS) ლექცია |
--- | 112588.2-7 კიკვაძე თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | --- | --- | 112343, 112342 ხანთაძე გიორგი სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია |
112440 დევიძე თამარ მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | 112572.2-7 ნათაძე ირინა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112540 არღანაშვილი ლიანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 112441 გეგენავა ნატო რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | 112543 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | --- | 112543 ჩხეიძე ანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112572, 112571, 112573 ბუაჩიძე ნუგზარ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
112441 აბუაშვილი თამარი სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 112568, 112570, 112569 მგელაძე ანტონ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
112442.2-7 ნატროშვილი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112488, 112489, 112487 ამირგულაშვილი მაია ნაციონალიზმის თეორია (NATH007) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 912575 ბარათაშვილი ევგენი ბიზნესის მართვის კლასტერული პოლიტიკა (MCP1007-L) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-607ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 612280 კალანდაძე გიორგი Политический анализ международных отношений (POAIR07-LS) практич. Работа |
--- | --- | 112288 მადუაშვილი გიორგი საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) პრაქტიკული |
112587 მეტრეველი ლია გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
2-10:00 | 112342, 112343 დურმიშიძე ნუგზარ ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) ლექცია |
112572.2-7 ნათაძე ირინა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112440 გოგოლაძე ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | 112341, 112340 დურმიშიძე ნუგზარ ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) ლექცია |
112285 თევდორაშვილი თამარ დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) პრაქტიკული |
112586 თელია ქეთევან პოლიტიკური ფსიქოლოგია (POPS007) პრაქტიკული |
612280 ალავერდოვი ემილია Фактор религии в международных отношениях (RFIR007-LS) лекция |
||
4-12:00 | --- | 112361 შელეგია მამუკა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული |
112443.2-7 ტაბუცაძე ქეთევან უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | --- | 112342 დურმიშიძე ნუგზარ ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | 112244 ყიზილაშვილი კონსტანტინე ინვესტიციები (INV0007-LS) პრაქტიკული |
112543 ხეოშვილი გიორგი სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
112443 ხარხელაური ხათუნა მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
112443.1-7 გილაური ნინო უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | 112440 შენგელია ნათია საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | 112565 შენგელია რევაზი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | 712540 კვარაცხელია ლია ეკონომიკური პოლიტიკა (ECP0007-LS) ლექცია |
712540.4-7, 712505.2-7, 712555.4-7 მეგრელიშვილი ტატიანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-608ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112540 ოსიძე ლევანი პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 112444 კავთიძე ედუარდი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 112244, 112243, 112242 სიჭინავა ალექსანდრე ინვესტიციები (INV0007-LS) ლექცია |
112542, 112543 სიჭინავა მილორდ ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
112240, 112241 სიჭინავა ალექსანდრე ინვესტიციები (INV0007-LS) ლექცია |
112443.1-7 გილაური ნინო უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | --- | 112541.2-7 ცხვედიანი ირინე უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
112440 გეგენავა ნატო რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | 112240 ანთია ნარგიზა საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული |
112341 ჭელიძე მედეა საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
112485 ბუხრაშვილი ეკა ქართული დიპლომატია (GDIP007-LS) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | --- | 112340, 112341 ზიბზიბაძე გიორგი ტურიზმის ეკონომიკა (TUREC07-LS) ლექცია |
112587 ბოჭორიშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | 112442.1-7 გურამიშვილი ზაირა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712540 ქინქლაძე რუსუდანი კვლევის სტატისტიკური მეთოდები (KVLST07) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-609ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112245 ფაილოძე ნინო ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (INT007GA1-LB) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-615ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112542 ლომაია ნანა 01548544 დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია |
112243 კოღუაშვილი პაატა მიწის ადმინისტრირება (APL0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112343 დურმიშიძე ნუგზარ ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 112340 დურმიშიძე ნუგზარ ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | --- | 112581 ბურჯალიანი არსენ Социология (SOC0007) практич. Работа |
112243 კოღუაშვილი პაატა მიწის ადმინისტრირება (APL0007-LS) ლექცია |
--- | 112485 რუხაძე რევაზ პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 112340, 112341 ბუხრაშვილი ეკა ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) ლექცია |
--- | 112440 გოგოლაძე ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112342 ცინცაძე რევაზ ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | --- | 112343 ყიზილაშვილი კონსტანტინე ტურიზმის ეკონომიკა (TUREC07-LS) პრაქტიკული |
--- | 112440 გარაყანიძე ზურაბ მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | 112540 ხეოშვილი გიორგი სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
112485, 112486 ამირგულაშვილი მაია ნაციონალიზმის თეორია (NATH007) ლექცია |
112241 კატუკია ვალერი ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | 112342, 112343 ცინცაძე რევაზ ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) ლექცია |
112540, 112541 ხეოშვილი გიორგი სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
|||
8-16:00 | --- | 112461 ლომინაძე სერგო PR და ბრენდინგი (PRBR007-LS) პრაქტიკული |
112581 ასლანიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | 712535.2-7, 712570.2-7, 712585.4-7 მეგრელიშვილი ტატიანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712540 კვარაცხელია ლია ეკონომიკური პოლიტიკა (ECP0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-611ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112243 იაკობიძე დავით უძრავი ქონების შეფასება და გადასახადები (REVAL10) პრაქტიკული |
--- | --- | 112542 ლომაია ნანა 01548544 დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112442 აბუაშვილი თამარი სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | 112570 ღურწკაია კარლო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
112244, 112242 კვარაცხელია ლია საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) ლექცია |
112541 ხეოშვილი გიორგი სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 112540 ლემონჯავა პარმენ ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | 112342 ხანთაძე გიორგი სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 112341, 112340 ხანთაძე გიორგი სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) ლექცია |
112360 შელეგია მამუკა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული |
--- | 112581 ლომიძე ნონა История дипломатии (HODIP07-LS) практич. Работа |
112442 დევიძე თამარ მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 112588.2-7 კიკვაძე თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112343, 112342 ზიბზიბაძე გიორგი ტურიზმის ეკონომიკა (TUREC07-LS) ლექცია |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | 112360, 112361 შელეგია მამუკა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 112341 ბუხრაშვილი ეკა ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) პრაქტიკული |
112365, 112367, 112366 ნადარეიშვილი ნანა ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 712540 ჯოლია გურამი ცოდნის ეკონომიკა (ECK0007-LS ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 712540 კვარაცხელია დემნა მაკროეკონომიკა 2 (MAC0207-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-612ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 112581 ასლანიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112342 ყიზილაშვილი კონსტანტინე ტურიზმის ეკონომიკა (TUREC07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 112441 ხარხელაური ხათუნა საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | --- | 112469 ხანთაძე გიორგი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
--- | 112441 კავთიძე ედუარდი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | 112443 ლემონჯავა ლექსო მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
112541.3-7 კოკოჩაშვილი ნათელა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 112242 კატუკია ვალერი ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | 112542 სიჭინავა მილორდ ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
112564 სიჭინავა ალექსანდრე Принципы экономики (PRIEC07-LS) практич. Работа |
|||
7-15:00 | --- | --- | 112443, 112444 კვარაცხელია ლია რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) ლექცია |
112543 ჩხეიძე ანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 712540 კვარაცხელია დემნა მაკროეკონომიკა 2 (MAC0207-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-614ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112441.2-7 ნათაძე ირინა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | 112443, 112444 მერაბიშვილი ნოდარ მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | 112440 აბუაშვილი თამარი სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული |
112442, 112441, 112440 გალახვარიძე ნაირა მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
112444, 112443 ჭიკაიძე ნაზი სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) ლექცია |
112542.1-7 სიდამონიძე ვანდა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 112343 ხანთაძე გიორგი სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული |
112341 დურმიშიძე ნუგზარ ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | --- | 112444 შენგელია ნათია საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
112572.1-7, 112541.1-7 ლეჟავა ეკატერინე უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
112343 ჭელიძე მედეა საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
112244 ანთია ნარგიზა საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | 112442 ბაღათურია მარინა მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
--- | --- | 112343 ცინცაძე რევაზ ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | 112243 ყიზილაშვილი კონსტანტინე ინვესტიციები (INV0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 112443 გეგენავა ნატო სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | 912540 იაკობიძე დავით გლობალური დინამიზმის თანამედროვე ეკონომიკური სინამდვილე (GLOBDIN) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-613ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112342 ბუხრაშვილი ეკა ევროპის სოციალური პოლიტიკა (BESP007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 112444.1-7 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | 112444 გეგენავა ნატო რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 112543 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
112340 ჭელიძე მედეა საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | --- | 112444.2-7 რუსიეშვილი ეკა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112443, 112444 გიგაური ნუნუ საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია |
112542.2-7 რუსიეშვილი ეკა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112340 ხანთაძე გიორგი სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (BINBT0007-LS) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | --- | 112443.2-7 ტაბუცაძე ქეთევან უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | --- | 112444, 112443 მალაშხია გიორგი მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | 112442.1-7 გურამიშვილი ზაირა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 912540 მალაშხია გიორგი ინსინსტიტუციური ეკონომიკა (INSEKONOM) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-617ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112444 გეგენავა ნატო სოციალური ეკონომიკა (MABAE05) პრაქტიკული |
--- | 112441.1-7 გურგენიძე ნონა უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 112240 კატუკია ვალერი ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | 112406 ჩიკვილაძე ნატო მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
112441 ბაღათურია მარინა მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
112444.2-7 რუსიეშვილი ეკა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | 112340 ბაღათურია მარინა ტურიზმის ეკონომიკა (TUREC07-LS) პრაქტიკული |
112444.1-7 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112541 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია |
112542.1-7 სიდამონიძე ვანდა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
112543, 112542 ხეოშვილი გიორგი სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
6-14:00 | 112443 გეგენავა ნატო რეგიონული ეკონომიკა (REGEC07-LS) პრაქტიკული |
|||||
7-15:00 | --- | --- | 112541 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 712540 ქინქლაძე რუსუდანი კვლევის სტატისტიკური მეთოდები (KVLST07) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-702ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112467, 112465, 112466 გითოლენდია ბორისი მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია |
112268 როსტიაშვილი თამარ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული |
112370, 112368, 112369 მენაბდე ელენე ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია |
112564 ასლანიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112472 მოსიაშვილი ვალერი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 112370, 112369, 112368 ვასაძე მანანა ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) ლექცია |
112569, 112568, 112570 ხინთიბიძე ციალა სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
|||
3-11:00 | --- | --- | 112270, 112269, 112268 ლაზვიაშვილი ნინო რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია |
112372, 112371, 112373 ვასაძე მანანა ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) ლექცია |
112470, 112469, 112468 ღურწკაია კარლო საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია |
|
4-12:00 | 112472, 112473, 112471 იაკობიძე დავით მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია |
612263c, 612263a, 612263b კელენჯერიძე მერაბ Управление проектами (PROMA07-LS) лекция |
112571 ერისთავი ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112368, 112369, 112370 ნოზაძე მზევინარ მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) ლექცია |
112215 ფირანაშვილი მაკა ტურიზმის გეოგრაფია (TOUGE07-LS) ლექცია |
|
5-13:00 | 112569, 112568, 112570 ლემონჯავა პარმენ ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
112372 ვასაძე მანანა ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) პრაქტიკული |
112565 დეკანოიძე ბუდუ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
112465, 112466, 112467 შანავა ზვიად მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
||
6-14:00 | 112472, 112471, 112473 ღურწკაია თათია საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია |
|||||
7-15:00 | 112465, 112467, 112466 ღურწკაია თათია საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) ლექცია |
112573, 112571, 112572 ჩიკვილაძე ნატო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
612364b, 612364a, 112363 ვასაძე მანანა Введение в туризм (TOUPR07-LS) лекция |
112365, 112367, 112366 მენაბდე ელენე ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია |
112467, 112466, 112465 ხანთაძე გიორგი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | 112469, 112468, 112470 გიგაური ნუნუ მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
112372, 112371, 112373 მენაბდე ელენე ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) ლექცია |
|||
9-17:00 | --- | 112267, 112266, 112265 ჯორბენაძე ზურაბ ბიზნესის ანალიზის მეთოდები (BUSAN07GA1-LS) ლექცია |
112365 სულაშვილი გიორგი ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 712575E ფარცვანია ბესარიონი პროექტის პროგრამული შეფასების მენეჯმენტი (PREOM07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 712575A1 კოჭლამაზაშვილი ლელა მარკეტინგ-მენეჯმენტი (MARKM07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-703ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112570 ამილახვარი ლიზა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112473 მარტიაშვილი მაია საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | 112269 გაბელაია ლევან ბიზნესის ანალიზის მეთოდები (BUSAN07GA1-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 112564, 112563 სიჭინავა ალექსანდრე Принципы экономики (PRIEC07-LS) лекция |
112371 ნოზაძე მზევინარ მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 612364a ლეთანძე ნინო Введение в туризм (TOUPR07-LS) практич. Работа |
--- | --- | 112565 ჩხიკვიშვილი გიორგი პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 112526.2-7 ქვათაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112368 კურტანიძე ხათუნა ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) პრაქტიკული |
112467.2-7 დავითაია თეა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | 112467 ხარხელაური ხათუნა საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
112240, 112241 გოდერძიშვილი ბელა ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია |
112370 აბუაშვილი თამარი ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | --- | 112373 სულაშვილი გიორგი ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
112367 სულაშვილი გიორგი ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
112467 სესაძე ნელი მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 612364b, 612364a ცაავა გიორგი Основы монетарной политики (BMPBT07-LS) лекция |
112572 გოცირიძე ზურაბ პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
112245 შანავა ზვიად ბიზნესის სტრატეგიული დაგეგმვა და განვითარება (STPLB07-LS) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | --- | 112466.1-7 ვარძელაშვილი ჟანეტა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112267 მაზიაშვილი ნინო ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
112569.2-7 რატიანი ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | 712505.1-7 ტაბუცაძე ქეთევან თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | 712575H ყურაშვილი გუგული მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული |
--- | 712505.1-7 ტაბუცაძე ქეთევან თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
712575A3 ბერიკაშვილი ლია მარკეტინგ-მენეჯმენტი (MARKM07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-704ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112567.2-7 მაზანაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 112563.2-7 ფავლენიშვილი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112568 გვენეტაძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112563.2-7 ფავლენიშვილი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112468 მორჩილაძე გიორგი საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული |
2-10:00 | 612364a ცაავა გიორგი Основы монетарной политики (BMPBT07-LS) практич. Работа |
|||||
3-11:00 | 112373 ბენია მაია ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112365 მენაბდე ელენე ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული |
112269 კერესელიძე შალვა ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 112526.3-7 სიგუა მაია უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
--- | 112473 ღურწკაია კარლო მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 112566.2-7 ზაუტაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112245 შანავა ზვიად ბიზნესის სტრატეგიული დაგეგმვა და განვითარება (STPLB07-LS) ლექცია |
112564, 112563 რუხაძე რევაზ Политология (POL0007-LS) лекция |
--- | ||
6-14:00 | 112564 რუხაძე რევაზ Политология (POL0007-LS) практич. Работа |
112363 ლეთანძე ნინო Введение в туризм (TOUPR07-LS) практич. Работа |
612263a მარიდაშვილი მანანა Риск-менеджмент (RISKM07-LS) практич. Работа |
112268 გაბელაია ლევან ბიზნესის ანალიზის მეთოდები (BUSAN07GA1-LS) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 112270 კერესელიძე შალვა ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
|||||
8-16:00 | 112266 მაზიაშვილი ნინო ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
112270 ანთია ნარგიზა საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული |
112466.2-7 ლომსაძე ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112566.2-7 ზაუტაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112215 ფირანაშვილი მაკა საქართველოს ტურისტულ-რეკრეაციული რესურსები (TRRO207-LS) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | 712575B ლორთქიფანიძე რევაზ ფინანსური ანალიზი (FINAN07-LP) ლექცია |
||||
10-18:00 | 712575C, 712575D იაშვილი გენადი ბრენდმენეჯმენტი (BRMEN07-LS) ლექცია |
--- | --- | 712575D შერაზადიშვილი ბესიკ მომსახურების მენეჯმენტი (SMA0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 712575C ზირაქაშვილი გიორგი საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) პრაქტიკული |
--- | 712575F ბაქანიძე თეონა ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) ლექცია |
712575C მეტრეველი მარინა ტურიზმის ბიზნესი (TRB0007-LS) ლექცია |
--- |
13-21:00 | --- | 712585.1-7 ბერიშვილი მირანდა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-705ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112363 ჩეჩელაშვილი მაია Методы бизнес-анализа (BUSAN07-LP) лекция |
2-10:00 | 112465 კობახიძე მაია უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | 112467 კავთიძე ედუარდი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
112472 კავთიძე ედუარდი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 112463 სვიმონიშვილი მზია უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
4-12:00 | 112564, 112563 იმნაძე ბორისი Академическое письмо (AWR0007-LS) лекция |
112470 ლეჟავა ლეილა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112363 ქუთათელაძე ალეკო ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) პრაქტიკული |
612364b დათაშვილი მარიამ Сравнительный менеджмент (COMPM07-LS) практич. Работа |
--- | |
5-13:00 | --- | 112245 ჯორბენაძე ზურაბ ბიზნესის ანალიზის მეთოდები (BUSAN07GA1-LS) პრაქტიკული |
612263b მარიდაშვილი მანანა Управление проектами (PROMA07-LS) практич. Работа |
|||
6-14:00 | 112463, 112464 ფიჩხაია ირინა Основы банковского дела (BBABT07-LS) лекция |
612364a ქუთათელაძე ალეკო ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) პრაქტიკული |
112465 შენგელია ნათია საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
112464, 112463 ყანდაშვილი თეიმურაზ Международный бизнес (INTBU07-LS) лекция |
||
7-15:00 | 112568 ხინთიბიძე ციალა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
712575A4, 712575A3 გვაჯაია ლუარა საინვესტიციო მენეჯმენტი (INMAN10) ლექცია |
||||
8-16:00 | 112563 რუხაძე რევაზ Политология (POL0007-LS) практич. Работа |
112463 ბოლქვაძე ანა Основы менеджмента (BASMAR3) практич. Работа |
612364b ქუთათელაძე ალეკო ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) პრაქტიკული |
112466 სესაძე ნელი მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
612364a ჩეჩელაშვილი მაია Методы бизнес-анализа (BUSAN07-LP) практич. Работа |
|
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | 712575H ყურაშვილი გუგული მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია |
--- | 712575B.2-7, 712575D.2-7 გამყრელიძე ნანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | 712575C თაბაგარი ჟუჟუნა ბრენდმენეჯმენტი (BRMEN07-LS) პრაქტიკული |
--- | 712556.1-7 ჩაგანავა ნინო თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
712575F ბაქანიძე თეონა ბიზნეს - პროექტის მენეჯმენტი (BUPMB07-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712575E ფარცვანია ბესარიონი პროექტის პროგრამული შეფასების მენეჯმენტი (PREOM07-LS) ლექცია |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-707ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112526.3-7 სიგუა მაია უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
112566 ლემონჯავა ლექსო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | 112266 როსტიაშვილი თამარ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული |
112469 ხარხელაური ხათუნა მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 112467 ლაგვილავა თამარი საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული |
112363 ჩეჩელაშვილი მაია Методы бизнес-анализа (BUSAN07-LP) практич. Работа |
||||
3-11:00 | 112468 ხარხელაური ხათუნა მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
112368 ნოზაძე მზევინარ მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) პრაქტიკული |
112465 კობახიძე მაია უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
|||
4-12:00 | 112568 ლემონჯავა პარმენ ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
112373 სულაშვილი გიორგი მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) პრაქტიკული |
112270 გაბელაია ლევან ბიზნესის ანალიზის მეთოდები (BUSAN07GA1-LS) პრაქტიკული |
112569 ხინთიბიძე ციალა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 112469.1-7 ვარძელაშვილი ჟანეტა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112463, 112464 სიჭინავა ალექსანდრე Макроэкономика (MACEC07-LS) лекция |
112573 ჩიკვილაძე ნატო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | --- | 112571 გოცირიძე ზურაბ პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
112215 ფირანაშვილი მაკა ტურიზმის გეოგრაფია (TOUGE07-LS) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 112369 ბენია მაია ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული |
112469.2-7 ბოჭორიშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112265 ყურაშვილი გუგული საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | 112245 მამფორია ნანი ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (INT007GA1-LB) პრაქტიკული |
112571 ჩიკვილაძე ნატო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | 112367 ბენია მაია ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | 712575H გოდერძიშვილი ბელა გაყიდვების მენეჯმენტი (SLM0007-LS) ლექცია |
--- | 712575B ლორთქიფანიძე რევაზ ფინანსური ანალიზი (FINAN07-LP) პრაქტიკული |
|
11-19:00 | 712575Q ჩხეიძე მაია წერითი კომუნიკაცია (WCO0607-P) პრაქტიკული |
--- | --- | 712575H გოდერძიშვილი ბელა გაყიდვების მენეჯმენტი (SLM0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | 712575A1, 712575A2 კოჭლამაზაშვილი ლელა მარკეტინგ-მენეჯმენტი (MARKM07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | 712575Q ბაქანიძე თეონა პროექტის მართვის სისტემა (PROSI07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 712575F ცინცაძე ალიკო მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) პრაქტიკული |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-708ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 112573.1-7 გოგისვანიძე ლალი უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | 612263a მარიდაშვილი მანანა Управление проектами (PROMA07-LS) практич. Работа |
2-10:00 | --- | 112568 გვენეტაძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | 112469 გოდერძიშვილი ბელა საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული |
112369 სულაშვილი გიორგი მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) პრაქტიკული |
112564 ასლანიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112266 ანთია ნარგიზა საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 112468 ბენია მაია მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
112372 სულაშვილი გიორგი მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 112469.2-7 ბოჭორიშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | 112473 სულაშვილი გიორგი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
612364b ჩეჩელაშვილი მაია Методы бизнес-анализа (BUSAN07-LP) практич. Работа |
||
6-14:00 | --- | 112466.2-7 ლომსაძე ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112572 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
112469 ბენია მაია მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | 112469.1-7 ვარძელაშვილი ჟანეტა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
612263b მარიდაშვილი მანანა Риск-менеджмент (RISKM07-LS) практич. Работа |
|||
8-16:00 | 112363 ცაავა გიორგი Основы монетарной политики (BMPBT07-LS) практич. Работа |
112567 დეკანოიძე ბუდუ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
112571 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
112573 გოცირიძე ზურაბ პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | 712575Q ჩხეიძე მაია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
712575C ზირაქაშვილი გიორგი საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712575B ლიპარტია ზურაბ ფინანსური ანგარიშგების აუდიტი (AUFAC07-LS) პრაქტიკული |
712575E ფარცვანია ბესარიონი პროგრამული შეფასება - ფორმები და მიდგომები (PREFA07- LS) ლექცია |
712575A2 სიხარულიძე ნუგზარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | 712575A1 ხარხელი მანანა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-709ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112472 ჭუმბურიძე მარიამ უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | 112470 კაპანაძე მაია საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
112265 მაზიაშვილი ნინო ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | 112565 კიკვაძე თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112569.1-7 ალექსიშვილი ნინო უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 112570 ამილახვარი ლიზა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112573.2-7 ერისთავი ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112267 ანთია ნარგიზა საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 112270 ჭუბაბრია გოჩა პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) პრაქტიკული |
|||||
5-13:00 | 112466 გოდერძიშვილი ბელა საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული |
112470 სულაშვილი გიორგი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
112267 ჩიკვილაძე ნინო რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 112465 ხანთაძე გიორგი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
112371 კურტანიძე ხათუნა ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) პრაქტიკული |
112467.2-7 დავითაია თეა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112463 სვიმონიშვილი მზია უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 112370 ქაჯაია ქეთევანი ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) პრაქტიკული |
112570 დავითაშვილი ოთარ პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
--- | |||
8-16:00 | 112471 ჯანჯღავა ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112244 მორჩილაძე გიორგი ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) პრაქტიკული |
112464 ფიჩხაია ირინა Основы банковского дела (BBABT07-LS) практич. Работа |
112371 ბიძინაშვილი თეა ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | 712575A4.1-7 სიხარულიძე ნუგზარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712575A2 მორჩილაძე გიორგი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული |
712575D.1-7 ნატროშვილი თამარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | 712575F ცინცაძე ალიკო მონაცემთა ბაზების მენეჯმენტი (DBM 0207-LP) ლექცია |
12-20:00 | --- | --- | 712575Q ბაქანიძე თეონა პროექტის მართვის სისტემა (PROSI07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-710ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112266 ბადუაშვილი მანანა ბიზნესის ანალიზის მეთოდები (BUSAN07GA1-LS) პრაქტიკული |
112472 გრიგალაშვილი ლევან საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 112463 ყანდაშვილი თეიმურაზ Международный бизнес (INTBU07-LS) практич. Работа |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | 112363 ცაავა გიორგი Основы монетарной политики (BMPBT07-LS) лекция |
--- | --- | 112370 სულაშვილი გიორგი მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 112567.2-7 მაზანაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112363 დათაშვილი მარიამ Сравнительный менеджмент (COMPM07-LS) практич. Работа |
112268 ყურაშვილი გუგული საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული |
112467.1-7 ცხადაია ნატალია უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
112463, 112464 ფაილოძე ნინო Бухгалтерский учет (ACC0007-LS) лекция |
112268 მაზიაშვილი ნინო ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
5-13:00 | ||||||
6-14:00 | 112368 სულაშვილი გიორგი ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
112370 სულაშვილი გიორგი ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
112471 ჯანჯღავა ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112466 კავთიძე ედუარდი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
112371 სულაშვილი გიორგი ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
712575A4 გვაჯაია ლუარა საინვესტიციო მენეჯმენტი (INMAN10) პრაქტიკული |
7-15:00 | 112464 ფაილოძე ნინო Бухгалтерский учет (ACC0007-LS) практич. Работа |
|||||
8-16:00 | 112564 იმნაძე ბორისი Академическое письмо (AWR0007-LS) практич. Работа |
112366 სულაშვილი გიორგი ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
612263c მარიდაშვილი მანანა Управление проектами (PROMA07-LS) практич. Работа |
612364a დათაშვილი მარიამ Сравнительный менеджмент (COMPM07-LS) практич. Работа |
112369 სულაშვილი გიორგი ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | 712575A2 გვაჯაია ლუარა საინვესტიციო მენეჯმენტი (INMAN10) პრაქტიკული |
712540.1-7 გაბუნია რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
712575E ფარცვანია ბესარიონი პროგრამული შეფასება - ფორმები და მიდგომები (PREFA07- LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | 712575D იაშვილი გენადი მომსახურების მენეჯმენტი (SMA0007-LS) ლექცია |
712575A2, 712575A1 გვაჯაია ლუარა საინვესტიციო მენეჯმენტი (INMAN10) ლექცია |
712575A3 სიხარულიძე ნუგზარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
712575A2 აბრალავა თინათინ მარკეტინგ-მენეჯმენტი (MARKM07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | 712575A1 გვაჯაია ლუარა საინვესტიციო მენეჯმენტი (INMAN10) პრაქტიკული |
--- | --- | 712575A2 სიხარულიძე ნუგზარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-711ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112245 ბერიძე თამარ ფინანსური მათემატიკა (FMAT308) პრაქტიკული |
112473 კავთიძე ედუარდი მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
112269 ანთია ნარგიზა საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) პრაქტიკული |
112464 სვიმონიშვილი მზია უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112465 გოდერძიშვილი ბელა საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული |
112469 შენგელია ნათია საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | ||||||
3-11:00 | 112570 ხინთიბიძე ციალა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
112566 დეკანოიძე ბუდუ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
112468 ლომიძე ამალი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112463, 112464 ბოლქვაძე ანა Основы менеджмента (BASMAR3) лекция |
--- | 612263c მარიდაშვილი მანანა Риск-менеджмент (RISKM07-LS) практич. Работа |
4-12:00 | 112242, 112244 გოდერძიშვილი ბელა ინტერნეტ მარკეტინგი (INMAR07-LS) ლექცია |
|||||
5-13:00 | 112367 ქაჯაია ქეთევანი ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) პრაქტიკული |
--- | 112363 ქუთათელაძე ალეკო ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) ლექცია |
112468 ხანთაძე გიორგი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
112571 ერისთავი ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112366 ბიძინაშვილი თეა ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული |
6-14:00 | 112470 ბენია მაია მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
112368 ბენია მაია ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული |
112473.2-7 ამილახვარი ლიზა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 112269 კავთიძე ედუარდი რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112471 დევიძე თამარ მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 112464 სიჭინავა ალექსანდრე Макроэкономика (MACEC07-LS) практич. Работа |
--- | 112466 შენგელია ნათია საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
112569.1-7 ალექსიშვილი ნინო უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 112365 ქაჯაია ქეთევანი ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) პრაქტიკული |
--- | 712506 ზაუტაშვილი ნინო თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | 712570.3-7, 712585.2-7, 712535.4-7 თაბუკაშვილი რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | 712575A1.4-7, 712575A3.3-7, 712575A2.3-7, 712575A4.4-7 მეგრელიშვილი ტატიანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული |
--- | 712575B.3-7, 712575D.3-7 ვარძელაშვილი ჟანეტა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | 712575F, 712575H, 712575E შონია მარიამი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 712575B ლიპარტია ზურაბ ფინანსური ანგარიშგების აუდიტი (AUFAC07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-713ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112572, 112571 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
612364a, 612364b კელენჯერიძე მერაბ Сравнительный менеджмент (COMPM07-LS) лекция |
112470, 112468, 112469 გიგაური ნუნუ საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია |
--- | 112267, 112266, 112265 ყურაშვილი გუგული საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 112363 კელენჯერიძე მერაბ Сравнительный менеджмент (COMPM07-LS) лекция |
112270, 112268, 112269 ყურაშვილი გუგული საინჟინრო - ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SENEPE07-LS) ლექცია |
112265, 112267, 112266 ჩიკვილაძე ნინო რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) ლექცია |
--- | ||
3-11:00 | 112571, 112572, 112573 გოცირიძე ზურაბ პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია |
112465, 112466, 112467 რამიშვილი ვარლამი საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია |
112456, 112457, 112455 გაბაიძე გიგლა მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) ლექცია |
112269, 112268, 112270 როსტიაშვილი თამარ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
112269, 112268, 112270 მერაბიშვილი ნოდარ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია |
112472, 112473, 112471 მოსიაშვილი ვალერი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) ლექცია |
4-12:00 | 112567, 112565, 112566 დეკანოიძე ბუდუ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია |
112270, 112268, 112269 გაბელაია ლევან ბიზნესის ანალიზის მეთოდები (BUSAN07GA1-LS) ლექცია |
||||
5-13:00 | 112371, 112373, 112372 შონია ნანა ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) ლექცია |
--- | 112372, 112371, 112373 ნოზაძე მზევინარ მონეტარული პოლიტიკის საფუძვლები (BMPBT07) ლექცია |
--- | 112566, 112567, 112565 ჩხიკვიშვილი გიორგი პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია |
|
6-14:00 | 112569, 112568, 112570 დავითაშვილი ოთარ პოლიტოლოგია (POL0007) ლექცია |
612263a, 612263c, 612263b ყანდაშვილი თეიმურაზ Управление персоналом (HRESM07-LS) лекция |
112245 ჭანტურია ნატალია ბიზნესის შეფასება (PRETH07-LS) ლექცია |
112469, 112468, 112470 მალაშხია გიორგი მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია |
112472, 112473, 112471 გიგაური ნუნუ მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
|
7-15:00 | 112265, 112267, 112266 როსტიაშვილი თამარ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) ლექცია |
612263c, 612263b, 612263a შანავა ზვიად Риск-менеджмент (RISKM07-LS) лекция |
112567 ლემონჯავა ლექსო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 112365, 112366, 112367 შონია ნანა ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) ლექცია |
112266, 112265, 112267 ლომაია ციალა ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) ლექცია |
612263a დათაშვილი მარიამ Управление персоналом (HRESM07-LS) практич. Работа |
112473.2-7 ამილახვარი ლიზა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112471, 112472, 112473 გრიგალაშვილი ლევან საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) ლექცია |
|
9-17:00 | 112369, 112368, 112370 შონია ნანა ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) ლექცია |
--- | --- | |||
10-18:00 | --- | 712585.1-7 ბერიშვილი მირანდა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
712575B.3-7, 712575D.3-7 ვარძელაშვილი ჟანეტა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული |
712575A1, 712575A2 ხარხელი მანანა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | 712575A4.3-7, 712575A3.2-7, 712575A1.2-7, 712575B, 712575A2.2-7 ჩიქვინიძე ია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712575A3, 712575A4 ხარხელი მანანა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია |
--- | --- |
13-21:00 | 712575D თაბაგარი ჟუჟუნა ბრენდმენეჯმენტი (BRMEN07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-714ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112468 ლომიძე ამალი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | 112566 ჩხიკვიშვილი გიორგი პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
112563.1-7 ფშავლიშვილი ნინო უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 612263c დათაშვილი მარიამ Управление персоналом (HRESM07-LS) практич. Работа |
112373 კურტანიძე ხათუნა ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) პრაქტიკული |
112567 ჩხიკვიშვილი გიორგი პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | --- | 112573.1-7 გოგისვანიძე ლალი უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
||||
4-12:00 | 112526.1-7, 112567.1-7 ჯაფარაშვილი მაია უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
112464 ყანდაშვილი თეიმურაზ Международный бизнес (INTBU07-LS) практич. Работа |
--- | 112472 ჭუმბურიძე მარიამ უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112568 დავითაშვილი ოთარ პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 612263b დათაშვილი მარიამ Управление персоналом (HRESM07-LS) практич. Работа |
|||||
6-14:00 | 112563 იმნაძე ბორისი Академическое письмо (AWR0007-LS) практич. Работа |
112472 ღურწკაია კარლო მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
112467.1-7 ცხადაია ნატალია უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
112569 ღურწკაია კარლო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
112569 დავითაშვილი ოთარ პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 112268 ლაზვიაშვილი ნინო რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული |
|||||
8-16:00 | 112471 გრიგალაშვილი ლევან საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
112269 როსტიაშვილი თამარ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | 112566.1-7 სიდამონიძე ვანდა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | 712575Q გოდერძიშვილი ბელა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) ლექცია |
712540.3-7, 712555.3-7, 712505.3-7 ჩიქვინიძე ია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 712575Q გოდერძიშვილი ბელა სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული |
712555.1-7 ჩხეიძე ნანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
712575A4 მორჩილაძე გიორგი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული |
712575C მეტრეველი მარინა ტურიზმის ბიზნესი (TRB0007-LS) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-715ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112567.1-7, 112526.1-7 ჯაფარაშვილი მაია უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | 112573.2-7 ერისთავი ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112215 ფირანაშვილი მაკა საქართველოს ტურისტულ-რეკრეაციული რესურსები (TRRO207-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 112569.2-7 რატიანი ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112372 სულაშვილი გიორგი ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (SFMBT07-LS) პრაქტიკული |
112470 დევიძე თამარ მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | 112473 კერესელიძე ლევან საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული |
112265 ჩიკვილაძე ნინო რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული |
||||
4-12:00 | 112245 ბერიძე თამარ ფინანსური მათემატიკა (FMAT308) ლექცია |
112270 ლაზვიაშვილი ნინო რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 112266 კავთიძე ედუარდი რისკ მენეჯმენტი (RSM0007-LS) პრაქტიკული |
112566.1-7 სიდამონიძე ვანდა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | 112465 დევიძე თამარ მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 112466.1-7 ვარძელაშვილი ჟანეტა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112473.1-7 მეგრელიშვილი ტატიანა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | --- | 112465 გეგენავა ნატო მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
112366 ქაჯაია ქეთევანი ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 112463 ფიჩხაია ირინა Основы банковского дела (BBABT07-LS) практич. Работа |
112472 კერესელიძე შალვა საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული |
612364b ლეთანძე ნინო Введение в туризм (TOUPR07-LS) практич. Работа |
112473.1-7 მეგრელიშვილი ტატიანა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | 712556.1-7 ბერიშვილი მირანდა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 712575H, 712575F, 712575E შონია მარიამი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
712575D ლაბაძე ოთარ მონაცემთა საცავები კორპორაციულ სისტემებში და მათი მენეჯმენტი (DW12208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 712575D ლაბაძე ოთარ მონაცემთა საცავები კორპორაციულ სისტემებში და მათი მენეჯმენტი (DW12208) ლექცია |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-716ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112526.2-7 ქვათაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112471 ბენია მაია მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
112563.1-7 ფშავლიშვილი ნინო უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 112468 შენგელია ნათია საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (ACC007GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | 112267 ჭუბაბრია გოჩა პროექტის მენეჯმენტი (PRM0007-LP) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | 112563 სიჭინავა ალექსანდრე Принципы экономики (PRIEC07-LS) практич. Работа |
112267 ბადუაშვილი მანანა ბიზნესის ანალიზის მეთოდები (BUSAN07GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
4-12:00 | 112463 სიჭინავა ალექსანდრე Макроэкономика (MACEC07-LS) практич. Работа |
112471 კერესელიძე შალვა საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული |
112467 სულაშვილი გიორგი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
112464 სვიმონიშვილი მზია უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 112466 ხანთაძე გიორგი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
112265 ბადუაშვილი მანანა ბიზნესის ანალიზის მეთოდები (BUSAN07GA1-LS) პრაქტიკული |
112470 ლეჟავა ლეილა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 612364b ცაავა გიორგი Основы монетарной политики (BMPBT07-LS) практич. Работа |
112464 ბოლქვაძე ანა Основы менеджмента (BASMAR3) практич. Работа |
612364b, 612364a ქუთათელაძე ალეკო ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ATP0007-LP) ლექცია |
112471 მოსიაშვილი ვალერი საბანკო საქმის საფუძვლები (BBABT07) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | --- | 112372 აბუაშვილი თამარი ქვეყანათმცოდნეობა (CKN0007-LS) პრაქტიკული |
112565 კიკვაძე თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
612364b, 612364a ჩეჩელაშვილი მაია Методы бизнес-анализа (BUSAN07-LP) лекция |
|
8-16:00 | 112265 როსტიაშვილი თამარ პროექტების მენეჯმენტი (PROJM07GA1-LS) პრაქტიკული |
112470 გოდერძიშვილი ბელა საერთაშორისო ბიზნესი (INBUS 03 – L S) პრაქტიკული |
112369 კურტანიძე ხათუნა ტურიზმის თეორია (TOUTE07-LS) პრაქტიკული |
712575A3 გვაჯაია ლუარა საინვესტიციო მენეჯმენტი (INMAN10) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | 712575A1.4-7, 712575A3.3-7, 712575A2.3-7, 712575A4.4-7 მეგრელიშვილი ტატიანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია |
--- | 712575A3 მორჩილაძე გიორგი სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTEC02-LP) პრაქტიკული |
712575A4 ბერიკაშვილი ლია მარკეტინგ-მენეჯმენტი (MARKM07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | 712575A1.1-7 გველესიანი ეთერი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | 712575A3, 712575A4 ბერიკაშვილი ლია მარკეტინგ-მენეჯმენტი (MARKM07-LS) ლექცია |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-807ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 112550g ლომსაძე ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 112311.1-7 პატარიძე მარინა ინგლისური-6 (FLN1607-P-I) პრაქტიკული |
--- | 112210 აბუაშვილი თამარი საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | --- | --- | 112310.3-7 ბოჭორიშვილი ირინე გერმანული-6 (GERUCXO007) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | 112572 ჩიკვილაძე ნატო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
112510, 112511 ბარდაველიძე ნუგზარ საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) ლექცია |
--- | 112310.1-7 ასათიანი ნათია ინგლისური-6 (FLN1607-P-I) პრაქტიკული |
--- | 112210 კვიციანი ზვიადი ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკა (FPE0007-LS) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | 112510, 112511 გომართელი ნინო ევროპის ისტორია (HOE0007-LS) ლექცია |
112245 ჭანტურია ნატალია ბიზნესის შეფასება (PRETH07-LS) პრაქტიკული |
--- | 112311 გოგოლაძე გერასიმე მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული |
712506 ზაუტაშვილი ნინო თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | 112210 ჯოლია გურამი საერთაშორისო ეკონომიკა (IEC0007-LS ) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 712510 მაჭავარიანი თამარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | 712540.2-7, 712555.2-7, 712556.2-7 ბურდული ია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) ლექცია |
712550B.4-7 ჯანჯღავა ნინო თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712575D.2-7, 712575B.2-7 გამყრელიძე ნანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 712585.2-7, 712570.3-7, 712535.4-7 თაბუკაშვილი რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) ლექცია |
--- | --- | 712575C სიხარულიძე ნუგზარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-809ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 112411.3-7 ლომსაძე ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 112410 ბენია მაია ევროპის ეკონომიკა (EEU0007-L-S) პრაქტიკული |
--- | 112311.2-7 კალანდარიშვილი ოლღა რუსული-6 (RUSEVR-07) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | 112210 ოსაძე ივანე ევროკავშირის როლი ეთნოპოლიტიკური კონფლიქტების მოგვარებაში (REDPC07-LS) ლექცია |
--- | 112405.2-7 მგალობლიშვილი ეთერი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | 112310 გომართელი ნინო ქართული ემიგრაცია ევროპაში (GEEU007) პრაქტიკული |
112410, 112411 პაპაშვილი მურმან საქართველოს ევროპული იდენტობა (EIG0007-LS) ლექცია |
112480 კიკნაძე ავთანდილი Искусство переговоров (NTP0007-LS) практич. Работа |
--- | --- | |
5-13:00 | 112427.2-7 მაჭავარიანი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112511.1-7 ტაბატაძე ხათუნა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | |||
6-14:00 | --- | 112210 გამსახურდია ნინო გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) ლექცია |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | 112311, 112310 სულაბერიძე ნინო საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) ლექცია |
--- | --- | 112411 კვიციანი ზვიადი საქართველოს ევროპული იდენტობა (EIG0007-LS) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | 112511 კუპრაშვილი ჰენრი ძირითადი პოლიტიკური მიმდინარეობები თანამედროვე ევროპაში (MPTME07_LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 712510 მაჭავარიანი თამარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
712540.4-7, 712505.2-7, 712555.4-7 მეგრელიშვილი ტატიანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-811ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 112411.2-7 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 112310, 112311 გამსახურდია ნინო საქართველო და ევროინტეგრაცია (GAEI007-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | 112410 კვიციანი ზვიადი საქართველოს ევროპული იდენტობა (EIG0007-LS) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 112311, 112310 გამსახურდია ნინო შავი ზღვის აუზში მიმდინარე რეგიონალიზაციისა და ინტეგრაციის პროცესები (RIBSB07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 112511, 112510 კუპრაშვილი ჰენრი ძირითადი პოლიტიკური მიმდინარეობები თანამედროვე ევროპაში (MPTME07_LS) ლექცია |
112310.1-7 ასათიანი ნათია ინგლისური-6 (FLN1607-P-I) პრაქტიკული |
112411.3-7 ლომსაძე ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 112311 გამსახურდია ნინო შავი ზღვის აუზში მიმდინარე რეგიონალიზაციისა და ინტეგრაციის პროცესები (RIBSB07-LS) პრაქტიკული |
112310.3-7 ბოჭორიშვილი ირინე გერმანული-6 (GERUCXO007) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | 112410, 112411 მენაბდე ელენე ევროპის ეკონომიკა (EEU0007-L-S) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | --- | 112210 ბარდაველიძე ნუგზარ საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) ლექცია |
--- | --- | 112511.2-7 ქვათაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | 112310 გამსახურდია ნინო შავი ზღვის აუზში მიმდინარე რეგიონალიზაციისა და ინტეგრაციის პროცესები (RIBSB07-LS) პრაქტიკული |
--- | 112410, 112411 ჩაფიჩაძე ხათუნა გლობალიზაცია და რეგიონალიზმი (GLRE007-LS) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | 112310 გამსახურდია ნინო საქართველო და ევროინტეგრაცია (GAEI007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | 712575B.1-7 სიხარულიძე ნუგზარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712505.3-7, 712540.3-7, 712555.3-7 ჩიქვინიძე ია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 712575Q მაჭავარიანი თამარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | 712550B1.4-7 ფალავანდიშვილი მეგი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-813ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112510 სონღულაშვილი ნატო ევროპის ისტორია (HOE0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 112427.1-7 ჩუპრინინა სვეტლანა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 112210 ოსაძე ივანე ევროკავშირის როლი ეთნოპოლიტიკური კონფლიქტების მოგვარებაში (REDPC07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 112405.1-7, 112410.1-7 სოკოლოვა ევგენია უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 112489 კუპრეიშვილი თამარი ნაციონალიზმის თეორია (NATH007) პრაქტიკული |
112511 სონღულაშვილი ნატო ევროპის ისტორია (HOE0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 112510 კუპრაშვილი ჰენრი ძირითადი პოლიტიკური მიმდინარეობები თანამედროვე ევროპაში (MPTME07_LS) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | 112410 სონღულაშვილი ნატო გლობალიზაცია და რეგიონალიზმი (GLRE007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 712575A1.1-7 გველესიანი ეთერი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | 712555.1-7 ჩხეიძე ნანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | 712510 პაპაშვილი მურმან ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) ლექცია |
--- |
11-19:00 | 712575A2.1-7, 712575A1.3-7, 712575A4.2-7, 712575A3.1-7 ბურდული ია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 712525 მგალობლიშვილი ეთერი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
712510 კვარაცხელია ლია ევროკავშირი გლობალურ ეკონომიკაში (EUGE007-LS) ლექცია |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-814ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112311.1-7 პატარიძე მარინა ინგლისური-6 (FLN1607-P-I) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 112311 გამსახურდია ნინო საქართველო და ევროინტეგრაცია (GAEI007-LS) პრაქტიკული |
112311, 112310 გომართელი ნინო ქართული ემიგრაცია ევროპაში (GEEU007) ლექცია |
--- | 112310.2-7 ღარიბაშვილი თინა ფრანგული-6 (FRANCX007) პრაქტიკული |
112310 გოგოლაძე გერასიმე მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 112525 ნათაძე ირინა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112285 ჩქოფოია სოფო ახლო აღმოსავლეთი რეგიონალურ პოლიტიკაში (NEPA007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112310.2-7 ღარიბაშვილი თინა ფრანგული-6 (FRANCX007) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | 112310, 112311 გოგოლაძე გერასიმე მსოფლიო ეკონომიკა (ECWR007-LS) ლექცია |
--- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 112511.1-7 ტაბატაძე ხათუნა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 712575A2.2-7, 712575B, 712575A3.2-7, 712575A4.3-7, 712575A1.2-7 ჩიქვინიძე ია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) ლექცია |
--- | --- | 712550A.4-7 ჩხეიძე ანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712555.2-7, 712556.2-7, 712540.2-7 ბურდული ია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-800ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 712575A3 სიხარულიძე ნუგზარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | 712575A4.1-7 სიხარულიძე ნუგზარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-817ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112411 კულდონაშვილი გიორგი ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 112411.1-7 აღლაძე ნანა უცხო ენა (ფრანგული 4) (FRAN007) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 112555 კინწურაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 112410.2-7 ვაშაკიძე მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 712535.1-7, 712570.1-7, 712560 გაბუნია რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
712575D.1-7 ხელაია მაია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 712560, 712570.1-7, 712535.1-7 გაბუნია რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-806ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112210 ოსაძე ივანე გლობალური პოლიტიკა (GLPO007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 112411.1-7 აღლაძე ნანა უცხო ენა (ფრანგული 4) (FRAN007) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | 112311.2-7 კალანდარიშვილი ოლღა რუსული-6 (RUSEVR-07) პრაქტიკული |
112405.1-7, 112410.1-7 სოკოლოვა ევგენია უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | 112311 თევდორაშვილი თამარ საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) პრაქტიკული |
--- | 112311 გომართელი ნინო ქართული ემიგრაცია ევროპაში (GEEU007) პრაქტიკული |
112427.1-7 ჩუპრინინა სვეტლანა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 112410 გამეზარდაშვილი ზურაბ მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | 112210 პაპაშვილი მურმან თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | 112411, 112410 ჩახვაძე ქეთევან ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) ლექცია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 712575A3.1-7, 712575A2.1-7, 712575A4.2-7, 712575A1.3-7 ბურდული ია თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) ლექცია |
--- | 712510 ოსაძე ივანე ევროინტეგრაციის პოლიტიკური თეორიები და პრაქტიკა (PTPEI07-LS) პრაქტიკული |
712510 ოსაძე ივანე ეკონომიკური დიპლომატია (ECDIP07-LS) პრაქტიკული |
712575C სიხარულიძე ნუგზარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | 712510 ჩაფიჩაძე ხათუნა ქართულ-ევროპული იდენტობის კვლევა (EGEI007-LS) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712510 ოსაძე ივანე ევროინტეგრაციის პოლიტიკური თეორიები და პრაქტიკა (PTPEI07-LS) ლექცია |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-808ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 112410.2-7 ვაშაკიძე მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | 112511 პაპაშვილი მურმან შესავალი ევროპისმცოდნეობაში (IES0007-LS) პრაქტიკული |
4-12:00 | 112411, 112410 გამეზარდაშვილი ზურაბ მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) ლექცია |
--- | 112411 ბენია მაია ევროპის ეკონომიკა (EEU0007-L-S) პრაქტიკული |
112411.2-7 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 112310 თევდორაშვილი თამარ საერთაშორისო ორგანიზაციების სამართალი (IPL-0407-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | 112411 სონღულაშვილი ნატო გლობალიზაცია და რეგიონალიზმი (GLRE007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 112210 ოსაძე ივანე საერთაშორისო ტერორიზმი (INT0007) პრაქტიკული |
--- | 112210 პაპაშვილი მურმან თანამედროვე დიპლომატია (MD00007-LS) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | --- | 112511 ბარდაველიძე ნუგზარ საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 112210 კვიციანი ზვიადი ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკა (FPE0007-LS) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712540.1-7 გაბუნია რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | 712510 ჩაფიჩაძე ხათუნა ქართულ-ევროპული იდენტობის კვლევა (EGEI007-LS) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | 712510 კვარაცხელია ლია ევროკავშირი გლობალურ ეკონომიკაში (EUGE007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-810ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 112510 ბარდაველიძე ნუგზარ საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
--- | --- | 112427.2-7 მაჭავარიანი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | 112487 ლაბაძე სოფიკო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | 112405.2-7 მგალობლიშვილი ეთერი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112511.2-7 ქვათაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112510 პაპაშვილი მურმან შესავალი ევროპისმცოდნეობაში (IES0007-LS) პრაქტიკული |
6-14:00 | 112510, 112511 პაპაშვილი მურმან შესავალი ევროპისმცოდნეობაში (IES0007-LS) ლექცია |
112411 გამეზარდაშვილი ზურაბ მოლაპარაკების ხელოვნება (ARN0007) პრაქტიკული |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 712575B.1-7 სიხარულიძე ნუგზარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 712525 მგალობლიშვილი ეთერი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-802ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 712550B2 დეკანოზიშვილი ციური თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-803ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151522 თაბუკაშვილი რუსუდანი უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | 151522 თაბუკაშვილი რუსუდანი უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-812ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 112525, 112526, 112527 ხასაია ზურაბი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
112526 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
412525 ცოტნიაშვილი ზაზა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) ლექცია |
2-10:00 | --- | 112327 ცხაკაია კობა დოკუმენტური ჟურნალისტიკა (DOKJU07-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 112427, 112425, 112426 გიორგობიანი ქეთევან მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) ლექცია |
112425, 112426, 112427 ხარატიშვილი მარინა მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) ლექცია |
412529 კაკიაშვილი ნინა ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) პრაქტიკული |
112425, 112427, 112426 შელეგია მამუკა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) ლექცია |
--- | |
4-12:00 | 112327, 112325, 112326 მალაღურაძე თამარ საგამოძიებო ჟუნალისტიკა (INMA007-LS) ლექცია |
112327 ხარატიშვილი მარინა ტელე-რადიო სიუჟეტი (TVRPL07-LS) ლექცია |
112463 ფაილოძე ნინო Бухгалтерский учет (ACC0007-LS) практич. Работа |
|||
5-13:00 | 412525 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 412530 სოხაძე ქეთევანი ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) პრაქტიკული |
412528 შაკიაშვილი ეკატერინე მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) ლექცია |
112329 ბონდარენკო თამარი Правовое регулирование в журналистике (LRM0007-LS) практич. Работа |
112325 კვესელავა ქეთევან მულტიმედიური ინფორმაციული ტექნოლოგიები (MULTE08-LB) პრაქტიკული |
412528 ცოტნიაშვილი ზაზა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | 412526 ჟღენტი დიანა ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) პრაქტიკული |
||||
8-16:00 | --- | 412525 გვენეტაძე გურამ ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 712550B1.2-7, 712550B2.2-7, 712550A.2-7, 712550B.2-7, 712550A1.2-7, 712550C.2-7 ღარიბაშვილი თინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) ლექცია |
--- | 712525 დოლიძე მაკა მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე-2 (MSE0207-LS) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712550C.1-7 შონია მარიამი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-816ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112427 ხარატიშვილი მარინა მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 112326 მალაღურაძე თამარ საგამოძიებო ჟუნალისტიკა (INMA007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 112529 დარცმელია გუგული Политология (POL0007-LS) лекция |
--- | 412530 შაკიაშვილი ეკატერინე მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) ლექცია |
--- | --- | |
4-12:00 | 112329 იმნაძე ბორისი Медиапланирование (MEDPL07-LS) практич. Работа |
112325 მალაღურაძე თამარ საგამოძიებო ჟუნალისტიკა (INMA007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
5-13:00 | 112529 სიდამონიძე ლიანა Построение отношений со СМИ (CRMMI1207-LS) лекция |
412529 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული |
112426 შელეგია მამუკა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული |
112526 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 112529.1-7 ფშავლიშვილი ნინო უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
412527 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 412527 ქაჯაია მანანა ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) ლექცია |
112426 ლორთქიფანიძე რუსუდან მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 712525 ჯაგოდნიშვილი ივანე პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-817ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112425 მალაღურაძე თამარ ანალიზური ჟურნალისტიკა (ANAJO07GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 112525 მალაღურაძე თამარ ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (NEWRE07GA1-LS) პრაქტიკული |
112529 ჩოტულიდი გლორია Межкультурная коммуникация (INC0007-LS) лекция |
112525 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | 112425 ანთაძე ცისანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
412528 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) ლექცია |
--- | 412526 შაკიაშვილი ეკატერინე მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) ლექცია |
112325 სულამანიძე სილოვან ფოტო-ვიდეოტექნოლოგიები (PVTEC07GA1-LS) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 112426 შენგელია დარეჯანი თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) პრაქტიკული |
112329 სულამანიძე სილოვან ფოტო-ვიდეოტექნოლოგიები (PVTEC07) ლექცია |
--- | |||
7-15:00 | 112529.2-7 ფაღავა რუსუდანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 112426.1-7 ფეიქრიშვილი ნელი უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-813ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112327 მალაღურაძე თამარ საგამოძიებო ჟუნალისტიკა (INMA007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 412523 ცოტნიაშვილი ზაზა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) ლექცია |
--- | 112529 ჩოტულიდი გლორია Межкультурная коммуникация (INC0007-LS) практич. Работа |
--- | --- | |
3-11:00 | 412527 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | 412523 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) ლექცია |
412523 შაკიაშვილი ეკატერინე მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) ლექცია |
112326 სურმავა მარინე კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) ლექცია |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 412527 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | 112329 ბონდარენკო თამარი მედიაპროდუქცია (MEDIAPRODUQCIA) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 112529.1-7 ფშავლიშვილი ნინო უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | 112425 შენგელია დარეჯანი თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) პრაქტიკული |
412523 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-814ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 412525 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 412528 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) პრაქტიკული |
412525 ნინუა მანანა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 412523 სოხაძე ქეთევანი ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | 412530 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | 412529 გვენეტაძე გურამ ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) ლექცია |
412528 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-810ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 412529 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) პრაქტიკული |
412526 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული |
412523 კაკიაშვილი ნინა ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) პრაქტიკული |
112326 სურმავა მარინე კრიტიკული აზროვნება (CRTHI07) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | 112527 მალაღურაძე თამარ ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (NEWRE07GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | 112226 ხარატიშვილი მარინა რადიოგადაცემების მომზადება (PRRA007-LS) ლექცია |
412525 ჟღენტი დიანა ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) პრაქტიკული |
112427 ლორთქიფანიძე რუსუდან მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 412523 გვენეტაძე გურამ ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) ლექცია |
112529 სიდამონიძე ლიანა Построение отношений со СМИ (CRMMI1207-LS) практич. Работа |
--- | |||
7-15:00 | 112527 ხასაია ზურაბი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
412527 შაკიაშვილი ეკატერინე მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) ლექცია |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 712525 ჯაგოდნიშვილი ივანე პოლემიკური ოსტატობა (POLSK07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-815ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 412527 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 412530 გვენეტაძე გურამ ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 112527.2-7 ასლანიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | 112529 კოზლოვა ელიზაბედი Основы журналистики (BJ0UR07-LS) практич. Работа |
112325 ლორთქიფანიძე რუსუდან პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) პრაქტიკული |
412529 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) ლექცია |
412528 კილაძე თინათინი მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- | 412526 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) პრაქტიკული |
412530 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) ლექცია |
112529 კოზლოვა ელიზაბედი Основы журналистики (BJ0UR07-LS) лекция |
--- |
6-14:00 | 412528 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) ლექცია |
412525 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | --- | 412525 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) ლექცია |
112329 სულამანიძე სილოვან ფოტო-ვიდეოტექნოლოგიები (PVTEC07) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | 112329 სიდამონიძე ლიანა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) ლექცია |
--- | --- | 112325 სულამანიძე სილოვან ფოტო-ვიდეოტექნოლოგიები (PVTEC07GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 712525 ინანიშვილი გივი საინჟინრო-ტექნიკური აზრის განვითარების ეტაპები ქართულ პრესაში (ENODG07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | 712525 ინანიშვილი გივი საინჟინრო-ტექნიკური აზრის განვითარების ეტაპები ქართულ პრესაში (ENODG07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-809ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112425 ხარატიშვილი მარინა მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 112326 ლორთქიფანიძე რუსუდან პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | --- | 412525 შაკიაშვილი ეკატერინე მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) ლექცია |
412530 ნინუა მანანა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 112525 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
412523 ქაჯაია მანანა ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | 412527 კილაძე თინათინი მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) პრაქტიკული |
--- | 412528 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 112329 ბონდარენკო თამარი საგამოძიებო ჟუნალისტიკა (INMA007-LS) პრაქტიკული |
112226, 112225 ჯაგოდნიშვილი თემური ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) ლექცია |
112329 სიდამონიძე ლიანა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 112329 ბონდარენკო თამარი Правовое регулирование в журналистике (LRM0007-LS) лекция |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 712550B1.3-7, 712550C.3-7, 712550A.3-7, 712550A1.3-7, 712550B.3-7, 712550B2.3-7 თაბუკაშვილი რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) ლექცია |
912525 მალაღურაძე თამარ მასკომუნიკაციის ძირითადი თეორიები და კონცეფციები (BTACM07-L) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712550A1.4-7 კვესელავა ირინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-811ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112226 დათუკიშვილი მანანა ემიგრანტული ჟურნალისტიკა (EMJOU07-LS) ლექცია |
--- | --- | 112427 შენგელია დარეჯანი თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | 112226 ჩქარეული ედიშერ ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 112327 ქათამაძე ლიანა ეკოლოგიის თანამედროვე პრობლემები და მდგრადი განვითარების პოლიტიკა მედიაში (CPESP07-LS) პრაქტიკული |
412526 გვენეტაძე გურამ ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) ლექცია |
112527 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) ლექცია |
|
4-12:00 | 412526 ქაჯაია მანანა ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) ლექცია |
412526 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) ლექცია |
--- | |||
5-13:00 | 112225 ნაცვლიშვილი ნუგზარი სამაუწყებლო ახალი ამბები (TVRN007-LS) პრაქტიკული |
112329 ბონდარენკო თამარი საგამოძიებო ჟუნალისტიკა (INMA007-LS) ლექცია |
412523 კილაძე თინათინი მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) პრაქტიკული |
412526 კილაძე თინათინი მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | 112529.2-7 ფაღავა რუსუდანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | 112425 შელეგია მამუკა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული |
--- | 112426.2-7 რატიანი ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
412525 კილაძე თინათინი მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 412523 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 712525 გობეჩია გიგლა მასკომუნიკაციის კვლევები-2 (RES0207-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-802ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 112426.1-7 ფეიქრიშვილი ნელი უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-808ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112527 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
--- | 412529 ცოტნიაშვილი ზაზა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | 112526 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
--- | 412528 გვენეტაძე გურამ ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | 112226 ხარატიშვილი მარინა რადიოგადაცემების მომზადება (PRRA007-LS) პრაქტიკული |
112326 ლომიძე მარინე შესავალი PR-ში (INTPR007-LS) ლექცია |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | 112327 ლორთქიფანიძე რუსუდან პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) პრაქტიკული |
--- | 412526 ჩილაჩავა ეკა ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | 412526 დევდარიანი გულიკო ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | 112527 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული |
--- | 412528 ქაჯაია მანანა ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | 112225 ნაცვლიშვილი ნუგზარი სამაუწყებლო ახალი ამბები (TVRN007-LS) ლექცია |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-804ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 112326 ლომიძე მარინე შესავალი PR-ში (INTPR007-LS) პრაქტიკული |
112325, 112326, 112327 ლორთქიფანიძე რუსუდან პროფესიული ოსტატობა (PROSK07-LS) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 112525, 112526, 112527 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) ლექცია |
112525, 112526 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
--- | |
4-12:00 | --- | 412530 ქვრივიშვილი მარიამი ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (PRC0207) პრაქტიკული |
112427, 112425, 112426 ჯაგოდნიშვილი თემური თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (CPIMC07-LS) ლექცია |
412527 ცოტნიაშვილი ზაზა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) ლექცია |
||
5-13:00 | --- | 112325, 112326, 112327 ქათამაძე ლიანა ეკოლოგიის თანამედროვე პრობლემები და მდგრადი განვითარების პოლიტიკა მედიაში (CPESP07-LS) ლექცია |
112525, 112526, 112527 მალაღურაძე თამარ ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (NEWRE07GA1-LS) ლექცია |
|||
6-14:00 | 412530 ქაჯაია მანანა ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) ლექცია |
112325 კვესელავა ქეთევან მულტიმედიური ინფორმაციული ტექნოლოგიები (MULTE08-LB) ლექცია |
--- | 112325 ქათამაძე ლიანა ეკოლოგიის თანამედროვე პრობლემები და მდგრადი განვითარების პოლიტიკა მედიაში (CPESP07-LS) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | 112327 ხარატიშვილი მარინა ტელე-რადიო სიუჟეტი (TVRPL07-LS) პრაქტიკული |
112426 მალაღურაძე თამარ ანალიზური ჟურნალისტიკა (ANAJO07GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | 112425, 112426, 112427 მალაღურაძე თამარ ანალიზური ჟურნალისტიკა (ANAJO07GA1-LS) ლექცია |
--- | 412526 ცოტნიაშვილი ზაზა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) ლექცია |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712550B.2-7, 712550B1.2-7, 712550A1.2-7, 712550C.2-7, 712550B2.2-7, 712550A.2-7 ღარიბაშვილი თინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული) (TPTF007) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-806ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 412529 ქაჯაია მანანა ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) ლექცია |
--- | --- | 412527 გვენეტაძე გურამ ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) ლექცია |
112426 ხარატიშვილი მარინა მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 412527 ნინუა მანანა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) პრაქტიკული |
412523 ჭიღლაძე ლია ქართული ენის ფრაზეოლოგია (PRGEL07-LP) პრაქტიკული |
112527.1-7 ჩუპრინინა სვეტლანა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
112425 ანთაძე ცისანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 112226 დათუკიშვილი მანანა ემიგრანტული ჟურნალისტიკა (EMJOU07-LS) პრაქტიკული |
--- | ||||
5-13:00 | 112427 შელეგია მამუკა რეკლამა მასკომუნიკაციაში (AIMSK07) პრაქტიკული |
--- | 412530 კილაძე თინათინი მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) პრაქტიკული |
412527 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | 112427 მალაღურაძე თამარ ანალიზური ჟურნალისტიკა (ANAJO07GA1-LS) პრაქტიკული |
412530 კაკიაშვილი ნინა ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | 112526 მალაღურაძე თამარ ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (NEWRE07GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | 412529 კილაძე თინათინი მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-803ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112529 დარცმელია გუგული Политология (POL0007-LS) практич. Работа |
412528 ჟღენტი დიანა ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 412529 სოხაძე ქეთევანი ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) პრაქტიკული |
412528 ნინუა მანანა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) პრაქტიკული |
112527.2-7 ასლანიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
412527 ჟღენტი დიანა ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 412530 ცოტნიაშვილი ზაზა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) ლექცია |
--- | ||||
5-13:00 | 412529 ნინუა მანანა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) პრაქტიკული |
112327 ცხაკაია კობა დოკუმენტური ჟურნალისტიკა (DOKJU07-LS) ლექცია |
112326 ქათამაძე ლიანა ეკოლოგიის თანამედროვე პრობლემები და მდგრადი განვითარების პოლიტიკა მედიაში (CPESP07-LS) პრაქტიკული |
112425 ლორთქიფანიძე რუსუდან მედიაპროდუქციის რედაქტირება (MPRCH07) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 412526 ნინუა მანანა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
7-15:00 | 112525 დიდებაშვილი ფიქრია ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- | 112225 ჩქარეული ედიშერ ვერბალური კომუნიკაცია (VERCO07-LS ) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 712525 დოლიძე მაკა მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე-2 (MSE0207-LS) ლექცია |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-819ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 112527.1-7 ჩუპრინინა სვეტლანა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | 412525 ქაჯაია მანანა ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი-2 (PRC0207GP-LP) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | 112329 იმნაძე ბორისი Медиапланирование (MEDPL07-LS) лекция |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 112426.2-7 რატიანი ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | 412525 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) ლექცია |
--- | 412529 შაკიაშვილი ეკატერინე მეტყველების კულტურა (SPCU007-LS) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | 112329 ბონდარენკო თამარი მედიაპროდუქცია (MEDIAPRODUQCIA) პრაქტიკული |
--- | 412530 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) ლექცია |
412523 ნინუა მანანა ქართული ენის დიალოგის სინტაქსი (GLWSN07-LS) პრაქტიკული |
412529 ნუცუბიძე თამაზ ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა - 2 (LGE0207-LS) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712525 გობეჩია გიგლა მასკომუნიკაციის კვლევები-2 (RES0207-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-900ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-902ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112550b.1-7 ტაბატაძე ხათუნა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
112350g ზირაქაშვილი ფიქრია ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული |
112550b სონღულაშვილი ვახტანგ სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული |
112350a როსეფაშვილი ნანა საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 112450f ტყებუჩავა მაკა სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) პრაქტიკული |
112350i ჩიქვანაია თინათინ შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 112550b.2-7 ჩხარტიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 112450i ტყებუჩავა მაკა კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) პრაქტიკული |
112450h ჯიჯიეშვილი თამარ კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 112350f კახნიაური ალა სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) პრაქტიკული |
112550j.1-7 მეგრელიშვილი ტატიანა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
112550f ბეჟოშვილი თეიმურაზ საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) პრაქტიკული |
--- | 112550a, 112550b ცინცაძე ირინე წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია |
|
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | 112250saj ოჩიგავა გოჩა დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) პრაქტიკული |
112450f.1-7 ჩუპრინინა სვეტლანა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112450c.2-7 ზაუტაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112450b.2-7 ბაკურაძე თამარ უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | 112350f.1-7 სინჯიაშვილი თინათინი პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112450j.2-7 მაჭავარიანი ნატო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112550h სამჭკუაშვილი თეა სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 112350h შონია მარიამი პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112250ker, 112251ker ჯორბენაძე სანდრო ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) ლექცია |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | 712550B ხეცურიანი ლევან შედარებითი საარბიტრაჟო სამართალი და მედიაცია (CIL0807-LS) პრაქტიკული |
712550A1.4-7 კვესელავა ირინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712550B.3-7, 712550B1.3-7, 712550C.3-7, 712550A.3-7, 712550B2.3-7, 712550A1.3-7 თაბუკაშვილი რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 712550A გაბუნია მიხეილ შედარებითი კრიმინოლოგია (CLP0507-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-909ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112350g იმნაძე თამარი პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112350d ზაუტაშვილი ნინო პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112450i, 112450g, 112450h ბზიშვილი კარლო სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 112550f.1-7 ჩუპრინინა სვეტლანა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
112550c მულაძე ეკატერინე საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) პრაქტიკული |
--- | 112450c გელოვანი ქსენია საერთაშორისო საჯარო სამართალი (PAL0507-LS) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | 112550g, 112550h, 112550i ნიშნიანიძე ნინო დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია |
112550a.2-7 ბაკურაძე თამარ უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |||
4-12:00 | 112550b, 112550a, 112550c ნიორაძე ნანა ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია |
112350c, 112350a, 112350b გლოველი ციალა შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია |
112450h კაპანაძე იზო სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | --- | 112450a, 112450b, 112450c დუნდუა მზია კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) ლექცია |
--- | 112350i, 112350h, 112350g მსხილაძე ლილი სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) ლექცია |
||
6-14:00 | 112252sis, 112250sis, 112251sis ჩიტაია მალხაზ კრიმინალისტიკა (გამოძიების გახსნის მეთოდიკა) (CRL1007-LS) ლექცია |
112550j.1-7 მეგრელიშვილი ტატიანა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
112550h ჩხეიძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112550f, 112550d, 112550e გლოველი ციალა შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია |
112350i მინაშვილი ირაკლი სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | 112550j კოპალეიშვილი ვარდიკო დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული |
112450e, 112450d, 112450f ბზიშვილი კარლო სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია |
112450k ჩხეიძე ანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112550d, 112550f, 112550e პარუნიანი არკადი სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | 712550C სარჩიმელია მამუკა თანამედროვე საგადასახადო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CAL0507-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 712550B, 712550B2, 712550B1 გაბისონია ზვიადი საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) ლექცია |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712550B2.1-7, 712550A.1-7, 712550A1.1-7, 712550B1.1-7, 712550B.1-7 ვარძელაშვილი ჟანეტა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-904ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112350i ხარატი ნინო ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული |
112350h მთიულიშვილი გიორგი ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული |
112450c დაუთაშვილი თინათინ სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული |
112250sis წიკლაური ლელა სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული |
112450a ტაკაშვილი გიორგი სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 112550b ცინცაძე ირინე წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 112350c, 112350b, 112350a მინაშვილი ირაკლი სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) ლექცია |
112350i, 112350h, 112350g ზირაქაშვილი ფიქრია ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია |
112350f.2-7 მეგრელიშვილი ტატიანა პროფესიული რუსული-2 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული |
112350a, 112350b, 112350c ბეჟოშვილი თეიმურაზ ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია |
--- | |
4-12:00 | 112350b, 112350a, 112350c ღვინიაშვილი მერაბ სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) ლექცია |
112450d, 112450f, 112450e გელოვანი ქსენია საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია |
112350g, 112350i, 112350h ბზიშვილი კარლო საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია |
112350c ხუნაშვილი ნინო სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) პრაქტიკული |
112350i, 112350g, 112350h ზენაიშვილი ამირან შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია |
112450c, 112450b, 112450a ბერეკაშვილი ქეთევან სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) ლექცია |
5-13:00 | --- | 112450d ფუტკარაძე ანა სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული |
112350c, 112350a, 112350b ინაური გიორგი საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია |
|||
6-14:00 | 112450k, 112450j ლონდარიძე მარინა სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) ლექცია |
112450g, 112450h, 112450i დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია |
112550a ნიორაძე ნანა ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული |
112550g, 112550h, 112550i სეხნიაიძე ბესიკ ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია |
112450c, 112450b, 112450a ინაური გიორგი სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია |
|
7-15:00 | 112450f ხუნაშვილი ნინო კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) პრაქტიკული |
|||||
8-16:00 | --- | 112550c, 112550a, 112550b ქოქრაშვილი ქეთევანი შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია |
112450c.1-7 გამყრელიძე ნანა უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
112350i ხუნაშვილი ნინო სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) პრაქტიკული |
112450j ჩახვაძე ქეთევან საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
112450c კაპანაძე იზო კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 712550B ჯორბენაძე სანდრო ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | 712550A1 ჯანაშია ჯემალ შედარებითი სისხლის სამართალი (CLP0707-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712550A.4-7 ჩხეიძე ანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
712550B2, 712550B1, 712550B ჯორბენაძე სანდრო ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) ლექცია |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-911ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112350b ტატიშვილი მაგდა სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) პრაქტიკული |
112450g ჩხარტიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 112350d როსეფაშვილი ნანა საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | 112450k ლონდარიძე მარინა კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) პრაქტიკული |
112550a.1-7 გამყრელიძე ნანა უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
112450b ანდრიაძე თამარ საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | 112251sis პავლიაშვილი ოთარი სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული |
112450a ტეტელოშვილი ბესიკ სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) პრაქტიკული |
112450j, 112450k სარჩიმელია მამუკა სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია |
112450i ტაკაშვილი გიორგი სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 112550e ცინცაძე ირინე წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
112450d პეტრიაშვილი ივანე კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) პრაქტიკული |
||||
6-14:00 | 112350b.2-7 მეგრელიშვილი ტატიანა პროფესიული რუსული-2 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული |
--- | 112550c სამჭკუაშვილი თეა სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული |
112550c კეჟერაძე მეგი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 112550j სონღულაშვილი ვახტანგ ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული |
112550i.2-7 მაჭავარიანი ნატო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 112550i.2-7 მაჭავარიანი ნატო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 112350i.1-7 დიასამიძე მარინა პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112550i გოგსაძე ნონა საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | 712550B.1-7, 712550A1.1-7, 712550A.1-7, 712550B2.1-7, 712550B1.1-7 ვარძელაშვილი ჟანეტა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 712550A, 712550A1 მამნიაშვილი მიხეილ საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული (CLP0607-LS) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 712550A1, 712550A შენგელია სალომე მტკიცებითი სამართალი (CLP0807-LS) ლექცია |
712550C ჟვანია ვახტანგ საკონსტიტუციო მართლმსაჯულება და კონსტიტუციური კონტროლი (CAL0707-LS) ლექცია |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-906ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112350c ქუქჩიშვილი ხატია სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) პრაქტიკული |
112250saj ხარაძე ნანა საარჩევნო სამართალი (PAL1407-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 112450i.2-7 ბაკურაძე თამარ უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
3-11:00 | 112250ker ჯინჭარაძე ციალა საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული |
112450b სიჭინავა ნუგზარ სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული |
112350f.1-7 სინჯიაშვილი თინათინი პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112251sis ქობულაშვილი ლევან კრიმინალისტიკა (გამოძიების გახსნის მეთოდიკა) (CRL1007-LS) პრაქტიკული |
112350h მსხილაძე ლილი სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 112550j.2-7 ვერბი ლელა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112350b მულაძე ეკატერინე ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 112550f.2-7 დიასამიძე მარინა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 112450g ლონდარიძე მარინა სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული |
112450h ვასაძე ხატია საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | 112350c.1-7 სინჯიაშვილი თინათინი პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112550d ხარაძე ნანა საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 112350b.2-7 მეგრელიშვილი ტატიანა პროფესიული რუსული-2 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული |
112450j ამაშუკელი მარინე სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) პრაქტიკული |
112450c წიკლაური ლელა სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | 112450f.2-7 ჩხარტიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112250sas ცხადაძე თამარ ლტოლვილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა სამართალი (IPL-0607-LS) პრაქტიკული |
112550a.2-7 ბაკურაძე თამარ უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712550B1 ხეცურიანი ლევან შედარებითი საარბიტრაჟო სამართალი და მედიაცია (CIL0807-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | 712550B2 ხეცურიანი ლევან შედარებითი საარბიტრაჟო სამართალი და მედიაცია (CIL0807-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-908ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112550a გოგსაძე ნონა საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) პრაქტიკული |
112350b კახნიაური ალა სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) პრაქტიკული |
112350a მულაძე ეკატერინე ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 112350c ტეტელოშვილი ბესიკ შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული |
112550j ლონდარიძე მარინა შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია |
--- | |||
3-11:00 | 112350f ხარატი ნინო ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული |
112550h დონჯაშვილი ნინო შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული |
112450g აბულაძე მაკა საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
112450g ქურასბედიანი ნინო სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 112550g ხარაძე ნანა სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული |
112450d ტყებუჩავა მაკა სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული |
112250saj ჩიტაია მალხაზ საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 112550f.1-7 ჩუპრინინა სვეტლანა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
112350h ტეტელოშვილი ბესიკ შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული |
112350c.2-7 ჰედერიხი იაკობ პროფესიული გერმანული-2 (PLR1607-P-G) პრაქტიკული |
112550g ლომსაძე ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 112450f.2-7 ჩხარტიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112350i.1-7 დიასამიძე მარინა პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112450d ვასაძე ხატია საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
112350d ჯანუყაშვილი ლალი სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 112252sis პავლიაშვილი ოთარი სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) პრაქტიკული |
112350d იმერლიშვილი ირაკლი სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) პრაქტიკული |
||||
8-16:00 | 112450j ამაშუკელი მარინე სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული |
112350i.2-7 კალანდარიშვილი ოლღა პროფესიული რუსული-2 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული |
--- | 112550g ინაური გიორგი შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | 112550f სამჭკუაშვილი თეა სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 712550A1 შენგელია სალომე მტკიცებითი სამართალი (CLP0807-LS) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | 712550A, 712550A1 ჯანაშია ჯემალ შედარებითი სისხლის სამართალი (CLP0707-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-915ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112350a მინაშვილი ირაკლი სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) პრაქტიკული |
--- | 112550a ხოლუაშვილი ნინო შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 112450j.2-7 მაჭავარიანი ნატო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112450k ამაშუკელი მარინე სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული |
112350h ტყებუჩავა მაკა საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
3-11:00 | 112250sas ოჩიგავა გოჩა დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
4-12:00 | 112450k, 112450j ლონდარიძე მარინა კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) ლექცია |
--- | 112450k სარჩიმელია მამუკა სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | 112550c, 112550d ცინცაძე ირინე წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | 112350e დაუთაშვილი თინათინ საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული |
112550j.2-7 ვერბი ლელა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112550f ინაური გიორგი შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული |
--- | 112550e, 112550f ცინცაძე ირინე წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) ლექცია |
|
7-15:00 | 112250sis ჩიტაია მალხაზ კრიმინალისტიკა (გამოძიების გახსნის მეთოდიკა) (CRL1007-LS) პრაქტიკული |
112450g ცინცაძე რევაზ კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) პრაქტიკული |
||||
8-16:00 | 112550e მაისურაძე ბექა შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული |
112550j დაუთაშვილი თინათინ შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული |
--- | 712550B2 გაბისონია ზვიადი საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | 712550B2 დეკანოზიშვილი ციური თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
||
10-18:00 | --- | --- | 712550A1 მამნიაშვილი მიხეილ საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული (CLP0607-LS) პრაქტიკული |
712550B1.4-7 ფალავანდიშვილი მეგი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712550A1 გაბუნია მიხეილ შედარებითი კრიმინოლოგია (CLP0507-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 712550A, 712550A1 გაბუნია მიხეილ შედარებითი კრიმინოლოგია (CLP0507-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-910ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112550d ცინცაძე ირინე წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
--- | 112550j ჟვანია ვახტანგ საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) ლექცია |
112450a, 112450c, 112450b აბულაძე მაკა საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია |
112550a, 112550b, 112550c გორაძე გიორგი სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია |
112450h, 112450g, 112450i კაპანაძე იზო სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) ლექცია |
2-10:00 | 112450f, 112450e, 112450d დუნდუა მზია კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) ლექცია |
|||||
3-11:00 | 112550a ცინცაძე ირინე წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
112450c, 112450b, 112450a გაბელია ჯემალ სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია |
112450a პეტრიაშვილი ივანე კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) პრაქტიკული |
112350g ჩიქვანაია თინათინ შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული |
112350a კაპანაძე იზო შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 112450h, 112450i, 112450g ჯიქია მარიამ საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია |
112450d ტეტელოშვილი ბესიკ სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) პრაქტიკული |
112550f ადეიშვილი ლიანა ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | 112350d, 112350f, 112350e ჯანუყაშვილი ლალი სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) ლექცია |
112450f ხუციშვილი იოსებ სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული |
112450b ბერეკაშვილი ქეთევან სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | 112450d სინჯიაშვილი თინათინი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112550j კოპალეიშვილი ვარდიკო დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია |
112450e, 112450d, 112450f ბერეკაშვილი ქეთევან სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) ლექცია |
112350d, 112350f, 112350e ზენაიშვილი ამირან შრომის სამართალი (BUL1007-LS) ლექცია |
112550b, 112550a, 112550c ჟვანია ვახტანგ საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) ლექცია |
|
7-15:00 | 112250sas ჩახვაძე ქეთევან ლტოლვილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა სამართალი (IPL-0607-LS) ლექცია |
--- | ||||
8-16:00 | 112450b.2-7 ბაკურაძე თამარ უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112250sas, 112250saj ოჩიგავა გოჩა დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) ლექცია |
112450e, 112450d, 112450f მამნიაშვილი მიხეილ სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) ლექცია |
112250sas ჯინჭარაძე ციალა საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული |
112450h, 112450i, 112450g ცინცაძე რევაზ კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) ლექცია |
112550c ცინცაძე ირინე წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
9-17:00 | 112250saj, 112250sas ხმელიძე გრიგოლ საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) ლექცია |
|||||
10-18:00 | --- | --- | --- | 712550C.1-7 შონია მარიამი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 712550B2, 712550B, 712550B1 ხეცურიანი ლევან შედარებითი საარბიტრაჟო სამართალი და მედიაცია (CIL0807-LS) ლექცია |
--- | 712550C ჟვანია ვახტანგ საკონსტიტუციო მართლმსაჯულება და კონსტიტუციური კონტროლი (CAL0707-LS) პრაქტიკული |
12-20:00 | --- | --- | 712550B2, 712550B1, 712550B შენგელია რომან საბანკო და სადაზღვევო სამართლის საფუძვლები (BIL0007-LS) ლექცია |
712550B.4-7 ჯანჯღავა ნინო თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | 712550B2 ჯორბენაძე სანდრო ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) პრაქტიკული |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-917ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112550c გიკაშვილი ირმა ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული |
112450h ჯიჯიეშვილი თამარ სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული |
112450e ვასაძე ხატია საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | 112350d ზაუტაშვილი ნინო პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 112550b.1-7 ტაბატაძე ხათუნა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
112550i დაუთაშვილი თინათინ შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული |
112350d ლორია ხათუნა ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული |
--- | 112350g მინაშვილი ირაკლი სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 112350g ყანადაშვილი მაია საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული |
--- | ||||
5-13:00 | 112550i სონღულაშვილი ვახტანგ სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული |
112450a ანდრიაძე თამარ საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
112350d ჩიქვანაია თინათინ შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | 112450h მაჭავარიანი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112550b მაისურაძე ბექა შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული |
112450g დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული |
112350b ჩიქვანაია თინათინ შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | 112350a ხელაია მაია პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
--- | |||
8-16:00 | 112450b.1-7 გურამიშვილი ზაირა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112450f.1-7 ჩუპრინინა სვეტლანა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112450c.2-7 ზაუტაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112550d ხარაძე ნანა სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული |
112450d სინჯიაშვილი თინათინი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112450e მინაშვილი ირაკლი სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | 712550C ლობჟანიძე გივი ხელისუფლების დემოკრატიული ორგანიზაცია (CAL0807-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-915ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112550h ადეიშვილი ლიანა ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული |
112550i ჟველია ნონა ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული |
112251ker ქურასბედიანი ნინო საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული |
--- | 112550g შაიშმელაშვილი ლალი საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | 112550d, 112550f, 112550e ტალიაშვილი ალექსანდრე ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია |
112350b დაუთაშვილი თინათინ საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული |
112550e, 112550d, 112550f ბეჟოშვილი თეიმურაზ საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) ლექცია |
112251sis, 112252sis, 112250sis სარჩიმელია მამუკა საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) ლექცია |
112450a ზოდელავა მარინე უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112550g, 112550h, 112550i შაიშმელაშვილი ლალი საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) ლექცია |
4-12:00 | 112251sis, 112252sis, 112250sis წიკლაური ლელა სასამართლო უნარ-ჩვევები (CRL1107-LP) ლექცია |
|||||
5-13:00 | 112550g, 112550h, 112550i ღვინიაშვილი მერაბ შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) ლექცია |
112550d სონღულაშვილი ვახტანგ ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული |
112350i, 112350h, 112350g ხუნაშვილი ნინო სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) ლექცია |
112350e, 112350f, 112350d იმერლიშვილი ირაკლი სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) ლექცია |
112450b ქობულაშვილი ლევან სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული |
112550g, 112550h, 112550i პარუნიანი არკადი სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია |
6-14:00 | 112350c.2-7 ჰედერიხი იაკობ პროფესიული გერმანული-2 (PLR1607-P-G) პრაქტიკული |
112350e, 112350f, 112350d ლორია ხათუნა ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) ლექცია |
||||
7-15:00 | 112350b.1-7 ამილახვარი ლიზა პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112550g სონღულაშვილი ვახტანგ ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული |
112550c კეჟერაძე მეგი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112350d, 112350f, 112350e ინაური გიორგი საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) ლექცია |
112550h ჩხეიძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 112250ker ჯორბენაძე სანდრო ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) პრაქტიკული |
112250ker, 112251ker სეხნიაიძე ბესიკ სანოტარო სამართალი (BUL1707-LS) ლექცია |
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | 712550B1 კვაბზირიძე თეა საბანკო და სადაზღვევო სამართლის საფუძვლები (BIL0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-904ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 112450f გელოვანი ქსენია საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
112450i გუგუჩია ქეთევან საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
112550b სონღულაშვილი ვახტანგ ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული |
112450i.1-7 ტუხაშვილი შორენა უცხო ენა (ფრანგული 4) (FRAN007) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 112450k ვასაძე ხატია საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
||||
4-12:00 | 112251ker როსეფაშვილი ნანა სანოტარო სამართალი (BUL1707-LS) პრაქტიკული |
112550j ადეიშვილი ლიანა ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) ლექცია |
112250saj ჟვანია ვახტანგ საარჩევნო სამართალი (PAL1407-LS) ლექცია |
112450i.1-7 ტუხაშვილი შორენა უცხო ენა (ფრანგული 4) (FRAN007) პრაქტიკული |
112550j ჟვანია ვახტანგ საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 112450e დაუთაშვილი თინათინ კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) პრაქტიკული |
--- | ||||
6-14:00 | 112450g ჩხარტიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112450j ამაშუკელი მარინე კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) პრაქტიკული |
112350i.2-7 კალანდარიშვილი ოლღა პროფესიული რუსული-2 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული |
112450b.1-7 გურამიშვილი ზაირა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112350c დონჯაშვილი ნინო საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული |
112550d ჯანჯღავა ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
7-15:00 | 112550i.1-7 ღარიბაშვილი თინა უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
|||||
8-16:00 | 112450h მაჭავარიანი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112450j.1-7 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112450k ჩხეიძე ანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | 112350e დიასამიძე მარინა პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712550C სარჩიმელია მამუკა თანამედროვე საგადასახადო სამართალი და სასამართლო პრაქტიკა (CAL0507-LS) პრაქტიკული |
--- | 712550B1 ჯორბენაძე სანდრო ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 712550B გაბისონია ზვიადი საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული |
13-21:00 | --- | --- | 712550B2 კვაბზირიძე თეა საბანკო და სადაზღვევო სამართლის საფუძვლები (BIL0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-207ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 62114 ყიფიანი გურამი არქეოლოგიური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (ARCHE06) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 62412 ყიფიანი გიორგი პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) პრაქტიკული |
62412 კლდიაშვილი ვალერიანი შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო პროექტი. |
62412 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქის დაპროექტება (URBP206) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 63113.1-6 გეგელია გიული საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
62115 ყიფიანი გურამი არქეოლოგიური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (ARCHE06) პრაქტიკული |
63313.1-6 დაუთაშვილი ნინო საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
63114 ვარდოსანიძე ვლადიმერი Социокультурные основы урбанистического развития (RSCEU06) практич. Работа |
--- | |
4-12:00 | 62115 კვიწინაშვილი გიორგი საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) საკურსო |
62411 კლდიაშვილი ვალერიანი შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო პროექტი. |
--- | |||
5-13:00 | --- | 62116 ყიფიანი გურამი არქეოლოგიური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (ARCHE06) პრაქტიკული |
62116 ბოსტანაშვილი დავით სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) საკურსო |
--- | ||
6-14:00 | 62412.1-6 მაკოვკინა ირინა გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
63313 გელაშვილი შოთა საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო |
--- | --- | 63312 ჩიგოგიძე თინათინ მოსაპირკეთებელი მასალები ინტერიერში (FMINT06) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | 63211 ვარდოსანიძე ვლადიმერი ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (URBSO06) პრაქტიკული |
--- | 63210 ფოჩხუა მარიკა ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) საკურსო |
63210 ძინძიბაძე პავლე ქალაქის დაპროექტება (URBP206) საკურსო |
62412.1-6, 62411.1-6 გელაშვილი ვაჟა ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | 62214 ვარდოსანიძე ვლადიმერი ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (URBSO06) პრაქტიკული |
--- | 63111 მუხიაშვილი გიორგი დიდმალიანი არქიტექტურული კონსტრუქციები (BSERC06) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-211ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 62412.1-6 მაკოვკინა ირინა გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
63313 ჩიგოგიძე თინათინ მოსაპირკეთებელი მასალები ინტერიერში (FMINT06) პრაქტიკული |
62214 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქის დაპროექტება (URBP206) საკურსო |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 63112 მუხიაშვილი გიორგი დიდმალიანი არქიტექტურული კონსტრუქციები (BSERC06) საკურსო პროექტი. |
63312 ხაბეიშვილი მარიამ ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული |
63411 ცხოვრებაშვილი გიორგი შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო |
--- | --- | |
5-13:00 | 62314 ჩიგოგიძე თინათინ მოსაპირკეთებელი მასალები ინტერიერში (FMINT06) პრაქტიკული |
63311 ხაბეიშვილი მარიამ ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | 62212 ჩხეიძე ნინო ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) საკურსო |
62412 ბოლქვაძე მერაბ ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) საკურსო |
62115 ფირცხალავა ვახტანგ დიდმალიანი არქიტექტურული კონსტრუქციები (BSERC06) საკურსო პროექტი. |
63311 ჩიგოგიძე თინათინ მოსაპირკეთებელი მასალები ინტერიერში (FMINT06) პრაქტიკული |
62411 ბოლქვაძე მერაბ ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) საკურსო |
--- |
7-15:00 | 62214 იმნაძე ნინო არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) პრაქტიკული |
63313.1-6 დაუთაშვილი ნინო სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
62213 გეგელია გიული ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) საკურსო |
62212 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქის დაპროექტება (URBP206) საკურსო |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 62314 ბოსტანაშვილი დავით არქიტექტურული პოეტიკა (POETA06) პრაქტიკული |
63110 ქობულია ვასილ საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) საკურსო |
62115 დოგრაშვილი თამაზ სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) საკურსო |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-212ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 62213 ლეკიშვილი მაგდა არქიტექტურული კლიმატოლოგია (ARCCL06) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 2015/2 გორგილაძე ბადრი ურბანული რეკონსტრუქციის კომპიუტერული უზრუნველყოფა-1 (CSUR106) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 63210 ლეკიშვილი მაგდა არქიტექტურული კლიმატოლოგია (ARCCL06) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 62212 ლეკიშვილი მაგდა არქიტექტურული კლიმატოლოგია (ARCCL06) ლაბორატორიული |
--- | --- | 62214 ლეკიშვილი მაგდა არქიტექტურული კლიმატოლოგია (ARCCL06) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 63211 ლეკიშვილი მაგდა არქიტექტურული კლიმატოლოგია (ARCCL06) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-213ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 2015/1/1 ბოსტანაშვილი დავით კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (PCPAR06) პრაქტიკული |
2015/1/1 ბოსტანაშვილი დავით კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (PCPAR06) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 2015.8 ბოსტანაშვილი დავით სივრცე,ფორმა,კომპოზიცია:არქიტექტურა-პოეტიკა,სემიოტიკა,რიტორიკა (SPFO06-P) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-214ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 2015/6/1 სალუქვაძე გიორგი არქიტექტურული პროექტირება. ეკოლოგიური პრობლემების კვლევის ცენტრი (ADEPR06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 2015/6/1 სალუქვაძე გიორგი არქიტექტურული პროექტირება. ეკოლოგიური პრობლემების კვლევის ცენტრი (ADEPR06) საკურსო პროექტი. |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-218ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-301ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 6408 სეხნიაშვილი მაია ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 6401.2-6, 6402.2-6, 6404.2-6, 6403.2-6, 6405.2-6, 6400.2-6, 6406.2-6, 6407.2-6 გოცირიძე მაკა ფერადი გრაფიკა (COLGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 6401.1-6, 6400.1-6, 6406.1-6, 6407.1-6, 6402.1-6, 6403.1-6, 6404.1-6, 6405.1-6 ცინდელანი ეკა გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული |
--- | 6401.2-6, 6406.2-6, 6403.2-6, 6405.2-6, 6402.2-6, 6404.2-6, 6400.2-6, 6407.2-6 გოცირიძე მაკა გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული |
--- | 6402.1-6, 6407.1-6, 6403.1-6, 6404.1-6, 6401.1-6, 6400.1-6, 6405.1-6, 6406.1-6 თოიძე ლალი ფერადი გრაფიკა (COLGR06) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-302ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 63410.1-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 62212.1-6 კლდიაშვილი თეიმურაზ ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | 63310 ხაბეიშვილი მარიამ ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 63111 სვანაძე ზაზა სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) საკურსო |
63411.1-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
63113.1-6 გეგელია გიული სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
63312 დათუკიშვილი დიანა საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო |
--- | |
5-13:00 | 63410.1-6 ერისთავი თინათინ რეკლამა და შუქრეკლამა (ILLUM06) პრაქტიკული |
62411, 62412 დათუკიშვილი დიანა ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
62313 ჩიგოგიძე თინათინ მოსაპირკეთებელი მასალები ინტერიერში (FMINT06) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | 3390 ბოლქვაძე მერაბ ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) პრაქტიკული |
62116 დავითაია მაია მიმდინარე დისკურსი მოდერნიზმის ირგვლივ (CDAMO06) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | --- | --- | 62314.1-6 დათუკიშვილი დიანა ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
63411.1-6 ერისთავი თინათინ რეკლამა და შუქრეკლამა (ILLUM06) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 62115.1-6, 62116.1-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
--- | 63113 ტატიშვილი ბესარიონ შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 63310.1-6 კორკოტაშვილი ალეკო ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-303ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 62313.1-6 კორკოტაშვილი ალეკო საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 62115.1-6 დოგრაშვილი თამაზ სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | 62214 ნახუცრიშვილი ოთარ ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) საკურსო |
3290 ბოლქვაძე მერაბ ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | --- | 63410.1-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
63112.1-6 ბუზალაძე ნოდარი საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 62116 ტატიშვილი ბესარიონ შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
62115.1-6, 62116.1-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
62213 ჯავახიშვილი მაია ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) საკურსო |
--- | ||
5-13:00 | 63112.1-6 ბუზალაძე ნოდარი სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
62313 ხაბეიშვილი მარიამ ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული |
62313 მჭედლიშვილი ვალერი სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) საკურსო |
63411.1-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
--- | |
6-14:00 | 63113 კვიწინაშვილი გიორგი სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) საკურსო |
63110 მუხიაშვილი გიორგი დიდმალიანი არქიტექტურული კონსტრუქციები (BSERC06) საკურსო პროექტი. |
63312.1-6 გელაშვილი შოთა სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
63210 იმნაძე ნინო არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | 63312.1-6 კორკოტაშვილი ალეკო ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
62115, 62113 ბოლქვაძე მერაბ ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) საკურსო |
--- | ||
8-16:00 | --- | 62314 ხაბეიშვილი მარიამ ფიტოდიზაინი (PHYTO06) საკურსო |
62212 გოგოლაშვილი თენგიზ ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) საკურსო |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | 62313.1-6 კორკოტაშვილი ალეკო ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
--- | 63114 ბოლქვაძე მერაბ Городское планирование (RCIPL06) Курсовой проект |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-305ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 6505, 6506, 6507, 6504 ასათიანი ნათია არქიტექტურის ისტორია. უძველესი სამყარო და ანტიკური პერიოდი: საქართველო და მსოფლიო (AHEHA06) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | 6402, 6400, 6401 ჭანტურია მაია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
63310, 63311, 63313, 63312 ჩიგოგიძე თინათინ მოსაპირკეთებელი მასალები ინტერიერში (FMINT06) ლექცია |
--- | --- | 63110, 63111, 63112, 63113 გეგელია გიული შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 2015/1 კალანდაძე ელენე არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) ლექცია |
63310, 63311, 63313, 63312 ხაბეიშვილი ნინო ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია |
6503, 6502, 6500, 6501 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია. უძველესი სამყარო და ანტიკური პერიოდი: საქართველო და მსოფლიო (AHEHA06) ლექცია |
63411, 63410 ცხოვრებაშვილი გიორგი შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) ლექცია |
63110, 63111, 63113, 63112 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკა (ARCPH06) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 2015/6 ბერიძე ლევან არქიტექტურული აკუსტიკა და ხმაურისგან დაცვა 1 (AANP106) ლექცია |
63210, 63211 ბერიძე ლევან არქიტექტურული კლიმატოლოგია (ARCCL06) ლექცია |
--- | 63110, 63111, 63113, 63112 ფირცხალავა ვახტანგ დიდმალიანი არქიტექტურული კონსტრუქციები (BSERC06) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | --- | 6404, 6403, 6405 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკის საფუძვლები (ARCPP06) ლექცია |
62313, 62314 მილაშვილი მზია ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) ლექცია |
2015/5 წულაძე ირინე ახალი მოდერნიზმი და რეგიონალიზმი - 2: ნეომოდერნიზმის ურბანული შემადგენელი (NEOR206) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | 6400, 6403, 6405, 6406, 6404, 6402, 6407, 6401 ტიტვინიძე ზურაბ პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-306ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 2015/3 მჭედლიშვილი ვალერი საცხოვრებელი შენობების ინტერიერი (INRBL06) საკურსო |
2015/6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ბიონიკა (ARCBI06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-307ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 62116.1-6 ბოსტანაშვილი დავით სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 62114.1-6 ნადირაძე გია საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | 62114 ხოჯავა თეიმურაზ საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) საკურსო |
--- | --- | |
3-11:00 | 62114.1-6, 62113.1-6 როყვა გია გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
62114 დავითაია მაია მიმდინარე დისკურსი მოდერნიზმის ირგვლივ (CDAMO06) პრაქტიკული |
62113 ფირცხალავა ვახტანგ დიდმალიანი არქიტექტურული კონსტრუქციები (BSERC06) საკურსო პროექტი. |
--- | ||
4-12:00 | 62114 ნადირაძე გია სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) საკურსო |
62113 დავითაია მაია მიმდინარე დისკურსი მოდერნიზმის ირგვლივ (CDAMO06) პრაქტიკული |
62114.1-6 ნადირაძე გია სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | 63312 გელაშვილი შოთა სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) საკურსო |
63111 თინიკაშვილი ბელა შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
63110 იმნაძე ნინო სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) საკურსო |
62314.1-6 ქოჩლაძე ნათია ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 63113 დავითაია მაია მიმდინარე დისკურსი მოდერნიზმის ირგვლივ (CDAMO06) პრაქტიკული |
63310 მჭედლიშვილი ვალერი სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) საკურსო |
63112 ტატიშვილი ბესარიონ შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 62115 დავითაია მაია მიმდინარე დისკურსი მოდერნიზმის ირგვლივ (CDAMO06) პრაქტიკული |
62314 ხაბეიშვილი მარიამ ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული |
63310.1-6 გელაშვილი შოთა სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
62116.1-6 ბოსტანაშვილი დავით საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | 63410 ცხოვრებაშვილი გიორგი შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) საკურსო |
62411.1-6 ხვედელიანი მანანა გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-309ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 2015/3 მჭედლიშვილი ვალერი საცხოვრებელი შენობების ინტერიერი (INRBL06) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-310ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 62115.1-6 დოგრაშვილი თამაზ საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 63111 მელქაძე მედეია საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) საკურსო |
--- | 63311.1-6 ქოჩლაძე ნათია ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | 62116 ბუზალაძე ნოდარი საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) საკურსო |
63110 დავითაია მაია მიმდინარე დისკურსი მოდერნიზმის ირგვლივ (CDAMO06) პრაქტიკული |
63310 ჩიგოგიძე თინათინ მოსაპირკეთებელი მასალები ინტერიერში (FMINT06) პრაქტიკული |
62313 ხაბეიშვილი მარიამ ფიტოდიზაინი (PHYTO06) საკურსო |
--- | |
5-13:00 | 63311 სალუქვაძე ქეთევან სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) საკურსო |
62411, 62412 ნადირაძე გია ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) საკურსო პროექტი. |
63112 გელაშვილი ვაჟა სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) საკურსო |
63210 ვარდოსანიძე ვლადიმერი ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (URBSO06) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 62411 ყიფიანი გიორგი პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) პრაქტიკული |
62411.1-6 ხვედელიანი მანანა გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
--- | --- | 63311 დათუკიშვილი დიანა საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო |
--- |
7-15:00 | 62113 ტატიშვილი ბესარიონ შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
--- | --- | 62113 ჩიქოვანი დავით საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) საკურსო |
62114 ტატიშვილი ბესარიონ შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | 63113 ტატიშვილი ბესარიონ საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-311ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 2015/6 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული აკუსტიკა და ხმაურისგან დაცვა 1 (AANP106) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-312ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-313ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 63111 დავითაია მაია მიმდინარე დისკურსი მოდერნიზმის ირგვლივ (CDAMO06) პრაქტიკული |
62314.1-6 დათუკიშვილი დიანა საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 62214 სვანაძე ზაზა ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) საკურსო |
--- | 63411 ყიფიანი გიორგი პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) პრაქტიკული |
3290 ბოლქვაძე მერაბ ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) ლექცია |
--- | |
4-12:00 | 62212 ვარდოსანიძე ვლადიმერი ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (URBSO06) პრაქტიკული |
--- | 63211 მურღულია ირაკლი ქალაქის დაპროექტება (URBP206) საკურსო |
63313 კორკოტაშვილი ალეკო სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) საკურსო |
--- | |
5-13:00 | 63111.1-6 მელქაძე მედეია სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | 62314 სალუქვაძე ქეთევან სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) საკურსო |
63211 იმნაძე ნინო არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) პრაქტიკული |
62115 ტატიშვილი ბესარიონ შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 63110 თინიკაშვილი ბელა შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) პრაქტიკული |
62113.1-6, 62114.1-6 როყვა გია გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
62314, 62313 ყიფიანი გურამი არქეოლოგიური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (ARCHE06) პრაქტიკული |
62313 კორკოტაშვილი ალეკო საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო |
--- | |
7-15:00 | --- | 62214.1-6 მელქაძე მედეია ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) პრაქტიკული |
62212 იმნაძე ნინო არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | 63111.1-6 მელქაძე მედეია საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | 63112 დავითაია მაია მიმდინარე დისკურსი მოდერნიზმის ირგვლივ (CDAMO06) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-316ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 62212.1-6 გოგოლაშვილი თენგიზ ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) პრაქტიკული |
63411.1-6 როყვა გია ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) პრაქტიკული |
62113.1-6 გოგოლაშვილი თენგიზ სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
62412.1-6 როყვა გია ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 63312.1-6 დათუკიშვილი დიანა საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
63310.1-6 დაუთაშვილი ნინო ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
63410.1-6 როყვა გია ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) პრაქტიკული |
--- | ||
3-11:00 | 63210.1-6 ფოჩხუა მარიკა ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) პრაქტიკული |
63210.1-6 ფოჩხუა მარიკა ქალაქის დაპროექტება (URBP206) პრაქტიკული |
--- | |||
4-12:00 | 63211.1-6 ზედელაშვილი თეიმურაზი ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) პრაქტიკული |
62113.1-6 გოგოლაშვილი თენგიზ საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 62411.1-6 როყვა გია ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) პრაქტიკული |
--- | ||||
6-14:00 | 62213.1-6 ბოლქვაძე მერაბ ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) პრაქტიკული |
62213 იმნაძე ნინო არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) პრაქტიკული |
62213 ვარდოსანიძე ვლადიმერი ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (URBSO06) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 62313.1-6 გელაშვილი შოთა სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
63211.1-6 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქის დაპროექტება (URBP206) პრაქტიკული |
62213.1-6 ბოლქვაძე მერაბ ქალაქის დაპროექტება (URBP206) პრაქტიკული |
63313.1-6 დათუკიშვილი დიანა ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 62214.1-6 მურღულია ირაკლი ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) პრაქტიკული |
--- | ||||
9-17:00 | 63313.1-6 ქოჩლაძე ნათია ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-318ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 62412.1-6 როყვა გია ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) საკურსო |
63313 ხაბეიშვილი მარიამ ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული |
63411.1-6 როყვა გია ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) საკურსო |
62313 ბოსტანაშვილი დავით არქიტექტურული პოეტიკა (POETA06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | 63410.1-6 როყვა გია ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) საკურსო |
62412 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქის დაპროექტება (URBP206) საკურსო |
62116 ფირცხალავა ვახტანგ დიდმალიანი არქიტექტურული კონსტრუქციები (BSERC06) საკურსო პროექტი. |
63312.1-6 კორკოტაშვილი ალეკო ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
63112 ბუზალაძე ნოდარი საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) საკურსო |
--- |
4-12:00 | 62213 ჯავახიშვილი მაია ქალაქის დაპროექტება (URBP206) საკურსო |
62314 დათუკიშვილი დიანა საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო |
63310 კორკოტაშვილი ალეკო საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) საკურსო |
3390 ბოლქვაძე მერაბ ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (TEBCP06) ლექცია |
62411.1-6 როყვა გია ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) საკურსო |
--- |
5-13:00 | 62116, 62114 ბოლქვაძე მერაბ ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) საკურსო |
63113 მუხიაშვილი გიორგი დიდმალიანი არქიტექტურული კონსტრუქციები (BSERC06) საკურსო პროექტი. |
63211 მურღულია ირაკლი ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) საკურსო |
63110.1-6 ქობულია ვასილ საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
62114 ფირცხალავა ვახტანგ დიდმალიანი არქიტექტურული კონსტრუქციები (BSERC06) საკურსო პროექტი. |
--- |
6-14:00 | 63311.1-6 დათუკიშვილი დიანა ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
63410 ყიფიანი გიორგი პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) პრაქტიკული |
--- | 62113 ტატიშვილი ბესარიონ სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) საკურსო |
--- | |
7-15:00 | 63311.1-6 დათუკიშვილი დიანა საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
62214.1-6 ზედელაშვილი თეიმურაზი ქალაქის დაპროექტება (URBP206) პრაქტიკული |
63311.1-6 სალუქვაძე ქეთევან სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
62314.1-6 სალუქვაძე ქეთევან სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 62113 ყიფიანი გურამი არქეოლოგიური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (ARCHE06) პრაქტიკული |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-403ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 6406, 6407 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკის საფუძვლები (ARCPP06) ლექცია |
62411, 62412 მილაშვილი მზია ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) ლექცია |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 6408 ძიძიგური მაია Рождение модернизма в архитектуре (ROMAR06) лекция |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 6402, 6400, 6401 შაიშმელაშვილი გიორგი ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) ლექცია |
62314, 62313 ჩიგოგიძე თინათინ მოსაპირკეთებელი მასალები ინტერიერში (FMINT06) ლექცია |
2015/1 დავითაია ვახტანგ არქიტექტურული პროექტირება-3 (ARPR306) საკურსო |
62212, 62214, 62213 ვარდოსანიძე ვლადიმერი ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (URBSO06) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | 62411, 62412 ცხოვრებაშვილი გიორგი შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (ARBCO06) ლექცია |
62116, 62115, 62113, 62114 დავითაია მაია მიმდინარე დისკურსი მოდერნიზმის ირგვლივ (CDAMO06) ლექცია |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | 62412, 62411 ყიფიანი გიორგი პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-405ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 62411, 62412 ერისთავი თინათინ რეკლამა და შუქრეკლამა (ILLUM06) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 62116, 62114, 62115, 62113 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკა (ARCPH06) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 63210, 63211 ვარდოსანიძე ვლადიმერი ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (URBSO06) ლექცია |
--- | 2015/6 ბერიძე ლევან კლიმატი და არქიტექტურა (CLARC06) ლექცია |
62213, 62214, 62212 ბერიძე ლევან არქიტექტურული კლიმატოლოგია (ARCCL06) ლექცია |
62213, 62212, 62214 იმნაძე ნინო არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | 6405, 6404, 6403 ჭანტურია მაია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
62314, 62313 ხაბეიშვილი ნინო ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 63411, 63410 ყიფიანი გიორგი პროექტირების ნორმატიული და საკანონმდებლო საფუძვლები (STDLB06) ლექცია |
63111, 63110, 63112, 63113 დავითაია მაია მიმდინარე დისკურსი მოდერნიზმის ირგვლივ (CDAMO06) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-409ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 6402, 6401, 6400 ძიძიგური მაია მოდერნიზმის დაბადება არქიტექტურაში: საქართველო და მსოფლიო (OMAGW06) ლექცია |
62314, 62313 ბოსტანაშვილი დავით არქიტექტურული პოეტიკა (POETA06) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 62412, 62411 მახარაშვილი თენგიზი ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) ლექცია |
62313, 62314 ხაბეიშვილი ნინო ფიტოდიზაინი (PHYTO06) ლექცია |
--- | --- | --- |
5-13:00 | 6404, 6403, 6405 შაიშმელაშვილი გიორგი ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) ლექცია |
62116, 62115, 62113, 62114 ყიფიანი გურამი არქეოლოგიური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (ARCHE06) ლექცია |
2015/2 მახარაშვილი თენგიზი ქალაქგეგმარების რეკონსტრუქციის სატრანსპორტო პრობლემები (TPCPR06) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 6405, 6404, 6403 ძიძიგური მაია მოდერნიზმის დაბადება არქიტექტურაში: საქართველო და მსოფლიო (OMAGW06) ლექცია |
6407, 6406 ძინძიბაძე პავლე ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) ლექცია |
63210, 63211 იმნაძე ნინო არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (CARDC06) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 6408 ბერიძე ლევან Основы архитектурной физики (RARPH06) лекция |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 2015.8 ბერიძე ლევან სივრცე,ფორმა კომპოზიცია:არქიტექტურული ფიზიკა დღეს (SPFOG06-f) ლექცია |
--- | 63114 ვარდოსანიძე ვლადიმერი Социокультурные основы урбанистического развития (RSCEU06) лекция |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-414ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 2015/4 ერისთავი თინათინ ქალაქის და შენობების ხელოვნური განათება (CITIL06) პრაქტიკული |
2015/4 როყვა გია მცირე არქიტექტურული ფორმები (SMARF06) საკურსო |
2015/3 ხაბეიშვილი მარიამ ფერი და ფაქტურა ინტერიერში (COTEI06) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | 2015/4 წულუკიძე გიორგი მცირე არქიტექტურული ფორმები (SMARF06) ლექცია |
2015/4 ერისთავი თინათინ ქალაქის და შენობების ხელოვნური განათება (CITIL06) ლექცია |
2015/4 დიღმელაშვილი ავთანდილ ტექნიკური ესთეტიკა და მხატვრული კონსტრუირება (TAACO06) საკურსო |
2015/4 ერისთავი თინათინ გარე რეკლამის დიზაინი (ADVER06) ლექცია |
2015/4 ხვედელიანი ნუგზარი დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 1 (PMDE106) საკურსო |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 2015/4 კიკნაველიძე დავით გარე რეკლამის დიზაინი (ADVER06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 2015/3 ხაბეიშვილი მარიამ ფერი და ფაქტურა ინტერიერში (COTEI06) პრაქტიკული |
2015/4 ხვედელიანი ნუგზარი დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 1 (PMDE106) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-416ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 2015/5 წულაძე ირინე ახალი მოდერნიზმი და რეგიონალიზმი - 2: ნეომოდერნიზმის ურბანული შემადგენელი (NEOR206) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 2015/5 შავიშვილი ნიკოლოზ მიმდინარე არქიტექტურის ინსტრუმენტები - 1 (INCA106) საკურსო |
--- | 2015/5 სანიკიძე თამაზ არქიტექტურული კრიტიკა- 2: შენობა-ნაგებობების არქიტექტურული კვლევის მეთოდოლოგია (CRAR206) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 2015/5 სანიკიძე თამაზ არქიტექტურული კრიტიკა- 2: შენობა-ნაგებობების არქიტექტურული კვლევის მეთოდოლოგია (CRAR206) საკურსო პროექტი. |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 2015/5 შავიშვილი ნიკოლოზ მიმდინარე არქიტექტურის ინსტრუმენტები - 1 (INCA106) პრაქტიკული |
2015/5 წულაძე ირინე ახალი მოდერნიზმი და რეგიონალიზმი - 2: ნეომოდერნიზმის ურბანული შემადგენელი (NEOR206) საკურსო პროექტი. |
2015.9 შავიშვილი ნიკოლოზ არქიტექტურული ნალექი (ARRES06) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6400.1-6 დათუკიშვილი დიანა ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 6404.1-6 ერისთავი თინათინ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
6405.1-6 ხასია რევაზ ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 6400.1-6 ზედელაშვილი თეიმურაზი ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | 6402.1-6 ზედელაშვილი თეიმურაზი ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
6405.2-6 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6401.1-6 კლდიაშვილი ვალერიანი ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 3435 ჩაჩავა ნინო ურბანული დასახლებების დაცვა სტიქიური მოვლენების ზემოქმედებისგან არქიტექტურულ-ქალაქგეგმარებითი მეთოდებით (USNDU06) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-502ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 2015/4 დიღმელაშვილი ავთანდილ ტექნიკური ესთეტიკა და მხატვრული კონსტრუირება (TAACO06) ლექცია |
--- | --- | 2015/4 დიღმელაშვილი ავთანდილ ტექნიკური ესთეტიკა და მხატვრული კონსტრუირება (TAACO06) პრაქტიკული |
2015/2 მახარაშვილი თენგიზი ქალაქგეგმარების რეკონსტრუქციის სატრანსპორტო პრობლემები (TPCPR06) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 2015/1/1 გეგელია გიული არქიტექტურული დაპროექტება (ARCDE06) საკურსო |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 2015/1/1 გეგელია გიული არქიტექტურული დაპროექტება (ARCDE06) პრაქტიკული |
2015/1, 2015/1/1 ტატიშვილი ბესარიონ შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია- რესტავრაცია (BRRES06) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | 2015/2 შაიშმელაშვილი გიორგი ურბანული რეკონსტრუქციის გეგმარებით-ფუნქციური, სივრცით-არქიტექტურილი, ძეგლთადაცვითი, სოციალურ-ეკონომიკური და სატრანსპორტო-საინჟინრო ინფრასტრუქტურის კომპლექსური ასპექტები (UPFAS06) პრაქტიკული |
2015/1/1 გეგელია გიული არქიტექტურული დაპროექტება (ARCDE06) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-503ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 6405.1-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 6401.1-6 დათუკიშვილი დიანა ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
6403.1-6 ამირანაშვილი გია ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6403.2-6 გაგოშიძე ქეთევან ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 65001 გოგოლაძე ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | 6402.1-6 ერისთავი თინათინ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 6500.3-6 ქათამაძე მარიამ უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
6401 ძიძიგური მაია მოდერნიზმის დაბადება არქიტექტურაში: საქართველო და მსოფლიო (OMAGW06) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-505ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 6400 ძიძიგური მაია მოდერნიზმის დაბადება არქიტექტურაში: საქართველო და მსოფლიო (OMAGW06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6402.2-6 ქავთარაძე ბიძინა ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 6402.1-6 დაუთაშვილი ნინო ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
6406.1-6 გაგოშიძე ქეთევან ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | 6406 ძიძიგური მაია მოდერნიზმის დაბადება არქიტექტურაში: საქართველო და მსოფლიო (OMAGW06) პრაქტიკული |
6406.1-6 დაუთაშვილი ნინო ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
6404.1-6 დაუთაშვილი ნინო ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | --- | 6402.1-6 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6407.1-6 კორკოტაშვილი ალეკო ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | 65001 ფოცხვერაშვილი დიანა ფსიქოლოგია (FSI0007) ლექცია |
6405 ძიძიგური მაია მოდერნიზმის დაბადება არქიტექტურაში: საქართველო და მსოფლიო (OMAGW06) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | 6406.1-6 გაგოშიძე ქეთევან ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | 6407 ძიძიგური მაია მოდერნიზმის დაბადება არქიტექტურაში: საქართველო და მსოფლიო (OMAGW06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 6504.3-6 ყორანაშვილი ირინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-506ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 2015/1.1-6 გოგოლაშვილი თენგიზ არქიტექტურული პროექტირება-3 (ARPR306) პრაქტიკული |
--- | 2015/2 ჩხეიძე ნინო ქალაქის ისტორიული კვარტალის ურბანული და მოცულობით-სივრცითი რეკონსტრუქციის პროექტი (ფარული რეკონსტრუქცია) (CIHQU06) პრაქტიკული |
2015/1.1-6 გოგოლაშვილი თენგიზ არქიტექტურული პროექტირება-3 (ARPR306) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | 2015.8 ფირცხალავა ვახტანგ სივრცე,ფორმა,კომპოზიცია:თანამედროვე არქიტექტურული კონსტრუქციები (SPFOG06-G) ლექცია |
--- | |||
8-16:00 | --- | 2015/2 ჩხეიძე ნინო ქალაქის ისტორიული კვარტალის ურბანული და მოცულობით-სივრცითი რეკონსტრუქციის პროექტი (ფარული რეკონსტრუქცია) (CIHQU06) ლექცია |
--- | --- | 2015/2 შაიშმელაშვილი გიორგი ურბანული რეკონსტრუქციის გეგმარებით-ფუნქციური, სივრცით-არქიტექტურილი, ძეგლთადაცვითი, სოციალურ-ეკონომიკური და სატრანსპორტო-საინჟინრო ინფრასტრუქტურის კომპლექსური ასპექტები (UPFAS06) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 2015/1 თინიკაშვილი ბელა არქიტექტურის თეორია და პრაქტიკა, კვლევა-განზოგადება (TPARG06) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-507ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 6403.1-6 დათუკიშვილი დიანა ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 6407.2-6 გაგოშიძე ქეთევან ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 6406.1-6 ერისთავი თინათინ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
6402 ძიძიგური მაია მოდერნიზმის დაბადება არქიტექტურაში: საქართველო და მსოფლიო (OMAGW06) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 6502, 6501, 6504 ნარეშელაშვილი ეკა უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 6407.1-6 ამირანაშვილი გია ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6501.1-6, 6506.1-6, 6500.1-6, 6503.1-6, 6504.1-6, 65001, 6502.1-6, 6505.1-6 ფალავანდიშვილი მაია უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-508ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6404.1-6 გაგოშიძე ქეთევან ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6400.2-6 ქავთარაძე ბიძინა ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 6404.2-6 ამირანაშვილი გია ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6400.1-6 ერისთავი თინათინ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | 6400.2-6 ქავთარაძე ბიძინა ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 3436 ჩაჩავა ნინო ურბანული დასახლებების დაცვა სტიქიური მოვლენების ზემოქმედებისგან არქიტექტურულ-ქალაქგეგმარებითი მეთოდებით (USNDU06) პრაქტიკული |
6403 ძიძიგური მაია მოდერნიზმის დაბადება არქიტექტურაში: საქართველო და მსოფლიო (OMAGW06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 6404 ძიძიგური მაია მოდერნიზმის დაბადება არქიტექტურაში: საქართველო და მსოფლიო (OMAGW06) პრაქტიკული |
6406.1-6 ფოჩხუა მარიკა ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6407.1-6 ფოჩხუა მარიკა ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-509ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 6403.1-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 6405.1-6 მჭედლიძე დონარა ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 6405.1-6 გელაშვილი შოთა ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 6401.2-6 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6407.1-6 ერისთავი თინათინ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 6401.1-6 დიღმელაშვილი ავთანდილ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | 6401.2-6 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 6502.3-6 რატიანი ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-510ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 6508 დავითაია მაია История архитектуры: Древний мир и античный период (RAHAW06) лекция |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 6408 ჩხეიძე ნინო Градостроительная реконструкция-реабилитация (RURBR06) лекция |
--- | 6402, 6400, 6401 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ფიზიკის საფუძვლები (ARCPP06) ლექცია |
62313, 62314 ყიფიანი გურამი არქეოლოგიური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (ARCHE06) ლექცია |
63411, 63410 ერისთავი თინათინ რეკლამა და შუქრეკლამა (ILLUM06) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 62116, 62115, 62113, 62114 ფირცხალავა ვახტანგ დიდმალიანი არქიტექტურული კონსტრუქციები (BSERC06) ლექცია |
63114 თინიკაშვილი ბელა Реконструкция регенерация адаптация здания (RBRRA06) лекция |
2015/6, 2015/6/1 დინუაშვილი მზია არქიტექტურული გადაწყვეტების კომპიუტერული მოდელირება (CMOAS06) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 62113, 62114, 62115, 62116 გეგელია გიული შენობათა რეკონსტრუქცია, რეგენერაცია, ადაპტაცია (BURRA06) ლექცია |
62113, 62114, 62115, 62116 მახარაშვილი თენგიზი ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (CPALA06) ლექცია |
63313, 63312, 63310, 63311 მილაშვილი მზია ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) ლექცია |
2015/6 ბერიძე ლევან არქიტექტურული ბიონიკა (ARCBI06) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 3436, 3435 ჩაჩავა ნინო ურბანული დასახლებების დაცვა სტიქიური მოვლენების ზემოქმედებისგან არქიტექტურულ-ქალაქგეგმარებითი მეთოდებით (USNDU06) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 2015/5 შავიშვილი ნიკოლოზ მიმდინარე არქიტექტურის ინსტრუმენტები - 1 (INCA106) ლექცია |
2015/1, 2015/1/1 გეგელია გიული შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია- რესტავრაცია (BRRES06) ლექცია |
6407, 6406 ძიძიგური მაია მოდერნიზმის დაბადება არქიტექტურაში: საქართველო და მსოფლიო (OMAGW06) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 6407, 6406 ჭანტურია მაია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 6508.1-6 აბულაძე გურამ Начала архитектурного проектирования. Учебно-обмерная практика (RAPBP06) практич. Работа |
6408 ჩიგოგიძე თინათინ Основы художественно-декоративного формирования интерьера (RFDFI06) практич. Работа |
63114 გელაშვილი ვაჟა Проектирование общественного комплекса (RDPUC 06) Курсовой проект |
--- | --- |
2-10:00 | 6508.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან Архитектурная графика (RARCG06) практич. Работа |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | 63114.1-6 ბოლქვაძე მერაბ Городское планирование (RCIPL06) практич. Работа |
6408 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | 6508.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან Обьемно-пространственная композиция (RSVCO06) практич. Работа |
--- | |
4-12:00 | 63114 თინიკაშვილი ბელა Реконструкция регенерация адаптация здания (RBRRA06) практич. Работа |
--- | ||||
5-13:00 | 6408 ძიძიგური მაია Рождение модернизма в архитектуре (ROMAR06) практич. Работа |
--- | --- | 63114.1-6 ჩხეიძე ნინო Проект градостроительной реконструкции (RPURR06) практич. Работа |
--- | |
6-14:00 | 6408 დიღმელაშვილი ავთანდილ Дизайн-проектирование (RDESE06) практич. Работа |
63114 ხუციშვილი ლალი Проект градостроительной реконструкции (RPURR06) Курсовой проект |
63114.1-6 გელაშვილი ვაჟა Проектирование общественного комплекса (RDPUC 06) практич. Работа |
63114.1-6 გელაშვილი ვაჟა Проектирование промышленного и транспортного сооружения (RDINB06) практич. Работа |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | 6508 დავითაია მაია История архитектуры: Древний мир и античный период (RAHAW06) практич. Работа |
63114 გელაშვილი ვაჟა Проектирование промышленного и транспортного сооружения (RDINB06) Курсовой проект |
6408 ჩხეიძე ნინო Градостроительная реконструкция-реабилитация (RURBR06) практич. Работа |
--- | ||
9-17:00 | --- | 6408 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- | 6408 მელქაძე მედეია Архитектурное проектирование (RARCP06) практич. Работа |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-603ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 6500.1-6 ჭანტურია თამარ მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 6401.1-6 გელაშვილი ვაჟა არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
6500.2-6 ნადირაძე ანზორ არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 6405.1-6 ბარათაშვილი მამუკა არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- | 6400 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 6501.1-6 ჭანტურია თამარ მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
6506.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
6503.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
6505.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 6502.2-6 ნადირაძე ანზორ არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | 65001 ფოცხვერაშვილი დიანა ფსიქოლოგია (FSI0007) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 6502.1-6 ჭანტურია თამარ მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- | 6404.1-6 ნახუცრიშვილი ოთარ ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | 6501.1-6 გოცაძე დალი არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
6503.3-6 ზარიძე ჟანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 6403.1-6 ნახუცრიშვილი ოთარ ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-605ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6504 ასათიანი ნათია არქიტექტურის ისტორია. უძველესი სამყარო და ანტიკური პერიოდი: საქართველო და მსოფლიო (AHEHA06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 6507.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | --- | 6406.1-6 ბოსტანაშვილი დავით არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 6504.2-6 ნადირაძე ანზორ არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
6506, 6507, 6505 უგულავა ლიანა არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლექცია |
--- | ||
5-13:00 | --- | 6400.1-6 ბიბილაშვილი ანა არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
6505.1-6 გოცაძე დალი არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
6407.1-6 ბოსტანაშვილი დავით არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
6504.1-6 ჭანტურია თამარ მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | 6503.1-6 გოცაძე დალი არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | 6508.1-6 გოცაძე დალი Архитектурное материаловедение (RBMAT01) лаборат.работа |
6503.1-6 ჭანტურია თამარ მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
6505.1-6 ჭანტურია თამარ მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 6501, 6500, 6502 ნადირაძე ანზორ არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-609ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 6507.1-6 გოცაძე დალი არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | 6404.1-6 გეგელია გიული არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 6403.1-6 ბუზალაძე ნოდარი არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 6506.1-6 გოცაძე დალი არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 6507.1-6 ჭანტურია თამარ მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
65001 ხაბეიშვილი ნინო ფერთმცოდნეობა (CHROM06) ლექცია |
6506.1-6 ჭანტურია თამარ მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 6407, 6406 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) ლექცია |
--- | 6406 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | 6500.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
6503, 6504 ნადირაძე ანზორ არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლექცია |
6501.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 6508 უგულავა ლიანა Архитектурное материаловедение (RBMAT01) лекция |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | 6505.3-6 ბორჩხაძე თეა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-610ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 6400 ჭანტურია მაია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | 6502.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | 6401 ჭანტურია მაია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
6407 ჭანტურია მაია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | 6505.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
65001 ხაბეიშვილი ნინო ფერთმცოდნეობა (CHROM06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 6406 ჭანტურია მაია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 6402 ჭანტურია მაია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 6407 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) პრაქტიკული |
--- | 6506.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
6504.1-6 ბერეკაშვილი ქეთევან არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | 6403 ჭანტურია მაია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | 6403 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) პრაქტიკული |
6507 კალნიცკაია სვეტლანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-611ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 6503.1-6 კლდიაშვილი ვალერიანი არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 6402 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) პრაქტიკული |
--- | 6507.1-6 აბულაძე გურამ არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 6405 ჭანტურია მაია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
5-13:00 | 6400, 6402, 6401 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) ლექცია |
6405, 6404, 6403 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) ლექცია |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 6501 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია. უძველესი სამყარო და ანტიკური პერიოდი: საქართველო და მსოფლიო (AHEHA06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 6404, 6406, 6400, 6403, 6407, 6401, 6402, 6405 ტიტვინიძე ზურაბ პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (PAMOD06) საკურსო პროექტი. |
--- | 6505 ასათიანი ნათია არქიტექტურის ისტორია. უძველესი სამყარო და ანტიკური პერიოდი: საქართველო და მსოფლიო (AHEHA06) პრაქტიკული |
6404 ჭანტურია მაია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 6507 ასათიანი ნათია არქიტექტურის ისტორია. უძველესი სამყარო და ანტიკური პერიოდი: საქართველო და მსოფლიო (AHEHA06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 2015/5 ასათიანი ნათია ჟურნალიზმი - 2 (JURN206) ლექცია |
6502.2-6, 6504.2-6, 6506.2-6, 6501.2-6, 6503.2-6, 6500.2-6, 6505.2-6 ინასარიძე მანანა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-612ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 6503 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია. უძველესი სამყარო და ანტიკური პერიოდი: საქართველო და მსოფლიო (AHEHA06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 6500.1-6 კლდიაშვილი ვალერიანი არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
6508 კალნიცკაია სვეტლანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 6504.1-6 გოგოლაძე შალვა არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | 6404 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) პრაქტიკული |
6401 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) პრაქტიკული |
--- | |||
6-14:00 | 6500 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია. უძველესი სამყარო და ანტიკური პერიოდი: საქართველო და მსოფლიო (AHEHA06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6405 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (SDMCT01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 6506.3-6 ოდიშელიძე ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-214ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 1330 დანელია ზურაბ საინჟინრო მელიორაცია (EIMPL01) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 1231 ხაზალია კონსტანტინე ჰიდრორესურსებით სარგებლობა და ჰ/ტ მშენებლობა (HRHE201) ლექცია |
--- | 1332 გაგოშიძე შალვა კონტინენტალური შელფის ნაგებობები (CONT201) ლექცია |
--- | 1231 მარგალიტაძე იუნონა ბიზნეს–დაგეგმვა ჰიდროტექნიკურ მშენებლობაში (BPL0201) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | 1331 დალაქიშვილი გიორგი ჰ/ტ მშენებლობის წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTHC201) პრაქტიკული |
--- | 1330 დანელია ზურაბ საინჟინრო მელიორაცია (EIMPL01) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | 1330 ყალაბეგიშვილი მირიან მიწისქვეშა ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (UGHST01) პრაქტიკული |
--- | 1332 გაგოშიძე შალვა ნავსადგურები და სანავსადგურო ნაგებობები (გემსაშენი და გემსარემონტო ქარხნები, დამხმარე ნაგებობები). (PORT201) საკურსო |
--- |
6-14:00 | --- | 1330 კოხრეიძე ნინო ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 2 (HST0201) საკურსო |
1330 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკურ ნაგებობებათა მშენებლობის წარმოება (PHS0201) პრაქტიკული |
--- | 1331 დალაქიშვილი გიორგი ჰ/ტ მშენებლობის წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTHC201) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 1331 ხაზალია კონსტანტინე ჰიდროელექტროსადგურები 2 (HPP0201) საკურსო |
1332 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მონიტორინგი და დიაგნოსტიკა (DGNHA01) პრაქტიკული |
1231 დალაქიშვილი გიორგი ჰ/ტ მშენებლობის წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTHC201) პრაქტიკული |
1231 მარგალიტაძე იუნონა ბიზნეს–დაგეგმვა ჰიდროტექნიკურ მშენებლობაში (BPL0201) პრაქტიკული |
1330 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური ნაგებობების სეისმომედეგობა (PHSS0201) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | 1332 ახვლედიანი ალექსანდრე საზღვაო ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება (წყალარინებისა და წყალქვეშა სამუშაოები) (SINS201) საკურსო |
--- | 1331 მარგალიტაძე იუნონა ბიზნეს–დაგეგმვა ჰიდროტექნიკურ მშენებლობაში (BPL0201) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 1331 გოგოლაძე ავთანდილ ჰესების ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 2 (HST2201) საკურსო |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 1331 ზალიკაშვილი გიორგი ჰ/ტ დარგის განვითარების დაგეგმვა და მარკეტინგი (PMHD201) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-217ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 1332 გაგოშიძე შალვა ნავსადგურები და სანავსადგურო ნაგებობები (გემსაშენი და გემსარემონტო ქარხნები, დამხმარე ნაგებობები). (PORTS01) ლექცია |
--- | 1330 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკურ ნაგებობებათა მშენებლობის წარმოება (PHS0201) ლექცია |
--- | 1332 ახვლედიანი ალექსანდრე საზღვაო ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება (წყალარინებისა და წყალქვეშა სამუშაოები) (SINS201) ლექცია |
--- |
4-12:00 | 1332 საყვარელიძე ამირან საზღვაო ჰიდროტექნიკური ნაგებობების სეისმომედეგობა (SESS0201) ლექცია |
1330 ხაზალია კონსტანტინე ჰიდროელექტროსადგურები 2 (HPP0201) საკურსო |
--- | 1231 ახვლედიანი ალექსანდრე ფინანსები, კრედიტები და საბანკო საქმე პროექტირების პროცესში (DGNHB01) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 1330 ხაზალია კონსტანტინე ჰიდროელექტროსადგურები 2 (HPP0201) პრაქტიკული |
1418, 1419 გოგოლაძე ავთანდილ ჰიდროტექნიკური მშენებლობის შესავალი (IHTCC01) ლექცია |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 1231 დალაქიშვილი გიორგი ჰ/ტ მშენებლობის წარმოების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MTHC201) ლექცია |
1332 გაგოშიძე შალვა ნავსადგურები და სანავსადგურო ნაგებობები (გემსაშენი და გემსარემონტო ქარხნები, დამხმარე ნაგებობები). (PORTS01) პრაქტიკული |
1332 დალაქიშვილი გიორგი ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მონიტორინგი და დიაგნოსტიკა (DGNHA01) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | 1231 კოდუა ნოდარ ჰ/ტ დარგის განვითარების დაგეგმვა და მარკეტინგი (PMHD201) ლექცია |
--- | 1425 საყვარელიძე ამირან Введение гидротехнического строительства (IHTCCR1) ლექცია |
1331 ჭიჭაღუა პეტრე ჰესების ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 2 (HST2201) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 1331 ხაზალია კონსტანტინე ჰიდრორესურსებით სარგებლობა და ჰ/ტ მშენებლობა (HRHE201) ლექცია |
1231 კოდუა ნოდარ ჰ/ტ დარგის განვითარების დაგეგმვა და მარკეტინგი (PMHD201) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 1330 ყალაბეგიშვილი მირიან მიწისქვეშა ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (UGHST01) ლექცია |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-221ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 1231 ახვლედიანი ალექსანდრე ეკონომიკურ-სტატისტიკური მეთოდები და მოდელები მართვის პროცესში (GPINV01) ლექცია |
--- |
3-11:00 | 1330.2-1 ნარიმანიძე ნინა ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 2 (HST0201) ლაბორატორიული |
--- | 1331 ხაზალია კონსტანტინე ჰიდროელექტროსადგურები 2 (HPP0201) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 1332 გოგოლაძე ავთანდილ სანაოსნო გზები და ნავსადგურები (WPORT01) ლექცია |
--- | --- | 1332 დანელია ზურაბ საქართველოს საპორტო მშენებლობის პერსპექტიული დაგეგმარება და ინვესტირება (GPINS01) ლექცია |
|
5-13:00 | 1231 ახვლედიანი ალექსანდრე ფინანსები, კრედიტები და საბანკო საქმე პროექტირების პროცესში (DGNHB01) ლექცია |
--- | 1231 გაგოშიძე შალვა კონტინენტალური შელფის ნაგებობები (CONT201) ლექცია |
--- | 1330 ჭიჭაღუა პეტრე ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 2 (HST0201) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 1331 ახვლედიანი ალექსანდრე ეკონომიკურ-სტატისტიკური მეთოდები და მოდელები მართვის პროცესში (GPINV01) პრაქტიკული |
1332.1-1 დალაქიშვილი გიორგი საშენი მასალები საზღვაო ჰიდრომშენელობაში (SBMAT01) ლაბორატორიული |
1231 გაგოშიძე შალვა კონტინენტალური შელფის ნაგებობები (CONT201) საკურსო |
1331 მარგალიტაძე იუნონა ბიზნეს–დაგეგმვა ჰიდროტექნიკურ მშენებლობაში (BPL0201) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 1330 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროელექტროსადგურები 2 (HPP0201) ლექცია |
1331 ახვლედიანი ალექსანდრე ფინანსები, კრედიტები და საბანკო საქმე პროექტირების პროცესში (DGNHB01) პრაქტიკული |
1330 ყალაბეგიშვილი მირიან ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 2 (HST0201) ლექცია |
1332 გოგოლაძე ავთანდილ სანაოსნო გზები და ნავსადგურები (WPORT01) პრაქტიკული |
--- | 1332 დალაქიშვილი გიორგი საშენი მასალები საზღვაო ჰიდრომშენელობაში (SBMAT01) ლექცია |
8-16:00 | 1331 ზალიკაშვილი გიორგი ჰ/ტ დარგის განვითარების დაგეგმვა და მარკეტინგი (PMHD201) ლექცია |
1332 გაგოშიძე შალვა კონტინენტალური შელფის ნაგებობები (CONT201) საკურსო |
1331 კოდუა ნოდარ ჰიდროენერგეტიკული მშენებლობის დასაბუთების ეკონომიკური საფუძვლები (DHEC201) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | --- | 1331 ახვლედიანი ალექსანდრე ფინანსები, კრედიტები და საბანკო საქმე პროექტირების პროცესში (DGNHB01) ლექცია |
--- | 1231 ახვლედიანი ალექსანდრე ეკონომიკურ-სტატისტიკური მეთოდები და მოდელები მართვის პროცესში (GPINV01) პრაქტიკული |
1331 კოდუა ნოდარ ჰიდროენერგეტიკული მშენებლობის დასაბუთების ეკონომიკური საფუძვლები (DHEC201) საკურსო |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 1331 ახვლედიანი ალექსანდრე ეკონომიკურ-სტატისტიკური მეთოდები და მოდელები მართვის პროცესში (GPINV01) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-204ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1351 გიორგაძე პაატა წყალსადენ–კანალიზაციის სისტემების ექსპლუატაცია (EWSS101) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1255 ნაცვლიშვილი მარინა ლიფტები და შენობების ენერგომომარაგება (EBUS101) პრაქტიკული |
1255 გვიშიანი ზურაბ შენობა-ნაგებობების წყალარინების სისტემები (BUSSY01) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | 1350 ნაჭყებია ვაჟა ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) პრაქტიკული |
1351 გიორგაძე პაატა სასოფლო–სამეურნეო წყალმომარაგება და წყალარინება (IAWSD01) პრაქტიკული |
1255 ნაცვლიშვილი მარინა ლიფტები და შენობების ენერგომომარაგება (EBUS101) ლექცია |
1351 გიორგაძე პაატა ჩამდინარე წყლების გაწმენდა და გაყვანა (CLREW01) საკურსო |
63410 ხატიური ხათუნა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) საკურსო |
1350 გიორგაძე პაატა ჩამდინარე წყლების გაწმენდა და გაყვანა (CLREW01) საკურსო |
4-12:00 | 1255 ნაცვლიშვილი მარინა სპციალური დანიშნულების ნაგებობების საინჟინრო მოწყობილობები (ESES101) ლექცია |
--- | 62213 ნაცვლიშვილი მარინა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) საკურსო |
1255 გიორგაძე პაატა შენობების საინჟინრო სისტემების ექსპლუატაცია (OESB001) ლექცია |
1351 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ შენობების სანტექნიკური მოწყობილობები. ცხელი წყალმომარაგების სისტემები (SPEHW01) პრაქტიკული |
1355 გიორგაძე პაატა შენობების საინჟინრო სისტემების ექსპლუატაცია (OESB001) პრაქტიკული |
5-13:00 | 1255 გიორგაძე პაატა შენობების საინჟინრო სისტემების ექსპლუატაცია (OESB001) პრაქტიკული |
--- | 1353 სოსელია გურამი Эксплуатация систем водоснабжения и водоотведения (EWSS1R1) პრაქტიკული |
--- | 1350 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ შენობების სანტექნიკური მოწყობილობები. ცხელი წყალმომარაგების სისტემები (SPEHW01) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 62214 ნაცვლიშვილი მარინა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) საკურსო |
1350 სოსელია გურამი ბუნებრივი წყლების გაწმენდა (PUNAW01) პრაქტიკული |
1353 სოსელია გურამი Эксплуатация систем водоснабжения и водоотведения (EWSS1R1) ლექცია |
1250 სოსელია გურამი ბუნებრივი წყლების გაწმენდა (PUNAW01) ლექცია |
1353 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ Санитарно-техническое оборудование. Системы горячего водоснабжения (SPEHWR1) лекция |
--- |
7-15:00 | 1255 ნაცვლიშვილი მარინა შიგა წყალმომარაგება და წყალარინება სამრეწველო და სოფლის მეურნეობის საწარმოებში (PIAE101) ლექცია |
1353 ნაჭყებია ვაჟა Насосы и насосные станции (PUPSTR1) პრაქტიკული |
1353 სოსელია გურამი Очистка природных вод (PUNAWR1) პრაქტიკული |
--- | 1250 გიორგაძე პაატა წყალსადენ–კანალიზაციის სისტემების ექსპლუატაცია (EWSS101) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 1355 ხატიური ხათუნა სპციალური დანიშნულების ნაგებობების საინჟინრო მოწყობილობები (ESES101) პრაქტიკული |
121551 ნაცვლიშვილი მარინა წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების პროექტირების საფუძვლები და მენეჯმენტი (PMDWS01) პრაქტიკული |
121551 სოსელია გურამი ბუნებრივი წყლების მიღება (WAIFA01) საკურსო |
1250 ნაჭყებია ვაჟა ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) საკურსო |
--- | |
9-17:00 | 1250 სოსელია გურამი ბუნებრივი წყლების გაწმენდა (PUNAW01) პრაქტიკული |
121551 ნაჭყებია ვაჟა წყალმომარაგებისა და წყალარინების სატუმბი სადგურები (PUMWS01) საკურსო |
121551 სოსელია გურამი ბუნებრივი წყლების მიღება (WAIFA01) პრაქტიკული |
1353 სოსელია გურამი Очистка природных вод (PUNAWR1) ლექცია |
1353 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ Санитарно-техническое оборудование. Системы горячего водоснабжения (SPEHWR1) практич. Работа |
--- |
10-18:00 | --- | 121551 ნაჭყებია ვაჟა წყალმომარაგებისა და წყალარინების სატუმბი სადგურები (PUMWS01) პრაქტიკული |
121551 ნაცვლიშვილი მარინა წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების პროექტირების საფუძვლები და მენეჯმენტი (PMDWS01) ლექცია |
1353 სოსელია გურამი Очистка природных вод (PUNAWR1) საკურსო |
121551 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საიმედობა (RWSUS01) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-212ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 1255 გვიშიანი ზურაბ შენობა-ნაგებობების წყალარინების სისტემები (BUSSY01) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | 1350, 1351 გიორგაძე პაატა ჩამდინარე წყლების გაწმენდა და გაყვანა (CLREW01) ლექცია |
--- | 1351 სოსელია გურამი ბუნებრივი წყლების გაწმენდა (PUNAW01) საკურსო |
--- | --- | 1350 გიორგაძე პაატა წყალსადენ–კანალიზაციის სისტემების ექსპლუატაცია (EWSS101) პრაქტიკული |
3-11:00 | 1353 ბზიავა კონსტანტინე Очистка и отведение сточных вод (CLREWR1) ლაბორატორიული |
--- | 1351 სოსელია გურამი ბუნებრივი წყლების გაწმენდა (PUNAW01) პრაქტიკული |
62411, 62412 ხატიური ხათუნა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) საკურსო |
1350, 1351 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ შენობების სანტექნიკური მოწყობილობები. ცხელი წყალმომარაგების სისტემები (SPEHW01) ლექცია |
--- |
4-12:00 | 1353 ბზიავა კონსტანტინე Очистка и отведение сточных вод (CLREWR1) ლექცია |
1351 ნაჭყებია ვაჟა ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) პრაქტიკული |
1350, 1351 სოსელია გურამი ბუნებრივი წყლების გაწმენდა (PUNAW01) ლექცია |
1351 ნაჭყებია ვაჟა ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) საკურსო |
151322 კუხალაშვილი ედუარდ წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 1353 ნაჭყებია ვაჟა Насосы и насосные станции (PUPSTR1) ლექცია |
1350, 1351 ნაჭყებია ვაჟა ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) ლექცია |
1250 ნაცვლიშვილი მარინა წყლის რესურსების დაცვა (WRPRU01) ლექცია |
1250 ნაჭყებია ვაჟა ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) ლექცია |
62411, 62412 ხატიური ხათუნა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 63211 ხატიური ხათუნა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) საკურსო |
1353 ნაჭყებია ვაჟა Насосы и насосные станции (PUPSTR1) საკურსო |
1250 ნაცვლიშვილი მარინა წყლის რესურსების დაცვა (WRPRU01) პრაქტიკული |
1353 ბზიავა კონსტანტინე Очистка и отведение сточных вод (CLREWR1) საკურსო |
1250 ნაჭყებია ვაჟა ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | 121551 სოსელია გურამი ბუნებრივი წყლების მიღება (WAIFA01) ლექცია |
1350 ბზიავა კონსტანტინე წყლის რესურსების დაცვა (WRPRU01) პრაქტიკული |
121551 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საიმედობა (RWSUS01) ლექცია |
121551 ციხელაშვილი ზაურ წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 1250 სოსელია გურამი ბუნებრივი წყლების გაწმენდა (PUNAW01) საკურსო |
1350 სოსელია გურამი ბუნებრივი წყლების გაწმენდა (PUNAW01) საკურსო |
1350, 1351 ბზიავა კონსტანტინე წყლის რესურსების დაცვა (WRPRU01) ლექცია |
1353 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ Сельско-хозяйственное водоснабжение и водоотведение (IAWSDR1) практич. Работа |
1353 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ Сельско-хозяйственное водоснабжение и водоотведение (IAWSDR1) лекция |
--- |
9-17:00 | 62212 ნაცვლიშვილი მარინა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) საკურსო |
1255 ნაცვლიშვილი მარინა სპციალური დანიშნულების ნაგებობების საინჟინრო მოწყობილობები (ESES101) პრაქტიკული |
1351 ბზიავა კონსტანტინე წყლის რესურსების დაცვა (WRPRU01) პრაქტიკული |
--- | 121551 ციხელაშვილი ზაურ წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების საექსპლუატაციო პროცესების მოდელირება მართვა და ლოგისტიკა (RWSLO01) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | 1255 ნაცვლიშვილი მარინა შიგა წყალმომარაგება და წყალარინება სამრეწველო და სოფლის მეურნეობის საწარმოებში (PIAE101) პრაქტიკული |
1350 ნაჭყებია ვაჟა ტუმბოები და სატუმბი სადგურები (PUPST01) საკურსო |
--- | 1250 გიორგაძე პაატა წყალსადენ–კანალიზაციის სისტემების ექსპლუატაცია (EWSS101) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | 121551 ნაცვლიშვილი მარინა ჩამდინარე წყლების გაწმენდა I (SET0101) ლაბორატორიული |
121551 ნაჭყებია ვაჟა წყალმომარაგებისა და წყალარინების სატუმბი სადგურები (PUMWS01) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-312ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 1331 კოდუა ნოდარ ჰიდროელექტროსადგურები 2 (HPP0201) ლექცია |
1332 ქადარია იური მდინარეთა შესართავი უბნების საინჟინრო ჰიდროეკოლოგია (MOUTH01) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 1332 ქადარია იური მდინარეთა შესართავი უბნების საინჟინრო ჰიდროეკოლოგია (MOUTH01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 131502 ქადარია იური ჰიდროსაინჟინრო სისტემების საიმედოობა (HYSRE01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-314ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1516.2-1 რეხვიაშვილი ციცინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
1408, 1407, 1406 დანელია ზურაბ ჰიდროტექნიკური მშენებლობის შესავალი (IHTCC01) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | 1512 რატიანი ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
1351 გიორგაძე პაატა ჩამდინარე წყლების გაწმენდა და გაყვანა (CLREW01) ლაბორატორიული |
1511, 1510, 1509 ზერაგია ემზარ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | ||
3-11:00 | 1525 ხარიბეგაშვილი სერგო მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
1503, 1504, 1505 კვინტრაძე ვახტანგ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | --- | 1316, 1315 პატარაია რაულ სამშენებლო პროექტირების ეკონომიკა და ორგანიზაცია (ECPRO01) ლექცია |
|
4-12:00 | 1411, 1409, 1410 დანელია ზურაბ ჰიდროტექნიკური მშენებლობის შესავალი (IHTCC01) ლექცია |
1418, 1419 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია |
1516, 1515, 1517 შავლაყაძე ნუგზარ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
1412, 1414, 1413 ქარუმიძე ზეინაბ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია |
1401, 1400, 1402 ამყოლაძე თემურ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) ლექცია |
|
5-13:00 | 1405, 1404, 1403 ამყოლაძე თემურ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) ლექცია |
1507, 1506, 1508 კვინტრაძე ვახტანგ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
1514, 1513, 1512 შულაია დაზმირ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
1516 შავლაყაძე ნუგზარ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 1412.1-1 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
--- | 1500.1-1, 1580.1-1 გურგენიძე ნონა უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
1409.2-1 ესაძე თამარ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 1509 ბუჩუკური ციალა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
1517 ურუშაძე ლუარა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
1507, 1508, 1506 ვეკუა თამაზ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
1516 პეტრიაშვილი რობერტ სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
1509, 1510, 1511 შულაია დაზმირ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | 1511 ბუჩუკური ციალა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
121521 ზორანიანი მარინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
1419.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-315ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1340 ესაძე თამარ მოსაპირკეთებელი, თბოსაიზოლაციო და ჰიდროსაიზოლაციო მასალები (FRAHM01) ლექცია |
1518, 1516.1-1, 1515.1-1 მოვსესიანი ირინე უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | 1350 გიორგაძე პაატა ჩამდინარე წყლების გაწმენდა და გაყვანა (CLREW01) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | 1340 ჩიქოვანი არჩილ ბეტონის და რკინაბეტონის ტექნოლოგია (TCARC01) ლექცია |
1501, 1500, 1502 გიორგაძე გივი მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
||
3-11:00 | 1513 ძიძიგური გიული საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
63210, 63211 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) ლექცია |
1204 ჩიქოვანი არჩილ ბეტონმცოდნეობა ( CONSC01) ლექცია |
1418.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | 1513 ქარდავა ნელი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 1204 ჩიქოვანი არჩილ ბეტონმცოდნეობა ( CONSC01) პრაქტიკული |
1402.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1400, 1402, 1401 ჩიქოვანი არჩილ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია |
1519 ვეკუა თამაზ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 1503 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | 1525.4-1 ანდრიაშვილი რაგიმ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | 1405, 1404, 1403 ჩიქოვანი არჩილ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია |
1425 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია |
1500 გიორგაძე გივი მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
1502 მჭედლიძე გივი მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | 1411, 1410, 1409 ესაძე თამარ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია |
--- | 1415, 1416, 1417 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია |
1518, 1519 წულუკიძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
||
8-16:00 | 1340 ესაძე თამარ მოსაპირკეთებელი, თბოსაიზოლაციო და ჰიდროსაიზოლაციო მასალები (FRAHM01) პრაქტიკული |
1514 ოდიშელიძე ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
1416.1-1 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1500.6-1, 1580.7-1, 1518.2-1, 1515.7-1 გულბიანი ნოდარი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
1403.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | 1406, 1408, 1407 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლექცია |
1580.6-1, 1519.4-1, 1515.6-1 რეხვიაშვილი ტარიელი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
1405, 1403, 1404 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის შესავალი (IHTCC01) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 1510, 1500.2-1 რეხვიაშვილი ტარიელი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-302ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1245 კოპალიანი ალექსი განახლებადი ენერგიით გათბობა (HEA1201) ლექცია |
--- | 1345 ფურცელაძე ოთარ ჰაერის კონდიცირება (AIRC101) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 1345 ფურცელაძე ოთარ ჰაერის კონდიცირება (AIRC101) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 1355 კუჭუხიძე დიმიტრი ვენტილაცია (VENTI01) საკურსო |
1345 მეფარიშვილი ნანი ენერგოაუდიტი და ენერგომენეჯმენტი (ENER101) ლექცია |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | 1355 კუჭუხიძე დიმიტრი ვენტილაცია (VENTI01) ლექცია |
1355 ფურცელაძე ოთარ ვენტილაცია და ჰაერის კონდიცირება (AIRCN01) ლექცია |
--- | --- | 1345 მესტვირიშვილი შოთა გაზმომარაგების სისტემებში არსებული ხელსაწყო დანადგარები და რეჟიმები (INS2 101) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 121552 მეფარიშვილი ნანი შენობათა მიკროკლიმატის სპეციალური კურსი (SPEC001) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | 121552 გრძელიშვილი მამული ჭავლების თეორია. შენობის საჰაერო და თბური რეჟიმი. (TEOR001) ლექცია |
121552 მეფარიშვილი ნანი ენერგიის განახლებადი წყაროების გამოყენება თბომომარაგებაში. თბური ტუმბოები. (UTIL001) ლექცია |
--- | --- | 121552 გრძელიშვილი მამული ჭავლების თეორია. შენობის საჰაერო და თბური რეჟიმი. (TEOR001) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-305ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 1580 ბერეკაშვილი ქეთევან შესავალი არქიტექტურაში (IARCH06) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 1345 გრძელიშვილი მამული განახლებადი ენერგიით გათბობა (HEA1201) პრაქტიკული |
--- | 1580 ბერეკაშვილი ქეთევან შესავალი არქიტექტურაში (IARCH06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 1355 მესტვირიშვილი შოთა აირმომარაგება (GAZSU01) ლექცია |
--- | --- | 1245 ფურცელაძე ოთარ ჰაერის კონდიცირება (AIRC101) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1345 მესტვირიშვილი შოთა გაზმომარაგების სისტემებში არსებული ხელსაწყო დანადგარები და რეჟიმები (INS2 101) საკურსო |
6-14:00 | --- | 1345 გრძელიშვილი მამული სათავსის თბური რეჟიმი (STOR001) პრაქტიკული |
1355 ნავდარაშვილი ინგა ვენტილაცია და ჰაერის კონდიცირება (AIRCN01) საკურსო |
1245 ფურცელაძე ოთარ ჰაერის კონდიცირება (AIRC101) საკურსო |
1245 კოპალიანი ალექსი სათავსის თბური რეჟიმი (STOR001) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | 1355 ფურცელაძე ოთარ ვენტილაცია და ჰაერის კონდიცირება (AIRCN01) პრაქტიკული |
1345 ნავდარაშვილი ინგა ჰაერის კონდიცირება (AIRC101) საკურსო |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 121552 მეფარიშვილი ნანი შენობათა მიკროკლიმატის სპეციალური კურსი (SPEC001) ლექცია |
1345 მესტვირიშვილი შოთა გაზმომარაგების სისტემებში არსებული ხელსაწყო დანადგარები და რეჟიმები (INS2 101) ლექცია |
9-17:00 | --- | 1245 ფურცელაძე ოთარ ჰაერის კონდიცირება (AIRC101) ლექცია |
--- | --- | 121552 მახარობლიძე ნათია ნახშირწყალბადოვანი გაზების წვის თეორია (COMB001) ლექცია |
1345 გრძელიშვილი მამული სათავსის თბური რეჟიმი (STOR001) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121552 მესტვირიშვილი შოთა გაზმომარაგების სპეციალური კურსი (SPCCS01) პრაქტიკული |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-314ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1345 გრძელიშვილი მამული განახლებადი ენერგიით გათბობა (HEA1201) საკურსო |
--- | 1355.2-1 მესტვირიშვილი შოთა აირმომარაგება (GAZSU01) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 1355 მესტვირიშვილი შოთა აირმომარაგება (GAZSU01) პრაქტიკული |
--- | --- | 1245 მელიქიძე კარინე ენერგოაუდიტი და ენერგომენეჯმენტი (ENER101) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 1355.1-1 მესტვირიშვილი შოთა აირმომარაგება (GAZSU01) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | 1345 მეფარიშვილი ნანი ენერგოაუდიტი და ენერგომენეჯმენტი (ENER101) პრაქტიკული |
1245 კოპალიანი ალექსი სათავსის თბური რეჟიმი (STOR001) ლექცია |
1345 გრძელიშვილი მამული განახლებადი ენერგიით გათბობა (HEA1201) ლექცია |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 1245 კოპალიანი ალექსი განახლებადი ენერგიით გათბობა (HEA1201) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 1245 მელიქიძე კარინე ენერგოაუდიტი და ენერგომენეჯმენტი (ENER101) პრაქტიკული |
121552 მეფარიშვილი ნანი ენერგიის განახლებადი წყაროების გამოყენება თბომომარაგებაში. თბური ტუმბოები. (UTIL001) საკურსო |
121552 მახარობლიძე ნათია ნახშირწყალბადოვანი გაზების წვის თეორია (COMB001) პრაქტიკული |
1245 კოპალიანი ალექსი განახლებადი ენერგიით გათბობა (HEA1201) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 121552 მესტვირიშვილი შოთა გათბობის, ჰაერის კონდიცირებისა და გაზ-მომარაგების ავტომატური მართვის სისტემები. (AUTO001) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 121552 მესტვირიშვილი შოთა გაზმომარაგების სპეციალური კურსი (SPCCS01) ლექცია |
10-18:00 | --- | 121552 მესტვირიშვილი შოთა გათბობის, ჰაერის კონდიცირებისა და გაზ-მომარაგების ავტომატური მართვის სისტემები. (AUTO001) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-301ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1512.1-1 ლუტიძე გიორგი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1504.1-1 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
--- | 151416.1-5 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1505.2-1 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1501.2-1 გიორგიშვილი ოლღა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 1513.2-1 ლუტიძე გიორგი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1518.1-1 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1511.2-1 დანელია გივი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1518.2-1 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1504.2-1 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1509.2-1 კვაჭაძე დავით საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
3-11:00 | --- | 1505.1-1 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1510.1-1 დანელია გივი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
151417.1-5 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1506.1-1 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1525.1-1 ვაჭარაძე ვალერი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 1500.2-1 ლუტიძე გიორგი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1517.2-1 გოგიჩაიშვილი იამზე საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1511.1-1 დანელია გივი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1519.2-1 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1507.1-1 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1510.2-1 დანელია გივი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 1503.2-1 გოგიჩაიშვილი იამზე საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
--- | 1502.2-1 გიორგიშვილი ოლღა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1507.2-1 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
151417.2-5 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1515.2-1 კვაჭაძე დავით საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | 1517.1-1 გოგიჩაიშვილი იამზე საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1501.1-1 გიორგიშვილი ოლღა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1512.2-1 ლუტიძე გიორგი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1516.1-1 მშვიდობაძე ია საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 1503.1-1 გოგიჩაიშვილი იამზე საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1513.1-1 ლუტიძე გიორგი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
--- | 1525.2-1 ვაჭარაძე ვალერი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | --- | 1506.2-1 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
151416.2-5 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1514.2-1 ლუტიძე გიორგი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1519.1-1 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
9-17:00 | 1509.1-1 კვაჭაძე დავით საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
--- | 1514.1-1 ლუტიძე გიორგი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1508.1-1 კვაჭაძე დავით საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1516.2-1 მშვიდობაძე ია საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | 1508.2-1 კვაჭაძე დავით საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
--- | 1500.1-1 ლუტიძე გიორგი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1515.1-1 კვაჭაძე დავით საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
1502.1-1 გიორგიშვილი ოლღა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-415ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1504 მრევლიშვილი მაია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
1345 ბაქრაძე დავით მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (CIOMA01) პრაქტიკული |
1255 ბაქრაძე დავით სანტექნიკური სამუშაოების ორგანიზაცია, წარმოება და მართვა (OESB101) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | 1315 ხოფერია გრიგორ სამშენებლო წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (BPOMA01) პრაქტიკული |
1308 მახვილაძე რევაზ შენობა-ნაგებობების შეფასების კრიტერიუმები (BUCEC01) პრაქტიკული |
1255 ბაქრაძე დავით სანტექნიკური სამუშაოების ორგანიზაცია, წარმოება და მართვა (OESB101) ლექცია |
--- | |
3-11:00 | 1215 ხართიშვილი ია მარკეტინგი მშენებლობაში (MARKB01) პრაქტიკული |
1409 პატარაია რაულ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
1305 ხართიშვილი ია სამუშაოთა წარმოების ორგანიზაცია (POE0201) პრაქტიკული |
1417 ბაქრაძე დავით მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
1355 ბაქრაძე დავით სანტექნიკური სამუშაოების ორგანიზაცია, წარმოება და მართვა (OESB101) ლექცია |
1408 ხართიშვილი ია მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
4-12:00 | 1215 პატარაია რაულ ინოვაციები მშენებლობაში (INNOB01) ლექცია |
1402 ამყოლაძე თემურ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
1515 მრევლიშვილი მაია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
1215 პატარაია რაულ ინოვაციები მშენებლობაში (INNOB01) პრაქტიკული |
1316 პატარაია რაულ ინოვაციები მშენებლობაში (INNOB01) პრაქტიკული |
1580 ბაქრაძე მურმან ბიზნესის წარმოების საფუძვლები (BBSSC01) ლექცია |
5-13:00 | 1315 ხართიშვილი ია სამშენებლო პროექტირების ეკონომიკა და ორგანიზაცია (ECPRO01) საკურსო |
1316 ხართიშვილი ია მარკეტინგი მშენებლობაში (MARKB01) პრაქტიკული |
1215 გოგბერაშვილი ანა მშენებლობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის სპეცკურსი (CEOSC01) პრაქტიკული |
1425 პატარაია რაულ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
1215 ხართიშვილი ია სამშენებლო პროექტირების ეკონომიკა და ორგანიზაცია (ECPRO01) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 1414 ხართიშვილი ია მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
--- | --- | 1215 ბაქრაძე მურმან მარკეტინგი მშენებლობაში (MARKB01) ლექცია |
1215 პატარაია რაულ სამშენებლო პროექტირების ეკონომიკა და ორგანიზაცია (ECPRO01) ლექცია |
1400 ამყოლაძე თემურ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
7-15:00 | 1304 ხართიშვილი ია სამუშაოთა წარმოების ორგანიზაცია (POE0201) პრაქტიკული |
--- | 121543 გაგოშიძე შალვა სანაპირო არეებისა და მდინარეთა შესართავი უბნების ჰიდროდინამიკა (MOUTA01) პრაქტიკული |
1316 გოგბერაშვილი ანა მშენებლობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის სპეცკურსი (CEOSC01) პრაქტიკული |
1411 პატარაია რაულ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | 1315 ხართიშვილი ია მარკეტინგი მშენებლობაში (MARKB01) პრაქტიკული |
121543 გაგოშიძე შალვა ნაგებობათა ჰიდრავლიკა (სპეცკურსი, თავისუფალი ზედაპირის მქონე წყლის ნაკადების გაანგარიშებათა მეთოდები) (STHYD01) ლექცია |
1519.1-1, 1500.3-1, 1580.3-1, 1515.3
0-1, 1509.2-1 რუხაძე რევაზ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) ლექცია |
121543 გაგოშიძე შალვა სანაპირო არეებისა და მდინარეთა შესართავი უბნების ჰიდროდინამიკა (MOUTA01) ლექცია |
1416 ბაქრაძე დავით მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 1340 ჯინჭარაძე კობა სამშენებლო წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (BPOMA01) ლექცია |
121543 გაგოშიძე შალვა სანავსადგურო და კონტინენტალური შელფის ნაგებობათა მშენებლობა 1 (PORA101) საკურსო |
1515.3
0-1, 1519.1-1, 1580.3-1 პეტრიაშვილი რობერტ სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | 121543 ყალაბეგიშვილი მირიან სამდინარო სანაოსნო გზების მშენებლობა (CHNEL01) ლექცია |
--- | --- | 151524 ნემსაძე სიმონ Электротехника и основы электроники (ELTEQ03) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-417ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1510 ბუჩუკური ციალა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | --- | 1370 კრავეიშვილი ლევან საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტება (HIAD101) ლექცია |
2-10:00 | 1401 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | 1411.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1360 კუხალაშვილი ედუარდ გარემოს დაცვის საინჟინრო საშუალებები (GAR3501) პრაქტიკული |
1401.2-1 ჩიქოვანი არჩილ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1316 პატარაია რაულ საწარმოო სამეურნეო საქმიანობის ტექნიკურ ეკონომიკური ანალიზი (TEBUN01) პრაქტიკული |
1580 ქირია ვალერი ეკონომიკური თეორიის საფუძვლები (EKOTMC03) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 1407.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1306 ხართიშვილი ია სამუშაოთა წარმოების ორგანიზაცია (POE0201) პრაქტიკული |
63410 გოგბერაშვილი ანა დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
1508.1-1, 1509.1-1, 1506.1-1, 1580 მოვსესიანი ირინე უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
1316 ხართიშვილი ია სამშენებლო პროექტირების ეკონომიკა და ორგანიზაცია (ECPRO01) საკურსო |
|
5-13:00 | 1413.1-1 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1400.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1404.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1580 ბაქრაძე მურმან ბიზნესის წარმოების საფუძვლები (BBSSC01) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 1412.2-1 ლორთქიფანიძე მერაბ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1503 ოდიშელიძე ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
6408 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
1409.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
63411 გოგბერაშვილი ანა დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
4530ა მახვილაძე ნოდარ თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
7-15:00 | 1414.2-1 ლორთქიფანიძე მერაბ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1308, 1309 მახვილაძე რევაზ შენობა-ნაგებობების შეფასების კრიტერიუმები (BUCEC01) ლექცია |
1410.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1405.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
121541 ყალაბეგიშვილი მირიან ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა დაპროექტება 1 (DCHS101) საკურსო |
|
8-16:00 | 63411 ხატიური ხათუნა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) საკურსო |
1580 თხელიძე მერაბ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
63313 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
1410 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
1403.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | 1270 შიშინაშვილი მანუჩარ საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტება (HIAD101) ლექცია |
1355 ხატიური ხათუნა შენობათა ცხელი წყლით მომარაგება (BUWAS01) პრაქტიკული |
151325 ნემსაძე სიმონ Электротехника и основы электроники (ELTEQ03) პრაქტიკული |
1511 ზარიძე ჟანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | 1415 ბაქრაძე დავით მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
--- | 121543 გაგოშიძე შალვა სანავსადგურო და კონტინენტალური შელფის ნაგებობათა მშენებლობა 1 (PORA101) ლექცია |
121541 ყალაბეგიშვილი მირიან კლდოვანი ქანების მექანიკა და მასივის დაძაბული მდგომარეობა (RMMSS01) ლექცია |
||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-418ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1355 ბაქრაძე დავით სანტექნიკური სამუშაოების ორგანიზაცია, წარმოება და მართვა (OESB101) პრაქტიკული |
--- | 1515.2-1, 1519.2-1, 1525.2-1 კინწურაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 1511, 1509, 1510 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
1315, 1316 პატარაია რაულ ინოვაციები მშენებლობაში (INNOB01) ლექცია |
2-10:00 | 1406.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1419 ჯინჭარაძე კობა მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
1415.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
151323, 151322, 151324 კუხალაშვილი ედუარდ წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) ლექცია |
1315, 1316 ხოფერია გრიგორ სამშენებლო წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (BPOMA01) ლექცია |
|
3-11:00 | 1355 გიორგაძე პაატა შენობების საინჟინრო სისტემების ექსპლუატაცია (OESB001) ლექცია |
1326 ხოფერია გრიგორ სამშენებლო წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (BPOMA01) პრაქტიკული |
1518, 1519 მაჭარაშვილი ნოდარ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
1401.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1409 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
1518 მრევლიშვილი მაია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
4-12:00 | 63311 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
1418, 1419 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია |
1417.1-1 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
|||
5-13:00 | 1514 ბუჩუკური ციალა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
63112 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
1350, 1351 გიორგაძე პაატა წყალსადენ–კანალიზაციის სისტემების ექსპლუატაცია (EWSS101) ლექცია |
1518, 1519 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
1403 ამყოლაძე თემურ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
151532 გიორგაძე ხათუნა მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
6-14:00 | 1406 ტაბატაძე დემურ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
1404 ამყოლაძე თემურ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
1425.1-1 უგულავა ლიანა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1316, 1315 მახვილაძე რევაზ შენობა-ნაგებობების შეფასების კრიტერიუმები (BUCEC01) ლექცია |
||
7-15:00 | 131503 ბურდულაძე ალექსი საგზაო ინფრასტრუქტურის განვითარების ძირითადი მიმართულებები და აქტუალური პრობლემები (MDAPD05) ლექცია |
1425 პატარაია რაულ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) ლექცია |
1315 პატარაია რაულ საწარმოო სამეურნეო საქმიანობის ტექნიკურ ეკონომიკური ანალიზი (TEBUN01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | 1418 ტაბატაძე ანა სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
1416.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1413 ჯინჭარაძე კობა მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
--- | 1361 მებონია ნინო გარემოს დაცვის საინჟინრო საშუალებები (GAR3501) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 1416 ნაცვლიშვილი ალექსანდრე სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
--- | 1250 გიორგაძე პაატა ჩამდინარე წყლების გაწმენდა და გაყვანა (CLREW01) საკურსო |
|||
10-18:00 | --- | --- | 121543 გაგოშიძე შალვა ნაგებობათა ჰიდრავლიკა (სპეცკურსი, თავისუფალი ზედაპირის მქონე წყლის ნაკადების გაანგარიშებათა მეთოდები) (STHYD01) პრაქტიკული |
|||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-419ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1403, 1404, 1405 ბალავაძე ვახტანგ შესავალი სატრანსპორტო მშენებლობაში (IRCN101) ლექცია |
1316, 1315 პატარაია რაულ საწარმოო სამეურნეო საქმიანობის ტექნიკურ ეკონომიკური ანალიზი (TEBUN01) ლექცია |
--- | 1401, 1400, 1402 ბალავაძე ვახტანგ შესავალი სატრანსპორტო მშენებლობაში (IRCN101) ლექცია |
1501 ქარდავა ნელი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
1410, 1409, 1411 ბალავაძე ვახტანგ შესავალი სატრანსპორტო მშენებლობაში (IRCN101) ლექცია |
2-10:00 | 1409, 1411, 1410 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია |
1340 ნაცვლიშვილი გია თანამედროვე სამრეწველო შენობების არქიტექტურა (ARCIB06) ლექცია |
||||
3-11:00 | 1405, 1404, 1403 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია |
1414, 1413, 1412 ჯინჭარაძე კობა მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) ლექცია |
--- | 1513 ბუჩუკური ციალა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
1512, 1513, 1514 თოდუა მიხეილ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
--- |
4-12:00 | 151417 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1513, 1514, 1512 ბაღათურია გურამი თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლექცია |
1503, 1504, 1505 აბრამიძე ედისონი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
1509.2-1 ზარიძე ჟანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 1501, 1502, 1500 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლექცია |
1419, 1418 კუპატაძე თორნიკე შესავალი სატრანსპორტო მშენებლობაში (IRCN101) ლექცია |
1417, 1416, 1415 კუპატაძე თორნიკე შესავალი სატრანსპორტო მშენებლობაში (IRCN101) ლექცია |
1325 ბერიშვილი ბიძინა შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) საკურსო |
4530ა, 4530 მახვილაძე ნოდარ თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია |
|
6-14:00 | 1410, 1409, 1411 პატარაია რაულ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) ლექცია |
1518, 1519 ვაზაგაშვილი მამუკა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლექცია |
1408, 1407, 1406 ბალავაძე ვახტანგ შესავალი სატრანსპორტო მშენებლობაში (IRCN101) ლექცია |
1511, 1509, 1510 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლექცია |
||
7-15:00 | 1500, 1502, 1501 კვინტრაძე ვახტანგ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
1413, 1412, 1414 გოგოლაძე ავთანდილ ჰიდროტექნიკური მშენებლობის შესავალი (IHTCC01) ლექცია |
1407, 1408, 1406 ამყოლაძე თემურ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) ლექცია |
1516, 1515, 1517 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლექცია |
1416, 1415, 1417 ბაქრაძე დავით მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) ლექცია |
|
8-16:00 | 1506, 1507, 1508 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლექცია |
1400, 1402, 1401 საყვარელიძე ამირან ჰიდროტექნიკური მშენებლობის შესავალი (IHTCC01) ლექცია |
1315, 1316 ბაქრაძე მურმან მარკეტინგი მშენებლობაში (MARKB01) ლექცია |
1406, 1408, 1407 ტაბატაძე დემურ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | 1506, 1507, 1508 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
1415, 1416, 1417 ნაცვლიშვილი ალექსანდრე სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია |
--- | --- | 1414, 1413, 1412 კვანტალიანი გულვერი შესავალი სატრანსპორტო მშენებლობაში (IRCN101) ლექცია |
|
10-18:00 | --- | --- | 1401, 1400, 1402 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია |
1304, 1305, 1306 ჯინჭარაძე კობა სამუშაოთა წარმოების ორგანიზაცია (POE0201) ლექცია |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-420ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1361 უნდილაშვილი ნინო ირიგაცია (IRI3301) ლაბორატორიული |
1519.1-1 ურუშაძე ლუარა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 1406.2-1 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1415.1-1 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1355 ხატიური ხათუნა ლიფტები და შენობების ენერგომომარაგება (EBUS101) პრაქტიკული |
1340 ტურძელაძე მალხაზ ბეტონის და რკინაბეტონის ტექნოლოგია (TCARC01) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | --- | 1360, 1361 ვართანოვი მარტინ აგრობიზნესის ორგანიზაცია და მარკეტინგი (AGR3401) ლექცია |
1525 გორგიძე დავით Теоретическая механика 1 (TMEC1R1) лекция |
1418.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1501 მრევლიშვილი მაია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
1340 ტურძელაძე მალხაზ ბეტონისა და რკინაბეტონის საწარმოთა დაპროექტება (PCRCA01) პრაქტიკული |
4-12:00 | 1406 ხართიშვილი ია მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
1250 გიორგაძე პაატა ჩამდინარე წყლების გაწმენდა და გაყვანა (CLREW01) ლექცია |
63211, 63210 ხატიური ხათუნა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) ლექცია |
1340 ტურძელაძე მალხაზ ბეტონისა და რკინაბეტონის საწარმოთა დაპროექტება (PCRCA01) ლექცია |
||
5-13:00 | 62213, 62212, 62214 ნაცვლიშვილი მარინა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) ლექცია |
1504 ქოჩლაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
1404.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1412 მხეიძე ომარ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
||
6-14:00 | 1404 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
1408 ტაბატაძე ანა სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
1425.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1340 ტურძელაძე მალხაზ ბეტონის და რკინაბეტონის ტექნოლოგია (TCARC01) საკურსო |
||
7-15:00 | 1250 გიორგაძე პაატა ჩამდინარე წყლების გაწმენდა და გაყვანა (CLREW01) ლაბორატორიული |
1325, 1326 ბერიშვილი ბიძინა შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) ლექცია |
63210 გოგბერაშვილი ანა დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | --- | 1503 მრევლიშვილი მაია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
1270 მაღრაძე თამარ სტიქიური მოვლენები და სატრანსპორტო ნაგებობები (NDATB01) პრაქტიკული |
1580.4-1, 1519.2-1, 1510, 1500.4-1, 1515.4-1 რეხვიაშვილი ტარიელი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
1360 უნდილაშვილი ნინო ირიგაცია (IRI3301) ლაბორატორიული |
4530 მახვილაძე ნოდარ თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
9-17:00 | 1580 ქირია ვალერი ეკონომიკური თეორიის საფუძვლები (EKOTMC03) ლექცია |
1350 გიორგაძე პაატა სასოფლო–სამეურნეო წყალმომარაგება და წყალარინება (IAWSD01) პრაქტიკული |
1365 მოისწრაფიშვილი მანანა ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება სატრანსპორტო მშენებლობაში (ESIA101) ლექცია |
1512 შულაია დაზმირ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | 1340 ჯინჭარაძე კობა სამშენებლო წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (BPOMA01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-421ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1361 კუპრეიშვილი შორენა ირიგაცია (IRI3301) პრაქტიკული |
1413 მხეიძე ომარ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
--- | 1405 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
--- | --- |
2-10:00 | 1418 ჯინჭარაძე კობა მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
1505 ყორანაშვილი ირინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 1408.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1510 ოდიშელიძე ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 63310 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
1215 ხოფერია გრიგორ მშენებლობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის სპეცკურსი (CEOSC01) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | 1425 მხეიძე ომარ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
1417.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1508.2-1 ყორანაშვილი ირინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
1215 პატარაია რაულ საწარმოო სამეურნეო საქმიანობის ტექნიკურ ეკონომიკური ანალიზი (TEBUN01) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | 1400.2-1 ჩიქოვანი არჩილ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1419 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
1505 მრევლიშვილი მაია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 1315 მახვილაძე რევაზ მშენებლობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის სპეცკურსი (CEOSC01) პრაქტიკული |
1401 ამყოლაძე თემურ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
1350, 1351 გიორგაძე პაატა სასოფლო–სამეურნეო წყალმომარაგება და წყალარინება (IAWSD01) ლექცია |
1405 ამყოლაძე თემურ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 1414.1-1 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1361 როყვა ქეთევან ერთწლიანი და მრავალწლიანი კულტურები (ERT3601) პრაქტიკული |
151323 კუხალაშვილი ედუარდ წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული |
1370 კრავეიშვილი ლევან საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტება (HIAD101) საკურსო |
1405.1-1 ლეჟავა ხათუნა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 6408 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) ლექცია |
--- | 63110 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
1360 როყვა ქეთევან ერთწლიანი და მრავალწლიანი კულტურები (ERT3601) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 63411, 63410 ხატიური ხათუნა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) ლექცია |
1316 მახვილაძე რევაზ შენობა-ნაგებობების შეფასების კრიტერიუმები (BUCEC01) პრაქტიკული |
1500.2-1, 1515.2-1, 1580.2-1 გულბიანი ნოდარი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
1361 კუპრეიშვილი შორენა ირიგაცია (IRI3301) საკურსო |
||
10-18:00 | --- | --- | 121543 გაგოშიძე შალვა სანავსადგურო და კონტინენტალური შელფის ნაგებობათა მშენებლობა 1 (PORA101) პრაქტიკული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-422ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1525.1-1 სიგუა მაია უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
1360 კუპრეიშვილი შორენა ირიგაცია (IRI3301) საკურსო |
1370 შიშინაშვილი მანუჩარ საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ექსპლოატაცია (EHAE101) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 1345 ბაქრაძე დავით მშენებლობის წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (CIOMA01) ლექცია |
1402 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
--- | |||
3-11:00 | 1309 მახვილაძე რევაზ შენობა-ნაგებობების შეფასების კრიტერიუმები (BUCEC01) პრაქტიკული |
1340 ნაცვლიშვილი გია თანამედროვე სამრეწველო შენობების არქიტექტურა (ARCIB06) საკურსო პროექტი. |
1400 ყორღანაშვილი ლალი სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
1370 შიშინაშვილი მანუჩარ საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობის პროეტირება (DBHA101) საკურსო |
||
4-12:00 | 63210 ხატიური ხათუნა დასახლებული ადგილების წყალმომარაგება და წყალარინება (WSSSS01) საკურსო |
1316 ხოფერია გრიგორ სამშენებლო წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (BPOMA01) პრაქტიკული |
1407 ტაბატაძე ანა სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
1511, 1514, 1513, 1512 ძიძიგური გიული საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
||
5-13:00 | 1507 კალნიცკაია სვეტლანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 1410 პატარაია რაულ მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
1370 ბეჟანიშვილი მალხაზი სტიქიური მოვლენები და სატრანსპორტო ნაგებობები (NDATB01) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | 1500.2-1, 1580.2-1 რატიანი ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
1517, 1515, 1516 პოკლება არჩილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
1417 ნაცვლიშვილი ალექსანდრე სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
1580 კიკვიძე რამაზი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
|
7-15:00 | 63113 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
1360 კუპრეიშვილი შორენა ირიგაცია (IRI3301) პრაქტიკული |
1410.2-1 ესაძე თამარ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1270 შიშინაშვილი მანუჩარ საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ექსპლოატაცია (EHAE101) ლექცია |
||
8-16:00 | 1325, 1326 ხოფერია გრიგორ სამშენებლო წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (BPOMA01) ლექცია |
1355 ხატიური ხათუნა შენობათა ცხელი წყლით მომარაგება (BUWAS01) ლექცია |
1326 ბერიშვილი ბიძინა შენობა ნაგებობების არქიტექტურა (ARCBL06) საკურსო |
151524 ნემსაძე სიმონ Электротехника и основы электроники (ELTEQ03) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | 1517 შავლაყაძე ნუგზარ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
1270 შიშინაშვილი მანუჩარ საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ექსპლოატაცია (EHAE101) საკურსო |
1500.1-1, 1515.1-1, 1580.1-1, 1501 აბუთიძე მანანა კულტუროლოგია (CUL0007-LS) პრაქტიკული |
63211 გოგბერაშვილი ანა დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | 1325 ხოფერია გრიგორ სამშენებლო წარმოების ორგანიზაცია და მართვა (BPOMA01) პრაქტიკული |
1501, 1500.1-1 ძიძიგური გიული საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-423ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1414 მხეიძე ომარ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
--- | 1360, 1361 კუხალაშვილი ედუარდ გარემოს დაცვის საინჟინრო საშუალებები (GAR3501) ლექცია |
1361 ვართანოვი მარტინ აგრობიზნესის ორგანიზაცია და მარკეტინგი (AGR3401) პრაქტიკული |
151324 კუხალაშვილი ედუარდ წყალმომარაგება და წყალარინება (WSS0301) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 1408.2-1 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1411.2-1 ესაძე თამარ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1418, 1419 ჯინჭარაძე კობა მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) ლექცია |
1270 ბეჟანიშვილი მალხაზი სტიქიური მოვლენები და სატრანსპორტო ნაგებობები (NDATB01) ლექცია |
1361, 1360 გავარდაშვილი გივი ირიგაცია (IRI3301) ლექცია |
|
4-12:00 | 1407.2-1 ნარეკლიშვილი თეა საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1412 ჯინჭარაძე კობა მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
1525 ნამიჩეიშვილი ოლეგ Основы программирования (PRFUNR8) лекция |
1402.2-1 ჩიქოვანი არჩილ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1506.2-1 ჩახუნაშვილი ელენე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 1413.2-1 ლორთქიფანიძე მერაბ საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
1513, 1512, 1514 პოკლება არჩილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
63312 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
--- | 1361, 1360 როყვა ქეთევან ერთწლიანი და მრავალწლიანი კულტურები (ERT3601) ლექცია |
|
6-14:00 | 1500, 1501, 1502 გვასალია ბადრი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
63111 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) პრაქტიკული |
1407 ხართიშვილი ია მშენებლობის მართვის საფუძვლები (COMFU01) პრაქტიკული |
--- | 1403 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
|
7-15:00 | 1355 ხატიური ხათუნა ლიფტები და შენობების ენერგომომარაგება (EBUS101) ლექცია |
1315 მახვილაძე რევაზ შენობა-ნაგებობების შეფასების კრიტერიუმები (BUCEC01) პრაქტიკული |
1370 მაღრაძე თამარ სტიქიური მოვლენები და სატრანსპორტო ნაგებობები (NDATB01) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | 1360 ვართანოვი მარტინ აგრობიზნესის ორგანიზაცია და მარკეტინგი (AGR3401) პრაქტიკული |
63410, 63411 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) ლექცია |
1215 პატარაია რაულ საწარმოო სამეურნეო საქმიანობის ტექნიკურ ეკონომიკური ანალიზი (TEBUN01) ლექცია |
--- | 1315 პატარაია რაულ ინოვაციები მშენებლობაში (INNOB01) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | 1355 ხატიური ხათუნა სპციალური დანიშნულების ნაგებობების საინჟინრო მოწყობილობები (ESES101) ლექცია |
1419.2-1 გოცაძე დალი საშენი მასალები -2 (BUMA201) ლაბორატორიული |
--- | 1415 ნაცვლიშვილი ალექსანდრე სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
--- | |
10-18:00 | 121542 მარგალიტაძე იუნონა საინვესტიციო პროექტები ჰიდროენერგეტიკაში (INHPR01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-424ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121511 მეტრეველი გელა კონსტრუქციების მაგნიტური და რადიაციული დეფექტოსკოპია (SMARD 01) ლექცია |
2-10:00 | --- | --- | --- | 1300 ჭურჭელაური ბადრი სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) საკურსო |
--- | 1208 მეტრეველი გელა კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | 1208 ბერიძე ლია კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) ლაბორატორიული |
--- | 1300 ჭურჭელაური ბადრი სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) პრაქტიკული |
--- | 121511 ზამბახიძე ლერი რღვევის მექანიკა (სპეცკურსი) (MAURT 01) ლექცია |
4-12:00 | --- | 1309.1-1 ბერიძე ლია კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 121511 ზამბახიძე ლერი რღვევის მექანიკა (სპეცკურსი) (MAURT 01) პრაქტიკული |
5-13:00 | 1309, 1308 მეტრეველი გელა კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) ლექცია |
--- | 1208 ბერიძე ლია სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 1308.1-1 ბერიძე ლია კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) ლაბორატორიული |
1308.2-1 ბერიძე ლია კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) ლაბორატორიული |
--- | 1309 ბერიძე ლია კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) პრაქტიკული |
1301 ჭურჭელაური ბადრი სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) პრაქტიკული |
7-15:00 | 1208 მეტრეველი გელა კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) ლექცია |
1308 ბერიძე ლია სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) პრაქტიკული |
121511 მეტრეველი გელა კონსტრუქციების კონტროლი ტენზომეტრებით (CSTEN 01) პრაქტიკული |
121511 ბერიძე ლია კონსტრუქციების ვიზუალური და ბოჭკოვან-ოპტიკური კონტროლი (VCOFO 01) პრაქტიკული |
1309 ბერიძე ლია სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) პრაქტიკული |
1309 ჭურჭელაური ბადრი კონსტრუქციების გაანგარიშება სასრულ-ელემენტთა მეთოდით (DIAGN01) პრაქტიკული |
8-16:00 | 1308 მეტრეველი გელა კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) პრაქტიკული |
1309.2-1 ბერიძე ლია კონსტრუქციების ტექნიკური მდგომარეობის მონიტორინგი და არამრღვევი კონტროლი (MONIT01) ლაბორატორიული |
121511 მეტრეველი გელა კონსტრუქციების მაგნიტური და რადიაციული დეფექტოსკოპია (SMARD 01) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | 121511 მეტრეველი გელა კონსტრუქციების კონტროლი ტენზომეტრებით (CSTEN 01) ლექცია |
--- | --- | --- | 121511 მეტრეველი გელა კონსტრუქციების ვიზუალური და ბოჭკოვან-ოპტიკური კონტროლი (VCOFO 01) ლექცია |
1300, 1301 ჭურჭელაური ბადრი სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-425ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 1308 წაქაძე ალექსანდრე ნაგებობათა გაანგარიშების და კომპლექსების სტრუქტურული ანალიზის კომპიუტერული სპეცპროგრამები (CAOCU01) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 1309, 1308 იმედაძე როინ შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშან-თვისებები (REASO01) ლექცია |
|
5-13:00 | 1302 მანჯავიძე მზია სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) საკურსო |
1309, 1308 ზამბახიძე ლერი კონსტრუქციების გაანგარიშება სასრულ-ელემენტთა მეთოდით (DIAGN01) ლექცია |
--- | --- | --- | 1308 იმედაძე როინ შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშან-თვისებები (REASO01) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | 1309 წაქაძე ალექსანდრე ნაგებობათა გაანგარიშების და კომპლექსების სტრუქტურული ანალიზის კომპიუტერული სპეცპროგრამები (CAOCU01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 1309, 1308 ზამბახიძე ლერი ნაგებობათა გაანგარიშების და კომპლექსების სტრუქტურული ანალიზის კომპიუტერული სპეცპროგრამები (CAOCU01) ლექცია |
7-15:00 | --- | 1316 მანჯავიძე მზია შენობა-ნაგებობების დაზიანების დიაგნოსტიკა (DAMAG01) პრაქტიკული |
--- | 1315 მანჯავიძე მზია შენობა-ნაგებობების დაზიანების დიაგნოსტიკა (DAMAG01) პრაქტიკული |
1335 მანჯავიძე მზია შენობა-ნაგებობების დაზიანების დიაგნოსტიკა (DAMAG01) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 121511, 121522, 121531, 121552, 121551 ზორანიანი მარინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | 1302 მანჯავიძე მზია სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) პრაქტიკული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | 121522, 121552, 121551, 121531, 121511 ზორანიანი მარინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-426ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1208 წაქაძე ალექსანდრე ნაგებობათა გაანგარიშების და კომპლექსების სტრუქტურული ანალიზის კომპიუტერული სპეცპროგრამები (CAOCU01) პრაქტიკული |
4-12:00 | 1308, 1309 მეტრეველი გელა სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) ლექცია |
1416, 1417, 1415 გოგოლაძე ავთანდილ ჰიდროტექნიკური მშენებლობის შესავალი (IHTCC01) ლექცია |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 1308 ჭურჭელაური ბადრი კონსტრუქციების გაანგარიშება სასრულ-ელემენტთა მეთოდით (DIAGN01) პრაქტიკული |
1315, 1316 მანჯავიძე მზია შენობა-ნაგებობების დაზიანების დიაგნოსტიკა (DAMAG01) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | 1208 მეტრეველი გელა სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) ლექცია |
1208 ზამბახიძე ლერი ნაგებობათა გაანგარიშების და კომპლექსების სტრუქტურული ანალიზის კომპიუტერული სპეცპროგრამები (CAOCU01) ლექცია |
1303 მანჯავიძე მზია სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) პრაქტიკული |
1301 ჭურჭელაური ბადრი სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) საკურსო |
--- | --- |
7-15:00 | 1303 მანჯავიძე მზია სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) საკურსო |
121521 ზორანიანი მარინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
1320, 1335 იმედაძე როინ შენობა-ნაგებობების დაზიანების დიაგნოსტიკა (DAMAG01) ლექცია |
--- | 1302, 1303 მეტრეველი გელა სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზა (EXPER01) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | 1309 იმედაძე როინ შენობა-ნაგებობების ავარიულობის მიზეზები და ნიშან-თვისებები (REASO01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-430ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 1415 ნაცვლიშვილი ალექსანდრე სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 1208 ჯანყარაშვილი დავით სეისმომედეგი მშენებლობა და ანტისეისმური ღონისძიებები (SSCAN01) ლექცია |
--- | 1425 მხეიძე ომარ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | 1405 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1403 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1414 მხეიძე ომარ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 1413, 1412, 1414 მხეიძე ომარ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია |
1208 ჯანყარაშვილი დავით სეისმომედეგი მშენებლობა და ანტისეისმური ღონისძიებები (SSCAN01) პრაქტიკული |
1308, 1309 ჯანყარაშვილი დავით სეისმომედეგი მშენებლობა და ანტისეისმური ღონისძიებები (SSCAN01) ლექცია |
--- | 1425 მხეიძე ომარ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 1404 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1408 ტაბატაძე დემურ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
--- | 1411 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
--- | |
6-14:00 | 1335 ჯანყარაშვილი დავით ნაგებობათა საძირკვლების სეისმომედეგობა (QASES01) პრაქტიკული |
1400 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1406 ჭყოიძე რამაზ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1411 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 1308 ჯანყარაშვილი დავით სეისმომედეგი მშენებლობა და ანტისეისმური ღონისძიებები (SSCAN01) პრაქტიკული |
1401 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1410 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1409 ჯანყარაშვილი დავით სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1335 ჯანყარაშვილი დავით ნაგებობათა საძირკვლების სეისმომედეგობა (QASES01) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 1402 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1416 ნაცვლიშვილი ალექსანდრე სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
--- | 1412 მხეიძე ომარ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1309 ჯანყარაშვილი დავით სეისმომედეგი მშენებლობა და ანტისეისმური ღონისძიებები (SSCAN01) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | 1419 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
--- | --- | 1413 მხეიძე ომარ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
151416 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | 1418 კაკუტაშვილი იოსებ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
1417 ნაცვლიშვილი ალექსანდრე სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
--- | --- | 1407 ტაბატაძე დემურ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-410ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1200 მაისურაძე გიორგი შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლაბორატორიული |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 1301.2-1 იაშვილი კონსტანტინე შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1300.2-1 იაშვილი კონსტანტინე შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 1303.1-1 იაშვილი კონსტანტინე შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 1201 მაისურაძე გიორგი შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლაბორატორიული |
8-16:00 | 1301.1-1 იაშვილი კონსტანტინე შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1302.2-1 იაშვილი კონსტანტინე შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლაბორატორიული |
--- | 1302.1-1 იაშვილი კონსტანტინე შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | 1303.2-1 იაშვილი კონსტანტინე შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1300.1-1 იაშვილი კონსტანტინე შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლაბორატორიული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-500ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 151417 სოხაძე ვასილი მასალათა გამძლეობა (MAS1701) პრაქტიკული |
3-11:00 | 1409, 1410, 1411 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლექცია |
1419, 1418 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლექცია |
1425 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивленые материалов 2 (STMA2R1) практич. Работа |
--- | --- | |
4-12:00 | 1404, 1405, 1403 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლექცია |
1425 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивленые материалов 2 (STMA2R1) лекция |
--- | --- | 151416 სოხაძე ვასილი მასალათა გამძლეობა (MAS1701) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 1401, 1400, 1402 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლექცია |
|
6-14:00 | 1580 ჭყოიძე რამაზ მასალათა მექანიკა (MML0010) ლექცია |
1413, 1412, 1414 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლექცია |
--- | --- | --- | 1415, 1416, 1417 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლექცია |
7-15:00 | --- | --- | --- | 151417, 151416 ჭყოიძე რამაზ მასალათა გამძლეობა (MAS1701) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 1407, 1408, 1406 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-200დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108211.1-8 გარსევანიშვილი იზოლდა გაზომვის და ექსპერტიზის საშუალებები კვების მრეწველობაში (MEM0708) ლექცია |
108212.2-8 ფოლადაშვილი მერაბ ინდუსტრიული კონტროლერები და PLC პრო¬გ-რამირება (PLC0808) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 108212 ერემეიშვილი ნაზიბროლა საზომი მოწყობილობების დაპროექტება,კონსტრუირება და სტანდარტიზაცია (SMDK08) საკურსო |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | D.8571, D.8586, D.8584 აზმაიფარაშვილი ზაალ გაზომვების ავტომატიზაცია (AUM0108) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-304ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108260 მეცხვარიშვილი იოსებ ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 108212.1-8 ჩხეიძე ირინა ვებ–ტექნოლოგიები (WEB0808) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 108212 მურჯიკნელი გურამ ციფრულიდა ანალოგური სქემოტექნიკა და მოდელირება - Electronics Workbench (CSM0808) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 108310 ჩხეიძე ირინა სიგნალები და ინფორმაციული ციფრული დამუშავება (SDICD08) ლექცია |
108410 მურჯიკნელი გურამ საზომი ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (ENMT208) ლექცია |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 108310.1-8 მელიქიძე ოლღა ვებ–ტექნოლოგიები (WEB0808) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | 108211 მურჯიკნელი გურამ გაზომვისა და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები (TCM0708) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-305ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 108519 ნარჩემაშვილი მედეა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 108236 ტომარაძე ომარი ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 108212.3-8 მურჯიკნელი გურამ გაზომვა, მართვა და რეგულირება მიკროკონტროლერების გამოყენებით (MCR0808) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108310 ტომარაძე ომარი გაზომვებისავტომატიზაციადასაზომ-მმართველისისტემები (MAS0808) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 108310.3-8 ოთხოზორია ნონა მონაცემების დამუშავება SPSS სისტემის ბაზაზე (SAD0808) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-306ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108210 ჟვანია რევაზ ცდომილებათა ანალიზი და გაზომვათა განუსაზღვრელობა (AMU0908) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108210 ჟვანია რევაზ ცდომილებათა ანალიზი და გაზომვათა განუსაზღვრელობა (AMU0908) პრაქტიკული |
--- | 108232 ბალიაშვილი მედეა კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 108419 ტომარაძე ომარი ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლექცია |
108212 ჩხეიძე ირინა სიგნალები და ინფორმაციული ციფრული დამუშავება (SDICD08) პრაქტიკული |
108212.4-8 ერემეიშვილი ნაზიბროლა საზომი მოწყობილობების დაპროექტება,კონსტრუირება და სტანდარტიზაცია (SMDK08) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | 108237 ტომარაძე ომარი ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) პრაქტიკული |
--- | --- | 108233 ბალიაშვილი მედეა კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 108211 მურჯიკნელი გურამ გაზომვისა და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები (TCM0708) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-307ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151325 წულუკიძე მზია სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (IFFP005) ლექცია |
--- | --- | --- | 151325 წულუკიძე მზია შაქრის, თაფლის, საკონდიტრო ნაწარმის და სახამებლის ხარისხი და უვნებლობა (SUGQU05GA1-LP) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | --- | 151325 წულუკიძე მზია ალკოჰოლური და უალკოჰოლო სასმელების ხარისხი და უვნებლობა (BEVQU05EBB) ლექცია |
||
5-13:00 | --- | 151325 წულუკიძე მზია ალკოჰოლური და უალკოჰოლო სასმელების ხარისხი და უვნებლობა (BEVQU05EBB) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 151325 წულუკიძე მზია შაქრის, თაფლის, საკონდიტრო ნაწარმის და სახამებლის ხარისხი და უვნებლობა (SUGQU05GA1-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | 151325 წულუკიძე მზია სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (IFFP005) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-309ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | D.8586, D.8584, D.8571 აზმაიფარაშვილი ზაალ გაზომვების ავტომატიზაცია (AUM0108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-309ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108234 რამაზაშვილი მიხეილ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | --- | 108237 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) პრაქტიკული |
--- | 108437, 108438, 108438/1 ტოკაძე ლალი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 108236.1-8, 108239.1-8, 108234.1-8, 108231.1-8, 108233.1-8, 108232.1-8, 108230.1-8, 108237.1-8 ადამია ზაურ პროექტი ციფრულ სქემოტექნიკაში (არჩევითი) (PIDCE08) საკურსო |
108434 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული |
108332 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 108533 გაბაშვილი თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108536 ცინცაძე ლეილა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
6-14:00 | 108231 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) პრაქტიკული |
108238 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
7-15:00 | 108532 გაბაშვილი თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108438/1 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული |
108234 ჯიქიძე ლევანი ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) პრაქტიკული |
--- | --- | 108236 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | 108430 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული |
--- | 108534 ცინცაძე ლეილა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108236 რამაზაშვილი მიხეილ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 108531 ანდღულაძე მედეა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | 108234 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | 108530 ანდღულაძე მედეა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108230 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) პრაქტიკული |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-311ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108539 ნამიჩეიშვილი ოლეგ Основы программирования (PRFUNR8) лекция |
108338 მამათელაშვილი ლაშა ვებ ანიმაციები (AFCS108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 108336, 108334, 108333 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლექცია |
108339 ადამია ზაურ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლექცია |
--- | --- | 108236, 108237, 108234 გლოველი კახა ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლექცია |
|
4-12:00 | 108439 ირემაძე ია გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლექცია |
--- | 108530, 108531, 108532 კიკნაძე მზია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
108330, 108331, 108332 არაბული ნანი Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლექცია |
108434, 108433, 108436 ჯოჯუა ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია |
108336, 108333, 108334 შარაშენიძე თეიმურაზ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია |
5-13:00 | 108230, 108231 კიკნაძე მზია სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლექცია |
108434, 108433, 108436 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია |
108339 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლექცია |
108539 ქარცივაძე დავითი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
108232 რამაზაშვილი მიხეილ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) პრაქტიკული |
108236, 108237, 108234 რამაზაშვილი მიხეილ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლექცია |
6-14:00 | 108530, 108532, 108531 კიკნაძე მზია ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
108434, 108436, 108433 თუშიშვილი მარინე გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლექცია |
108237, 108234, 108236 ხართიშვილი მაკა სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლექცია |
--- | 108532, 108530, 108531 ანდღულაძე მედეა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
108333, 108334, 108336 სამხარაძე რომან Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლექცია |
7-15:00 | 108536, 108533, 108534 ანდღულაძე მედეა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
108430, 108431, 108432 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია |
108431, 108432, 108430 თუშიშვილი მარინე გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლექცია |
108238 შარაშენიძე თეიმურაზ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია |
108233, 108232 მაკასარაშვილი ივანე სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლექცია |
|
8-16:00 | 108239 გაბაშვილი თამარ ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლექცია |
--- | 108438/1, 108437, 108438 ირემაძე ია გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლექცია |
108230, 108231 მოდებაძე ზურაბ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლექცია |
108233, 108232 გლოველი კახა ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლექცია |
|
9-17:00 | 108534, 108533, 108536 კიკნაძე მზია ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
108330, 108331, 108332 კირცხალია გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლექცია |
--- | 108338/1 მამათელაშვილი ლაშა ვებ ანიმაციები (AFCS108) პრაქტიკული |
--- | 108230, 108231 რამაზაშვილი მიხეილ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლექცია |
10-18:00 | 108534, 108533, 108536 კიკნაძე მზია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
108331 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-302დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108533.1-8 გაბაშვილი ნატალია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108532.1-8 გაბაშვილი თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108534.1-8 გაბაშვილი ნატალია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108431.2-8 გაბაშვილი ნატალია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | 108536.2-8 გაბაშვილი ნატალია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
||||
3-11:00 | 108539.2-8 ნამიჩეიშვილი ოლეგ Основы програмирования (BSPROR1) лаборат.работа |
108232.2-8 გაბაშვილი თამარ სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
--- | 108530.1-8 ანდღულაძე მედეა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108430.1-8 გაბაშვილი ნატალია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | 108533.1-8 გაბაშვილი თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108234.2-8 გელაშვილი სოფიკო ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
||||
5-13:00 | 108534.2-8 გაბაშვილი ნატალია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108233.2-8 გაბაშვილი თამარ სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108236.1-8 გაბაშვილი თამარ სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108230.2-8 გლოველი კახა ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 108530.2-8 ანდღულაძე მედეა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108231.2-8 გელაშვილი სოფიკო ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
||||
7-15:00 | 108338.1-8 ძნელაძე გიორგი MY SQL (MSL1508) ლაბორატორიული |
108536.1-8 გაბაშვილი თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | 108237.2-8 გელაშვილი სოფიკო ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | 108533.2-8 გაბაშვილი ნატალია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108539.1-8 ნამიჩეიშვილი ოლეგ Основы програмирования (BSPROR1) лаборат.работа |
|||
9-17:00 | 108338.1-8 მამათელაშვილი ლაშა ვებ ანიმაციები (AFCS108) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108236.2-8 გელაშვილი სოფიკო ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
||
10-18:00 | 108531.1-8 გაბაშვილი თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | 108338/1.2-8 ხმიადაშვილი ია MY SQL (MSL1508) ლაბორატორიული |
108534.1-8 გაბაშვილი თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-304დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108438.2-8 ირემაძე ია გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
108431.1-8 ჯოჯუა ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108532.2-8 ცინცაძე ლეილა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108434.1-8 კიკალიშვილი ლიანა გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
--- | 108436.2-8 კიკალიშვილი ლიანა გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 108232.1-8 გაბაშვილი თამარ ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
|||||
3-11:00 | 108433.2-8 მამათელაშვილი ქეთევან გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
108439.1-8 ირემაძე ია გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
--- | 108237.2-8 ხართიშვილი მაკა სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108436.1-8 კიკალიშვილი ლიანა გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | 108533.2-8 ცინცაძე ლეილა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108234.1-8 გაბაშვილი თამარ ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
||||
5-13:00 | 108432.2-8 მამათელაშვილი ქეთევან გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
108338/1.1-8 ხმიადაშვილი ია MY SQL (MSL1508) ლაბორატორიული |
108236.2-8 ხართიშვილი მაკა სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108230.1-8 გაბაშვილი თამარ ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 108238.1-8 არაბული ნანი Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
108231.1-8 გაბაშვილი თამარ ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
||||
7-15:00 | 108338.2-8 ხმიადაშვილი ია MY SQL (MSL1508) ლაბორატორიული |
108536.2-8 ცინცაძე ლეილა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108430.1-8 თუშიშვილი მარინე გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
108237.1-8 გაბაშვილი თამარ ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | 108233.1-8 გაბაშვილი თამარ ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
108432.1-8 მამათელაშვილი ქეთევან გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
||||
9-17:00 | --- | 108239 გაბაშვილი თამარ ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
--- | 108236.1-8 გაბაშვილი თამარ ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
||
10-18:00 | 108430.1-8 ჯოჯუა ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108531.2-8 ცინცაძე ლეილა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108234.2-8 ხართიშვილი მაკა სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108433.1-8 მამათელაშვილი ქეთევან გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
108534.2-8 ცინცაძე ლეილა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
|
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-308დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108336.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
108232.2-8 სვანიშვილი რევაზ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
108231.2-8 საცერაძე დავითი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
--- | 108330.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | 108333.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
--- | |||
3-11:00 | 108331.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | 108334.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | 108332.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
108330.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
108232.2-8 ბალიაშვილი მედეა კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108334.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
108331.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 108332.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
108336.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
||||
6-14:00 | --- | --- | 108230.2-8 სვანიშვილი რევაზ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
108237.2-8 საცერაძე დავითი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108231 მაკასარაშვილი ივანე სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 108233.2-8 ბალიაშვილი მედეა კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
--- | 108339 ადამია ზაურ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | 108333.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
108339.1-8 ადამია ზაურ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
108230.2-8 საცერაძე დავითი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108236.2-8 საცერაძე დავითი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108338/1 ჯიქიძე ლევანი საკურსო სამუშაო ვებ ტექნოლოგიებში (CRWW208) საკურსო |
|
9-17:00 | --- | 108339.2-8 ადამია ზაურ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | 108234.2-8 საცერაძე დავითი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108231.2-8 სვანიშვილი რევაზ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-312დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108237 რამაზაშვილი მიხეილ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8551/1 ჯოჯუა ზაურ დისპეტჩერული მართვისა და მონიტორინგის სისტემები (SCADA)- 1 (SCAD108) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | 108431 გაბაშვილი ნატალია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108338, 108338/1 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლექცია |
108539 ნამიჩეიშვილი ოლეგ Основы программирования (PRFUNR8) практич. Работа |
--- | |
4-12:00 | 108336 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
--- | 108338/1, 108338 მამათელაშვილი ლაშა ვებ დაპროგრამება (PHP) (WEBPP08) ლექცია |
108232, 108233 რამაზაშვილი მიხეილ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | 108338/1 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
--- | 108338 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
108238 არაბული ნანი Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლექცია |
108431, 108432, 108430 ჯოჯუა ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია |
108430 გაბაშვილი ნატალია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
6-14:00 | 108338, 108338/1 ძნელაძე გიორგი MY SQL (MSL1508) ლექცია |
108338 ჯიქიძე ლევანი საკურსო სამუშაო ვებ ტექნოლოგიებში (CRWW208) საკურსო |
108233, 108232 მოდებაძე ზურაბ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლექცია |
--- | --- | 108237, 108234, 108236 რამაზაშვილი მიხეილ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლექცია |
7-15:00 | 108230 კიკნაძე მზია სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) პრაქტიკული |
--- | 108339 არაბული ნანი Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლექცია |
108338 დოლიძე ზურა მობილური ვებ დანართების დამუშავება AJAX (MWD0208) პრაქტიკული |
108230, 108231 გლოველი კახა ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლექცია |
|
8-16:00 | 108238 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლექცია |
108338/1 დოლიძე ზურა მობილური ვებ დანართების დამუშავება AJAX (MWD0208) პრაქტიკული |
-x- | 108339 შარაშენიძე თეიმურაზ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია |
--- | 8551 სამხარაძე რომან პროექტი ობიექტზე ორიენტირებულ დაპროგრამებაში (POOP108) საკურსო |
9-17:00 | 8551, 8551/1 იმნაიშვილი ლევანი დისპეტჩერული მართვისა და მონიტორინგის სისტემები (SCADA)- 1 (SCAD108) ლექცია |
108338/1, 108338 დოლიძე ზურა მობილური ვებ დანართების დამუშავება AJAX (MWD0208) ლექცია |
-x- | 8551 ბედინეიშვილი მაგული დისპეტჩერული მართვისა და მონიტორინგის სისტემები (SCADA)- 1 (SCAD108) პრაქტიკული |
8551/1, 8551 ნატროშვილი ოთარ კომპიუტერული ქსელის პროექტირება (CNETD08) ლექცია |
|
10-18:00 | --- | 8551/1 ნატროშვილი ოთარ კომპიუტერული ქსელის პროექტირება (CNETD08) პრაქტიკული |
--- | |||
11-19:00 | 8551 ნატროშვილი ოთარ კომპიუტერული ქსელის პროექტირება (CNETD08) საკურსო |
8551/1 ნატროშვილი ოთარ კომპიუტერული ქსელის პროექტირება (CNETD08) საკურსო |
8551 ნატროშვილი ოთარ კომპიუტერული ქსელის პროექტირება (CNETD08) პრაქტიკული |
8551/1 სამხარაძე რომან პროექტი ობიექტზე ორიენტირებულ დაპროგრამებაში (POOP108) საკურსო |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-313დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108233.2-8, 108230.2-8, 108234.2-8, 108231.2-8, 108237.2-8, 108239.2-8, 108232.2-8, 108236.2-8 ქართველიშვილი ოთარ პროექტი მიკროპროცესორულ სისტემებში (არჩევითი) (PIMS708) საკურსო |
--- | --- | 108237.1-8 ქურხული მარიამ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108330 ქართველიშვილი ოთარ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
--- | ||
3-11:00 | 108439 ქართველიშვილი ოთარ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია |
--- | --- | 108236.1-8 ქურხული მარიამ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | 108439 ქართველიშვილი ოთარ ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) პრაქტიკული |
108231.1-8 ქურხული მარიამ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | 108331 ქართველიშვილი ოთარ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
108332 ქართველიშვილი ოთარ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
108439 ქართველიშვილი ოთარ ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) ლექცია |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 108332, 108330, 108331 ქართველიშვილი ოთარ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) ლექცია |
--- | 108439 ქართველიშვილი ოთარ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-314დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108334, 108333, 108336 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლექცია |
108231.1-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108239 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლექცია |
108330.1-8 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
108333 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | 108239 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108333.1-8 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
108334 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 108331.1-8 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
108333 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) პრაქტიკული |
--- | 108332, 108331, 108330 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლექცია |
108336, 108334, 108333 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლექცია |
108334.1-8 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 108334 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) პრაქტიკული |
108332.1-8 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
--- | 108232.1-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108336 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) პრაქტიკული |
108236, 108237, 108234 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლექცია |
5-13:00 | 108330 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) პრაქტიკული |
108336.1-8 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108239 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | 108331 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) პრაქტიკული |
--- | --- | 108237.1-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108332, 108330, 108331 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლექცია |
7-15:00 | 108233.1-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108332 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) პრაქტიკული |
--- | --- | 108330 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | 108230.1-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108236.1-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
108231, 108230 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | 108332 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | 108234.1-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლაბორატორიული |
--- | 108238 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლექცია |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 108238 ბენაშვილი ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლექცია |
|
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-315დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108434.2-8 კიკალიშვილი ლიანა გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | 108438.1-8 ირემაძე ია გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 108238.2-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
108433.1-8 ჯოჯუა ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108238.2-8 არაბული ნანი Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
108436.1-8 ჯოჯუა ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
||
3-11:00 | 108339.2-8 არაბული ნანი Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
108434.2-8 ბოჭორიძე ეკატერინე ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108437.1-8 ირემაძე ია გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
|||
4-12:00 | 108431.1-8 თუშიშვილი მარინე გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
108437.2-8 ბოჭორიძე ეკატერინე ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108339.1-8 მალცევი ალექსანდრე კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
|||
5-13:00 | 108437.2-8 ირემაძე ია გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
108233.1-8 მაკასარაშვილი ივანე სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108339.1-8 მალცევი ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
108438/1.1-8 ირემაძე ია გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 108230.1-8 მაკასარაშვილი ივანე სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108439.2-8 ირემაძე ია გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
||||
7-15:00 | 108338/1.2-8 დოლიძე ზურა მობილური ვებ დანართების დამუშავება AJAX (MWD0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108438/1.2-8 ირემაძე ია გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | 108430.2-8 თუშიშვილი მარინე გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
108339.2-8 მალცევი ალექსანდრე კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
108330.2-8 არაბული ნანი Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
108338.1-8 დოლიძე ზურა მობილური ვებ დანართების დამუშავება AJAX (MWD0208) ლაბორატორიული |
||
9-17:00 | 108238.1-8 ჯიქიძე ლევანი კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
10-18:00 | 108338.2-8 დოლიძე ზურა მობილური ვებ დანართების დამუშავება AJAX (MWD0208) ლაბორატორიული |
108231.1-8 მაკასარაშვილი ივანე სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108339.2-8 მალცევი ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
108431.2-8 თუშიშვილი მარინე გრაფიკა და ვიზუალიზაცია 1 (GRV1508) ლაბორატორიული |
108338/1.1-8 დოლიძე ზურა მობილური ვებ დანართების დამუშავება AJAX (MWD0208) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-321დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108539.1-8 ქარცივაძე დავითი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108232.2-8 გელაშვილი სოფიკო ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | 108438.2-8 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108232.1-8 მაკასარაშვილი ივანე სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
--- | 108237.1-8 გაბაშვილი თამარ სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108430.2-8 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | 108438.2-8 ტოკაძე ლალი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108438/1.2-8 ტოკაძე ლალი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
||||
5-13:00 | 108436.2-8 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | 108437.2-8 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108230.2-8 კიკნაძე მზია სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108432.2-8 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108539.2-8 ქარცივაძე დავითი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108433.2-8 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | --- | |||||
8-16:00 | 108438/1.2-8 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | 108233.2-8 გელაშვილი სოფიკო ქსელური ოპერაციული სისტემები (NOS5108) ლაბორატორიული |
108330.1-8 გაჩეჩილაძე ლია Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
108438/1.1-8 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108434.2-8 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | 108430.2-8 ტოკაძე ლალი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108231.2-8 გაბაშვილი თამარ სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108234.1-8 გაბაშვილი თამარ სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
--- | 108338.2-8 მამათელაშვილი ლაშა ვებ ანიმაციები (AFCS108) ლაბორატორიული |
108338/1.1-8 მამათელაშვილი ლაშა ვებ დაპროგრამება (PHP) (WEBPP08) ლაბორატორიული |
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-215ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108320 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108320 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | 108222 ხუციშვილი სულხან მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფ. (MMF0108) ლექცია |
--- | --- | 108320 კოტრიკაძე ქეთევან სინერგეტიკის საფუძვლები (SYN0108) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 108421 გიორგაძე მანანა მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) პრაქტიკული |
108221 კოტრიკაძე ქეთევან რთული დინამიკური სისტემების ანალიზისა და კონტროლის თეორია 2 (ACTD208) ლექცია |
108222 ნარიმანაშვილი ნოდარი არაწრფივი ტექნიკური სისტემების მართვის საფ. (CNTS108) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | 108420 გიორგაძე მანანა მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) პრაქტიკული |
108220 კეკენაძე ვლადიმერი ავტომატიზებული დაპროექტების საფუძვლები (CAD0108) ლექცია |
108320 კოტრიკაძე ქეთევან სინერგეტიკის საფუძვლები (SYN0108) პრაქტიკული |
108222 ნარიმანაშვილი ნოდარი მათემატიკური დაპროგრამება (MPR0108) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 108221 ნარიმანაშვილი ნოდარი მართვის თეორია 2 (CONT208) ლექცია |
108220 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაცია და მოდელირება (SIM0108) პრაქტიკული |
108222 კუციავა ვასილ ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ISM0108) ლექცია |
108222 კუციავა ვასილ ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ISM0108) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 108220 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაცია და მოდელირება (SIM0108) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 8571 ყანჩაველი ლიანა დისკრეტული სისტემების მათემატიკური მოდელირება (MMDS208) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 8571 ყანჩაველი ლიანა ელექტრონული ბიზნესი (ELEQ06) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | D.8571, D.8586, D.8584 ნარიმანაშვილი ნოდარი ოპტიმიზაციის თეორია (TOP0108) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 8571 მაჭარაშვილი თეიმურაზ რთული სისტემების დინამიკის რაოდენობრივი ანალიზი და მართვა (CQACS08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-310ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108221 გრიგალაშვილი ჯემალი მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (FCT0108) ლექცია |
108421 გრიგალაშვილი ჯემალი მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 108420, 108421 მჭედლიშვილი ნინო მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლექცია |
--- | --- | 108421, 108420 მჭედლიშვილი ნინო იმიტაციური მოდელირების სისტემები (SIS0108) ლექცია |
108421, 108420 კუციავა ვასილ ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლექცია |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108220 ჯოხაძე პაატა მართვის სისტემების კომპონენტების მოდელირება Matlab გარემოში (MCSC108) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 108320 გრიგალაშვილი ჯემალი მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (FCT0108) ლექცია |
--- | 108421, 108420 კოტრიკაძე ქეთევან მართვის ტექნიკური სისტემების კომპონენტები; (CESC108) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 108520 იაშვილი ლაშა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 108420, 108421 გრიგალაშვილი ჯემალი მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია |
108520 გიორგაძე მანანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108420 გრიგალაშვილი ჯემალი მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-312ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108220 ობგაძე თამაზ დინამიკური პროცესების მოდელირება (DSM0108) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108336, 108333, 108334 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლექცია |
3431 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (Visual Basic-ის ბაზაზე) (OOP1V08) ლექცია |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 108320 დავითაშვილი ირმა ქსელური დაპროგრამების საფ. (NPR0108) ლექცია |
108220 კეკენაძე ვლადიმერი ავტომატიზებული დაპროექტების საფუძვლები (CAD0108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108520 დავითაშვილი ირმა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
108320 მჭედლიშვილი ნინო მართვის თეორია 2 (CONT208) ლექცია |
--- | 108520 დავითაშვილი ირმა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | 108421, 108420 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (OOP0208) ლექცია |
108320 მჭედლიშვილი ნინო მართვის თეორია 2 (CONT208) საკურსო |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 8571 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული WEB აპლიკაციების დაპროგრამება (OWED108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-317ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-319ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108221 კუცია ირმა კომპიუტერული გრაფიკა და ვებ-დიზაინი 2 (CGWD208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108334 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული |
108220 კუციავა ვასილ ელექტრონული სქემების მოდელირება Electronics Workbench გარემოში (CSEW108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 108220 ხუციშვილი სულხან პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია |
--- | 108221 ხუციშვილი სულხან საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108333 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული |
--- | 108220 კუცია ირმა კომპიუტერული გრაფიკა და ვებ-დიზაინი 2 (CGWD208) პრაქტიკული |
108336 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 108221 ხუციშვილი სულხან საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 108222 სესაძე ვალიდა დაპროგრამება MATLAB გარემოში (PMAT108) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-204ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108232.1-8 ქურხული მარიამ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108220 ხუციშვილი სულხან პროექტის მართვა (PROJM10) ლაბორატორიული |
--- | 108420.2-8 კუცია ირმა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (OOP0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 108221 კუცია ირმა კომპიუტერული გრაფიკა და ვებ-დიზაინი 2 (CGWD208) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 108420.1-8 გიორგაძე მანანა მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლაბორატორიული |
108320.2-8 დავითაშვილი ირმა ქსელური დაპროგრამების საფ. (NPR0108) ლაბორატორიული |
108221 ნარიმანაშვილი ნოდარი მართვის თეორია 2 (CONT208) საკურსო |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108320.1-8 დავითაშვილი ირმა ქსელური დაპროგრამების საფ. (NPR0108) ლაბორატორიული |
108420.1-8 კუცია ირმა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (OOP0208) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 108222 ნარიმანაშვილი ნოდარი არაწრფივი ტექნიკური სისტემების მართვის საფ. (CNTS108) საკურსო |
--- | 108222 კუცია ირმა კომპიუტერული გრაფიკა და ვებ-დიზაინი 2 (CGWD208) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 108220 კუცია ირმა კომპიუტერული გრაფიკა და ვებ-დიზაინი 2 (CGWD208) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 108222 მაღლაკელიძე ნანა მათემატიკური დაპროგრამება (MPR0108) ლაბორატორიული |
--- | 108331.1-8 გაჩეჩილაძე ლია Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
--- | 108237.2-8 ქურხული მარიამ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | 108221 კოტრიკაძე ქეთევან რთული დინამიკური სისტემების ანალიზისა და კონტროლის თეორია 2 (ACTD208) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-205ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108421.2-8 კუციავა ვასილ ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლაბორატორიული |
108520 დავითაშვილი ირმა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108421.1-8 კუციავა ვასილ ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლაბორატორიული |
108420.1-8 კუციავა ვასილ ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | 108420.2-8 გიორგაძე მანანა მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლაბორატორიული |
108421.1-8 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (OOP0208) ლაბორატორიული |
--- | 108220 კუციავა ვასილ ელექტრონული სქემების მოდელირება Electronics Workbench გარემოში (CSEW108) ლაბორატორიული |
108340.1-8 ცერცვაძე მაკა ვებ ტექნოლოგიები (HTML, JavaScript, JQuery) (WETEC08) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 3431.1-3 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (Visual Basic-ის ბაზაზე) (OOP1V08) ლაბორატორიული |
--- | 108320.1-8 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | --- | 108220 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაცია და მოდელირება (SIM0108) ლაბორატორიული |
108421.2-8 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (OOP0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
6-14:00 | 3231 შიუკაშვილი მარიამი ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108420.2-8 კუციავა ვასილ ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 3431.2-3 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (Visual Basic-ის ბაზაზე) (OOP1V08) ლაბორატორიული |
3331 აფციაური ია ვებ ტექნოლოგიები (HTML, JavaScript, JQuery) (WETEC08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 108320.2-8 შანშიაშვილი ბესარიონ სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (SID0108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 8571.2-8 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული WEB აპლიკაციების დაპროგრამება (OWED108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 8571.1-8 გაჩეჩილაძე ლელა ობიექტზე ორიენტირებული WEB აპლიკაციების დაპროგრამება (OWED108) ლაბორატორიული |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-206ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108222 მოსაშვილი ია მართვის ციფრული სისტემების არქიტექტურა (ADCS108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108220 ყანჩაველი ლიანა დინამიკური პროცესების მოდელირება (DSM0108) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | 108222 მოსაშვილი ია მართვის ციფრული სისტემების არქიტექტურა (ADCS108) ლაბორატორიული |
108222 გიორგაძე მანანა არაწრფივი ტექნიკური სისტემების მართვის საფ. (CNTS108) ლაბორატორიული |
--- | --- | 8571.1-8 ყანჩაველი ლიანა ელექტრონული ბიზნესი (ELEQ06) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | 108420.2-8 გიორგაძე მანანა იმიტაციური მოდელირების სისტემები (SIS0108) ლაბორატორიული |
108320 მჭედლიშვილი ნინო მართვის სისტემების სტრუქტურული მოდელირება (SMCS108) ლექცია |
--- | --- | 108221 მჭედლიშვილი ნინო მართვის სისტემების სტრუქტურული მოდელირება (SMCS108) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 108221 გიორგაძე მანანა მართვის თეორია 2 (CONT208) ლაბორატორიული |
--- | --- | 8571 ყანჩაველი ლიანა დისკრეტული სისტემების მათემატიკური მოდელირება (MMDS208) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | 108221 კოტრიკაძე ქეთევან რთული დინამიკური სისტემების ანალიზისა და კონტროლის თეორია 2 (ACTD208) საკურსო |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | D.8571, D.8586, D.8584 ნარიმანაშვილი ნოდარი ოპტიმიზაციის თეორია (TOP0108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 8571.2-8 მაჭარაშვილი თეიმურაზ რთული სისტემების დინამიკის რაოდენობრივი ანალიზი და მართვა (CQACS08) ლაბორატორიული |
8571.2-8 ყანჩაველი ლიანა ელექტრონული ბიზნესი (ELEQ06) ლაბორატორიული |
10-18:00 | 8571.1-8 მაჭარაშვილი თეიმურაზ რთული სისტემების დინამიკის რაოდენობრივი ანალიზი და მართვა (CQACS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-207ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108237.1-8 ქურხული მარიამ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 108220 ჯოხაძე პაატა მართვის სისტემების კომპონენტების მოდელირება Matlab გარემოში (MCSC108) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-209ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108234.1-8 ქურხული მარიამ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 108320.1-8 კოტრიკაძე ომარ ავტომატური რეგულირების სისტემების დაგეგმარება (ACSD108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 108221 კოტრიკაძე ომარ ავტომატური რეგულირების სისტემების დაგეგმარება (ACSD108) ლაბორატორიული |
108233.1-8 ქურხული მარიამ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 108320.2-8 კოტრიკაძე ომარ ავტომატური რეგულირების სისტემების დაგეგმარება (ACSD108) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 108320 კოტრიკაძე ომარ ავტომატური რეგულირების სისტემების დაგეგმარება (ACSD108) საკურსო |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108221 კოტრიკაძე ომარ ავტომატური რეგულირების სისტემების დაგეგმარება (ACSD108) საკურსო |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-217ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108420.2-8 გრიგალაშვილი ჯემალი მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლაბორატორიული |
--- | 108421.2-8 გრიგალაშვილი ჯემალი მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108230.1-8 ქურხული მარიამ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108421.1-8 გრიგალაშვილი ჯემალი მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108221 გრიგალაშვილი ჯემალი მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (FCT0108) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 108320 გრიგალაშვილი ჯემალი მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (FCT0108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 108420.1-8 გრიგალაშვილი ჯემალი მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-219ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108530.1-8 ხუციშვილი ოლღა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108530.2-8 ხუციშვილი ოლღა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108531.1-8 ხუციშვილი ოლღა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | 108536.1-8 ხუციშვილი ოლღა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
|||
3-11:00 | 108421.2-8 ხუციშვილი თეა მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლაბორატორიული |
108520 ხუციშვილი თეა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108520 ხუციშვილი თეა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108421.2-8 ხუციშვილი თეა იმიტაციური მოდელირების სისტემები (SIS0108) ლაბორატორიული |
108531.2-8 ხუციშვილი ოლღა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | 108320.1-8 ხუციშვილი თეა მართვის სისტემების სტრუქტურული მოდელირება (SMCS108) ლაბორატორიული |
108532.1-8 ხუციშვილი ოლღა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
||||
5-13:00 | 108320.1-8 გიორგაძე მანანა მართვის თეორია 2 (CONT208) ლაბორატორიული |
108320.2-8 ხუციშვილი თეა მართვის სისტემების სტრუქტურული მოდელირება (SMCS108) ლაბორატორიული |
108338/1.2-8 მამათელაშვილი ლაშა ვებ ანიმაციები (AFCS108) ლაბორატორიული |
108222 ხუციშვილი თეა დაპროგრამება MATLAB გარემოში (PMAT108) ლაბორატორიული |
108338/1.1-8 მამათელაშვილი ლაშა ვებ ანიმაციები (AFCS108) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | 108420.1-8 ხუციშვილი თეა იმიტაციური მოდელირების სისტემები (SIS0108) ლაბორატორიული |
108221 ხუციშვილი თეა მართვის სისტემების სტრუქტურული მოდელირება (SMCS108) ლაბორატორიული |
108421.1-8 ხუციშვილი თეა მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლაბორატორიული |
108421.1-8 ხუციშვილი თეა იმიტაციური მოდელირების სისტემები (SIS0108) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | --- | 108338/1.2-8 მამათელაშვილი ლაშა ვებ დაპროგრამება (PHP) (WEBPP08) ლაბორატორიული |
108320.2-8 გიორგაძე მანანა მართვის თეორია 2 (CONT208) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108338.2-8 მამათელაშვილი ლაშა ვებ დაპროგრამება (PHP) (WEBPP08) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 108532.2-8 ხუციშვილი ოლღა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108338.1-8 მამათელაშვილი ლაშა ვებ დაპროგრამება (PHP) (WEBPP08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-221ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108421.2-8 მაღლაკელიძე ნანა მართვის ტექნიკური სისტემების კომპონენტები; (CESC108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 108420.1-8 მაღლაკელიძე ნანა მართვის ტექნიკური სისტემების კომპონენტები; (CESC108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 108222 მაღლაკელიძე ნანა მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფ. (MMF0108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 108421.1-8 მაღლაკელიძე ნანა მართვის ტექნიკური სისტემების კომპონენტები; (CESC108) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 108420.2-8 მაღლაკელიძე ნანა მართვის ტექნიკური სისტემების კომპონენტები; (CESC108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-116დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108246 ჭიღლაძე თეონა ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
108243.2-8 ჭიღლაძე თეონა ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
108244.2-8 ბაქრაძე ნათია ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 108245.1-8 გოგოლაძე სოფიკო საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლაბორატორიული |
108243.1-8 გოგოლაძე სოფიკო საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლაბორატორიული |
108443.2-8 ოკუჯავა შორენა პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108241.2-8 რუხაძე თამთა ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
108342.2-8 გორგიშელი ნათია ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 2 (AIST208) ლაბორატორიული |
108245.1-8 ნებიერიძე მარიამ ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 108343.2-8 გორგიშელი ნათია ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 2 (AIST208) ლაბორატორიული |
|||||
5-13:00 | --- | 108240.1-8 პაპავა ლელა ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები საფინანსო ორგანიზაციებში (ISTFO08) ლაბორატორიული |
108440.2-8 ოკუჯავა შორენა პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108444.1-8 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108344.1-8 მეხრაძე მარინე ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 2 (AIST208) ლაბორატორიული |
108245.1-8 ციმაკურიძე რუსუდან ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 108242.2-8 წულუკიძე ნინო ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
108240.2-8 წულუკიძე ნინო ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
||||
7-15:00 | 108242.1-8 გოგოლაძე სოფიკო საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლაბორატორიული |
108441.1-8 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108341.1-8 აფციაური დოდო ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 2 (AIST208) ლაბორატორიული |
108242.1-8 დადიანი ეკატერინე ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | 108241.1-8 რუხაძე თამთა ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
108241.2-8 პაპავა ლელა საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლაბორატორიული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | 108240.2-8 რუხაძე თამთა ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
108243.1-8 რუხაძე თამთა ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
108246 პაპავა ლელა საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლაბორატორიული |
108244.1-8 გოგოლაძე სოფიკო საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლაბორატორიული |
108244.2-8 შველიძე მარიკა ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
108442.2-8 ოკუჯავა შორენა პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
11-19:00 | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-118დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108243.1-8 დადიანი ეკატერინე ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
108244.1-8 ნებიერიძე მარიამ ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 108245.2-8 პაპავა ლელა საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლაბორატორიული |
108243.2-8 ოღიაშვილი ნინო საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლაბორატორიული |
108443.1-8 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108241.1-8 ჭიღლაძე თეონა ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
108342.1-8 დადიანი ეკატერინე ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 2 (AIST208) ლაბორატორიული |
108245.2-8 ბაქრაძე ნათია ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 108343.1-8 მეხრაძე მარინე ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 2 (AIST208) ლაბორატორიული |
|||||
5-13:00 | --- | 108240.2-8 გოგოლაძე სოფიკო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები საფინანსო ორგანიზაციებში (ISTFO08) ლაბორატორიული |
108440.1-8 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108444.2-8 ასათიანი თამარ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108344.2-8 წულუკიძე ნინო ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 2 (AIST208) ლაბორატორიული |
108245.2-8 ნებიერიძე მარიამ ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 108242.1-8 რუხაძე თამთა ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
108240.1-8 რუხაძე თამთა ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
||||
7-15:00 | 108242.2-8 პაპავა ლელა საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლაბორატორიული |
108441.2-8 ოკუჯავა შორენა პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108341.2-8 ლოლაშვილი ნინო ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 2 (AIST208) ლაბორატორიული |
108242.2-8 მანაგაძე თეონა ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | 108241.2-8 წულუკიძე ნინო ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
108241.1-8 გოგოლაძე სოფიკო საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლაბორატორიული |
108246 ციმაკურიძე რუსუდან ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
|||
9-17:00 | --- | 8596/1 ბაჯიაშვილი ანასტასია პროგრამული სისტემების პროექტების მართვა (PPM0308) პრაქტიკული |
--- | |||
10-18:00 | 108240.1-8 წულუკიძე ნინო ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლაბორატორიული |
108243.2-8 ალიბეგაშვილი თამაზ ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
108244.2-8 პაპავა ლელა საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლაბორატორიული |
108244.1-8 რუხაძე თამთა ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლაბორატორიული |
108442.1-8 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
|
11-19:00 | 8596 ბაჯიაშვილი ანასტასია პროგრამული სისტემების პროექტების მართვა (PPM0308) ლაბორატორიული |
|||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-311ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 108419 მურჯიკნელი გურამ საზომი ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (ENMT208) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 108310 მენაბდე თამარ ინტელექტუალური საკუთრების ექსპერტიზის საფუძვლები (ISE0808) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-315ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 108310 მენაბდე თამარ ინტელექტუალური საკუთრების ექსპერტიზის საფუძვლები (ISE0808) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 108212 მენაბდე თამარ ინტელექტუალური საკუთრების ექსპერტიზის საფუძვლები (ISE0808) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108310 მურჯიკნელი გურამ ციფრულიდა ანალოგური სქემოტექნიკა და მოდელირება - Electronics Workbench (CSM0808) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | 8586 მენაბდე თამარ საზომ საშუალებათა მარკირება და სერტიფიკაცია (MCM0308) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-202დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108210.1-8 ჯოხარიძე ზურაბ ტექნიკური პროდუქციის გამოცდისა და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები (MTT0908) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 108410.2-8 მელიქიძე ოლღა მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 108310.1-8 ცერცვაძე რამაზ გაზომვა, მართვა და რეგულირება მიკროკონტროლერების გამოყენებით (MCR0808) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 108212.2-8 ფოლადაშვილი მერაბ ინდუსტრიული კონტროლერები და PLC პრო¬გ-რამირება (PLC0808) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 108212 ჯოხარიძე ზურაბ ინფორმაციის გადაცემის სტანდარტული ინტერფეისები და USB მოწყობილობები (USB0808) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 108212 ჯოხარიძე ზურაბ ინფორმაციის გადაცემის სტანდარტული ინტერფეისები და USB მოწყობილობები (USB0808) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-204დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108410 მელიქიძე ოლღა მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-209დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 108510 ოთხოზორია ნონა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108260 მეცხვარიშვილი იოსებ ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 108410.2-8 კობახიძე გიორგი ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლაბორატორიული |
108410.1-8 მელიქიძე ოლღა მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლაბორატორიული |
108310.2-8 მელიქიძე ოლღა ინდუსტრიული კონტროლერები და PLC პრო¬გ-რამირება (PLC0808) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | 108212 მეცხვარიშვილი იოსებ სენსორები და გაზომვისინტელექტუალურისაშუალებები (IMS0808) ლაბორატორიული |
108210.2-8 გოცირიძე მარინა პროგრამული სტატისტიკური კომპლექსები (SSC0908) ლაბორატორიული |
--- | 108410 კობახიძე გიორგი ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | 108310 მეცხვარიშვილი იოსებ სენსორები და გაზომვისინტელექტუალურისაშუალებები (IMS0808) ლაბორატორიული |
108212 კობახიძე გიორგი გაზომვებისავტომატიზაციადასაზომ-მმართველისისტემები (MAS0808) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | 108212 კობახიძე გიორგი გაზომვებისავტომატიზაციადასაზომ-მმართველისისტემები (MAS0808) ლექცია |
108410.2-8 კობახიძე გიორგი საზომი ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (ENMT208) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-210დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108510 ნარჩემაშვილი მედეა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108419 ნარჩემაშვილი მედეა იმიტაციური მოდელირების სისტემები (SIS0108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108419 ტომარაძე ომარი ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლაბორატორიული |
108419 აბელაშვილი ნოდარ მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) პრაქტიკული |
108210 ფადიურაშვილი ვლადიმერ ტექნიკური პროდუქციის გამოცდისა და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები (MTT0908) ლექცია |
||
3-11:00 | 108510 ისაკაძე მანანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108410 ნარჩემაშვილი მედეა იმიტაციური მოდელირების სისტემები (SIS0108) ლაბორატორიული |
--- | 108419 აბელაშვილი ნოდარ მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლაბორატორიული |
108410 აბელაშვილი ნოდარ მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | --- | 108211.2-8 ცერცვაძე რამაზ ჩაშენებული სისტემები 2 (EMB0708) ლექცია |
108210 ოთხოზორია ნონა საინჟინრო ექსპერიმენტის დაგეგმვა (PEE0908) ლაბორატორიული |
108410 ოთხოზორია ნონა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (OOP0208) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | 108210 ოთხოზორია ნონა საინჟინრო ექსპერიმენტის დაგეგმვა (PEE0908) პრაქტიკული |
108410.1-8 ტომარაძე ომარი ელექტრული წრედები 2 (ELC0208) ლაბორატორიული |
108210 ერემეიშვილი ნაზიბროლა საწარმოო პროცესების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (MSP0908) პრაქტიკული |
108310 ოთხოზორია ვანო ინფორმაციის გადაცემის სტანდარტული ინტერფეისები და USB მოწყობილობები (USB0808) ლექცია |
108410.2-8 ჟღენტი დავითი მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | 108519 ნარჩემაშვილი მედეა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
108211 ერემეიშვილი ნაზიბროლა ხარისხის მაჩვენებელთა განსაზღვრა (DIQ0708) ლაბორატორიული |
108212.3-8 ცერცვაძე რამაზ გაზომვა, მართვა და რეგულირება მიკროკონტროლერების გამოყენებით (MCR0808) ლაბორატორიული |
108211 ერემეიშვილი ნაზიბროლა ექსპერტიზის მეთოდები და საშუალებები (MMS0708) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | 108210.1-8 ოთხოზორია ნონა პროგრამული სტატისტიკური კომპლექსები (SSC0908) ლაბორატორიული |
108210 ერემეიშვილი ნაზიბროლა საწარმოო პროცესების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (MSP0908) ლექცია |
108310 მელიქიძე ოლღა ვებ–ტექნოლოგიები (WEB0808) ლაბორატორიული |
108310.4-8 ცერცვაძე რამაზ გაზომვა, მართვა და რეგულირება მიკროკონტროლერების გამოყენებით (MCR0808) ლექცია |
108211 ცერცვაძე რამაზ ჩაშენებული სისტემები 2 (EMB0708) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | --- | 108519 ისაკაძე მანანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108210 ერემეიშვილი ნაზიბროლა საწარმოო პროცესების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (MSP0908) ლაბორატორიული |
108211 ერემეიშვილი ნაზიბროლა ხარისხის მაჩვენებელთა განსაზღვრა (DIQ0708) ლექცია |
||
9-17:00 | 108310 ოთხოზორია ვანო ინფორმაციის გადაცემის სტანდარტული ინტერფეისები და USB მოწყობილობები (USB0808) პრაქტიკული |
--- | 108211 ერემეიშვილი ნაზიბროლა ექსპერტიზის მეთოდები და საშუალებები (MMS0708) ლექცია |
|||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 8586 აბელაშვილი ნოდარ საინფორმაციო-საზომი სისტემების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (MAC0308) ლაბორატორიული |
--- | 8586 გუგუნაშვილი ნუგზარ გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) ლაბორატორიული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 8586 გუგუნაშვილი ნუგზარ გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) პრაქტიკული |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-211დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108253.1-8 დიდმანიძე ვაჟა ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლაბორატორიული |
108550.1-8 კაშიბაძე მარინა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108555.2-8 ოხანაშვილი მაია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108450.2-8 ცერცვაძე გურამ პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | 108452.1-8 ზარქუა თეოდორე ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
--- | 108453.1-8 ბასილაძე გიორგი პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
108553.2-8 ოხანაშვილი მაია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108451.1-8 ზარქუა თეოდორე ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | 108551.2-8 კაშიბაძე მარინა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
||||
5-13:00 | --- | 108554.2-8 ოხანაშვილი მაია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108553.1-8 ოხანაშვილი მაია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108350.2-8 ნაცვლიშვილი იოსებ მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | 108555.1-8 ოხანაშვილი მაია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108550.2-8 კაშიბაძე მარინა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | --- | 108353.1-8 მაკაროვი შოთა მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლაბორატორიული |
108451.2-8 ცერცვაძე გურამ პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
108352.2-8 ნაცვლიშვილი იოსებ მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | 108554.1-8 ოხანაშვილი მაია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108351.1-8 მაკაროვი შოთა მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლაბორატორიული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | 108454.1-8 ბასილაძე გიორგი პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
108552.2-8 კაშიბაძე მარინა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
||
10-18:00 | 108552.1-8 კაშიბაძე მარინა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108551.1-8 კაშიბაძე მარინა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108450.1-8 ზარქუა თეოდორე ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
108452.2-8 ცერცვაძე გურამ პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
||
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-212დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108210.2-8 ფადიურაშვილი ვლადიმერ ტექნიკური პროდუქციის გამოცდისა და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები (MTT0908) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 108211 ფადიურაშვილი ვლადიმერ ეკოლოგიური მდგომარეობის განსაზღვრა და მაკონტროლებელი ხელსაწყოები (DEC0708) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | 108510 მელიქიძე ოლღა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | 108211 გარსევანიშვილი იზოლდა გაზომვის და ექსპერტიზის საშუალებები კვების მრეწველობაში (MEM0708) პრაქტიკული |
--- | 108211 ფადიურაშვილი ვლადიმერ საექსპერტო ლაბორატორიების ტექნიკური უზრუნველყოფა და საქმიანობა (TSA0708) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | 108211 ფადიურაშვილი ვლადიმერ საექსპერტო ლაბორატორიების ტექნიკური უზრუნველყოფა და საქმიანობა (TSA0708) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 108211 გარსევანიშვილი იზოლდა გაზომვის და ექსპერტიზის საშუალებები კვების მრეწველობაში (MEM0708) ლაბორატორიული |
108211 ფადიურაშვილი ვლადიმერ ეკოლოგიური მდგომარეობის განსაზღვრა და მაკონტროლებელი ხელსაწყოები (DEC0708) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-215დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108419 ფოლადაშვილი მერაბ მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 108419 ფოლადაშვილი მერაბ მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 8586 ფოლადაშვილი მერაბ მცირე და დიდი ინტეგრალური მიკროსქემები საზომ მოწყობილობებში (SBM0308) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-217დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-220დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108333.2-8 კაროიანი ინგა Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
108431.2-8 ტოკაძე ლალი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108237.2-8 ტომარაძე ომარი ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
108419 ბერაია ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (OOP0208) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | 108519 ბალიაშვილი მედეა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108210 ბალიაშვილი მედეა სერტიფიკაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (TPC0908) პრაქტიკული |
108336.2-8 კაროიანი ინგა Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
|||
3-11:00 | 108339.1-8 გაჩეჩილაძე ლია Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
108234.2-8 ტომარაძე ომარი ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- | |||
4-12:00 | 108211 მურჯიკნელი გურამ გაზომვისა და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები (TCM0708) ლაბორატორიული |
108233.2-8 ტომარაძე ომარი ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- | 108332.2-8 კაროიანი ინგა Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | 108519 ბალიაშვილი მედეა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
108310 ჩხეიძე ირინა სიგნალები და ინფორმაციული ციფრული დამუშავება (SDICD08) ლაბორატორიული |
108310.3-8 ოთხოზორია ნონა მონაცემების დამუშავება SPSS სისტემის ბაზაზე (SAD0808) ლაბორატორიული |
|||
6-14:00 | 108419 ბერაია ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (OOP0208) ლაბორატორიული |
108212 ჩხეიძე ირინა სიგნალები და ინფორმაციული ციფრული დამუშავება (SDICD08) ლაბორატორიული |
108334.2-8 კაროიანი ინგა Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
108212.1-8 ჩხეიძე ირინა ვებ–ტექნოლოგიები (WEB0808) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | 108310 ტომარაძე ომარი გაზომვებისავტომატიზაციადასაზომ-მმართველისისტემები (MAS0808) ლაბორატორიული |
108210 ბალიაშვილი მედეა სერტიფიკაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (TPC0908) ლექცია |
108419 მურჯიკნელი გურამ საზომი ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (ENMT208) ლაბორატორიული |
108439.1-8 კაროიანი ინგა Объектно-ориентированное программирование – 2 (на основе C#) (OOPC2R8) лаборат.работа |
||
8-16:00 | 108432.2-8 ტოკაძე ლალი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
--- | 108439.2-8 ბერაია ნინო პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | 108539.2-8 ბერაია ნინო პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | 108212 მურჯიკნელი გურამ ციფრულიდა ანალოგური სქემოტექნიკა და მოდელირება - Electronics Workbench (CSM0808) ლაბორატორიული |
108410.1-8 მურჯიკნელი გურამ საზომი ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (ENMT208) ლაბორატორიული |
108310 მურჯიკნელი გურამ ციფრულიდა ანალოგური სქემოტექნიკა და მოდელირება - Electronics Workbench (CSM0808) ლაბორატორიული |
|||
10-18:00 | 108439.1-8 ბერაია ნინო პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108439.2-8 კაროიანი ინგა Объектно-ориентированное программирование – 2 (на основе C#) (OOPC2R8) лаборат.работа |
108539.1-8 ბერაია ნინო პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-207ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108253, 108252 პეტრიაშვილი ლილი კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) ლექცია |
108252, 108253 ჩორხაული ნინო ინტერნეტ–ბიზნესის სისტემების Web დეველოპმენტი (IBWEB08) ლექცია |
--- | --- | --- | 108352, 108353 თურქია ეკატერინე პროგრამული სისტემების მენეჯმენტი (MSS08) ლექცია |
4-12:00 | 108553, 108554, 108555 ოხანაშვილი მაია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
108252, 108253 ოდიშარია კორნელი ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლექცია |
--- | 108250, 108251 დიდმანიძე ვაჟა ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლექცია |
108453, 108454, 108455 ქრისტესიაშვილი ხატია ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 108252, 108253 ღვინეფაძე გელა გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლექცია |
108452, 108450, 108451 ყაჭიაშვილი ქართლოს ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლექცია |
108353, 108352 ამილახვარი ნუგზარ საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლექცია |
108353, 108352 მაკაროვი შოთა მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლექცია |
108455, 108453, 108454 აბულაძე ინგა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 108252, 108253 დიდმანიძე ვაჟა ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლექცია |
108250, 108251 ოდიშარია კორნელი ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლექცია |
108454 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) საკურსო |
108353, 108352 ღვინეფაძე გელა Web სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ12) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | 108252 პეტრიაშვილი ლილი კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) საკურსო |
108250, 108251 ჩორხაული ნინო ინტერნეტ–ბიზნესის სისტემების Web დეველოპმენტი (IBWEB08) ლექცია |
108455 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) საკურსო |
108550, 108552, 108551 აბულაძე ინგა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
108351, 108350 თოფურია ნინო საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 108550, 108552, 108551 კაშიბაძე მარინა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
108250, 108251 ღვინეფაძე გელა გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლექცია |
108451, 108450, 108452 ზარქუა თეოდორე ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლექცია |
108455, 108453, 108454 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | 8594 ღვინეფაძე გელა Web-აპლიკაციების დაპროგრამების ტექნოლოგია სერვის ორიენტირებული არქიტექტურით (SOA,PHP/MySQL) (SOA1108) ლექცია |
--- | --- | 108554, 108555, 108553 ჯანელიძე გულნარა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | 8594/1 ჯანელიძე გულნარა ინფორმაციული და ქსელური რესურსების უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (EINR008) პრაქტიკული |
--- | 108253 პეტრიაშვილი ლილი კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) საკურსო |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-226დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108352 სუხიაშვილი თეიმურაზი სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) საკურსო |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108353 სუხიაშვილი თეიმურაზი სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) საკურსო |
--- | --- |
3-11:00 | 108451 შეროზია თამაზ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) პრაქტიკული |
--- | --- | 108352, 108353 სუხიაშვილი თეიმურაზი სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | 108451 ცერცვაძე გურამ პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) საკურსო |
--- | 108454 მაისურაძე გიორგი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108555 ჯანელიძე გულნარა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | 8594 კენჭოშვილი გიორგი განაწილებული Windows-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET პლატფორმაზე C# და VB პაკეტებით (DAP1008) ლექცია |
5-13:00 | 108452 ცერცვაძე გურამ პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) საკურსო |
--- | 108454 ნარეშელაშვილი გულბაათ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | 108554 ჯანელიძე გულნარა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | 108455 ნარეშელაშვილი გულბაათ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) პრაქტიკული |
108553 ჯანელიძე გულნარა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | 108453 მაისურაძე გიორგი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108453 ნარეშელაშვილი გულბაათ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | 108455 მაისურაძე გიორგი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108450 შეროზია თამაზ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 108452 შეროზია თამაზ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | 8594 ჩაჩანიძე გურამ გადაწყვეტილებათა მიღების ხელშემწყობი სისტემების დაპროექტება (GMXSD08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | 8594 ჩაჩანიძე გურამ გადაწყვეტილებათა მიღების ხელშემწყობი სისტემების დაპროექტება (GMXSD08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-230დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108250, 108251 სურგულაძე გია კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) ლექცია |
--- | 108351, 108350 ქართველიშვილი იოსებ ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია |
--- | 108453.1-8 აბულაძე ინგა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108353, 108352 ნარეშელაშვილი გულბაათ ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108351, 108350 სურგულაძე გია პროგრამული სისტემების მენეჯმენტი (MSS08) ლექცია |
108451, 108450, 108452 ნარეშელაშვილი გულბაათ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 108452 პეტრიაშვილი ლილი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- | 108450 პეტრიაშვილი ლილი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108350, 108351 მაკაროვი შოთა მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლექცია |
108455, 108453, 108454 ნარეშელაშვილი გულბაათ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 108350, 108351 კეკენაძე ალექსანდრე Web სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ12) ლექცია |
108451 პეტრიაშვილი ლილი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108252, 108253 მეფარიშვილი ბადრი განაწილებული მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა ORACLE (ORACL08) ლექცია |
--- | 8594/1 ქართველიშვილი იოსებ უსადენო ქსელების უსაფრთხოება (WNS0008) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | 108453 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) საკურსო |
108250, 108251 მეფარიშვილი ბადრი განაწილებული მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა ORACLE (ORACL08) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | 108350, 108351 გოგიჩაიშვილი გიორგი სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) ლექცია |
--- | --- | 8594/1 ჯანელიძე გულნარა ინფორმაციული და ქსელური რესურსების უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (EINR008) ლექცია |
8594/1 ქართველიშვილი იოსებ უსადენო ქსელების უსაფრთხოება (WNS0008) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 8594 მეფარიშვილი ბადრი მონაცემთა განაწილებული ბაზების ადმინისტრირება (DA12108) ლექცია |
8594/1 გულუა დავითი კომპიუტერული ქსელების უსაფრთხოება Novell Netware, Linuz (Unix) ბაზაზე (SLNNB08) ლექცია |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-308ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108451 ყაჭიაშვილი ქართლოს ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108454 ქრისტესიაშვილი ხატია ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 108455 ქრისტესიაშვილი ხატია ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) პრაქტიკული |
8594/1 თოფურია ნინო ინფორმაციული უსაფრთხოების სისტემების აგება კორპორაცია Microsoft ტექნოლოგიების გამოყენებით (CISSC08) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 108553, 108554, 108555 გაბედავა ომარი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 108551 აბულაძე ინგა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | --- | 108551, 108552, 108550 გაბედავა ომარი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
108552 აბულაძე ინგა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | 108450 ცერცვაძე გურამ პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) საკურსო |
108450 ყაჭიაშვილი ქართლოს ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | 108351 გოგიჩაიშვილი გიორგი სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) საკურსო |
108453 ქრისტესიაშვილი ხატია ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) პრაქტიკული |
--- | 108452 ყაჭიაშვილი ქართლოს ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108452, 108450, 108451 ცერცვაძე გურამ პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლექცია |
108550 აბულაძე ინგა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | 108350 გოგიჩაიშვილი გიორგი სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-203ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108353.1-8 ამილახვარი ნუგზარ საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლაბორატორიული |
108350.2-8 ქართველიშვილი იოსებ ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლაბორატორიული |
--- | 108352.2-8 ამილახვარი ნუგზარ საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | 108352.1-8 ამილახვარი ნუგზარ საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 108350.1-8 ქართველიშვილი იოსებ ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | --- | 108350.2-8 თოფურია ნინო საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლაბორატორიული |
108252.2-8 სესაძე ვალიდა განაწილებული მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა ORACLE (ORACL08) ლაბორატორიული |
108251.1-8 ჯანელიძე გულნარა განაწილებული მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა ORACLE (ORACL08) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | 108351.2-8 თოფურია ნინო საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლაბორატორიული |
--- | 108351.1-8 თოფურია ნინო საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | --- | 108554.1-8 მეფარიშვილი ბადრი მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | 108352.1-8 მაკაროვი შოთა მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | 108250.2-8 სესაძე ვალიდა განაწილებული მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა ORACLE (ORACL08) ლაბორატორიული |
108351.2-8 ნაცვლიშვილი იოსებ მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლაბორატორიული |
--- | 108351.1-8 ქართველიშვილი იოსებ ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლაბორატორიული |
||
9-17:00 | 108253.1-8 მეფარიშვილი თამარ განაწილებული მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა ORACLE (ORACL08) ლაბორატორიული |
--- | 108555.2-8 მეფარიშვილი თამარ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
|||
10-18:00 | --- | 108553.1-8 მეფარიშვილი ბადრი მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | 108351.2-8 ქართველიშვილი იოსებ ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლაბორატორიული |
||
11-19:00 | --- | 8594.2-8 მეფარიშვილი ბადრი მონაცემთა განაწილებული ბაზების ადმინისტრირება (DA12108) ლაბორატორიული |
--- | 8594.1-8 მეფარიშვილი ბადრი მონაცემთა განაწილებული ბაზების ადმინისტრირება (DA12108) ლაბორატორიული |
||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-203დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108253.1-8 ნაცვლიშვილი იოსებ ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლაბორატორიული |
108250.1-8 ნაცვლიშვილი იოსებ ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლაბორატორიული |
108351.1-8 ფხაკაძე ციური Web სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ12) ლაბორატორიული |
108351 ნაცვლიშვილი იოსებ სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) ლაბორატორიული |
--- | 108450.1-8 ბასილაძე გიორგი პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | |||||
3-11:00 | 108452.2-8 აბულაძე ინგა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
--- | 108550.1-8 აბულაძე ინგა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108455.2-8 აბულაძე ინგა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
108451.2-8 აბულაძე ინგა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 108350 ნაცვლიშვილი იოსებ სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) ლაბორატორიული |
108353.2-8 ამილახვარი ნუგზარ საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლაბორატორიული |
||||
5-13:00 | 108350.2-8 კეკენაძე ალექსანდრე Web სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ12) ლაბორატორიული |
108551.2-8 აბულაძე ინგა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108455.1-8 აბულაძე ინგა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | 108252.1-8 ნაცვლიშვილი იოსებ ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლაბორატორიული |
108550.2-8 რაზმაძე ეკა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108552.2-8 აბულაძე ინგა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | --- | --- | 108451.1-8 ბასილაძე გიორგი პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 108454.1-8 აბულაძე ინგა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
108454.2-8 აბულაძე ინგა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
108550.2-8 აბულაძე ინგა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108350.1-8 თოფურია ნინო საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლაბორატორიული |
108453.2-8 აბულაძე ინგა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | 108455.1-8 ბასილაძე გიორგი პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
108552.1-8 აბულაძე ინგა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108450.2-8 აბულაძე ინგა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (OOPO008) ლაბორატორიული |
108452.1-8 ბასილაძე გიორგი პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
108251.1-8 ნაცვლიშვილი იოსებ ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლაბორატორიული |
108551.1-8 აბულაძე ინგა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
11-19:00 | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-204ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108251.2-8 ღვინეფაძე გელა გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლაბორატორიული |
108250.2-8 ცომაია ნინო ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლაბორატორიული |
108351.2-8 კეკენაძე ალექსანდრე Web სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ12) ლაბორატორიული |
108252.2-8 რაზმაძე ეკა ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | 108352.2-8 ღვინეფაძე გელა Web სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ12) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108252.1-8 ჩორხაული ნინო ინტერნეტ–ბიზნესის სისტემების Web დეველოპმენტი (IBWEB08) ლაბორატორიული |
108552.1-8 დიდმანიძე ვაჟა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 108250.1-8 ჩორხაული ნინო ინტერნეტ–ბიზნესის სისტემების Web დეველოპმენტი (IBWEB08) ლაბორატორიული |
108250.1-8 ღვინეფაძე გელა გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლაბორატორიული |
8594/1.2-8 თოფურია ნინო ინფორმაციული უსაფრთხოების სისტემების აგება კორპორაცია Microsoft ტექნოლოგიების გამოყენებით (CISSC08) ლაბორატორიული |
|||
5-13:00 | 108350.1-8 ფხაკაძე ციური Web სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ12) ლაბორატორიული |
108253.1-8 ჩორხაული ნინო ინტერნეტ–ბიზნესის სისტემების Web დეველოპმენტი (IBWEB08) ლაბორატორიული |
108250.2-8 ღვინეფაძე გელა გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლაბორატორიული |
|||
6-14:00 | 108252.2-8 ქორთიაშვილი ხათუნა ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლაბორატორიული |
108352.1-8 ღვინეფაძე გელა Web სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ12) ლაბორატორიული |
--- | |||
7-15:00 | 108253.2-8 ფხაკაძე ციური გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლაბორატორიული |
108353.2-8 ღვინეფაძე გელა Web სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ12) ლაბორატორიული |
108251.2-8 ცომაია ნინო ინტერნეტ–ბიზნესის სისტემების Web დეველოპმენტი (IBWEB08) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | 108252.1-8 კეკენაძე ალექსანდრე გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლაბორატორიული |
108250.2-8 რაზმაძე ეკა ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლაბორატორიული |
8594/1.1-8 თოფურია ნინო ინფორმაციული უსაფრთხოების სისტემების აგება კორპორაცია Microsoft ტექნოლოგიების გამოყენებით (CISSC08) ლაბორატორიული |
|||
9-17:00 | --- | 8594.2-8 ღვინეფაძე გელა Web-აპლიკაციების დაპროგრამების ტექნოლოგია სერვის ორიენტირებული არქიტექტურით (SOA,PHP/MySQL) (SOA1108) ლაბორატორიული |
--- | |||
10-18:00 | --- | 108353.1-8 ღვინეფაძე გელა Web სისტემების დაპროგრამება (JavaScript) (WPJ12) ლაბორატორიული |
108251.1-8 ღვინეფაძე გელა გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლაბორატორიული |
108251.2-8 ცომაია ნინო ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლაბორატორიული |
--- | |
11-19:00 | --- | 8594.1-8 ღვინეფაძე გელა Web-აპლიკაციების დაპროგრამების ტექნოლოგია სერვის ორიენტირებული არქიტექტურით (SOA,PHP/MySQL) (SOA1108) ლაბორატორიული |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-205ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108252.2-8 პეტრიაშვილი ლილი კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | 108353.1-8 თურქია ეკატერინე პროგრამული სისტემების მენეჯმენტი (MSS08) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 108252.1-8 პეტრიაშვილი ლილი კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) ლაბორატორიული |
108251.2-8 სურგულაძე გია კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 108453.2-8 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
108251 სურგულაძე გია კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) საკურსო |
108250.1-8 სურგულაძე გია კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 108551.2-8 რაზმაძე ეკა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108251.1-8 დიდმანიძე ვაჟა ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108352.1-8 თურქია ეკატერინე პროგრამული სისტემების მენეჯმენტი (MSS08) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | --- | 108351.1-8 სურგულაძე გია პროგრამული სისტემების მენეჯმენტი (MSS08) ლაბორატორიული |
|||
6-14:00 | --- | --- | 108250 სურგულაძე გია კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) საკურსო |
--- | 8594.2-8 კენჭოშვილი გიორგი განაწილებული Windows-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET პლატფორმაზე C# და VB პაკეტებით (DAP1008) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | 108350.2-8 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული სისტემების მენეჯმენტი (MSS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 108250.2-8 სურგულაძე გია კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | --- | 108251.1-8 სურგულაძე გია კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108253.1-8 პეტრიაშვილი ლილი კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | 8594/1.2-8 გულუა დავითი კომპიუტერული ქსელების უსაფრთხოება Novell Netware, Linuz (Unix) ბაზაზე (SLNNB08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108454.2-8 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
108253.2-8 პეტრიაშვილი ლილი კორპორაციული მენეჯმენტის სისტემების Windows დეველოპმენტი (CMSYS08) ლაბორატორიული |
10-18:00 | 108455.2-8 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული აპლიკაციების დეველოპმენტის საფუძვლები (SADB308) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | 8594.1-8 კენჭოშვილი გიორგი განაწილებული Windows-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET პლატფორმაზე C# და VB პაკეტებით (DAP1008) ლაბორატორიული |
8594/1.1-8 გულუა დავითი კომპიუტერული ქსელების უსაფრთხოება Novell Netware, Linuz (Unix) ბაზაზე (SLNNB08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-206ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108253.2-8 რაზმაძე ეკა ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლაბორატორიული |
--- | 108252.1-8 დიდმანიძე ვაჟა ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | 108553.2-8 გაბედავა ომარი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | 108353 პოჩოვიანი სიომა სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) ლაბორატორიული |
--- | 108552.2-8 რაზმაძე ეკა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 108551.1-8 დიდმანიძე ვაჟა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108251.2-8 რაზმაძე ეკა ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
5-13:00 | 108554.1-8 გაბედავა ომარი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108555.2-8 გაბედავა ომარი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 108352 პოჩოვიანი სიომა სისტემების ობიექტ–ორიენტირებული დაპროექტება (OOD10) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108550.1-8 დიდმანიძე ვაჟა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 108554.2-8 გაბედავა ომარი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 108250.1-8 დიდმანიძე ვაჟა ინფორმაციული და კომუნიკაციური ტექნოლოგიები ინფორმაციულ საზოგადოებაში (ISICT08) ლაბორატორიული |
108553.1-8 გაბედავა ომარი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | 108555.1-8 გაბედავა ომარი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-213დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108452.1-8 შეროზია თამაზ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
108451.2-8 შეროზია თამაზ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
108353.2-8 ნარეშელაშვილი გულბაათ ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლაბორატორიული |
108454.1-8 ჩხაიძე ლევანი შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
108451.1-8 შეროზია თამაზ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | |||||
3-11:00 | --- | 108451.1-8 ყაჭიაშვილი ქართლოს ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
108352.2-8 ნარეშელაშვილი გულბაათ ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლაბორატორიული |
108454.1-8 ჩხაიძე ლევანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108452.1-8 ყაჭიაშვილი ქართლოს ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 108450.1-8 ყაჭიაშვილი ქართლოს ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
108452.1-8 ჩხაიძე ლევანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
||||
5-13:00 | --- | 108453.1-8 ჩხაიძე ლევანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108450.2-8 შეროზია თამაზ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
108350.1-8 მაკაროვი შოთა მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 108453.2-8 ნარეშელაშვილი გულბაათ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
108455.1-8 ქრისტესიაშვილი ხატია ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
108451.2-8 პეტრიაშვილი ლილი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | 108353.2-8 ნაცვლიშვილი იოსებ მცირე ბიზნეს მართვის ავტომატიზებული სისტემები (AMSSB08) ლაბორატორიული |
--- | 108353.1-8 ნარეშელაშვილი გულბაათ ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 108450.2-8 პეტრიაშვილი ლილი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108455.1-8 ჩხაიძე ლევანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108453.1-8 ქრისტესიაშვილი ხატია ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
--- | ||
9-17:00 | --- | 108455.1-8 ჩხაიძე ლევანი შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
--- | |||
10-18:00 | 108454.1-8 ქრისტესიაშვილი ხატია ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
108352.1-8 ნარეშელაშვილი გულბაათ ოპერაციათა კვლევა (SOR09) ლაბორატორიული |
108452.2-8 შეროზია თამაზ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
108450.1-8 შეროზია თამაზ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-112დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108340 ლომინაძე თამარ ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) პრაქტიკული |
--- | 108245 გუდავა ვერიკო ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 108442, 108443 კაპანაძე დავით ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლექცია |
108544 ბახტაძე თენგიზ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | --- | 108243, 108244 ბაჯიაშვილი ანასტასია ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) ლექცია |
8596/1 აბელაშვილი გიორგი კომპიუტერული თამაშების პროექტირება და აგება (CGD0108) ლექცია |
4-12:00 | 108444, 108445 კაპანაძე დავით ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლექცია |
108240 ნაჭყებია მზიანა ხელოვნური ინტელექტის საფუძვლები (PARTI08) ლექცია |
108545 ბახტაძე თენგიზ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108342, 108341 ლოლაშვილი ნინო ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 2 (AIST208) ლექცია |
||
5-13:00 | 108440, 108441 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლექცია |
108543 ბახტაძე თენგიზ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108245, 108246 ლოლაშვილი ნინო ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია |
108541, 108540, 108542 ჟვანია თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
||
6-14:00 | 108440, 108441 კაპანაძე დავით ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლექცია |
108340 ბოსიკაშვილი ზურაბ ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი და დაპროექტება (OOAAD08) პრაქტიკული |
108540 ჟვანია თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108540, 108541, 108542 ლოლაშვილი ნინო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
||
7-15:00 | 108244 აფციაური ია ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული |
108240, 108241 სალთხუციშვილი მაია ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) ლექცია |
108540, 108541, 108542 ჩიკაშუა ეკატერინე პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
108340 ბახტაძე თენგიზ პროგრამირება C# ენაზე (PROGC08) ლექცია |
||
8-16:00 | 108443 ლობჟანიძე ლილი საქმიანი მიმოწერა (BUSCO08) პრაქტიკული |
--- | 108341, 108340 ადამია ვლადიმერი პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლექცია |
108541 ჟვანია თალიკო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108343, 108344 მდინარაძე ქეთევან ინფორმატიკის ეკონომიკა 2 (ECIN208) ლექცია |
108442, 108443 ჟვანია თალიკო მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლექცია |
9-17:00 | 108243, 108242, 108244 ბაჯიაშვილი ანასტასია ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია |
--- | 108543, 108544, 108545 ჩიკაშუა ეკატერინე პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
108444, 108445 ჟვანია თალიკო მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლექცია |
||
10-18:00 | 108342, 108341 სალთხუციშვილი მაია მენეჯმენტის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITIM108) ლექცია |
108241, 108242 თევდორაძე მედეა საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლექცია |
108342, 108343, 108344 ადამია ვლადიმერი პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლექცია |
--- | 108544, 108543, 108545 ბახტაძე თენგიზ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
108343 კაიშაური თინათინ მენეჯმენტის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITIM108) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-322დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108343 მდინარაძე ქეთევან ინფორმატიკის ეკონომიკა 2 (ECIN208) პრაქტიკული |
--- | --- | 108240, 108241 ლოლაშვილი ნინო ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108442 ლობჟანიძე ლილი საქმიანი მიმოწერა (BUSCO08) პრაქტიკული |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | 108245, 108246 ლოლაშვილი ნინო ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) ლექცია |
108240, 108241 ბაღიშვილი გიორგი ბიზნეს ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (ISBAN08) ლექცია |
|
4-12:00 | 108341 ობოლაშვილი თეა მენეჯმენტის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITIM108) პრაქტიკული |
--- | --- | 108342 წიკლაური ნინო სისტემების ანალიზისა და დიზაინის საფუძვლები (SYSAD08) პრაქტიკული |
108242, 108241 ბაღიშვილი გიორგი ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) ლექცია |
|
5-13:00 | 108241, 108242 გიაშვილი ია ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლექცია |
108243, 108244 გიაშვილი ია ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლექცია |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | 108340 ჩიკაშუა ეკატერინე ვებ ტექნოლოგიები (HTML, JavaScript, JQuery) (WETEC08) ლექცია |
108342, 108341 ლოლაშვილი ნინო სისტემების ანალიზისა და დიზაინის საფუძვლები (SYSAD08) ლექცია |
||
7-15:00 | 108440, 108441 აბესაძე ეკა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლექცია |
108341, 108340 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლექცია |
--- | --- | 108246 შიუკაშვილი მარიამი ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული |
108246 ოქროპირიძე იზო ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) პრაქტიკული |
8-16:00 | 108342, 108341 მდინარაძე ქეთევან ინფორმატიკის ეკონომიკა 2 (ECIN208) ლექცია |
108342 ობოლაშვილი თეა მენეჯმენტის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITIM108) პრაქტიკული |
108341 მდინარაძე ქეთევან ინფორმატიკის ეკონომიკა 2 (ECIN208) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | 8596 ჩიქოვანი დავით მონაცემთა კომუნიკაციები და ქსელები (DCN0208) ლექცია |
--- | 108245 შიუკაშვილი მარიამი ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | 108246, 108245 პაპავა ლელა საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლექცია |
108242 ბაღიშვილი გიორგი ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) პრაქტიკული |
108444 ვეფხვაძე თეა საქმიანი მიმოწერა (BUSCO08) პრაქტიკული |
108245, 108246 ბაღიშვილი გიორგი ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლექცია |
108243 ოქროპირიძე იზო ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) პრაქტიკული |
|
11-19:00 | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-324დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108342 მდინარაძე ქეთევან ინფორმატიკის ეკონომიკა 2 (ECIN208) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 108440 ლობჟანიძე ლილი საქმიანი მიმოწერა (BUSCO08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | 108240 პაპავა ლელა ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები საფინანსო ორგანიზაციებში (ISTFO08) ლექცია |
--- | 108245, 108246 გიაშვილი ია ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლექცია |
108244 გუდავა ვერიკო ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 108442, 108443 აბესაძე ეკა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლექცია |
108445 ვეფხვაძე თეა საქმიანი მიმოწერა (BUSCO08) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 108444, 108445 აბესაძე ეკა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლექცია |
108341 ლომინაძე თამარ ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) პრაქტიკული |
108343, 108344 ლოლაშვილი ნინო სისტემების ანალიზისა და დიზაინის საფუძვლები (SYSAD08) ლექცია |
108242, 108243, 108244 ბაჯიაშვილი ანასტასია ბიზნეს პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები 2 (BPIS208) ლექცია |
108240 კაპანაძე გიორგი ელექტრონული კომერციის სისტემების დაპროექტება (ECOSD08) ლექცია |
|
6-14:00 | 108340, 108341 ლომინაძე თამარ ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) ლექცია |
108344, 108343, 108342 ნაჭყებია მზიანა მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლექცია |
108343, 108344 აფციაური დოდო ბუღალტრული აღრიცხვის ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები 2 (AIST208) ლექცია |
|||
7-15:00 | 108244, 108243 თევდორაძე მედეა საფინანსო ინფორმაციული სისტემები 2 (FINS208) ლექცია |
--- | 108545, 108543, 108544 ლოლაშვილი ნინო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
--- | ||
8-16:00 | 108242, 108244, 108243 სალთხუციშვილი მაია ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) ლექცია |
108344 მდინარაძე ქეთევან ინფორმატიკის ეკონომიკა 2 (ECIN208) პრაქტიკული |
108441 ლობჟანიძე ლილი საქმიანი მიმოწერა (BUSCO08) პრაქტიკული |
108340 დარჩიაშვილი გიორგი დაპროგრამება კომპიუტერული ქსელებისათვის (PRFCN08) ლექცია |
108343, 108344 დარჩია სამსონ მენეჯმენტის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITIM108) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | 108245, 108246 სალთხუციშვილი მაია ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) ლექცია |
108340 ბოსიკაშვილი ზურაბ ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი და დაპროექტება (OOAAD08) ლექცია |
|||
10-18:00 | 108241 ბაღიშვილი გიორგი ეკონომიკური ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (DOEIS08) პრაქტიკული |
8596, 8596/1 ბაჯიაშვილი ანასტასია პროგრამული სისტემების პროექტების მართვა (PPM0308) ლექცია |
--- | --- | --- | 108344 დარჩია სამსონ მენეჯმენტის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ITIM108) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | 8596/1 ბოსიკაშვილი ზურაბ ელექტრონული ბიზნესის სისტემების დაპროექტება J2EE პლატფორმის ბაზაზე (ECJ0208) ლექცია |
||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 8596/1, 8596 ნაჭყებია მზიანა ბიზნეს პროცესების მოდელირება (BPM0208) ლექცია |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-122დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108544.1-8 ფანჯარაძე გულნარა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108541.1-8 გეგეჭკორი მერი პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108542.1-8 გეგეჭკორი მერი პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 108545.2-8 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108543.1-8 ფანჯარაძე გულნარა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | |||
3-11:00 | 108444.1-8 თავბერიძე ნატო მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
108542.1-8 ფანჯარაძე გულნარა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108440.2-8 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
--- | ||
4-12:00 | 108541.1-8 კობიაშვილი ანა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108543.2-8 ფანჯარაძე გულნარა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | |||
5-13:00 | --- | --- | 108341.1-8 თავბერიძე ნატო მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლაბორატორიული |
108340.2-8 ბეჟანიშვილი ლოლიტა პროგრამირება C# ენაზე (PROGC08) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 108542.2-8 შენგელია ნინო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | 108545.1-8 ფანჯარაძე გულნარა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108545.1-8 გეგეჭკორი მერი პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 108344.2-8 შიუკაშვილი მარიამი მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლაბორატორიული |
108441.2-8 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
108544.1-8 შენგელია ნინო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 108540.1-8 კობიაშვილი ანა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108540.2-8 აფციაური ია პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108544.1-8 გეგეჭკორი მერი პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
|||
9-17:00 | 108342.1-8 თავბერიძე ნატო მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლაბორატორიული |
--- | 108543.1-8 შენგელია ნინო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
|||
10-18:00 | 108443.1-8 თავბერიძე ნატო მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
108442.1-8 თავბერიძე ნატო მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
108445.1-8 თავბერიძე ნატო მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-124დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108544.2-8 გეგეჭკორი მერი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108541.2-8 ფანჯარაძე გულნარა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108542.2-8 ფანჯარაძე გულნარა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108540.1-8 სვანიშვილი შალვა ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 108545.1-8 შენგელია ნინო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108543.2-8 გეგეჭკორი მერი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
||||
3-11:00 | 108444.2-8 ცერცვაძე მაკა მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
108542.2-8 წიკლაური ნინო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108440.1-8 თავბერიძე ნატო მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
--- | ||
4-12:00 | 108541.2-8 შენგელია ნინო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108543.1-8 გეგეჭკორი მერი პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | |||
5-13:00 | 108340.2-8 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108340.1-8 ბახტაძე თენგიზ პროგრამირება C# ენაზე (PROGC08) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 108542.1-8 კობიაშვილი ანა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108545.2-8 გეგეჭკორი მერი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108545.2-8 შიუკაშვილი მარიამი პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | ||
7-15:00 | --- | 108441.1-8 თავბერიძე ნატო მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
108544.2-8 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 108540.2-8 შენგელია ნინო მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | 108540.1-8 ფანჯარაძე გულნარა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108544.2-8 შიუკაშვილი მარიამი პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
||
9-17:00 | 3231 აბესაძე ეკა საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლაბორატორიული |
108343.2-8 ნაჭყებია მზიანა მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლაბორატორიული |
108543.2-8 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
|||
10-18:00 | 108443.2-8 კობიაშვილი ანა მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
108541.1-8 წიკლაური ნინო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108442.2-8 კობიაშვილი ანა მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
108445.2-8 ცერცვაძე მაკა მონაცემების დამუშავების ენები (DPRLA08) ლაბორატორიული |
||
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-128დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108246 გიაშვილი ია ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული |
108240.2-8 დარჩიაშვილი გიორგი ელექტრონული კომერციის სისტემების დაპროექტება (ECOSD08) ლაბორატორიული |
108443.1-8 მჭედლიძე შორენა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
108242.2-8 ასათიანი თამარ ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული |
--- | 108540.2-8 ლობჟანიძე ლილი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | |||||
3-11:00 | 108340.2-8 ქაჩლიშვილი ნიკოლოზ პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლაბორატორიული |
108341.2-8 გეგეჭკორი მერი პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლაბორატორიული |
108343.1-8 გეგეჭკორი მერი პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლაბორატორიული |
108243.2-8 ასათიანი თამარ ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული |
108344.2-8 აფციაური ია პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლაბორატორიული |
108340.2-8 ჩიკაშუა ეკატერინე ვებ ტექნოლოგიები (HTML, JavaScript, JQuery) (WETEC08) ლაბორატორიული |
4-12:00 | ||||||
5-13:00 | --- | 108445.2-8 მამათელაშვილი ქეთევან შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
108442.2-8 სვანიშვილი შალვა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108445.2-8 ასათიანი თამარ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 108342.2-8 საცერაძე დავითი პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლაბორატორიული |
108443.2-8 სვანიშვილი შალვა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
108245.2-8 გაბელაია აკაკი ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | --- | 108440.1-8 აბესაძე ეკა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
108444.1-8 მჭედლიძე შორენა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 108440.1-8 ჟვანია თამარ 0000000124 ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
108241.1-8 გიაშვილი ია ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული |
108444.1-8 აბესაძე ეკა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
108244.2-8 გაბელაია აკაკი ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული |
||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | 108445.2-8 ხვედელიძე თამუნა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
108541.2-8 ლობჟანიძე ლილი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108441.1-8 აბესაძე ეკა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
108442.2-8 ჟვანია თამარ 0000000124 ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
108340.2-8 დარჩიაშვილი გიორგი დაპროგრამება კომპიუტერული ქსელებისათვის (PRFCN08) ლაბორატორიული |
108441.1-8 მჭედლიძე შორენა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
11-19:00 | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-706ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 108205 ზაზაშვილი შოთა დეფორმადი მყარი სხეულების მექანიკა (SOM0108) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 8599/2 უგულავა დუგლას უტოლობები ნამდვილ ანალიზში (IRA5608) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | 8599/2 მესხი ალექსანდრე უტოლობები ნამდვილ ანალიზში (IRA5608) პრაქტიკული |
--- | --- | 8599/2 მესხი ალექსანდრე ფურიეს მწკრივები (FOS5408) ლექცია |
|
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-709ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-711ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108205 ნატროშვილი დავით პოტენციალთა მეთოდი მათემატიკურ ფიზიკაში (APOM008) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108205 ზაზაშვილი შოთა დეფორმადი მყარი სხეულების მექანიკა (SOM0108) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 151526 ნატროშვილი დავით მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-713ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 151526 ნატროშვილი დავით მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 108205 მესხი ალექსანდრე ვარიაციული მეთოდები 1 (VAM0108) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | D.8599 ჯანგველაძე თემურ მათემატიკური ფიზიკის მოდელები და მეთოდები 2 (MMMP208) ლექცია |
8599/2 უგულავა დუგლას ჰარმონიული ანალიზი (HAN5508) ლექცია |
--- | --- | --- | 8599/2 მესხი ალექსანდრე ფურიეს მწკრივები (FOS5408) პრაქტიკული |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-715ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108205 ნატროშვილი დავით პოტენციალთა მეთოდი მათემატიკურ ფიზიკაში (APOM008) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 8599/2 უგულავა დუგლას ჰარმონიული ანალიზი (HAN5508) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108205 მესხი ალექსანდრე ვარიაციული მეთოდები 1 (VAM0108) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | D.8599 ჯანგველაძე თემურ მათემატიკური ფიზიკის მოდელები და მეთოდები 2 (MMMP208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-501ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108572 კობახიძე შალვა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | 108406, 108405 ყიზილაშვილი შოთა ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
3-11:00 | 108434 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
108400, 108487 ასათიანი როზეტა ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
108582.1-8, 108534, 108583.1-8, 108585, 108584 ფაჩულია თეიმურაზი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 108470 კოტია ბეჟანი ვექტორული და ტენზორული ანალიზი (VTC4108) პრაქტიკული |
108232.5-8, 108239.5-8, 108231.5-8, 108230.5-8, 108236.5-8, 108234.5-8, 108237.5-8, 108233.5-8 ყავლაშვილი ნუგზარ პროექტი განაწილებულ კომპიუტერულ სისტემებში(არჩევითი) (PDCSA008) საკურსო |
--- | 108533.2-8 ლომიძე ამალი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 108233, 108236, 108234 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ალტერნატიული განახლებადი რესურსები და ტექნოლოგიები (AGRDT02) ლექცია |
108240, 108241 გოჩიტაშვილი ლალი ბიზნესის ეთიკა და სამართალი (BETAL08) ლექცია |
108571 როჭიკაშვილი ეკატერინე მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 108572 როჭიკაშვილი ეკატერინე მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | 108583, 108573, 108520.3-8 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
108585, 108560, 108510.2-8 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
108266, 108270/3, 108270/4, 108270/1, 108270/2 ჯამარჯაშვილი ვაჟა ალტერნატიული განახლებადი რესურსები და ტექნოლოგიები (AGRDT02) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | 108540 ზოდელავა მარინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 108433 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108405.2-8, 108406.2-8 გუგუნავა რუსუდან უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 108439 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) ლექცია |
108246, 108243, 108242, 108244 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ალტერნატიული განახლებადი რესურსები და ტექნოლოგიები (AGRDT02) ლექცია |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | 108584 დეკანოზიშვილი ციური უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | 108343 ასათიანი თამარ ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | 8541/1, 8584, 8599/2 მებუკე თამარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-502ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108485 მაღრაძე ვახტანგ საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 108400 ლემონჯავა ლექსო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108305 ხარიბეგაშვილი სერგო კერძოწარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 1 (PDEQ108) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 108406 როჭიკაშვილი ეკატერინე დაპროგრამების საფუძვლები 2 (C++ ენის ბაზაზე) (BP20008) პრაქტიკული |
108282, 108284, 108283 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ალტერნატიული განახლებადი რესურსები და ტექნოლოგიები (AGRDT02) ლექცია |
108555.3-8, 108520.2-8, 108510.2-8, 108542, 108587, 108560 ხინთიბიძე ციალა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
108383, 108381, 108382 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 108481, 108482, 108400, 108483 ლობჟანიძე შალვა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია |
--- | 108560.2-8, 108510.2-8, 108571.2-8, 108570.2-8, 108584.2-8, 108585.2-8, 108500.2-8, 108572.1-8 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
108587.2-8, 108582 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
108406 უგულავა დუგლას კომპლექსური ცვლადის ფუნქციათა თეორია (TCVF108) პრაქტიკული |
6-14:00 | 108505, 108506 ხოჭოლავა ვლადიმერ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) ლექცია |
108231 რამაზაშვილი მიხეილ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) პრაქტიკული |
108260, 108240, 108241, 108245 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ალტერნატიული განახლებადი რესურსები და ტექნოლოგიები (AGRDT02) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 108239 მაკასარაშვილი ივანე სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლაბორატორიული |
108432 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) პრაქტიკული |
108466 ყიზილაშვილი შოთა ეკონომიკური თეორიის საფუძვლები (EKOTMC03) ლექცია |
||
8-16:00 | 108331 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108544.2-8, 108532.1-8, 108531.3-8, 108541 მაღრაძე ვახტანგ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 8576 თავდიშვილი ოთარ მონაცემთა ინტელექტუალური ანალიზი (KDD0008) ლექცია |
--- | 8541/2 ქორჩილავა დარეჯან სარეკლამო დიზაინი (AD00908) ლექცია |
108333 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | 108330 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული |
8541/2 ქორჩილავა დარეჯან სარეკლამო დიზაინი (AD00908) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-504ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108505 კაჭახიძე ნიკოლოზ ალგებრა 2 (ALG0208) პრაქტიკული |
--- | 8596/1 აბელაშვილი გიორგი კომპიუტერული თამაშების პროექტირება და აგება (CGD0108) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 108284 გონგლაძე შორენა ფსიქომეტრიკის საფუძვლები (BAZPS08) პრაქტიკული |
108483 მაღრაძე ვახტანგ საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული |
--- | 108570 როჭიკაშვილი ეკატერინე მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108434 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 108234.3-8, 108236.3-8, 108237.3-8, 108239.3-8, 108231.3-8, 108230.3-8, 108232.3-8, 108233.3-8 თოდუა თეა პროექტი ინტელექტუალურ კომპიუტერულ სისტემებში1(არჩევითი) (ICS5108) საკურსო |
--- | 108283, 108282, 108281, 108284 თოდუა თეა ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლექცია |
--- | ||
5-13:00 | 108443 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108210, 108211, 108238 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ალტერნატიული განახლებადი რესურსები და ტექნოლოგიები (AGRDT02) ლექცია |
--- | 108405.3-8 ჩინჩალაძე კახაბერი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
8586 აბელაშვილი ნოდარ საინფორმაციო-საზომი სისტემების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (MAC0308) ლექცია |
|
6-14:00 | 108584 ბურჯანაძე ივეტა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108385, 108384 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლექცია |
--- | --- | ||
7-15:00 | 108212 მეცხვარიშვილი იოსებ სენსორები და გაზომვისინტელექტუალურისაშუალებები (IMS0808) ლექცია |
108236 ხართიშვილი მაკა სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) პრაქტიკული |
108505 მაჭარაშვილი ნოდარ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) პრაქტიკული |
108230 რამაზაშვილი მიხეილ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | 108234 ხართიშვილი მაკა სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) პრაქტიკული |
108240 რუხაძე თამთა ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 108238 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | 108571 ვაშაკიძე მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | 108487 ხოსიტაშვილი მზია საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | 108244 წიკლაური ნინო ბიზნესის ეთიკა და სამართალი (BETAL08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-502ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108305, 108306 თოდუა გოჩა დიფერენციალური გეომეტრიის კურსი (DGK08) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | 108487, 108485, 108484, 108486 მაღრაძე ვახტანგ საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია |
--- | --- | 108582 დეკანოზიშვილი ციური უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 108246 გოჩიტაშვილი ლალი ბიზნესის ეთიკა და სამართალი (BETAL08) პრაქტიკული |
--- | --- | 108485 ხოსიტაშვილი მზია საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | 108230.2-8, 108233.2-8, 108236.2-8, 108231.2-8, 108237.2-8, 108239.2-8, 108232.2-8, 108234.2-8 სამხარაძე რომან პროექტი მონაცემთა ბაზებში (არჩევითი) (PD51008) საკურსო |
--- | 108555.1-8, 108542.1-8 ჩუპრინინა სვეტლანა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 108339 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) ლექცია |
108334 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
108419 აბელაშვილი ნოდარ მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლექცია |
108306, 108305 ბუჩუკური თენგიზ განზოგადოებული ფუნქციები (GEF0108) ლექცია |
||
6-14:00 | 108336 ბენაშვილი გიორგი კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) პრაქტიკული |
108370/1 მამუჩიშვილი ალექსანდრე მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირების საფუძვლები (FMC1108) ლექცია |
108566.1-8, 108506.1-8, 108573.1-8, 108552.1-8 აღლაძე ნანა უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 108381, 108383, 108382 ტაკაშვილი ვალერი მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლექცია |
108544, 108545, 108543 ჩიხლაძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | 108583, 108582, 108581 ბაიაშვილი ზურაბ პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
108282 დათიაშვილი თინათინ ფსიქომეტრიკის საფუძვლები (BAZPS08) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108452 ღურწკაია კარლო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | 108587.1-8, 108540, 108531.2-8, 108550.2-8, 108552.2-8, 108583.1-8, 108553.2-8, 108582.1-8, 108581.1-8, 108520.1-8, 108542.1-8, 108543.2-8, 108555.2-8, 108586.1-8, 108551.2-8, 108573.1-8 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
108241 გოჩიტაშვილი ლალი ბიზნესის ეთიკა და სამართალი (BETAL08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | 8594 კოკოჩაშვილი ნათელა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-505ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108410 აბელაშვილი ნოდარ მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლექცია |
2-10:00 | --- | --- | 108584, 108586, 108585, 108587 კეთილაძე ომარ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | --- | |
3-11:00 | 108330 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) პრაქტიკული |
--- | --- | 108242 გოჩიტაშვილი ლალი ბიზნესის ეთიკა და სამართალი (BETAL08) პრაქტიკული |
108471 კოტია ბეჟანი თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) პრაქტიკული |
108500 ბოჭორიშვილი ირაკლი პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
4-12:00 | 108405, 108406 როჭიკაშვილი ეკატერინე დაპროგრამების საფუძვლები 2 (C++ ენის ბაზაზე) (BP20008) ლექცია |
--- | 108505, 108506 ხოჭოლავა ვლადიმერ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) ლექცია |
--- | ||
5-13:00 | 108305, 108306 ფანცულაია გოგი მათემატიკური სტატისტიკის კურსი (CMAS008) ლექცია |
108532, 108531, 108530 კუკულაძე გენო ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
108406.1-8, 108405.1-8 ჯიჯეიშვილი ქეთევანი უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | 108333 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
108552.2-8 ასლანიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108554, 108520.2-8 მაღრაძე ვახტანგ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 108330, 108331, 108332 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) ლექცია |
108551 ბაკურაძე თამარ უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 108520 ჯანჯღავა ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | 8586, 8596/1 შონია მარიამი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
108555.3-8, 108510.1-8, 108520.2-8, 108566.1-8, 108573.2-8, 108571, 108581.3-8, 108572.1-8 ჟველია ნონა პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) ლექცია |
--- | 85104, 8505/1, 8505/2, 8551/1 არღანაშვილი ლიანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
108572.2-8, 108566.1-8, 108500.3-8, 108573.3-8 ხინთიბიძე ციალა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8596 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (DMSD208) ლაბორატორიული |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-507ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108581 დეკანოზიშვილი ციური უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 108406, 108405 ტეტუნაშვილი შაქრო ნამდვილი ცვლადის ფუნქციათა თეორია (FRV0108) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 108566.3-8 ვარდიაშვილი მარიამ აკადემიური წერა (ACA0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 108481, 108482, 108483 ხოსიტაშვილი მზია საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) ლექცია |
108240 გოჩიტაშვილი ლალი ბიზნესის ეთიკა და სამართალი (BETAL08) პრაქტიკული |
108555.2-8, 108531.2-8, 108573, 108506.2-8, 108510.2-8, 108566, 108505.2-8 კერატიშვილი ციცინო უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
108541, 108542, 108540 გოგუა ზურაბ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
5-13:00 | --- | 108545 ერისთავი ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108566.2-8 ვარდიაშვილი მარიამ აკადემიური წერა (ACA0007-LS) ლექცია |
108333, 108334, 108336 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) ლექცია |
||
6-14:00 | 108460, 108461 ჩხაიძე მარიამ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია |
108566.2-8 ბორჩხაძე თეა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 108543, 108553.2-8 რეხვიაშვილი ტარიელი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | 108581 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108554 მარუაშვილი მზიური უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108485, 108487, 108484, 108486 კეკელია ვალერიან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | 108484, 108486, 108485, 108487 ხოსიტაშვილი მზია საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) ლექცია |
108553, 108554, 108555 თაქთაქიშვილი მიხეილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 108487 ლემონჯავა ლექსო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | 108260 ხუროძე რამაზ ხელოვნური ინტელექტის მეთოდები პროგნოზირების ამოცანებში (FORAI08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-503ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108461 ტაბატაძე მაკა შესავალი ხელოვნურ ინტელექტში (AI00008) პრაქტიკული |
--- | --- | 108370/1 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 108585, 108584, 108586, 108587 კეკელია ვალერიან ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
108260 ჩხაიძე მარიამ ამომცნობი სისტემების სინთეზი 3 (SRS3008) ლექცია |
108332 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული |
108431 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 108436 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) პრაქტიკული |
108405 ტეტუნაშვილი შაქრო ნამდვილი ცვლადის ფუნქციათა თეორია (FRV0108) პრაქტიკული |
108482 ხოსიტაშვილი მზია საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) პრაქტიკული |
108438 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | --- | --- | 108582, 108540.1-8, 108584.1-8, 108500.1-8, 108571.1-8, 108570.1-8, 108542, 108586.1-8, 108533, 108583, 108540, 108520.1-8, 108534, 108566.1-8, 108510.1-8, 108585.1-8, 108573.1-8, 108560.1-8, 108587.1-8 რეხვიაშვილი ტარიელი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
108560 ტაბატაძე მაკა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | --- | 108583 დეკანოზიშვილი ციური უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 108506, 108505 თედეშვილი ლიანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | 108370/2, 108270/2 თავდიშვილი ოთარ სამედიცინო გამოსახულებების კომპიუტერული მოდელირება (MIC1208) ლექცია |
--- | --- | 108460, 108461 გოგსაძე ირაკლი კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (CGR0108GA1) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | 108453 გვარუციძე აკაკი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | 108534 ხელაია მაია უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108237 ხართიშვილი მაკა სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) პრაქტიკული |
108460, 108461 ტაბატაძე მაკა შესავალი ხელოვნურ ინტელექტში (AI00008) ლექცია |
108441 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
9-17:00 | 108581.2-8, 108550.3-8, 108583.2-8, 108531.3-8, 108541.2-8, 108582.2-8, 108551.3-8, 108545.2-8, 108542.2-8, 108532.2-8, 108544.2-8 მაღრაძე ვახტანგ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია |
--- | 108571.1-8, 108570.1-8 ფაჩულია თეიმურაზი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 108238 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-505ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108406 გაჩეჩილაძე ავთანდილ ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (CODE108) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 108283 ახობაძე მერაბ კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) პრაქტიკული |
108284 ახობაძე მერაბ კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) პრაქტიკული |
--- | --- | 108233 რამაზაშვილი მიხეილ ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 108510.1-8, 108533.1-8, 108531.1-8, 108536.1-8 გოცირიძე დავით უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | 108245 წიკლაური ნინო ბიზნესის ეთიკა და სამართალი (BETAL08) პრაქტიკული |
108281 დათიაშვილი თინათინ ფსიქომეტრიკის საფუძვლები (BAZPS08) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 108450 გვარუციძე აკაკი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108281, 108284, 108282, 108283 ახობაძე მერაბ კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) ლექცია |
108483, 108481, 108482 მაღრაძე ვახტანგ საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) ლექცია |
108450, 108451, 108452 გვარუციძე აკაკი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | 108550 კიკვაძე თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | 108455, 108453, 108454 გვარუციძე აკაკი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
108541 ხელაია მაია უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | 108586 ჩერქეზიშვილი თინათინი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 108260 გოგსაძე ირაკლი კომპიუტერული ანიმაცია ხელოვნური ინტელექტის სისტემებისათვის (CANAI08) ლექცია |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | 108260 ხუროძე რამაზ პარალელური დაპროგრამება ენა CUDA (CUDAP08) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | 108582 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | --- | 8596/1 ბოსიკაშვილი ზურაბ ელექტრონული ბიზნესის სისტემების დაპროექტება J2EE პლატფორმის ბაზაზე (ECJ0208) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-506ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108231.5-8, 108233.5-8, 108234.5-8, 108230.5-8, 108236.5-8, 108237.5-8, 108239.5-8, 108232.5-8 გიორხელიძე თენგიზ პროექტი ციფრულ სქემოტექნიკაში (არჩევითი) (PIDCE08) საკურსო |
--- | 108484 ლემონჯავა ლექსო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | 108484 ხოსიტაშვილი მზია საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) პრაქტიკული |
108239 მაკასარაშვილი ივანე სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) პრაქტიკული |
108406 ტეტუნაშვილი შაქრო ნამდვილი ცვლადის ფუნქციათა თეორია (FRV0108) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 108532 სინჯიაშვილი თინათინი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108481 ხოსიტაშვილი მზია საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) პრაქტიკული |
--- | 108542, 108550 მაღრაძე ვახტანგ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | 108212 მენაბდე თამარ ინტელექტუალური საკუთრების ექსპერტიზის საფუძვლები (ISE0808) ლექცია |
108405.2-8, 108406.2-8 გუგუნავა რუსუდან უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | 108570 ფეტელავა სოფიკო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 108433 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 108238 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) პრაქტიკული |
108382, 108381, 108383 ბარდაველიძე ხათუნა ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლექცია |
108583 ბურჯანაძე ივეტა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108551.1-8, 108536 რეხვიაშვილი ტარიელი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 108540, 108544.3-8, 108531.2-8, 108553.1-8, 108586.1-8, 108542, 108551, 108552, 108550.2-8 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | 108553.3-8, 108555.5-8, 108573.4-8, 108566.3-8, 108520.4-8, 108572.3-8, 108532.3-8, 108500.2-8, 108531.4-8, 108586.2-8, 108560.2-8, 108584, 108536.2-8, 108570 რეხვიაშვილი ტარიელი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
--- | --- | 108560.2-8, 108570.4-8, 108566.2-8, 108520, 108500.2-8, 108573.4-8, 108572.3-8 რეხვიაშვილი ტარიელი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 108430 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | 8584, 8541/1, 8599/2 მებუკე თამარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | 8576 ხუროძე რამაზ ოპტიმიზაცია ხელოვნური ინტელექტის სისტემებისათვის (OAIS008) პრაქტიკული |
--- | |
12-20:00 | --- | 8576 ჩოგოვაძე რევაზ ხელოვნური ნეირონული ქსელების არქიტექტურა (AANNE08) ლექცია |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-504ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-506ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108231.1-8, 108239.1-8, 108230.1-8, 108236.1-8, 108237.1-8, 108232.1-8, 108233.1-8, 108234.1-8 მგალობლიშვილი ზვიადი პროექტი განაწილებულ კომპიუტერულ სისტემებში(არჩევითი) (PDCSA008) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 108485 ლემონჯავა ლექსო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108506 კირთაძე ალექსი დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 108305 ფანცულაია გოგი მათემატიკური სტატისტიკის კურსი (CMAS008) ლაბორატორიული |
--- | 108400 აბაშიძე ზურაბ მათემატიკური გაანგარიშებები აღრიცხვასა და აუდიტში (MGADA08) პრაქტიკული |
108370/1 მამუჩიშვილი ალექსანდრე მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირების საფუძვლები (FMC1108) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 108438 ავალიშვილი ქეთევან გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
--- | 108284, 108282, 108281, 108283 სტურუა თეიმურაზ ვებ-დაპროგრამების ტექნოლოგია PHP (WEBPR08) ლექცია |
108400 მამუჩიშვილი ალექსანდრე კომპიუტერული მათემატიკა (KM008) ლექცია |
||
6-14:00 | 108438/1 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) პრაქტიკული |
108585.2-8, 108573.2-8, 108560, 108506.2-8, 108505, 108586 გოცირიძე დავით უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
7-15:00 | 108530 არღანაშვილი ლიანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108553 ფავლენიშვილი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108336 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) პრაქტიკული |
108560 ჩხაიძე მარიამ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | 108470 კოტია ბეჟანი თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) პრაქტიკული |
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 108572.1-8, 108571.2-8, 108570.2-8 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | 8505/2, 8505/1, 8551/1, 85104 არღანაშვილი ლიანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | 8551, 8505 არღანაშვილი ლიანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-511ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 108260 ხუროძე რამაზ პარალელური დაპროგრამება ენა CUDA (CUDAP08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-523ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151206 გეგეშიძე ემზარი გემის შეჯახების თავიდან აცილების საერთაშორისო წესები (SCAIR05) ლექცია |
151322 ელოშვილი ნანა საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების გაყვანა (BUHA105) პრაქტიკული |
151206 ჩხეტია ირაკლი საზღვაო გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა (0MTMT05) პრაქტიკული |
151504.1-5 გობეჩია ელენე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151528.2-5 სვიმონიშვილი მზია უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | |||||
3-11:00 | --- | 151503 ჯაში როსაპი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
151505 ჯაში როსაპი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
151206 გელაშვილი თეიმურაზ საწვავ-საცხები მასალები საზღვაო ტრანსპორტზე (SAMASATR05) ლექცია |
151521 ბარბაქაძე მაია საზღვაო სამართალი და დაზღვევა (MLAIN05) ლექცია |
151205 ჯაჯანიძე ვალერი გემების ექსპლუატაცია და რემონტი (SOAMA05) პრაქტიკული |
4-12:00 | 151507.3-5 რეხვიაშვილი ციცინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151206 გეგეშიძე ემზარი სატრანსპორტო პოლიტიკის კონცეფციები (TPCON05) პრაქტიკული |
--- | 151206 გელაშვილი თეიმურაზ საწვავ-საცხები მასალები საზღვაო ტრანსპორტზე (SAMASATR05) პრაქტიკული |
151206 გეგეშიძე ემზარი გემის აგებულობა და მდგრადობის საფუძვლები (COFSOV05) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 151424.2-5, 151425ა.2-5, 151426.2-5, 151427ა.2-5, 151425.2-5, 151429.2-5, 151424ა.2-5, 151426ა.2-5 შამანაძე ეთერ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) ლექცია |
--- | --- | 151202 ქართველიშვილი ვასილი საავტომობილო სატვირთო გადაზიდვები (CATRA05) ლექცია |
151205 გელაშვილი თეიმურაზ გემების ექსპლუატაცია და რემონტი (SOAMA05) ლექცია |
|
6-14:00 | --- | 151526 ღვინიაშვილი ზვიად კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია |
151321 გეგეშიძე ემზარი გემის ტურბომანქანები (TSHIE05) ლექცია |
151430 ამანათაშვილი იასონი ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
05045ა კოტრიკაძე იამზე დარგის ეკონომიკა და მენეჯმენტი (FIECM 03) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | 151502.1-5, 151503.1-5, 151501.1-5, 151504.1-5 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
151524 ანდრიაშვილი რაგიმ სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
|||
8-16:00 | 151205 გელაშვილი თეიმურაზ სატრანსპორტო პოლიტიკის კონცეფციები (TPCON05) ლექცია |
151523.3-5, 151520.3-5, 151521.3-5 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
151308 ღვინიაშვილი ზვიად ტექნოლოგიური მანქანები და კომპლექსები (TMC0005) ლექცია |
151426 ზუბიაშვილი ლელა ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) პრაქტიკული |
151205 გელაშვილი თეიმურაზ გემის შეჯახების თავიდან აცილების საერთაშორისო წესები (SCAIR05) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | 151321 გელაშვილი თეიმურაზ გემის დიზელის ძრავის ტექნიკური ექსპლუატაცია (TOMDE05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-507ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-508ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108305 ბუჩუკური თენგიზ განზოგადოებული ფუნქციები (GEF0108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 108306 ბუჩუკური თენგიზ განზოგადოებული ფუნქციები (GEF0108) პრაქტიკული |
108433 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
108487 მაღრაძე ვახტანგ საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული |
108545, 108582.2-8, 108581.2-8, 108583.2-8 მაღრაძე ვახტანგ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 108554, 108533 ფაჩულია თეიმურაზი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | 108432 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
108339 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) პრაქტიკული |
108552.2-8, 108541 რეხვიაშვილი ტარიელი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
8594 კოკოჩაშვილი ნათელა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
6-14:00 | --- | 108483 ხოსიტაშვილი მზია საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) პრაქტიკული |
--- | 108506 მაჭარაშვილი ნოდარ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 108460 ტაბატაძე მაკა შესავალი ხელოვნურ ინტელექტში (AI00008) პრაქტიკული |
--- | 108400 აბაშიძე ზურაბ მათემატიკური გაანგარიშებები აღრიცხვასა და აუდიტში (MGADA08) ლექცია |
108282 ახობაძე მერაბ კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) პრაქტიკული |
108334 ჯოჯუა ზაურ მიკროპროცესორის პროგრამული უზრუნველყოფა (SOMIC08) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | 108281 ახობაძე მერაბ კონფლიქტურ სიტუაციებში, გადაწყვეტილებათა მიღების ინტერაქტიური სისტემები (IDSCS08) პრაქტიკული |
8596 ფალავანდიშვილი მეგი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-525ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151426 კანკაძე ჯემალი ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) პრაქტიკული |
151530.3-5, 151532, 151529.3-5, 151531.3-5, 151527 გუგუნავა რუსუდან უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
151304 ბუბუტეიშვილი ლევან მიწოდებათა ჯაჭვებისა და სატრანსპორტო-ლოგისტიკური ბიზნესის მართვა (MSCTL05) ლექცია |
151517 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
151415 გეგეშიძე ემზარი გემის კონსტრუქციები (MICE05) ლექცია |
151321 გეგეშიძე ემზარი გემის ტურბომანქანები (TSHIE05) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | |||||
3-11:00 | 151425 სვანიძე მაყვალა ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
--- | 151529 რუხაძე თამარი სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული |
151202 ტურიაშვილი მერაბ ავტომობილების კონსტრუირება და ანგარიში (DCCAL05) ლექცია |
151532 ბიჭიაშვილი ოლეგ 01254780 მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 151503, 151504 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
05045ა კოტრიკაძე იამზე დარგის ეკონომიკა და მენეჯმენტი (FIECM 03) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 151202 მიქაძე გურამ ავტომობილების ექსპლუატაცია და ეკოლოგია (OTCEC05) ლექცია |
151426ა.4-5, 151427.4-5, 151424ა.4-5, 151425ა.4-5, 151426.5-5, 151427ა.4-5, 151429.5-5, 151431.3-5 რეხვიაშვილი ტარიელი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
151508 ჯაში როსაპი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
151206 გეგეშიძე ემზარი სატრანსპორტო პოლიტიკის კონცეფციები (TPCON05) ლექცია |
151304 ბუბუტეიშვილი ლევან საერთაშორისო სატრანსპორტო-ლოგისტიკური სისტემების მართვა (MITLS05) ლექცია |
151308 ღვინიაშვილი ზვიად ტექნოლოგიური მანქანები და კომპლექსები (TMC0005) პრაქტიკული |
6-14:00 | 151205 ჩხეტია ირაკლი ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) პრაქტიკული |
151509.4-5, 151519.5-5, 151520.5-5, 151502.4-5, 151521.4-5, 151506.3-5, 151507.6-5, 151504.5-5, 151501.4-5, 151517.5-5, 151518.5-5, 151503.3-5 ბურძგლა იზოლდა ქართული ენა (GEL0007) ლექცია |
151327 ხმიადაშვილი ჯემალ ავტომობილების ტექნიკური მომსახურება (MVM0205) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 151502.3-5, 151501.3-5 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | 151206 გეგეშიძე ემზარი გემის აგებულობა და მდგრადობის საფუძვლები (COFSOV05) ლექცია |
151205 გელაშვილი თეიმურაზ სატრანსპორტო პოლიტიკის კონცეფციები (TPCON05) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 151426ა ზუბიაშვილი გიორგი ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
151202 ნავაძე ნუგზარ საერთაშორისო საავტომობილო გადაზიდვები (INTRT05) პრაქტიკული |
--- | 151327 ძოწენიძე დავითი სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) ლექცია |
151321 ღონიაშვილი ელიზბარ გემის ელექტროენერგეტიკული სისტემები (SHELS05) ლექცია |
|
9-17:00 | 151205 ჩხეტია ირაკლი საზღვაო გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა (0MTMT05) ლექცია |
151202ა ბოგველიშვილი ზურაბ საბაჟო კანონმდებლობის საფუძვლები (FOFCR05) პრაქტიკული |
151526 ბაღათურია გურამი თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია |
151407, 151411 გასიმოვი ჯამილ Транспортное законодательство (LAWTRR5) ლექცია |
||
10-18:00 | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-528ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151320 ჯაჯანიძე ვალერი საერთაშორისო სატრანსპორტო-საექსპედიციო მომსახურება საზღვაო ტრანსპორტზე (ITMET05) პრაქტიკული |
151424ა ჯანჯღავა ჯამლეტი ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
151320 ბარბაქაძე მაია გემების დატვირთვა-განტვირთვის ამწეები, ტრანსპორტიორები და მილსადენები (SLVAOP05) ლექცია |
--- | 151205 გელაშვილი თეიმურაზ გემის შეჯახების თავიდან აცილების საერთაშორისო წესები (SCAIR05) ლექცია |
2-10:00 | 151417 ნაცვლიშვილი ალექსანდრე სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
151304 ტურიაშვილი მერაბ სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LRTRL05) ლექცია |
||||
3-11:00 | 151206 გეგეშიძე ემზარი გემის შეჯახების თავიდან აცილების საერთაშორისო წესები (SCAIR05) პრაქტიკული |
--- | 151415 გელაშვილი თეიმურაზ საზღვაო ტრანსპორტის ეკოლოგიური უსაფრთხოება (ESOMTO5) ლექცია |
|||
4-12:00 | 151206 ჩხეტია ირაკლი საზღვაო გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა (0MTMT05) ლექცია |
151506 ჯაში როსაპი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
151303 ქართველიშვილი ვასილი საავტომობილო გადაზიდვების მეთოდები (F MRT02R5FF) საკურსო |
151202ა ნავაძე ნუგზარ საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) ლექცია |
151424ა მოისწრაფიშვილი მზია ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 151527 ბალიაშვილი ზურაბი მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
151415 ჯაჯანიძე ვალერი გადაზიდვების და მართვის საფუძვლები (FOAMAO5) პრაქტიკული |
||||
6-14:00 | 151406 გოლეთიანი გივი სამრეწველო საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (BDIE005) ლექცია |
--- | ||||
7-15:00 | 151202 ნავაძე ნუგზარ საავტომობილო სამგზავრო გადაყვანები (MPTRA05) პრაქტიკული |
151202ა ნავაძე ნუგზარ საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (INTOR05) პრაქტიკული |
151526 ბაღათურია გურამი თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
151203ა კილაძე თამარი მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 151203ა კილაძე თამარი მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია |
151415 ჯაჯანიძე ვალერი გემის კონსტრუქციები (MICE05) პრაქტიკული |
151313 დარსაველიძე ნინო ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | 151321 ღონიაშვილი ელიზბარ გემის ელექტროენერგეტიკული სისტემები (SHELS05) პრაქტიკული |
151320 ჯაჯანიძე ვალერი საექსპლუატაციო მუშაობის მართვა საზღვაო ტრანსპორტზე (MWMMT05) პრაქტიკული |
151313 ხუციშვილი ვასილ საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | 151303 ლეკიაშვილი ვარლამი ავტომობილების ტექნიკური მომსახურება (MVM0205) ლექცია |
151406 კილაძე თამარი სამრეწველო საწარმოთა ეკონომიკა და მენეჯმენტი (INEM05) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-404ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108482 მაღრაძე ვახტანგ საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | 108405, 108406 უგულავა დუგლას კომპლექსური ცვლადის ფუნქციათა თეორია (TCVF108) ლექცია |
--- | 108505 მაჭარაშვილი ნოდარ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 108231.3-8, 108237.3-8, 108234.3-8, 108232.3-8, 108230.3-8, 108239.3-8, 108236.3-8, 108233.3-8 ყავლაშვილი ნუგზარ პროექტი განაწილებულ კომპიუტერულ სისტემებში(არჩევითი) (PDCSA008) საკურსო |
--- | --- | 108306 გეგენავა ნატო მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | 108406 ყიზილაშვილი კონსტანტინე ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108586, 108587, 108584, 108585 ბარდაველიძე ხათუნა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
108510.3-8 ქოჩლაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 108431 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | 108332, 108330, 108331 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლექცია |
8576 ჩოგოვაძე რევაზ ხელოვნური ნეირონული ქსელების არქიტექტურა (AANNE08) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 108439 სიჭინავა ალექსანდრე Основы экономической теории (BAETH07-LS) практич. Работа |
108382, 108383, 108381 როდონაია ირაკლი ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლექცია |
108241 რუხაძე თამთა ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული |
108432 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | 108454 ღურწკაია კარლო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108400 მამუჩიშვილი ალექსანდრე კომპიუტერული მათემატიკა (KM008) პრაქტიკული |
108211 მენაბდე თამარ პროდუქციისა და სერვისის ხარისხის უზრუნველყოფის ტექნოლოგიები (QAT0708) ლექცია |
108370/1 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლექცია |
|
8-16:00 | 108582, 108581, 108583 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
--- | 108385, 108384 როდონაია ირაკლი ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | 8551/1 კაკუბავა რევაზ სისტემური ანალიზი (SYSAN08) პრაქტიკული |
--- | --- | 108231 მოდებაძე ზურაბ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | 108441 ქირია ვალერი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-529ბ (პროფ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-419ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108432 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | 108505 კირთაძე ალექსი დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) პრაქტიკული |
108282 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 108233.4-8, 108239.4-8, 108230.4-8, 108231.4-8, 108236.4-8, 108232.4-8, 108237.4-8, 108234.4-8 ხოშტარია სიმონ პროექტი მიკროპროცესორულ სისტემებში (არჩევითი) (PIMS708) საკურსო |
--- | 108484 მაღრაძე ვახტანგ საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული |
|||
4-12:00 | --- | 108586, 108585, 108587, 108584 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | 108438/1, 108437, 108438 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
--- | 108436, 108433, 108434 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | 108243 გოჩიტაშვილი ლალი ბიზნესის ეთიკა და სამართალი (BETAL08) პრაქტიკული |
108486 მაღრაძე ვახტანგ საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული |
108341 წიკლაური ნინო სისტემების ანალიზისა და დიზაინის საფუძვლები (SYSAD08) პრაქტიკული |
108587 ჩერქეზიშვილი თინათინი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108460 ტაბატაძე მაკა პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108405 როჭიკაშვილი ეკატერინე დაპროგრამების საფუძვლები 2 (C++ ენის ბაზაზე) (BP20008) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | 108238 შარაშენიძე თეიმურაზ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
8576 ჩოგოვაძე რევაზ ხელოვნური ნეირონული ქსელის სინთეზი (SYANN08) ლექცია |
|||
8-16:00 | --- | 108560, 108510, 108500, 108520 ჩიხლაძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | --- | 108400 აბაშიძე ზურაბ სადაზღვეო და საბანკო რისკების მოდელირება (SDSM08) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 108551, 108552, 108550 ცერცვაძე ჯუმბერ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | --- | 108437 ავალიშვილი ქეთევან გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
8576 ჩოგოვაძე რევაზ ხელოვნური ნეირონული ქსელის სინთეზი (SYANN08) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | 8505, 8551 არღანაშვილი ლიანა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
108437 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული |
--- | ||
11-19:00 | --- | 8596/1 ნაჭყებია მზიანა ბიზნეს პროცესების მოდელირება (BPM0208) ლაბორატორიული |
8551 კაკუბავა რევაზ სისტემური ანალიზი (SYSAN08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-530ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151202ა თოფურია ნინო ლოგისტიკის საფუძლები (BLOG005) პრაქტიკული |
151202ა შანიძე ჯონი მენეჯმენტი ტრანსპორტზე (TRMAN05) პრაქტიკული |
--- | 151327 ტურიაშვილი მერაბ ავტომობილების მოწყობილობა (CAR0205) ლექცია |
151525 გორგიძე დავით Теоретическая механика (TMCMAR1RA1-LPB) лекция |
151431 დუმბაძე ნოდარ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 151416 ნაცვლიშვილი ალექსანდრე სამშენებლო მექანიკა (CONME01) საკურსო |
||||
3-11:00 | 151203 კილაძე თამარი მარკეტინგი (BMARM05) ლექცია |
151525 გორგიძე დავით Теоретическая механика (TMCMAR1RA1-LPB) практич. Работа |
--- | 151204 ლალაშვილი დალი ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) პრაქტიკული |
151320 მაისურაძე გიორგი კომერციული საქმიანობა საზღვაო ტრანსპორტზე (CAOMT05) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | --- | 151304 თოფურია ნინო საერთაშორისო სატრანსპორტო ლოგისტიკის ეკონომიკური და საინფორმაციო უზრუნველყოფა (EIMIL05) ლექცია |
151205 ჩხეტია ირაკლი ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) ლექცია |
151320 ჩხეტია ირაკლი საექსპლუატაციო მუშაობის მართვა საზღვაო ტრანსპორტზე (MWMMT05) ლექცია |
151304 ტურიაშვილი მერაბ სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LRTRL05) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | 151531 ნარიმანიშვილი პავლე სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული |
151521 ბარბაქაძე მაია საერთაშორისო საზღვაო კონვენცია (IMCON05) პრაქტიკული |
151321 გეგეშიძე ემზარი გემის საქვაბე დანადგარები (BIOVE05) ლექცია |
||
6-14:00 | 151321 გეგეშიძე ემზარი გემის საქვაბე დანადგარები (BIOVE05) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
7-15:00 | 151427 კანკაძე ჯემალი ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) პრაქტიკული |
--- | 151521 ბარბაქაძე მაია საერთაშორისო საზღვაო კონვენცია (IMCON05) ლექცია |
151303 თოფურია ნინო სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) პრაქტიკული |
151303 თოფურია ნინო სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) ლექცია |
|
8-16:00 | 151314 ხუციშვილი ვასილ საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) პრაქტიკული |
151225 კანკაძე ჯემალი ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული |
||||
9-17:00 | 151304 ძოწენიძე დავითი სატრანსპორტო-ლოგისტიკური სისტემების მოდელირების, გაანგარიშებისა და პროექტირების საფუძვლები (BMCPL05) პრაქტიკული |
151202 ნავაძე ნუგზარ საავტომობილო სამგზავრო გადაყვანები (MPTRA05) ლექცია |
151206 ბარბაქაძე მაია გემების დატვირთვა-განტვირთვის ამწეები, ტრანსპორტიორები და მილსადენები (SLVAOP05) ლექცია |
151202 ჯაჯანიძე ვახტანგ ავტომობილების ტექნიკური მომსახურების ობიექტების დაპროექტება (VMFTD05) ლექცია |
--- | 151202ა თოფურია ნინო ლოგისტიკის საფუძლები (BLOG005) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-545ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151426, 151424, 151425, 151427 კურტანიძე ანა ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) ლექცია |
151317, 151319, 151316, 151318 ქაჯაია ლამზირა საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია |
151505.3-5 ოდიშელიძე ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 151509.2-5, 151513.3-5 ყორანაშვილი ირინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151426ა, 151424ა, 151425ა, 151427ა ჯანჯღავა ჯამლეტი ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) ლექცია |
--- | |||
3-11:00 | 151418, 151419, 151420, 151406 დავითაშვილი ნოდარ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლექცია |
--- | 151402, 151404, 151403, 151401 პაპასკირი მურთაზი მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) ლექცია |
151418, 151420, 151419 გოგოლი გიული ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან სურსათის მიღების ზოგადი ტექნოლოგია (ANFOD05) ლექცია |
||
4-12:00 | 151517.3-5 ნოდარიშვილი ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151428.2-5, 151427ა.2-5, 151430.1-5, 151429.2-5, 151431, 151427.2-5 პეტრიაშვილი რობერტ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
151418, 151419, 151420 არჩვაძე ქეთევან კვების პროდუქტების თბოფიზიკური თვისებების ცვლილებები სიცივით დამუშავებისას (CTPFC05) ლექცია |
151527, 151528, 151530, 151529 რუხაძე თამარი სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) ლექცია |
151404, 151403, 151402, 151401 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლექცია |
|
5-13:00 | 151501, 151503, 151504, 151506, 151502, 151505 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
151532, 151533, 151531, 151534 ეთერია ემირ მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია |
151424ა, 151427ა, 151426ა, 151425ა აჩუაშვილი ნუნუ ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) ლექცია |
|||
6-14:00 | 151532 ყორანაშვილი ირინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151502.3-5, 151504.4-5, 151507.5-5, 151508.5-5, 151505.4-5, 151501.3-5 რეხვიაშვილი ტარიელი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
--- | --- | ||
7-15:00 | 151507.2-5, 151520, 151502.4-5, 151506.1-5, 151503.3-5, 151504.4-5, 151517, 151519, 151501.4-5, 151509, 151518, 151521 ბურძგლა იზოლდა ქართული ენა (GEL0007) პრაქტიკული |
151325, 151328, 151327, 151329, 151303 ხუბუა ჯემალ ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლექცია |
151502, 151501, 151504, 151503 ეთერაშვილი თამაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
151527, 151530, 151529, 151528 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
151427ა, 151424ა, 151426ა, 151425ა გოდერძიშვილი ია ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია |
|
8-16:00 | 151401, 151404, 151403, 151402 შარვაშიძე ავთანდილი რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურს (MOT0105) ლექცია |
151518.2-5, 151523.2-5, 151509.2-5, 151521.2-5, 151508, 151513.2-5, 151507, 151520.2-5, 151517.2-5, 151519.2-5 ვარდიაშვილი მარიამ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
--- | 151424ა, 151426ა, 151425ა, 151427ა მოისწრაფიშვილი მზია ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) ლექცია |
||
9-17:00 | 151404, 151401, 151402, 151403 ველიჯანაშვილი რევაზ სატრანსპორტო კანონმდებლობა (LAWTR05) ლექცია |
151519 ქიმუცაძე ანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151519, 151520 მაისურაძე ნოდარ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-546ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151531.1-5, 151530.1-5, 151525, 151529.1-5 ჯუღელი მარინა უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | 151506.3-5 ნოდარიშვილი ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 151501.3-5 ქარდავა ნელი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151534 ქოჩლაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151403, 151402, 151401, 151404 ხარიტონაშვილი ვალერიან სატრანსპორტო მოძრავ შემადგენლობათა ეფექტიანობა (TEORS05) ლექცია |
--- | ||
3-11:00 | 151316, 151319, 151318, 151317 ზუბიაშვილი მარიამ ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) ლექცია |
151402, 151403, 151401, 151404 ქენქაძე პეტრე ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) ლექცია |
151506, 151505, 151508, 151507 დუნდუა ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია |
--- | ||
4-12:00 | 151508.2-5, 151507.2-5, 151517.2-5, 151518.2-5 ურუშაძე ლუარა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
151532, 151531, 151533, 151534 ნარიმანიშვილი პავლე სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) ლექცია |
151506, 151508, 151507, 151505 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია |
151502, 151501, 151503, 151504 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია |
||
5-13:00 | 151513, 151509, 151523 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია |
151518, 151513, 151517 ჩახვაშვილი ლალი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
151507, 151508, 151506, 151505 კაპანაძე ანდრო ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
151502, 151501, 151504, 151503 დუნდუა ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია |
||
6-14:00 | 151401, 151403, 151402, 151404 სანიკიძე ჯონდო ელექტრული ტრანსპორტი (ELT0405) ლექცია |
151430, 151431, 151428, 151429 მაისურაძე გიორგი ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) ლექცია |
151519, 151520 კვანტალიანი გულვერი საგზაო ნაგებობების დაპროექტების საფუძვლები (BDRDC05) ლექცია |
--- | 151501 ჯაში როსაპი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
151524, 151525, 1525 გერასიმოვი ალექსი Физика 2 (PHY02R8) ლექცია |
7-15:00 | 251585, 251558, 251547/1, 251546, 251546/1, 251538 ზორანიანი მარინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
151427, 151424, 151426, 151425 წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) ლექცია |
151418, 151419, 151420 ჯაფარიძე ზურაბი კვების პროდუქტების წარმოების და სიცივის მიღების პროცესები და აპარატები (PEUFC05) ლექცია |
|||
8-16:00 | 151513, 151519.1-5, 151518.1-5, 151517.1-5 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
151520.1-5, 151519.1-5, 151518.1-5, 151513.1-5, 151523.1-5, 151517.1-5, 151509.1-5, 151521.1-5 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | |||
9-17:00 | 151526.2-5 კუპრეიშვილი თამარი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
--- | --- | 151524 ანდრიაშვილი რაგიმ სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
151507 ჯაში როსაპი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
151424ა, 151426ა, 151425ა, 151427ა მასურაშვილი იოსები ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) ლექცია |
10-18:00 | 151526.1-5 მაღრაძე ვახტანგ ქართული ენა (GEL0007) პრაქტიკული |
251546/1, 251546, 251558, 251547/1, 251538, 251585 ზორანიანი მარინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-551ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151530.2-5 ნოდარიშვილი ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | 151506.1-5, 151505.1-5 კერატიშვილი ციცინო უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
151424 კურტანიძე ანა ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) პრაქტიკული |
2-10:00 | 151521.3-5, 151523.3-5 ზარიძე ჟანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 151327 ქართველიშვილი ვასილი საავტომობილო გადაზიდვების მეთოდები (F MRT02R5FF) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | 151425, 151427.1-5, 151426.1-5, 151429.1-5, 151428, 151430.1-5 ღიბრაძე რაული სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
151303 შანიძე ჯონი ფირმის ორგანიზაცია და დაგეგმვა (ORGA005) პრაქტიკული |
151327 ქართველიშვილი ვასილი საავტომობილო გადაზიდვების მეთოდები (F MRT02R5FF) საკურსო |
151202 ქართველიშვილი ვასილი საავტომობილო სატვირთო გადაზიდვები (CATRA05) პრაქტიკული |
151520 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 151518.3-5 ყორანაშვილი ირინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151425, 151429.1-5, 151424.1-5, 151424ა.1-5, 151425ა.1-5, 151426.1-5, 151427ა.1-5, 151426ა.1-5 შამანაძე ეთერ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
--- | 151322 ბეჟანიშვილი მალხაზი საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მოვლა შენახვა (SHAE105) საკურსო |
151427 შარაშენიძე ზაალი ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 151426.6-5, 151429.6-5, 151431.4-5, 151427.5-5, 151430.4-5, 151424.4-5 ვარდიაშვილი მარიამ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია |
151519 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
151204 ლალაშვილი დალი ბიზნესის საფუძვლები (BUBAS05) ლექცია |
|||
6-14:00 | 151534 ბადუაშვილი მანანა მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
151523.3-5, 151519.3-5, 151521.3-5, 151520.3-5, 151507.3-5, 151513.3-5, 151518.3-5, 151508.3-5, 151509.3-5, 151517.3-5 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
151203 კიწმარიშვილი ქეთევანი ფირმის ორგანიზაცია და დაგეგმვა (ORGA005) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 151504.3-5 აბუთიძე მანანა კულტუროლოგია (CUL0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 151424.2-5, 151426ა.1-5, 151424ა.2-5, 151425.2-5, 151425ა.2-5, 151426.1-5 პეტრიაშვილი რობერტ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
--- | 151202ა ბოგველიშვილი ზურაბ საბაჟო კანონმდებლობის საფუძვლები (FOFCR05) ლექცია |
|
8-16:00 | 151518.2-5, 151520, 151519.2-5, 151517.2-5 ღიბრაძე რაული სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
151429 ნემსაძე ყარამან ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) პრაქტიკული |
151519, 151520 გოცაძე მერაბ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია |
151425 ჩხეიძე თეიმურაზი ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
151508.2-5, 151507.2-5, 151506, 151505.2-5 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 151526.1-5 მაღრაძე ვახტანგ ქართული ენა (GEL0007) ლექცია |
151225ა კანკაძე ჯემალი ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) პრაქტიკული |
151427ა მოისწრაფიშვილი მზია ლოგისტიკის საფუძლები (BLOG005) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | 151315 დარსაველიძე ნინო ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული |
|||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-613ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151523 ყურაშვილი თინა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
112564 სამსონაძე გურამ Математика для экономистов - 2 (MATB208-LP) практич. Работа |
108531 გაჩეჩილაძე ავთანდილ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108554 კაჭახიძე ნიკოლოზ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2507 კლიმიაშვილი ალექსანდრე მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2-10:00 | 151501.1-5, 151513.1-5, 151502.1-5, 151523.1-5, 151521.1-5, 151509.1-5 ცხადაია ნატალია უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 151531 სადუნიშვილი გურამი მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 151527ა.2-5, 151528ა.2-5 ჯიჯეიშვილი ქეთევანი უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
65001 გაბელაია აკაკი მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
112563 სამსონაძე გურამ Математика для экономистов - 2 (MATB208-LP) практич. Работа |
|
4-12:00 | 6503 კვალიაშვილი ავთანდილ ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) პრაქტიკული |
108539, 108519 შანქიშვილი ლამარა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 112555 კიღურაძე ზურაბ მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) ლექცია |
6500 კვალიაშვილი ავთანდილ ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) პრაქტიკული |
151523 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
151530 წიკლაური ზვიად მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108500 ბერიძე ლიდა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 108587, 108585, 108586, 108584 ჯანგველაძე თემურ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
108544 ბეჟუაშვილი იური მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
151529, 151528, 151527, 151530 ბელთაძე გურამ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
|||
7-15:00 | 151528 იოსავა მიმოზა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
4501 ქასრაშვილი თამარ მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
108533, 108536, 108534 შავლაყაძე ნუგზარ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
|||
8-16:00 | 108585 მეტრეველი დავით მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
151415 გობეჩია ელენე საზღვაო ინგლისური (MAREN05) პრაქტიკული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | 151502 ცანავა ცირა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108472 კაჭახიძე ნიკოლოზ ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | 108485 ფიფია გივი ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
108443 ბუაძე ტრისტან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
108471 კაჭახიძე ნიკოლოზ ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) პრაქტიკული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-628ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151534 ბადუაშვილი მანანა მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
151503.1-5 კალნიცკაია სვეტლანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151322 შიშინაშვილი მანუჩარ საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების გაყვანა (BUHA105) ლექცია |
2-10:00 | 151502.3-5 რეხვიაშვილი ციცინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151317 ქაჯაია ლამზირა საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) პრაქტიკული |
151430 ნემსაძე ყარამან ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | 151424, 151426.2-5, 151429.2-5, 151431.1-5, 151430.2-5, 151427.2-5 ვარდიაშვილი მარიამ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
151528ა.3-5 ქიმუცაძე ანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151430 მაისურაძე გიორგი ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) პრაქტიკული |
151531 ეთერია ემირ მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 151508.3-5 ოდიშელიძე ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151533 ბადუაშვილი მანანა მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 151416, 151417 ტაბატაძე დემურ სამშენებლო მექანიკა (CONME01) ლექცია |
151525, 151524 კალნიცკაია სვეტლანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151528 რუხაძე თამარი სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | 151304 თოფურია ნინო საერთაშორისო სატრანსპორტო ლოგისტიკის ეკონომიკური და საინფორმაციო უზრუნველყოფა (EIMIL05) პრაქტიკული |
151429 დუმბაძე ნოდარ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
151527 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 151319 აბაშიძე ქეთევან საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) პრაქტიკული |
151502.5-5, 151503.4-5, 151504.5-5, 151505.2-5, 151501.5-5, 151506.2-5 ვარდიაშვილი მარიამ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
151425ა.3-5, 151426ა.2-5, 151429, 151424ა.3-5, 151426.2-5, 151427, 151431, 151427ა რეხვიაშვილი ტარიელი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
151426ა მოისწრაფიშვილი მზია ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 151318 ზუბიაშვილი მარიამ ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული |
151303 ლეკიაშვილი ვარლამი ავტომობილების ტექნიკური მომსახურება (MVM0205) პრაქტიკული |
151327 ქართველიშვილი ვასილი საავტომობილო გადაზიდვების მეთოდები (F MRT02R5FF) ლექცია |
151513, 151523, 151509 ამყოლაძე ხათუნი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია |
151524 ანდრიაშვილი რაგიმ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | 151518, 151517 ტაბატაძე ლალი კვების პროდუქტების ქიმია (FODCH05) ლექცია |
151327 ძოწენიძე დავითი სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRLOGB05) პრაქტიკული |
--- | 151312 დარსაველიძე ნინო ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული |
151304 ძოწენიძე დავითი სატრანსპორტო-ლოგისტიკური სისტემების მოდელირების, გაანგარიშებისა და პროექტირების საფუძვლები (BMCPL05) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | 151312 ხუციშვილი ვასილ საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) პრაქტიკული |
|||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-629ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151425 ქამხაძე თამარ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
151424 ქამხაძე თამარ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
151303 შანიძე ჯონი ფირმის ორგანიზაცია და დაგეგმვა (ORGA005) ლექცია |
151533 ქოჩლაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | 151427 ქამხაძე თამარ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
151527 რუხაძე თამარი სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული |
151322 კრავეიშვილი ლევან საავტომობილო გზების სატრანსპორტო საექსპლუატაციო თვისებების შეფასება (TEMA105) ლექცია |
151518 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
--- | 151424 სვანიძე მაყვალა ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
4-12:00 | 151518, 151517 მიქაძე ზაალ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია |
151426ა ჩინჩალაძე მაია ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 151522 აროშვილი ნინო სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) ლექცია |
151424.3-5, 151424ა.3-5, 151426ა.3-5, 151431.2-5, 151429.3-5, 151426.3-5, 151427.2-5, 151427ა.3-5, 151430.2-5, 151425.3-5, 151425ა.3-5, 151428.2-5 პეტრიაშვილი რობერტ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
151322 ბეჟანიშვილი მალხაზი საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მოვლა შენახვა (SHAE105) ლექცია |
151303 ქართველიშვილი ვასილი საავტომობილო გადაზიდვების მეთოდები (F MRT02R5FF) ლექცია |
151522 გოდერძიშვილი ია საბუღალტრო აღრიცხვა (ACAAU05GA1-LS) ლექცია |
|
6-14:00 | 151505.3-5, 151507.4-5, 151508.4-5, 151519.4-5, 151518.4-5, 151520.4-5, 151504.3-5, 151517.4-5 ღიბრაძე რაული სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
--- | ||||
7-15:00 | 151533 ნარიმანიშვილი პავლე სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული |
151528 ბალიაშვილი ზურაბი მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
151225ბ კანკაძე ჯემალი ფინანსური მენეჯმენტი (FINEM05) პრაქტიკული |
151322 მჭედლიშვილი კონსტანტინე მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა საავტომობილო გზებზე (STSA105) პრაქტიკული |
151534 ნარიმანიშვილი პავლე სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული |
151426 შარაშენიძე ზაალი ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | |||||
9-17:00 | 151317 ფრანგიშვილი ინგა ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული |
151313 კიკნაძე ნანა ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული |
--- | 151322 მჭედლიშვილი კონსტანტინე მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა საავტომობილო გზებზე (STSA105) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | 151312 კიკნაძე ნანა ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-630ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151322 კრავეიშვილი ლევან საავტომობილო გზების სატრანსპორტო საექსპლუატაციო თვისებების შეფასება (TEMA105) პრაქტიკული |
151316 ქაჯაია ლამზირა საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) პრაქტიკული |
151205 ჩხეტია ირაკლი საზღვაო გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა (0MTMT05) პრაქტიკული |
151321 გელაშვილი თეიმურაზ გემების ექსპლუატაცია და რემონტი (SOAMA05) ლექცია |
151308 ნიკოლაძე მალხაზ მანქანების საიმედოობის თეორია (MDRT005) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 151316 ზუბიაშვილი მარიამ ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული |
151206 ბარბაქაძე მაია გემების დატვირთვა-განტვირთვის ამწეები, ტრანსპორტიორები და მილსადენები (SLVAOP05) პრაქტიკული |
||||
3-11:00 | 151427ა ჩინჩალაძე მაია ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) პრაქტიკული |
151532 ნარიმანიშვილი პავლე სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული |
151304 ბუბუტეიშვილი ლევან საერთაშორისო სატრანსპორტო-ლოგისტიკური სისტემების მართვა (MITLS05) პრაქტიკული |
151521 ბარბაქაძე მაია საზღვაო სამართალი და დაზღვევა (MLAIN05) პრაქტიკული |
151308 ნიკოლაძე მალხაზ მანქანების საიმედოობის თეორია (MDRT005) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 151205 ბარბაქაძე მაია საზღვაო პორტები და გემმისადგომები (PATER05) პრაქტიკული |
151415 ჩხეტია ირაკლი გადაზიდვების და მართვის საფუძვლები (FOAMAO5) ლექცია |
151321 ჯაჯანიძე ვალერი გემების ექსპლუატაცია და რემონტი (SOAMA05) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 151427.3-5, 151428.3-5, 151430.3-5, 151425.4-5, 151426.4-5, 151429.4-5 ღიბრაძე რაული სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
151304 ბუბუტეიშვილი ლევან მიწოდებათა ჯაჭვებისა და სატრანსპორტო-ლოგისტიკური ბიზნესის მართვა (MSCTL05) პრაქტიკული |
151205 ბარბაქაძე მაია საზღვაო პორტები და გემმისადგომები (PATER05) ლექცია |
151320 მაისურაძე გიორგი კომერციული საქმიანობა საზღვაო ტრანსპორტზე (CAOMT05) ლექცია |
||
6-14:00 | 151202 მიქაძე გურამ ავტომობილების ექსპლუატაცია და ეკოლოგია (OTCEC05) პრაქტიკული |
151513.1-5, 151518.1-5, 151520.1-5, 151521.1-5, 151502.1-5, 151504.1-5, 151523.1-5, 151501.1-5, 151517.1-5, 151519.1-5, 151505.1-5, 151506.1-5, 151509.1-5, 151507.1-5, 151503.1-5, 151508.1-5 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
151428 ნემსაძე ყარამან ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) პრაქტიკული |
151320 ჩხეტია ირაკლი საერთაშორისო სატრანსპორტო-საექსპედიციო მომსახურება საზღვაო ტრანსპორტზე (ITMET05) ლექცია |
||
7-15:00 | 151530 რუხაძე თამარი სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული |
151513 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
151327 ხმიადაშვილი ჯემალ ავტომობილების ტექნიკური მომსახურება (MVM0205) ლექცია |
151321 გელაშვილი თეიმურაზ გემის დიზელის ძრავის ტექნიკური ექსპლუატაცია (TOMDE05) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 151522 გოდერძიშვილი ია საბუღალტრო აღრიცხვა (ACAAU05GA1-LS) პრაქტიკული |
151429 ამანათაშვილი იასონი ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
151502 ჯაში როსაპი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
151320 ჯაჯანიძე ვალერი გემების დატვირთვა-განტვირთვის ამწეები, ტრანსპორტიორები და მილსადენები (SLVAOP05) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 151315 ხუციშვილი ვასილ საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) პრაქტიკული |
151425ა მოისწრაფიშვილი მზია ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) პრაქტიკული |
151406 კილაძე თამარი სამრეწველო საწარმოთა ეკონომიკა და მენეჯმენტი (INEM05) პრაქტიკული |
151415 ჯაჯანიძე ვალერი საზღვაო ტრანსპორტის ეკოლოგიური უსაფრთხოება (ESOMTO5) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | 151317 ზუბიაშვილი მარიამ ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-725ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151503.1-5 გოგილაშვილი ვახტანგ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | 151509.1-5 სილოგავა მედეა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | 151519.2-5 გოგოლაძე ლეილა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
151308 ღვინიაშვილი ზვიად წარმოების ინჟინერია (ME00005) ლექცია |
--- | 151513.2-5 ხუბუტია მანანა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | 151520.1-5 მუმლაძე ნუნუ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
151501.1-5 წულეისკირი გიორგი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | --- | 151517.1-5 დემეტრაშვილი მერი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
151527ა ლომიძე მარინე მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | 251504 ბოცვაძე ლევანი ლოგისტიკის სისტემების დაგეგმარება (LSPL005) ლექცია |
151502.1-5 წულეისკირი გიორგი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
151505.1-5 შუკაკიძე თინათინ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | 151504.1-5 დავითაშვილი ნოდარ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
151225ა კიწმარიშვილი ქეთევანი ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 151428 მაისურაძე გიორგი ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) პრაქტიკული |
151506.1-5 შუკაკიძე თინათინ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
151424 წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) პრაქტიკული |
151429 მაისურაძე გიორგი ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | 151225 კიწმარიშვილი ქეთევანი ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) პრაქტიკული |
151507.2-5 გერკეული თენგიზ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-726ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151424 ჩხეიძე თეიმურაზი ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
151319 ზუბიაშვილი მარიამ ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული |
151431 ამანათაშვილი იასონი ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
151202ა შანიძე ჯონი მენეჯმენტი ტრანსპორტზე (TRMAN05) ლექცია |
151424ა აჩუაშვილი ნუნუ ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
151528ა გითოლენდია ბორისი მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
2-10:00 | 151533 ბადუაშვილი მანანა მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 151427ა კანკაძე ჯემალი ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
151425ა აჩუაშვილი ნუნუ ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
--- | 151427ა აჩუაშვილი ნუნუ ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 151528ა ლომიძე მარინე მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
151424.2-5, 151430.2-5, 151428.3-5, 151425ა.2-5, 151426.2-5, 151424ა.2-5, 151426ა.2-5, 151427ა.4-5 ბურძგლა იზოლდა ქართული ენა (GEL0007) პრაქტიკული |
151527ა გითოლენდია ბორისი მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 151424ა.1-5, 151426.1-5, 151427.1-5, 151428.1-5, 151425.1-5, 151424.1-5, 151430.1-5, 151431.1-5, 151429.1-5, 151426ა.1-5, 151427ა.1-5, 151425ა.1-5 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
151425ა მასურაშვილი იოსები ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
6-14:00 | 151426ა აჩუაშვილი ნუნუ ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
151504.6-5 აბუთიძე მანანა კულტუროლოგია (CUL0007-LS) ლექცია |
6506, 6507 შენგელია გიორგი ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) ლექცია |
151428 დუმბაძე ნოდარ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
151314 დარსაველიძე ნინო ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 151502.2-5, 151505.1-5, 151501.2-5, 151507.1-5, 151504.2-5, 151508 რეხვიაშვილი ტარიელი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
151225ა კიწმარიშვილი ქეთევანი ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა (BAXEK05) პრაქტიკული |
151425.3-5 აბუთიძე მანანა კულტუროლოგია (CUL0007-LS) პრაქტიკული |
151425 წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 151424ა მასურაშვილი იოსები ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული |
151431 ჩინჩალაძე მაია ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) პრაქტიკული |
151225ბ ქელდიშვილი რევაზ ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული |
151225 კიწმარიშვილი ქეთევანი ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა (BAXEK05) პრაქტიკული |
151507.3-5, 151509, 151508.3-5 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 151225ბ ქელდიშვილი რევაზ ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) ლექცია |
151427 სვანიძე მაყვალა ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
151528 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | 151526.2-5 კუპრეიშვილი თამარი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-728ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151203 კილაძე თამარი მარკეტინგი (BMARM05) პრაქტიკული |
151529.2-5 კალნიცკაია სვეტლანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151529 ბალიაშვილი ზურაბი მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
151428 ამანათაშვილი იასონი ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
151506.2-5, 151503.2-5, 151505.2-5, 151504.2-5 მოვსესიანი ირინე უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
151427 ზუბიაშვილი ლელა ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) პრაქტიკული |
2-10:00 | 151502.2-5, 151513.2-5, 151523.2-5, 151501.2-5, 151521.2-5 მოვსესიანი ირინე უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
|||||
3-11:00 | 151530 ბალიაშვილი ზურაბი მიკროეკონომიკა (BMIKR05) პრაქტიკული |
151527ა, 151528ა ლომიძე მარინე მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
151528ა.1-5, 151534, 151533, 151527ა.1-5 მაჩაიძე ლია უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
151520 ქარდავა ნელი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | 2515112 ჯაფარიძე დავით ადამიანური რესურსების განვითარება (HUMRD05GA1-LS) ლექცია |
||||
5-13:00 | 151424ა გოდერძიშვილი ია ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) პრაქტიკული |
151225ბ ელგენდარაშვილი ცირა საქმის წარმოების მენეჯმენტი (BSAQM05) პრაქტიკული |
151527 გაფრინდაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151225ა, 151225 კიწმარიშვილი ქეთევანი ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა (BAXEK05) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | 151426 სვანიძე მაყვალა ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) პრაქტიკული |
151427ა მასურაშვილი იოსები ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული |
2515112 ჯაფარიძე დავით ფინანსური ანალიზი (FINAN07-LP) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 251504 ბოცვაძე ლევანი დისტრიბუციისა და საწყობის მენეჯმენტი (DISWM05) ლექცია |
151527ა, 151528ა ელგენდარაშვილი ნატალია სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) ლექცია |
||||
8-16:00 | 151319 ფრანგიშვილი ინგა ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული |
--- | 151428 ორაგველიძე ჟუჟუნა ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | 151314 კიკნაძე ნანა ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული |
251504 ბოცვაძე ლევანი დისტრიბუციისა და საწყობის მენეჯმენტი (DISWM05) პრაქტიკული |
--- | 151531 ბიჭიაშვილი ოლეგ 01254780 მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | 151315 კიკნაძე ნანა ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-729ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151425ა გოდერძიშვილი ია ფინანსური აღრიცხვა (FINAC10) პრაქტიკული |
151531.2-5 ოდიშელიძე ქეთევანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151426ა მასურაშვილი იოსები ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRM0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 151528.1-5 მიქელიშვილი ნანი უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
2-10:00 | 151528ა, 151521, 151527ა გოცაძე მერაბ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია |
--- | ||||
3-11:00 | 151225ბ ელგენდარაშვილი ცირა საქმის წარმოების მენეჯმენტი (BSAQM05) ლექცია |
--- | 151527ა.3-5 ქოჩლაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
151316 ფრანგიშვილი ინგა ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული |
151308 ღვინიაშვილი ზვიად წარმოების ინჟინერია (ME00005) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 151517.1-5, 151507.1-5, 151508.1-5, 151518.1-5 ფშავლიშვილი ნინო უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
151506, 151505 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | 151425 კურტანიძე ანა ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 151425.5-5 აბუთიძე მანანა კულტუროლოგია (CUL0007-LS) ლექცია |
151426 ქამხაძე თამარ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
151528ა ელგენდარაშვილი ნატალია სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული |
151429 გიგაური ინგა ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 151318 ფრანგიშვილი ინგა ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) პრაქტიკული |
151503.4-5, 151505.5-5 შამანაძე ეთერ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) ლექცია |
151225ბ ზეიკიძე ვაჟა ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) ლექცია |
|||
7-15:00 | 151529 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
151505.3-5, 151503.2-5 შამანაძე ეთერ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
151527ა ელგენდარაშვილი ნატალია სამეწარმეო სამართალის საფუძვლები (BSAMA05) პრაქტიკული |
151424.1-5, 151425ა.1-5, 151425.1-5, 151424ა.1-5 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 2515112 ჯაფარიძე დავით ადამიანური რესურსების განვითარება (HUMRD05GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | 151425ა ზუბიაშვილი გიორგი ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
151530 დიდიშვილი ნინო მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 151430 დუმბაძე ნოდარ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) პრაქტიკული |
251504 ბოცვაძე ლევანი ლოგისტიკის სისტემების დაგეგმარება (LSPL005) პრაქტიკული |
--- | |||
10-18:00 | 2515112 ჯაფარიძე დავით ფინანსური ანალიზი (FINAN07-LP) ლექცია |
--- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-731ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151528, 151527, 151530, 151529 გოცაძე მერაბ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია |
151317, 151316, 151319, 151318 ფრანგიშვილი ინგა ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) ლექცია |
151534, 151533, 151532, 151531 ბიჭიაშვილი ოლეგ 01254780 მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
2-10:00 | 151428, 151430, 151429, 151431 ნემსაძე ყარამან ფინანსური აღრიცხვა (FINAG05) ლექცია |
--- | --- | 151528, 151527, 151530, 151529 ბალიაშვილი ზურაბი მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია |
||
3-11:00 | 151429.3-5, 151430.3-5, 151431.2-5 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
151427, 151424, 151426, 151425 ჩხეიძე თეიმურაზი ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) ლექცია |
151425, 151424, 151426, 151427 ქამხაძე თამარ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია |
151528ა, 151527ა გითოლენდია ბორისი მიკროეკონომიკა (BMIKR05) ლექცია |
||
4-12:00 | 151428, 151431, 151430, 151429 ორაგველიძე ჟუჟუნა ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) ლექცია |
151426ა.3-5, 151428.1-5, 151427.1-5, 151427ა.3-5, 151426.3-5 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
151430, 151428, 151429, 151431 ამანათაშვილი იასონი ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) ლექცია |
|||
5-13:00 | 151426ა.5-5, 151427ა.5-5, 151425ა.5-5, 151430.5-5, 151424ა.5-5, 151424.5-5, 151426.7-5, 151428.4-5 ბურძგლა იზოლდა ქართული ენა (GEL0007) ლექცია |
--- | 151425, 151424, 151426, 151427 სვანიძე მაყვალა ეკონომიკურ მათემატიკური მოდელირება (EKMAT05) ლექცია |
151418, 151419, 151420 ტაბატაძე ლალი ორგანული ქიმიის საფუძლები (FOC0005) ლექცია |
||
6-14:00 | 151431, 151429, 151430, 151428 დუმბაძე ნოდარ ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (HRMA007-LS) ლექცია |
151502.2-5, 151506.2-5, 151508.2-5, 151518.2-5, 151521.2-5, 151501.2-5, 151505.2-5, 151509.2-5, 151519.2-5, 151503.2-5, 151507.2-5, 151504.2-5, 151513.2-5, 151517.2-5, 151520.2-5, 151523.2-5 ვარდიაშვილი მარიამ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია |
151532, 151531, 151534, 151533 გოცაძე მერაბ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლექცია |
151315, 151314, 151313, 151312 ხუციშვილი ვასილ საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) ლექცია |
||
7-15:00 | 151315, 151313, 151312, 151314 კიკნაძე ნანა ფინანსური მენეჯმენტი (FIMAT01) ლექცია |
6500, 6502, 6501 შენგელია გიორგი ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) ლექცია |
151509, 151523, 151521 კალანდაძე იამზე ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | ||
8-16:00 | --- | 6504, 6505, 6503 შენგელია გიორგი ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) ლექცია |
151524 ანდრიაშვილი რაგიმ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
151504, 151505.1-5, 151507.1-5, 151508.1-5 ღიბრაძე რაული სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
151313, 151315, 151314, 151312 დარსაველიძე ნინო ფირმის მენეჯმენტი (FIRME05) ლექცია |
|
9-17:00 | 151225ა, 151225 ზეიკიძე ვაჟა ხარისხის მენეჯმენტი (BXARS-05) ლექცია |
--- | --- | 151225ა, 151225 კიწმარიშვილი ქეთევანი ინოვაციური მენეჯმენტი (INMEN05) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-640ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151524 გიორგაშვილი ლევან მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 108543 ბეჟუაშვილი იური მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 151534 სადუნიშვილი გურამი მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
151521 ყურაშვილი თინა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2-10:00 | 108550 ხომერიკი ნოდარ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
112563 სამსონაძე გურამ Математика для экономистов - 2 (MATB208-LP) лекция |
||||
3-11:00 | 1525 ხარიბეგაშვილი სერგო მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | --- | 151509 ყურაშვილი თინა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 108584 მასპინძელაშვილი ბორის მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 151509 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
112572 სხვიტარიძე ქეთევან მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 6502 კვალიაშვილი ავთანდილ ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) პრაქტიკული |
112568, 112565, 112566, 112567, 112569 თედიაშვილი ზურაბ მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) ლექცია |
151503, 151504, 151502, 151501 ტეტუნაშვილი შაქრო მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
108573 მეტრეველი დავით მათემატიკური ანალიზი 2 (MAA0908) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 151518, 151517, 151513 წიკლაური ზვიად მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
108555 ბერიძე ლიდა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | 108486, 108485, 108487, 108484 ფიფია გივი ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია |
151525 გიორგაშვილი ლევან მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
151504 ჯაში როსაპი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) პრაქტიკული |
108500, 108510, 108560, 108520 ბეჟუაშვილი იური მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
||
8-16:00 | 112541 ელერდაშვილი ეკა მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
--- | 108571 მეტრეველი დავით მათემატიკური ანალიზი 2 (MAA0908) პრაქტიკული |
151519 ივანიძე დიანა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 108441 ფიფია გივი ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
151521, 151522, 151523, 151509 ყურაშვილი თინა მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
--- | |||
10-18:00 | 108560 ალიაშვილი თეიმურაზ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108553, 108554, 108555 ხომერიკი ნოდარ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
108551 ხომერიკი ნოდარ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108587 ბელთაძე გურამ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
||
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-617გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 151403.1-5 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
151305 თავხელიძე დავით მექანიზმების და მანქანების დინამიკის საფუძვლები (SKRSM05) ლექცია |
2-10:00 | 151308 თავხელიძე დავით მართვის სისტემები (SYMAD07-LP) ლექცია |
--- | --- | 151407 მორბედაძე მერაბ Взаимозаменяемостиь, стандартизация и технические измерения (ISTM0R5) ლაბორატორიული |
151203 რუხაძე ომარ ტექნოლოგიური მანქანების კონსტრუირება და გაანგარიშება (CCTM005) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | --- | --- | 151411.1-5 მორბედაძე მერაბ ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
151203 ელერდაშვილი ირმა ტექნოლოგიური მანქანების ამძრავთა სტრუქტურა და კინემატიკური ანალიზი (METT0005) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | 151404.1-5 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
--- | 151411, 151407 მორბედაძე მერაბ Взаимозаменяемостиь, стандартизация и технические измерения (ISTM0R5) ლექცია |
151203 რუხაძე ომარ ტექნოლოგიური მანქანების კონსტრუირება და გაანგარიშება (CCTM005) ლექცია |
251543/1 თავხელიძე დავით ვიბრაციული მანქანები და მოწყობილობები (DCARM05) პრაქტიკული |
5-13:00 | 151305 თავხელიძე დავით მექანიზმების და მანქანების დინამიკის საფუძვლები (SKRSM05) პრაქტიკული |
151405.1-5 ამყოლაძე ხათუნი ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
--- | 151411.2-5 მორბედაძე მერაბ ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
151326 რუხაძე ომარ ლითონდამამუშავებელი საჩარხო მოწყობილობები (MRMRAR5) ლაბორატორიული |
251543/1 თავხელიძე დავით ვიბრაციული მანქანები და მოწყობილობები (DCARM05) ლექცია |
6-14:00 | 151308 თავხელიძე დავით მართვის სისტემები (SYMAD07-LP) პრაქტიკული |
151404.2-5 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
--- | --- | 151326 რუხაძე ომარ ლითონდამამუშავებელი საჩარხო მოწყობილობები (MRMRAR5) ლექცია |
|
7-15:00 | 151405 ამყოლაძე ხათუნი ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლექცია |
151401.1-5 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 151402.1-5 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
--- | 151203ა რუხაძე ომარ ტექნოლოგიური მანქანები და კომპლექსები (TMC0005) ლექცია |
151402.2-5 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | 151306 მორბედაძე მერაბ ლითონსაჭრელი ჩარხები და კომპლექსები (FMS0005) ლექცია |
151401.2-5 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
151203 რუხაძე ომარ ტექნოლოგიური მანქანების კონსტრუირება და გაანგარიშება (CCTM005) საკურსო |
151203ა რუხაძე ომარ ტექნოლოგიური მანქანები და კომპლექსები (TMC0005) ლაბორატორიული |
151203 ელერდაშვილი ირმა ტექნოლოგიური მანქანების ამძრავთა სტრუქტურა და კინემატიკური ანალიზი (METT0005) ლექცია |
10-18:00 | 151405.2-5 ამყოლაძე ხათუნი ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
151403.2-5 ელერდაშვილი ირმა ურთიერთშენაცვლებადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (ISTMOR5) ლაბორატორიული |
151306 მორბედაძე მერაბ ლითონსაჭრელი ჩარხები და კომპლექსები (FMS0005) ლაბორატორიული |
|||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-627ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 151405 ბაღდავაძე გელა ავტომატური რეგულირების თეორიის საფუძვლები (BAC0005) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 251543/1 ბაღდავაძე გელა ავტომატური რეგულირების და მართვის სისტემების თეორია (TRETR05) ლექცია |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 151405 ბაღდავაძე გელა ავტომატური რეგულირების თეორიის საფუძვლები (BAC0005) ლექცია |
--- | --- | --- | 151305 დემეტრაშვილი კახი ავტომატიზაციის ტექნიკური საშუალებები (FLMAS05) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 151305.1-5 შურღაია ირაკლი მექატრონული სისტემების კომპიუტერული მართვა (CCMS005) ლაბორატორიული |
151305 შურღაია ირაკლი მექატრონული სისტემების კომპიუტერული მართვა (CCMS005) ლექცია |
--- | --- | 151305 დემეტრაშვილი კახი მოქნილი ავტომატიზებული წარმოება (DMMS005) ლექცია |
6-14:00 | --- | 251543/1 ბაღდავაძე გელა ავტომატური რეგულირების და მართვის სისტემების თეორია (TRETR05) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | 151305.2-5 შურღაია ირაკლი მექატრონული სისტემების კომპიუტერული მართვა (CCMS005) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 151305 დემეტრაშვილი კახი მოქნილი ავტომატიზებული წარმოება (DMMS005) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | 151204ბ შურღაია ირაკლი მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია |
--- | --- | --- | 151305 დემეტრაშვილი კახი ავტომატიზაციის ტექნიკური საშუალებები (FLMAS05) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-628ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 151308 ქირია ვაჟა ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (HPD0005) ლაბორატორიული |
--- | --- | 151204ბ თედიაშვილი ლია მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | 151308 ქირია ვაჟა ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (HPD0005) პრაქტიკული |
--- | --- | 151308 ქირია ვაჟა კომპიუტერული პროექტირება და მოდელირება მექანიკის ინჟინერიაში 3 (CDME305) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 151308 ქირია ვაჟა კომპიუტერული პროექტირება და მოდელირება მექანიკის ინჟინერიაში 3 (CDME305) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 151308 ქირია ვაჟა ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (HPD0005) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 151308 ღვინიაშვილი ზვიად ტექნოლოგიური მანქანები და კომპლექსები (TMC0005) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-625გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 351502 მჭედლიშვილი თამაზ მანქანათმცოდნეობა (MS00005) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-619გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 251543/1 ქაშიბაძე მარინე ჩარხების დინამიკა (DM00005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 251543/1 ამყოლაძე ხათუნი ამძრავები და მანქანების დინამიკა (DECI005) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | 251543/1 ამყოლაძე ხათუნი ამძრავები და მანქანების დინამიკა (DECI005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-621გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-401ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151320.2-5 ჯაჯანიძე ვალერი გემების დატვირთვა-განტვირთვის ამწეები, ტრანსპორტიორები და მილსადენები (SLVAOP05) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1330.2-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და ავტომატიზაციის საფუძვლები (BMABU05GA) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 151307 ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ სალიანდაგო მანქანები და მექანიზმები (TMAME05) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | 1330 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და ავტომატიზაციის საფუძვლები (BMABU05GA) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 1330.1-1 ნადირაშვილი გიორგი სამშენებლო მანქანები და ავტომატიზაციის საფუძვლები (BMABU05GA) ლაბორატორიული |
--- | --- | 151307 ხაჩიძე ნუგზარ ვიბრაციული მანქანები (VIBRO05) პრაქტიკული |
151307 ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ სალიანდაგო მანქანები და მექანიზმები (TMAME05) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | 151405 ხაჩიძე ნუგზარ რხევების გამოყენებითი თეორიის საფუძვლები (FAT0005) ლექცია |
--- | --- | 151307 ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ სალიანდაგო მანქანები და მექანიზმები (TMAME05) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | 151326 ბაქრაძე დავით Транспортно-технологические машины (TTMAC05RA) Курсовой проект |
151320.1-5 ჯაჯანიძე ვალერი გემების დატვირთვა-განტვირთვის ამწეები, ტრანსპორტიორები და მილსადენები (SLVAOP05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 151307 ხაჩიძე ნუგზარ ვიბრაციული მანქანები (VIBRO05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-404ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 151405.1-5 ნადირაშვილი გიორგი მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDRO05GA) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 151326 ბაქრაძე დავით Транспортно-технологические машины (TTMAC05RA) практич. Работа |
1370 სუთიძე ლიანა საგზაო-სამშენებლო მანქანები (RACMA05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 151326 ნადირაშვილი გიორგი Надежность механического оборудования (MECDA05RA) ლაბორატორიული |
151307 ბაქრაძე დავით სამშენებლო, საგზაო მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (OMCRM05GA) ლექცია |
151307 ბაქრაძე დავით სამშენებლო, საგზაო მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (OMCRM05GA) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | 151307 ბაქრაძე დავით სამშენებლო, საგზაო მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (OMCRM05GA) პრაქტიკული |
--- | 151307 სუთიძე ლიანა მიწის სამუშაოების მანქანები (EMMOOO5GA) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | 151405 შილაკაძე მიხეილ მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDR005) ლექცია |
151405.2-5 ნადირაშვილი გიორგი მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDRO05GA) ლაბორატორიული |
151307 სუთიძე ლიანა მიწის სამუშაოების მანქანები (EMMOOO5GA) ლექცია |
--- | 1370.2-1 სუთიძე ლიანა საგზაო-სამშენებლო მანქანები (RACMA05) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 151326 შილაკაძე მიხეილ Надежность механического оборудования (MECDA05RA) ლექცია |
151307 სუთიძე ლიანა სამშენებლო, საგზაო მანქანები და მოწყობილობები (CRMEOO5GA) საკურსო |
151307 სუთიძე ლიანა მიწის სამუშაოების მანქანები (EMMOOO5GA) პრაქტიკული |
151405 ხაჩიძე ნუგზარ რხევების გამოყენებითი თეორიის საფუძვლები (FAT0005) პრაქტიკული |
1370.1-1 სუთიძე ლიანა საგზაო-სამშენებლო მანქანები (RACMA05) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 151307 სუთიძე ლიანა სამშენებლო, საგზაო მანქანები და მოწყობილობები (CRMEOO5GA) ლექცია |
151307 სუთიძე ლიანა სამშენებლო, საგზაო მანქანები და მოწყობილობები (CRMEOO5GA) ლაბორატორიული |
--- | 151307 სუთიძე ლიანა სამშენებლო, საგზაო მანქანები და მოწყობილობები (CRMEOO5GA) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | 151326 ბაქრაძე დავით Транспортно-технологические машины (TTMAC05RA) лекция |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-405ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-531ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-520გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-602გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151203ა ბუცხრიკიძე დავით ნამზადები საიარაღო წარმოებაში (BPTPR05) ლექცია |
151203ა თურმანიძე რაულ სასწავლო პრაქტიკა საიარაღო წარმოებაში (EDPTP05) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 151405 შვანგირაძე მერაბ მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (BASTE05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | 151326 შილაკაძე ვაჟა მჭრელი იარაღები (CUTO005) პრაქტიკული |
151203ა ბუცხრიკიძე დავით ნამზადები საიარაღო წარმოებაში (BPTPR05) ლაბორატორიული |
151203ა შვანგირაძე მერაბ საიარაღო წარმოების დაპროექტება (DTOPR05) ლექცია |
--- | 151203ა ბაქრაძე ნანა საიარაღო წარმოების საჩარხო მოწყობილობა (MPRCT05) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | 151203ა ბაქრაძე ნანა საიარაღო წარმოების საჩარხო მოწყობილობა (MPRCT05) ლექცია |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 151306 ბაქრაძე ნანა სამარჯვების დაპროექტება (DEFI005) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | 151405 შვანგირაძე მერაბ მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (BASTE05) ლექცია |
151306 შვანგირაძე მერაბ მექანიკურ საწარმოთა დაპროექტება (PLAFA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 151326 მენთეშაშვილი ვაჟა მანქანათმშენებლობის ტექნილოგიის საფუძვლები (BBACTER5) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 151405.1-5 შვანგირაძე მერაბ მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (BASTE05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 151203ა შვანგირაძე მერაბ საიარაღო წარმოების დაპროექტება (DTOPR05) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | 151203ა ბუცხრიკიძე დავით ნამზადები საიარაღო წარმოებაში (BPTPR05) პრაქტიკული |
--- | 151203ა შვანგირაძე მერაბ საიარაღო წარმოების დაპროექტება (DTOPR05) საკურსო |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 151306 გერკეული თენგიზ საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (APP00R5) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 151306 თურმანიძე რაულ სასწავლო პრაქტიკა (EDPR005) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | 151306 შვანგირაძე მერაბ მექანიკურ საწარმოთა დაპროექტება (PLAFA05) საკურსო |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | 151306 გერკეული თენგიზ საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (APP00R5) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | 151326 შილაკაძე ვაჟა მასალების ჭრა (CUTMAR5) ლექცია |
151306 მენთეშაშვილი ვაჟა მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგია (TEENG05) ლექცია |
151306 ბაქრაძე ნანა სამარჯვების დაპროექტება (DEFI005) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | 151306 მენთეშაშვილი ვაჟა მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგია (TEENG05) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | 151405.2-5 შვანგირაძე მერაბ მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (BASTE05) ლაბორატორიული |
--- | 151306 შვანგირაძე მერაბ მექანიკურ საწარმოთა დაპროექტება (PLAFA05) ლექცია |
--- | 151306 მენთეშაშვილი ვაჟა მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგია (TEENG05) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | 151326 მენთეშაშვილი ვაჟა მანქანათმშენებლობის ტექნილოგიის საფუძვლები (BBACTER5) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-332ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-624ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-707ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151310 გზირიშვილი ნინო სამკერვალო ნაწარმის კომპოზიციის საფუძვლები და მოდელირება (BCMGA05) პრაქტიკული |
151204 უგრეხელიძე ირინე უახლესი ტექნოლოგიები პოლიგრაფიაში (PRPET05) პრაქტიკული |
151332 უგრეხელიძე ირინე ბეჭდვითი ნაწარმის ტექნოლოგიური პროცესები (EPPMR05) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 151204 ბარამაშვილი თეა საამკინძაო პროცესების ტექნოლოგია (BIPRT05) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | 151204 ლომიძე ლიანა საამკინძაო პროცესების ტექნოლოგია (BIPRT05) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | 151406 გზირიშვილი ნინო სამრეწველო ნაწარმის მოდელირება (MOIP05) ლექცია |
--- | --- | 151332 უგრეხელიძე ირინე ბეჭდვითი ნაწარმის ტექნოლოგიური პროცესები (EPPMR05) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 151204 უგრეხელიძე ირინე უახლესი ტექნოლოგიები პოლიგრაფიაში (PRPET05) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 151406 გზირიშვილი ნინო სამრეწველო ნაწარმის მოდელირება (MOIP05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-708ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151332 უგრეხელიძე ირინე ბეჭდვით ტექნოლოგიაში გამოყენებული მასალები (APPTM05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151332 უგრეხელიძე ირინე ბეჭდვით ტექნოლოგიაში გამოყენებული მასალები (APPTM05) ლექცია |
--- | --- | 151332 ნათბილაძე ნია ბეჭდვითი მედიის ტექნიკური მოწყობილობები (TEPRM05) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | 151310 ლურსმანაშვილი ლია სამკერვალო ნაწარმის კონსტრუირება (BGCON05) ლექცია |
--- | 151310 კაპანაძე ლია სამკერვალო წარმოების საკერავი მანქანები (SMSM205) ლექცია |
151332 ნათბილაძე ნია ბეჭდვითი მედიის ტექნიკური მოწყობილობები (TEPRM05) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151204 ნათბილაძე ნია ბეჭდვითი რეკლამა (PRIAD05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 151310 კაპანაძე ლია საკერავი მანქანების დაგეგმარების საფუძვლები (BDSMA05) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 151204 ნათბილაძე ნია ბეჭდვითი რეკლამა (PRIAD05) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-709ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151310 დევიძე ლიანა სამკერვალო ნაწარმის ტექნოლოგია (BDSMA005) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 151310 დევიძე ლიანა სამკერვალო ნაწარმის ტექნოლოგია (BDSMA005) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151310 დევიძე ლიანა საკერავი მანქანების დაგეგმარების საფუძვლები (BDSMA05) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 151310 გერგეშელიძე ლელა სამკერვალო ნაწარმის ტექნოლოგიური პროცესების დაგეგმარება და პრაქტიკა (DTPGP05) საკურსო |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 151310 გერგეშელიძე ლელა სამკერვალო ნაწარმის ტექნოლოგიური პროცესების დაგეგმარება და პრაქტიკა (DTPGP05) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-719ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-717ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151310 ფხაკაძე ნანი სამკერვალო ნაწარმის ტექნოლოგია (BDSMA005) ლექცია |
--- | --- | --- | 151310 დევიძე ლიანა სამკერვალო ნაწარმის კონსტრუირება (BGCON05) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 151310 ფხაკაძე ნანი სამკერვალო წარმოების საკერავი მანქანები (SMSM205) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 151406 დევიძე ლიანა სამრეწველო ნაწარმის მოდელირება (MOIP05) პრაქტიკული. |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 151310 ლურსმანაშვილი ლია სამკერვალო ნაწარმის ტექნოლოგიური პროცესების დაგეგმარება და პრაქტიკა (DTPGP05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-721ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 151332 უფლისაშვილი ჯუმბერ ჰარმონიული პროპორციები ბეჭდვით პროდუქციაში (TPRPP05) ლექცია |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 251585 უფლისაშვილი ჯუმბერ ავტომატიზებული კომპლექსები პოლიგრაფიაში (AU0TP05) პრაქტიკული |
251585 უფლისაშვილი ჯუმბერ ავტომატიზებული კომპლექსები პოლიგრაფიაში (AU0TP05) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-737ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 6500.2-6 კვინიკაძე ზურაბ ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 6502.2-6 კვინიკაძე ზურაბ ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | 6501.2-6 კვინიკაძე ზურაბ ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 6507.1-6 ასათიანი ლიანა ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
151518.2-5 დავითაშვილი ნოდარ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
6505.1-6 ნიკვაშვილი ნინო ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | 6504.2-6 კვინიკაძე ზურაბ ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 6506.2-6 კვინიკაძე ზურაბ ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | 6503.2-6 კვინიკაძე ზურაბ ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 151523 წულეისკირი გიორგი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 151526 ჩიტაიშვილი გოჩა პროექციული ხაზვის საფუძვლები (PDRAW05EA-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 151521 წულეისკირი გიორგი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-739ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 151524.1-5 ბაციკაძე იოსებ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | 2539 ბაციკაძე იოსებ Проекционное черчение (PDRAW05) практич. Работа |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 151508.2-5 ბარბაქაძე სიმონ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-326ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2370.1-2 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
151411.2-5 ჯაფარიძე გიორგი ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
2362.1-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2376.1-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2365.1-2 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 151415 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
151404.1-5 ჯაფარიძე გიორგი ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) ლაბორატორიული |
2371.1-2 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2375.1-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2376.2-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2368.1-2 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
3-11:00 | 2365.2-2 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2367.1-2 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2375.2-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2369.2-2 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
--- | 2367.2-2 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 2339 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
151402.1-5 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
2369.1-2 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2370.2-2 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2360.2-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 2372.1-2 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
151401.1-5 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
2371.2-2 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
151411.1-5 ჯაფარიძე გიორგი ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
2360.1-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2364.1-2 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 2361.2-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
151407 კახიანი მერაბ Техническая механика (TMCMARR5) ლაბორატორიული |
--- | 2368.2-2 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2373.2-2 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2364.2-2 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 2377.2-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
--- | 2372.2-2 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
151404.2-5 ჯაფარიძე გიორგი ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
2374.1-2 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2374.2-2 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
8-16:00 | 2377.1-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
151403.1-5 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
--- | 151405.1-5 რობაქიძე აბესალომ მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) ლაბორატორიული |
2366.1-2 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2363.1-2 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
9-17:00 | 2362.2-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2361.1-2 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
151403.2-5 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
2366.2-2 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2373.1-2 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
2363.2-2 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | 151401.2-5 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
151405.2-5 რობაქიძე აბესალომ მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) ლაბორატორიული |
--- | 151402.2-5 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-626ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151503.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | 151504.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 151501.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | 151502.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-618ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151329 კობახიძე ლერი სამაცივრო ტექნიკის საფუძვლები (BRT0005) ლექცია |
--- | 151204ბ გუგულაშვილი გივი თბური, გრიგალური და პულსაციური მილები (HWPT005) ლექცია |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 151311 ფარცხალაძე კონსტანტინე ცენტრალური კონდიციონერები (CCOND05) ლექცია |
151204ბ გუგულაშვილი გივი თბური, გრიგალური და პულსაციური მილები (HWPT005) პრაქტიკული |
151329 კობახიძე ლერი კვების და მაცივარი დანადგარების მონტაჟი და ტექნიკური მომსახურება (IMFR005) ლექცია |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | 151311 ფარცხალაძე კონსტანტინე ცენტრალური კონდიციონერები (CCOND05) პრაქტიკული |
151518 ტაბატაძე ლალი კვების პროდუქტების ქიმია (FODCH05) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 151204ბ მეგრელიძე თამაზი კვების პროდუქტების წარმოების და სიცივის მიღების პროცესები და აპარატები (PEUFC05) პრაქტიკული. |
151406 ლაზარაშვილი ზურაბ სამრეწველო საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (BDIE005) პრაქტიკული |
151204ბ ფარცხალაძე კონსტანტინე სერტიფიკაციის და ხარისხის მართვის საფუძვლები (CEQMP05) ლექცია |
--- | 251547 გუგულაშვილი გივი მაცივარი მანქანების თბოგადამცემი აპარატები (HTDR005) ლექცია |
|
5-13:00 | 151311 ფარცხალაძე კონსტანტინე კვების და მაცივარი დანადგარების მონტაჟი და ტექნიკური მომსახურება (IMFR005) პრაქტიკული |
151204ბ ფარცხალაძე კონსტანტინე სერტიფიკაციის და ხარისხის მართვის საფუძვლები (CEQMP05) პრაქტიკული |
151204ბ მეგრელიძე თამაზი კვების პროდუქტების წარმოების და სიცივის მიღების პროცესები და აპარატები (PEUFC05) ლექცია |
151311 ფარცხალაძე კონსტანტინე კვების და მაცივარი დანადგარების მონტაჟი და ტექნიკური მომსახურება (IMFR005) ლექცია |
||
6-14:00 | 151420 ტაბატაძე ლალი ორგანული ქიმიის საფუძლები (FOC0005) პრაქტიკული |
--- | 151418 ტაბატაძე ლალი ორგანული ქიმიის საფუძლები (FOC0005) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 151419 ტაბატაძე ლალი ორგანული ქიმიის საფუძლები (FOC0005) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
8-16:00 | 251547 გუგულაშვილი გივი აბსორბციული მაცივარი მანქანები (AR00005) ლექცია |
151329 კობახიძე ლერი სამაცივრო ტექნიკის საფუძვლები (BRT0005) პრაქტიკული |
--- | 151204ბ მეგრელიძე თამაზი კვების პროდუქტების წარმოების და სიცივის მიღების პროცესები და აპარატები (PEUFC05) პრაქტიკული |
251547 გუგულაშვილი გივი აბსორბციული მაცივარი მანქანები (AR00005) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | 151329 კობახიძე ლერი კვების და მაცივარი დანადგარების მონტაჟი და ტექნიკური მომსახურება (IMFR005) პრაქტიკული |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-619ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151328 გოგოლი გიული მეცხოველეობის პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (MEAPR05) ლექცია |
151418 არჩვაძე ქეთევან კვების პროდუქტების თბოფიზიკური თვისებების ცვლილებები სიცივით დამუშავებისას (CTPFC05) პრაქტიკული |
--- | 151418 ბერუაშვილი გიორგი კვების პროდუქტების წარმოების და სიცივის მიღების პროცესები და აპარატები (PEUFC05) პრაქტიკული |
151311 ტაბატაძე ლალი კვების პროდუქტების ეკოლოგია (EFP0005) ლექცია |
2-10:00 | --- | 151517 ტაბატაძე ლალი კვების პროდუქტების ქიმია (FODCH05) პრაქტიკული |
||||
3-11:00 | --- | 151420 არჩვაძე ქეთევან კვების პროდუქტების თბოფიზიკური თვისებების ცვლილებები სიცივით დამუშავებისას (CTPFC05) პრაქტიკული |
151325 ედიბერიძე ეთერ რძისა და რძის პროდუქტების, კვერცხისა და კვერცხის პროდუქტების ხარისხი და უვნებლობა. (MILQU05 ) ლექცია |
151419 გოგოლი გიული ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან სურსათის მიღების ზოგადი ტექნოლოგია (ANFOD05) პრაქტიკული |
151311 ტაბატაძე ლალი კვების პროდუქტების ეკოლოგია (EFP0005) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | 151328 ხოტივარი აელიტა ხილისა და ბოსტნეულის დაკონსერვების ტექნოლოგიური პროცესები (CANEQ05) ლექცია |
151329 ლაზარაშვილი ზურაბ კვების საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (BDFE005) პრაქტიკული |
151325 ედიბერიძე ეთერ რძისა და რძის პროდუქტების, კვერცხისა და კვერცხის პროდუქტების ხარისხი და უვნებლობა. (MILQU05 ) პრაქტიკული |
151420 გოგოლი გიული ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან სურსათის მიღების ზოგადი ტექნოლოგია (ANFOD05) პრაქტიკული |
151418 გოგოლი გიული ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან სურსათის მიღების ზოგადი ტექნოლოგია (ANFOD05) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 151328 ედიბერიძე ეთერ რძისა და რძის პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (MILKP05) პრაქტიკული |
--- | 151419 არჩვაძე ქეთევან კვების პროდუქტების თბოფიზიკური თვისებების ცვლილებები სიცივით დამუშავებისას (CTPFC05) პრაქტიკული |
151328 ედიბერიძე ეთერ რძისა და რძის პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (MILKP05) ლექცია |
||
7-15:00 | 151328.2-5 ხოტივარი აელიტა ხილისა და ბოსტნეულის დაკონსერვების ტექნოლოგიური პროცესები (CANEQ05) ლაბორატორიული |
151329 გოლეთიანი გივი კვების საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (BDFE005) ლექცია |
--- | --- | ||
8-16:00 | 151329 გოლეთიანი გივი კვების საწარმოთა დაპროექტების საფუძვლები (BDFE005) საკურსო |
151328.1-5 ხოტივარი აელიტა ხილისა და ბოსტნეულის დაკონსერვების ტექნოლოგიური პროცესები (CANEQ05) ლაბორატორიული |
--- | 151325 გოგოლი გიული ხორცისა და ხორცის გადამუშავების პროდუქტების ხარისხი (MEAQU05GA1-LP) პრაქტიკული |
151328 გოგოლი გიული მეცხოველეობის პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (MEAPR05) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | 151419 ბერუაშვილი გიორგი კვების პროდუქტების წარმოების და სიცივის მიღების პროცესები და აპარატები (PEUFC05) პრაქტიკული |
151420 ბერუაშვილი გიორგი კვების პროდუქტების წარმოების და სიცივის მიღების პროცესები და აპარატები (PEUFC05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-622ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151328 ორმოცაძე მედეა ხილ-კენკროვანთა წვენების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (FRUIT05) ლექცია |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 151204ბ ბერუაშვილი გიორგი ტექნოლოგიური ტრანსპორტირების მანქანები და მექანიზმები (METT005) პრაქტიკული |
151328 ორმოცაძე მედეა ხილ-კენკროვანთა წვენების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (FRUIT05) პრაქტიკული |
151325 გოგოლი გიული ხორცისა და ხორცის გადამუშავების პროდუქტების ხარისხი (MEAQU05GA1-LP) ლექცია |
151328.1-5 ბეგიაშვილი ნანული სუფრის ღვინოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TWAIN05) ლაბორატორიული |
151328.2-5 ბეგიაშვილი ნანული სუფრის ღვინოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TWAIN05) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | 151204ბ ბერუაშვილი გიორგი ტექნოლოგიური ტრანსპორტირების მანქანები და მექანიზმები (METT005) ლექცია |
--- | |||
5-13:00 | --- | 151328 ბეგიაშვილი ნანული სუფრის ღვინოების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები (TWAIN05) ლექცია |
151325 ნემსაძე სიმონ Электротехника и основы электроники (ELTEQ03) ლექცია |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | 151204ბ ჯაფარიძე ზურაბი ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (HPD0005) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 151311 არჩვაძე ქეთევან კვების პროდუქტების გაყინვის პროცესის თეორიული საფუძვლები (TFPTB05) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 151311 არჩვაძე ქეთევან კვების პროდუქტების გაყინვის პროცესის თეორიული საფუძვლები (TFPTB05) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-620ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-201ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 151331 გუბელაძე დავით წყლის რესურსები და ჰიდტოტექნიკური მელიორაცია (WRHM005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151309 ბოქოლიშვილი ბორის მერქნის ნაკეთობათა ტექნოლოგია (TW00005) საკურსო |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151406 ბოქოლიშვილი ბორის დარგობრივი სამრეწველო ნაწარმთა კონსტრუირების მეთოდოლოგია (MFIPD05) პრაქტიკული |
--- | 151330 გუბელაძე დავით ლანდშაფტის სატყეო მელიორაცია (FML0005) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | 151330 მოსულიშვილი დავითი ტყის კულტურები (FORCR05) პრაქტიკული |
151330 ფოჩხუა მარიკა ლანდშაფტის არქიტექტურა (ARCHL05) ლექცია |
--- | 151330 გუბელაძე დავით ლანდშაფტის სატყეო მელიორაცია (FML0005) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 151330 ფოჩხუა მარიკა ლანდშაფტის არქიტექტურა (ARCHL05) პრაქტიკული |
151309 ბოქოლიშვილი ბორის მერქნის ნაკეთობათა ტექნოლოგია (TW00005) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | 151331 გუბელაძე დავით წყლის რესურსები და ჰიდტოტექნიკური მელიორაცია (WRHM005) ლექცია |
151406 ბოქოლიშვილი ბორის დარგობრივი სამრეწველო ნაწარმთა კონსტრუირების მეთოდოლოგია (MFIPD05) ლაბორატორიული |
151309 ბოქოლიშვილი ბორის მერქნის ნაკეთობათა ტექნოლოგია (TW00005) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | 151204ა ბოქოლიშვილი ბორის მერქნის მოპირკეთების ტექნოლოგია (TLT0005) ლექცია |
151406 ბოქოლიშვილი ბორის დარგობრივი სამრეწველო ნაწარმთა კონსტრუირების მეთოდოლოგია (MFIPD05) ლექცია |
151309 ბოქოლიშვილი ბორის მერქნის ნაკეთობათა ტექნოლოგია (TW00005) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 151331 ბოქოლიშვილი ბორის სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) პრაქტიკული |
--- | 151204ა ბოქოლიშვილი ბორის მერქნის მოპირკეთების ტექნოლოგია (TLT0005) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | 151331 ბოქოლიშვილი ბორის სატყეო კანონმდებლობა , რეგულაციები და სტანდარტები (FLRST05) ლექცია |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-203ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151330 გელაშვილი იგორ დაცული ტერიტორიები და ეკოლოგიური ტურიზმი (PAET005) პრაქტიკული |
151330 გელაშვილი იგორ ტყის კულტურები (FORCR05) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151330 გელაშვილი იგორ დაცული ტერიტორიები და ეკოლოგიური ტურიზმი (PAET005) ლექცია |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 151309 ტყემალაძე რამაზი ხე-ტყის დამზადების მანქანები და მოწყობილობები (MDL0005) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151309 ტყემალაძე რამაზი ხე-ტყის დამზადების მანქანები და მოწყობილობები (MDL0005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-204ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 151250 ყარალაშვილი ილდა მცენარეთა მორფოლოგია (PMOR005) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151250 რობაქიძე ქეთევანი მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) პრაქტიკული |
151250 ყარალაშვილი ილდა მცენარეთა მორფოლოგია (PMOR005) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 151250 რობაქიძე ქეთევანი მცენარეთა ფიზიოლოგია (PLPH005) ლექცია |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 151309 ტეფნაძე მარინა ხის დამუშავების საწარმოთა ორგანიზაცია და მართვა (OMWE005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-205ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151431 ბაინდურაშვილი ლია ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-206ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151250 გუბელაძე დავით ლანდშაფტის სატყეო მელიორაცია (FML0005) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 151250 გუბელაძე დავით ლანდშაფტის სატყეო მელიორაცია (FML0005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-210ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151309 დუნდუა პეტრე შეწებილი მასალებისა და ფილების წარმოების ტექნოლოგია (TGMP005) პრაქტიკული |
151204ა დუნდუა პეტრე ზოგადი მეტყევეობა (CS00005) ლექცია |
151204ა დუნდუა პეტრე ზოგადი მეტყევეობა (CS00005) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | --- | 151331 ბალამწარაშვილი ზაური ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების ტექნოლოგია (TLTT005) ლექცია |
|||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 151331 ბალამწარაშვილი ზაური ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების ტექნოლოგია (TLTT005) პრაქტიკული |
151331 ბალამწარაშვილი ზაური სატყეო წარმოების მანქანები (WPRM005) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | 151309 დუნდუა პეტრე შეწებილი მასალებისა და ფილების წარმოების ტექნოლოგია (TGMP005) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 151331 ბალამწარაშვილი ზაური სატყეო წარმოების მანქანები (WPRM005) ლექცია |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | 151309 დუნდუა პეტრე შეწებილი მასალებისა და ფილების წარმოების ტექნოლოგია (TGMP005) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-641ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-531ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151402 ხარიტონაშვილი ვალერიან სატრანსპორტო მოძრავ შემადგენლობათა ეფექტიანობა (TEORS05) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 151401 ხარიტონაშვილი ვალერიან სატრანსპორტო მოძრავ შემადგენლობათა ეფექტიანობა (TEORS05) პრაქტიკული |
--- | 151404 ხარიტონაშვილი ვალერიან სატრანსპორტო მოძრავ შემადგენლობათა ეფექტიანობა (TEORS05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | 151403 ხარიტონაშვილი ვალერიან სატრანსპორტო მოძრავ შემადგენლობათა ეფექტიანობა (TEORS05) პრაქტიკული |
--- | --- | 151202 ტურიაშვილი მერაბ ავტომობილების კონსტრუირება და ანგარიში (DCCAL05) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 151202 მიქაძე გურამ ავტომობილების ექსპლუატაცია და ეკოლოგია (OTCEC05) ლაბორატორიული |
151327.2-5 ტურიაშვილი მერაბ ავტომობილების მოწყობილობა (CAR0205) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 151327.1-5 ტურიაშვილი მერაბ ავტომობილების მოწყობილობა (CAR0205) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
07-106 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-449ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151407, 151411 ქენქაძე პეტრე Единная транспортная система (ITSYSR5) ლექცია |
--- | --- | --- | 151404 მორჩილაძე ჯემალი ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 151403 მორჩილაძე ჯემალი ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) პრაქტიკული |
151411 პატურაშვილი მეგი Общий курс железнодорожных транспортных средств (MOT01R5) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 151201 შარვაშიძე ავთანდილი ვაგონების წარმოებისა და რემონტის ტექნოლოგია (TRR1905) ლექცია |
151402 პატურაშვილი მეგი რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურს (MOT0105) პრაქტიკული |
--- | 151403 პატურაშვილი მეგი რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურს (MOT0105) პრაქტიკული |
151401 პატურაშვილი მეგი რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურს (MOT0105) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 151407 პატურაშვილი მეგი Общий курс железнодорожных транспортных средств (MOT01R5) პრაქტიკული |
151404 პატურაშვილი მეგი რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურს (MOT0105) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-450ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 05045ა გოგიშვილი დავით სარკინიგზო ტრანსპორტის ექსპლუატაციის ზოგადი დებულებები (5SAR22016-LP) პრაქტიკული |
4-12:00 | 05045ა თელია გრიგოლ რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) ლექცია |
--- | --- | 05045ა კოტრიკაძე ტარიელი ტვირთმცოდნეობა,სატვირთო და კომერციული სამუშაოების მართვა სარკინიგზო ტრანსპორტზე (PRTVI05) ლექცია |
--- | 05045ა გოგიშვილი დავით სარკინიგზო ტრანსპორტის ექსპლუატაციის ზოგადი დებულებები (5SAR22016-LP) ლექცია |
5-13:00 | 05045ა თელია გრიგოლ რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) პრაქტიკული |
--- | --- | 05045ა კოტრიკაძე ტარიელი ტვირთმცოდნეობა,სატვირთო და კომერციული სამუშაოების მართვა სარკინიგზო ტრანსპორტზე (PRTVI05) საკურსო |
05045ა კოტრიკაძე ტარიელი გადაზიდვის ორგანიზაციისა და მართვის საფუძვლები რკინიგზის ტრანსპორტზე (FTR0705) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 05045ა თელია გრიგოლ რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) საკურსო |
251558 შარვაშიძე ავთანდილი ვაგონების დინამიკა (DOC5805) ლექცია |
--- | 05045ა კოტრიკაძე ტარიელი ტვირთმცოდნეობა,სატვირთო და კომერციული სამუშაოების მართვა სარკინიგზო ტრანსპორტზე (PRTVI05) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 251558 შარაშენიძე სერგო ვაგონების დინამიკა (DOC5805) პრაქტიკული |
--- | 05045ა კოტრიკაძე ტარიელი გადაზიდვის ორგანიზაციისა და მართვის საფუძვლები რკინიგზის ტრანსპორტზე (FTR0705) საკურსო |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 251558 დუნდუა ალექსანდრე დისკრეტულ ავტომატთა თეორია სარკინიგზო ტრანსპორტზე (DAM5905) პრაქტიკული |
251558 თელია გრიგოლ რკინიგზის ტრანსპორტის მუშაობის ინტენსიფიკაცია (IOR6105) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 251558 დუნდუა ალექსანდრე დისკრეტულ ავტომატთა თეორია სარკინიგზო ტრანსპორტზე (DAM5905) ლექცია |
251558 თელია გრიგოლ რკინიგზის ტრანსპორტის მუშაობის ინტენსიფიკაცია (IOR6105) ლექცია |
05045ა კოტრიკაძე ტარიელი გადაზიდვის ორგანიზაციისა და მართვის საფუძვლები რკინიგზის ტრანსპორტზე (FTR0705) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-454ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 151202ა დიდებაშვილი ბეჟან საექსპლუატაციო მუშაობისა და გადაზიდვის პროცესების მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (ORT2605) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-455ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151201 მორჩილაძე ჯემალი სატვირთო მუშაობის მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (MFT2505) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 151201 პაპასკირი მურთაზი ტექნიკური დიაგნოსტიკის სისტემები რკინიგზის ტრანსპორტზე (TDR2805) პრაქტიკული |
151201 ალადაშვილი ქართლოს სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ავტომატური მუხრუჭები (RRB2105) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151201 დიდებაშვილი ბეჟან რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 151201 ქენქაძე პეტრე სატვირთო მუშაობის მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (MFT2505) ლექცია |
151522 აროშვილი ნინო სტატისტიკის ზოგადი თეორია (STREG05) პრაქტიკული |
--- | 151201 ალადაშვილი ქართლოს სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ავტომატური მუხრუჭები (RRB2105) ლექცია |
--- | --- |
5-13:00 | 151318 აბაშიძე ქეთევან საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BIORG05) პრაქტიკული |
151301 დიდებაშვილი ბეჟან რკინიგზის გამყოფი პუნქტები (RSP1305) საკურსო |
151301, 151302 მორჩილაძე რომანი სავაგონო მეურნეობა (CER1205) ლექცია |
151201 ბალიაშვილი ანტონ ვაგონების ელექტრომოწყობილობანი, მათი ექსპლუატაცია და რემონტი (COM2205) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | --- | 151402 მორჩილაძე ჯემალი ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) პრაქტიკული |
151301, 151302 გრიგორაშვილი თამაზი რკინიგზის ტექნიკური ექსპლუატაციის წესები (ROR1705) ლექცია |
151302, 151301 ქენქაძე პეტრე კომერციული მუშაობის მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (CAR1105) ლექცია |
151201 პაპასკირი მურთაზი ტექნიკური დიაგნოსტიკის სისტემები რკინიგზის ტრანსპორტზე (TDR2805) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 151302, 151301 სანიკიძე ჯონდო ელექტრომოძრავი შემადგენლობა და ელექტრული წევა (ESP1405) ლექცია |
151301 მორჩილაძე რომანი სავაგონო მეურნეობა (CER1205) საკურსო |
151301 დიდებაშვილი ბეჟან რკინიგზის გამყოფი პუნქტები (RSP1305) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | 151301, 151302 მუხიგულაშვილი ნინო დისპეტჩერული ცენტრალიზაცია (CTC1505) ლექცია |
151401 მორჩილაძე ჯემალი ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (ITSYS05) პრაქტიკული |
151302 მორჩილაძე რომანი სავაგონო მეურნეობა (CER1205) საკურსო |
151301 სანიკიძე ჯონდო ელექტრომოძრავი შემადგენლობა და ელექტრული წევა (ESP1405) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | 151301 მორჩილაძე ჯემალი კომერციული მუშაობის მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (CAR1105) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-457ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151201 მორჩილაძე ჯემალი სატვირთო მუშაობის მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (MFT2505) საკურსო |
--- | 151524, 151525 გიორგაშვილი ლევან მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
4-12:00 | 151302 სანიკიძე ჯონდო ელექტრომოძრავი შემადგენლობა და ელექტრული წევა (ESP1405) პრაქტიკული |
--- | --- | 151417, 151416 პაპასკირი მურთაზი მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) ლექცია |
151201 ბალიაშვილი ანტონ ვაგონების ელექტრომოწყობილობანი, მათი ექსპლუატაცია და რემონტი (COM2205) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 151302 დიდებაშვილი ბეჟან რკინიგზის გამყოფი პუნქტები (RSP1305) საკურსო |
151411, 151407 შარვაშიძე ავთანდილი Общий курс железнодорожных транспортных средств (MOT01R5) ლექცია |
--- | 151407 მორჩილაძე ჯემალი Единная транспортная система (ITSYSR5) პრაქტიკული |
151301 დუნდუა ალექსანდრე ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სასადგურო სისტემები (SAT1605) საკურსო |
--- |
6-14:00 | 151302 მორჩილაძე ჯემალი კომერციული მუშაობის მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (CAR1105) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 151201 დიდებაშვილი ბეჟან რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) საკურსო |
151301, 151302 მესხიძე ზაზა რკინიგზის გამყოფი პუნქტები (RSP1305) ლექცია |
151416, 151417 კობახიძე კახაბერი ხელოვნური ნაგებობები გზებზე (ROARS05) ლექცია |
151411 მორჩილაძე ჯემალი Единная транспортная система (ITSYSR5) პრაქტიკული |
--- | 151302 დუნდუა ალექსანდრე ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სასადგურო სისტემები (SAT1605) საკურსო |
8-16:00 | --- | 151201 მესხიძე ზაზა რკინიგზის სადგურები და კვანძები (RSJ2705) ლექცია |
--- | 151302 დიდებაშვილი ბეჟან რკინიგზის გამყოფი პუნქტები (RSP1305) პრაქტიკული |
151301, 151302 დუნდუა ალექსანდრე ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სასადგურო სისტემები (SAT1605) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | --- | 151416, 151417 კობახიძე კახაბერი ხელოვნური ნაგებობები გზებზე (ROARS05) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-431ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 151416, 151417 სანიკიძე ჯონდო ელექტრული ტრანსპორტი (ELT0405) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 151411, 151407 სანიკიძე ჯონდო Электрический транспорт (ELT04R5) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-432ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151431 მაისურაძე გიორგი ლოგისტიკის საფუძვლები (LOGIS05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 151430 ბაინდურაშვილი ლია ფირმის ორგანიზაცია და მართვა (FIROR05GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 251558 კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო ელექტრომავლების ელექტრომოწყობილობა, მართვა და ავტომატიზაცია (EEC6005) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 251558 კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო ელექტრომავლების ელექტრომოწყობილობა, მართვა და ავტომატიზაცია (EEC6005) საკურსო |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-443ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 251558 სანიკიძე ჯონდო რკინიგზის ელექტრომომარაგების სისტემები და ავტომატიზაცია (RPS5605) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-704ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 151415 მღებრიშვილი ნიკოლოზ სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 151403 პაპასკირი მურთაზი მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 151416 პაპასკირი მურთაზი მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) პრაქტიკული |
151415 მღებრიშვილი ნიკოლოზ სატრანსპორტო მიკროპროცესორული ტექნიკა (TMT0005) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 151417 პაპასკირი მურთაზი მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 151404 პაპასკირი მურთაზი მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) პრაქტიკული |
151402 პაპასკირი მურთაზი მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | 151302.1-5 დუნდუა ალექსანდრე ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სასადგურო სისტემები (SAT1605) ლაბორატორიული |
--- | 151411 მღებრიშვილი ნიკოლოზ Автоматизированные системы управления на транспорте (MAS02R5) პრაქტიკული |
151301.1-5 მუხიგულაშვილი ნინო დისპეტჩერული ცენტრალიზაცია (CTC1505) ლაბორატორიული |
151302.2-5 დუნდუა ალექსანდრე ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სასადგურო სისტემები (SAT1605) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | 151201.2-5 მუხიგულაშვილი ნინო ავტომატიკა და ტელემექანიკა გადასარბენებზე (ATS3005) ლაბორატორიული |
--- | 151407 მღებრიშვილი ნიკოლოზ Автоматизированные системы управления на транспорте (MAS02R5) პრაქტიკული |
151302.1-5 მუხიგულაშვილი ნინო დისპეტჩერული ცენტრალიზაცია (CTC1505) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 151201.1-5 მუხიგულაშვილი ნინო ავტომატიკა და ტელემექანიკა გადასარბენებზე (ATS3005) ლაბორატორიული |
151411, 151407 მღებრიშვილი ნიკოლოზ Автоматизированные системы управления на транспорте (MAS02R5) ლექცია |
151302.2-5 მუხიგულაშვილი ნინო დისპეტჩერული ცენტრალიზაცია (CTC1505) ლაბორატორიული |
251558 მუხიგულაშვილი ნინო დისპეტჩერული მართვის სისტემები სარკინიგზო ტრანსპორტზე (DCS5705) ლექცია |
151301.1-5 დუნდუა ალექსანდრე ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სასადგურო სისტემები (SAT1605) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | 151201 მუხიგულაშვილი ნინო ავტომატიკა და ტელემექანიკა გადასარბენებზე (ATS3005) ლექცია |
--- | 251558 მუხიგულაშვილი ნინო დისპეტჩერული მართვის სისტემები სარკინიგზო ტრანსპორტზე (DCS5705) ლაბორატორიული |
151302 მუხიგულაშვილი ნინო დისპეტჩერული ცენტრალიზაცია (CTC1505) საკურსო |
151301.2-5 დუნდუა ალექსანდრე ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სასადგურო სისტემები (SAT1605) ლაბორატორიული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-691ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-694ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-681ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-683ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-685ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 1370.2-1 კრავეიშვილი ლევან საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტება (HIAD101) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 1370.1-1 კრავეიშვილი ლევან საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტება (HIAD101) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-687ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-690ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-692ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-543ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 151204 ბარამაშვილი თეა კომპიუტერული გრაფიკული სისტემები (CADS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 151204 ბარამაშვილი თეა კომპიუტერული გრაფიკული სისტემები (CADS05) ლექცია |
--- | 151332.1-5 ბარამაშვილი თეა ბეჭდვითი პროდუქციის კომპიუტერული გრაფიკული სისტემები (CASPM05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151332 ბარამაშვილი თეა ბეჭდვითი პროდუქციის კომპიუტერული გრაფიკული სისტემები (CASPM05) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 151332.2-5 ბარამაშვილი თეა ბეჭდვითი პროდუქციის კომპიუტერული გრაფიკული სისტემები (CASPM05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-544ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151406.1-5 ყიფშიძე მანანა სამრეწველო პროდუქციის ბრენდი და საფირმო სტილი (IPBCS05) ლაბორატორიული |
151406.2-5 ყიფშიძე მანანა სამრეწველო პროდუქციის ბრენდი და საფირმო სტილი (IPBCS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 151522 პეტრიაშვილი ლილი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT2R5) ლექცია |
3-11:00 | 151522 პეტრიაშვილი ლილი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT2R5) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
4-12:00 | 151406 ყიფშიძე მანანა სამრეწველო პროდუქციის ბრენდი და საფირმო სტილი (IPBCS05) პრაქტიკული |
--- | --- | 151522 თედორაძე რეზო მეცნიერული მუშაობის მეთოდიკა (SRME005-GA1LS) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 151522 თედორაძე რეზო მეცნიერული მუშაობის მეთოდიკა (SRME005-GA1LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 251504 როდონაია ირაკლი საწარმოს რესურსების დაგეგმარების სისტემები (ERP0005) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 251504 როდონაია ირაკლი საწარმოს რესურსების დაგეგმარების სისტემები (ERP0005) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-631ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151326 შილაკაძე ვაჟა მჭრელი იარაღები (CUTO005) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 151326 მენთეშაშვილი ვაჟა მანქანათმშენებლობის ტექნილოგიის საფუძვლები (BBACTER5) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 151326 შილაკაძე ვაჟა მასალების ჭრა (CUTMAR5) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 151326 შილაკაძე ვაჟა მასალების ჭრა (CUTMAR5) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-546ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1525.2-1 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 1517.2-1 ნიკვაშვილი ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 2505.2-2 მუმლაძე ნუნუ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | 1516.2-1 ჭკუასელი ქეთევან კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
1519.1-1 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | 151525 ბაციკაძე იოსებ Проекционное и машиностроительное черчение (RPMDR0 RPMDR0 RPMDR05) პრაქტიკული |
2506.2-2 ზურაბიშვილი ლიანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
2502.1-2 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
1515.2-1 ჩიტაიშვილი გოჩა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | 2508.2-2 ზურაბიშვილი ლიანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 2507.2-2 ჩიტაიშვილი გოჩა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
2501.1-2 ჭკუასელი ქეთევან კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
2509.2-2 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
2503.1-2 წვერავა ელიზა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | 6508 ბაციკაძე იოსებ Тени и перспектива (RPERS05) практич. Работа |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 2504.2-2 ნოზაძე ნანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 6508 ბაციკაძე იოსებ Тени и перспектива (RPERS05) лекция |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-617ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108540, 108541, 108542 მძინარიშვილი ლეონარდ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
112540, 112541, 112542, 112543 სიგუა ირინე მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) ლექცია |
--- | 2563 სიგუა ირინე მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
112567 ხარაშვილი მაია მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
151520 ივანიძე დიანა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2-10:00 | 108539, 108519 ხარიბეგაშვილი სერგო მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
|||||
3-11:00 | 108481, 108482, 108483 ქვათაძე ზურაბ ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია |
112573 სხვიტარიძე ქეთევან მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
2501 გაჩეჩილაძე როლანდ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
151532, 151533, 151531, 151534 სადუნიშვილი გურამი მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
108566 სხვიტარიძე ქეთევან მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 4504, 4505, 4501, 4502, 4503 კირთაძე ალექსი მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია |
6500, 6501, 6502 კვალიაშვილი ავთანდილ ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) ლექცია |
||||
5-13:00 | 108442 ფიფია გივი ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
6504 კვალიაშვილი ავთანდილ ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) პრაქტიკული |
2570 რამიშვილი ია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 108520 ალიაშვილი თეიმურაზ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 151519, 151520 სადუნიშვილი გურამი მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
6505, 6503, 6504 კვალიაშვილი ავთანდილ ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) ლექცია |
--- | |||
7-15:00 | 6506 კვალიაშვილი ავთანდილ ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) პრაქტიკული |
108510 ბერიძე ლიდა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108582 მასპინძელაშვილი ბორის მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 108570, 108573, 108572, 108571 ტეტუნაშვილი შაქრო მათემატიკური ანალიზი 2 (MAA0908) ლექცია |
|
8-16:00 | 151505 ნაცვლიშვილი ზუბიკო მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108441, 108440, 108442 ფიფია გივი ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია |
--- | |||
9-17:00 | 151507 ნაცვლიშვილი ზუბიკო მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | --- | 151528ა ყიფიანი თებრო მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108573, 108570, 108571, 108572 სამსონაძე გურამ უმაღლესი ალგებრა (AALG108) ლექცია |
|
10-18:00 | 108572 მეტრეველი დავით მათემატიკური ანალიზი 2 (MAA0908) პრაქტიკული |
108470 გიორგაძე გივი ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) პრაქტიკული |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 1405.2-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1425.2-1 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивленые материалов 2 (STMA2R1) лаборат.работа |
1417.1-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1401.2-1 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 1412.1-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1425.1-1 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивленые материалов 2 (STMA2R1) лаборат.работа |
--- | 1415.2-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1400.2-1 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | 1403.1-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1413.2-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | 1580.2-1 ჭყოიძე რამაზ მასალათა მექანიკა (MML0010) ლაბორატორიული |
--- | 1404.2-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1417.2-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1405.1-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 1413.1-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 1418.2-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1401.1-1 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 1402.2-1 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1403.2-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1419.1-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- | 1416.1-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1400.1-1 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
8-16:00 | 1580.1-1 ჭყოიძე რამაზ მასალათა მექანიკა (MML0010) ლაბორატორიული |
--- | 1419.2-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- | 1404.1-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1412.2-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
9-17:00 | 1402.1-1 მურღულია ნუგზარ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1414.2-1 სალუქვაძე იური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1415.1-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1416.2-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | 1414.1-1 სალუქვაძე იური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1418.1-1 ხაბეიშვილი ანზორ მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-216 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 63210, 63211 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3325 ხითარიშვილი ვალერი საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) ლექცია |
--- | 3536.1-3, 3540 თოდაძე ხათუნა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 3514 ყირმელაშვილი გიორგი Математика II (МАТ02R8) практич. Работа |
--- | --- | 3320 რატიანი ნინო შრომის დაცვა და უსაფრთხოების ტექნიკა ნავთობისა და გაზის საძიებო სამუშაოებში (LFTSW03) ლექცია |
|
4-12:00 | 151532, 151533, 151531, 151534 ჯვარელია ნინო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
112341, 112340 მექვაბიშვილი ნათელა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
3536.1-3, 3540.1-3, 3542.1-3, 3532.1-3, 3531.1-3, 3535.1-3, 3541.1-3, 3543.1-3 ღიბრაძე რაული სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
63313, 63312, 63310, 63311 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება არქიტექტურაში და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSARC03) ლექცია |
3336 რატიანი ნინო რისკები და მათი მართვა (RISMA03) ლექცია |
|
5-13:00 | 151528, 151527, 151530, 151529 ჯვარელია ნინო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
--- | --- | 3220 რატიანი ნინო შრომის დაცვა და უსაფრთხოების ტექნიკა ნავთობისა და გაზის საძიებო სამუშაოებში (LFTSW03) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | --- | 1425 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
3517 ჯაღმაიძე ასლან Математика II (МАТ02R8) практич. Работа |
3220 მანაგაძე რუსუდან გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) პრაქტიკული |
1401, 1400, 1402 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 151528ა, 151527ა ჯვარელია ნინო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
--- | --- | ||
8-16:00 | 4440 ჯვარელია ნინო შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) საკურსო |
63113, 63112, 63110, 63111 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
1404, 1403, 1405 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
3320 რატიანი ნინო შრომის დაცვა და უსაფრთხოების ტექნიკა ნავთობისა და გაზის საძიებო სამუშაოებში (LFTSW03) პრაქტიკული |
3541.2-3 გობეჩია ელენე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | 1408, 1407, 1406 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
--- | 0315.2-5დ გორგიძე ლევან მშენებლობის ბუნებრივი აგრესიული გარემო (BUNAM03) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-227 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 3336 რატიანი ნინო რისკები და მათი მართვა (RISMA03) პრაქტიკული |
3532, 3531 გორგაძე კახა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | --- | 3220 რატიანი ნინო შრომის დაცვა და უსაფრთხოების ტექნიკა ნავთობისა და გაზის საძიებო სამუშაოებში (LFTSW03) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 3441 გოგია გურამ სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) ლექცია |
3440, 3441 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) ლექცია |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 3440 გოგია გურამ სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) ლექცია |
--- | 3380 მახარაძე ლეონი სამთო საწარმოთა მილსადენი ტრანსპორტი (PIPTM03) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 3325 ხითარიშვილი ვალერი დახრილ-მიმართული და ჰორიზონტალური ბურღვა (IDHOR03) ლექცია |
3441, 3440 ონიანი მედეა სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (FMINA03) ლექცია |
3265 მოლოდინი ნორინგი მამდიდრებელი ფაბრიკების სასაწყობო მეურნეობა და ტრანსპორტი (TSEDF03) ლექცია |
--- | --- | |
5-13:00 | 63411, 63410 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
3531.3-3, 3532.3-3, 3535.2-3 თოდაძე ხათუნა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
3380 მახარაძე ლეონი სამთო საწარმოთა მილსადენი ტრანსპორტი (PIPTM03) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | 3517 ხოხობაშვილი თამარი История Грузии (GEHISR7) практич. Работа |
--- | 3440, 3441 არაბიძე ზაური წიაღისეულთა გამდიდრების საფუძვლები (PRMEP03) ლექცია |
3543.2-3 მერკვილაძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
3535, 3536 გამცემლიძე მიხეილ წიაღისეულთა გამდიდრების საფუძვლები (PRMEP03) ლექცია |
|
7-15:00 | --- | 6408 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
2439 თევზაძე დიანა Безопасность труда и управления чрезвычайными ситуациями (LSR02703) лекция |
|||
8-16:00 | --- | --- | 4440 ჯვარელია ნინო შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) ლექცია |
3280 მახარაძე ლეონი სამთო საწარმოთა მილსადენი ტრანსპორტი (PIPTM03) ლექცია |
3231 შიუკაშვილი მარიამი ვებ-ტექნოლოგიების საფუძვლები (BWEBT08) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 1411, 1410, 1409 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
3280 მახარაძე ლეონი სამთო საწარმოთა მილსადენი ტრანსპორტი (PIPTM03) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 3514, 3516 ნიჟარაძე ჯუმბერ Сопротивление материалов (STMA1R1) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 3441 ხეცურიანი გიორგი მყარ წიაღისეულზე ჭაბურღილების ბურღვა (DBOSM03) პრაქტიკული |
3531 გობეჩია მარიამი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
3543 ივანიძე მარეხ მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
--- | 6500 ცუცქირიძე სერგო გეოდეზიური საველე პრაქტიკა (FGEOP03) სასწავლო პრაქტიკა |
6503 ცუცქირიძე სერგო გეოდეზიური საველე პრაქტიკა (FGEOP03) სასწავლო პრაქტიკა |
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | 1417, 1416, 1415 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
--- | 3541.2-3, 3542.2-3, 3543.2-3, 3540 ფოცხვერაშვილი დიანა გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | 3214 დურგლიშვილი გიორგი Разработка нефтяных и газовых месторождений 2 (DEO01R3) практич. Работа |
3536 ივანიძე დიანა მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 3541, 3542, 3543 ჩაჩხიანი ზურაბ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | --- | ||
6-14:00 | 151527 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული |
--- | --- | 1412, 1413, 1414 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
3501, 3502, 3540 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 3516, 3517 გობეჩია ელენე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 612364b, 612364a ბუტულაშვილი თემურ Драгоценные металлы и камни (PSNOM03-LB) лекция |
2406, 2408, 2405, 2407 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია |
151532 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული |
1418, 1419 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | 112363 ბუტულაშვილი თემურ Драгоценные металлы и камни (PSNOM03-LB) лекция |
--- | --- | --- | 0315.2-3გ დურგლიშვილი გიორგი ნაპრალოვანი ტიპის საბადოების დამუშავება 1 (DEVFR03) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-328 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 3325 სარჯველაძე ტარიელ საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია და მართვის ტექნიკური საშუალებები (APPTM03) პრაქტიკული |
0315.3/03 ვარშალომიძე გურამ ნავთობისა და გაზის საბადოების ძებნა-ძიების მეთოდები (MSOGF03 ) ლექცია |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3531 ივანიძე დიანა მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | --- | 3230 ჯავახიშვილი თენგიზ ნავთობგაზსადენების მოწყობილობები და დანადგარები (MEPIP03) ლექცია |
--- | 3316 სარჯველაძე ტარიელ Автоматизация производственных процессов и технические средства управления (APPTMR3) практич. Работа |
||
4-12:00 | --- | 3230 ჯავახიშვილი თენგიზ ნავთობგაზსადენების ექსპლუატაცია (OGPIE03) ლექცია |
3541.1-3, 3543.1-3, 3542.1-3 თოდაძე ხათუნა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
3540.2-3, 3532.2-3, 3536.2-3, 3541.2-3, 3542.2-3, 3543.2-3, 3531.2-3, 3535.2-3 თოდაძე ხათუნა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
||
5-13:00 | 3440 ხეცურიანი გიორგი მყარ წიაღისეულზე ჭაბურღილების ბურღვა (DBOSM03) პრაქტიკული |
3220 ჯიქია ნიაზ მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) ლექცია |
3402, 3401 ახვლედიანი ია ლითოლოგია (LITHO03) ლექცია |
3540.2-3, 3536.2-3, 3531.2-3, 3543.2-3, 3532.2-3 გულბიანი ნოდარი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 151530 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) სემინარი |
151529 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული |
3531, 3532.2-3, 3542 გოცირიძე დავით უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
3536.2-3 გუნია ნანული უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
3314/2, 3414 სარჯველაძე ტარიელ Бурение скважин (WELLDR3) практич. Работа |
7-15:00 | 3330 ჯავახიშვილი თენგიზ ნავთობგაზსადენების ექსპლუატაცია (OGPIE03) ლექცია |
3360 ლებანიძე ზურაბ სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია |
3360 შარაშენიძე თამაზ ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 0315.2-3გ.3-3, 0315.2-2დ, 0315.2-2ა, 0315.2-2ბ, 0315.2-2გ, 0315.2-1.3-3, 0315.2-3ა.2-3, 0315.2-5გ, 0315.2-1ბ, 0315.2-5დ, 0315.2-4.3-3, 0315.2-5ბ, 0315.2-5ა.3-3, 0315.2-3ბ.2-3 ფალავანდიშვილი მეგი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | 3260 შარაშენიძე თამაზ ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) ლექცია |
--- | 3501.1-3, 3540.1-3, 3541.1-3, 3502.1-3 შალიკაშვილი თამარი უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
3532, 3531 ჯაღმაიძე ასლან მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-412 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 3542 ივანიძე მარეხ მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3225 ხითარიშვილი ვალერი დახრილ-მიმართული და ჰორიზონტალური ბურღვა (IDHOR03) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | --- | 3220 მაისურაძე ნათელა ნავთობისა და გაზის მარაგების გამოთვლის მეთოდები (OGRCM03) ლექცია |
3535 ელერდაშვილი ეკა მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
3536, 3535 ნიკურაძე ჯემალ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
2460, 2461, 2462, 2463 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | 3220 მანაგაძე რუსუდან გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) ლექცია |
3543.4-3, 3536.4-3, 3535.3-3, 3542.3-3 ჟველია ნონა პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) ლექცია |
--- | --- | |
5-13:00 | 2474, 2472, 2473, 2475 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია |
151528ა გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული |
2465, 2466, 2467, 2464 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია |
3531.4-3, 3541.2-3, 3543.4-3, 3540.3-3 თავდიშვილი მურმან კულტუროლოგია (CUL0007-LS) პრაქტიკული |
3435, 3436 მახარაძე გურამ ზოგადი ენერგეტიკის საფუძვლები (GEPENO3) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 2404, 2401, 2402, 2403 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია |
2468, 2469, 2471, 2470 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია |
3516, 3514 ტორონჯაძე ავთანდილ Электротехника и электрооборудования (ELTEQR3) лекция |
3436 ჯვარელია ნინო შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 4440 ჯვარელია ნინო შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) პრაქტიკული |
--- | 2477, 2476, 2490, 2491 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 3501.2-3, 3502.2-3 გუნია ნანული უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | 0315.2-2ა, 0315.2-5გ, 0315.2-1ბ, 0315.2-5დ, 0315.2-3გ.3-3, 0315.2-3ა.2-3, 0315.2-4.3-3, 0315.2-5ა.3-3, 0315.2-2ბ, 0315.2-2გ, 0315.2-3ბ.2-3, 0315.2-1.3-3, 0315.2-5ბ, 0315.2-2დ ფალავანდიშვილი მეგი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-414 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 3325 ხითარიშვილი ვალერი დახრილ-მიმართული და ჰორიზონტალური ბურღვა (IDHOR03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3314 სარჯველაძე ტარიელ Автоматизация производственных процессов и технические средства управления (APPTMR3) практич. Работа |
--- | 3532, 3535, 3536.2-3 ფოცხვერაშვილი დიანა გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | 3225 სარჯველაძე ტარიელ საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია და მართვის ტექნიკური საშუალებები (APPTM03) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 3531.3-3, 3540.3-3, 3532.3-3, 3536.3-3, 3543.3-3 გულბიანი ნოდარი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
3514 გობეჩია ელენე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 3331 აფციაური ია ვებ ტექნოლოგიები (HTML, JavaScript, JQuery) (WETEC08) ლექცია |
3502 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
--- | 3536.3-3, 3542.2-3, 3543.3-3, 3535.3-3 ჟველია ნონა პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 3325 ხეცურიანი გიორგი საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) პრაქტიკული |
3542.1-3 ნარეშელაშვილი ეკა უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
151534 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული |
3535.2-3 გობეჩია ელენე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 3335 თევზაძე დიანა სამშენებლო, არქიტექტურული და ჰიდროტექნიკური სამუშაოების წარმოების უსაფრთხოება (CARHS03) საკურსო |
--- | 3436 ჯვარელია ნინო საწარმოო სანიტარია (INSAN03) საკურსო |
--- | ||
8-16:00 | 3436 ფრიდონაშვილი დავითი ტრანსპორტის ზოგადი კურსი (GEINT05) პრაქტიკული |
--- | --- | 3435 ფრიდონაშვილი დავითი ტრანსპორტის ზოგადი კურსი (GEINT05) პრაქტიკული |
3540.2-3 მერკვილაძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
3431 ნაბახტიანი გიორგი ოპტიკური ზონდირებისა და დიაგნოსტიკის მეთოდები (OMS0308) პრაქტიკული |
9-17:00 | 3435 ჯვარელია ნინო საწარმოო სანიტარია (INSAN03) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-417 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 3214 ტაბატაძე გოდერძი Менеджмент нефтяных и газовых предприятий (MAOGER3) лекция |
--- | --- |
2-10:00 | 3417 ნევეროვი ანატოლი Охрана труда (LABPRR3) лекция |
--- | --- | 3230 მაისურაძე ნათელა ნავთობგაზიანი ფენის ფიზიკა (PHOGR03) პრაქტიკული |
3220 ბერაძე ნინო ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების გეოლოგიური საფუძვლები (GBDOG03) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | 3330 ნევეროვი ანატოლი უსაფრთხოების ტექნიკა ნავთობგაზსარეწაოებზე, ნავთობისა და გაზის ტრანსპორტირებისას და შენახვისას (STGTK03) ლექცია |
3542, 3543 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლექცია |
3220 ქოიავა ქეთევანი ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება და ექსპლუატაცია (DEVGF03) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 3214 ნევეროვი ანატოლი Техника безопасности на нефтегазопромысловых предприятиях, при транспортировке и хранении нефти и газа (STGTKR3) практич. Работа |
--- | --- | 3543.5-3, 3541.3-3, 3540.4-3, 3531.4-3 თავდიშვილი მურმან კულტუროლოგია (CUL0007-LS) ლექცია |
3314 ნევეროვი ანატოლი Обеспечение безопастности при бурении cкважин (GASDWR3) лекция |
3220 ბერაძე ნინო ნავთობისა და გაზის მარაგების გამოთვლის მეთოდები (OGRCM03) პრაქტიკული |
5-13:00 | 3316.1-3 მაისურაძე ნათელა Геолого-промысловые исследования при бурении (FGSDDR3) лаборат.работа |
3230 მაისურაძე ნათელა გაზის მიწისქვეშა საცავების ექსპლუატაცია (EXUGS03) ლექცია |
3225 ქიტოშვილი მზია ბურღვითი სამუშაოების უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (SAFDW03) პრაქტიკული |
3401, 3402 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობისა და გაზის გეოლოგია (OGGEO03) ლექცია |
3230 მაისურაძე ნათელა გაზის მიწისქვეშა საცავების ექსპლუატაცია (EXUGS03) პრაქტიკული |
3316 ქოიავა ქეთევანი Геолого-промысловые исследования при бурении (FGSDDR3) лекция |
6-14:00 | 3230 ნევეროვი ანატოლი უსაფრთხოების ტექნიკა ნავთობგაზსარეწაოებზე, ნავთობისა და გაზის ტრანსპორტირებისას და შენახვისას (STGTK03) პრაქტიკული |
--- | 3535.1-3, 3543.1-3, 3536.1-3 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
3225 ქიტოშვილი მზია ბურღვითი სამუშაოების უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (SAFDW03) ლექცია |
||
7-15:00 | 3316 ნევეროვი ანატოლი Обеспечение безопастности при бурении cкважин (GASDWR3) лекция |
--- | 3540, 3541 მაჭარაძე მიხეილ ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლექცია |
3431 ნაბახტიანი გიორგი ოპტიკური ზონდირებისა და დიაგნოსტიკის მეთოდები (OMS0308) ლექცია |
||
8-16:00 | 3230 მაისურაძე ნათელა ნავთობგაზსადენების ექსპლუატაცია (OGPIE03) პრაქტიკული |
3360 ლობჟანიძე გელა სამთო საწარმოთა მენეჯმენტი (MAMIE 03) ლექცია |
--- | --- | 3230 ნევეროვი ანატოლი უსაფრთხოების ტექნიკა ნავთობგაზსარეწაოებზე, ნავთობისა და გაზის ტრანსპორტირებისას და შენახვისას (STGTK03) ლექცია |
--- |
9-17:00 | 3220 მაისურაძე ნათელა ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების გეოლოგიური საფუძვლები (GBDOG03) ლექცია |
--- | --- | 3230 მაისურაძე ნათელა ნავთობგაზიანი ფენის ფიზიკა (PHOGR03) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-418 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 3302 კაკულია ზურაბ მელიორაციული ჰიდროგეოლოგია (MEHYD03) ლექცია |
--- | 3302 მარდაშოვი მარინე ჰიდროგეოლოგიური კვლევის მეთოდები (MEHIN03) ლექცია |
3401 გაჩეჩილაძე ნატალია ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
3302 მარდაშოვი მარინე მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (DYNGR03) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 3202 მარდაშოვი მარინე ჰიდროგეოლოგიური კვლევის მეთოდები (MEHIN03) პრაქტიკული |
3402 გაჩეჩილაძე ნატალია ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
3540 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | 3302 კაკულია ზურაბ მელიორაციული ჰიდროგეოლოგია (MEHYD03) პრაქტიკული |
3302 ზაუტაშვილი ნანა ჰიდროგეოქიმია (HCHEM03) ლექცია |
3315 მარდაშოვი მარინე საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) ლექცია |
3202 მარდაშოვი მარინე მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (DYNGR03) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 3202 კაკულია ზურაბ მელიორაციული ჰიდროგეოლოგია (MEHYD03) ლექცია |
3215 კაკულია ზურაბ საინჟინრო მელიორაცია (EIMPL01) ლექცია |
3541, 3540 ზაუტაშვილი ნანა ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლექცია |
|||
5-13:00 | --- | 3542.2-3 ავალიანი ხათუნა ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლაბორატორიული |
3202 კაკულია ზურაბ მელიორაციული ჰიდროგეოლოგია (MEHYD03) პრაქტიკული |
3540.2-3 ავალიანი ხათუნა ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლაბორატორიული |
3541, 3543, 3542 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია |
|
6-14:00 | 3302 მარდაშოვი მარინე ჰიდროგეოლოგიური კვლევის მეთოდები (MEHIN03) პრაქტიკული |
3215 როგავა დავით სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) ლექცია |
3215 როგავა დავით სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) პრაქტიკული |
3315 გორგიძე ლევან საინჟინრო გეოლოგიური სამუშაოების დაგეგმვა (PLENW03) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 3401, 3402 როგავა დავით ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია |
--- | 3542, 3543 ზაუტაშვილი ნანა ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლექცია |
|||
8-16:00 | 3315 როგავა დავით სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) პრაქტიკული |
3543.1-3 ავალიანი ხათუნა ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლაბორატორიული |
3541.2-3 ავალიანი ხათუნა ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლაბორატორიული |
3202 მარდაშოვი მარინე ჰიდროგეოლოგიური კვლევის მეთოდები (MEHIN03) ლექცია |
3215 გორგიძე ლევან საინჟინრო გეოლოგიური სამუშაოების დაგეგმვა (PLENW03) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | 3541.1-3 ავალიანი ხათუნა ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლაბორატორიული |
3542.1-3 ავალიანი ხათუნა ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლაბორატორიული |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-437 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 3201 ჯაფარიძე მანანა მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3316 სარჯველაძე ტარიელ Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) практич. Работа |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3516 თაქთაქიშვილი მიხეილ Физика 2 (PHY02R8) лекция |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | 3517, 3514 თაქთაქიშვილი მიხეილ Физика 2 (PHY02R8) лекция |
3316 სარჯველაძე ტარიელ Электрооборудования буровых установок (EECINR3) практич. Работа |
|
4-12:00 | 151528 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) პრაქტიკული |
3225 ხითარიშვილი ვალერი საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) ლექცია |
3402, 3401 ჯაფარიძე მანანა გეოკარტირება (GEOMA03) ლექცია |
3540.5-3, 3532.4-3, 3536.5-3, 3542.4-3, 3541.4-3 ბურძგლა იზოლდა ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია |
3501 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 3517 ხოხობაშვილი თამარი История Грузии (GEHISR7) лекция |
3201 ჯაფარიძე მანანა მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლექცია |
3536.4-3, 3532.4-3, 3541.3-3, 3540.4-3, 3542.3-3 ბურძგლა იზოლდა ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
3435, 3436 ბუცხრიკიძე დავით მანქანათმშენებლობის ტექნილოგიის საფუძვლები (BBACTER5) ლექცია |
||
6-14:00 | 151531 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული |
3514 გორგიძე დავით Теоретическая механика (TMCMAR1RA1-LPB) პრაქტიკული |
3541 ივანიძე მარეხ მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
3532.1-3 მერკვილაძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 3301.2-3 ჯაფარიძე მანანა მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლაბორატორიული |
3540, 3501, 3502 ჩაჩხიანი ზურაბ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
151527ა ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | 3440, 3441 ხითარიშვილი ვალერი მყარ წიაღისეულზე ჭაბურღილების ბურღვა (DBOSM03) ლექცია |
3502.3-3 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | 3435, 3436 ფრიდონაშვილი დავითი ტრანსპორტის ზოგადი კურსი (GEINT05) ლექცია |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-439 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 3532 ივანიძე დიანა მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
3310 მაღალაშვილი გიორგი მყარი საწვავი სასარგებლო ნამარხები (SOFFU03) ლექცია |
--- | --- | 3210 მაღალაშვილი გიორგი მყარი საწვავი სასარგებლო ნამარხები (SOFFU03) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 3301 მაღალაშვილი გიორგი საქართველოს მადნეული და არამადნეული სასარგებლო წიაღისეული (MNMRG03) ლექცია |
--- | 3401.1-3 ტაბატაძე მანანა გეოტექტონიკა (GEOTC03) ლაბორატორიული |
3416.2-3 ტაბატაძე მანანა Геотектоника с геодинамикой (GTG01R3) лаборат.работа |
3516 ყირმელაშვილი გიორგი Математика II (МАТ02R8) лекция |
|
3-11:00 | 3435 ჯვარელია ნინო შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) პრაქტიკული |
3536, 3535 კვირიკაშვილი თამარ მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია |
3301.1-3 კახაძე რობერტი მეტალთა საბადოების სამრეწველო ტიპები (ITMED03) ლაბორატორიული |
3301 ჯაფარიძე მანანა მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლექცია |
3201 მაღალაშვილი გიორგი საქართველოს მადნეული და არამადნეული სასარგებლო წიაღისეული (MNMRG03) ლექცია |
|
4-12:00 | 3225 ხეცურიანი გიორგი საძიებო სვეტური ბურღვა (ECORD03) პრაქტიკული |
3532.5-3, 3536.6-3, 3540.6-3, 3535.4-3, 3543.6-3, 3541.5-3, 3542.5-3 ფოცხვერაშვილი დიანა გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
3201 კახაძე რობერტი საქართველოს მადნეული და არამადნეული სასარგებლო წიაღისეული (MNMRG03) ლაბორატორიული |
3517, 3514 ყირმელაშვილი გიორგი Математика II (МАТ02R8) лекция |
||
5-13:00 | 151533 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) პრაქტიკული |
3210 გეგია შალვა სასარგებლო წიაღისეულის რაოდენობის განსაზღვრა წიაღში (EVMOD03) ლექცია |
3541.1-3, 3542.1-3, 3536.1-3, 3540.1-3, 3543.1-3, 3532.1-3, 3531.1-3, 3535.1-3 ღიბრაძე რაული სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | --- | --- | 3542.2-3 გუნია ნანული უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
0315.2-3ბ ხითარიშვილი ვალერი გამრუდებული ჭაბურღილების ბურღვა (DRDEW03) ლექცია |
3301.1-3 ჯაფარიძე მანანა მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (OFDST03) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 3201 კახაძე რობერტი მეტალთა საბადოების სამრეწველო ტიპები (ITMED03) ლაბორატორიული |
3231 აბესაძე ეკა საინფორმაციო სისტემების აგება MS SQL server-ის გამოყენებით (DMS11) ლექცია |
--- | |||
8-16:00 | --- | 3432.2-3 კახაძე რობერტი სამთოსამრეწველო გეოლოგია (MIGEO03) ლაბორატორიული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | 3432.1-3 კახაძე რობერტი სამთოსამრეწველო გეოლოგია (MIGEO03) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-419 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 3330 ტაბატაძე გოდერძი ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების, ნავთობგაზსადენებისა და ნავთობგაზსაცავების ექსპლუატაციის ეკონომიკა და მენეჯმენტი (EMOGS03) პრაქტიკული |
3315 კაკულია ზურაბ საინჟინრო მელიორაცია (EIMPL01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 3330 მაისურაძე ნათელა ნავთობგაზსადენების ექსპლუატაცია (OGPIE03) პრაქტიკული |
3330 ტაბატაძე გოდერძი ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების, ნავთობგაზსადენებისა და ნავთობგაზსაცავების ექსპლუატაციის ეკონომიკა და მენეჯმენტი (EMOGS03) ლექცია |
3315 კაკულია ზურაბ საინჟინრო მელიორაცია (EIMPL01) ლექცია |
3290 ლაპიაშვილი მერაბ ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია |
--- | |
3-11:00 | 3335 ნევეროვი ანატოლი მართვის სისტემების, ენერგეტიკის და კავშირგაბმულობის საწარმოების უსაფრთხოება (SAMEC03) ლექცია |
3215 კაკულია ზურაბ საინჟინრო მელიორაცია (EIMPL01) პრაქტიკული |
3516 შანქიშვილი ლამარა Математика II (МАТ02R8) практич. Работа |
3330 მაისურაძე ნათელა ნავთობგაზსადენების ექსპლუატაცია (OGPIE03) საკურსო |
--- | |
4-12:00 | 3330 მაისურაძე ნათელა ნავთობგაზიანი ფენის ფიზიკა (PHOGR03) პრაქტიკული |
3325 ქიტოშვილი მზია ბურღვითი სამუშაოების უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (SAFDW03) ლექცია |
3320 ქოიავა ქეთევანი ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება და ექსპლუატაცია (DEVGF03) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 3316.2-3 ქოიავა ქეთევანი Геолого-промысловые исследования при бурении (FGSDDR3) лаборат.работа |
3325 ლობჟანიძე გელა ბურღვითი სამუშაოების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMDO03) ლექცია |
3335 ნევეროვი ანატოლი მართვის სისტემების, ენერგეტიკის და კავშირგაბმულობის საწარმოების უსაფრთხოება (SAMEC03) პრაქტიკული |
3290 ლაპიაშვილი მერაბ ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
3330 ნევეროვი ანატოლი უსაფრთხოების ტექნიკა ნავთობგაზსარეწაოებზე, ნავთობისა და გაზის ტრანსპორტირებისას და შენახვისას (STGTK03) პრაქტიკული |
3320 ბერაძე ნინო ნავთობისა და გაზის მარაგების გამოთვლის მეთოდები (OGRCM03) პრაქტიკული |
6-14:00 | 3325 ლობჟანიძე გელა ბურღვითი სამუშაოების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMDO03) პრაქტიკული |
3336 ლანჩავა ომარ დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციის დროს (MEPES03) პრაქტიკული |
3365 ლობჟანიძე გელა წიაღისეულის გამდიდრების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMMP03) პრაქტიკული |
3214 ნევეროვი ანატოლი Техника безопасности на нефтегазопромысловых предприятиях, при транспортировке и хранении нефти и газа (STGTKR3) лекция |
3320 ბერაძე ნინო ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების გეოლოგიური საფუძვლები (GBDOG03) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 3330 მაისურაძე ნათელა გაზის მიწისქვეშა საცავების ექსპლუატაცია (EXUGS03) ლექცია |
3336 ლანჩავა ომარ დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციის დროს (MEPES03) ლექცია |
3325 ქიტოშვილი მზია ბურღვითი სამუშაოების უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (SAFDW03) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | 3336 ქიტოშვილი მზია სამთო-მაშველი საქმე (MORED03) ლექცია |
--- | 0315.2-3ბ სარჯველაძე ტარიელ გამრუდებული ჭაბურღილების ბურღვა (DRDEW03) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | --- | 3360 ლობჟანიძე გელა სამთო საწარმოთა მენეჯმენტი (MAMIE 03) პრაქტიკული |
--- | 0315.3/04 ლანჩავა ომარ სიცოცხლის უსაფრთხოება (SAOFL03) ლექცია |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-107 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 3380 გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულის გადამუშავების მანქანა-დანადგარები (MPCAR03) ლექცია |
--- | 3280 გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულის გადამუშავების მანქანა-დანადგარები (MPCAR03) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 3265 არაბიძე ზაური მყარი საწვავი წიაღისეულის გადამუშავების ტექნოლოგიები (SFFPT03) ლექცია |
3265 გამცემლიძე მიხეილ წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | 3365 ტალახაძე დემურ მადნეული წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (OMIET03) ლექცია |
--- | --- | 3265 გამცემლიძე მიხეილ წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) პრაქტიკული |
3365 გამცემლიძე მიხეილ წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) ლექცია |
5-13:00 | --- | --- | --- | 3215 გორგიძე ლევან მეწყრული პროცესების შესწავლა და ექსპერტიზა (STELP03) ლექცია |
3265 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 3365 არაბიძე ზაური მყარი საწვავი წიაღისეულის გადამუშავების ტექნოლოგიები (SFFPT03) ლექცია |
3365 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლექცია |
--- | 3315 გორგიძე ლევან მეწყრული პროცესების შესწავლა და ექსპერტიზა (STELP03) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 3265 ტალახაძე დემურ მადნეული წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (OMIET03) ლექცია |
0315.2-5ა არაბიძე ზაური წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული ტექნოლოგიის კვლევა (GEMTR03) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 0315.2-5ა ტალახაძე დემურ კეთილშობილი და იშვიათლითონიანი მადნების გამდიდრების ტექნოლოგია (PRMOT03) ლექცია |
0315.2-5ა თევზაძე დარეჯან წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური ტექნოლოგიის კვლევა და ფლოტორეაგენტების ტექნოლოგია (PMEFT03) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 0315.3/05 ტალახაძე დემურ მინერალური ნედლეულის გადამუშავების თანამედროვე კომბინირებული ტექნოლოგიები (MCTDM03) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-326 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 3260 ლებანიძე ზურაბ სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3417 გუჯაბიძე ირაკლი Геомеханика (GEOMER3) лекция |
3-11:00 | 3441, 3440 გოჩოლეიშვილი აკაკი მიწისქვეშა ნაგებობების და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (UNDBB03) ლექცია |
--- | --- | --- | 3360 კავთიაშვილი უშანგი საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | --- | 3260 ლებანიძე ზურაბ ქანებისა და სამთო პროცესების ფიზიკა (PROCP03) ლექცია |
--- | ||
5-13:00 | 3260 კავთიაშვილი უშანგი საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) ლექცია |
--- | 3260 შარაშენიძე თამაზ ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) პრაქტიკული |
3360 ლებანიძე ზურაბ ქანებისა და სამთო პროცესების ფიზიკა (PROCP03) ლექცია |
3417 ლებანიძე ზურაბ Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) лекция |
|
6-14:00 | --- | 3360 შარაშენიძე თამაზ ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (TOMIW03) ლექცია |
3260 გოჩოლეიშვილი აკაკი გვირაბების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (CMSTU03) ლექცია |
|||
7-15:00 | 3360 გოჩოლეიშვილი აკაკი გვირაბების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (CMSTU03) ლექცია |
3255 კავთიაშვილი უშანგი სამთო წარმოების ტექნოლოგია (MMTEC03) ლექცია |
3260 ლობჟანიძე გელა სამთო საწარმოთა მენეჯმენტი (MAMIE 03) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | 3417 ლებანიძე ზურაბ Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) лекция |
--- | --- | 3417 გუჯაბიძე ირაკლი Геомеханика (GEOMER3) лекция |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-239 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1516 ინაძე რამაზ გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
3431, 3432 ხოხიაშვილი ეკატერინე გეოინფორმაციული სისტემები 2 (GIS0203) ლექცია |
3432, 3431 პაპაჩაშვილი თამარ გეოინფორმაციული კარტოგრაფიის საფუძვლები 2 (GIC0203) ლექცია |
3431 კენკებაშვილი სოფიკო ციფრული ფოტოგრამმეტრია 2 (DIP0203) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | 3432 ტურაბელიძე ნაუმ მიწათმოწყობა (LANUN04) ლექცია |
--- | 3431.2-3 აბულაძე გიორგი დისტანციური ზონდირება 2 (RES0203) ლაბორატორიული |
6501 სადუნიშვილი მარეხი გეოდეზიური საველე პრაქტიკა (FGEOP03) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | |
3-11:00 | 3531, 3532 კენკებაშვილი სოფიკო შესავალი ციფრულ ფოტოგრამმეტრიაში (INFOT03) ლექცია |
--- | 3532, 3531 ცხადაძე თეიმურაზ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლექცია |
3431.1-3 აბულაძე გიორგი დისტანციური ზონდირება 2 (RES0203) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | 3390 მესხი მურმან გამოყენებითი გეოდეზია 2 (AGE0203) ლექცია |
3431, 3432 აბულაძე გიორგი დისტანციური ზონდირება 2 (RES0203) ლექცია |
--- | 1506 გაბეჩავა კალენიკე გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
5-13:00 | --- | --- | 0315.2-1 მესხი მურმან საყრდენი გეოდეზიური ქსელები (GEREN03) ლექცია |
3432.2-3 აბულაძე გიორგი დისტანციური ზონდირება 2 (RES0203) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | 1505 გაბეჩავა კალენიკე გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
3540, 3541 ცხადაძე თეიმურაზ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლექცია |
--- | 3432.1-3 აბულაძე გიორგი დისტანციური ზონდირება 2 (RES0203) ლაბორატორიული |
6506 პაპავა თეიმურაზ გეოდეზიური საველე პრაქტიკა (FGEOP03) სასწავლო პრაქტიკა |
1508 გაბეჩავა კალენიკე გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
7-15:00 | 3542, 3543 ცხადაძე თეიმურაზ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლექცია |
3516 ცუცქირიძე სერგო Основы геодезии и топографии (FGETOR3) лаборат.работа |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | 3231, 3331 ბოტკოველი დიანა დისტანციური ზონდირება და ფოტოგრამმეტრია (REMSP03) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 3502, 3501 გაბეჩავა კალენიკე გეოდეზია ტოპოგრაფიიის საფუძვლებით (GEWTB03) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-242 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1517 კუსრაშვილი გოჩა გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | 1512 კუსრაშვილი გოჩა გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 1501 ახალაძე ნინო გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
3432 სადუნიშვილი მარეხი ძირითადი გეოდეზიური სამუშაოები (BGEOW03) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
3-11:00 | 1515 პაპავა დავით გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | 3432 ფირალიშვილი სულიკო ძირითადი გეოდეზიური სამუშაოები (BGEOW03) ლექცია |
3516 ჭყოიძე რამაზ Сопротивление материалов (STMA1R1) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 3390 ფირალიშვილი სულიკო უმაღლესი გეოდეზია (HIGEO03) ლექცია |
--- | 1514 ძაძამია კახაბერ გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
3290 ფირალიშვილი სულიკო უმაღლესი გეოდეზია (HIGEO03) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | 3255 კიკაბიძე ანტონ სამთო გეომეტრია 2 (MGE0203) ლექცია |
3290 აბაშიძე ვახტანგ გეოდეზიური გრავიმეტრია (GGRAV03) ლექცია |
3255 შატბერაშვილი გრიგოლ სამთო გეომეტრია 2 (MGE0203) პრაქტიკული |
3390 აბაშიძე ვახტანგ გეოდეზიური გრავიმეტრია (GGRAV03) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | 3290 აბაშიძე ვახტანგ გეოდეზიური გრავიმეტრია (GGRAV03) პრაქტიკული |
--- | 3390 აბაშიძე ვახტანგ გეოდეზიური გრავიმეტრია (GGRAV03) პრაქტიკული |
1507 ერქომაიშვილი ირაკლი გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
||
7-15:00 | 0315.3/1 კიკაბიძე ანტონ მარკშაიდერული სამუშაოები წიაღისეულის მოპოვებისას (MSWME03) ლექცია |
0315.3/1 კიკაბიძე ანტონ მარკშაიდერული სამუშაოები წიაღისეულის მოპოვებისას (MSWME03) ლექცია |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-330 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 3440, 3441 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (TEMECR7) პრაქტიკული |
1502 გელაშვილი მირიან გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
3440, 3441 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლექცია |
6508 ცუცქირიძე სერგო გეოდეზიური საველე პრაქტიკა (FGEOP03) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 3290 მესხი მურმან გამოყენებითი გეოდეზია 2 (AGE0203) ლექცია |
6502 ჭიაურელი გიორგი გეოდეზიური საველე პრაქტიკა (FGEOP03) სასწავლო პრაქტიკა |
6504 სადუნიშვილი მარეხი გეოდეზიური საველე პრაქტიკა (FGEOP03) სასწავლო პრაქტიკა |
||
3-11:00 | 1510 ინაძე რამაზ გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
151417 ნემსიწვერიძე ვაჟა გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
3255 მესხი მურმან გეოდეზიური სამუშაოები მარკშაიდერიაში 2 (GEW0203) ლექცია |
1525 ცუცქირიძე სერგო გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
||
4-12:00 | 1513 პაპავა დავით გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
6507 ჭიაურელი გიორგი გეოდეზიური საველე პრაქტიკა (FGEOP03) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | |||
5-13:00 | --- | 3514 გორგიძე დავით Теоретическая механика (TMCMAR1RA1-LPB) ლექცია |
3231 მესხი მურმან საინჟინრო გეოდეზია 4 (EGE0403) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | --- | 151416 ნემსიწვერიძე ვაჟა გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
1509 ძაძამია კახაბერ გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
3331 მესხი მურმან საინჟინრო გეოდეზია 4 (EGE0403) ლექცია |
1518 ერქომაიშვილი ირაკლი გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
--- |
7-15:00 | 3517 ლობჟანიძე გელა Основы экономики (THEFUR7) практич. Работа |
0315.2-1 მესხი მურმან საყრდენი გეოდეზიური ქსელები (GEREN03) პრაქტიკული |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-332 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1500 კუსრაშვილი გოჩა გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
3290 მათიაშვილი ნოდარ თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები (MOGES03) ლექცია |
1503 ინაძე რამაზ გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
2-10:00 | 1504 ახალაძე ნინო გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
3255 მათიაშვილი ნოდარ სამარკშაიდერო ინსტრუმენტები და ხელსაწყოები (MIINS03) ლექცია |
--- | 6505 ჭიაურელი გიორგი გეოდეზიური საველე პრაქტიკა (FGEOP03) სასწავლო პრაქტიკა |
||
3-11:00 | 3432 ქვაცაბაია ფატიმა მიწათმოწყობა (LANUN04) პრაქტიკული |
3390 მათიაშვილი ნოდარ თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები (MOGES03) ლექცია |
1511 გელაშვილი მირიან გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | ||
4-12:00 | --- | 3290 ქვაცაბაია ფატიმა აშენებული ტერიტორიების კადასტრი (CADCT03) ლექცია |
1519 კიკაბიძე ანტონ გეოდეზია 2 (GDS0203) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | ||
5-13:00 | --- | 0315.2-1 ტურაბელიძე ნაუმ გეოდეზიური სამუშაოები მიწათმოწყობაში (GWOUL03) ლექცია |
3290 ქვაცაბაია ფატიმა აშენებული ტერიტორიების კადასტრი (CADCT03) პრაქტიკული |
0315.2-1 ტურაბელიძე ნაუმ გეოდეზიური სამუშაოები მიწათმოწყობაში (GWOUL03) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 3390 ქვაცაბაია ფატიმა აშენებული ტერიტორიების კადასტრი (CADCT03) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 3390 ქვაცაბაია ფატიმა აშენებული ტერიტორიების კადასტრი (CADCT03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 3517 ლობჟანიძე გელა Основы экономики (THEFUR7) лекция |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-318 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 3501, 3502 შარიქაძე მევლუდ ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლექცია |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 3502 კოკოლაშვილი ირმა პალეონტოლოგია (PALEO03) პრაქტიკული |
--- | --- | 3543.1-3 წერეთელი ივერი გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | --- | 3501 შარიქაძე მევლუდ ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | 3401 ლომინაძე თამაზ საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) პრაქტიკული |
3543, 3542 წერეთელი ივერი გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლექცია |
--- | 3402 ლომინაძე თამაზ საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 3432 კელეპტრიშვილი შალვა საქართველოს გეოგრაფია, გეომორფოლოგია (GEMOR03) პრაქტიკული |
3501 კოკოლაშვილი ირმა პალეონტოლოგია (PALEO03) პრაქტიკული |
--- | 3432, 3431 კელეპტრიშვილი შალვა საქართველოს გეოგრაფია, გეომორფოლოგია (GEMOR03) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | 3431 კელეპტრიშვილი შალვა საქართველოს გეოგრაფია, გეომორფოლოგია (GEMOR03) პრაქტიკული |
3540, 3541 წერეთელი ივერი გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლექცია |
3314/2, 3414 მიქაძე ხათუნა Региональная геология (REGGER3) лекция |
||
7-15:00 | --- | 0315.2-2ბ მიქაძე ხათუნა უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PAINV03) პრაქტიკული |
3416 მიქაძე ხათუნა Региональная геология (REGGER3) лекция |
3501, 3502 კოკოლაშვილი ირმა პალეონტოლოგია (PALEO03) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 3542.2-3 მიქაძე ხათუნა გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლაბორატორიული |
0315.2-2ბ მიქაძე ხათუნა უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PAINV03) ლექცია |
3536, 3532, 3535 მიქაძე ხათუნა ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | 3401, 3402 მიქაძე ხათუნა საქართველოს გეოლოგია (GEORG03) ლექცია |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | 0315.2-2ბ მიქაძე ხათუნა ხერხემლიანების პალეონტოლოგია (PALVE03) პრაქტიკული |
--- | 0315.2-2ბ მიქაძე ხათუნა ხერხემლიანების პალეონტოლოგია (PALVE03) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-308 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 3210 ბლუაშვილი დავით გეოტექტონიკა გეოდინამიკით (GETGE03) ლექცია |
3314/2, 3414 ბლუაშვილი დავით Геотектоника с геодинамикой (GTG01R3) лекция |
3310 ბლუაშვილი დავით გეოტექტონიკა გეოდინამიკით (GETGE03) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | 3416 ბლუაშვილი დავით Геотектоника с геодинамикой (GTG01R3) лекция |
3401, 3402 ფარადაშვილი ირინა მაგმური ქანების პეტროგრაფია (PETMR03) ლექცია |
3401, 3402 ბლუაშვილი დავით გეოტექტონიკა (GEOTC03) ლექცია |
--- | 3310 გორგიძე თამარი პეტროგრაფია-ლითოლოგია (PELIT03) ლექცია |
4-12:00 | 112356 გაჩეჩილაძე ხათუნა ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლაბორატორიული |
3201 ბლუაშვილი დავით მეტალთა საბადოების სამრეწველო ტიპები (ITMED03) ლექცია |
112370 გველესიანი სულხან ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლაბორატორიული |
112369 გველესიანი სულხან ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | 3301 ბლუაშვილი დავით მეტალთა საბადოების სამრეწველო ტიპები (ITMED03) ლექცია |
112357 გაჩეჩილაძე ხათუნა ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლაბორატორიული |
112373 სესკურია ოლღა ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლაბორატორიული |
|||
6-14:00 | --- | 3432 ბლუაშვილი დავით სამთოსამრეწველო გეოლოგია (MIGEO03) ლექცია |
--- | --- | ||
7-15:00 | 112357, 112355, 112356 გაჩეჩილაძე ხათუნა ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლექცია |
3210 გორგიძე თამარი პეტროგრაფია-ლითოლოგია (PELIT03) ლექცია |
--- | --- | 112369, 112370, 112368 გველესიანი სულხან ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლექცია |
3502, 3501 ახვლედიანი ია კრისტალოგრაფია (KRIST03) ლექცია |
8-16:00 | 112371 სესკურია ოლღა ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლაბორატორიული |
112372 სესკურია ოლღა ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლაბორატორიული |
112368 გველესიანი სულხან ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | 112372, 112373, 112371 ფოფორაძე ნოდარ ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლექცია |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-404 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 3516 გორგიძე დავით Теоретическая механика (TMCMAR1RA1-LPB) практич. Работа |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3301 ტაბატაძე გოდერძი გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) ლექცია |
3514 ჭყოიძე რამაზ Сопротивление материалов (STMA1R1) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 3214 ტაბატაძე გოდერძი Менеджмент нефтяных и газовых предприятий (MAOGER3) практич. Работа |
--- | --- |
4-12:00 | 3365 ლობჟანიძე გელა წიაღისეულის გამდიდრების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMMP03) ლექცია |
3301 ტაბატაძე გოდერძი გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) პრაქტიკული |
3225 ლობჟანიძე გელა ბურღვითი სამუშაოების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMDO03) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | 3402 კახაძე ბეჟანი გეოლოგიურ საძიებო დარგის ეკონომიკა (ECFGE03) პრაქტიკული |
--- | 3230 ტაბატაძე გოდერძი ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების, ნავთობგაზსადენებისა და ნავთობგაზსაცავების ექსპლუატაციის ეკონომიკა და მენეჯმენტი (EMOGS03) ლექცია |
3517 გორგიძე დავით Теоретическая механика 1 (TMEC1R1) практич. Работа |
--- |
6-14:00 | 3265 ლობჟანიძე გელა წიაღისეულის გამდიდრების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMMP03) ლექცია |
3401 კახაძე ბეჟანი გეოლოგიურ საძიებო დარგის ეკონომიკა (ECFGE03) პრაქტიკული |
3432 ლობჟანიძე გელა დარგის ეკონომიკა და მენეჯმენტი (FIECM 03) ლექცია |
3230 ტაბატაძე გოდერძი ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების, ნავთობგაზსადენებისა და ნავთობგაზსაცავების ექსპლუატაციის ეკონომიკა და მენეჯმენტი (EMOGS03) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 3516 გორგიძე დავით Теоретическая механика (TMCMAR1RA1-LPB) лекция |
3432 ლობჟანიძე გელა დარგის ეკონომიკა და მენეჯმენტი (FIECM 03) პრაქტიკული |
3201 ტაბატაძე გოდერძი გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) ლექცია |
3225 ლობჟანიძე გელა ბურღვითი სამუშაოების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMDO03) ლექცია |
3517 გორგიძე დავით Теоретическая механика 1 (TMEC1R1) лекция |
--- |
8-16:00 | 3260 ლობჟანიძე გელა სამთო საწარმოთა მენეჯმენტი (MAMIE 03) პრაქტიკული |
3401, 3402 კახაძე ბეჟანი გეოლოგიურ საძიებო დარგის ეკონომიკა (ECFGE03) ლექცია |
--- | 3201 ტაბატაძე გოდერძი გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (MMANG03) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | 3265 ლობჟანიძე გელა წიაღისეულის გამდიდრების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (ECMMP03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-432 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 3202 მარდაშოვი მარინე მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (DYNGR03) ლექცია |
3315 ლაპიაშვილი მერაბ ტერიტორიის ათვისების საინჟინრო გეოლოგიური პირობები (EGTER03) პრაქტიკული |
3202 ქიტიაშვილი ნანა საქართველოს სასმელი, მინერალური, თერმული და სამრეწველო წყლები (PMTIW03) პრაქტიკული |
3215 ლაპიაშვილი მერაბ ტერიტორიის ათვისების საინჟინრო გეოლოგიური პირობები (EGTER03) პრაქტიკული |
3390 ლაპიაშვილი მერაბ ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 3540.1-3 ავალიანი ხათუნა ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლაბორატორიული |
--- | ||||
3-11:00 | 3202 ზაუტაშვილი ნანა ჰიდროგეოქიმია (HCHEM03) პრაქტიკული |
3315 მარდაშოვი მარინე მეწყრული პროცესების შესწავლა და ექსპერტიზა (STELP03) პრაქტიკული |
3390 ლაპიაშვილი მერაბ ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (GEENG03) ლექცია |
--- | ||
4-12:00 | 3215 მარდაშოვი მარინე მეწყრული პროცესების შესწავლა და ექსპერტიზა (STELP03) პრაქტიკული |
3315 მარდაშოვი მარინე საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) პრაქტიკული |
3543.2-3 ავალიანი ხათუნა ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (GEHYD03) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 3202 ზაუტაშვილი ნანა ჰიდროგეოქიმია (HCHEM03) ლექცია |
3302 მარდაშოვი მარინე მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (DYNGR03) ლექცია |
3315 ლაპიაშვილი მერაბ ტერიტორიის ათვისების საინჟინრო გეოლოგიური პირობები (EGTER03) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | 3202 ქიტიაშვილი ნანა საქართველოს სასმელი, მინერალური, თერმული და სამრეწველო წყლები (PMTIW03) ლექცია |
3302 ქიტიაშვილი ნანა საქართველოს სასმელი, მინერალური, თერმული და სამრეწველო წყლები (PMTIW03) ლექცია |
3215 ლაპიაშვილი მერაბ ტერიტორიის ათვისების საინჟინრო გეოლოგიური პირობები (EGTER03) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | 3315 ჯიქია თამაზი საინჟინრო გეოლოგიური სამუშაოების დაგეგმვა (PLENW03) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | 3215 მარდაშოვი მარინე საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) ლექცია |
3302 ქიტიაშვილი ნანა საქართველოს სასმელი, მინერალური, თერმული და სამრეწველო წყლები (PMTIW03) პრაქტიკული |
3215 მარდაშოვი მარინე საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (BENGG03) პრაქტიკული |
3302 ზაუტაშვილი ნანა ჰიდროგეოქიმია (HCHEM03) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | 3215 ჯიქია თამაზი საინჟინრო გეოლოგიური სამუშაოების დაგეგმვა (PLENW03) ლექცია |
3315 როგავა დავით სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (BSENG03) ლექცია |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-320 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 3230 მანაგაძე რუსუდან გეოფიზიკური მონაცემების ინტერპრეტაცია (INGDW03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3416.1-3 ბარაბაძე თეიმურაზ Нефтегазопромысловая геология (GOGGER3) лаборат.работа |
3230 მანაგაძე რუსუდან გეოფიზიკური მონაცემების ინტერპრეტაცია (INGDW03) ლექცია |
3314/2.1-3, 3414.1-3 ბარაბაძე თეიმურაზ Нефтегазопромысловая геология (GOGGER3) лаборат.работа |
3220 ჯიქია ნიაზ მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 3214 დურგლიშვილი გიორგი Разработка нефтяных и газовых месторождений 2 (DEO01R3) лекция |
--- | |||
4-12:00 | --- | 3320 რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ სარეწაო გეოფიზიკა (GRAGE03 ) პრაქტიკული |
3330 კუმელაშვილი მარინე საქართველოს ნავთობისა და გაზის რესურსები (GEOGR03) ლექცია |
3314/2, 3414 ბარაბაძე თეიმურაზ Нефтегазопромысловая геология (GOGGER3) лекция |
--- | --- |
5-13:00 | 3330 კუმელაშვილი მარინე საქართველოს ნავთობისა და გაზის რესურსები (GEOGR03) პრაქტიკული |
3416.2-3 ბარაბაძე თეიმურაზ Нефтегазопромысловая геология (GOGGER3) лаборат.работа |
3416 ბარაბაძე თეიმურაზ Нефтегазопромысловая геология (GOGGER3) лекция |
--- | --- | |
6-14:00 | 3401 კუმელაშვილი მარინე ნავთობისა და გაზის გეოლოგია (OGGEO03) პრაქტიკული |
3402 კუმელაშვილი მარინე ნავთობისა და გაზის გეოლოგია (OGGEO03) პრაქტიკული |
3314/2.2-3, 3414.2-3 ბარაბაძე თეიმურაზ Нефтегазопромысловая геология (GOGGER3) лаборат.работа |
3230 კუმელაშვილი მარინე საქართველოს ნავთობისა და გაზის რესურსები (GEOGR03) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 3230 კუმელაშვილი მარინე საქართველოს ნავთობისა და გაზის რესურსები (GEOGR03) ლექცია |
3220 რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ სარეწაო გეოფიზიკა (GRAGE03 ) პრაქტიკული |
--- | 0315.2-3ა კუმელაშვილი მარინე ნავთობისა და გაზის წარმოშობა და გავრცელება (OGOSP03) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 3330 ჯავახიშვილი თენგიზ ნავთობგაზსადენების მოწყობილობები და დანადგარები (MEPIP03) ლექცია |
--- | 0315.2-3ა ჩახნაშვილი ნინო ნავთობისა და გაზის საბადოების დაზვერვის მეთოდიკა (MEPOG03) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | 0315.2-3ა კუმელაშვილი მარინე ნავთობისა და გაზის წარმოშობა და გავრცელება (OGOSP03) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 0315.2-3ა ჩახნაშვილი ნინო ნავთობისა და გაზის საბადოების დაზვერვის მეთოდიკა (MEPOG03) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-428 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 3416 მაჭავარიანი ნოდარ Бурение скважин (WELLDR3) практич. Работа |
--- | 3416 მაჭავარიანი ნოდარ Бурение скважин (WELLDR3) лекция |
3225 მაჭავარიანი ნოდარ ჭაბურღილების დამთავრება (WELCO03) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 3325 მაჭავარიანი ნოდარ ჭაბურღილების დამთავრება (WELCO03) პრაქტიკული |
3314 მაჭავარიანი ნოდარ Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) практич. Работа |
||
3-11:00 | --- | 3314 მაჭავარიანი ნოდარ Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) лекция |
--- | 3225 ხითარიშვილი ვალერი დახრილ-მიმართული და ჰორიზონტალური ბურღვა (IDHOR03) ლექცია |
3325 მაჭავარიანი ნოდარ ჭაბურღილების დამთავრება (WELCO03) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | --- | 3314/2, 3414 გოგუაძე ირაკლი Бурение скважин (WELLDR3) лекция |
--- | 0315.2-3ბ მაჭავარიანი ნოდარ გართულებები ჭაბურღილების ბურღვისას და მათთან ბრძოლა (WDPRO03) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | 3314 გოგუაძე ირაკლი Автоматизация производственных процессов и технические средства управления (APPTMR3) лекция |
3225 ტურიაშვილი თამარ ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება და ინოვაციური ტექნოლოგიები (MTPIT03) პრაქტიკული |
3314 სარჯველაძე ტარიელ Электрооборудования буровых установок (EECINR3) практич. Работа |
0315.2-3ბ მაჭავარიანი ნოდარ გართულებები ჭაბურღილების ბურღვისას და მათთან ბრძოლა (WDPRO03) ლექცია |
|
6-14:00 | 3225 გოგუაძე ირაკლი ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება და ინოვაციური ტექნოლოგიები (MTPIT03) ლექცია |
3316 გოგუაძე ირაკლი Технологии бурения нефтяных и газовых скважин 2 (ODT02R3) лекция |
3325 ტურიაშვილი თამარ ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება და ინოვაციური ტექნოლოგიები (MTPIT03) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 3325 გოგუაძე ირაკლი საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია და მართვის ტექნიკური საშუალებები (APPTM03) ლექცია |
3316 გოგუაძე ირაკლი Автоматизация производственных процессов и технические средства управления (APPTMR3) лекция |
--- | 3316 გოგუაძე ირაკლი Электрооборудования буровых установок (EECINR3) лекция |
3225 მაჭავარიანი ნოდარ ჭაბურღილების დამთავრება (WELCO03) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 3225 გოგუაძე ირაკლი საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია და მართვის ტექნიკური საშუალებები (APPTM03) ლექცია |
3325 გოგუაძე ირაკლი ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება და ინოვაციური ტექნოლოგიები (MTPIT03) ლექცია |
3314 გოგუაძე ირაკლი Электрооборудования буровых установок (EECINR3) лекция |
--- | ||
9-17:00 | --- | 0315.2-3ბ გოგუაძე ირაკლი ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიური პროცესების პროექტირება (TEPDW03) ლექცია |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | 0315.2-3ბ ტურიაშვილი თამარ ჭაბურღილების რეცხვა (FOWEL03) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-215 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 151502.1-5 ნარუსლიშვილი ჯულიეტა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 151503.2-5 ბოჭორიშვილი მიხეილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 108466 ინვია ნიკოლოზ სამედიცინო ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (STEDK08) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 108370/3, 108270/3 გოდერძიშვილი გელა ჰელიოენერგეტიკა (HEL1308) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-217 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8506 ჩხარტიშვილი ლევან სტატისტიკური ფიზიკა (TPH1208) ლექცია |
3-11:00 | 151505.2-5 ნატროშვილი მარიამ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 108370/1 კერვალიშვილი პაატა საინფორმაციო ტექნოლოგიების ფიზიკური საფუძვლები (PIT1108) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 1515.1-1 პოკლება არჩილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108270/3, 108370/3 ჩიქოვანი რაფიელი ელექტრონული პროდუქციის წარმოების ორგანიზაცია და მენეჯმენტი (TFM1308) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108370/2, 108270/2 გობრონიძე ვალერიან ოპტიკა და ელექტრონიკა მედიცინაში (OEM1208) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-221 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151327.2-5, 151303.2-5 ხუბუა ჯემალ ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 108370/4, 108270/4 გაფიშვილი ნოდარ ელექტრო ხელსაწყოების და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RED1408) ლექცია |
1515.2-1 ჭირაქაძე არჩილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-321 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108370/4, 108270/4 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ ელექტრონული ხელსაწყოების და ნაწარმის ტექნიკური დიაგნოსტიკა (TDE1408) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8505, 8505/2, 8505/1 ხაჩიძე თენგიზ მიკროელექტრონიკა (MEL2008) ლექცია |
6-14:00 | --- | 108472, 108470, 108471 გიგინეიშვილი აკაკი ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PSI1708) ლექცია |
--- | --- | --- | 108370/2 გობრონიძე ვალერიან ოპტიკა და ელექტრონიკა მედიცინაში (OEM1208) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108270/3, 108370/3 გოდერძიშვილი გელა ჰელიოენერგეტიკა (HEL1308) საკურსო |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-323 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 151505.1-5 ნარუსლიშვილი ჯულიეტა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 108370/2, 108270/2 ნაბახტიანი გიორგი ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 108370/2 ნაბახტიანი გიორგი რადიაციული დოზიმეტრია (RID1208) პრაქტიკული |
108270/2 ნაბახტიანი გიორგი რადიაციული დოზიმეტრია (RID1208) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | 108566 კერვალიშვილი პაატა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 8505, 8505/2, 8505/1 ხაჩიძე თენგიზ მიკროელექტრონიკა (MEL2008) პრაქტიკული |
--- | D.8505 გიგინეიშვილი აკაკი გამოყენებითი ფიზიკის სპეციალური თავები 2 (SAP3208) ლექცია |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-325 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108270/3, 108370/3 ჩიქოვანი რაფიელი ელექტრონული პროდუქციის წარმოების ორგანიზაცია და მენეჯმენტი (TFM1308) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108566 კერვალიშვილი პაატა ბიოფიზიკა (BPHS108) პრაქტიკული |
108270/2 გობრონიძე ვალერიან ოპტიკა და ელექტრონიკა მედიცინაში (OEM1208) პრაქტიკული |
108370/2 ბერბერაშვილი თამარი არამაიონებელი გამოსხივებით გამოსახულებების მიღება მედიცინაში (RPR1208) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 151503.1-5 ნარუსლიშვილი ჯულიეტა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 108370/1 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ ტექნოლოგიური პროცესებისა და ხელსაწყოების მათემატიკური მოდელირება (MPD1108) პრაქტიკული |
108370/1 კერვალიშვილი პაატა საინფორმაციო ტექნოლოგიების ფიზიკური საფუძვლები (PIT1108) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 108370/1 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ ტექნოლოგიური პროცესებისა და ხელსაწყოების მათემატიკური მოდელირება (MPD1108) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | D.8505 გიგინეიშვილი აკაკი გამოყენებითი ფიზიკის სპეციალური თავები 2 (SAP3208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 108370/3, 108270/3 გოდერძიშვილი გელა ჰელიოენერგეტიკა (HEL1308) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-326 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108508 კოტეტიშვილი ქეთევან ფიზიკის შესავალი (FISE08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151526 კოტეტიშვილი ქეთევან ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | 108508 კოტეტიშვილი ქეთევან ფიზიკის შესავალი (FISE08) ლექცია |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 151526 კოტეტიშვილი ქეთევან ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
108472, 108470, 108471 გლურჯიძე ლევან ფიზიკა 4.1 (PHY1408) ლექცია |
6-14:00 | --- | 108370/2, 108270/2 კოტეტიშვილი ქეთევან არამაიონებელი გამოსხივებით გამოსახულებების მიღება მედიცინაში (RPR1208) ლექცია |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 108270/4, 108370/4 ძიგრაშვილი თეიმურაზ კვლევის დიფრაქციული მეთოდები და კომპიუტერული მოდელირების ელემენტები (DMI1408) ლექცია |
--- | --- | 108572, 108570, 108571, 108573 გლურჯიძე ლევან ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლექცია |
108406, 108405 გლურჯიძე ლევან ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია |
8-16:00 | --- | 108570, 108572, 108571, 108573 ნარჩემაშვილი მედეა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-327 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151303.1-5, 151327.1-5 კაპანაძე ანდრო ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული |
151502.2-5 ბოჭორიშვილი მიხეილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 108270/4, 108370/4 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ ელექტრონული ხელსაწყოების და ნაწარმის ტექნიკური დიაგნოსტიკა (TDE1408) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 151504.2-5 ბოჭორიშვილი მიხეილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 108270/2 ბერბერაშვილი თამარი არამაიონებელი გამოსხივებით გამოსახულებების მიღება მედიცინაში (RPR1208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-328 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-329 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108370/3, 108270/3 ვეფხვაძე მიხეილ მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8506 ჩხარტიშვილი ლევან სტატისტიკური ფიზიკა (TPH1208) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 108582.1-8 ბაბლიძე რობერტი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108583.2-8 ცირეკიძე მზია ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | --- | --- | 108566 კერვალიშვილი პაატა ბიოფიზიკა (BPHS108) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | 151504.1-5 ნარუსლიშვილი ჯულიეტა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108270/3, 108370/3 დადიანი თეიმურაზ მიკროელექტრონული ხელსაწყოების პროექტირება (MDD 1308) პრაქტიკული |
--- | 1504.2-1 ტაბატაძე გრიშა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | 108370/3, 108270/3 დადიანი თეიმურაზ მიკროელექტრონული ხელსაწყოების პროექტირება (MDD 1308) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-222 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108370/1 ჯიშიაშვილი დავით ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108370/1 ჯიშიაშვილი დავით ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) ლექცია |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 108270/3, 108370/3 დარსაველიძე გიორგი საყოფაცხოვრებო ელექტრონული ტექნიკა (HES1308) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 108270/3, 108370/3 ჯიშიაშვილი დავით ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) ლექცია |
--- | 108270/3, 108370/3 დარსაველიძე გიორგი საყოფაცხოვრებო ელექტრონული ტექნიკა (HES1308) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 108370/3, 108270/3 ჯიშიაშვილი დავით ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (INT1708) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 8505, 8505/2, 8505/1 ჯიშიაშვილი დავით ნანოტექნოლოგია (NTG2008) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 8505/2, 8505, 8505/1 ჯიშიაშვილი დავით ნანოტექნოლოგია (NTG2008) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-224 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108270/3, 108370/3 გზირიშვილი დავით მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-324 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 4590ა.1-4 ესიავა ნონა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-330 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2508.1-2 ხოჭოლავა დარეჯან ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2507.2-2 შოგირაძე მარინე ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 2574.1-2 ბუაჩიძე ზაქარია ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2564.2-2 კობაიძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2570.1-2 ბიბილური მალხაზ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | 2573.2-2 ჭირაქაძე არჩილ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2572.2-2 ჭირაქაძე არჩილ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2575.1-2 ბერიძე მანანა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | 2568.2-2 მელაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2567.2-2 შოგირაძე მარინე ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
|||
6-14:00 | 2576.1-2 გიორგაძე ირმა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2569.2-2 მელაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
7-15:00 | 2565.1-2 გიორგაძე ირმა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2566.1-2 გიორგაძე ირმა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | 2501.1-2 ბერიძე მანანა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | 108470 გიგინეიშვილი აკაკი ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PSI1708) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-332 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2563.1-2 ჯანდიერი გიორგი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2504.1-2 რთველიაშვილი სესილი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2571.1-2 ნაჭყებია დათო ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2561.1-2 ჯანდიერი გიორგი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | 2591.2-2 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 108405.2-8 ბერბერაშვილი თამარი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
|||
4-12:00 | 2577.1-2 ვეფხვაძე მიხეილ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2560.1-2 ჯანდიერი გიორგი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
108406.2-8 ბერბერაშვილი თამარი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 2509.2-2 გერასიმოვი ალექსი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
4530.2-4 მეცხვარიშვილი მაგდა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | |||
6-14:00 | 2502.2-2 მამისაშვილი ნანა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2506.2-2 მიქელაშვილი ვლადიმერ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | 4590.1-4 ფაღავა თეიმურაზ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | 4530ა.1-4 ფაღავა თეიმურაზ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2505.1-2 რთველიაშვილი სესილი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2590.2-2 შენგელია მარინა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2503.2-2 მამისაშვილი ნანა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2562.1-2 ჯანდიერი გიორგი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-413 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 1500.1-1 ესაკია აბესალომი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1514.2-1 ბერიძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | 2539 გერასიმოვი ალექსი общая физика 2 (GPYS2008) лаборат.работа |
108370/4 ბერიკაშვილი თეიმურაზ კვლევის დიფრაქციული მეთოდები და კომპიუტერული მოდელირების ელემენტები (DMI1408) ლაბორატორიული |
--- | ||
3-11:00 | --- | 1512.1-1 პოკლება არჩილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | 1513.2-1 ხაჩიძე თენგიზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | --- | --- | 108560.1-8 ჩიხლაძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1510.2-1 ტაბატაძე გრიშა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | --- | --- | 1509.2-1 ტაბატაძე გრიშა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | 108534.1-8 ჩიხლაძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108566.1-8 კერვალიშვილი პაატა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1503.2-1 ტაბატაძე გრიშა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | --- | --- | 151518.2-5 მიქელაშვილი ვლადიმერ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | --- | --- | 151517.2-5 კერვალიშვილი პაატა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
151513 ჩახვაშვილი ლალი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1580.2-1 ცხაკაია კონსტანტინე ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | 1501.2-1 ცხაკაია კონსტანტინე ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108270/2 ნაბახტიანი გიორგი ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლაბორატორიული |
||
10-18:00 | 108536.2-8 ნაჭყებია დათო ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | 108270/2, 108370/2 ნაბახტიანი გიორგი რადიაციული დოზიმეტრია (RID1208) ლექცია |
108370/2 ნაბახტიანი გიორგი ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RSP1708) ლაბორატორიული |
||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-419 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 3502.2-3 დარჩიაშვილი ლალიტა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3501.2-3 დარჩიაშვილი ლალიტა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108584.2-8 კეთილაძე ომარ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 108532.2-8 დეკანოსიძე შორენა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | 3541.1-3 ჩაჩხიანი ზურაბ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|||
3-11:00 | 3540.2-3 დარჩიაშვილი ლალიტა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108541.2-8 ჯაბუა ზაურ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108587.1-8 ილურიძე გიორგი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108585.2-8 კეთილაძე ომარ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | 108530.2-8 ბაბლიძე რობერტი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
151520.1-5 ნარუსლიშვილი ჯულიეტა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||||
5-13:00 | --- | --- | 108551.1-8 ტრაპაიძე ია ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108586.2-8 ბაბლიძე რობერტი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 108540.1-8 გოგუა ზურაბ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | 108531.1-8 კუკულაძე გენო ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108581.1-8 მარგიანი ნიკოლოზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 1519.2-1 ჯანჯღავა ირინე ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
8-16:00 | 108542.2-8 ჯაბუა ზაურ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 151509.2-5 კალანდაძე იამზე ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1518.2-1 სიხარულიძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|
10-18:00 | --- | 108545.2-8 ბიჭიაშვილი ეკა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108544.2-8 გუჩმაზოვი ანატოლი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-424 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108554.1-8 ბაბლიძე რობერტი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108543.1-8 ჩაგელიშვილი ლალი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 3532.2-3 გორგაძე კახა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
151525, 151524 ზვიადაძე მიხეილი Физика 2 (PHY02R8) лаборат.работа |
--- | 108553.2-8 ჩხაიძე მანონი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 3517.1-3 თაქთაქიშვილი მიხეილ Физика 2 (PHY02R8) лаборат.работа |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | 108533.1-8 მამისაშვილი ნანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108555.1-8 თაქთაქიშვილი მიხეილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 1525.2-1 გიგინეიშვილი აკაკი Физика 2 (PHY02R8) лаборат.работа |
3514.1-3 თაქთაქიშვილი მიხეილ Физика 2 (PHY02R8) лаборат.работа |
3514.2-3 გიგინეიშვილი აკაკი Физика 2 (PHY02R8) лаборат.работа |
3531.1-3 ბაბლიძე რობერტი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
2599 გერასიმოვი ალექსი общая физика 2 (GPYS2008) лаборат.работа |
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-430 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108520.1-8 ბაბლიძე რობერტი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 151325.2-5 ხუბუა ჯემალ ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 151507.2-5 ჯოხაძე ნათელა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3543.2-3 ბერიძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | --- | 151329 ხუბუა ჯემალ ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული |
--- | 151523 კალანდაძე იამზე ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | 108550.1-8 ჩიქოვანი რაფიელი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | 151506.1-5 კაპანაძე ანდრო ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | --- | 151328.1-5 ბაბლიძე რობერტი ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | 108510.2-8 ხაჩიძე თენგიზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-432 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1516.2-1 ესიავა რამაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1507.2-1 ესიავა რამაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
3542.2-3 კიკნაველიძე მედეა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 1502.2-1 ესიავა ნონა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |||
3-11:00 | 3535.2-3 ჟღენტი მაია ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
151508.2-5 ესიავა ნონა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108500.2-8 ესიავა რამაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1508.2-1 ესიავა რამაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 151519.1-5 კვირიკაშვილი მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | ||||
5-13:00 | 3536.1-3 ნიკურაძე ჯემალ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1506.1-1 ბერიკაშვილი თეიმურაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | 1505.2-1 კასრაძე გრიგოლ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | 151521 ბარამიძე ქეთევან ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 108552.1-8 ტაბატაძე ირაკლი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 151501.2-5 ეთერაშვილი თამაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1517.2-1 კასრაძე გრიგოლ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-512ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 1316 ბიჭიაშვილი გიორგი ფუძე-საძირკვლების გამაგრება (SRBFU01) საკურსო |
--- | --- | --- | 121522 გიორგიშვილი ოლღა გრუნტების მექანიკა 2 (SOLM201) ლექცია |
3-11:00 | --- | --- | 1515 მშვიდობაძე ია საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 1335 მშვიდობაძე ია შენობა-ნაგებობათა ცვეთა (DEPOB01) ლექცია |
1335 ლუტიძე გიორგი ფუძე-საძირკვლების გაძლიერება-გამაგრება (SLDST01) ლექცია |
1502 ქოჩლაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | 1335 მშვიდობაძე ია შენობა-ნაგებობათა ცვეთა (DEPOB01) პრაქტიკული |
121522 ლუტიძე გიორგი შენობა-ნაგებობების გაძლიერება (ROBTC 01) ლექცია |
121522 ჭოხონელიძე გუგა ფუძის გაძლიერება (SOLST01) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 121522 გიორგიშვილი ოლღა გრუნტების მექანიკა 2 (SOLM201) პრაქტიკული |
1335 მშვიდობაძე ია შენობა-ნაგებობათა ცვეთა (DEPOB01) საკურსო |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | 1335 ლუტიძე გიორგი ფუძე-საძირკვლების გაძლიერება-გამაგრება (SLDST01) საკურსო |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 1335 ჭოხონელიძე გუგა ნაპირდამცავი ღონისძიებანი (ARTST01) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | 121521 ლუტიძე გიორგი ფუძე-საძირკვლების რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (SRBFD01) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-513ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1508 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1512 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 1517 მშვიდობაძე ია საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
4-12:00 | 1507 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
1504 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
1508 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | 1525.2-1 თავბერიძე სულიკო პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) ლექცია |
1511 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
5-13:00 | 1506 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
1510 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
1519 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
1513 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
1525.1-1 ხოხობაშვილი თამარი История Грузии (GEHISR7) პრაქტიკული |
1509, 1510, 1511 დანელია გივი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია |
6-14:00 | 151417 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
1525 თავბერიძე სულიკო კულტუროლოგია (CUL0007-LS) პრაქტიკული |
1503 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
1506, 1507, 1508 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია |
1500 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
1518 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
7-15:00 | 1514 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
--- | 1503, 1504, 1505 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია |
1501 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
--- | 1505 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | 1580.5-1, 1500.5-1, 1515.5-1, 1519.3-1 ვარდიაშვილი მარიამ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია |
151416 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | 1502 არეშიძე ნინა საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
--- | --- | 1519.3-1, 1515.5-1, 1580.5-1 რუხაძე რევაზ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
1335 ლუტიძე გიორგი ფუძე-საძირკვლების გაძლიერება-გამაგრება (SLDST01) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | 121522 ჭოხონელიძე გუგა ფუძის გაძლიერება (SOLST01) ლექცია |
121521 ლუტიძე გიორგი ფუძე-საძირკვლების რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (SRBFD01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-514ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1200 ავალიშვილი ლამარა რკინაბეტონის სპეციალური დანიშნულების კონსტრუქციების დაპროექტების საფუძვლები (SECCD01) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1515, 1517, 1516 მშვიდობაძე ია საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია |
3-11:00 | 1201 ავალიშვილი ლამარა რკინაბეტონის სპეციალური დანიშნულების კონსტრუქციების დაპროექტების საფუძვლები (SECCD01) საკურსო |
1315, 1316 ბიჭიაშვილი გიორგი ფუძე-საძირკვლების გამაგრება (SRBFU01) ლექცია |
--- | 1402 ჯაფარიძე გიორგი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | 1509 კვაჭაძე დავით საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | 1315 ბიჭიაშვილი გიორგი ფუძე-საძირკვლების გამაგრება (SRBFU01) საკურსო |
--- | --- | 1525.3-1 ხინთიბიძე ციალა სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
1525 ვაჭარაძე ვალერი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია |
5-13:00 | --- | --- | --- | 151416, 151417 გურეშიძე გინა სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
1501, 1502, 1500 ლუტიძე გიორგი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია |
1525 ვაჭარაძე ვალერი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | 1415, 1417, 1416 ლებანიძე ალექსანდრე სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
151417, 151416 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია |
--- | 121522 ლუტიძე გიორგი შენობა-ნაგებობების გაძლიერება (ROBTC 01) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | 1502 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
1518, 1519 ჯაფარიძე ვიქტორ საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია |
1512, 1514, 1513 ლუტიძე გიორგი საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) ლექცია |
||
8-16:00 | 1335 ჭოხონელიძე გუგა ნაპირდამცავი ღონისძიებანი (ARTST01) საკურსო |
--- | 1505, 1503, 1504, 1502 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
1519.4-1, 1516, 1515.6-1, 1580.6-1 პეტრიაშვილი რობერტ სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
1516 მშვიდობაძე ია საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (EGASM01) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 1500.3-1, 1519.2-1, 1580.4-1, 1515.4-1 ვარდიაშვილი მარიამ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-518ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 1305 ირემაშვილი ინგა სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია II ნაწილი (CPTE201) პრაქტიკული |
1402 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | 1204 წეროძე შოთა შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) საკურსო |
--- | 1305 ჯავახიშვილი მარინა შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაციის პროექტი (RMBS201) საკურსო |
--- |
3-11:00 | 1407 მსხილაძე ნინო სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
--- | --- | 1405 ჯავახიშვილი მარინა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1425 ლოლაძე ვლადიმერ სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 1204 წეროძე შოთა შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) ლექცია |
1411 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1305 ღარიბაშვილი ირმა შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) საკურსო |
1201 ბაქანიძე შახი ტექნიკური ზედამხედველობა მშენებლობაზე (TECSC01) ლექცია |
1403 ჯავახიშვილი მარინა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 1306 ჯავახიშვილი მარინა შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაციის პროექტი (RMBS201) საკურსო |
1340 ღარიბაშვილი ირმა მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (POCTE01) პრაქტიკული |
1305 ღარიბაშვილი ირმა უსაფრთხოების ტექნიკა მშენებლობაზე (SECON01) პრაქტიკული |
1306 ღარიბაშვილი ირმა შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) საკურსო |
|
6-14:00 | --- | 1304 ქვარაია ირაკლი შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის სპეცკურსი (SPETS01) პრაქტიკული |
1400 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1204 მსხილაძე ნინო შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაციის პროექტი (RMBS201) საკურსო |
1306 ფირყულაშვილი ლევან ტექნიკური ზედამხედველობა მშენებლობაზე (TECSC01) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | 1404 ჯავახიშვილი მარინა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1304 ღარიბაშვილი ირმა უსაფრთხოების ტექნიკა მშენებლობაზე (SECON01) პრაქტიკული |
1340 ღარიბაშვილი ირმა მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (POCTE01) საკურსო |
1305 ფირყულაშვილი ლევან ტექნიკური ზედამხედველობა მშენებლობაზე (TECSC01) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | 1306 ირემაშვილი ინგა სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია II ნაწილი (CPTE201) პრაქტიკული |
3436 ჯავახიშვილი მარინა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1204 ქვარაია ირაკლი შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის სპეცკურსი (SPETS01) ლექცია |
--- | 121531 ავალიშვილი ლამარა სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) პრაქტიკული |
9-17:00 | 1335 ჯავახიშვილი მარინა შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია, მოდერნიზაცია (RMBS101) პრაქტიკული |
121531 ავალიშვილი ლამარა სამშენებლო კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (BCONS01) ლექცია |
3435 ჯავახიშვილი მარინა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1204 ქვარაია ირაკლი შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის სპეცკურსი (SPETS01) პრაქტიკული |
--- | 1304 ფირყულაშვილი ლევან ტექნიკური ზედამხედველობა მშენებლობაზე (TECSC01) პრაქტიკული |
10-18:00 | 131501 ჯავახიშვილი მარინა ბუნებრივი და კომპოზიტური მასალები და ტექნოლოგიური პროცესები მშენებლობაში (BDKSM01) პრაქტიკული |
1304 ირემაშვილი ინგა სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია II ნაწილი (CPTE201) პრაქტიკული |
131501 ჯავახიშვილი მარინა ბუნებრივი და კომპოზიტური მასალები და ტექნოლოგიური პროცესები მშენებლობაში (BDKSM01) ლექცია |
1340 ღარიბაშვილი ირმა მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (POCTE01) ლექცია |
--- | 121531 ბაქანიძე შახი სამშენებლო პროცესების ოპტიმალური ტექნოლოგიური გადაწყვეტები (COOTS01) ლექცია |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-519ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1406 მსხილაძე ნინო სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1410, 1409, 1411 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 1204 ეზუგბაია ზურაბ სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია II ნაწილი (CPTE201) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | 1425 ლოლაძე ვლადიმერ სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) ლექცია |
3-11:00 | 1204 ეზუგბაია ზურაბ სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია II ნაწილი (CPTE201) პრაქტიკული |
1335 ჯავახიშვილი მარინა შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია, მოდერნიზაცია (RMBS101) ლექცია |
1413 წეროძე შოთა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
--- | 1401 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1410 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
4-12:00 | 1408 მსხილაძე ნინო სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1414 წეროძე შოთა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1300, 1301 ბაქანიძე შახი ტექნიკური ზედამხედველობა მშენებლობაზე (TECSC01) ლექცია |
1404, 1405, 1403 ჯავახიშვილი მარინა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) ლექცია |
--- | 1416 ქვარაია ირაკლი სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
5-13:00 | 1412 წეროძე შოთა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1414, 1413, 1412 წეროძე შოთა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) ლექცია |
1400, 1402, 1401 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) ლექცია |
1304 ჯავახიშვილი მარინა შენობა-ნაგებობების რეკონსტრუქცია- მოდერნიზაციის პროექტი (RMBS201) საკურსო |
1415, 1417, 1416 ქვარაია ირაკლი სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) ლექცია |
|
6-14:00 | --- | 1315, 1316 ეზუგბაია ზურაბ სპეციალური ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (CONTA01) ლექცია |
3436, 3435 ჯავახიშვილი მარინა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) ლექცია |
1302, 1303 ბაქანიძე შახი ტექნიკური ზედამხედველობა მშენებლობაზე (TECSC01) ლექცია |
1300 ავალიშვილი ლამარა რკინაბეტონის სპეციალური დანიშნულების კონსტრუქციების დაპროექტების საფუძვლები (SECCD01) საკურსო |
|
7-15:00 | 1306 ქვარაია ირაკლი შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის სპეცკურსი (SPETS01) პრაქტიკული |
1419, 1418 ეზუგბაია ზურაბ სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) ლექცია |
1409 ჟღენტი რამაზ სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1304 ღარიბაშვილი ირმა შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) საკურსო |
1306 ღარიბაშვილი ირმა უსაფრთხოების ტექნიკა მშენებლობაზე (SECON01) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 1306, 1305, 1304 ქვარაია ირაკლი შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის სპეცკურსი (SPETS01) ლექცია |
1417 ქვარაია ირაკლი სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1415 ქვარაია ირაკლი სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1305, 1306, 1304 ღარიბაშვილი ირმა უსაფრთხოების ტექნიკა მშენებლობაზე (SECON01) ლექცია |
1215 ეზუგბაია ზურაბ შენობების და ნაგებობების თანამედროვე სახურავების (ბურულების) საფარები და მათი მოწყობის მეთოდები (TRBSE01) ლექცია |
1304, 1305, 1306 ბაქანიძე შახი შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (BUC T201) ლექცია |
9-17:00 | 1418 ირემაშვილი ინგა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1306, 1305, 1304 ეზუგბაია ზურაბ სამშენებლო პროცესების ტექნოლოგია II ნაწილი (CPTE201) ლექცია |
1215 ეზუგბაია ზურაბ შენობების და ნაგებობების თანამედროვე სახურავების (ბურულების) საფარები და მათი მოწყობის მეთოდები (TRBSE01) პრაქტიკული |
1306, 1305, 1304 ბაქანიძე შახი ტექნიკური ზედამხედველობა მშენებლობაზე (TECSC01) ლექცია |
1315 ეზუგბაია ზურაბ სპეციალური ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (CONTA01) პრაქტიკული |
121531 ბაქანიძე შახი სამშენებლო პროცესების ოპტიმალური ტექნოლოგიური გადაწყვეტები (COOTS01) პრაქტიკული |
10-18:00 | 1419 ირემაშვილი ინგა სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) პრაქტიკული |
1305 ქვარაია ირაკლი შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგიის სპეცკურსი (SPETS01) პრაქტიკული |
1408, 1406, 1407 მსხილაძე ნინო სამშენებლო წარმოების საფუძვლები (FBLPR01) ლექცია |
1316 ეზუგბაია ზურაბ სპეციალური ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (CONTA01) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-520ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 1201 კახიანი ლია სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (BCDCA01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 1503, 1504, 1505 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლექცია |
3-11:00 | 1200 კახიანი ლია სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (BCDCA01) პრაქტიკული |
1504 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | --- | 1511 ძიძიგური გიული საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
1503, 1504, 1505 თხელიძე მერაბ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
4-12:00 | 1302 სანიკიძე მამუკა შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) საკურსო |
--- | 1302, 1303 ჯაფარიძე გიორგი რკინაბეტონის სპეციალური დანიშნულების კონსტრუქციების დაპროექტების საფუძვლები (SECCD01) ლექცია |
1300, 1301 მაისურაძე გიორგი შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლექცია |
1525.4-1 ანდრიაშვილი რაგიმ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
|
5-13:00 | 1303 სანიკიძე მამუკა შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) საკურსო |
1517 ძიძიგური გიული საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | 63310, 63312, 63311, 63313 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) ლექცია |
1525.3-1 ხინთიბიძე ციალა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
1518 გულბიანი ნოდარი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
6-14:00 | 1506 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | 1505 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
1316, 1315 მახვილაძე რევაზ მშენებლობის ეკონომიკის და ორგანიზაციის სპეცკურსი (CEOSC01) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 1514 ძიძიგური გიული საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | 1305, 1304, 1306 ხაზარაძე ომარი ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) ლექცია |
63113, 63112, 63110, 63111 მახვილაძე რევაზ დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (EORGD01) ლექცია |
1300, 1301 ხაზარაძე ომარი შენობა–ნაგებობების ლითონის კონსტრუქციებით დაპროექტება (TBBMS01) ლექცია |
8-16:00 | --- | --- | --- | 1515.1-1, 1580.1-1, 1517, 1501.1-1, 1509.1-1, 1518.1-1, 1500.1-1 ძიძიგური გიული საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 1200, 1201 კახიანი ლია სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (BCDCA01) ლექცია |
--- | 1509, 1580.7-1, 1518, 1515.7-1 ძიძიგური გიული საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 1500.3-1, 1509 რუხაძე რევაზ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-523ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1413, 1414, 1412 შაიშმელაშვილი ნუგზარი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 1412 შაიშმელაშვილი ნუგზარი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1403, 1404, 1405 მელქაძე თეიმურაზ სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
4-12:00 | 1512 ძიძიგური გიული საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
1413 შაიშმელაშვილი ნუგზარი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | --- | 1525.1-1 ხოხობაშვილი თამარი История Грузии (GEHISR7) ლექცია |
|
5-13:00 | 1414 შაიშმელაშვილი ნუგზარი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
1525 თავბერიძე სულიკო კულტუროლოგია (CUL0007-LS) ლექცია |
--- | --- | 1525.2-1 თავბერიძე სულიკო პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
151524, 151525 ნოდია ამირან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლექცია |
6-14:00 | --- | --- | 1507 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
151202 ჯაჯანიძე ვახტანგ ავტომობილების ტექნიკური მომსახურების ობიექტების დაპროექტება (VMFTD05) პრაქტიკული |
1302, 1303 ხაზარაძე ომარი შენობა–ნაგებობების ლითონის კონსტრუქციებით დაპროექტება (TBBMS01) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 1507, 1508, 1506 ასლამაზიშვილი ლამარა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
--- | 1400 ჯაფარიძე გიორგი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | 1410, 1409, 1411 მაისურაძე გიორგი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
--- | --- | 1580.2-1, 1515.2-1, 1501.2-1, 1500.2-1 აბუთიძე მანანა კულტუროლოგია (CUL0007-LS) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 151202 ნავაძე ნუგზარ საერთაშორისო საავტომობილო გადაზიდვები (INTRT05) ლექცია |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 1200, 1201 ავალიშვილი ლამარა რკინაბეტონის სპეციალური დანიშნულების კონსტრუქციების დაპროექტების საფუძვლები (SECCD01) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-505ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 1335 ვერულაშვილი ფატიმა ლითონისა და ხის კონსტრუქციები (MEWCO01) საკურსო |
--- | 1302 ჯაფარიძე გიორგი რკინაბეტონის სპეციალური დანიშნულების კონსტრუქციების დაპროექტების საფუძვლები (SECCD01) საკურსო |
1303 ჯაფარიძე გიორგი რკინაბეტონის სპეციალური დანიშნულების კონსტრუქციების დაპროექტების საფუძვლები (SECCD01) საკურსო |
--- | 121521 ქორქია ქეთევან ხის და პლასტმასის კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (WPCSC01) საკურსო |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121521 ქორქია ქეთევან ხის და პლასტმასის კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (WPCSC01) პრაქტიკული |
7-15:00 | 1335 ვერულაშვილი ფატიმა ლითონისა და ხის კონსტრუქციები (MEWCO01) პრაქტიკული |
--- | 121521 სოხაძე აგული წინასწარდაძაბული რკინაბეტონის კონსტრუქციების თეორიული კვლევის საფუძვლები (TSOCS01) ლექცია |
1335 ვერულაშვილი ფატიმა ლითონისა და ხის კონსტრუქციები (MEWCO01) ლექცია |
121521 ხმელიძე თამაზ ხის და პლასტმასის კონსტრუქციები (სპეცკურსი) (WPCSC01) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 121521 ესაიაშვილი ჯემალი სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (სპეც-კურსი) . (არჩევითი) (BCDCO01) ლექცია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 121521 ესაიაშვილი ჯემალი სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (სპეც-კურსი) . (არჩევითი) (BCDCO01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 121521 ბალანჩივაძე ლია წინასწარდაძაბული რკინაბეტონის კონსტრუქციების თეორიული კვლევის საფუძვლები (TSOCS01) საკურსო |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-510ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 1302, 1303 მაისურაძე გიორგი შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლექცია |
--- | 1401, 1400, 1402 ჯაფარიძე გიორგი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
3-11:00 | --- | --- | --- | 1302, 1303 ბალანჩივაძე ლია შენობა–ნაგებობების რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციებით დაპროექტების საფუძვლები (BWRCS01) ლექცია |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 1401 ჯაფარიძე გიორგი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
1408, 1406, 1407 ხმელიძე თამაზ სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 1301 კახიანი ლია შენობა–ნაგებობების რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციებით დაპროექტების საფუძვლები (BWRCS01) საკურსო |
--- | --- | 1302 ბალანჩივაძე ლია შენობა–ნაგებობების რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციებით დაპროექტების საფუძვლები (BWRCS01) საკურსო |
1200, 1201 მაისურაძე გიორგი შენობა-ნაგებობათა გამოკვლევა–გამოცდა (BBSTS01) ლექცია |
|
6-14:00 | --- | --- | 1302 ხაზარაძე ომარი შენობა–ნაგებობების ლითონის კონსტრუქციებით დაპროექტება (TBBMS01) საკურსო |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 1418, 1419 ბალანჩივაძე ლია სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
--- | 1301 ავალიშვილი ლამარა რკინაბეტონის სპეციალური დანიშნულების კონსტრუქციების დაპროექტების საფუძვლები (SECCD01) საკურსო |
--- | --- | --- |
8-16:00 | 1303 ბალანჩივაძე ლია შენობა–ნაგებობების რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციებით დაპროექტების საფუძვლები (BWRCS01) საკურსო |
1300, 1301 ბალანჩივაძე ლია შენობა–ნაგებობების რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციებით დაპროექტების საფუძვლები (BWRCS01) ლექცია |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 1300, 1301 ავალიშვილი ლამარა რკინაბეტონის სპეციალური დანიშნულების კონსტრუქციების დაპროექტების საფუძვლები (SECCD01) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 1300 კახიანი ლია შენობა–ნაგებობების რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციებით დაპროექტების საფუძვლები (BWRCS01) საკურსო |
--- | --- | --- | 1303 ხაზარაძე ომარი შენობა–ნაგებობების ლითონის კონსტრუქციებით დაპროექტება (TBBMS01) საკურსო |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-517ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1419 ნაკვეთაური ნინო სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | --- | 1201 ესაძე სერგო შენობა–ნაგებობების ლითონის კონსტრუქციებით დაპროექტება (TBBMS01) საკურსო |
121561 სურგულაძე ბიჭიკო შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (სპეცკურსი) (BRSTS01) პრაქტიკული |
2-10:00 | 1408 ქორქია ქეთევან სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
1418 ნაკვეთაური ნინო სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | --- | 1201 ესაძე სერგო შენობა–ნაგებობების ლითონის კონსტრუქციებით დაპროექტება (TBBMS01) ლექცია |
121561 სურგულაძე ბიჭიკო შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (სპეცკურსი) (BRSTS01) ლექცია |
3-11:00 | 1406 ქორქია ქეთევან სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
1410 ფურცხვანიძე ლონდა სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | 1301 სურგულაძე ბიჭიკო შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) საკურსო |
1425 ესაძე სერგო სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 1409 ფურცხვანიძე ლონდა სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
--- | 1302, 1303 სურგულაძე ბიჭიკო შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) ლექცია |
--- | 1407 ქორქია ქეთევან სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 1411 ფურცხვანიძე ლონდა სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
1303 სურგულაძე ბიჭიკო შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) პრაქტიკული |
1300, 1301 სურგულაძე ბიჭიკო შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) ლექცია |
1417 დუმბაძე მარიამი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
1404 მელქაძე თეიმურაზ სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
6-14:00 | 1302 სურგულაძე ბიჭიკო შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) პრაქტიკული |
--- | 1300 სურგულაძე ბიჭიკო შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) საკურსო |
--- | 1416 დუმბაძე მარიამი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
1403 მელქაძე თეიმურაზ სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
7-15:00 | 1301 სურგულაძე ბიჭიკო შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) პრაქტიკული |
1405 დუმბაძე მარიამი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
1300 სურგულაძე ბიჭიკო შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) პრაქტიკული |
121561 სურგულაძე ბიჭიკო შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-გაძლიერება (სპეცკურსი) (BRSTS01) საკურსო |
--- | 1302 მუხიგულიშვილი მიხეილი სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (BCDCA01) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | 1415 დუმბაძე მარიამი სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
1425 ესაძე სერგო სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) ლექცია |
151417 ნაკვეთაური ნინო სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
1302, 1303 მუხიგულიშვილი მიხეილი სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (BCDCA01) ლექცია |
1303 მუხიგულიშვილი მიხეილი სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (BCDCA01) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | 1300, 1301 მუხიგულიშვილი მიხეილი სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (BCDCA01) ლექცია |
151416 ნაკვეთაური ნინო სამშენებლო კონსტრუქციები (BUCON01) პრაქტიკული |
1300 მუხიგულიშვილი მიხეილი სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (BCDCA01) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | 1301 მუხიგულიშვილი მიხეილი სამშენებლო კონსტრუქციების დაპროექტება, მშენებლობა და ექსპლუატაცია სეისმურად აქტიურ რაიონებში (BCDCA01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-315და | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108333.1-8 გაჩეჩილაძე ლია Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
108432 გვარამია ეკატერინე პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108433 გვარამია ეკატერინე პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108433.2-8 ბოჭორიძე ეკატერინე ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
--- | 108436.2-8 ბოჭორიძე ეკატერინე ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108336.1-8 გაჩეჩილაძე ლია Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | 108438.1-8 ბოჭორიძე ეკატერინე პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108434.1-8 ჯოჯუა ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108434 გვარამია ეკატერინე პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
|||
4-12:00 | 108438.1-8 ჯოჯუა ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108437.1-8 ჯოჯუა ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108438/1.1-8 ბოჭორიძე ეკატერინე ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108332.1-8 გაჩეჩილაძე ლია Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | 108436.1-8 გვარამია ეკატერინე პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | ||||
6-14:00 | 108437.1-8 გვარამია ეკატერინე პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108334.1-8 გაჩეჩილაძე ლია Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
108432.1-8 გვარამია ეკატერინე პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108431.1-8 გვარამია ეკატერინე პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108433.1-8 გვარამია ეკატერინე პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | --- | |||||
8-16:00 | 108432.1-8 ჯოჯუა ნინო ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108436 გვარამია ეკატერინე პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- | 108434.1-8 გვარამია ეკატერინე პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | 108438/1 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108438 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 108437 დვალიშვილი მარიამ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-207 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 4360გ გაგნიძე ალფრედი სახურებელი ღუმელები (HEFUR04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 4450 გაგნიძე ალფრედი ფოლადის ელექტრომეტალურგია (STELM04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 4450 გაგნიძე ალფრედი ფოლადის ელექტრომეტალურგია (STELM04) ლექცია |
4260გ, 4360ბ ბუჩუკური თამაზ სადნობი ღუმელები და საშრობები (FURDR04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 4350 გაგნიძე ალფრედი თხევადი ლითონების ჩამოსხმის აგრეგატები და ტექნოლოგიები (ATLMT04) პრაქტიკული |
4450 გაგნიძე ალფრედი ფოლადის ელექტრომეტალურგია (STELM04) საკურსო |
--- | ||
6-14:00 | --- | 4561, 4560 მიქაძე ომარ ზოგადი მეტალურგია (GMET04) ლექცია |
4360გ გაგნიძე ალფრედი სახურებელი ღუმელები (HEFUR04) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | 3535, 3536 მიქაძე ომარ მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (MBTEC04) ლექცია |
--- | 4550 ბუჩუკური თამაზ მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) ლექცია |
4550 ბუჩუკური თამაზ მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-310 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4590.2-4, 4590ა.2-4 გილაური ნინო უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 4401, 4402, 4403 ბუაჩიძე თეიმურაზ ბიოტექნოლოგიის საფუძვლები (FUNBI04) ლექცია |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 4504 ქაშაკაშვილი მარიამი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
4530.1-4, 4535.1-4, 4505.1-4, 4535ა.1-4, 4502.1-4 კერატიშვილი ციცინო უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | 4330ა ხომასურიძე მარიამ შამპანურის ტექნოლოგია (TOC1104) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4230ა ხომასურიძე მარიამ ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (TOLAV04) ლექცია |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4503.3-4 ლოლუა თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-325 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4250ბ ბაძოშვილი ვაჟა მეტალურგიულ საწარმოთა ეკონომიკა და მენეჯმენტი (MEMEN04) ლექცია |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 4590ა.1-4, 4590.1-4 კერატიშვილი ციცინო უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 4530 წიკლაური ზვიად მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 4502.3-4 ქათამაძე მარიამ უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 4250ბ ბაძოშვილი ვაჟა მეტალურგიულ საწარმოთა ეკონომიკა და მენეჯმენტი (MEMEN04) სემინარი |
--- | 4390, 4290 მიქავა ნიკოლოზ სარეველა, შხამიანი და მავნე ბალახები (WPHG004) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-327 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 4390, 4290 მიქავა ნიკოლოზ მდელოსნობა (MC00004) ლექცია |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4590ა.3-4 კალნიცკაია სვეტლანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 4290, 4390 ბაძოშვილი ვაჟა აგრარული წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (EMMPA04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4535.3-4 ლეჟავა ლეილა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 4290, 4390 ბაძოშვილი ვაჟა აგრარული წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (EMMPA04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4503.1-4, 4504.1-4, 4530ა.1-4, 4535ბ.1-4, 4501.1-4 სოკოლოვა ევგენია უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 4530ა გილაური ნინო უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 4561.2-4, 4503.2-4, 4505.2-4, 4550, 4560.2-4, 4501.2-4, 4502.2-4, 4504.2-4 ვარდიაშვილი მარიამ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-328 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4590.3-4 ქაშაკაშვილი მარიამი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 066, 050, 087ბ, 033, 035, 037, 087ა, 008, 087 ქაშაკაშვილი მარიამი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 4590.3-4 ქაშაკაშვილი მარიამი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 4503.2-4, 4501.2-4, 4504.2-4, 4535ბ.4-4 გილაური ნინო უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-413 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4502 ქასრაშვილი თამარ მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
4290, 4390 მიქავა ნიკოლოზ მდელოსნობა (MC00004) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 4590 ყიფიანი თებრო მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
4290, 4390 მიქავა ნიკოლოზ სარეველა, შხამიანი და მავნე ბალახები (WPHG004) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | --- | 4502.2-4, 4530.2-4, 4535.2-4, 4505.2-4 გილაური ნინო უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4530ა.2-4 კალნიცკაია სვეტლანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-415 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 4290, 4390 დარსაველიძე თინათინ კულტურულ მცენარეთა მეთესლეობა (CUSGP04) პრაქტიკული |
--- | 4530.3-4 აფხაზავა ლოლა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 4590ა ყიფიანი თებრო მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 4590.1-4, 4590ა.1-4 კერატიშვილი ციცინო უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | 4504.4-4, 4505.4-4, 4550.4-4, 4503.4-4, 4501.4-4, 4561.4-4, 4502.4-4, 4560.4-4 ვარდიაშვილი მარიამ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | 4501.4-4 ქათამაძე მარიამ უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-511 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4505.3-4 ქაშაკაშვილი მარიამი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 4590ა.2-4, 4590.2-4 გილაური ნინო უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 4501.3-4, 4535ბ.3-4 მიქელიშვილი ნანი უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-512 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4360გ ოთარაშვილი გელა ლითონური კომპოზიციური მასალების პლასტიკური დამუშავება (PPMCM04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 4561 ჯიბაშვილი მამული ლითონების მხატვრული დამუშავების საფუძვლები (BARPM04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 4360გ ოთარაშვილი გელა მასალათმცოდნეობა მხატვრული ნაკეთობებისათვის (MSARP04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4560 ჯიბაშვილი მამული ლითონების მხატვრული დამუშავების საფუძვლები (BARPM04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 4350 ლომსაძე ზურაბ ლითონების წნევით დამუშავების საფუძვლები (FMFPR04) პრაქტიკული |
4560, 4561 ჯიბაშვილი მამული ლითონების მხატვრული დამუშავების საფუძვლები (BARPM04) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-609 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-613 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151503, 151501, 151502 გორდეზიანი გიორგი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | 4390, 4290 კაპატაძე გიორგი კულტურულ მცენარეთა მეთესლეობა (CUSGP04) ლექცია |
--- | --- | 151502, 151501, 151503 გვეტაძე რაულ ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია. |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 151505, 151504, 151506 თოფურია მელორი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 151513, 151508, 151509, 151507 კაკაურიძე თამაზი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4460 ქაშაკაშვილი ირაკლი ლითონური პროდუქციის ექსპერტიზისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები ლითონთა ტექნოლოგიაში (FECMP04) პრაქტიკული |
--- | 4260გ, 4360ბ ბარბაქაძე არჩილ მხატვრული სხმულების წარმოების ტექნოლოგია (SAFTE04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4260გ, 4360ბ ბარბაქაძე არჩილ მხატვრული სხმულების წარმოების ტექნოლოგია (SAFTE04) ლექცია |
--- | --- | ||
3-11:00 | 4460 ქაშაკაშვილი ირაკლი ლითონური პროდუქციის ექსპერტიზისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები ლითონთა ტექნოლოგიაში (FECMP04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 4560.2-4 ქაშაკაშვილი ირაკლი თუჯის სხმულების სტრუქტურა და თვისებები (SPCIP04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | 4560, 4561 ბერაძე გოჩა თუჯის სხმულების სტრუქტურა და თვისებები (SPCIP04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 4330ა/1 ხომასურიძე მარიამ შამპანურის ტექნოლოგია (TOC1104) პრაქტიკული |
--- | 4390, 4290 გაგოშიძე გიორგი აგროსატყეო მელიორაცია (FOAME04) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 4330ა/1, 4330ა ხომასურიძე მარიამ ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (TOLAV04) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-713 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4360ბ, 4260გ ბარბაქაძე არჩილ პრეციზიული სხმულების წარმოება (PRFTE04) ლექცია |
--- | 4260გ, 4360ბ ბარბაქაძე არჩილ საიუველირო სხმულების წარმოების ტექნოლოგია (JEFTE04) ლექცია |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4260გ, 4360ბ ბარბაქაძე არჩილ საიუველირო სხმულების წარმოების ტექნოლოგია (JEFTE04) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4260გ, 4360ბ ბარბაქაძე არჩილ პრეციზიული სხმულების წარმოება (PRFTE04) პრაქტიკული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-714 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 4360ა სულამანიძე არტურ კონდენსატორული შედუღება (COWEL04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4360ა სულამანიძე არტურ კონდენსატორული შედუღება (COWEL04) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-715 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 4360ა საბაშვილი ზურაბი შენადუღი შეერთებების სიმტკიცე და კონსტრუქციების დეფორმაციები (SWJDS04) საკურსო |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4360ა საბაშვილი ზურაბი ელექტრონულ-სხივური ტექნოლოგიები (ELBTE04) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 4360ა საბაშვილი ზურაბი არალითონური მასალების შედუღება (WELNM04) ლექცია |
--- | --- | --- | 4360ა საბაშვილი ზურაბი ელექტრონულ-სხივური ტექნოლოგიები (ELBTE04) ლექცია |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4210, 4310 ნიკოლეიშვილი ეკატერინე პრაქტიკული გაანგარიშებანი კომპოზიციური მასალების სინთეზის თეორიულ საფუძვლებში (PCTFM04) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-219 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 4535ბ თარგამაძე ლიანა ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) პრაქტიკული |
--- | --- | 4335ა მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოლოგია II (PHK0204) საკურსო |
4435 ღუღუნიშვილი დარეჯან ფარმაკოგნოზია I (FKG0104) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 4535ბ, 4535, 4535ა თარგამაძე ლიანა ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) ლექცია |
4335.1-4 კახეთელიძე მზია ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (OEPHB04) პრაქტიკული |
4235 ღუღუნიშვილი დარეჯან ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) საკურსო |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 4335.2-4 საღარეიშვილი თამარ სოციალური ფარმაცია (SOCPH04) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | 4235 ღუღუნიშვილი დარეჯან ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) პრაქტიკული |
4205 მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოლოგიის საფუძვლები (BPHKL04) პრაქტიკული |
4435ა ღუღუნიშვილი დარეჯან ფარმაკოგნოზია I (FKG0104) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 4335ბ ჩიქავა მედეა ფარმაკოლოგია II (PHK0204) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | --- | 4335 მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოლოგია II (PHK0204) საკურსო |
4435ბ ჩიქავა მედეა ფარმაკოკინეტიკის საფუძვლები (PCKIB04) პრაქტიკული |
4535ა თარგამაძე ლიანა ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) პრაქტიკული |
4235.2-4 მიშელაშვილი ხათუნა სამკურნალო საშუალებების ფარმაცევტული და კლინიკური ასპექტები (PCAMP04) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | 087ბ მიშელაშვილი ხათუნა დერმატოლოგია (DERM104) პრაქტიკული |
--- | 4535 თარგამაძე ლიანა ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | 4335.2-4 ჩიქავა მედეა ფარმაკოლოგია II (PHK0204) პრაქტიკული |
--- | 087ბ ცინცაძე თამარ კლინიკური ფარმაცია (CLINP04) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | 4235.2-4 მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოთერაპია (FTHER04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-205 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 4560 თოდუა გოჩა მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 4505 ქასრაშვილი თამარ მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
--- | --- | 4540ა ქასრაშვილი თამარ მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
4435, 4435ბ, 4435გ, 4435ა ალანია მერი ფარმაცევტული ქიმია I (PCH0104) ლექცია |
|
3-11:00 | 4330/1, 4330, 4230 ჯაფარიძე ზურაბი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) ლექცია |
--- | 4550 თოდუა გოჩა მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
|||
4-12:00 | --- | 4230 ჯაფარიძე ზურაბი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო |
4235, 4235ა გელოვანი ნანა ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლექცია |
4504 ქასრაშვილი თამარ მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
4230ა ხომასურიძე მარიამ შამპანურის ტექნოლოგია (TOC1104) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 4590ა, 4530ა, 4530, 4590 თოდუა გოჩა მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
4330/1 ჯაფარიძე ზურაბი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული |
4335, 4335ბ, 4335ა გელოვანი ნანა ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლექცია |
087, 087ა, 087ბ გელოვანი ნანა ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (TOXAN04) ლექცია |
4540, 4540ა, 4505 ბიბილეიშვილი დენიტა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია |
|
6-14:00 | 4235, 4235ა ცინცაძე თამარ ფარმაკოთერაპია (FTHER04) ლექცია |
--- | --- | |||
7-15:00 | 4435ა, 4435, 4435გ, 4435ბ ჩიქავა მედეა ფარმაკოკინეტიკის საფუძვლები (PCKIB04) ლექცია |
4305 ცინცაძე თამარ ფარმაკოლოგიის საფუძვლები (BPHKL04) ლექცია |
--- | 4590.1-4, 4540.1-4, 4540ა.1-4, 4550.1-4, 4590ა.1-4 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | 087 შაშიაშვილი ნანა ფარმაცევტული ტექნოლოგია III (PHT0304) ლექცია |
--- | 4205 ცინცაძე თამარ ფარმაკოლოგიის საფუძვლები (BPHKL04) ლექცია |
--- | 4335ბ, 4335ა, 4335 საღარეიშვილი თამარ სოციალური ფარმაცია (SOCPH04) ლექცია |
|
9-17:00 | 4435გ, 4435ბ, 4435ა, 4435 წიქარიშვილი ხათუნა სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლექცია |
4435ა, 4435გ, 4435, 4435ბ შაშიაშვილი ნანა ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (PHT0104) ლექცია |
--- | --- | 4590ა.1-4, 4501.1-4, 4503.1-4, 4505.1-4, 4540.1-4, 4540ა.1-4, 4550.1-4, 4502.1-4, 4561.1-4, 4560.1-4, 4590.1-4, 4504.1-4 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4535, 4535ა, 4535ბ გველესიანი ილია ჰიგიენის საფუძვლები ფარმაციაში (HYGBP 04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 4540 ქასრაშვილი თამარ მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
--- | 4335ბ, 4335, 4335ა შაშიაშვილი ნანა გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (TGEPR04) ლექცია |
4230 ჯაფარიძე ზურაბი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | 4435ბ, 4435, 4435გ, 4435ა გიგოშვილი თამარ ფარმაკოგნოზია I (FKG0104) ლექცია |
4235ა, 4235 გელოვანი ნანა ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) ლექცია |
087ა გელოვანი ნანა მცენარეთა ანალიზის ფიზიოლოგიური და ბიოქიმიური მეთოდები (BPMAP04) ლექცია |
--- | --- | 4330/1 ჯაფარიძე ზურაბი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო |
7-15:00 | 4235, 4235ა გიგოშვილი თამარ ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) ლექცია |
4235, 4235ა წიქარიშვილი ხათუნა სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმია და ექსპერტიზა (CEMCP04) ლექცია |
4561.2-4, 4501.2-4, 4504.2-4, 4560.2-4, 4502.2-4, 4503.2-4, 4505.2-4 ღიბრაძე რაული გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
--- | 4335, 4335ა, 4335ბ შაშიაშვილი ნანა ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (OEPHB04) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | 4335, 4335ბ, 4335ა ცინცაძე თამარ ფარმაკოლოგია II (PHK0204) ლექცია |
4235, 4235ა ცინცაძე თამარ სამკურნალო საშუალებების ფარმაცევტული და კლინიკური ასპექტები (PCAMP04) ლექცია |
4330 ჯაფარიძე ზურაბი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) საკურსო |
4530, 4530ა, 4590, 4590ა ფაღავა თეიმურაზ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლექცია |
--- |
9-17:00 | 4230ა ხომასურიძე მარიამ შამპანურის ტექნოლოგია (TOC1104) ლექცია |
087ა, 087ბ, 087 გიგოშვილი თამარ ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (FAGAN04) ლექცია |
--- | 4330 ჯაფარიძე ზურაბი სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (PEFM005) პრაქტიკული |
4330ა, 4330ა/1 ხომასურიძე მარიამ ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) ლექცია |
--- |
10-18:00 | 4230ა ხომასურიძე მარიამ ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) ლექცია |
--- | 4502.1-4, 4561.1-4, 4505.1-4, 4560.1-4, 4501.1-4, 4503.1-4, 4504.1-4 ღიბრაძე რაული გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-301 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 4435გ ელიავა გიორგი ფარმაკოკინეტიკის საფუძვლები (PCKIB04) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4435გ შეყლაშვილი ნათელა ფარმაკოგნოზია I (FKG0104) პრაქტიკული |
--- | 033 ელიზბარაშვილი ელიზბარ ნახშირწყალბადების ფუნქციური ნაწარმები (OCHFP004) პრაქტიკული |
5-13:00 | 033 თალაკვაძე ლუიზა ნახევარპროდუქტების ქიმია (CHSEM04 ) პრაქტიკული |
--- | --- | 4505, 4540ა, 4540 ლაგვილავა ირმა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | 033 თალაკვაძე ლუიზა ჰეტეროციკლურ ნაერთთა ქიმია (CHHET04 ) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
7-15:00 | 033 თალაკვაძე ლუიზა ნახევარპროდუქტების ქიმია (CHSEM04 ) ლექცია |
033 თალაკვაძე ლუიზა ჰეტეროციკლურ ნაერთთა ქიმია (CHHET04 ) ლექცია |
--- | --- | 4535ა, 4535, 4535ბ ქარქუსაშვილი თამაზ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | 4502, 4504, 4503, 4501 ელიზბარაშვილი ელიზბარ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლექცია |
033 ელიზბარაშვილი ელიზბარ ნახშირწყალბადების ქიმია (ORGCH 04) ლექცია |
033 ელიზბარაშვილი ელიზბარ ნახშირწყალბადების ფუნქციური ნაწარმები (OCHFP004) ლექცია |
033 ელიზბარაშვილი ელიზბარ ნახშირწყალბადების ქიმია (ORGCH 04) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 4290, 4390 ფალავანდიშვილი თამარ აგრარულ წარმოების ქიმიზაცია და გარემოს დაცვა (KAEPR04) ლექცია |
4290, 4390 ფალავანდიშვილი თამარ აგრარულ წარმოების ქიმიზაცია და გარემოს დაცვა (KAEPR04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | 4315ა, 4215ა მჭედლიშვილი მარლენი სპეც. ტექნოლოგია (SPTEQ04) ლექცია |
--- | --- | 4215ა, 4315ა მჭედლიშვილი მარლენი სპეც. ტექნოლოგია (SPTEQ04) ლაბორატორიული |
4215, 4315 მაცაბერიძე მამუკა სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (STCER04) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4315, 4215 მჭედლიშვილი მარლენი სასამართლო ქიმიური ექსპერტიზა (FCHEX04) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | --- | 4215ა, 4315ა ფალავანდიშვილი თამარ ტექნოლოგიური პროცესების თეორიის საფუძვლები (FTTPR04) პრაქტიკული |
4215ა, 4315ა გვასალია ლერი ტექნოლოგიური პროცესების თეორიის საფუძვლები (FTTPR04) ლექცია |
4215, 4315 დანელია გიორგი ექსპერტიზის სამართლებრივი საფუძვლები (EXLEB04) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 0080, 0082, 0081, 0083 გვასალია ლერი მასალათა მიღების, თვისებათა პროგნოზირების და ექსპერიმენტის დაგეგმვის საფუძვლები. (BMFPE04) ლექცია |
4215, 4315 მაცაბერიძე მამუკა სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (STCER04) ლექცია |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | 4330ა, 4330ა/1 ხომასურიძე მარიამ შამპანურის ტექნოლოგია (TOC1104) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 4315ა, 4215ა ბარდაჩიძე ზაირა ენერგოტექნოლოგიის საფუძვლები (FUENE04) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-400 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4540ა ბიბილეიშვილი დენიტა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | 4330/1.1-4 დეისაძე ქეთევანი სახამებლის ტექნოლოგია, გლუკოზა–ფრუქტოზული სეროფების წარმოება (PSGFS04) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 4401, 4402, 4403 შენგელია ჯემალ ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლექცია. |
--- | --- | 4230 ხუციშვილი როზა კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) ლექცია |
4330, 4330/1 ხუციშვილი როზა კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) ლექცია |
--- |
4-12:00 | 4435, 4435ბ გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლექცია |
--- | --- | 4230ა ძეკონსკაია მედეა მინერალური წყლების ტექნოლოგია (MWTLG04) ლექცია |
--- | 4435ა, 4435გ გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლექცია |
5-13:00 | 4330ა ღვინიანიძე მზია მინერალური წყლების ტექნოლოგია (MWTLG04) საკურსო |
--- | 4330ა ძეკონსკაია მედეა ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) პრაქტიკული |
4403, 4401, 4402 აგლაძე თამაზ ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | --- | 4230ა ძეკონსკაია მედეა ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) ლექცია |
--- | 4230ა ძეკონსკაია მედეა ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | 4230ა ღვინიანიძე მზია მინერალური წყლების ტექნოლოგია (MWTLG04) საკურსო |
--- | 4330ა გოზალიშვილი თინათინი ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (TOLAV04) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | 4330ა/1 სადაღაშვილი ეთერ ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) საკურსო |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-401 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 4503 რაზმაძე მალხაზ ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4505 რაზმაძე მალხაზ ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | 4550.1-4 გორდელაძე ვლადიმერ ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (BPHCH04) ლაბორატორიული |
--- | 066 ბერძენიშვილი ირინე ტექნოლოგიური პროცესების ქიმიური თერმოდინამიკა (CTHTP 04) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | 4504 რაზმაძე მალხაზ ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 4550.2-4 გორდელაძე ვლადიმერ ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (BPHCH04) ლაბორატორიული |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | 4550 გორდელაძე ვლადიმერ ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (BPHCH04) ლექცია |
066 ჯოხაძე გიული ბიოლოგიურად აქტიური მაღალმოლეკულური ნაერთები (BACPO 04) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 4501 აბულაძე ნელი ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
4502 აბულაძე ნელი ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-520 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4504, 4501, 4502, 4503 ჯინჭარაძე დავით ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4535ა, 4535ბ, 4535 ცინცაძე მაია არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია |
--- | 4530, 4530ა კილასონია ნინო არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია |
4235, 4235ა გოგიბერიძე ალექსანდრე ფარმაციული წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები და აპარატები (PAPHT04) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 4240.1-4 ანდღულაძე შალვა ეკოლოგიური მენეჯმენტი (ECMAN04) პრაქტიკული |
4501, 4502, 4503, 4504 გეგეშიძე ნანა არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია |
4355 მეძმარიაშვილი ნინო პოლიმერების მიღება, გადამუშავება და გამოყენება (PUOPO04) პრაქტიკული |
--- | 4535, 4535ბ, 4535ა ბერიშვილი ლამარა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | 4590ა, 4590 წივწივაძე თენგიზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლექცია |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | 4355 მეძმარიაშვილი ნინო პოლიმერების მიღება, გადამუშავება და გამოყენება (PUOPO04) ლექცია |
4502.1-4, 4504.1-4, 4560.1-4, 4561.1-4, 4501.1-4, 4505.1-4, 4503.1-4 მესხია მარინე საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
4540, 4505, 4540ა ბერიშვილი ლამარა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლექცია |
4530, 4530ა ჯინჭარაძე დავით ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლექცია |
|
8-16:00 | 4550, 4561, 4560 გიორგაძე თამარ არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია |
--- | --- | 4540, 4540ა, 4505 წივწივაძე თენგიზ არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 4590.2-4, 4550.2-4, 4590ა.2-4, 4540ა.2-4, 4540.2-4 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4330 ბოკერია აკაკი ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 4501, 4505, 4503, 4502, 4504 მუმლაძე ნინო გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108487, 108400 ქაშაკაშვილი ლერა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
4330ა/1, 4330ა ძეკონსკაია მედეა ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) ლექცია |
4330, 4330/1 ბოკერია აკაკი ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | 4240 ანდღულაძე შალვა ეკოლოგიური მენეჯმენტი (ECMAN04) ლექცია |
4330ა, 4330ა/1 ოშაყმაშვილი ცისანა ხარისხის კონტროლი, სერტიფიკაცია და ეტიკეტირება (QCCAL04) ლექცია |
4330ა, 4330ა/1 ძეკონსკაია მედეა მინერალური წყლების ტექნოლოგია (MWTLG04) ლექცია |
4330/1 ბოკერია აკაკი ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4230ა ოშაყმაშვილი ცისანა ხარისხის კონტროლი, სერტიფიკაცია და ეტიკეტირება (QCCAL04) ლექცია |
4330ა/1 ძეკონსკაია მედეა მინერალური წყლების ტექნოლოგია (MWTLG04) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 4502 ბერძენიშვილი ირინე ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
--- | 108460, 108461 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- | 108445, 108444, 108443 ბაზღაძე იზოლდა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 4560, 4550, 4561 მჭედლიშვილი გიორგი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
108451, 108450, 108452 გუგეშიძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
112366, 112365, 112367 ანდღულაძე შალვა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
4502.3-4, 4561.3-4, 4501.3-4, 4503.3-4, 4560.3-4, 4505.3-4, 4504.3-4 ჟველია ნონა პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
4230ა ძეკონსკაია მედეა მინერალური წყლების ტექნოლოგია (MWTLG04) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | 4504, 4503, 4502, 4501 ბერძენიშვილი ირინე ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლექცია |
--- | 108484, 108485, 108486 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 4530ა, 4530 ლომსაძე გურამ სასურსათო წარმოების ეკონომიკა (SAWSREK04) პრაქტიკული |
4403 სირაძე მანანა ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) პრაქტიკული |
--- | 4590.3-4, 4540.3-4, 4540ა.3-4, 4590ა.3-4, 4561.2-4, 4502.2-4, 4550.3-4, 4560.2-4, 4503.2-4, 4505.2-4, 4504.2-4, 4501.2-4 შამანაძე ეთერ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | 4401 სირაძე მანანა ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) პრაქტიკული |
--- | 4590ა, 4590 მეძმარიაშვილი ნინო ქიმიური ექსპერინემტის ტექნიკა (CTL0104) ლექცია |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-601.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-603 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 4340 ჩხუბიანიშვილი ნოდარ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) საკურსო |
--- | 4235 გოგიბერიძე ალექსანდრე ფარმაციული წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები და აპარატები (PAPHT04) პრაქტიკული |
4330ა/1 გოზალიშვილი თინათინი ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 4540 ბიბილეიშვილი დენიტა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
--- | 4440 გუგეშიძე მაია კლიმატის ცვლილება და მისი გამოწვევი ანთროპოგენური ფაქტორები (CCAFC 04) ლექცია |
--- | ||
4-12:00 | --- | 4330 ჩანკაშვილი მარიეტა სახამებლის ტექნოლოგია, გლუკოზა–ფრუქტოზული სეროფების წარმოება (PSGFS04) პრაქტიკული |
--- | 4230ა გოზალიშვილი თინათინი ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (TOLAV04) პრაქტიკული |
4330ა ძეკონსკაია მედეა მინერალური წყლების ტექნოლოგია (MWTLG04) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | 4230 ჩანკაშვილი მარიეტა სახამებლის ტექნოლოგია, გლუკოზა–ფრუქტოზული სეროფების წარმოება (PSGFS04) პრაქტიკული |
--- | 4340 ჩხუბიანიშვილი ნოდარ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 112367.2-7 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული |
4330ა/1 ძეკონსკაია მედეა ლიმონათისა და წვენების ტექნოლოგია (LAJTG04) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 4230 ბოკერია აკაკი ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) ლექცია |
4240.2-4 ანდღულაძე შალვა ეკოლოგიური მენეჯმენტი (ECMAN04) პრაქტიკული |
--- | 4590ა.3-4, 4590.3-4, 4540.3-4, 4540ა.3-4, 4550.3-4 შამანაძე ეთერ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
--- | 4505 ბიბილეიშვილი დენიტა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
8-16:00 | 4230 ბოკერია აკაკი ხორცისა და ხორცპროდუქტების წარმოება (TEMMP04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 3535 ბაზღაძე იზოლდა ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-604 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 3536 ბაზღაძე იზოლდა ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4330/1 ჩანკაშვილი მარიეტა სახამებლის ტექნოლოგია, გლუკოზა–ფრუქტოზული სეროფების წარმოება (PSGFS04) პრაქტიკული |
--- | --- | 4340ა ჩხუბიანიშვილი ნოდარ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) საკურსო |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4504 ბერძენიშვილი ირინე ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
4330ა/1 ღვინიანიძე მზია მინერალური წყლების ტექნოლოგია (MWTLG04) საკურსო |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | 4503 ბერძენიშვილი ირინე ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | 4330ა/1 გოზალიშვილი თინათინი ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (TOLAV04) პრაქტიკული |
112365.2-7 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 4340ა ჩხუბიანიშვილი ნოდარ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) პრაქტიკული |
4530ა წიკლაური ზვიად მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
4440 ანდღულაძე შალვა საინჟინრო ეკოლოგიის საფუძვლები (BENEC04) პრაქტიკული |
4330ა გოზალიშვილი თინათინი ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | 4590ა.2-4, 4540.2-4, 4540ა.2-4, 4590.2-4, 4550.2-4 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
4501 ბერძენიშვილი ირინე ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | --- | 4235ა გოგიბერიძე ალექსანდრე ფარმაციული წარმოების ტექნოლოგიური პროცესები და აპარატები (PAPHT04) პრაქტიკული |
112366.2-7 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 4240 გუგეშიძე მაია სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (INSCP04) ლექცია |
066 ბერძენიშვილი ირინე ტექნოლოგიური პროცესების ქიმიური თერმოდინამიკა (CTHTP 04) ლექცია |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108421 ქაშაკაშვილი ლერა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 108420, 108410 ალასანია რუსუდან გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | 108437, 108438, 108438/1 ერისთავი დიმიტრი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- | --- | 108432, 108430, 108431 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- |
4-12:00 | 108481, 108482, 108483 ერისთავი დიმიტრი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
108419 ერისთავი დიმიტრი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 3414, 3314/2 ერისთავი დიმიტრი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) ლექცია |
4440 ანდღულაძე შალვა საინჟინრო ეკოლოგიის საფუძვლები (BENEC04) ლექცია |
4340ა, 4340 ჩხუბიანიშვილი ნოდარ გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (MONOB04) ლექცია |
4590, 4590ა ერისთავი დიმიტრი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
4240 მჭედლიშვილი გიორგი ეკოლოგიური ეფექტურობისა და ეკომომიკური ზარალის შეფასება (EFFEC04) პრაქტიკული |
4240 მჭედლიშვილი გიორგი ეკოლოგიური ეფექტურობისა და ეკომომიკური ზარალის შეფასება (EFFEC04) საკურსო |
6-14:00 | 4403, 4401, 4402 მეძმარიაშვილი ნინო სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) ლექცია |
4402 სირაძე მანანა ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) პრაქტიკული |
3535, 3536 ბაზღაძე იზოლდა ბიომრავალფეროვნება (BIODI04) ლექცია |
--- | ||
7-15:00 | 108441, 108442, 108440 მუმლაძე ნინო გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
4401, 4402, 4403 სირაძე მანანა ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) ლექცია |
3416 ერისთავი დიმიტრი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) ლექცია |
4240 ბაზღაძე იზოლდა საერთაშორისო ორგანიზაციები და კონვენციები გარემოს დაცვის სფეროში (IOCFE04) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | 4240 მჭედლიშვილი გიორგი ეკოლოგიური ეფექტურობისა და ეკომომიკური ზარალის შეფასება (EFFEC04) ლექცია |
4530, 4530ა ლომსაძე გურამ სასურსათო წარმოების ეკონომიკა (SAWSREK04) ლექცია |
108470, 108471, 108472 ერისთავი დიმიტრი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | 108436, 108433, 108434 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 108454, 108455, 108453 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501.ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1225 ჭანკოტაძე ვახტანგი სტრუქტურული დაპროგრამება (STPRI01) ლაბორატორიული |
--- | 1325.1-1 სანიკიძე ზაზა კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლაბორატორიული |
1225 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) პრაქტიკული |
1200 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) ლაბორატორიული |
1326.2-1 გვასალია ბადრი მონაცემთა ბაზები (DATBA01) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | 1325 სანიკიძე ზაზა კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) პრაქტიკული |
1225, 1200 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) ლექცია |
1326.2-1 სანიკიძე ზაზა კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლაბორატორიული |
||
3-11:00 | 1326.2-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი სტრუქტურული დაპროგრამება (STPRI01) ლაბორატორიული |
1225 სანიკიძე ზაზა კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) პრაქტიკული |
1325 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) პრაქტიკული |
1325.2-1 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) ლაბორატორიული |
1325.2-1 გვასალია ბადრი მონაცემთა ბაზები (DATBA01) ლაბორატორიული |
1225 გვასალია ბადრი მონაცემთა ბაზები (DATBA01) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 1326 აბრამიძე ედისონი მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) პრაქტიკული |
1325 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სამშენებლო კონსტრუქციების კომპიუტერული დაპროექტება (CADOB01) პრაქტიკული |
1325, 1326 გვასალია ბადრი მონაცემთა ბაზები (DATBA01) ლექცია |
1225 გვასალია ბადრი მონაცემთა ბაზები (DATBA01) ლექცია |
||
5-13:00 | 1326.2-1 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) ლაბორატორიული |
1326 სანიკიძე ზაზა კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) პრაქტიკული |
1325, 1326 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სამშენებლო კონსტრუქციების კომპიუტერული დაპროექტება (CADOB01) ლექცია |
1326.1-1 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) ლაბორატორიული |
1325, 1326 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) ლექცია |
1325.2-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი სტრუქტურული დაპროგრამება (STPRI01) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 1225 სანიკიძე ზაზა კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლაბორატორიული |
1326 ჩხიკვაძე კონსტანტინე სამშენებლო კონსტრუქციების კომპიუტერული დაპროექტება (CADOB01) პრაქტიკული |
1225 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | 1325.1-1 გვასალია ბადრი მონაცემთა ბაზები (DATBA01) ლაბორატორიული |
1325.2-1 სანიკიძე ზაზა კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლაბორატორიული |
1326 ჭანკოტაძე ვახტანგი სტრუქტურული დაპროგრამება (STPRI01) პრაქტიკული |
1200 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) პრაქტიკული |
1326.1-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი სტრუქტურული დაპროგრამება (STPRI01) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | --- | 1325 ჭანკოტაძე ვახტანგი სტრუქტურული დაპროგრამება (STPRI01) პრაქტიკული |
1326.1-1 გვასალია ბადრი მონაცემთა ბაზები (DATBA01) ლაბორატორიული |
1325 აბრამიძე ედისონი მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) პრაქტიკული |
1225 ჭანკოტაძე ვახტანგი სტრუქტურული დაპროგრამება (STPRI01) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | 1325.1-1 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) ლაბორატორიული |
121522 კაპანაძე ზურაბ ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემები მშენებლობაში (ADSM01) ლექცია |
1326 თოდუა მიხეილ კომპიუტერული გრაფიკის სისტემა ArchiCAD (CDSAR01) პრაქტიკული |
1225 კაპანაძე ზურაბ სამშენებლო კონსტრუქციების კომპიუტერული დაპროექტება (CADOB01) პრაქტიკული |
1325.1-1 ჭანკოტაძე ვახტანგი სტრუქტურული დაპროგრამება (STPRI01) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | 121522 კაპანაძე ზურაბ ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემები მშენებლობაში (ADSM01) ლაბორატორიული |
1326.1-1 სანიკიძე ზაზა კომპიუტერის არქიტექტურა (COARC01) ლაბორატორიული |
1225 კაპანაძე ზურაბ სამშენებლო კონსტრუქციების კომპიუტერული დაპროექტება (CADOB01) ლექცია |
||
11-19:00 | --- | --- | --- | 121522 კაპანაძე ზურაბ ავტომატიზებული დაპროექტების სისტემები მშენებლობაში (ADSM01) პრაქტიკული |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-503.ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121561 სანიკიძე ზაზა სასრულ ელემენტთა მეთოდის საფუძვლები (METEL01) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121561 სანიკიძე ზაზა სასრულ ელემენტთა მეთოდის საფუძვლები (METEL01) ლექცია |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 121561 გვასალია ბადრი ოპტიმიზაციის მეთოდების გამოყენება მშენებლობაში (MOPTI01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 121561 გვასალია ბადრი ოპტიმიზაციის მეთოდების გამოყენება მშენებლობაში (MOPTI01) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | 121561 ჭანკოტაძე ვახტანგი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება C++ ბაზაზე (OOPRI01) პრაქტიკული |
121561 სანიკიძე ზაზა სასრულ ელემენტთა მეთოდის საფუძვლები (METEL01) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | 121561 ჭანკოტაძე ვახტანგი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება C++ ბაზაზე (OOPRI01) ლექცია |
--- | 121561 სულაშვილი მალხაზ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება C++ ბაზაზე (OOPRI01) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1504.2-1 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 1506.1-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | 1516.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1519.1-1 გორგიძე დავით თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
151525 გორგიძე დავით Теоретическая механика (TMCMAR1RA1-LPB) лаборат.работа |
1511.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 1508.2-1 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | 1501.1-1 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1518.2-1 ვაზაგაშვილი მამუკა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1500.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1509.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 1525.1-1 გორგიძე დავით Теоретическая механика 1 (TMEC1R1) лаборат.работа |
151526 ბაღათურია გურამი თეორიული მექანიკა (TEMECR7) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1505.1-1 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1517.1-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 1503.1-1 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1514.2-1 ბაღათურია გურამი თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1502.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | 1515.1-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 1512.2-1 ბაღათურია გურამი თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1507.1-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 1513.2-1 ბაღათურია გურამი თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | 1510.1-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601.ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 1320 მოისწრაფიშვილი მანანა სატრანსპორტო მშენებლობა და ლანდშაფტი (TRALA05) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 1320 ყიფიანი გურამი ძველი სამყაროს სივრცობრივი აზროვნება (SCOAW06) ლექცია |
--- | |
3-11:00 | --- | 1320 ძიძიგური მაია თანამედროვე არქიტექტურის ისტორია (HIMOA06) ლექცია |
--- | 1320 ყიფიანი გიორგი არქიტექტურული და სამშენებლო საქმია-ნობის საკანონმდებლო-სამართლებრივი საფუძვლები (LEPAC06) პრაქტიკული |
1320 ირემაშვილი ინგა მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (MOCOT01) საკურსო |
--- |
4-12:00 | --- | 1320 ყიფიანი გიორგი არქიტექტურული და სამშენებლო საქმია-ნობის საკანონმდებლო-სამართლებრივი საფუძვლები (LEPAC06) ლექცია |
--- | 1320 ძიძიგური მაია თანამედროვე არქიტექტურის ისტორია (HIMOA06) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 1320 ეზუგბაია ზურაბ მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (MOCOT01) ლექცია |
--- | 1320 თევზაძე ნანული არქიტექტურული დაგეგმარება (APL0206) საკურსო |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 1320 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქის არქიტექტურა (CARCH06) ლექცია |
--- | 1320 ყიფიანი გურამი ძველი სამყაროს სივრცობრივი აზროვნება (SCOAW06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 1320 მანჯავიძე მზია შენობა-ნაგებობების დაზიანების დიაგნოსტიკა (DAMAG01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 1320 ზალიკაშვილი გიორგი სამდინარო და საზღვაო ჰიდროტექნიკური ნაგებობები (RISHS01) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-604.ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-606.ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1515, 1517, 1516 ისააკიანი ზურაბ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
5-13:00 | --- | 1225 ჭანკოტაძე ვახტანგი სტრუქტურული დაპროგრამება (STPRI01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 1325, 1326 ჭანკოტაძე ვახტანგი სტრუქტურული დაპროგრამება (STPRI01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 1325, 1326 აბრამიძე ედისონი მშენებლობის ამოცანების ამოხსნის რიცხვითი მეთოდები (NMORO01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-704ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-428ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-210ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 1409.2-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | 1408.2-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1407.1-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | 1410.1-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- | 1411.2-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- | 1408.1-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
5-13:00 | --- | 1406.2-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1406.1-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1411.1-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- | 1407.2-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | 1409.1-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
1410.2-1 დანელია დემური მასალათა გამძლეობა-2 (STMA201) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-514ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-515ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 1304 ხაზარაძე ომარი ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) საკურსო |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 1306 ხაზარაძე ომარი ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) საკურსო |
--- | --- |
7-15:00 | 1305 შაიშმელაშვილი ნუგზარი ლითონის კონსტრუქციები (STCON01) საკურსო |
--- | --- | --- | 1300 ხაზარაძე ომარი შენობა–ნაგებობების ლითონის კონსტრუქციებით დაპროექტება (TBBMS01) საკურსო |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1301 ხაზარაძე ომარი შენობა–ნაგებობების ლითონის კონსტრუქციებით დაპროექტება (TBBMS01) საკურსო |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-309ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 1340 ნადირაძე ანზორ ბეტონისა და რკინაბეტონის საწარმოთა დაპროექტება (PCRCA01) საკურსო |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-215ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-525ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-301ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108400.2-8 ლობჟანიძე შალვა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
2509.1-2 მაჭარაძე თენგიზ Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
--- | 2539.2-2 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
--- |
2-10:00 | --- | 108486.2-8 პაატაშვილი ფილხაზ ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
--- | |||
3-11:00 | 108486.2-8 კეკელია ვალერიან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
--- | 108381.1-8 მაჭარაძე თენგიზ ბიზნეს–მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (BDCAN08) ლაბორატორიული |
112529.2-7 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
108482.2-8 პაატაშვილი ფილხაზ ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | 108487.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108485.1-8 ვარძიაშვილი ნინო ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
||||
5-13:00 | 108484.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
2599 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
108381.2-8 ცისკარიშვილი ნინო გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლაბორატორიული |
108484.2-8 პაატაშვილი ფილხაზ ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | --- | 108385.1-8 ნიჟარაძე მზიანა გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლაბორატორიული |
||||
7-15:00 | --- | 108382.1-8 კვაჭანტირაძე მარიამ გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლაბორატორიული |
112580.2-7 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
108482.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108481.2-8 პაატაშვილი ფილხაზ ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | 108383.2-8 ცისკარიშვილი ნინო გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლაბორატორიული |
--- | ||||
9-17:00 | --- | 108481.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108483.2-8 ლობჟანიძე შალვა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
10-18:00 | 108487.1-8 ვარძიაშვილი ნინო ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
108384.2-8 ცისკარიშვილი ნინო გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლაბორატორიული |
108485.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108483.2-8 პაატაშვილი ფილხაზ ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
||
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-305ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108283 სტურუა თეიმურაზ ვებ-დაპროგრამების ტექნოლოგია PHP (WEBPR08) ლაბორატორიული |
108284.2-8 მაღალაშვილი მერი სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლაბორატორიული |
--- | 108383.1-8 როდონაია ირაკლი ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 108586.1-8 ბარდაველიძე ხათუნა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108283 ბრელიძე მარინე კომპიუტერული გრაფიკა 2 (COG0008) ლაბორატორიული |
|||
3-11:00 | --- | 108281.2-8 კუჭავა გიორგი ვებ-დაპროგრამების ტექნოლოგია PHP (WEBPR08) ლაბორატორიული |
--- | 108385.1-8 როდონაია ირაკლი ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | 108584.2-8 ბარდაველიძე ხათუნა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108505.2-8 ქორჩილავა დარეჯან პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108282.2-8 მგელაძე ანტონ ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | --- | 108382.1-8 როდონაია ირაკლი ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლაბორატორიული |
8541 ბჟალავა ნიკოლოზ სერვის-ორიენტირებული სისტემები (SEROS08) ლაბორატორიული |
|||
6-14:00 | 108583.2-8 ნიჟარაძე მზიანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108506.2-8 თედეშვილი ლიანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108284.2-8 კუჭავა გიორგი ვებ-დაპროგრამების ტექნოლოგია PHP (WEBPR08) ლაბორატორიული |
108585.2-8 ბარდაველიძე ხათუნა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 108587.2-8 ინაიშვილი იზოლდა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
8541 მგელაძე ანტონ მონაცემთა ანალიზის ინტელექტუალური ტექნოლოგიები (INTDA08) ლაბორატორიული |
||||
8-16:00 | 108282.1-8 სტურუა თეიმურაზ ვებ-დაპროგრამების ტექნოლოგია PHP (WEBPR08) ლაბორატორიული |
108384.2-8 ლობჟანიძე შალვა ბიზნეს–მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (BDCAN08) ლაბორატორიული |
--- | 108381.2-8 კუჭავა გიორგი ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლაბორატორიული |
||
9-17:00 | 108384.1-8 როდონაია ირაკლი ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლაბორატორიული |
108582.2-8 ნიჟარაძე მზიანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | |||
10-18:00 | 108581.2-8 ნიჟარაძე მზიანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108500.2-8 ვარძიაშვილი ნინო პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
11-19:00 | 8541 მილნიკოვი ალექსანდრე სტატისტიკური ანალიზის კომპიუტერული მეთოდები (CMSTA08) ლაბორატორიული |
8541/1 ტაკაშვილი ვალერი Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET გარემოში მონაცემთა ბაზებით (ADO.NET, ASP.NET, MsSQL Server) (ASP1508) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-309ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108486.2-8 ძოძუაშვილი ამური პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108383.1-8 მაჭარაძე თენგიზ ბიზნეს–მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (BDCAN08) ლაბორატორიული |
108284.2-8 თოდუა თეა ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 108587.2-8 ხუციშვილი დავით მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108582.2-8 ბურჯანაძე ივეტა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108370/1 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108484.2-8 მაღალაშვილი მერი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108583.2-8 ბურჯანაძე ივეტა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108586.2-8 კეკელია ვალერიან ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
4-12:00 | ||||||
5-13:00 | 108585.1-8 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108581.1-8 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108500.1-8 კეკელია ვალერიან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108482.2-8 მაღალაშვილი მერი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108584.1-8 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | 108483.2-8 მაღალაშვილი მერი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | 108485.2-8 მაღალაშვილი მერი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
8-16:00 | 108487.1-8 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108281.1-8 თედეშვილი ლიანა კომპიუტერული გრაფიკა 2 (COG0008) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
9-17:00 | 108284.2-8 მაღალაშვილი მერი კომპიუტერული გრაფიკა 2 (COG0008) ლაბორატორიული |
108400.1-8 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | 108481.2-8 მაღალაშვილი მერი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
||
10-18:00 | 108282.2-8 კვესელავა ქეთევან კომპიუტერული გრაფიკა 2 (COG0008) ლაბორატორიული |
108586.1-8 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
8541/2 ტაკაშვილი ვალერი Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET გარემოში მონაცემთა ბაზებით (ADO.NET, ASP.NET, MsSQL Server) (ASP1508) ლაბორატორიული |
|||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-313ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112563.1-7 მაჭარაძე თენგიზ Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
--- | 108571.2-8 კოტრიკაძე გულნარა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108381.1-8 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | 108570.1-8 როჭიკაშვილი ეკატერინე მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | |||
3-11:00 | 108385.2-8 ლობჟანიძე შალვა ბიზნეს–მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (BDCAN08) ლაბორატორიული |
--- | 108382.2-8 ლობჟანიძე შალვა ბიზნეს–მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (BDCAN08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
4-12:00 | 108382.1-8 ბარდაველიძე ხათუნა ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლაბორატორიული |
108573.1-8 როჭიკაშვილი ეკატერინე მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108383.2-8 ბუზიაშვილი თამარ მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 108385.2-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
6-14:00 | 108383.2-8 ვარძიაშვილი ნინო ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლაბორატორიული |
108406.1-8 როჭიკაშვილი ეკატერინე დაპროგრამების საფუძვლები 2 (C++ ენის ბაზაზე) (BP20008) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
7-15:00 | 108384.2-8 ბუზიაშვილი თამარ ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლაბორატორიული |
108405.1-8 როჭიკაშვილი ეკატერინე დაპროგრამების საფუძვლები 2 (C++ ენის ბაზაზე) (BP20008) ლაბორატორიული |
108384.2-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლაბორატორიული |
108382.2-8 ბუზიაშვილი თამარ მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | 108381.1-8 ბარდაველიძე ხათუნა ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
9-17:00 | 108381.1-8 ტაკაშვილი ვალერი მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლაბორატორიული |
108385.1-8 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლაბორატორიული |
108384.2-8 ბოჭორიშვილი ირაკლი მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლაბორატორიული |
--- | ||
10-18:00 | 108572.1-8 როჭიკაშვილი ეკატერინე მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108385.1-8 ბარდაველიძე ხათუნა ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლაბორატორიული |
--- | |||
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | 8541 როდონაია ირაკლი საწარმოო და ბიზნეს-პროცესების კომპიუტერული დაგეგმარება (MBPSM08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-315ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108500.1-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108571.1-8 როჭიკაშვილი ეკატერინე მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108381.2-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 108281.2-8 მაღალაშვილი მერი სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | 108383.1-8 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 108382.2-8 ვარძიაშვილი ნინო ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლაბორატორიული |
108573.2-8 კოტრიკაძე გულნარა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
5-13:00 | 108385.1-8 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლაბორატორიული |
108382.2-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | 108581.1-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | 108585.1-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108582.2-8 კეკელია ვალერიან ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | 108281.1-8 თოდუა თეა ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლაბორატორიული |
108382.1-8 ტაკაშვილი ვალერი მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | --- | 108583.1-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
||||
9-17:00 | 108584.1-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | 108385.2-8 ბოჭორიშვილი ირაკლი მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლაბორატორიული |
108283 თოდუა თეა ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლაბორატორიული |
||
10-18:00 | 108587.2-8 კეკელია ვალერიან ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108385.2-8 ბუზიაშვილი თამარ ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლაბორატორიული |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-302ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108483 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108484 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 108482 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 108284 ანანიაშვილი გულაბერ ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) პრაქტიკული |
108283, 108284, 108281, 108282 დოლიძე მაია სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლექცია |
--- | --- | --- | 8541/2 ზაკუტაშვილი მზია ელექტრონული კომერციის, საბანკო და საგადამხდელო სისტემების უსაფრთხოება (SECBP08) პრაქტიკული |
6-14:00 | 108481 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108282.2-8 მაღალაშვილი მერი სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლაბორატორიული |
--- | 108400 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | 108384, 108385 ცისკარიშვილი ნინო გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლექცია |
8541/2 ზაკუტაშვილი მზია ელექტრონული კომერციის, საბანკო და საგადამხდელო სისტემების უსაფრთხოება (SECBP08) ლექცია |
|
8-16:00 | 8541/2 თედეშვილი ლიანა მულტიმედიური ტექნოლოგიები1 (MT10708) პრაქტიკული |
--- | 108383, 108384, 108385, 108381, 108382 მაჭარაძე თენგიზ ბიზნეს–მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (BDCAN08) ლექცია |
--- | 108585 ხუციშვილი დავით მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | 8541/1 თედეშვილი ლიანა მულტიმედიური ტექნოლოგიები1 (MT10708) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | 108587 ხუციშვილი დავით მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | 8541 მგელაძე ანტონ მონაცემთა ანალიზის ინტელექტუალური ტექნოლოგიები (INTDA08) ლექცია |
--- | --- | 8541 როდონაია ირაკლი საწარმოო და ბიზნეს-პროცესების კომპიუტერული დაგეგმარება (MBPSM08) ლექცია |
--- | |
12-20:00 | 8541/1 ტაკაშვილი ვალერი Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET გარემოში მონაცემთა ბაზებით (ADO.NET, ASP.NET, MsSQL Server) (ASP1508) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 8541/2 ტაკაშვილი ვალერი Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET გარემოში მონაცემთა ბაზებით (ADO.NET, ASP.NET, MsSQL Server) (ASP1508) პრაქტიკული |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-304ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108283 ანანიაშვილი გულაბერ ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 108283 დოლიძე მაია სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 108486 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 112580 მაჭარაძე თენგიზ Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лекция |
2539 ნემსაძე სიმონ Теория элктрических цепей 1 (ECT10022) практич. Работа |
--- | --- | --- |
5-13:00 | 112564, 112563 მაჭარაძე თენგიზ Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лекция |
112529 მაჭარაძე თენგიზ Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лекция |
108487 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- | 108485 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 108383, 108381, 108382 ცისკარიშვილი ნინო გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლექცია |
8541/1 ზაკუტაშვილი მზია ელექტრონული კომერციის, საბანკო და საგადამხდელო სისტემების უსაფრთხოება (SECBP08) ლექცია |
108282.1-8 დოლიძე მაია სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლაბორატორიული |
--- | 108586 ხუციშვილი დავით მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 25021 ნემსაძე შოთა ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები2 (TFEE102) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 8541 მილნიკოვი ალექსანდრე სტატისტიკური ანალიზის კომპიუტერული მეთოდები (CMSTA08) ლექცია |
--- | 8541/1 ქორჩილავა დარეჯან სარეკლამო დიზაინი (AD00908) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 25021 ნემსაძე შოთა ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები2 (TFEE102) ლექცია |
8541 ბჟალავა ნიკოლოზ სერვის-ორიენტირებული სისტემები (SEROS08) ლექცია |
8541/1 თედეშვილი ლიანა მულტიმედიური ტექნოლოგიები1 (MT10708) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 8541/1 ქორჩილავა დარეჯან სარეკლამო დიზაინი (AD00908) პრაქტიკული |
8541/1 ზაკუტაშვილი მზია ელექტრონული კომერციის, საბანკო და საგადამხდელო სისტემების უსაფრთხოება (SECBP08) პრაქტიკული |
|
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-401ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108500 კეკელია ვალერიან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 108236.5-8, 108232.5-8, 108234.5-8, 108230.5-8, 108233.5-8, 108237.5-8, 108239.5-8, 108231.5-8 მგალობლიშვილი ზვიადი პროექტი ინტელექტუალურ კომპიუტერულ სისტემებში1(არჩევითი) (ICS5108) საკურსო |
--- | --- | 108306 ხარიბეგაშვილი სერგო კერძოწარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 1 (PDEQ108) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108542.2-8 კეჟერაძე მეგი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108405 ყიზილაშვილი შოთა ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | 108461 ტაბატაძე მაკა პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108500 მაჭავარიანი ნატო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108438/1 ავალიშვილი ქეთევან გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
108242 რუხაძე თამთა ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 108439 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული |
108237, 108251, 108250 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ალტერნატიული განახლებადი რესურსები და ტექნოლოგიები (AGRDT02) ლექცია |
--- | --- | ||
7-15:00 | 108439 სიჭინავა ალექსანდრე Основы экономической теории (BAETH07-LS) лекция |
108560 მაღლაკელიძე ანრი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
108437 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) პრაქტიკული |
108406.1-8, 108405.1-8 ჯიჯეიშვილი ქეთევანი უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
108445 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 108445 გეგენავა ნატო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108461 ჩოგოვაძე რევაზ ნეიროინფორმატიკის საფუძვლები (FNEU008) პრაქტიკული |
--- | 108338, 108338/1 კაკუბავა რევაზ ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) ლექცია |
108212, 108220, 108221, 108222 ჯამარჯაშვილი ვაჟა ალტერნატიული განახლებადი რესურსები და ტექნოლოგიები (AGRDT02) ლექცია |
|
9-17:00 | 8596 ნაჭყებია მზიანა ბიზნეს პროცესების მოდელირება (BPM0208) ლაბორატორიული |
108460 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
8586 მენაბდე თამარ საზომ საშუალებათა მარკირება და სერტიფიკაცია (MCM0308) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | --- | --- | 108444 ქირია ვალერი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
|||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 8594/1 კოკოჩაშვილი ნათელა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
|
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-406ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108560 ჩხაიძე მარიამ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
108252, 108253, 108281 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ალტერნატიული განახლებადი რესურსები და ტექნოლოგიები (AGRDT02) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | 108405 გაჩეჩილაძე ავთანდილ ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (CODE108) პრაქტიკული |
--- | 108333 შარაშენიძე თეიმურაზ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | 108233.6-8, 108234.6-8, 108231.6-8, 108239.6-8, 108236.6-8, 108230.6-8, 108232.6-8, 108237.6-8 თოდუა თეა პროექტი ინტელექტუალურ კომპიუტერულ სისტემებში1(არჩევითი) (ICS5108) საკურსო |
--- | 108573.2-8, 108571, 108581.3-8, 108520.1-8, 108555.2-8, 108572, 108510.1-8, 108566.2-8 ჟველია ნონა პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | 108582, 108583, 108581 ცირეკიძე მზია ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | 108306 ბერიკელაშვილი გივი რიცხვითი ანალიზი (NUA2308) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 108471 კოტია ბეჟანი ვექტორული და ტენზორული ანალიზი (VTC4108) პრაქტიკული |
108506 მალასიძე გიორგი ზოგადი ასტრონომია (GAS0108) პრაქტიკული |
108451 ღურწკაია კარლო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108586.2-8, 108560.3-8, 108553, 108584.3-8, 108585.3-8, 108587.2-8, 108554.2-8, 108520.2-8, 108573.2-8, 108510.3-8, 108570.3-8, 108572.2-8, 108571.3-8, 108552 მაღრაძე ვახტანგ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია |
108282, 108281, 108284, 108283 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) ლექცია |
108443 ქირია ვალერი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
6-14:00 | 108432, 108430, 108431 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
108542, 108510, 108520.1-8 ფაჩულია თეიმურაზი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
108553.1-8, 108510.1-8 მაღრაძე ვახტანგ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 108339 შარაშენიძე თეიმურაზ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
108542 კობიაშვილი ანა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | 108436 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული |
108584.2-8, 108585, 108551.2-8 მაღრაძე ვახტანგ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
108338/1 კაკუბავა რევაზ ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
8-16:00 | 8541/2 თედეშვილი ლიანა მულტიმედიური ტექნოლოგიები1 (MT10708) ლექცია |
--- | 108583, 108500, 108581, 108582 კეკელია ვალერიან ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | 108483 ყიზილაშვილი შოთა ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | 108571.4-8, 108573.2-8, 108581 აბუთიძე მანანა კულტუროლოგია (CUL0007-LS) პრაქტიკული |
108305 ბერიკელაშვილი გივი რიცხვითი ანალიზი (NUA2308) პრაქტიკული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-410ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108472, 108470, 108471 კოტია ბეჟანი თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108482 ყიზილაშვილი შოთა ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | 108342 ასათიანი თამარ ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 108344 წიკლაური ნინო სისტემების ანალიზისა და დიზაინის საფუძვლები (SYSAD08) პრაქტიკული |
108486 ხოსიტაშვილი მზია საზოგადოებასთან ურთიერთობა (PR00007) პრაქტიკული |
108461, 108460 ჩოგოვაძე რევაზ ნეიროინფორმატიკის საფუძვლები (FNEU008) ლექცია |
--- | ||
4-12:00 | --- | 108461, 108460 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
--- | 108536.2-8 დავითაია თეა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108505, 108506 კირთაძე ალექსი დისკრეტული მათემატიკა 2 (DMA0208) ლექცია |
|
5-13:00 | 108246, 108245 გოჩიტაშვილი ლალი ბიზნესის ეთიკა და სამართალი (BETAL08) ლექცია |
108232 მოდებაძე ზურაბ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) პრაქტიკული |
--- | 108382.1-8 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 108238 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
108243 აფციაური ია ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია, მენეჯმენტი, ინოვაციები და ახალი ტექნოლოგიები (ISSMI08) პრაქტიკული |
108431 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული |
108233 მოდებაძე ზურაბ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) პრაქტიკული |
108455 ყიზილაშვილი კონსტანტინე ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 108306 ფანცულაია გოგი მათემატიკური სტატისტიკის კურსი (CMAS008) ლაბორატორიული |
108282, 108281, 108284, 108283 ძიძიგური გიორგი ფსიქომეტრიკის საფუძვლები (BAZPS08) ლექცია |
108244, 108243, 108242 გოჩიტაშვილი ლალი ბიზნესის ეთიკა და სამართალი (BETAL08) ლექცია |
108438/1, 108437, 108438 ავალიშვილი ქეთევან გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) ლექცია |
108405.3-8 ჩინჩალაძე კახაბერი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | --- | 108334 შარაშენიძე თეიმურაზ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
108238 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | 8596 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (DMSD208) ლექცია |
108481 ყიზილაშვილი კონსტანტინე ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108461 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108441, 108442, 108440 ქირია ვალერი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
|
10-18:00 | --- | --- | 108436 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-412ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 108406 ჩინჩალაძე კახაბერი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 108406 ჩინჩალაძე კახაბერი უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
108406, 108405 გაჩეჩილაძე ავთანდილ ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 2 (CODE108) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 108431 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 108430 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-413ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108233.4-8, 108236.4-8, 108230.4-8, 108234.4-8, 108232.4-8, 108231.4-8, 108239.4-8, 108237.4-8 ბედინეიშვილი მაგული პროექტი განაწილებულ კომპიუტერულ სისტემებში(არჩევითი) (PDCSA008) საკურსო |
--- | 108440 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108306, 108305 ხარიბეგაშვილი სერგო კერძოწარმოებულებიანი დიფერენციალური განტოლებების კურსი 1 (PDEQ108) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 108460 ჩოგოვაძე რევაზ ნეიროინფორმატიკის საფუძვლები (FNEU008) პრაქტიკული |
108506 მაჭარაშვილი ნოდარ დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (DIA0208) პრაქტიკული |
--- | 108573.1-8, 108566.1-8 ფოცხვერაშვილი დიანა გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 108260 ჩოგოვაძე რევაზ ხელოვნური ნეირონული ქსელების სინთეზი 3 (ANNS308) ლექცია |
108405 უგულავა დუგლას კომპლექსური ცვლადის ფუნქციათა თეორია (TCVF108) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
5-13:00 | 108544 ქვათაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108434 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108385, 108384 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | 108442 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108438/1, 108437, 108438 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) ლექცია |
108438/1 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108430 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 108260 შონია ლაშა ვებ ტექნოლოგიები (HTML, JavaScript, JQuery) (WETEC08) ლექცია |
108232, 108231, 108230 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან ალტერნატიული განახლებადი რესურსები და ტექნოლოგიები (AGRDT02) ლექცია |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | 108442 გეგენავა ნატო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
--- | 108531.4-8, 108586.2-8, 108584, 108536, 108532.2-8, 108553.2-8, 108555.1-8 რეხვიაშვილი ტარიელი ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | 108338 კაკუბავა რევაზ ერგონომიკის საფუძვლები (PRINE06) პრაქტიკული |
108570.3-8, 108573.1-8, 108560.3-8, 108571.3-8, 108572.4-8 მაღრაძე ვახტანგ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-408ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108472 კოტია ბეჟანი თეორიული ფიზიკა 2 (TPH1708) პრაქტიკული |
108505 მალასიძე გიორგი ზოგადი ასტრონომია (GAS0108) პრაქტიკული |
--- | --- | 108306, 108305 თოდუა გოჩა დიფერენციალური გეომეტრიის კურსი (DGK08) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 108431, 108432, 108430 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) ლექცია |
108233.6-8, 108231.6-8, 108232.6-8, 108237.6-8, 108230.6-8, 108234.6-8, 108239.6-8, 108236.6-8 კირკიტაძე ნათია პროექტი მონაცემთა ბაზებში (არჩევითი) (PD51008) საკურსო |
--- | 108506.1-8 ასათიანი ნათია უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108305 გეგენავა ნატო მაკროეკონომიკა (BMAME05) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | 108486, 108485, 108484 ასათიანი როზეტა ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
108436 რამაზაშვილი მიხეილ გადამრთველი სქემების თეორია (SWITH08) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | 108230 მოდებაძე ზურაბ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) პრაქტიკული |
108339 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
108436, 108434, 108433 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | --- | 108573 როჭიკაშვილი ეკატერინე მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
--- | 108344 ასათიანი თამარ ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) პრაქტიკული |
108584.1-8, 108500 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
108305, 108306 ბერიკელაშვილი გივი რიცხვითი ანალიზი (NUA2308) ლექცია |
8-16:00 | --- | --- | 108437 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108550.1-8, 108530, 108545, 108531.1-8, 108544.1-8 ფაჩულია თეიმურაზი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | 108587, 108500.1-8, 108560.1-8, 108540, 108586 პეტრიაშვილი რობერტ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 108336 შარაშენიძე თეიმურაზ კომპიუტერის ორგანიზაცია (COR1508) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 8596 ფალავანდიშვილი მეგი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-414ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108237.3-8, 108230.3-8, 108231.3-8, 108233.3-8, 108234.3-8, 108236.3-8, 108232.3-8, 108239.3-8 ხოშტარია სიმონ პროექტი მიკროპროცესორულ სისტემებში (არჩევითი) (PIMS708) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | 108281 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და სისტემები (MSPRI08) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 108232.1-8, 108239.1-8, 108233.1-8, 108231.1-8, 108234.1-8, 108230.1-8, 108236.1-8, 108237.1-8 სამხარაძე რომან პროექტი მონაცემთა ბაზებში (არჩევითი) (PD51008) საკურსო |
108305, 108306 კვარაცხელია დემნა მაკროეკონომიკა (BMAME05) ლექცია |
--- | 108555.1-8, 108581.1-8 ცუცქირიძე დარეჯანი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | 108486 ლემონჯავა ლექსო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108573, 108570, 108572, 108571 როჭიკაშვილი ეკატერინე მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
--- | --- | ||
5-13:00 | 108543 ფაღავა რუსუდანი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 108571.4-8, 108573.3-8, 108581 აბუთიძე მანანა კულტუროლოგია (CUL0007-LS) ლექცია |
108552.1-8, 108586, 108587.1-8 მაღრაძე ვახტანგ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 108500 ჩადუნელი ნუგზარ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) პრაქტიკული |
108342, 108343, 108344 ასათიანი თამარ ბიზნეს პროცესების მათემატიკური მოდელები 2 (MMBP208) ლექცია |
8594/1 კოკოჩაშვილი ნათელა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
|
7-15:00 | 108531 ჩხეიძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
108211 მენაბდე თამარ პროდუქციისა და სერვისის ხარისხის უზრუნველყოფის ტექნოლოგიები (QAT0708) პრაქტიკული |
108519, 108539 თაქთაქიშვილი მიხეილ Физика 2 (PHY02R8) лекция |
108440 ქირია ვალერი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | 108483, 108481, 108482 ყიზილაშვილი შოთა ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
--- | 108555.2-8, 108532.3-8 გულბიანი ნოდარი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | 108550.1-8, 108555.1-8, 108545.1-8, 108552.1-8, 108551.1-8, 108541.1-8, 108531.1-8, 108530, 108543.1-8, 108553.1-8, 108536.1-8, 108532.1-8, 108544.1-8 ფაჩულია თეიმურაზი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
108400 აბაშიძე ზურაბ სადაზღვეო და საბანკო რისკების მოდელირება (SDSM08) ლექცია |
--- | 108385, 108384 ბარდაველიძე ხათუნა ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლექცია |
--- |
10-18:00 | 8541, 8576, 8541/2 მებუკე თამარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
8541, 8576, 8541/2 მებუკე თამარი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | 108533, 108534, 108536 ჩხარტიშვილი ლევან ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-416ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108505, 108506 მალასიძე გიორგი ზოგადი ასტრონომია (GAS0108) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108505, 108506 კაჭახიძე ნიკოლოზ ალგებრა 2 (ALG0208) ლექცია |
--- | --- | 108438/1, 108437, 108438 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) ლექცია |
--- | |
3-11:00 | --- | 108233 მაკასარაშვილი ივანე სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) პრაქტიკული |
108506 კაჭახიძე ნიკოლოზ ალგებრა 2 (ALG0208) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 108230.4-8, 108231.4-8, 108236.4-8, 108233.4-8, 108239.4-8, 108232.4-8, 108234.4-8, 108237.4-8 მგალობლიშვილი ზვიადი პროექტი ინტელექტუალურ კომპიუტერულ სისტემებში1(არჩევითი) (ICS5108) საკურსო |
108438 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
108505.1-8 ნატროშვილი თამარი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 108283 გონგლაძე შორენა ფსიქომეტრიკის საფუძვლები (BAZPS08) პრაქტიკული |
108431, 108432, 108430 ავალიშვილი ქეთევან ციფრული სისტემების არითმეტიკული საფუძვლები (COMAR08) ლექცია |
8551/1, 8551 კაკუბავა რევაზ სისტემური ანალიზი (SYSAN08) ლექცია |
|||
6-14:00 | 108438 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული |
108585.1-8 ჩერქეზიშვილი თინათინი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 108232 მაკასარაშვილი ივანე სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 108443, 108445, 108444 ქირია ვალერი ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
108434, 108433, 108436 წიკლაური სოფიო ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) ლექცია |
108481 მაღრაძე ვახტანგ საქმიანი კომუნიკაცია (BUSCM08) პრაქტიკული |
108239 მაკასარაშვილი ივანე სპეციალიზირებული ოპერაციული სისტემები (SOS6108) ლექცია |
108472, 108470, 108471 კოტია ბეჟანი ვექტორული და ტენზორული ანალიზი (VTC4108) ლექცია |
|
8-16:00 | 108444 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
108310 მეცხვარიშვილი იოსებ სენსორები და გაზომვისინტელექტუალურისაშუალებები (IMS0808) ლექცია |
108343 წიკლაური ნინო სისტემების ანალიზისა და დიზაინის საფუძვლები (SYSAD08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | 108542.3-8, 108520.3-8, 108572.2-8, 108510.2-8, 108587.2-8, 108560.1-8, 108573.3-8, 108566.2-8, 108500.1-8, 108555.4-8 ხინთიბიძე ციალა სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
108433 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) პრაქტიკული |
108240 ბეჟანიშვილი ლოლიტა ხელოვნური ინტელექტის საფუძვლები (PARTI08) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | 8596/1, 8586 შონია მარიამი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | 108472 კოტია ბეჟანი ვექტორული და ტენზორული ანალიზი (VTC4108) პრაქტიკული |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-307დ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108239 კამკამიძე კონსტანტინე უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 108239 კამკამიძე კონსტანტინე ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 108239 კამკამიძე კონსტანტინე უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 108239 კამკამიძე კონსტანტინე ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) პრაქტიკული |
108239 კამკამიძე კონსტანტინე ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | D.8496-15, D.8451-15, D.8494-15 კამკამიძე კონსტანტინე ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) ლექცია |
--- | --- | 108239 კამკამიძე კონსტანტინე უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | D.8451-15, D.8494-15, D.8496-15 კამკამიძე კონსტანტინე ინფორმატიკის განვითარების მიმართულებანი და ტენდენციები (DOQTOR2) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-310 4კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-218დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 4310, 4210 შამანაური ლანა პოლიმერული კომპოზიტების ტექნოლოგია და კოროზიული მდგრადობა (TCRPC04) ლაბორატორიული |
4210, 4310 მშვილდაძე მაია კომპოზიციური მასალების და ნაკეთობების სინთეზური თეორიული საფუძვლები (KMNSTS04) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | 4401, 4402, 4403 კოვზირიძე ზვიად კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) ლექცია |
--- | 4210, 4310 ნიკოლეიშვილი ეკატერინე პრაქტიკული გაანგარიშებანი კომპოზიციური მასალების სინთეზის თეორიულ საფუძვლებში (PCTFM04) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | 4210, 4310 შამანაური ლანა პოლიმერული კომპოზიტების ტექნოლოგია და კოროზიული მდგრადობა (TCRPC04) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | 4210, 4310 ტაბატაძე გულნაზი საინსტრუმენტო კომპოზიციური მასალები (TOCMA04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4210, 4310 შამანაური ლანა პოლიმერული კომპოზიტების ტექნოლოგია და კოროზიული მდგრადობა (TCRPC04) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4310, 4210 ტაბატაძე გულნაზი საინსტრუმენტო კომპოზიციური მასალები (TOCMA04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4210, 4310 ბალახაშვილი მაია კომპოზიციური მასალების და ნაკეთობების სინთეზური თეორიული საფუძვლები (KMNSTS04) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | 4310, 4210 ნიჟარაძე ნათელა კერამიკული კომპოზიტები და მათი თავისებურებანი (CECTP04) ლექცია |
--- | 4310, 4210 ნიჟარაძე ნათელა კერამიკული კომპოზიტები და მათი თავისებურებანი (CECTP04) პრაქტიკული |
--- | 4402 ნიჟარაძე ნათელა კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | 4210, 4310 ნიჟარაძე ნათელა კერამიკული კომპოზიტები და მათი თავისებურებანი (CECTP04) ლაბორატორიული |
4310, 4210 ტაბატაძე გულნაზი საინსტრუმენტო კომპოზიციური მასალები (TOCMA04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4402.1-4 ტაბატაძე გულნაზი კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4310, 4210 ბალახაშვილი მაია კომპოზიციური მასალების და ნაკეთობების სინთეზური თეორიული საფუძვლები (KMNSTS04) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 4403 ნიჟარაძე ნათელა კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 4401 ნიჟარაძე ნათელა კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 4401.2-4 ნიჟარაძე ნათელა კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 4403.1-4 ტაბატაძე გულნაზი კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4401.1-4 ნიჟარაძე ნათელა კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4403.2-4 ტაბატაძე გულნაზი კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4402.2-4 ტაბატაძე გულნაზი კომპოზიციურიდა ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგიის საფუძვლები (FUTCM04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107.5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107.6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107.7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-107.9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4305ბ, 4205ბ ჯინჭარაძე დავით პარფიუმერიულ კოსმეტიკური ნაწარმის ანალიზი (ANPCPP4) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | --- | 4205ბ, 4305ბ ქებაძე ნინო პარფიუმერიული და სამკურნალო-კოსმეტიკური საშუალებები (PMCR104) ლექცია |
--- | 4305ბ, 4205ბ ჯინჭარაძე დავით პარფიუმერიულ კოსმეტიკური ნაწარმის ანალიზი (ANPCPP4) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 4305ბ, 4205ბ ჯინჭარაძე დავით ჰიდროქიმია (HYDC104) ლექცია |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 4205ბ, 4305ბ ქებაძე ნინო პარფიუმერიული და სამკურნალო-კოსმეტიკური საშუალებები (PMCR104) პრაქტიკული |
4305ბ, 4205ბ ჯინჭარაძე დავით ჰიდროქიმია (HYDC104) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 4205ბ, 4305ბ ბოკუჩავა ნანა პარფიუმერიულ კოსმეტიკური ნაწარმის ანალიზი (ANPCPP4) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-234 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 4435ა.2-4 ნიშნიანიძე მარიამ სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლაბორატორიული |
--- | 4235ა.2-4 მიშელაშვილი ხათუნა სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმია და ექსპერტიზა (CEMCP04) ლაბორატორიული |
4235.2-4 გელოვანი ნანა ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) ლაბორატორიული |
4235ა შეყლაშვილი ნათელა ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | 4235ა ელიავა გიორგი ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო |
--- | --- | ||
4-12:00 | 4305 მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოლოგიის საფუძვლები (BPHKL04) პრაქტიკული |
4235.3-4 ნიშნიანიძე მარიამ ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული |
4435ბ.1-4 მიშელაშვილი ხათუნა სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლაბორატორიული |
4335ბ.2-4 ბაციკაძე ქეთევან ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლაბორატორიული |
4335.1-4 შეყლაშვილი ნათელა სოციალური ფარმაცია (SOCPH04) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 4335ა გელოვანი ნანა ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) საკურსო |
4235ა.2-4 ბაციკაძე ქეთევან ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული |
--- | |||
6-14:00 | 087 ელიავა გიორგი ქიმიურ-ფარმაცევტული ქარხნების მოწყობილობები (ECFF04) ლაბორატორიული |
4335.2-4 ნიშნიანიძე მარიამ ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლაბორატორიული |
--- | 4535ბ.2-4 გველესიანი ილია ჰიგიენის საფუძვლები ფარმაციაში (HYGBP 04) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | 4335ა.1-4 ნიშნიანიძე მარიამ ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლაბორატორიული |
--- | 4435გ.1-4 მიშელაშვილი ხათუნა სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | 4235 გელოვანი ნანა ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) საკურსო |
4435ბ წიქარიშვილი ხათუნა სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) საკურსო |
--- | 4535.2-4 გველესიანი ილია ჰიგიენის საფუძვლები ფარმაციაში (HYGBP 04) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | 087 ელიავა გიორგი ქიმიურ-ფარმაცევტული ქარხნების მოწყობილობები (ECFF04) ლექცია |
4335ბ შეყლაშვილი ნათელა სოციალური ფარმაცია (SOCPH04) პრაქტიკული |
4235ა გელოვანი ნანა ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) საკურსო |
087ა გელოვანი ნანა მცენარეთა ანალიზის ფიზიოლოგიური და ბიოქიმიური მეთოდები (BPMAP04) ლაბორატორიული |
4335ბ კახეთელიძე მზია ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (OEPHB04) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | 4235.1-4 ჩიქავა მედეა ფარმაკოთერაპია (FTHER04) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4235.1-4 ბაციკაძე ქეთევან ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-236 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 4435ა.1-4 მიშელაშვილი ხათუნა სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლაბორატორიული |
--- | 4235ა.1-4 ნიშნიანიძე მარიამ სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმია და ექსპერტიზა (CEMCP04) ლაბორატორიული |
4435ბ შეყლაშვილი ნათელა ფარმაკოგნოზია I (FKG0104) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | 4335.2-4 მეტრეველი ირინე ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (OEPHB04) პრაქტიკული |
4335ბ გელოვანი ნანა ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) საკურსო |
4535ა.1-4 წიქარიშვილი ხათუნა ჰიგიენის საფუძვლები ფარმაციაში (HYGBP 04) ლაბორატორიული |
--- | ||
4-12:00 | 4435ა ჩიქავა მედეა ფარმაკოკინეტიკის საფუძვლები (PCKIB04) პრაქტიკული |
4435ბ.2-4 ნიშნიანიძე მარიამ სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლაბორატორიული |
4335ბ.1-4 ნიშნიანიძე მარიამ ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 4335 გელოვანი ნანა ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) საკურსო |
4235ა.1-4 ნიშნიანიძე მარიამ ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული |
4235.2-4 ნიშნიანიძე მარიამ სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმია და ექსპერტიზა (CEMCP04) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | 4235ა.2-4 გელოვანი ნანა ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) ლაბორატორიული |
4435 წიქარიშვილი ხათუნა სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) საკურსო |
--- | 4235.1-4 ნიშნიანიძე მარიამ სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმია და ექსპერტიზა (CEMCP04) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | 4335ა.2-4 ბაციკაძე ქეთევან ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლაბორატორიული |
4235 მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოთერაპია (FTHER04) საკურსო |
087, 087ა, 087ბ გელოვანი ნანა ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (TOXAN04) ლაბორატორიული |
4235.1-4 ჩიქავა მედეა სამკურნალო საშუალებების ფარმაცევტული და კლინიკური ასპექტები (PCAMP04) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | 4235.1-4 გელოვანი ნანა ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) ლაბორატორიული |
4435ა წიქარიშვილი ხათუნა სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) საკურსო |
4335ა ჩიქავა მედეა ფარმაკოლოგია II (PHK0204) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | 4435.1-4 ნიშნიანიძე მარიამ სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლაბორატორიული |
087ბ ელიავა გიორგი კლინიკური ფარმაცია (CLINP04) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | 4235ა.1-4 გელოვანი ნანა ზოგადი ტოქსიკოლოგია (GTOXI04) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-237 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4335ბ ელიავა გიორგი ფარმაკოლოგია II (PHK0204) საკურსო |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 4335ა კახეთელიძე მზია ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (OEPHB04) პრაქტიკული |
--- | 4335.1-4 ნიშნიანიძე მარიამ ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლაბორატორიული |
--- | 4535ა.2-4 გველესიანი ილია ჰიგიენის საფუძვლები ფარმაციაში (HYGBP 04) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 4235.2-4 ბაციკაძე ქეთევან ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (CHEBAS 04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | 4235 წიქარიშვილი ხათუნა სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმია და ექსპერტიზა (CEMCP04) საკურსო |
--- | 4235.3-4 მიშელაშვილი ხათუნა სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმია და ექსპერტიზა (CEMCP04) ლაბორატორიული |
4335ა საღარეიშვილი თამარ სოციალური ფარმაცია (SOCPH04) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 087ბ მიშელაშვილი ხათუნა დერმატოლოგია (DERM104) ლექცია |
4335.3-4 ბაციკაძე ქეთევან ტოქსიკოლოგიური ქიმია (TOCHE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4535ბ.1-4 წიქარიშვილი ხათუნა ჰიგიენის საფუძვლები ფარმაციაში (HYGBP 04) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | 4435 ჩიქავა მედეა ფარმაკოკინეტიკის საფუძვლები (PCKIB04) პრაქტიკული |
4235ა ღუღუნიშვილი დარეჯან ფიტოთერაპია (მცენარეული, არაორგანული და ორგანული ნედლეული) (HERBM04) საკურსო |
4435გ.2-4 ნიშნიანიძე მარიამ სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | 4235ა წიქარიშვილი ხათუნა სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმია და ექსპერტიზა (CEMCP04) საკურსო |
087ა, 087, 087ბ გიგოშვილი თამარ ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (FAGAN04) ლაბორატორიული |
4535.1-4 წიქარიშვილი ხათუნა ჰიგიენის საფუძვლები ფარმაციაში (HYGBP 04) ლაბორატორიული |
--- | ||
9-17:00 | 4235ა ჩიქავა მედეა ფარმაკოთერაპია (FTHER04) პრაქტიკული |
4335.1-4 მიშელაშვილი ხათუნა ფარმაკოლოგია II (PHK0204) პრაქტიკული |
4435.2-4 მიშელაშვილი ხათუნა სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლაბორატორიული |
--- | ||
10-18:00 | 4435გ წიქარიშვილი ხათუნა სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) საკურსო |
--- | 4235ა ჩიქავა მედეა სამკურნალო საშუალებების ფარმაცევტული და კლინიკური ასპექტები (PCAMP04) პრაქტიკული |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-214 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 4270, 4370 გაბადაძე თამაზ ცემენტის და სხვა მჭიდა მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTCCM04) ლექცია |
4370, 4270 გაბადაძე თამაზ ცემენტის და სხვა მჭიდა მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTCCM04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 035 გაბადაძე თამაზ სილიკატური, სამედიცინო და სპეციალური დანიშნულების მასალების ტექნოლოგია (TSMSM04) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-204 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-207 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 4370, 4270 გაფრინდაშვლი გურამ კერამიკის და ცეცხლგამძლე მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTCFM04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 035 გაფრინდაშვლი გურამ ელექტრონულ ტექნიკაში, ოპტოელექტრონიკაში და მედიცინაში გამოყენებული მასალების ტექნოლოგია (TMEOM04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4270, 4370 გაფრინდაშვლი გურამ კერამიკის და ცეცხლგამძლე მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (CTCFM04) ლექცია |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 035 გაფრინდაშვლი გურამ ელექტრონულ ტექნიკაში, ოპტოელექტრონიკაში და მედიცინაში გამოყენებული მასალების ტექნოლოგია (TMEOM04) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-208 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-211 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4370, 4270 სულაძე ირაკლი სამედიცინო დანიშნულების მასალების და ნაკეთობების ქიმიური ტექნოლოგია (CTMMW04) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 035 სულაძე ირაკლი სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების საწარმოთა მექანიკური მოწყობილობა და დანადგარები (MEMSS04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 4370, 4270 სულაძე ირაკლი სამედიცინო დანიშნულების მასალების და ნაკეთობების ქიმიური ტექნოლოგია (CTMMW04) ლექცია |
|
8-16:00 | 035 სულაძე ირაკლი სილიკატური, სამედიცინო და სპეციალური დანიშნულების მასალების ტექნოლოგია (TSMSM04) პრაქტიკული |
035 სულაძე ირაკლი სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების საწარმოთა მექანიკური მოწყობილობა და დანადგარები (MEMSS04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 035 სულაძე ირაკლი სილიკატური, სამედიცინო და სპეციალური დანიშნულების მასალების ტექნოლოგია (TSMSM04) ლაბორატორიული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-213 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4370, 4270 ლოლაძე გივი სამედიცინო აპარატურაში და თავდაცვით ტექნიკაში გამოყენებული სპეციალური ფუნქციონალური მასალების და ნაკეთობების მიღების საფუძვლები (PFMME04) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4270, 4370 ლოლაძე გივი სამედიცინო აპარატურაში და თავდაცვით ტექნიკაში გამოყენებული სპეციალური ფუნქციონალური მასალების და ნაკეთობების მიღების საფუძვლები (PFMME04) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-222 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 4350 სიმონგულაშვილი ზურაბ ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4350 სიმონგულაშვილი ზურაბ ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 4350 სიმონგულაშვილი ზურაბ ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (MTFAP04) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | 4560 წერეთელი ქეთევან ზოგადი მეტალურგია (GEMET04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 4350 წერეთელი ქეთევან ფეროშენადნობების გამოყენება ფოლადის წარმოებაში (UFASM04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 4350 წერეთელი ქეთევან ფეროშენადნობების გამოყენება ფოლადის წარმოებაში (UFASM04) ლაბორატორიული |
--- | 4350 წერეთელი ქეთევან ფეროშენადნობების გამოყენება ფოლადის წარმოებაში (UFASM04) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 4550 მაისურაძე ბადრი თუჯის მეტალურგია (PIMET04) ლექცია |
050 სიმონგულაშვილი ზურაბ მანგანუმიანი ფეროშენადნობების წარმოების ტექნოლოგია (TPMFA04) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | 4561 წერეთელი ქეთევან ზოგადი მეტალურგია (GEMET04) ლაბორატორიული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 4550.1-4 მაისურაძე ბადრი თუჯის მეტალურგია (PIMET04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 050 მაისურაძე ბადრი ლითონების პირდაპირი მიღების თეორია და ტექნოლოგია (TTMDR04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 4550.2-4 მაისურაძე ბადრი თუჯის მეტალურგია (PIMET04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 050 მაისურაძე ბადრი ლითონების პირდაპირი მიღების თეორია და ტექნოლოგია (TTMDR04) ლექცია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-302 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-303 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-304 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4505.2-4 ლაგვილავა ირმა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4503.2-4 მათითაიშვილი თეა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 4535ბ.2-4 ლაგვილავა ირმა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- | 4540ა.2-4 ლაგვილავა ირმა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4502.2-4 მათითაიშვილი თეა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | 4504.2-4 მათითაიშვილი თეა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | 4540.2-4 ლაგვილავა ირმა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- | 4501.1-4 თალაკვაძე ლუიზა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-305 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4503.1-4 ქარქუსაშვილი თამაზ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 4535ბ.1-4 ქარქუსაშვილი თამაზ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
4535.1-4 ქარქუსაშვილი თამაზ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 4535ა.1-4 ქარქუსაშვილი თამაზ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-306 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4505.1-4 რაზმაძე თამარ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 4535.2-4 გელიაშვილი ზურაბ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
4540ა.1-4 რაზმაძე თამარ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4502.1-4 ლაგვილავა ირმა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | 4504.1-4 რაზმაძე თამარ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | 4535ა.2-4 გელიაშვილი ზურაბ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
4540.1-4 რაზმაძე თამარ ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
--- | 4501.2-4 მათითაიშვილი თეა ორგანული ქიმია (ORGCP04) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-307(კომპ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 037 დანელია გიორგი კვების პროდუქტების ხარისხის შესაბამისობის დადგენა სტანდარტებთან და ხარისხის მართვა (PFSCM04) ლექცია |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-308 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 037 წვერავა მაია სასმელი და ტექნიკური წყლის ხარისხის ძირითადი მაჩვენებლების სტანდარტთან შესაბამისობის დადგენა (DTWIC04) ლაბორატორიული |
037 წვერავა მაია საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ექსპერტიზა (DOCPE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 037 წვერავა მაია სასმელი და ტექნიკური წყლის ხარისხის ძირითადი მაჩვენებლების სტანდარტთან შესაბამისობის დადგენა (DTWIC04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 037 წვერავა მაია საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ექსპერტიზა (DOCPE04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-310 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 4315ა, 4215ა ბარდაჩიძე ზაირა სუფთა ნაერთების ზოგადი ტექნოლოგია (PUCOT04) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4215 ბუჩუკური ნუნუ არაორგანული პროდუქტების ექსპერტიზა (ARPREQ04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-311 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4315 ბარდაჩიძე ზაირა არაორგანული პროდუქტების ექსპერტიზა (ARPREQ04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 4215 მჭედლიშვილი მარლენი სასამართლო ქიმიური ექსპერტიზა (FCHEX04) ლაბორატორიული |
4215 ბუჩუკური ნუნუ მინერალური ნედლეულის ექსპერტიზა (MRMEX04) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | 4315 ბუჩუკური ნუნუ მინერალური ნედლეულის ექსპერტიზა (MRMEX04) ლაბორატორიული |
|||
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | 4315 მჭედლიშვილი მარლენი სასამართლო ქიმიური ექსპერტიზა (FCHEX04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 037 მჭედლიშვილი მარლენი ქიმიური კრიმინალისტიკა (CHEFO04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 037 მჭედლიშვილი მარლენი ქიმიური კრიმინალისტიკა (CHEFO04) ლექცია |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 037 დანელია გიორგი კვების პროდუქტების ხარისხის შესაბამისობის დადგენა სტანდარტებთან და ხარისხის მართვა (PFSCM04) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 4315ა, 4215ა ბარდაჩიძე ზაირა სუფთა ნაერთების ზოგადი ტექნოლოგია (PUCOT04) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4215ა, 4315ა ბარდაჩიძე ზაირა სუფთა ნაერთების ზოგადი ტექნოლოგია (PUCOT04) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4215, 4315 ბუჩუკური ნუნუ მინერალური ნედლეულის ექსპერტიზა (MRMEX04) ლექცია |
5-13:00 | 4315ა, 4215ა ბარდაჩიძე ზაირა ენერგოტექნოლოგიის საფუძვლები (FUENE04) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4315, 4215 ბარდაჩიძე ზაირა არაორგანული პროდუქტების ექსპერტიზა (ARPREQ04) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4315, 4215 დანელია გიორგი ექსპერტიზის სამართლებრივი საფუძვლები (EXLEB04) ლექცია |
4315ა, 4215ა მაცაბერიძე მამუკა სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (STCER04) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 4215ა, 4315ა მაცაბერიძე მამუკა სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (STCER04) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 4315ა, 4215ა ბარდაჩიძე ზაირა ენერგოტექნოლოგიის საფუძვლები (FUENE04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-403 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 4540ა, 4540 აბულაძე ნელი კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 4540ა წეროძე მედეა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 4540 წეროძე მედეა ფიზიკური ქიმია (PHYCH04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 4540ა აბულაძე ნელი კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4540 აბულაძე ნელი კოლოიდური ქიმია (COLCH04) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-404 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-406 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-408 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-410 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-410ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-413 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 4265 გაბრიჩიძე მაია ტრანსკავკასიური მილსადენების კოროზიისაგან დაცვა და ინსპექცია (CPITP04) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 4401.2-4 დონაძე მარინე ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 4401 დონაძე მარინე ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-414 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4265 გოგოლი დავით წიაღისეულის უსაფრთხო გადამუშავების ელექტროქიმიური ტექნოლოგიები (EPTMS04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4365 გაჩეჩილაძე ლია წიაღისეულის უსაფრთხო გადამუშავების ელექტროქიმიური ტექნოლოგიები (EPTMS04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4402.2-4 გაბრიჩიძე მაია ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | 4365 გაბრიჩიძე მაია ტრანსკავკასიური მილსადენების კოროზიისაგან დაცვა და ინსპექცია (CPITP04) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 4403.1-4 გაბრიჩიძე მაია ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლაბორატორიული |
4365 გაბრიჩიძე მაია ტრანსკავკასიური მილსადენების კოროზიისაგან დაცვა და ინსპექცია (CPITP04) პრაქტიკული |
--- | 4365 გაბრიჩიძე მაია ტრანსკავკასიური მილსადენების კოროზიისაგან დაცვა და ინსპექცია (CPITP04) ლაბორატორიული |
4403.2-4 გაბრიჩიძე მაია ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | 4460 გაჩეჩილაძე ლია ლითონთა კოროზია (CORRM04) ლაბორატორიული |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | 4402.1-4 გაბრიჩიძე მაია ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-417 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 4330/1.2-4 სადაღაშვილი ეთერ სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლაბორატორიული |
4330 ხუციშვილი როზა კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | 4230 ხუციშვილი როზა კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) პრაქტიკული |
--- | 4230ა სადაღაშვილი ეთერ ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) საკურსო |
|
4-12:00 | --- | --- | 4330/1 ხუციშვილი როზა კანფეტის, კარამელის და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (PCCFB04) პრაქტიკული |
4330, 4330/1 სადაღაშვილი ეთერ სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლექცია |
4330.1-4 სადაღაშვილი ეთერ სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | 4330.2-4 სადაღაშვილი ეთერ სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4330ა სადაღაშვილი ეთერ ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) საკურსო |
||
6-14:00 | --- | 4330/1.1-4 სადაღაშვილი ეთერ სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლაბორატორიული |
4230.2-4 სადაღაშვილი ეთერ სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლაბორატორიული |
4230ა სადაღაშვილი ეთერ ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (TOLAV04) საკურსო |
||
7-15:00 | --- | 4230 სადაღაშვილი ეთერ სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლექცია |
4230.1-4 სადაღაშვილი ეთერ სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (TCCFP04) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | 4330ა/1 სადაღაშვილი ეთერ ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (TOLAV04) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 4330ა სადაღაშვილი ეთერ ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (TOLAV04) საკურსო |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-418 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4375 ქაცარავა რამაზი ფუნქციური პოლიმერები სამედიცინო ბიოინჟინერინგსა და ბიოტექნოლოგიაში (FPMBB04) ლექცია |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4275 ქაცარავა რამაზი ფუნქციური პოლიმერები სამედიცინო ბიოინჟინერინგსა და ბიოტექნოლოგიაში (FPMBB04) ლექცია |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-418/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-419 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 4435.2-4 გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული |
--- | 4435ბ.1-4 გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 4435.1-4 გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული |
4330ა.1-4 ოშაყმაშვილი ცისანა ხარისხის კონტროლი, სერტიფიკაცია და ეტიკეტირება (QCCAL04) ლაბორატორიული |
4330ა/1.2-4 ოშაყმაშვილი ცისანა ხარისხის კონტროლი, სერტიფიკაცია და ეტიკეტირება (QCCAL04) ლაბორატორიული |
--- | ||
3-11:00 | 4435ა.1-4 გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
4-12:00 | 4230.2-4 დეისაძე ქეთევანი სახამებლის ტექნოლოგია, გლუკოზა–ფრუქტოზული სეროფების წარმოება (PSGFS04) ლაბორატორიული |
4230ა.2-4 ოშაყმაშვილი ცისანა ხარისხის კონტროლი, სერტიფიკაცია და ეტიკეტირება (QCCAL04) ლაბორატორიული |
4435ბ.2-4 გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული |
4435გ.2-4 გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული |
4330.2-4 დეისაძე ქეთევანი სახამებლის ტექნოლოგია, გლუკოზა–ფრუქტოზული სეროფების წარმოება (PSGFS04) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | 4330ა/1.1-4 ოშაყმაშვილი ცისანა ხარისხის კონტროლი, სერტიფიკაცია და ეტიკეტირება (QCCAL04) ლაბორატორიული |
|||||
6-14:00 | --- | --- | --- | 4435ა.2-4 გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული |
4230 რუხაძე თეიმურაზ სახამებლის ტექნოლოგია, გლუკოზა–ფრუქტოზული სეროფების წარმოება (PSGFS04) ლექცია |
|
7-15:00 | 4330.1-4 დეისაძე ქეთევანი სახამებლის ტექნოლოგია, გლუკოზა–ფრუქტოზული სეროფების წარმოება (PSGFS04) ლაბორატორიული |
4435გ.1-4 გაფრინდაშვილი როსტომ ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (GCHTL04) ლაბორატორიული |
--- | 4230ა.1-4 ოშაყმაშვილი ცისანა ხარისხის კონტროლი, სერტიფიკაცია და ეტიკეტირება (QCCAL04) ლაბორატორიული |
4330, 4330/1 რუხაძე თეიმურაზ სახამებლის ტექნოლოგია, გლუკოზა–ფრუქტოზული სეროფების წარმოება (PSGFS04) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | 4230.1-4 დეისაძე ქეთევანი სახამებლის ტექნოლოგია, გლუკოზა–ფრუქტოზული სეროფების წარმოება (PSGFS04) ლაბორატორიული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | 4330/1.2-4 დეისაძე ქეთევანი სახამებლის ტექნოლოგია, გლუკოზა–ფრუქტოზული სეროფების წარმოება (PSGFS04) ლაბორატორიული |
4330ა.2-4 ოშაყმაშვილი ცისანა ხარისხის კონტროლი, სერტიფიკაცია და ეტიკეტირება (QCCAL04) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-411 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 2490 გრიგალაშვილი არჩილ საწარმოო და ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMAN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | 112368.1-7 ქუთათელაძე ქეთევან ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 112371.1-7 სამადაშვილი მანანა ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | 2491.2-2 გობეჯიშვილი ეკატერინე საწარმოო და ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMAN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 112369.1-7 ქუთათელაძე ქეთევან ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 112573.1-7 სამადაშვილი მანანა საინჟინრო მენეჯმენტის საფუძვლები (ENMAF02-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 112372.2-7 გოცირიძე მარინა ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | 112373.1-7 სამადაშვილი მანანა ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 112370.1-7 სამადაშვილი მანანა ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 25035 გიორგობიანი ზურაბ მაღალტექნოლოგიური პროგრამების და პროექტების მართვა (HTPPM02) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 25035 გიორგობიანი ზურაბ გადაწყვეტილების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები 2 (QMDM202-LB) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-420 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4230ა გოზალიშვილი თინათინი ბრენდის ტექნოლოგია (TOBGW04) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-409 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112368.2-7 სამადაშვილი მანანა ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 112371.2-7 გოცირიძე მარინა ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | 2491.1-2 გრიგალაშვილი არჩილ საწარმოო და ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMAN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 112367 ბერძენიშვილი თეიმურაზ ტექნოლოგიური სისტემები და საწარმოო პროცესები (TSMPR02-LP) პრაქტიკული |
112366 ბერძენიშვილი თეიმურაზ ტექნოლოგიური სისტემები და საწარმოო პროცესები (TSMPR02-LP) პრაქტიკული |
112369.2-7 გოცირიძე მარინა ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 112573.2-7 გობეჯიშვილი ეკატერინე საინჟინრო მენეჯმენტის საფუძვლები (ENMAF02-LB) ლაბორატორიული |
--- | 25035 ბერძენიშვილი თეიმურაზ სტრატეგიული მენეჯმენტის კონცეპტუალური საკითხები (BASTM02-LS) ლექცია |
|||
6-14:00 | 112365 ბერძენიშვილი თეიმურაზ ტექნოლოგიური სისტემები და საწარმოო პროცესები (TSMPR02-LP) პრაქტიკული |
112372.1-7 სამადაშვილი მანანა ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
--- | 112373.2-7 გოცირიძე მარინა ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | --- | --- | 25035 ბერძენიშვილი თეიმურაზ სტრატეგიული მენეჯმენტის კონცეპტუალური საკითხები (BASTM02-LS) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | --- | --- | --- | 25035 გიორგობიანი ზურაბ მაღალტექნოლოგიური პროგრამების და პროექტების მართვა (HTPPM02) პრაქტიკული |
112370.2-7 გოცირიძე მარინა ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 25035 გიორგობიანი ზურაბ გადაწყვეტილების მიღების რაოდენობრივი მეთოდები 2 (QMDM202-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-421 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-404 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2490 გიორგობიანი ზურაბ საწარმოო სისტემების მოდელირების საფუძვლები (BMSS002) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | 2491 გრიგალაშვილი არჩილ მენეჯერული ეკონომიკა (MEC0211) ლექცია |
--- | --- | 2591 ქუთათელაძე ქეთევან მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) ლექცია |
|
3-11:00 | 2591 ქუთათელაძე ქეთევან მენეჯმენტის საფუძვლები (BMENEJ05) პრაქტიკული |
--- | 2491, 2490 გრიგალაშვილი არჩილ საწარმოო და ოპერაციული მენეჯმენტი (OPMAN02-LB) ლექცია |
--- | ||
4-12:00 | 2491 გიორგობიანი ზურაბ საწარმოო სისტემების მოდელირების საფუძვლები (BMSS002) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | 112573 გობეჯიშვილი ეკატერინე საინჟინრო მენეჯმენტის საფუძვლები (ENMAF02-LB) ლექცია |
2491 გრიგალაშვილი არჩილ მენეჯერული ეკონომიკა (MEC0211) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | 112373, 112371, 112372 ქუთათელაძე ქეთევან ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლექცია |
--- | 2490, 2491 გიორგობიანი ზურაბ საწარმოო სისტემების მოდელირების საფუძვლები (BMSS002) ლექცია |
112370, 112368, 112369 ქუთათელაძე ქეთევან ინჟინერინგის მენეჯმენტი (ENMAN02-LB) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | 112366, 112367, 112365 ბერძენიშვილი თეიმურაზ ტექნოლოგიური სისტემები და საწარმოო პროცესები (TSMPR02-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 121541.2-1, 121561, 121581, 121583, 121582, 121542.2-1, 121543 კობახიძე თემური თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | 2490, 2491 ხმალაძე კონსტანტინე ბიზნესი ინჟინერთათვის (BUENG02) ლექცია |
2490 ხმალაძე კონსტანტინე ბიზნესი ინჟინერთათვის (BUENG02) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | 121561, 121583, 121543, 121582, 121581, 121542.2-1, 121541.2-1 კობახიძე თემური თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-422 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-413 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 2590 გოცირიძე მარინა სისტემათა ინჟინერინგი (SYSEN02-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 251560, 251543/1.2-5, 251504.2-5, 251565 ზორანიანი მარინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
25033, 25031, 25035, 25021, 25033/1, 25026 გოცირიძე რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 2015/2.3-6, 2015/6.3-6, 2015/1/1.3-6, 2015/5.3-6, 2015/4.3-6, 2015/3.3-6, 2015/1.3-6, 2015/6/1.3-6 გოცირიძე რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 25033, 25033/1, 25026, 25021, 25031, 25035 გოცირიძე რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-415 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 2590, 2591 გოცირიძე მარინა სისტემათა ინჟინერინგი (SYSEN02-LS) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 2591 გოცირიძე მარინა სისტემათა ინჟინერინგი (SYSEN02-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 121541.1-1, 121521.2-1, 2015/6/1.2-6, 2015/3.2-6, 251504.1-5, 0315.2-3გ.2-3, 2015/1/1.2-6, 25023.2-2, 0315.2-4.2-3, 2015/5.2-6, 0315.2-1.2-3, 2015/2.2-6, 8599/2.1-8, 0315.2-5ა.2-3, 2015/6.2-6, 2015/1.2-6, 25025.2-2, 251546.2-5, 121531, 25010.2-2, 2015/4.2-6 თაბუკაშვილი რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 121541.1-1, 2015/6/1.2-6, 0315.2-5ა.2-3, 2015/3.2-6, 25025.2-2, 251504.1-5, 0315.2-3გ.2-3, 25010.2-2, 2015/4.2-6, 251546.2-5, 2015/1/1.2-6, 25023.2-2, 121521.2-1, 0315.2-1.2-3, 2015/5.2-6, 2015/2.2-6, 8599/2.1-8, 0315.2-4.2-3, 2015/6.2-6, 121531, 2015/1.2-6 თაბუკაშვილი რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (გერმანული) (TPT0007-LP) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 8571, 8506 კობახიძე თემური თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | 8506, 8571 კობახიძე თემური თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-408 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 2599 ბერძენიშვილი თეიმურაზ Основы менеджмента (BASMAR3) лекция |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 2599 ბერძენიშვილი თეიმურაზ Основы менеджмента (BASMAR3) практич. Работа |
--- | --- |
8-16:00 | 2015/6.3-6, 2015/5.3-6, 2015/3.3-6, 2015/4.3-6, 2015/2.3-6, 2015/6/1.3-6, 2015/1/1.3-6, 2015/1.3-6 გოცირიძე რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 251565, 251504.2-5, 251560, 251543/1.2-5 ზორანიანი მარინა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-501 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-504 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4535.1-4 თოფურია ეკატერინე არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
4502 ჩიგოგიძე ნოდარ არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 4590.1-4 წივწივაძე თენგიზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4590ა.1-4 წივწივაძე თენგიზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | 4540 ჩიგოგიძე ნოდარ არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | 4535ბ.2-4 ედილაშვილი თამარი არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
5-13:00 | 008 თოფურია ეკატერინე არაორგანულ ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (PCMAI04) ლაბორატორიული |
4535ა.1-4 იმნაძე ნინო არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | 4505 წივწივაძე თენგიზ არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | 4535ა ტუსიაშვილი თათია არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
4505 წივწივაძე თენგიზ არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 4530.2-4 კილასონია ნინო არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
4540ა ჩიგოგიძე ნოდარ არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | 4540ა წივწივაძე თენგიზ არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 008 ბოლქვაძე ნონა კოორდინაციული ქიმიის თეორიული საფუძვლები (TPCDC04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4540 წივწივაძე თენგიზ არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 4535ბ ედილაშვილი თამარი არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-405 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 2599 გოცირიძე მარინა Инжинеринг систем (SYSEN02) лекция |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 2599 გოცირიძე მარინა Инжинеринг систем (SYSEN02) практич. Работа |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 2491 ხმალაძე კონსტანტინე ბიზნესი ინჟინერთათვის (BUENG02) პრაქტიკული |
25010 გოცირიძე რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 251547, 2515112 გოცირიძე რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | 25010 გოცირიძე რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 25023.1-2, 2015/1.1-6, 2015/3.1-6, 121521.1-1, 0315.2-1.1-3, 0315.2-3ა.1-3, 0315.2-5ა.1-3, 251546.1-5, 2015/5.1-6, 25025.1-2, 251543/1.1-5, 2515112, 8594/1, 0315.2-3ბ.1-3, 2015/6/1.1-6, 25021, 2015/6.1-6, 2015/1/1.1-6, 8599/2.2-8, 121551, 2015/4.1-6, 8584, 121542.1-1, 25010.1-2, 0315.2-3გ.1-3, 0315.2-4.1-3, 2015/2.1-6 ვარძელაშვილი ჟანეტა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 25021, 121521.1-1, 2015/1.1-6, 25023.1-2, 2015/1/1.1-6, 251546.1-5, 2015/5.1-6, 2015/6.1-6, 0315.2-5ა.1-3, 251543/1.1-5, 8584, 8599/2.2-8, 0315.2-3ა.1-3, 8594/1, 0315.2-3გ.1-3, 121542.1-1, 25010.1-2, 2015/6/1.1-6, 0315.2-4.1-3, 121551, 2015/3.1-6, 2015/4.1-6, 0315.2-1.1-3, 2515112, 0315.2-3ბ.1-3, 2015/2.1-6, 25025.1-2 ვარძელაშვილი ჟანეტა თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (TPTR007) პრაქტიკული |
--- | --- | 2515112, 251547 გოცირიძე რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 25022, 25023, 25025 გოცირიძე რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | 25022, 25025, 25023 გოცირიძე რუსუდანი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) ლექცია |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-505 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4535.2-4 თევზაძე მანანა არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4504 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 4590.2-4 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
4590ა.2-4 კლდიაშვილი რევაზ ზოგადი ქიმია (CHEMI10-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 4535ბ.1-4 ბოლქვაძე ნონა არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | 4530ა თევზაძე მანანა არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 4504 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 008 პეტრიაშვილი ჟუჟუნა კოორდინაციული ქიმიის თეორიული საფუძვლები (TPCDC04) ლექცია |
4530ა.2-4 თევზაძე მანანა არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | 4550.2-4 გიორგაძე თამარ არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | 4535 თევზაძე მანანა არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
--- | --- | 4561 ლეჟავა ანერი არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-506 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4502 ჩიგოგიძე ნოდარ არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 4535ა.2-4 ტუსიაშვილი თათია არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4503 მაისურაძე ნელი არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 4501 მანველიძე გულნარა არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | 4501 მანველიძე გულნარა არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
4530ა.1-4 მამისეიშვილი მაია არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4560 ლეჟავა ანერი არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | 4503 მაისურაძე ნელი არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
4550.1-4 ლეჟავა ანერი არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | 008 მაისურაძე ნელი არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები -S და P -ელემენტების ქიმია (TPICE04) ლექცია |
008 მანველიძე გულნარა არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები -S და P -ელემენტების ქიმია (TPICE04) სემინარი |
--- | --- | 4530 მამულაშვილი აივენგო არაორგანული ქიმია (INCH104-L) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-507 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 4435ა.1-4 ცინცაძე მაია ფარმაცევტული ქიმია I (PCH0104) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 4435ბ.2-4 კილასონია ნინო ფარმაცევტული ქიმია I (PCH0104) ლაბორატორიული |
4435გ.2-4 ბოლქვაძე ნონა ფარმაცევტული ქიმია I (PCH0104) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 008 ტუსიაშვილი თათია არაორგანულ ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (PCMAI04) ლექცია |
4435.2-4 კილასონია ნინო ფარმაცევტული ქიმია I (PCH0104) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-509 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4502 ჯინჭარაძე დავით ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 4501 ჯინჭარაძე დავით ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
5-13:00 | --- | 008 ჯინჭარაძე დავით თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლექცია |
4502 ჯინჭარაძე დავით ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
--- | 4501 ჯინჭარაძე დავით ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 4503 ჯინჭარაძე დავით ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
7-15:00 | 4504 ჯინჭარაძე დავით ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
4503 ჯინჭარაძე დავით ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
008 ჯინჭარაძე დავით თვისებითი ანალიზი (QLMAN04) ლაბორატორიული |
4535 ქოჩიაშვილი მანანა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | 4504 ჯინჭარაძე დავით ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-517 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 4205 მაისურაძე მამუკა ფარმაცევტული პრეპარატების სამრეწველო წარმოება (PROPH04) ლექცია |
4205 მაისურაძე მამუკა ფარმაცევტული პრეპარატების სამრეწველო წარმოება (PROPH04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 4305 მაისურაძე მამუკა ფარმაცევტული პრეპარატების სამრეწველო წარმოება (PROPH04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 4305 მაისურაძე მამუკა ფარმაცევტული პრეპარატების სამრეწველო წარმოება (PROPH04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-518 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-519 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4205 ქრისტესაშვილი ლალი ფარმაცევტული პრეპარატების სტანდარტიზაცია (PHPST04) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 066 სირაძე მანანა ძირითადი ორგანული სინთეზი (BOSYN 04) პრაქტიკული |
--- | 4305 ქრისტესაშვილი ლალი ფარმაცევტული პრეპარატების სტანდარტიზაცია (PHPST04) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 066 სირაძე მანანა ძირითადი ორგანული სინთეზი (BOSYN 04) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-521 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 066 ანდღულაძე მზია ნატიფი ორგანული სინთეზი (TTSIN 04) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 066 ანდღულაძე მზია ნატიფი ორგანული სინთეზი (TTSIN 04) ლექცია |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-522 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4403.2-4 ჯოხაძე გიული სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 4402.1-4 ჩხაიძე ეკატერინე სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) ლაბორატორიული |
4205 მეძმარიაშვილი ნინო პოლიმერები a-ამინომჟავების საფუძველზე (AMADP 04) ლექცია |
2-10:00 | --- | 4403.1-4 ნეფარიძე ნინო ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) ლაბორატორიული |
4401.2-4 ნეფარიძე ნინო ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) ლაბორატორიული |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | 4590ა.1-4 ბექაური მანანა ქიმიური ექსპერინემტის ტექნიკა (CTL0104) ლაბორატორიული |
--- | ||
4-12:00 | 4255 ჯოხაძე გიული ნავთობგადამამუშავებელი და ორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის ქარხნების მოწყობილობა (EPROS 04) ლექცია |
4255 მეძმარიაშვილი ნინო პოლიმერების მიღება, გადამუშავება და გამოყენება (PUOPO04) ლაბორატორიული |
4402.2-4 ნეფარიძე ნინო ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
5-13:00 | 4255 მეძმარიაშვილი ნინო პოლიმერების მიღება, გადამუშავება და გამოყენება (PUOPO04) პრაქტიკული |
4402.1-4 ნეფარიძე ნინო ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) ლაბორატორიული |
--- | |||
6-14:00 | --- | 4403.2-4 ნეფარიძე ნინო ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) ლაბორატორიული |
4305 მეძმარიაშვილი ნინო პოლიმერები a-ამინომჟავების საფუძველზე (AMADP 04) ლექცია |
4355 ჯოხაძე გიული ნავთობგადამამუშავებელი და ორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის ქარხნების მოწყობილობა (EPROS 04) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | 4402.2-4 ჩხაიძე ეკატერინე სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) ლაბორატორიული |
4403.1-4 ჯოხაძე გიული სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4401.1-4 მეძმარიაშვილი ნინო სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | 4401.1-4 ნეფარიძე ნინო ორგანულ ნივთიერებათა ქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (FOMAT04) ლაბორატორიული |
--- | |||
10-18:00 | --- | 4355 ჯოხაძე გიული ნავთობგადამამუშავებელი და ორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის ქარხნების მოწყობილობა (EPROS 04) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-523 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 4590.2-4 გეწაძე ელგუჯა ქიმიური ექსპერინემტის ტექნიკა (CTL0104) ლაბორატორიული |
4255 ანდღულაძე მზია ნავთობის მეორადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP04) ლექცია |
--- | 4255 გეწაძე ელგუჯა ნავთობქიმიური სინთეზის ტექნოლოგია (TPCHS 04) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | 4355 ანდღულაძე მზია ნავთობის მეორადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP04) ლექცია |
4255 ანდღულაძე მზია ნავთობქიმიური სინთეზის ტექნოლოგია (TPCHS 04) ლექცია |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 4255 გეწაძე ელგუჯა ნავთობის მეორადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP04) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | 4355 გეწაძე ელგუჯა ნავთობის მეორადი გადამუშავების ტექნოლოგია (TPROP04) ლაბორატორიული |
--- | 4590.1-4 გეწაძე ელგუჯა ქიმიური ექსპერინემტის ტექნიკა (CTL0104) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | 4355 მეძმარიაშვილი ნინო პოლიმერების მიღება, გადამუშავება და გამოყენება (PUOPO04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
8-16:00 | 4355 ანდღულაძე მზია ნავთობქიმიური სინთეზის ტექნოლოგია (TPCHS 04) ლექცია |
--- | --- | |||
9-17:00 | 4355 გეწაძე ელგუჯა ნავთობქიმიური სინთეზის ტექნოლოგია (TPCHS 04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-524 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4205 ფალავანდიშვილი გიორგი ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) ლექცია |
3-11:00 | 4255 დიდიძე ანასტასია ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) ლექცია |
4255 მეძმარიაშვილი ნინო პოლიმერების მიღება, გადამუშავება და გამოყენება (PUOPO04) ლექცია |
--- | --- | --- | 4205 ფალავანდიშვილი გიორგი ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | 4305 ფალავანდიშვილი გიორგი ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) ლექცია |
--- | 4205ბ, 4305ბ დიდიძე ანასტასია ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) ლექცია |
--- | --- |
5-13:00 | 4205ბ, 4305ბ დიდიძე ანასტასია ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) პრაქტიკული |
4305 ფალავანდიშვილი გიორგი ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) პრაქტიკული |
4205 მათნაძე მანანა ფარმაცევტული საქმის ორგანიზაციის საფუძვლები (FPHBO04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 4205 მათნაძე მანანა ფარმაცევტული საქმის ორგანიზაციის საფუძვლები (FPHBO04) ლექცია |
4355 დიდიძე ანასტასია ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4305 მათნაძე მანანა ფარმაცევტული საქმის ორგანიზაციის საფუძვლები (FPHBO04) ლექცია |
4355 დიდიძე ანასტასია ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4255 დიდიძე ანასტასია ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 4305 მათნაძე მანანა ფარმაცევტული საქმის ორგანიზაციის საფუძვლები (FPHBO04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-525 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 4205ბ, 4305ბ გახოკიძე ნანა ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | 4205 ქრისტესაშვილი ლალი ფარმაცევტული პრეპარატების სტანდარტიზაცია (PHPST04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 4355 ბექაური მანანა ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 4305 ქრისტესაშვილი ლალი ფარმაცევტული პრეპარატების სტანდარტიზაცია (PHPST04) ლაბორატორიული |
4590ა.2-4 ბექაური მანანა ქიმიური ექსპერინემტის ტექნიკა (CTL0104) ლაბორატორიული |
4255 ბექაური მანანა ზედაპირულად აქტიურ ნაერთთა ტექნოლოგია (TSASU04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-526 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 4205 გახოკიძე ნანა ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) ლაბორატორიული |
--- | 4205 მათნაძე მანანა ფარმაცევტული პრეპარატების სამრეწველო წარმოება (PROPH04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 4401.2-4 მეძმარიაშვილი ნინო სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) ლაბორატორიული |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 066 ჯოხაძე გიული ბიოლოგიურად აქტიური მაღალმოლეკულური ნაერთები (BACPO 04) პრაქტიკული |
--- | 4305 გახოკიძე ნანა ფარმაცევტული პრეპარატების ქიმიური ტექნოლოგია (CHTPH04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 4255 ჯოხაძე გიული ნავთობგადამამუშავებელი და ორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის ქარხნების მოწყობილობა (EPROS 04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 4305 მათნაძე მანანა ფარმაცევტული პრეპარატების სამრეწველო წარმოება (PROPH04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-609 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108433.1-8 მაცაბერიძე ეკატერინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 4590.1-4 ბაგრატიონი ნინო გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108400.1-8 ქაშაკაშვილი ლერა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108421.1-8 ქაშაკაშვილი ლერა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
3-11:00 | 4340ა.1-4 გუგეშიძე მაია გარემოს ობიექტების დაცვის ანალიზის საშუალებები და მეთოდები (EPFAM04) ლაბორატორიული |
--- | 108434.1-8 მაცაბერიძე ეკატერინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108482.2-8 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 4503 მასხარაშვილი ლილი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
4440.1-4 მუმლაძე ნინო ჰიდროსფეროს ქიმია (CHHYD 04) ლაბორატორიული |
4561.1-4 ალასანია რუსუდან გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108460.1-8 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | 108441.2-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | 4550.2-4 მამულაშვილი მანანა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
3416.2-3 მასხარაშვილი ლილი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) лаборат.работа |
108452.2-8 მამულაშვილი მანანა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 4501 მასხარაშვილი ლილი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108453.2-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 108481.1-8 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
3414.1-3 მაცაბერიძე ეკატერინე Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) лаборат.работа |
4504 მასხარაშვილი ლილი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108470.2-8 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 108461.1-8 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
4502 მასხარაშვილი ლილი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108444.1-8 ბაზღაძე იზოლდა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 4505 მასხარაშვილი ლილი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | 108442.1-8 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108486.1-8 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108432.1-8 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108472.2-8 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | 108436.1-8 მაცაბერიძე ეკატერინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108485.2-8 დანელია აზა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108445.2-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108420.2-8 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 4590.2-4 გელეიშვილი ირინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108438/1.1-8 გუგეშიძე ჯულიეტა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108400.2-8 მამულაშვილი მანანა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108421.2-8 ალასანია რუსუდან გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
3-11:00 | 4590ა.1-4 ბაგრატიონი ნინო გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
4240.2-4 გუგეშიძე ჯულიეტა სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (INSCP04) ლაბორატორიული |
108451.1-8 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108482.1-8 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 4560.1-4 ალასანია რუსუდან გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108450.2-8 მამულაშვილი მანანა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 108483.2-8 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108437.1-8 გუგეშიძე ჯულიეტა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108487.1-8 ქაშაკაშვილი ლერა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
112365.1-7 მასხარაშვილი ლილი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული |
108440.2-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | 4550.1-4 ალასანია რუსუდან გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 112367.1-7 მასხარაშვილი ლილი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული |
--- | 108471.2-8 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 108481.2-8 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108438.1-8 გუგეშიძე ჯულიეტა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108470.1-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 108461.2-8 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 112366.1-7 მასხარაშვილი ლილი გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) პრაქტიკული |
108431.2-8 აბაშიძე ელეონორა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108443.1-8 ბაზღაძე იზოლდა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | 108442.2-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108484.2-8 დანელია აზა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108432.2-8 აბაშიძე ელეონორა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | 108436.2-8 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108430.2-8 აბაშიძე ელეონორა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108445.1-8 ბაზღაძე იზოლდა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | 108455.1-8 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108454.1-8 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-611 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108420.1-8 ალასანია რუსუდან გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | 108438/1.2-8 ბაზღაძე იზოლდა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 4590ა.2-4 გელეიშვილი ირინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
4240.1-4 გუგეშიძე მაია სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (INSCP04) ლაბორატორიული |
108451.2-8 მამულაშვილი მანანა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108410 ალასანია რუსუდან გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | 4560.2-4 მამულაშვილი მანანა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108450.1-8 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
4561.2-4 მამულაშვილი მანანა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108460.2-8 ქავთარაძე მაია გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | 108483.1-8 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108437.2-8 მაცაბერიძე ეკატერინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108487.2-8 მამულაშვილი მანანა გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108441.1-8 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108440.1-8 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | 4340.1-4 გუგეშიძე მაია გარემოს ობიექტების დაცვის ანალიზის საშუალებები და მეთოდები (EPFAM04) ლაბორატორიული |
3416.1-3 მაცაბერიძე ეკატერინე Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) лаборат.работа |
108452.1-8 ხელაშვილი მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108471.1-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108453.1-8 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 3414.2-3 მასხარაშვილი ლილი Охрана окружающей среды и экология (ENPRER4) лаборат.работа |
108438.2-8 მაცაბერიძე ეკატერინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 108444.2-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108431.1-8 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108443.2-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108486.2-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | --- | 108484.1-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | 108472.1-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 108485.1-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108430.1-8 ქერქაძე ჯიმშერ გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | 108455.2-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
108454.2-8 კოკილაშვილი რაული გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-612 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4340 გვერდწითელი ლეილა ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (WSPCM04) პრაქტიკული |
4240.2-4 გვერდწითელი ლეილა ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ტექნიკა (EFWSP04) პრაქტიკული |
4340ა გვერდწითელი ლეილა ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (WSPCM04) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 4340ა.2-4 გუგეშიძე ჯულიეტა გარემოს ობიექტების დაცვის ანალიზის საშუალებები და მეთოდები (EPFAM04) ლაბორატორიული |
4340ა, 4340 გვერდწითელი ლეილა გარემოს ობიექტების დაცვის ანალიზის საშუალებები და მეთოდები (EPFAM04) ლექცია |
4240 გვერდწითელი ლეილა ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ტექნიკა (EFWSP04) ლექცია |
4340, 4340ა გვერდწითელი ლეილა ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ფიზიკო-ქიმიური მეთოდები (WSPCM04) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | 4340ა მუმლაძე ნინო ბუნებრივი რესურსები და ენერგეტიკის ეკოლოგიური ასპექტები (NATRE04) პრაქტიკული |
4440.2-4 ქავთარაძე მაია ჰიდროსფეროს ქიმია (CHHYD 04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 4440 გვერდწითელი ლეილა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) პრაქტიკული |
--- | --- | |||
6-14:00 | --- | 4440 მუმლაძე ნინო ჰიდროსფეროს ქიმია (CHHYD 04) ლექცია |
4340, 4340ა მუმლაძე ნინო ბუნებრივი რესურსები და ენერგეტიკის ეკოლოგიური ასპექტები (NATRE04) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 4340 მუმლაძე ნინო ბუნებრივი რესურსები და ენერგეტიკის ეკოლოგიური ასპექტები (NATRE04) პრაქტიკული |
4440 გვერდწითელი ლეილა ტოქსიკოლოგია (TOXLG04) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 4240.1-4 გვერდწითელი ლეილა ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ტექნიკა (EFWSP04) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-703 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4440 ბაზღაძე იზოლდა მიკრობიოლოგია (MBY1104) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4440 ბაზღაძე იზოლდა მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 4240 ბაზღაძე იზოლდა საერთაშორისო ორგანიზაციები და კონვენციები გარემოს დაცვის სფეროში (IOCFE04) სემინარი |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 4340.2-4 გუგეშიძე ჯულიეტა გარემოს ობიექტების დაცვის ანალიზის საშუალებები და მეთოდები (EPFAM04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-201 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 4350 ბუჩუკური თამაზ ლითონის ღუმელსგარე დამუშავება (STMET04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 4350 ბუჩუკური თამაზ ლითონის ღუმელსგარე დამუშავება (STMET04) ლექცია |
4350 გაგნიძე ალფრედი თხევადი ლითონების ჩამოსხმის აგრეგატები და ტექნოლოგიები (ATLMT04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 4260გ, 4360ბ ბუჩუკური თამაზ სადნობი ღუმელები და საშრობები (FURDR04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-202კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-204კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-205კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-206კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-209 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-211 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 4360გ გაგნიძე ალფრედი სახურებელი ღუმელები (HEFUR04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-214კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4550.1-4 ბუჩუკური თამაზ მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 4550.2-4 ბუჩუკური თამაზ მეტალურგიული ღუმლები (METFU04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-301კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-302კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4250ბ ოქროსცვარიძე ზურაბ ძვირფასი ლითონების ექსპერტიზა (EXPRM04) პრაქტიკული |
--- | --- | 4450 კანაშვილი რევაზ ფერადი მეტალურგიის აპარატურა (EQNFM04) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | 4250ბ ოქროსცვარიძე ზურაბ ძვირფასი ლითონების ექსპერტიზა (EXPRM04) ლექცია |
--- | --- | 4450 კანაშვილი რევაზ ფერადი მეტალურგიის აპარატურა (EQNFM04) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 4250ბ კანაშვილი რევაზ მეორადი ფერადი ლითონების მეტალურგია (METSM04) ლექცია |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | 4250ბ კანაშვილი რევაზ მეორადი ფერადი ლითონების მეტალურგია (METSM04) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4250ბ კანაშვილი რევაზ მცირე ფერადი ლითონების მეტალურგია (MSNFM04) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4250ბ კანაშვილი რევაზ მცირე ფერადი ლითონების მეტალურგია (MSNFM04) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-303 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-304 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-305 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4275 თოფურია ლელა კლინიკურ–ლაბორატორიული დიაგნოსტიკა (CLABD04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4305ბ, 4205ბ სიდამონ-ერისთავი მარიამ მიკრობიოლოგია (MBY1104) პრაქტიკული |
4375 კოპალეიშვილი სულიკო სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) პრაქტიკული |
4375 სიდამონ-ერისთავი მარიამ ფიზიოლოგია (FIZIO04) პრაქტიკული |
2-10:00 | 4305 კოპალეიშვილი სულიკო პოლიმერები a-ამინომჟავების საფუძველზე (AMADP 04) პრაქტიკული |
--- | 4305ბ, 4205ბ სიდამონ-ერისთავი მარიამ დერმატოლოგია (DERM104) პრაქტიკული |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4205ბ, 4305ბ სიდამონ-ერისთავი მარიამ დერმატოლოგია (DERM104) ლექცია |
4-12:00 | --- | 4275 კვესიტაძე ედიშერ სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) ლექცია |
--- | --- | 4305ბ, 4205ბ სიდამონ-ერისთავი მარიამ მიკრობიოლოგია (MBY1104) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4275 თოფურია ლელა ფიზიოლოგია (FIZIO04) ლექცია |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4275 თოფურია ლელა კლინიკურ–ლაბორატორიული დიაგნოსტიკა (CLABD04) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4375 თოფურია ლელა კლინიკურ–ლაბორატორიული დიაგნოსტიკა (CLABD04) ლაბორატორიული |
4375 თოფურია ლელა კლინიკურ–ლაბორატორიული დიაგნოსტიკა (CLABD04) ლექცია |
--- | 4401 თოფურია ლელა ბიოტექნოლოგიის საფუძვლები (FUNBI04) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 4205 კოპალეიშვილი სულიკო პოლიმერები a-ამინომჟავების საფუძველზე (AMADP 04) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-306კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4375 კოპალეიშვილი სულიკო ფუნქციური პოლიმერები სამედიცინო ბიოინჟინერინგსა და ბიოტექნოლოგიაში (FPMBB04) პრაქტიკული |
--- | --- | 4403 კვესიტაძე ედიშერ ბიოტექნოლოგიის საფუძვლები (FUNBI04) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | 4375 კვესიტაძე ედიშერ ფიზიოლოგია (FIZIO04) ლექცია |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4275 სიდამონ-ერისთავი მარიამ სასურსათოპროდუქტების კონტროლი და ბიოტექნოლოგიური ტესტები (FODFE04) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | 4375 ბუცხრიკიძე ნანა სასურსათოპროდუქტების კონტროლი და ბიოტექნოლოგიური ტესტები (FODFE04) ლექცია |
--- | --- | 4402 ბუაჩიძე თეიმურაზ სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 4275 ბუცხრიკიძე ნანა სასურსათოპროდუქტების კონტროლი და ბიოტექნოლოგიური ტესტები (FODFE04) ლექცია |
4275 ბუაჩიძე თეიმურაზ ბიოტექნოლოგიური წარმოების დანადგარები (BIOPL04) პრაქტიკული |
4275 სიდამონ-ერისთავი მარიამ ფიზიოლოგია (FIZIO04) პრაქტიკული |
4375 სიდამონ-ერისთავი მარიამ ბიოტექნოლოგიური წარმოების დანადგარები (BIOPL04) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 4403 ბუაჩიძე თეიმურაზ სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 4402 ბუცხრიკიძე ნანა ბიოტექნოლოგიის საფუძვლები (FUNBI04) პრაქტიკული |
4275 ბუაჩიძე თეიმურაზ ბიოტექნოლოგიური წარმოების დანადგარები (BIOPL04) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 4275 კოპალეიშვილი სულიკო ფუნქციური პოლიმერები სამედიცინო ბიოინჟინერინგსა და ბიოტექნოლოგიაში (FPMBB04) პრაქტიკული |
4375 კოპალეიშვილი სულიკო სასურსათოპროდუქტების კონტროლი და ბიოტექნოლოგიური ტესტები (FODFE04) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | 4275 კოპალეიშვილი სულიკო სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-401კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-402კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-403კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 4450 წერეთელი ნუგზარ ფეროშენადნობების ელექტრომეტალურგია (FALEM04) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 4450 წერეთელი ნუგზარ ფეროშენადნობების ელექტრომეტალურგია (FALEM04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | 050 წერეთელი ნუგზარ მანგანუმიანი ფეროშენადნობების წარმოების ტექნოლოგია (TPMFA04) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-404კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-405კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-406კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-407კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-408კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-409კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-410კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-412 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-414 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-502კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-503კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-504კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-505კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-506კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-507 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 4360გ ჯიბაშვილი მამული მხატვრული ნაკეთობების მოპირკეთების ხერხები (MPARP04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-508 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 4350 ლომსაძე ზურაბ ლითონების წნევით დამუშავების საფუძვლები (FMFPR04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-509 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 4360გ ჯიბაშვილი მამული ლითონების მხატვრული დამუშავების ხერხები (MARPM 04) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4360გ ჯიბაშვილი მამული ლითონების მხატვრული დამუშავების ხერხები (MARPM 04) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 4360გ ჯიბაშვილი მამული მხატვრული ნაკეთობების მოპირკეთების ხერხები (MPARP04) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-510კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 4360გ ოთარაშვილი გელა მასალათმცოდნეობა მხატვრული ნაკეთობებისათვის (MSARP04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4360გ ოთარაშვილი გელა ლითონური კომპოზიციური მასალების პლასტიკური დამუშავება (PPMCM04) ლექცია |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 4350 ლომსაძე ზურაბ ლითონების წნევით დამუშავების საფუძვლები (FMFPR04) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4535ა.2-4 ქარდავა ნელი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 037, 087ა, 087ბ, 008, 035, 087, 066, 033, 050 ქაშაკაშვილი მარიამი თარგმნის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური) (TPTE007) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 4590ა.3-4 კალნიცკაია სვეტლანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-602კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-603კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-604 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4535ბ.2-4 ქაშაკაშვილი მარიამი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-605კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-606 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151523 ლოლაძე თამარ ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4561, 4560 ოქროსაშვილი მიხეილ ზოგადი მეტალოგრაფია (GMETG04) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 4360 ბერეჟიანი ლედი ლითონებისა და შენადნობების ქიმიურ-თერმული დამუშავების ტექნოლოგიები (TCHTM04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 151526 ლოლაძე თამარ მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლექცია |
--- | 151524 ლოლაძე თამარ Технология металла и материаловедение (TMAMSR5) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4360 ბერეჟიანი ლედი ლითონებისა და შენადნობების ქიმიურ-თერმული დამუშავების ტექნოლოგიები (TCHTM04) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-608 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 4360 გორდეზიანი ალექსანდრე საიარაღო ფოლადები, შენადნობები და მათი თერმული დამუშავება (TSAHT04) ლექცია |
4460 გორდეზიანი გიორგი ლითონების და შენადნობების თერმული დამუშავება (METTERM04) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | 4560.1-4 ოქროსაშვილი მიხეილ ზოგადი მეტალოგრაფია (GMETG04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | 4560.2-4 ოქროსაშვილი მიხეილ ზოგადი მეტალოგრაფია (GMETG04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4460 გორდეზიანი გიორგი ლითონების და შენადნობების თერმული დამუშავება (METTERM04) პრაქტიკული |
4360 გორდეზიანი ალექსანდრე საიარაღო ფოლადები, შენადნობები და მათი თერმული დამუშავება (TSAHT04) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 4360 გორდეზიანი ალექსანდრე თერმული საამქროების მოწყობილობა და დაგეგმარების პრინციპები (ETDDP04) საკურსო |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 4360 გორდეზიანი ალექსანდრე თერმული საამქროების მოწყობილობა და დაგეგმარების პრინციპები (ETDDP04) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-612 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 4390, 4290 გაგოშიძე გიორგი აგროსატყეო მელიორაცია (FOAME04) ლექცია |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-614კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-615 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-616 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151513.1-5 კაკაურიძე თამაზი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 151506.2-5 თოფურია მელორი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | 151513.2-5 კაკაურიძე თამაზი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
3-11:00 | 151505.2-5 თოფურია მელორი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
151507.2-5 კაკაურიძე თამაზი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
4-12:00 | 151509.1-5 კაკაურიძე თამაზი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
151508.1-5 კაკაურიძე თამაზი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
151503.2-5 გვეტაძე რაულ ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | --- | 151507.1-5 კაკაურიძე თამაზი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | 151505.1-5 თოფურია მელორი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 151506.1-5 თოფურია მელორი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 151509.2-5 კაკაურიძე თამაზი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
151504.1-5 თოფურია მელორი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
151504.2-5 თოფურია მელორი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
151508.2-5 კაკაურიძე თამაზი ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-617 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151502.2-5 გვეტაძე რაულ ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 151501.1-5 გვეტაძე რაულ ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
151503.1-5 გვეტაძე რაულ ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | 151502.1-5 გვეტაძე რაულ ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 151501.2-5 გვეტაძე რაულ ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 4561.1-4 ხახანაშვილი კონსტანტინე თუჯის სხმულების სტრუქტურა და თვისებები (SPCIP04) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-702კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-703კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-704კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-705კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 4360ბ, 4260გ ბერაძე გოჩა ფერადი ლითონების შენადნობების სხმულები (NONFE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 4260გ, 4360ბ ბერაძე გოჩა ფერადი ლითონების შენადნობების სხმულები (NONFE04) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-706კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-716 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-717კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 4360ა ხუციშვილი მალხაზ შედუღების დიაგნოსტიკა (DWELD04) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 4460 ხუციშვილი მალხაზ შენადუღი ნაკერისა და მიმდებარე ზონის სტრუქტურა, თვისებები და დიაგნოსტიკის საფუძვლები (SWAPD04) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 4460 ხუციშვილი მალხაზ შენადუღი ნაკერისა და მიმდებარე ზონის სტრუქტურა, თვისებები და დიაგნოსტიკის საფუძვლები (SWAPD04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 4360ა ხუციშვილი მალხაზ შედუღების დიაგნოსტიკა (DWELD04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 4460 ხუციშვილი მალხაზ შენადუღი ნაკერისა და მიმდებარე ზონის სტრუქტურა, თვისებები და დიაგნოსტიკის საფუძვლები (SWAPD04) ლექცია |
4360ა ხუციშვილი მალხაზ შენადუღი შეერთებების სიმტკიცე და კონსტრუქციების დეფორმაციები (SWJDS04) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-718 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-624ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-626ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-709ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-546გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-554ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112566 თედიაშვილი ზურაბ მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
--- | 2502 გაჩეჩილაძე როლანდ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108586 პაატაშვილი ვახტანგ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
3431 ჯაღმაიძე ასლან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 112555 ცუცქირიძე ვარდენი მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
3431 ჯაღმაიძე ასლან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 108542 ბერიძე ლიდა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
151508 ნაცვლიშვილი ზუბიკო მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 112569 ხარაშვილი მაია მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 4561 თოდუა გოჩა მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
112570 სხვიტარიძე ქეთევან მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 108481 ქვათაძე ზურაბ ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
--- | 151504 ცანავა ცირა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108533 გაჩეჩილაძე ავთანდილ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 108541 მძინარიშვილი ლეონარდ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
151518 წიკლაური ზვიად მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108440 ფიფია გივი ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
|||
7-15:00 | 1580 თხელიძე მერაბ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
151501 ცანავა ცირა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | |||
8-16:00 | 108572 კვირიკაშვილი თამარ უმაღლესი ალგებრა (AALG108) პრაქტიკული |
--- | 108553 ხომერიკი ნოდარ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 112565 თედიაშვილი ზურაბ მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 151527ა ცანავა ცირა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 151529 იოსავა მიმოზა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | 108573 კვირიკაშვილი თამარ უმაღლესი ალგებრა (AALG108) პრაქტიკული |
6508 გიორგაშვილი ლევან Краткий курс аналитической геометрии (SHCAG08) лекция |
108536 რამიშვილი ია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108545 ბეჟუაშვილი იური მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-559ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151503 ცანავა ცირა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108487 ბუაძე ტრისტან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
108483 ქვათაძე ზურაბ ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 108566 სხვიტარიძე ქეთევან მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
1508 ვეკუა თამაზ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 108543, 108544, 108545 ბეჟუაშვილი იური მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
151506 ნაცვლიშვილი ზუბიკო მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
112543 ელერდაშვილი ეკა მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
108530 გაჩეჩილაძე ავთანდილ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 151513 წიკლაური ზვიად მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108551, 108552, 108550 ხომერიკი ნოდარ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
||||
5-13:00 | 108484 ფიფია გივი ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
4503 ქასრაშვილი თამარ მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) პრაქტიკული |
1507 ვეკუა თამაზ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | 108532, 108531, 108530 შავლაყაძე ნუგზარ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
--- | |||
7-15:00 | --- | 108581 მასპინძელაშვილი ბორის მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
151522 ყურაშვილი თინა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108444, 108443, 108445 ბუაძე ტრისტან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | 6501 კვალიაშვილი ავთანდილ ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) პრაქტიკული |
151517 წიკლაური ზვიად მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | 6508 გიორგაშვილი ლევან Краткий курс аналитической геометрии (SHCAG08) практич. Работа |
108472, 108470, 108471 გიორგაძე გივი ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (ODE0108) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | 108582, 108581, 108583 ჯანგველაძე თემურ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-560ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112568 ხარაშვილი მაია მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
112571 სხვიტარიძე ქეთევან მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
151533 სადუნიშვილი გურამი მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
6505 კვალიაშვილი ავთანდილ ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) პრაქტიკული |
--- | 108532 გაჩეჩილაძე ავთანდილ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2-10:00 | 6507 კვალიაშვილი ავთანდილ ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) პრაქტიკული |
112573, 112572, 112570, 112571 ბელთაძე გურამ მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) ლექცია |
||||
3-11:00 | 108540 მძინარიშვილი ლეონარდ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 1506 ვეკუა თამაზ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
151532 სადუნიშვილი გურამი მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108570 მეტრეველი დავით მათემატიკური ანალიზი 2 (MAA0908) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 112542 ელერდაშვილი ეკა მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
108482 ქვათაძე ზურაბ ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
||||
5-13:00 | 112540 ელერდაშვილი ეკა მათემატიკა ეკონომისტებისათვის - 2 (MAT0208-LP) პრაქტიკული |
151528ა, 151527ა ყიფიანი თებრო მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
4540ა, 4540, 4550, 4560, 4561 თოდუა გოჩა მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MALAI04) ლექცია |
108570 სამსონაძე გურამ უმაღლესი ალგებრა (AALG108) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 108552 ხომერიკი ნოდარ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
151506, 151508, 151505, 151507 ნაცვლიშვილი ზუბიკო მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
||||
7-15:00 | 108571 სამსონაძე გურამ უმაღლესი ალგებრა (AALG108) პრაქტიკული |
6506, 6507 კვალიაშვილი ავთანდილ ანალიზური გეომეტრიის მოკლე კურსი (MATA208) ლექცია |
--- | 112564 სამსონაძე გურამ Математика для экономистов - 2 (MATB208-LP) лекция |
||
8-16:00 | 151527 იოსავა მიმოზა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 2571 რამიშვილი ია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108445 ბუაძე ტრისტან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
||
9-17:00 | 65001 თხელიძე მერაბ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108444 ბუაძე ტრისტან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
108486 ბუაძე ტრისტან ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MATPS08) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | 108534 რამიშვილი ია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
108583 მასპინძელაშვილი ბორის მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-546ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1525.1-1 ბაციკაძე იოსებ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 1517.1-1 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 2505.1-2 ასათიანი ლიანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | 1516.1-1 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
1519.2-1 კვინიკაძე ზურაბ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
|||
3-11:00 | --- | 2506.1-2 ნოზაძე ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
2502.2-2 ზურაბიშვილი ლიანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
1515.1-1 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | --- | 2508.1-2 ქისიშვილი ლია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | --- | 2507.1-2 ჭკუასელი ქეთევან კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
2501.2-2 ზურაბიშვილი ლიანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
2509.1-2 ბაციკაძე იოსებ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
2503.2-2 ზურაბიშვილი ლიანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 2504.1-2 მუმლაძე ნუნუ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-546ა.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-129 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 3543.2-3 შატბერაშვილი გრიგოლ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 3532.2-3 შატბერაშვილი გრიგოლ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლაბორატორიული |
--- | 3540.2-3 შატბერაშვილი გრიგოლ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 3501.1-3 გაბეჩავა კალენიკე გეოდეზია ტოპოგრაფიიის საფუძვლებით (GEWTB03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 3541.2-3 შატბერაშვილი გრიგოლ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლაბორატორიული |
--- | 3502.1-3 გაბეჩავა კალენიკე გეოდეზია ტოპოგრაფიიის საფუძვლებით (GEWTB03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 3542.2-3 შატბერაშვილი გრიგოლ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-131 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 3531 ცხადაძე თეიმურაზ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 3543.1-3 ცხადაძე თეიმურაზ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | 3514 ცუცქირიძე სერგო Основы геодезии и топографии (FGETOR3) лекция |
3532.1-3 ცხადაძე თეიმურაზ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლაბორატორიული |
--- | 3540.1-3 ცხადაძე თეიმურაზ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 3516 ცუცქირიძე სერგო Основы геодезии и топографии (FGETOR3) лекция |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 3501.2-3 ახალაძე ნინო გეოდეზია ტოპოგრაფიიის საფუძვლებით (GEWTB03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3514.2-3 ახალაძე ნინო Основы геодезии и топографии (FGETOR3) лаборат.работа |
8-16:00 | --- | 3541.1-3 ცხადაძე თეიმურაზ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლაბორატორიული |
--- | 3502.2-3 ახალაძე ნინო გეოდეზია ტოპოგრაფიიის საფუძვლებით (GEWTB03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 3542.1-3 ცხადაძე თეიმურაზ საინჟინრო გეოდეზია 2 (EGE0203) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-133 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3255 ძაძამია კახაბერ სამარკშაიდერო ინსტრუმენტები და ხელსაწყოები (MIINS03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 3255 ძაძამია კახაბერ სამარკშაიდერო ინსტრუმენტები და ხელსაწყოები (MIINS03) ლაბორატორიული |
--- | 3290 ჭიაურელი გიორგი გამოყენებითი გეოდეზია 2 (AGE0203) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 3290 ძაძამია კახაბერ თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები (MOGES03) ლაბორატორიული |
3255 ჭიაურელი გიორგი გეოდეზიური სამუშაოები მარკშაიდერიაში 2 (GEW0203) პრაქტიკული |
3231 ჭიაურელი გიორგი საინჟინრო გეოდეზია 4 (EGE0403) პრაქტიკული |
3390 ძაძამია კახაბერ თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები (MOGES03) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 3390 ფირალიშვილი სულიკო უმაღლესი გეოდეზია (HIGEO03) პრაქტიკული |
3390 ჭიაურელი გიორგი გამოყენებითი გეოდეზია 2 (AGE0203) პრაქტიკული |
3432.1-3 ფირალიშვილი სულიკო ძირითადი გეოდეზიური სამუშაოები (BGEOW03) ლაბორატორიული |
3290 ფირალიშვილი სულიკო უმაღლესი გეოდეზია (HIGEO03) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | 3390 ფირალიშვილი სულიკო უმაღლესი გეოდეზია (HIGEO03) ლაბორატორიული |
0315.2-1 ნადირაძე მზია მარკშეიდერული სამუშაოები ღია კარიერებზე (MSWOM03) ლექცია |
3432.2-3 სადუნიშვილი მარეხი ძირითადი გეოდეზიური სამუშაოები (BGEOW03) ლაბორატორიული |
3290 ფირალიშვილი სულიკო უმაღლესი გეოდეზია (HIGEO03) ლაბორატორიული |
3514.1-3 ახალაძე ნინო Основы геодезии и топографии (FGETOR3) лаборат.работа |
7-15:00 | --- | 0315.2-1 ნადირაძე მზია მარკშეიდერული სამუშაოები ღია კარიერებზე (MSWOM03) ლაბორატორიული |
3331 ჭიაურელი გიორგი საინჟინრო გეოდეზია 4 (EGE0403) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | 0315.2-1 ნადირაძე მზია მარკშეიდერული სამუშაოები ღია კარიერებზე (MSWOM03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-237 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 3531 კენკებაშვილი სოფიკო შესავალი ციფრულ ფოტოგრამმეტრიაში (INFOT03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 3255 ბოტკოველი დიანა ციფრული ფოტოგრამმეტრია (DIPHO03) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 3431.2-3 პაპაჩაშვილი თამარ გეოინფორმაციული კარტოგრაფიის საფუძვლები 2 (GIC0203) ლაბორატორიული |
3432.2-3 პაპაჩაშვილი თამარ გეოინფორმაციული კარტოგრაფიის საფუძვლები 2 (GIC0203) ლაბორატორიული |
3431.1-3 კენკებაშვილი სოფიკო ციფრული ფოტოგრამმეტრია 2 (DIP0203) ლაბორატორიული |
3255 ბოტკოველი დიანა ციფრული ფოტოგრამმეტრია (DIPHO03) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | 3231 ქუჯოშვილი თეონა სამაგიდო გის-ის ფუნქციონალობის გაფართოება (EDGIS03) ლაბორატორიული |
3431.2-3 კენკებაშვილი სოფიკო ციფრული ფოტოგრამმეტრია 2 (DIP0203) ლაბორატორიული |
--- | |||
4-12:00 | 3532.2-3 კენკებაშვილი სოფიკო შესავალი ციფრულ ფოტოგრამმეტრიაში (INFOT03) ლაბორატორიული |
3431.1-3 პაპაჩაშვილი თამარ გეოინფორმაციული კარტოგრაფიის საფუძვლები 2 (GIC0203) ლაბორატორიული |
3432.1-3 პაპაჩაშვილი თამარ გეოინფორმაციული კარტოგრაფიის საფუძვლები 2 (GIC0203) ლაბორატორიული |
3331 ბოტკოველი დიანა დისტანციური ზონდირება და ფოტოგრამმეტრია (REMSP03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | 3532.1-3 კენკებაშვილი სოფიკო შესავალი ციფრულ ფოტოგრამმეტრიაში (INFOT03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3231 ბოტკოველი დიანა დისტანციური ზონდირება და ფოტოგრამმეტრია (REMSP03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-241 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 3331 ქუჯოშვილი თეონა სამაგიდო გის-ის ფუნქციონალობის გაფართოება (EDGIS03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3331, 3231 ქუჯოშვილი თეონა სამაგიდო გის-ის ფუნქციონალობის გაფართოება (EDGIS03) ლექცია |
3431.1-3 ხოხიაშვილი ეკატერინე გეოინფორმაციული სისტემები 2 (GIS0203) ლაბორატორიული |
3432.1-3 ხოხიაშვილი ეკატერინე გეოინფორმაციული სისტემები 2 (GIS0203) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 3331 ყენია რეზი სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები 2 (SGS0203) ლაბორატორიული |
--- | 3231 ბლიაძე ელენე გეომონაცემთა ბაზების გამოყენება 2 (UGS0203) ლაბორატორიული |
--- | ||
4-12:00 | 3331, 3231 ყენია რეზი სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები 2 (SGS0203) ლექცია |
3431.2-3 ხოხიაშვილი ეკატერინე გეოინფორმაციული სისტემები 2 (GIS0203) ლაბორატორიული |
3432.2-3 ხოხიაშვილი ეკატერინე გეოინფორმაციული სისტემები 2 (GIS0203) ლაბორატორიული |
--- | 3231 ბლიაძე ელენე სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები 2 (DGS0203) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 3231 ყენია რეზი სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები 2 (SGS0203) ლაბორატორიული |
--- | 3331, 3231 ბლიაძე ელენე სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები 2 (DGS0203) ლექცია |
--- | ||
6-14:00 | --- | 0315.2-1 პაპავა დავით გეოინფორმაციული სისტემები (GEOSI07-LB) ლექცია |
--- | --- | 3231, 3331 ბლიაძე ელენე გეომონაცემთა ბაზების გამოყენება 2 (UGS0203) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 0315.2-1 პაპავა დავით გეოინფორმაციული სისტემები (GEOSI07-LB) პრაქტიკული |
--- | --- | 3331 ბლიაძე ელენე სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები 2 (DGS0203) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 3331 ბლიაძე ელენე გეომონაცემთა ბაზების გამოყენება 2 (UGS0203) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 3335 თევზაძე დიანა გზების, ხიდებისა და აეროდრომების მშენებლობის უსაფრთხოება (LASCO03) ლექცია |
3335 ჯვარელია ნინო სატრანსპორტო მეურნეობის უსაფრთხოება (TRSAF03) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 3265 კუნჭულია თეიმურაზ უსაფრთხოების ტექნიკა მამდიდრებელ ფაბრიკებში (SEFEN03) ლექცია |
2439 თევზაძე დიანა Безопасность труда и управления чрезвычайными ситуациями (LSR02703) лаборат.работа |
--- | 3335 ჯვარელია ნინო სატრანსპორტო მეურნეობის უსაფრთხოება (TRSAF03) საკურსო |
--- | |
3-11:00 | 3336 ჩხეიძე ლუცინდა საგანგებო სიტუაციაში გადაუდებელი სამედიცინო დახმარება (EMAES03) პრაქტიკული |
3336 თევზაძე დიანა გარემო პირობების გავლენა მშენებლობასა და ჰიდროტექნიკურ ნაგებობებზე (ENCOH03) ლექცია |
3335 რაზმაძე ნანა სამშენებლო, არქიტექტურული და ჰიდროტექნიკური სამუშაოების წარმოების უსაფრთხოება (CARHS03) ლექცია |
3255 კუნჭულია თეიმურაზ სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (MINAE03) პრაქტიკული |
3436 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (INAER03) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | 3336 ჩხეიძე ლუცინდა საგანგებო სიტუაციაში გადაუდებელი სამედიცინო დახმარება (EMAES03) ლექცია |
3335 ჯვარელია ნინო სატრანსპორტო მეურნეობის უსაფრთხოება (TRSAF03) ლექცია |
3435, 3436 ჩხეიძე ლუცინდა შრომის ჰიგიენა (LABHY03) ლექცია |
--- | ||
5-13:00 | 3335 რაზმაძე ნანა სამშენებლო, არქიტექტურული და ჰიდროტექნიკური სამუშაოების წარმოების უსაფრთხოება (CARHS03) პრაქტიკული |
3336 ჩხეიძე ლუცინდა ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) პრაქტიკული |
3265 კუნჭულია თეიმურაზ უსაფრთხოების ტექნიკა მამდიდრებელ ფაბრიკებში (SEFEN03) პრაქტიკული |
3336 ჩხეიძე ლუცინდა ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (TECOD03) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | 3435, 3436 ჯვარელია ნინო საწარმოო სანიტარია (INSAN03) ლექცია |
3260 კუნჭულია თეიმურაზ სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (MINAE03) ლექცია |
--- | 0315.2-4 მაჭავარიანი ნანა ტექნოლოგიური პროცესების ხანძარუსაფრთხოება (FSTEP03) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | 0315.2-4 მაჭავარიანი ნანა საწარმოო ტრავმატიზმი და პროფესიული დაავადებები (EMIOD03) პრაქტიკული |
0315.2-4 მაჭავარიანი ნანა საწარმოო ტრავმატიზმი და პროფესიული დაავადებები (EMIOD03) ლექცია |
--- | 0315.2-4 მაჭავარიანი ნანა ტექნოლოგიური პროცესების ხანძარუსაფრთხოება (FSTEP03) პრაქტიკული |
0315.2-4 რაზმაძე ნანა შენობა-ნაგებობების რღვევის მიზეზები და აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (BSUSR03) პრაქტიკული |
3336 ქიტოშვილი მზია სამთო-მაშველი საქმე (MORED03) პრაქტიკული |
8-16:00 | 3335 თევზაძე დიანა გზების, ხიდებისა და აეროდრომების მშენებლობის უსაფრთხოება (LASCO03) პრაქტიკული |
3435, 3436 ჯვარელია ნინო შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (LBRMN03) ლექცია |
0315.2-4 მაჭავარიანი ნანა საწარმოო ტრავმატიზმი და პროფესიული დაავადებები (EMIOD03) საკურსო |
0315.2-4 რაზმაძე ნანა შენობა-ნაგებობების რღვევის მიზეზები და აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (BSUSR03) ლექცია |
4440 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოს სანიტარია და შრომის ჰიგიენა (ISNMG03) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | 4440 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოს სანიტარია და შრომის ჰიგიენა (ISNMG03) ლექცია |
3435, 3436 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (INAER03) ლექცია |
0315.2-4 ჯვარელია ნინო საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) ლექცია |
--- | 4440 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოს სანიტარია და შრომის ჰიგიენა (ISNMG03) საკურსო |
--- |
10-18:00 | 0315.2-4 ჯვარელია ნინო ტექნოლოგიური პროცესების ფეთქებადუსაფრთხოება (ESTPR03) პრაქტიკული |
0315.2-4 ჯვარელია ნინო საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (SSWEN03) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | 0315.2-4 ჯვარელია ნინო ტექნოლოგიური პროცესების ფეთქებადუსაფრთხოება (ESTPR03) ლექცია |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-207 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2491.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | 2402.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1409.1-1 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 2475.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
2401.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
2406.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
63411.2-6 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1406.2-1 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 2461.1-2 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1404.2-1 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
63112 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
6408.2-6 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2468.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 3417 თევზაძე დიანა Охрана труда (LABPRR3) лаборат.работа |
1401.1-1 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2473.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1425.1-1 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1416.1-1 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 2466.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
112341.1-7 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2477.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1418.2-1 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2463.1-2 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 1408.1-1 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
63410 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
2409.1-2 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1413.2-1 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
3316.2-3 რატიანი ნინო Обеспечение безопастности при бурении cкважин (GASDWR3) лаборат.работа |
|
7-15:00 | 63312 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
4450 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1405.1-1 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1414.2-1 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1415.2-1 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 63210 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
4561.1-4 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- | 112340.2-7 მექვაბიშვილი ნათელა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1412.2-1 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 3316.1-3 თევზაძე დიანა Обеспечение безопастности при бурении cкважин (GASDWR3) лаборат.работа |
2470.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
4560.2-4 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1417.2-1 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | 63113 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1407.1-1 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1410.1-1 რობიტაშვილი მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | 1419.2-1 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-208 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2476.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
2491.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2405.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | 1409.2-1 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | 3314.2-3 რატიანი ნინო Обеспечение безопастности при бурении cкважин (GASDWR3) лаборат.работа |
63211 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
63411.1-6 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1406.1-1 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 2403.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1404.1-1 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2408.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
6408.1-6 თევზაძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
63311 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 2474.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
2404.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
3336 თევზაძე დიანა გარემო პირობების გავლენა მშენებლობასა და ჰიდროტექნიკურ ნაგებობებზე (ENCOH03) ლაბორატორიული |
1425.2-1 ხოკერაშვილი ზაზა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2462.1-2 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 3314.1-3 თევზაძე დიანა Обеспечение безопастности при бурении cкважин (GASDWR3) лаборат.работа |
112341.2-7 მექვაბიშვილი ნათელა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1400.1-1 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1418.1-1 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
63313 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 1408.2-1 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1402.2-1 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2409.2-2 რატიანი ნინო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
63310 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | 2472.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
2460.1-2 რაზმაძე ნანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1405.2-1 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2469.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2471.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 2467.1-2 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
4561.2-4 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1411.1-1 რობიტაშვილი მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
112340.1-7 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2464.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 2465.1-2 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- | 4560.1-4 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
63111 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | 1407.2-1 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1403.1-1 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
63110 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
1419.1-1 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-209 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3435 ჩხეიძე ლუცინდა საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (INAER03) პრაქტიკული |
--- | 3436 ჩხეიძე ლუცინდა შრომის ჰიგიენა (LABHY03) საკურსო |
3255 კუნჭულია თეიმურაზ სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (MINAE03) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | 3260 კუნჭულია თეიმურაზ სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (MINAE03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 3435 მაჭავარიანი ნანა ბუნებრივი და ბიოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (NATBE03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 4440 მაჭავარიანი ნანა სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) საკურსო |
--- |
5-13:00 | 3435, 3436 მაჭავარიანი ნანა ბუნებრივი და ბიოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (NATBE03) ლექცია |
3365 კუნჭულია თეიმურაზ უსაფრთხოების ტექნიკა მამდიდრებელ ფაბრიკებში (SEFEN03) პრაქტიკული |
3360 კუნჭულია თეიმურაზ სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (MINAE03) ლექცია |
2490 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
4440 მაჭავარიანი ნანა სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) ლექცია |
--- |
6-14:00 | 3335 მაჭავარიანი ნანა მანქანათმშენებლობის საწარმოების უსაფრთხოება (MABUS 03) ლექცია |
4450 ჩხეიძე ლუცინდა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია |
3335 მაჭავარიანი ნანა მანქანათმშენებლობის საწარმოების უსაფრთხოება (MABUS 03) პრაქტიკული |
3360 კუნჭულია თეიმურაზ სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (MINAE03) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | 3435 ჩხეიძე ლუცინდა შრომის ჰიგიენა (LABHY03) საკურსო |
4561, 4560 ჩხეიძე ლუცინდა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლექცია |
3335 კუნჭულია თეიმურაზ სამთო და გეოლოგიური საწარმოების უსაფრთხოება (MGENS03) პრაქტიკული |
3365 კუნჭულია თეიმურაზ უსაფრთხოების ტექნიკა მამდიდრებელ ფაბრიკებში (SEFEN03) ლექცია |
4440 მაჭავარიანი ნანა სახანძრო უსაფრთხოება (FIRES03) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | 0315.2-4 მაჭავარიანი ნანა მიწისძვრები, ლანდშაფტური ხანძრები და მათი ლიკვიდაცია (EARLF03) ლექცია |
3335 კუნჭულია თეიმურაზ სამთო და გეოლოგიური საწარმოების უსაფრთხოება (MGENS03) ლექცია |
3436 მაჭავარიანი ნანა ბუნებრივი და ბიოლოგიური საგანგებო სიტუაციები (NATBE03) პრაქტიკული |
0315.2-4 მაჭავარიანი ნანა მიწისძვრები, ლანდშაფტური ხანძრები და მათი ლიკვიდაცია (EARLF03) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-შახტა/ლაბ1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 3360 კავთიაშვილი უშანგი საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) პრაქტიკული |
--- | 3314.1-3 გუჯაბიძე ირაკლი Геолого-промысловые исследования при бурении (FGSDDR3) лаборат.работа |
3417 გუჯაბიძე ირაკლი Геомеханика (GEOMER3) практич. Работа |
3214 გუჯაბიძე ირაკლი Ресурсы нефти и газа Грузии и сопредельных стран (RGACPR3) практич. Работа |
5-13:00 | 3417 გუჯაბიძე ირაკლი Физические процессы в горных массивах (PPRMAR3) практич. Работа |
3260 კავთიაშვილი უშანგი საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (TUNFW03) პრაქტიკული |
--- | |||
6-14:00 | 3255 კავთიაშვილი უშანგი სამთო წარმოების ტექნოლოგია (MMTEC03) პრაქტიკული |
--- | 3417 გუჯაბიძე ირაკლი Геомеханика (GEOMER3) практич. Работа |
--- | ||
7-15:00 | 3314.2-3 გუჯაბიძე ირაკლი Геолого-промысловые исследования при бурении (FGSDDR3) лаборат.работа |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-შახტა/ლაბ2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3440 გოჩოლეიშვილი აკაკი მიწისქვეშა ნაგებობების და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (UNDBB03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 3314 გუჯაბიძე ირაკლი Геолого-промысловые исследования при бурении (FGSDDR3) лекция |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 3441 გოჩოლეიშვილი აკაკი მიწისქვეშა ნაგებობების და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (UNDBB03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 3260 გოჩოლეიშვილი აკაკი გვირაბების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (CMSTU03) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-441 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 3401.1-3 აბაკელია ნუნუ გეოკარტირება (GEOMA03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 3310 აბაკელია ნუნუ სტრუქტურული მეთოდები გეოლოგიაში (SMETG03) ლექცია |
--- | 3210 გეგია შალვა სასარგებლო წიაღისეულის რაოდენობის განსაზღვრა წიაღში (EVMOD03) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | --- | 3310 აბაკელია ნუნუ სტრუქტურული მეთოდები გეოლოგიაში (SMETG03) ლაბორატორიული |
--- | 3414.2-3, 3314/2.2-3 ტაბატაძე მანანა Геотектоника с геодинамикой (GTG01R3) лаборат.работа |
--- | |
4-12:00 | 3416.1-3 ტაბატაძე მანანა Геотектоника с геодинамикой (GTG01R3) лаборат.работа |
3402.2-3 ტაბატაძე მანანა გეოტექტონიკა (GEOTC03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 3402.1-3 ტაბატაძე მანანა გეოტექტონიკა (GEOTC03) ლაბორატორიული |
3401.2-3 ტაბატაძე მანანა გეოტექტონიკა (GEOTC03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3314/2.1-3, 3414.1-3 ტაბატაძე მანანა Геотектоника с геодинамикой (GTG01R3) лаборат.работа |
--- |
6-14:00 | 3402.1-3 აბაკელია ნუნუ გეოკარტირება (GEOMA03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3310 გეგია შალვა სასარგებლო წიაღისეულის რაოდენობის განსაზღვრა წიაღში (EVMOD03) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 3310 გეგია შალვა სასარგებლო წიაღისეულის რაოდენობის განსაზღვრა წიაღში (EVMOD03) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-445 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 3401.2-3 ჯაფარიძე ნინო გეოკარტირება (GEOMA03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 3301.2-3 მეფარიშვილი ნათელა მეტალთა საბადოების სამრეწველო ტიპები (ITMED03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 3210 მეფარიშვილი ნათელა მყარი საწვავი სასარგებლო ნამარხები (SOFFU03) ლაბორატორიული |
3301 გელეიშვილი ვაჟა გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (GRESM03) ლექცია |
3301.2-3 მეფარიშვილი ნათელა საქართველოს მადნეული და არამადნეული სასარგებლო წიაღისეული (MNMRG03) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 3310 მეფარიშვილი ნათელა მყარი საწვავი სასარგებლო ნამარხები (SOFFU03) ლაბორატორიული |
3301.2-3 გელეიშვილი ვაჟა გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (GRESM03) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | 3402.2-3 ჯაფარიძე ნინო გეოკარტირება (GEOMA03) ლაბორატორიული |
3301.1-3 მეფარიშვილი ნათელა საქართველოს მადნეული და არამადნეული სასარგებლო წიაღისეული (MNMRG03) ლაბორატორიული |
--- | 3201 გელეიშვილი ვაჟა გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (GRESM03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | 3301.1-3 გელეიშვილი ვაჟა გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (GRESM03) ლაბორატორიული |
3201 გელეიშვილი ვაჟა გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (GRESM03) ლექცია |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | 3210 ჯაფარიძე ნინო სტრუქტურული მეთოდები გეოლოგიაში (SMETG03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 3210 ჯაფარიძე ნინო სტრუქტურული მეთოდები გეოლოგიაში (SMETG03) ლექცია |
0315.2-2ა გელეიშვილი ვაჟა საბადოების წარმოშობისა და სივრცეში განაწილების კანონზომიერებები (DOSDR03) ლექცია |
0315.2-2ა გელეიშვილი ვაჟა საბადოების წარმოშობისა და სივრცეში განაწილების კანონზომიერებები (DOSDR03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-334 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3310 კელეპტრიშვილი შალვა გეომორფოლოგია და მეოთხეული გეოლოგია (GQUGE03) პრაქტიკული |
3543.2-3 კოკოლაშვილი ირმა გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | 3502 შარიქაძე მევლუდ ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლაბორატორიული |
--- | 3314/2.1-3, 3414.1-3 კელეპტრიშვილი შალვა Региональная геология (REGGER3) лаборат.работа |
3540.1-3 კოკოლაშვილი ირმა გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 3532.1-3 კოკოლაშვილი ირმა ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლაბორატორიული |
3416.2-3 ლომინაძე თამაზ Региональная геология (REGGER3) лаборат.работа |
3310 კელეპტრიშვილი შალვა გეომორფოლოგია და მეოთხეული გეოლოგია (GQUGE03) ლექცია |
3536.1-3 კოკოლაშვილი ირმა ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | 3535.1-3 კოკოლაშვილი ირმა ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლაბორატორიული |
--- | 3414.2-3, 3314/2.2-3 კელეპტრიშვილი შალვა Региональная геология (REGGER3) лаборат.работа |
--- | ||
6-14:00 | 3532.2-3 წერეთელი ივერი ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლაბორატორიული |
3416.1-3 ლომინაძე თამაზ Региональная геология (REGGER3) лаборат.работа |
3210 კელეპტრიშვილი შალვა გეომორფოლოგია და მეოთხეული გეოლოგია (GQUGE03) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 3210 კელეპტრიშვილი შალვა გეომორფოლოგია და მეოთხეული გეოლოგია (GQUGE03) პრაქტიკული |
--- | 3517 კელეპტრიშვილი შალვა Введение в геологию (INGEOR3) лаборат.работа |
|
8-16:00 | --- | --- | 3542.1-3 კოკოლაშვილი ირმა გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლაბორატორიული |
3541.1-3 კოკოლაშვილი ირმა გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 3517 კელეპტრიშვილი შალვა Введение в геологию (INGEOR3) лекция |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-331 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-345 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 3402.1-3 იკოშვილი ნანა მაგმური ქანების პეტროგრაფია (PETMR03) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 3516 იკოშვილი ნანა Минералогия и петрография (MIPETR3) лекция |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | 3402.1-3 ახვლედიანი ია ლითოლოგია (LITHO03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 3402.2-3 ახვლედიანი ია ლითოლოგია (LITHO03) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | 3516 იკოშვილი ნანა Минералогия и петрография (MIPETR3) лаборат.работа |
3401.2-3 ახვლედიანი ია ლითოლოგია (LITHO03) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | 3401.1-3 ახვლედიანი ია ლითოლოგია (LITHO03) ლაბორატორიული |
--- | 0315.2-2გ ახვლედიანი ია გემოლოგიური კვლევის მეთოდები (GEMIM03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3401.2-3 იკოშვილი ნანა მაგმური ქანების პეტროგრაფია (PETMR03) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | 0315.3/02 წუწუნავა თამარი მინერალების და ქანების წარმოშობის ფიზიკურ–ქიმიური პირობები (MROPC03) ლექცია |
--- | --- | 0315.2-2გ ახვლედიანი ია გემოლოგიური კვლევის მეთოდები (GEMIM03) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | 0315.3/02 წუწუნავა თამარი მინერალების და ქანების წარმოშობის ფიზიკურ–ქიმიური პირობები (MROPC03) ლაბორატორიული |
0315.2-2გ წუწუნავა თამარი პეტროგრაფია (PETRG03) ლაბორატორიული |
0315.2-2გ წუწუნავა თამარი პეტროგრაფია (PETRG03) ლექცია |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-101 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 3365 ტალახაძე დემურ მადნეული წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (OMIET03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3380 გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულის გადამუშავების მანქანა-დანადგარები (MPCAR03) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 3265 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლაბორატორიული |
--- | 3536.1-3 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულთა გამდიდრების საფუძვლები (PRMEP03) ლაბორატორიული |
--- | 3535.1-3 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულთა გამდიდრების საფუძვლები (PRMEP03) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | 3265 არაბიძე ზაური მყარი საწვავი წიაღისეულის გადამუშავების ტექნოლოგიები (SFFPT03) ლაბორატორიული |
3265 ტალახაძე დემურ მადნეული წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (OMIET03) ლაბორატორიული |
3441.1-3 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულთა გამდიდრების საფუძვლები (PRMEP03) ლაბორატორიული |
3365 არაბიძე ზაური მყარი საწვავი წიაღისეულის გადამუშავების ტექნოლოგიები (SFFPT03) ლაბორატორიული |
--- | 3365 გამცემლიძე მიხეილ წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (EPTSC03) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | --- | 3280 გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულის გადამუშავების მანქანა-დანადგარები (MPCAR03) ლაბორატორიული |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 3440.1-3 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულთა გამდიდრების საფუძვლები (PRMEP03) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | 3365 თევზაძე დარეჯან წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდები (FLOMD03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 0315.2-5ა არაბიძე ზაური წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული ტექნოლოგიის კვლევა (GEMTR03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 0315.3/05 თევზაძე დარეჯან მინერალური ნედლეულის გადამუშავების თანამედროვე კომბინირებული ტექნოლოგიები (MCTDM03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-116 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-118 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-124 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 3441.1-3 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 3360 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე სამთო მანქანები და ტრანსპორტი (MIMTR03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 3260 მოლოდინი ნორინგი სამთო მანქანები და ტრანსპორტი (MIMTR03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 3440.2-3 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 3365 მოლოდინი ნორინგი მამდიდრებელი ფაბრიკების სასაწყობო მეურნეობა და ტრანსპორტი (TSEDF03) ლაბორატორიული |
3265 მოლოდინი ნორინგი მამდიდრებელი ფაბრიკების სასაწყობო მეურნეობა და ტრანსპორტი (TSEDF03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | 3441.2-3 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 3440.1-3 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე წიაღისეულის მომპოვებელი და სატრანსპორტო მანქანები (MRMTM03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-102 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 3441.2-3 წერეთელი მიხეილ სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 3441.1-3 წერეთელი მიხეილ სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 3440.1-3 წერეთელი მიხეილ სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-224 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-154 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-157 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 0315.2-2დ მარდაშოვი მარინე ჰიდროდინამიკა (HYDYN03) ლექცია |
0315.2-2დ მარდაშოვი მარინე ჰიდროდინამიკა (HYDYN03) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 0315.2-2დ მარდაშოვი მარინე ჰიდროდინამიკა (HYDYN03) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | 0315.2-2დ მარდაშოვი მარინე ჰიდროდინამიკა (HYDYN03) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 3540.1-3 კაკაშვილი ლალი ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 3230 კაკაშვილი ლალი ნავთობგაზსადენების მოწყობილობები და დანადგარები (MEPIP03) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 3541.2-3 კუმელაშვილი მარინე ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლაბორატორიული |
--- | 3543.2-3 კუმელაშვილი მარინე ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 3330 კაკაშვილი ლალი ნავთობგაზსადენების მოწყობილობები და დანადგარები (MEPIP03) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | 3230 კაკაშვილი ლალი ნავთობგაზსადენების ექსპლუატაცია (OGPIE03) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 3542.1-3 კაკაშვილი ლალი ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-123 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-122 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 0315.2-3ბ ტურიაშვილი თამარ ჭაბურღილების რეცხვა (FOWEL03) პრაქტიკული |
0315.2-3ბ სარჯველაძე ტარიელ ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგიური პროცესების პროექტირება (TEPDW03) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 3380 ენაგელი როინ წიაღისეულის გადამუშავების პროცესების ავტომატიზაცია (AUENP03) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 3380 ენაგელი როინ წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) ლექცია |
3441 ონიანი მედეა სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (FMINA03) პრაქტიკული |
3380 ენაგელი როინ წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) პრაქტიკული |
--- | 3280 ენაგელი როინ წიაღისეულის გადამუშავების პროცესების ავტომატიზაცია (AUENP03) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 3380 ენაგელი როინ წიაღისეულის გადამუშავების პროცესების ავტომატიზაცია (AUENP03) ლექცია |
--- | 3280 ენაგელი როინ წიაღისეულის გადამუშავების პროცესების ავტომატიზაცია (AUENP03) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 3380 ენაგელი როინ წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) საკურსო |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 3280 ენაგელი როინ წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) საკურსო |
--- | 3280 ჯავახიშვილი თეიმურაზ მაგისტრალური ნავთობ და გაზსადენების ავტომატიზაცია (MPIPE03) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | 3440 ონიანი მედეა სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (FMINA03) პრაქტიკული |
3280 ენაგელი როინ წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) პრაქტიკული |
--- | --- | 3380 ჯავახიშვილი თეიმურაზ მაგისტრალური ნავთობ და გაზსადენების ავტომატიზაცია (MPIPE03) ლექცია |
9-17:00 | --- | --- | 3280 ენაგელი როინ წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (ACMEP03) ლექცია |
--- | 3280 ჯავახიშვილი თეიმურაზ მაგისტრალური ნავთობ და გაზსადენების ავტომატიზაცია (MPIPE03) ლექცია |
3380 ჯავახიშვილი თეიმურაზ მაგისტრალური ნავთობ და გაზსადენების ავტომატიზაცია (MPIPE03) პრაქტიკული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-222 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3385 ზვიადაური ვიქტორ სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) ლექცია |
--- | --- | --- | 3285 ზვიადაური ვიქტორ სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | 3285 ონიანი მედეა სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების კომპიუტერული მართვა (CCMES03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 3285 ჯავახიშვილი გიორგი სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების კომპიუტერული მართვა (CCMES03) ლექცია |
3201 ჯავახიშვილი გიორგი სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (SCINF03) პრაქტიკული |
5-13:00 | 3531 აბზიანიძე დიმიტრი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
3531 აბზიანიძე დიმიტრი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | 3385 ჯავახიშვილი გიორგი სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების კომპიუტერული მართვა (CCMES03) ლექცია |
3201 ჯავახიშვილი გიორგი სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (SCINF03) ლექცია |
|
6-14:00 | 3385 ონიანი მედეა სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების კომპიუტერული მართვა (CCMES03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 0315.2-2ბ, 0315.2-2გ, 0315.2-2ა ჯავახიშვილი გიორგი ინფორმატიკის სპეციალური კურსი (SPCIN03) ლექცია |
0315.2-2ა ჯავახიშვილი გიორგი ინფორმატიკის სპეციალური კურსი (SPCIN03) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | --- | --- | 3285 ზვიადაური ვიქტორ სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) ლაბორატორიული |
--- | 3301 ჯავახიშვილი გიორგი სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (SCINF03) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | --- | 3385 ზვიადაური ვიქტორ სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (DMELS03) ლაბორატორიული |
--- | 0315.2-2ბ ჯავახიშვილი გიორგი ინფორმატიკის სპეციალური კურსი (SPCIN03) პრაქტიკული |
3301 ჯავახიშვილი გიორგი სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (SCINF03) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151518.2-5 თედიაშვილი ლია კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | 151507.1-5 ავთანდილაშვილი რუიზან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151506.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | 151517.2-5 თედიაშვილი ლია კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 151513 ბაღდავაძე გელა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | 151505.1-5 ავთანდილაშვილი რუიზან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | 151523 ამყოლაძე ხათუნი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
151528ა.1-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | 151526 ღვინიაშვილი ზვიად კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
151533.1-5 ლობჟანიძე ნანა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151525 ნოდია ამირან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 151534.2-5 ელიზბარაშვილი პაპუნა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
9-17:00 | 151520.1-5 ლობჟანიძე ნანა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151527ა.1-5 ლობჟანიძე ნანა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151519.1-5 ლობჟანიძე ნანა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151509.1-5 ამყოლაძე ხათუნი კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
151524 ნოდია ამირან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
|
10-18:00 | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.A.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151518.1-5 მიქაძე ზაალ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | 151507.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151506.1-5 ავთანდილაშვილი რუიზან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | 151517.1-5 მჭედლიშვილი ზურაბ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 151505.2-5 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 151528ა.2-5 ლობჟანიძე ნანა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 151533.2-5 ელიზბარაშვილი პაპუნა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
8-16:00 | 151534.1-5 ლობჟანიძე ნანა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 151520.2-5 ელიზბარაშვილი პაპუნა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151527ა.2-5 ელიზბარაშვილი პაპუნა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151519.2-5 ელიზბარაშვილი პაპუნა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151509.2-5 თედიაშვილი ლია კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (CSAT105) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112573.2-7 აბესაძე ლელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2576.2-2 ბჟალავა ნიკოლოზ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2501.2-2 აბესაძე ლელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 2564.2-2 სტურუა თეიმურაზ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 2507.1-2 ბუაჩიძე ნუგზარ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 2560.1-2 როჭიკაშვილი ეკატერინე ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2561.1-2 თანდილაშვილი გიორგი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2502.2-2 ხვიჩია ვალერიან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 108572.2-8 ბერიშვილი მარინე პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | --- | 2508.2-2 ჯააძე სოფიკო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
||||
7-15:00 | --- | 2577.2-2 თანდილაშვილი გიორგი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
108572.1-8 ბერიშვილი მარინე პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | 2572.2-2 ჭოლიკიძე მაია ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 108571.1-8 ბერიშვილი მარინე პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.B.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112573.1-7 ბუაჩიძე ნუგზარ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2576.1-2 მელიქიძე ოლღა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2501.1-2 მელიქიძე ოლღა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 2564.1-2 დოლიძე მაია ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 2507.2-2 დალაქიშვილი გოჩა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 2560.2-2 მაღალაშვილი მერი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2561.2-2 გირგვლიანი გურამ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2502.1-2 ჯააძე სოფიკო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 2508.1-2 დალაქიშვილი გოჩა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | |||
7-15:00 | --- | 2577.1-2 ჭიღლაძე თეონა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 2572.1-2 თედეშვილი ლიანა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 112511.1-7 მელაძე გიორგი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112505.2-7 გირგვლიანი გურამ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 112588.1-7 კაპანაძე თემურ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 112555.2-7 ჯააძე სოფიკო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
4-12:00 | 112527.2-7 ჭიღლაძე თეონა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112506.2-7 გირგვლიანი გურამ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112510.2-7 გირგვლიანი გურამ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112585.2-7 ხვიჩია ვალერიან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 112572.2-7 აბესაძე ლელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
||||
6-14:00 | 112542.1-7 თვარაძე ნინო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 112526.1-7 ჩხაიძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112570.2-7 ხვიჩია ვალერიან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112586.1-7 კაპანაძე თემურ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | 112543.1-7 თვარაძე ნინო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112587.2-7 ხვიჩია ვალერიან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 112569.2-7 ხვიჩია ვალერიან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112568.1-7 მელაძე გიორგი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112571.1-7 ბუაჩიძე ნუგზარ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.C.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 112511.2-7 გირგვლიანი გურამ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112505.1-7 თვარაძე ნინო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 112588.2-7 ხვიჩია ვალერიან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 112555.1-7 დალაქიშვილი გოჩა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
4-12:00 | 112527.1-7 ჩხაიძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112506.1-7 თვარაძე ნინო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112510.1-7 მელაძე გიორგი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112585.1-7 კაპანაძე თემურ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 112572.1-7 კვაჭანტირაძე მარიამ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
||||
6-14:00 | 112542.2-7 ჭიღლაძე თეონა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 112526.2-7 ჭიღლაძე თეონა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112570.1-7 თანდილაშვილი გიორგი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112586.2-7 ხვიჩია ვალერიან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
|
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | 112543.2-7 ჭიღლაძე თეონა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112587.1-7 კაპანაძე თემურ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 112569.1-7 ჯააძე სოფიკო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112568.2-7 ხვიჩია ვალერიან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
112571.2-7 აბესაძე ლელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112564.2-7 თედეშვილი ლიანა Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
--- | 2569.1-2 ქორჩილავა დარეჯან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 2574.1-2 ხეცაურიძე ევა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | 2563.2-2 გირგვლიანი გურამ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
|||
3-11:00 | --- | --- | --- | 2565.2-2 აბესაძე ეკა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 2567.2-2 გიგილაშვილი ანა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 108573.3-8 ნარჩემაშვილი მედეა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108460.1-8 გოგსაძე ირაკლი კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (CGR0108GA1) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | 112541.1-7 დალაქიშვილი გოჩა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2566.2-2 გიგილაშვილი ანა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2562.1-2 ნიკოლაიშვილი ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 2506.1-2 ჭოლიკიძე მაია ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2568.1-2 ნიკოლაიშვილი ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 112540.2-7 ჯააძე სოფიკო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2573.1-2 ჭოლიკიძე მაია ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.D.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112564.1-7 ბარდაველიძე ხათუნა Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
--- | 2569.2-2 გიგილაშვილი ანა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 2574.2-2 კოლომიკოვი სოფიკო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | 2563.1-2 ნიკოლაიშვილი ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
|||
3-11:00 | --- | --- | --- | 2565.1-2 კუცია თამაზ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 2567.1-2 კუცია თამაზ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 112541.2-7 ჯააძე სოფიკო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2566.1-2 კუცია თამაზ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2562.2-2 გირგვლიანი გურამ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 2506.2-2 კოლომიკოვი სოფიკო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2568.2-2 გიგილაშვილი ანა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 112540.1-7 დალაქიშვილი გოჩა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
2573.2-2 ხეცაურიძე ევა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.E | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108573.1-8 ნარჩემაშვილი მედეა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108460.2-8 გოგსაძე ირაკლი კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (CGR0108GA1) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | 112566.1-7 შავერდაშვილი ლაურა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 2503.1-2 თანდილაშვილი გიორგი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
108461.2-8 გოგსაძე ირაკლი კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (CGR0108GA1) ლაბორატორიული |
2505.2-2 ჭოლიკიძე მაია ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 2575.1-2 თანდილაშვილი გიორგი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
6-14:00 | --- | 2504.2-2 ჭოლიკიძე მაია ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
7-15:00 | 112535 ქორჩილავა დარეჯან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 2590.1-2 გიორგობიანი ნინო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.E.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 112566.2-7 ნიჟარაძე მზიანა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 2503.2-2 ჭოლიკიძე მაია ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 2505.1-2 თანდილაშვილი გიორგი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | 2575.2-2 ხეცაურიძე ევა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 2504.1-2 თანდილაშვილი გიორგი ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.F | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108460.1-8 ტაბატაძე ბესიკ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
2571.1-2 გიორგობიანი ნინო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108461.1-8 ტაბატაძე ბესიკ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
3-11:00 | --- | 2570.2-2 გიორგობიანი ნინო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | |||
4-12:00 | --- | 108560.2-8 მაღლაკელიძე ანრი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 2591.1-2 გიორგობიანი ნინო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 108560.1-8 ტაბატაძე ბესიკ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | 112567.2-7 ნიჟარაძე მზიანა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
108461.2-8 ტაბატაძე ბესიკ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108460.2-8 ტაბატაძე ბესიკ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | 108461.1-8 გოგსაძე ირაკლი კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (CGR0108GA1) ლაბორატორიული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 108560.2-8 ტაბატაძე ბესიკ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.F.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 2571.2-2 ჭოლიკიძე მაია ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 2570.1-2 ინაიშვილი იზოლდა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 2591.2-2 ხეცაურიძე ევა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 112567.1-7 შავერდაშვილი ლაურა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | 2590.2-2 კოლომიკოვი სოფიკო ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108560.2-8 ქავთარაძე მარინა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 108460.1-8 ქავთარაძე მარინა პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 1525.1-1 ნამიჩეიშვილი ოლეგ Основы программирования (PRFUNR8) лаборат.работа |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 1525.2-1 ნამიჩეიშვილი ოლეგ Основы программирования (PRFUNR8) лаборат.работа |
--- |
7-15:00 | 108560.1-8 ქავთარაძე მარინა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 108460.2-8 ქავთარაძე მარინა პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | 108461.1-8 ქავთარაძე მარინა პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | 108461.2-8 ქავთარაძე მარინა პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108560.1-8 მაღლაკელიძე ანრი ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.H.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.G | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 112525.2-7 ჩხაიძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 112560.1-7 შავერდაშვილი ლაურა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 112565.1-7 შავერდაშვილი ლაურა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 112562.1-7 შავერდაშვილი ლაურა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 112561.1-7 შავერდაშვილი ლაურა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 108571.2-8 ბერიშვილი მარინე პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.II.G.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 112525.1-7 მგელაძე ანტონ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 112560.2-7 აბულაძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 112565.2-7 ნიჟარაძე მზიანა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 112562.2-7 აბულაძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 112561.2-7 აბულაძე ნათელა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1517.2-1 თოდუა მიხეილ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1515.1-1 ისააკიანი ზურაბ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | --- | 1516.2-1 თოდუა მიხეილ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 1514.1-1 ისააკიანი ზურაბ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 1512.2-1 თოდუა მიხეილ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 1513.2-1 თოდუა მიხეილ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.1.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1517.1-1 ისააკიანი ზურაბ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1515.2-1 თოდუა მიხეილ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | --- | 1516.1-1 ისააკიანი ზურაბ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 1514.2-1 თოდუა მიხეილ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 1512.1-1 ისააკიანი ზურაბ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 1513.1-1 ისააკიანი ზურაბ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 1507.2-1 გვასალია ბადრი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 1501.2-1 გვასალია ბადრი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | 108570.1-8 ბერიშვილი მარინე პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 1508.1-1 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | 1506.1-1 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 1500.2-1 გვასალია ბადრი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | 1502.1-1 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.2.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 1507.1-1 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 1501.1-1 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 1508.2-1 გვასალია ბადრი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | 1506.2-1 გვასალია ბადრი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 1500.1-1 გორჯოლაძე ხატია დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 1502.2-1 გვასალია ბადრი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1518.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151508.2-5 მამფორია დარეჯან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
1504.2-1 აბრამიძე ედისონი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
1503.2-1 აბრამიძე ედისონი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
1519.2-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | 151529.2-5 მამფორია დარეჯან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
1511.2-1 აბრამიძე ედისონი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
1518.2-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
1509.2-1 აბრამიძე ედისონი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | 1519.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
1505.2-1 აბრამიძე ედისონი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 151532.1-5 ლობჟანიძე ნანა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151530.2-5 მამფორია დარეჯან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151521 კვაჭაძე ნინო კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | 151531.1-5 ლობჟანიძე ნანა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151527.2-5 მამფორია დარეჯან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
1510.2-1 აბრამიძე ედისონი დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 151528.2-5 მამფორია დარეჯან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.3.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 151508.1-5 მღებრიშვილი ნიკოლოზ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
1504.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
1503.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 151529.1-5 ლობჟანიძე ნანა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
1511.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | 1509.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 1505.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | 151532.2-5 მამფორია დარეჯან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151530.1-5 ლობჟანიძე ნანა კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | 151531.2-5 მამფორია დარეჯან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
151527.1-5 მღებრიშვილი ნიკოლოზ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
1510.1-1 კვაჭაძე თამარ დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 151528.1-5 მღებრიშვილი ნიკოლოზ კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121521 ლებანიძე ალექსანდრე შენობა-ნაგებობათა გაანგარიშების თანამედროვე მეთოდები (სპეცკურსი) (TBBMM01) ლექცია |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121521 ლებანიძე ალექსანდრე შენობა-ნაგებობათა გაანგარიშების თანამედროვე მეთოდები (სპეცკურსი) (TBBMM01) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 4360გ მუმლაძე ნუნუ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4360გ მუმლაძე ნუნუ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.4.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1505.1-1 ნოზაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 1507.2-1 ნოზაძე ნანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 1504.2-1 არაბიძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | 1503.1-1 ნოზაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 108570.2-8 კოტრიკაძე ქეთევან პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | 1506.2-1 ნოზაძე ნანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 1501.1-1 ნოზაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | 1500.1-1 ნოზაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 1502.1-1 ნოზაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.5.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1505.2-1 ნიკვაშვილი ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 1507.1-1 ჯავახიშვილი ნათელა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 1504.1-1 ნოზაძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | 1503.2-1 არაბიძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 1506.1-1 ჯავახიშვილი ნათელა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 1501.2-1 არაბიძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | 1500.2-1 არაბიძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 1502.2-1 არაბიძე მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1518.2-1 კვინიკაძე ზურაბ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
1512.2-1 ბერიძე თამარ კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 1508.2-1 ნოზაძე ნანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 1511.2-1 ჩიტაიშვილი გოჩა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
1510.2-1 ძიძიგური მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 1513.2-1 ძიძიგური მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
1509.1-1 ჯავახიშვილი ნათელა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | --- | 1514.2-1 ძიძიგური მანანა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.6.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1518.1-1 ბეგიაშვილი მზია კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
1512.1-1 ნოზაძე ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 1508.1-1 ჯავახიშვილი ნათელა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | 1511.1-1 ნიკვაშვილი ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
1510.1-1 ჯავახიშვილი ნათელა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 1513.1-1 ნოზაძე ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
1509.2-1 ჩიტაიშვილი გოჩა კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | |||
7-15:00 | --- | 1514.1-1 ნოზაძე ნინო კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CEGRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.7.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 62113 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა (ARCPH06) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 6405 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკის საფუძვლები (ARCPP06) ლაბორატორიული |
62115 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა (ARCPH06) ლაბორატორიული |
63111 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა (ARCPH06) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | 6407 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკის საფუძვლები (ARCPP06) ლაბორატორიული |
63113 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა (ARCPH06) ლაბორატორიული |
62114 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა (ARCPH06) ლაბორატორიული |
62116 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა (ARCPH06) ლაბორატორიული |
6403 ლეკიშვილი მაგდა არქიტექტურული ფიზიკის საფუძვლები (ARCPP06) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 6406 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკის საფუძვლები (ARCPP06) ლაბორატორიული |
63110 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა (ARCPH06) ლაბორატორიული |
6402 ლეკიშვილი მაგდა არქიტექტურული ფიზიკის საფუძვლები (ARCPP06) ლაბორატორიული |
2015/6 გაგაძე მზევინარ კლიმატი და არქიტექტურა (CLARC06) ლაბორატორიული |
6400 ლეკიშვილი მაგდა არქიტექტურული ფიზიკის საფუძვლები (ARCPP06) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 65001 კიკნაძე ზურაბ ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (AUTOCAD) (INFCAD) პრაქტიკული |
63112 ბერიძე გიორგი არქიტექტურული ფიზიკა (ARCPH06) ლაბორატორიული |
65001 კიკნაძე ზურაბ ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (AUTOCAD) (INFCAD) პრაქტიკული |
6404 გაგაძე მზევინარ არქიტექტურული ფიზიკის საფუძვლები (ARCPP06) ლაბორატორიული |
2015/6/1, 2015/6 დინუაშვილი მზია არქიტექტურული გადაწყვეტების კომპიუტერული მოდელირება (CMOAS06) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 2015/3 ქოჩლაძე ნათია ინტერიერის საპროექტო დოკუმენტაციის ავტომატიზირებული ფორმირება 2 (AFDI206) ლაბორატორიული |
6408 ლეკიშვილი მაგდა Основы архитектурной физики (RARPH06) лаборат.работа |
6405, 6402, 6400, 6403, 6407, 6401, 6404, 6406 დინუაშვილი მზია კომპიუტერული დაგეგმარება (COMPD06) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | 2015/3 ხოსრუაშვილი გურამი ინტერიერის 3D მოდელირება (MO3DI06) ლაბორატორიული |
6401 ლეკიშვილი მაგდა არქიტექტურული ფიზიკის საფუძვლები (ARCPP06) ლაბორატორიული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | 1320 ჩაჩავა ნინო დაპროექტების კომპიუტერული პროგრამები (ArchiCAD) (CAR0206) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 1320 ჩაჩავა ნინო დაპროექტების კომპიუტერული პროგრამები (ArchiCAD) (CAR0206) ლექცია |
2015/2 ჩაჩავა ნინო ურბანული რეკონსტრუქციის კომპიუტერული უზრუნველყოფა-1 (CSUR106) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.8.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-417 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2368 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
--- | --- | 2232 კოხრეიძე თამაზ ელექტრომოწყობილობების გამოცდების და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები-2 (MMM2002) საკურსო |
--- | --- |
2-10:00 | 2571 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
--- | 2246 ლოლუა დავით სამაცივრო და საშრობი დანადგარები (RDD7802) ლექცია |
--- | 2469 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
--- |
3-11:00 | 2568.1-2 ნაცვლიშვილი ზურაბ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2465 ვახტანგაძე ირაკლი ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
2566, 2567, 2568 გვაჯაია ლუარა ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია |
2368 წერეთელი თამარ კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
2565 ივანიძე მარეხ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
25021 მუსელიანი თენგიზ დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ენერგეტიკაში1 (DSP102) საკურსო |
4-12:00 | 2599, 2539 გერასიმოვი ალექსი общая физика 2 (GPYS2008) лекция |
2363 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2372 ჯიხვაძე მაია თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2371 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
||
5-13:00 | 2363 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
2564.2-2 ბიწაძე სიმონ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2469 რაზმაძე მარინე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
--- | 2363 ფილიპიდისი თათა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 2501.3-2, 2504.2-2, 2508.5-2 შამანაძე ეთერ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
2507, 2508 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია |
2439 ჩხაიძე ბაადურ Технологии производства и преоброзования тепловой энергии (TEGR7802) лекция |
2468 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
25033/1 ჯიშკარიანი თენგიზ ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) საკურსო |
|
7-15:00 | --- | 2369 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
--- | 2238 ლაოშვილი დემი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 2 (PETC202) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | 2539 ამყოლაძე გურამ Економика и маркетинг (EAMR1102) лекция |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 2574 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
25022, 25033 მაღრაძე ნინო ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) საკურსო |
2238 ლაოშვილი დემი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 2 (PETC202) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | 25022 ძულიაშვილი თამაზი ელექტროსისტემის დინამიკური მდგომარეობა (DSS1702) საკურსო |
--- | 25021 მუსელიანი თენგიზ ელექტრული ენერგიის ხარისხი (QEE002) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 25021 მუსელიანი თენგიზ დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ენერგეტიკაში1 (DSP102) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-418 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 2563, 2564, 2565 მუსელიანი თენგიზ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია |
2468, 2466, 2467 გობიანიძე ზურაბ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლექცია |
--- | 25021 მუსელიანი თენგიზ დიაგნოსტიკა და სერთიფიკაცია ენერგეტიკაში1 (DSP102) ლექცია |
2-10:00 | 2506, 2505, 2507, 2508 ბრელიძე მარინე ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
--- | --- | |||
3-11:00 | 2476, 2477, 2475 ლოლუა დავით თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლექცია |
2362, 2361, 2360 დგებუაძე გურამ ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია |
2468, 2466, 2467 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლექცია |
2469, 2470, 2471 კილასონია ჯემალ ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია |
2590.3-2 ვარდიაშვილი მარიამ ქართული ენა (GEL0007) პრაქტიკული |
2591, 2590, 2577, 2576 ბჟალავა ნიკოლოზ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
4-12:00 | 2374 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
2361, 2362, 2360 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) ლექცია |
--- | 2591.1-2 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
2501, 2502, 2503, 2504 კოტრიკაძე გულნარა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
|
5-13:00 | 2507.1-2, 2502, 2506.1-2, 2501.1-2, 2508.1-2 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია |
2361 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2372, 2373, 2374 დგებუაძე გურამ ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია |
2503 მესხია მარინე საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
2574 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
2472, 2473, 2474 ლოლუა დავით თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლექცია |
6-14:00 | 2501.2-2 მესხია მარინე საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
2360 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
2572, 2573, 2574 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია |
2202.1/2.5-2, 2201.1/2.5-2, 2203.1/2.5-2 მოდებაძე იური ციფრული ტექნიკის კვანძები და მოწყობილობები (NDDT002) ლექცია |
2576.2-2, 2577.2-2 შამანაძე ეთერ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 2375 ქსოვრელი ნათია თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2571, 2570, 2568, 2569 ჭოლიკიძე ლევან ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
--- | --- | 2504, 2505, 2506 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია |
8-16:00 | 2370 ქევხიშვილი ნოდარ თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2569.1-2 ნაცვლიშვილი ზურაბ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | 2567.2-2 ხუბუტია მანანა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2560 ჯანგირაშვილი ირმა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-419 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2372 ჭანტურიძე ბელა კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
--- | 2577.2-2 ხუბუტია მანანა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2364 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
2575.1-2 გოგალაძე რომეო გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2339 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
3-11:00 | --- | --- | 2364 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
2377 ფილიპიდისი თათა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 2574.1-2 გოგალაძე რომეო გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | 2568 გვაჯაია ლუარა ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
2367 წერეთელი თამარ კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
2365 ჩუბინიძე ზვიადი ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
2369 ჩუბინიძე ზვიადი ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
5-13:00 | 2539, 2599 გიორგაშვილი ლევან Математика 2 (MAT02R8) лекция |
--- | --- | 2471 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
2365 ფილიპიდისი თათა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 2507.2-2, 2508.2-2 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | 2366 წერეთელი თამარ კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
--- | 2460 ნემსაძე შოთა ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | --- | 2474 გვარამაძე ნინო ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
2439 ჩხაიძე ბაადურ Технологии производства и преоброзования тепловой энергии (TEGR7802) практич. Работа |
2569 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | 25033/1 ჯიშკარიანი თენგიზ ენერგეტიკული უსაფრთხოების მართვა (EUM02BAK) პრაქტიკული |
25025 ჩომახიძე დემური ენერგეტიკა და საზოგადოება 2 (PES2102) საკურსო |
--- | 2567.1-2 ზუკაკიშვილი რამილი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | 25025 ჩომახიძე დემური ენერგეტიკა და საზოგადოება 2 (PES2102) ლექცია |
25033 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან თბოენერგეტიკული სისტემების დაგეგმარება და ექსპლოტაცია (TBOMAG02) პრაქტიკული |
--- | 25033/1 არაბიძე გია განახლებადი ენერგიის წყაროები (GEW002BAK) საკურსო |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-422 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2506, 2505, 2507, 2508 ბუაჩიძე ზაქარია ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2367, 2366, 2368 მაჭავარიანი ევტიხი თბური მანქანები (HTENG02) ლექცია |
2566, 2564, 2565, 2567 ზაზაშვილი შოთა მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
2367, 2366, 2368 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) ლექცია |
2372, 2374, 2373 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია |
2461, 2462, 2460 ჯამარჯაშვილი ვაჟა თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლექცია |
--- |
3-11:00 | 2373, 2372, 2374 წერეთელი კონსტანტინე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლექცია |
2506, 2505, 2507, 2508 მესხი ალექსანდრე მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
2467, 2466, 2468 ლოლუა დავით თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლექცია |
2369, 2371, 2370 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია |
--- | |
4-12:00 | 2464, 2463, 2465 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია |
2564, 2565, 2567, 2566 ჯანდიერი გიორგი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლექცია |
2377, 2376, 2375 ლომსაძე-კუჭავა მაია მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია |
2370, 2369, 2371 ქევხიშვილი ნოდარ თბური მანქანები (HTENG02) ლექცია |
2561, 2562, 2560, 2563 როჭიკაშვილი ეკატერინე ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
|
5-13:00 | 2364, 2365, 2363 კილასონია ჯემალ ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) ლექცია |
2576, 2590, 2575, 2577 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია |
--- | 2566, 2564, 2565, 2567 სტურუა თეიმურაზ ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
2562, 2563, 2560, 2561 ჯანდიერი გიორგი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლექცია |
|
6-14:00 | 2464, 2465, 2463 კოხრეიძე გივი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია |
2472, 2473, 2474 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია |
151403, 151401, 151404, 151402 რაზმაძე მარინე თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია |
2477, 2475, 2476 კოხრეიძე დემურ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლექცია |
151517, 151519, 151520, 151518 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 2465, 2464, 2463 ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლექცია |
2475, 2476, 2477 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლექცია |
2377, 2375, 2376 რობაქიძე ლევან თბური მანქანები (HTENG02) ლექცია |
||
8-16:00 | 2573, 2574, 2572 კოხრეიძე გივი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია |
--- | 2465, 2464, 2463 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლექცია |
2475, 2476, 2477 გიგინეიშვილი გიორგი ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 2574, 2575, 2573, 2572 თედეშვილი ლიანა ინფორმაციული ტექნოლოგიები - 2 (INF208-LB) ლექცია |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-207 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 2370 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 2371 ქევხიშვილი ნოდარ თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2464 კოხრეიძე გივი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
2377 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
2365 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
2466 თევდორაშვილი ლაშა ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
4-12:00 | 2232 ხარშილაძე ნუგზარ ელექტრომოწყობილობების კონსტრუქციათა დაზიანების დიაგნოსტიკა (DCD0002) ლექცია |
2370 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
2463 ვახტანგაძე ირაკლი ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
2231 ამყოლაძე გურამ მარკენტინგის მართვა სათბობ-ენერგეტიკულ კომპლექსში (MPE1102) ლექცია |
2232 მუსელიანი გრიგოლ ელექტრომოწყობილობების დიაგნოსტიკა-2 (DEE2002) საკურსო |
--- |
5-13:00 | --- | 2362 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
2476 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
2248 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარების წყალენერგეტიკული რეჟიმების გაანგარიშების მეთოდები (CMWER02) ლექცია |
2365 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2377 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
6-14:00 | --- | --- | 2362 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
2231 ბოჭორიშვილი ლალი ენერგეტიკის ეკონომიკური ინფორმაციის მენეჯმენტი (FIP1102) ლექცია |
2232 მუსელიანი გრიგოლ ელექტრომოწყობილობების დიაგნოსტიკა-2 (DEE2002) პრაქტიკული |
2506 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | 2590.2-2 დემეტრაშვილი მერი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | 2339 ამყოლაძე გურამ კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
2575 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
25033/1 ჯიშკარიანი თენგიზ ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) პრაქტიკული |
8-16:00 | 2576 კვესელავა ირინა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 2231 ამყოლაძე გურამ ენერგეტიკული უსაფრთხოების ეკონომიკური და ორგანიზაციული ასპექტები. (EOS1102) პრაქტიკული |
2573 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | 25025 გაჩეჩილაძე ზვიად ელექტროენერგიის წარმოების, გადაცემისა და განაწილების ტექნოლოგიები 2 (EGT2102) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2246 ლოლუა დავით სამაცივრო და საშრობი დანადგარები (RDD7802) პრაქტიკული |
--- | 2370 ჭანტურიძე ბელა კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 2374 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
2462 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
2575.2-2 სილოგავა მედეა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 2232 მუსელიანი გრიგოლ ელექტრომოწყობილობების დიაგნოსტიკა-2 (DEE2002) ლექცია |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | 2376 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
2571.2-2 ჩიტიაშვილი მანანა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2569 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
2376 ფილიპიდისი თათა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | 2508 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2375 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
2361 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
2376 რობაქიძე ლევან თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | 2339 ამყოლაძე გურამ კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) ლექცია |
2560.2-2 ბიწაძე სიმონ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2577 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2372 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
2474 ლოლუა დავით თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
7-15:00 | 2462 ვახტანგაძე ირაკლი ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
2377 რობაქიძე ლევან თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2246 ჯიშკარიანი თენგიზ საქვაბე დანადგარები (BIN7802) საკურსო |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 2473 გვარამაძე ნინო ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | 25033 კიღურაძე ომარ ტექნოლოგიური პროცესების თბური კონტროლი და ავტომატიზაცია (TPTBAK03) ლექცია |
--- | --- | --- | 25022 ძულიაშვილი თამაზი ელექტროსისტემის დინამიკური მდგომარეობა (DSS1702) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-204 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2464 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
2539 შანქიშვილი ლამარა Математика 2 (MAT02R8) практич. Работа |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 2474, 2472, 2473 გვარამაძე ნინო ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია |
2377 ჭანტურიძე ბელა კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
2370, 2369, 2371 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) ლექცია |
--- | |
3-11:00 | --- | 2374, 2372, 2373 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) ლექცია |
2472, 2473, 2474 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია |
2361 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
2567, 2568, 2566 კოხრეიძე თამაზ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია |
|
4-12:00 | 2376 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
2472, 2473, 2474 კოხრეიძე დემურ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლექცია |
2361, 2362, 2360 ბოჭორიშვილი ლალი მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია |
2575 ვარდიაშვილი მარიამ ქართული ენა (GEL0007) პრაქტიკული |
2599.2-2, 2591.3-2 ვარდიაშვილი მარიამ ქართული ენა (GEL0007) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 2508.6-2, 2501.4-2 ხიზანიშვილი სალომე ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
2565 გობეჩია ელენე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
2374 ჯიხვაძე მაია თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2563 ვარდიაშვილი მარიამ ქართული ენა (GEL0007) პრაქტიკული |
2470 თევდორაშვილი ლაშა ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 2364, 2365, 2363 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) ლექცია |
2365, 2364, 2363 დგებუაძე გურამ ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია |
2503, 2501, 2502 ნაჭყებია შალვა ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია |
2566, 2568, 2575, 2590.3-2, 2571, 2591.3-2, 2563, 2599.2-2 ვარდიაშვილი მარიამ ქართული ენა (GEL0007) ლექცია |
2468 თევდორაშვილი ლაშა ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 2501.3-2 ქარდავა ნელი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
2469, 2470, 2471 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლექცია |
--- | 2571 ვარდიაშვილი მარიამ ქართული ენა (GEL0007) პრაქტიკული |
2471, 2469, 2470 თევდორაშვილი ლაშა ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია |
|
8-16:00 | 2569.2-2 ბეგიაშვილი მზია გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2474, 2472, 2473 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლექცია |
2471 შავთვალიშვილი ვანო ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
2475, 2476, 2477 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია |
||
9-17:00 | 151419, 151418, 151420 პაპავა ლუიზა ტექნიკური თერმოდინამიკა (THTE002) ლექცია |
--- | 25033/1 არაბიძე გია განახლებადი ენერგიის წყაროები (GEW002BAK) პრაქტიკული |
--- | 2505 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | 25033/1 ჯიშკარიანი თენგიზ ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო სექტორში (EAS02MAG) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | 25025 გაჩეჩილაძე ზვიად ელექტროენერგიის წარმოების, გადაცემისა და განაწილების ტექნოლოგიები 2 (EGT2102) საკურსო |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2564.1-2, 2591.1-2 კალანდარიშვილი ოლღა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
2472 გვარამაძე ნინო ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
--- | 2566.2-2 კალანდარიშვილი ოლღა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 2360, 2361, 2362 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლექცია |
--- | ||
3-11:00 | 2505 მესხიშვილი დალი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
2364, 2363, 2365 დოჭვირი ჯუმბერ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლექცია |
2366, 2368, 2367 კილასონია ჯემალ ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) ლექცია |
2373, 2372, 2374 რობაქიძე ლევან თბური მანქანები (HTENG02) ლექცია |
2590.2-2 ფოცხვერაშვილი დიანა გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 2374 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
2361, 2360, 2362 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) ლექცია |
2461 ჯამარჯაშვილი ვაჟა თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
2467 კოხრეიძე გივი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 2504.3-2, 2508.7-2 ღიბრაძე რაული სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
2572, 2573, 2574, 2575 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
2568, 2569, 2571, 2570 რამიშვილი ია მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
2460 ჯამარჯაშვილი ვაჟა თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
2368, 2367, 2366 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია |
2468, 2466, 2467 კოხრეიძე გივი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია |
6-14:00 | --- | 2471, 2469, 2470 შავთვალიშვილი ვანო ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია |
2567, 2560, 2565, 2562 გულბიანი ნოდარი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია |
2576, 2575, 2577 კოხრეიძე გივი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია |
||
7-15:00 | 2465 კოხრეიძე გივი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
2575 ჩხეიძე ანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
2471, 2469, 2470 გობიანიძე ზურაბ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლექცია |
2560, 2563, 2561, 2562 ზაზაშვილი შოთა მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
2576.1-2 ფოცხვერაშვილი დიანა გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 2509.2-2 ანდრიაშვილი რაგიმ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
2569, 2571, 2570 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | 2577.2-2 შამანაძე ეთერ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
25025 გიორგიშვილი ნინო ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) საკურსო |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 25033 კიღურაძე ომარ ტექნოლოგიური პროცესების თბური კონტროლი და ავტომატიზაცია (TPTBAK03) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 25033 კიღურაძე ომარ ტექნოლოგიური პროცესების თბური კონტროლი და ავტომატიზაცია (TPTBAK03) საკურსო |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-805 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2465, 2464, 2463 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | 2233 კვაჭაძე ბაგრატ ენერგოობიექტების რელეური დაცვა (SRP1702) საკურსო |
3-11:00 | 2462, 2460, 2461 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლექცია |
--- | 2460, 2461, 2462 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია |
--- | ||
4-12:00 | 2502 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
--- | 2466, 2467, 2468 თევდორაშვილი ლაშა ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია |
2233 კოხტაშვილი არჩილ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლექცია |
||
5-13:00 | 2504.2-2, 2508.5-2, 2501.3-2 შამანაძე ეთერ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) ლექცია |
2370, 2369, 2371 დგებუაძე გურამ ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია |
2361, 2362, 2360 კილასონია ჯემალ ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) ლექცია |
2599 შანქიშვილი ლამარა Математика 2 (MAT02R8) практич. Работа |
2206.5/6 თოფურია მანანა ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 2501.4-2, 2508.6-2 ხიზანიშვილი სალომე ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
2369, 2371, 2370 კილასონია ჯემალ ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) ლექცია |
2237 ბოდოკია თემურ საწარმოთა და ქალაქების ელექტრომომარაგება-2 (PSCI202) ლექცია |
2463, 2465, 2464 ვახტანგაძე ირაკლი ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია |
||
7-15:00 | 2233 თურქია ნინა ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) საკურსო |
2233 თურქია ნინა ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) პრაქტიკული |
--- | --- | 2462, 2461, 2460 ნემსაძე შოთა ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლექცია |
|
8-16:00 | 25022 ძულიაშვილი თამაზი ელექტროსისტემის დინამიკური მდგომარეობა (DSS1702) ლექცია |
2476, 2477, 2475 არზიანი გიორგი 3 ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია |
2233 თურქია ნინა ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლექცია |
2233 ძულიაშვილი თამაზი ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (ETP1702) ლექცია |
2462, 2461, 2460 ვახტანგაძე ირაკლი ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) ლექცია |
|
9-17:00 | 2233 ძულიაშვილი თამაზი ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (ETP1702) საკურსო |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-700ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2367 მაჭავარიანი ევტიხი თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
--- | --- | 2566.1-2 ფანჩულიძე მაგდა უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
2232 ცხომელიძე გურამ სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცის ენერგეტიკაში (SSE0002) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 2466 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
2502 ნაჭყებია შალვა ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
||
3-11:00 | 2566 ვარდიაშვილი მარიამ ქართული ენა (GEL0007) პრაქტიკული |
2560 ლომსაძე-კუჭავა მაია ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
2539 ანდრიაშვილი რაგიმ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
--- | 2232 ცხომელიძე გურამ სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცის ენერგეტიკაში (SSE0002) ლექცია |
2562 გულბიანი ნოდარი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
4-12:00 | 2473 ლოლუა დავით თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
--- | 2509.2-2 ბურძგლა იზოლდა ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია |
2503 ნაჭყებია შალვა ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2561, 2599.1-2 ზაალიშვილი ნინო საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
2591 დეკანოზიშვილი ციური უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
5-13:00 | 2506.2-2, 2508.4-2, 2507.4-2 ვარდიაშვილი მარიამ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) ლექცია |
2246 არაბიძე გია თბოენერგეტიკული დანადგარებიდ გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED02) ლექცია |
2509.2-2 ბურძგლა იზოლდა ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
2475 გიუაშვილი მარინე ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
2475 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 2504.1-2, 2507.3-2, 2508.3-2 ბურძგლა იზოლდა ქართული ენა (GEL0007) პრაქტიკული |
2368 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
2475 არზიანი გიორგი 3 ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
2560 გულბიანი ნოდარი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
2572, 2569, 2564, 2561, 2599.1-2 ზაალიშვილი ნინო საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
2571 ქოჩლაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
7-15:00 | 2567 გულბიანი ნოდარი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
2373 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
--- | 2573 გუნია ნანული უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 2565 გულბიანი ნოდარი გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 2491 გაბადაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | 2509.1-2 ხოხობაშვილი თამარი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
--- | --- | 2577.1-2 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2467 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 2471 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 2469 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
6-14:00 | 2472 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
2477 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 2460 ხამურატიდი ვიოლეტა ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
--- | 2473 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
2470 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-118 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2563 მესხიშვილი დალი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2568 მესხიშვილი დალი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 2563.1-2 კოკაია თეიმურაზ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 2568 გიუაშვილი მარინე ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
--- | --- | 2439 ნემსაძე სიმონ Электромагнетизм 1 (EMR10002) практич. Работа |
--- | |
5-13:00 | 2566 გიუაშვილი მარინე ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2339 მაჭავარიანი ევტიხი თბური მანქანები (HTENG02) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 2474 ძელური დევი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
2231 ბოჭორიშვილი ლალი ენერგეტიკის ეკონომიკური ინფორმაციის მენეჯმენტი (FIP1102) პრაქტიკული |
2566 გვაჯაია ლუარა ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
--- | --- | 2473 ძელური დევი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | 25033 ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან თბოენერგეტიკული სისტემების დაგეგმარება და ექსპლოტაცია (TBOMAG02) ლექცია |
--- | --- | --- | 25033/1 არაბიძე გია განახლებადი ენერგიის წყაროები (GEW002BAK) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-502 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 2372, 2373, 2374 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) ლექცია |
--- | 2590, 2577, 2591, 2576 წულაძე რუსუდან მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
2-10:00 | --- | 2363, 2364, 2365 ლომსაძე-კუჭავა მაია მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია |
--- | 2508.2-2 ქარდავა ნელი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
2560, 2561, 2562 მუსელიანი თენგიზ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია |
|
3-11:00 | 2367, 2366, 2368 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლექცია |
2468, 2467, 2466 კილასონია ჯემალ ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) ლექცია |
2404, 2405, 2406 რობიტაშვილი ალექსანდრე ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლექცია |
--- | ||
4-12:00 | 2570, 2571, 2569 კოხრეიძე გივი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია |
2368, 2366, 2367 დგებუაძე გურამ ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია |
2408, 2407 რობიტაშვილი ალექსანდრე ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლექცია |
2377, 2375, 2376 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) ლექცია |
2509, 2539.2-2 ზარიძე ჟანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 2202.1/2, 2201.1/2, 2203.1/2 ბერიძე ჯემალ ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) ლექცია |
2401, 2402, 2403 რობიტაშვილი ალექსანდრე ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლექცია |
2471, 2469, 2470 ჩხაიძე ბაადურ თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლექცია |
2376, 2377, 2375 ჭუნაშვილი ბადურ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | 2506, 2505, 2504 ჭანტურიძე ბელა ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია |
2576, 2590, 2577, 2591 შენგელია მარინა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლექცია |
2403, 2401, 2402 ბერიძე ჯემალ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლექცია |
--- | 2376, 2377, 2375 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია |
7-15:00 | 2409 მთვრალაშვილი თეიმურაზ კოდირების თეორია (KT08) ლექცია |
2407, 2408 ბერიძე ჯემალ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლექცია |
2406, 2404, 2405 ბერიძე ჯემალ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლექცია |
2201.1/2, 2202.1/2, 2203.1/2 შამანაძე ომარ IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | 2377, 2375, 2376 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) ლექცია |
2404, 2405, 2406 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლექცია |
2202.1/2, 2201.1/2, 2203.1/2 კუპატაძე თამაზ გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (GST08) ლექცია |
2501, 2504, 2503, 2502 გაჩეჩილაძე როლანდ მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
2572 ქოჩლაძე ეკატერინე უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-505 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2403.1-2 აბზიანიძე ეკატერინე კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2405.1-2 მესტიაშვილი კობა კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2402.2-2 აბზიანიძე ეკატერინე კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2306.5/6 რუხაძე ზურაბ ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) პრაქტიკული |
2306.5/6 შავგულიძე სერგო ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 2306.5/6 შავგულიძე სერგო სიგნალურ-კოდური სისტემები (SKS02) ლექცია |
--- | ||||
3-11:00 | --- | 2406.1-2 მესტიაშვილი კობა კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2401.1-2 აბზიანიძე ეკატერინე კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2306.5/6 შავგულიძე სერგო ციფრული ტელეკომუნიკაცია (CT02) პრაქტიკული |
2306.5/6 შავგულიძე სერგო სიგნალურ-კოდური სისტემები (SKS02) პრაქტიკული |
2402.1-2 აბზიანიძე ეკატერინე კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 2409.1-2 მთვრალაშვილი თეიმურაზ კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
|||||
5-13:00 | 2407.2-2 მესტიაშვილი კობა კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2306.5/6 აბზიანიძე ეკატერინე ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (IDDUST08) ლექცია |
2404.2-2 მესტიაშვილი კობა კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2409.2-2 მთვრალაშვილი თეიმურაზ კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2403.2-2 აბზიანიძე ეკატერინე კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | 2406.2-2 მესტიაშვილი კობა კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2408.2-2 მესტიაშვილი კობა კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
||||
7-15:00 | --- | 2405.2-2 მესტიაშვილი კობა კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
--- | 2301.1/2 რუხაძე ზურაბ საინფორმაციო ტექნილოგიები ტელეკომუნიკაციაში (STT02) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 2408.1-2 მესტიაშვილი კობა კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2404.1-2 მესტიაშვილი კობა კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2407.1-2 მესტიაშვილი კობა კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
2401.2-2 აბზიანიძე ეკატერინე კოდირების თეორია (KT08) ლაბორატორიული |
||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-507 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 25010.3-2 ბერიანიძე თემური ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები-x-DSL (FCQX08) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 25010.3-2 ბერიანიძე თემური ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები-x-DSL (FCQX08) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-513 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 2231 ბოჭორიშვილი ლალი ენერგეტიკის ეკონომიკური ინფორმაციის მენეჯმენტი (FIP1102) საკურსო |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 2562 სიგუა ირინე მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 2201.1/2 ბერიძე ჯემალ ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) პრაქტიკული |
2203.1/2 ყურაშვილი იზოლდა პროექტის მართვა (PROJM10) პრაქტიკული |
--- | 2572.1-2 გოგალაძე რომეო გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 2202.1/2, 2201.1/2 ყურაშვილი იზოლდა პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | 2202.1/2 ყურაშვილი იზოლდა პროექტის მართვა (PROJM10) პრაქტიკული |
2306.5/6 ყურაშვილი იზოლდა ტელეკომუნიკაციის მარკეტინგი (TEMA02) პრაქტიკული |
2203.1/2 ბერიძე ჯემალ ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) პრაქტიკული |
2576.1-2 დემეტრაშვილი მერი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2246 ფანცხავა ელენე თბოელექტროსადგურების ექსპლუატაცია (TPT7802) პრაქტიკული |
2562.1-2 ნაცვლიშვილი ზურაბ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | |||||
8-16:00 | 2204.3/4 ყურაშვილი იზოლდა პროექტის მართვა (PROJM10) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 2202.1/2 ბერიძე ჯემალ ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-601 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2206.5/6 თოფურია მანანა ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) ლექცია |
2237 დოჭვირი ჯუმბერ ტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ავტომატური მართვა (ATIC002) ლექცია |
--- | 2508.1-2, 2507 გოცირიძე დავით უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
2463 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 2570 ფოცხვერაშვილი დიანა გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
2464 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
--- | 2590.1-2 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 2503 თოფურია მანანა ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული |
2573 ფოცხვერაშვილი დიანა გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
2564 გიუაშვილი მარინე ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2563.2-2 ბიწაძე სიმონ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2591.2-2 ფოცხვერაშვილი დიანა გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
2339 მაჭავარიანი ევტიხი თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
5-13:00 | 2507.3-2, 2508.3-2, 2504.1-2 ბურძგლა იზოლდა ქართული ენა (GEL0007) ლექცია |
2564.1-2 კოკაია თეიმურაზ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2301.1/2 აბულაძე ვახტანგ მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) საკურსო |
2569 ზაალიშვილი ნინო საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 2508.7-2, 2504.3-2 ღიბრაძე რაული სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
2509 ზვიადაძე მიხეილი ზოგადი ფიზიკა 2 (ZOFIZ08) ლექცია |
2572 ზაალიშვილი ნინო საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
2591.1-2, 2590.1-2, 2574, 2577.1-2 ჯორჯიკია ნათელა საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
2570 დეკანოზიშვილი ციური უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 2501.1-2, 2503.1-2 გუგუნავა რუსუდან უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
2509, 2599, 2539 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лекция |
2472 ძელური დევი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
--- | 2576.2-2 შამანაძე ეთერ პოლიტიკის საფუძვლები (BOP0010) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 2506 ჭანტურიძე ბელა ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული |
--- | 2502 ზარიძე ჟანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
2568 ვარდიაშვილი მარიამ ქართული ენა (GEL0007) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | 2509.2-2 ანდრიაშვილი რაგიმ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია |
--- | --- | --- | 2301.1/2 რუხაძე ზურაბ საინფორმაციო ტექნილოგიები ტელეკომუნიკაციაში (STT02) ლექცია |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-605 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2570, 2591.2-2, 2590.2-2, 2562, 2564.2-2 სოკოლოვა ევგენია უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 2462, 2460, 2461 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლექცია |
--- |
2-10:00 | 2574 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | --- | 2407, 2408 მთვრალაშვილი თეიმურაზ კოდირების თეორია (KT08) ლექცია |
--- | |
3-11:00 | 2507, 2508 ჭანტურიძე ბელა ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია |
2565, 2563, 2564 ლომსაძე-კუჭავა მაია ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია |
2409 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლექცია |
2569 გვენეტაძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 2477 გიუაშვილი მარინე ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
--- | 2404, 2405, 2406 მთვრალაშვილი თეიმურაზ კოდირების თეორია (KT08) ლექცია |
2402, 2403, 2401 მთვრალაშვილი თეიმურაზ კოდირების თეორია (KT08) ლექცია |
2407, 2408 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლექცია |
|
5-13:00 | 2505, 2508.2-2, 2503, 2501.2-2, 2507.2-2 მესხია მარინე საქართველოს ისტორია (GEHIS07) ლექცია |
2404, 2406, 2405 დობორჯგინიძე დევი სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) ლექცია |
2369, 2371, 2370 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლექცია |
2568, 2569, 2571, 2570 მელაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლექცია |
||
6-14:00 | 2501.1-2, 2508.1-2, 2507.1-2, 2506.1-2 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) პრაქტიკული |
2402, 2403, 2401 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლექცია |
2539 ანდრიაშვილი რაგიმ გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია |
2590.2-2, 2573, 2576.1-2, 2570, 2591.2-2 ფოცხვერაშვილი დიანა გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) ლექცია |
2599 ზარიძე ჟანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 2503.2-2 ლეჟავა ლეილა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
2506, 2504, 2505 ღიბრაძე ნანული ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია |
2572, 2573, 2574, 2575 ბუაჩიძე ზაქარია ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლექცია |
2301.1/2 აბულაძე ვახტანგ მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) ლექცია |
2365, 2363, 2364 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) ლექცია |
|
8-16:00 | 2503, 2504, 2501, 2502 მელაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლექცია |
2301.1/2 ხოშტარია კახა ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) ლექცია |
2564 ზაალიშვილი ნინო საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | 2503, 2501, 2502 ღიბრაძე ნანული ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია |
--- | 2560, 2561, 2562 ლომსაძე-კუჭავა მაია ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 2561 მერკვილაძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | 2502 თოფურია მანანა ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული |
2-10:00 | 2569 მშვენიერაძე ალექსანდრე მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 2402, 2403, 2401 ჭოხონელიძე მიხეილ სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) ლექცია |
--- | 2366 მაჭავარიანი ევტიხი თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
|
3-11:00 | 2508 მშვენიერაძე ალექსანდრე მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2362 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2362 თოფურია მანანა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
2472 ლოლუა დავით თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 2405 დობორჯგინიძე დევი სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) პრაქტიკული |
2468 ლოლუა დავით თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
2507 ჭანტურიძე ბელა ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული |
2509 მშვენიერაძე ალექსანდრე მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2539.1-2 სოკოლოვა ევგენია უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 2364 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2231 ამყოლაძე გურამ ენერგეტიკული უსაფრთხოების ეკონომიკური და ორგანიზაციული ასპექტები. (EOS1102) ლექცია |
2563 ლომსაძე-კუჭავა მაია ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
2562 ლომსაძე-კუჭავა მაია ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 2507.4-2, 2506.2-2, 2508.4-2 ვარდიაშვილი მარიამ ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (MLCT007) პრაქტიკული |
2376 ქსოვრელი ნათია თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2470 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
--- | 2304.3/4 გრძელიშვილი სიმონ ზემაღალი სიხშირის მოწყობილობები და ანტენები (ZSMDA02) ლექცია |
2461 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
7-15:00 | 2237 ხაჭაპურიძე ოლეგი ციკლური ტექნოლოგური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრული ამძრავი (CTIC002) საკურსო |
--- | 2204.3/4, 2205.3/4 ბერიაშვილი დავით სატელევიზიო მაუწყებლობა (SAMA02) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 2567 ჩაგანავა ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
2504 ფალავანდიშვილი მეგი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
2407 ქევანიშვილი ირმა სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) პრაქტიკული |
2237 ხაჭაპურიძე ოლეგი ციკლური ტექნოლოგური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრული ამძრავი (CTIC002) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-902 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2590.1-2 მაჭავარიანი ნატო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 2375 ფილიპიდისი თათა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
2362 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
--- | 2503 ალიაშვილი თეიმურაზ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
|
3-11:00 | 2201.1/2 ყურაშვილი იზოლდა პროექტის მართვა (PROJM10) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 2561 ლომსაძე-კუჭავა მაია ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
2508, 2564 ნარეშელაშვილი ეკა უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
2562, 2590 კალანდარიშვილი ოლღა უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
2577 ჩაგანავა ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 2477 ლოლუა დავით თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
2591 ხარაშვილი მაია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2508 ჭანტურიძე ბელა ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 2371 ჭანტურიძე ბელა კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
--- | 2576.2-2 ხუბუტია მანანა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2204.3/4.1-2, 2205.3/4.1-2 ბოგდანოვი ფაიკ ანტენების კომპიუტერული მოდელირება (AKM02) ლექცია |
2301.1/2 გრძელიშვილი სიმონ რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) ლექცია |
|
7-15:00 | 2501.2-2, 2508 ჯუღელი მარინა უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
2406 დობორჯგინიძე დევი სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) პრაქტიკული |
--- | 2574 ჩხეიძე ნანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 2373 რობაქიძე ლევან თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2575 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2506 ლეჟავა ლეილა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-903 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2206.5/6 თოფურია მანანა ახალი პროდუქტის განვითარება (APG02) ლექცია |
--- | --- | 2364 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 2570.2-2 ჩიტიაშვილი მანანა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2466 კოხრეიძე გივი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
3-11:00 | 2371 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
2237 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრული განათება (EL00002) ლექცია |
--- | 2304.3/4 გრძელიშვილი სიმონ რადიოკავშირის არხები (RAARX02) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 2366 მაჭავარიანი ევტიხი თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2574 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
--- | 2368 მაჭავარიანი ევტიხი თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2301.1/2 ყურაშვილი იზოლდა ტელეკომუნიკაციის მარკეტინგი (TEMA02) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | 2374 ჭანტურიძე ბელა კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
2377 ქსოვრელი ნათია თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2463 ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
2408 ქევანიშვილი ირმა სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) პრაქტიკული |
2564 თედიაშვილი ზურაბ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 2237 ხაჭაპურიძე ოლეგი ციკლური ტექნოლოგური დანადგარების და კომპლექსების ელექტრული ამძრავი (CTIC002) ლექცია |
2362 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2465 ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
2571 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
2407, 2408 ქევანიშვილი ირმა სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) ლექცია |
|
7-15:00 | 2370 ქევხიშვილი ნოდარ თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2409 ჭოხონელიძე მიხეილ სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) ლექცია |
2567 გვაჯაია ლუარა ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
2409 ქევანიშვილი ირმა სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 2401 ჭოხონელიძე მიხეილ სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) პრაქტიკული |
2205.3/4, 2204.3/4 ბერიაშვილი დავით რადიომაუწყებლობა (RAM02) ლექცია |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 2465 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-904 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 2231 ლომსაძე-კუჭავა მაია ენერგობაზრის მენეჯმენტი (MEM1102) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 2369 ჭანტურიძე ბელა კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
2231 ფილიპიდისი თათა მარკენტინგის მართვა სათბობ-ენერგეტიკულ კომპლექსში (MPE1102) პრაქტიკული |
2304.3/4 გრძელიშვილი სიმონ ზემაღალი სიხშირის მოწყობილობები და ანტენები (ZSMDA02) საკურსო |
--- | |
4-12:00 | 2590 ხარაშვილი მაია მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2403 ქევანიშვილი ირმა სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) პრაქტიკული |
2373 ჯიხვაძე მაია თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2467 ლოლუა დავით თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 2568 მშვენიერაძე ალექსანდრე მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2246 ლოლუა დავით სამაცივრო და საშრობი დანადგარები (RDD7802) საკურსო |
2572 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2304.3/4 ქევანიშვილი ირმა რადიოტექნიკური გაზომვები (RAGA02) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | 2573 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | 2374 რობაქიძე ლევან თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2366 ჩუბინიძე ზვიადი ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
2367 ჩუბინიძე ზვიადი ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
|
7-15:00 | --- | 151407, 151411 ჩხაიძე ბაადურ თბოტექნიკა (THENG78) ლექცია |
2231 ლომსაძე-კუჭავა მაია ენერგობაზრის მენეჯმენტი (MEM1102) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | 2375 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
--- | 2509 ყიფიანი თებრო მათემატიკა 2 (MAT0208) ლექცია |
2577 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2360 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 2361 თოფურია მანანა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 2577.1-2 დემეტრაშვილი მერი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2304.3/4 გრძელიშვილი სიმონ რადიოტალღების გავრცელება (RADGA02) ლექცია |
--- | 2206.5/6 თოფურია მანანა ახალი პროდუქტის განვითარება (APG02) პრაქტიკული |
3-11:00 | 2360 კიკნაველიძე გოდერძი კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
2304.3/4 ყურაშვილი იზოლდა ტელეკომუნიკაციის მარკეტინგი (TEMA02) პრაქტიკული |
2505 ჭანტურიძე ბელა ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული |
2237 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების ქსელის დაცვა-2 (PESN202) ლექცია |
||
4-12:00 | 2237 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრული განათება (EL00002) საკურსო |
2567 სიგუა ირინე მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2571.1-2 გოგილაშვილი ვახტანგ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2570 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | 2476 გიუაშვილი მარინე ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
2570 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
2504 ჯაღმაიძე ასლან მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 2501.5-2 თავბერიძე სულიკო კულტუროლოგია (CUL0007-LS) პრაქტიკული |
--- | 2466 ლოლუა დავით თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
2246 ჯიხვაძე მაია თბოელექტროსადგურების ექსპლუატაცია (TPT7802) ლექცია |
2364 ფილიპიდისი თათა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 2565 გიუაშვილი მარინე ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
--- | 2373 ჭანტურიძე ბელა კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
--- | 2204.3/4, 2205.3/4 ასანიძე ალბერტი რადიონავიგაცია (RADI02) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2561.2-2 ბიწაძე სიმონ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | 2204.3/4, 2205.3/4 შავაძე დემური ვიდეოტექნიკა (VIDE02) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 2301.1/2 გრძელიშვილი სიმონ რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (RGDA02) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 2476 ლოლუა დავით თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
2560 გიუაშვილი მარინე ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2364 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 2367 მაჭავარიანი ევტიხი თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
--- | --- |
4-12:00 | 2507 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2504 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2231 ფილიპიდისი თათა მარკენტინგის მართვა სათბობ-ენერგეტიკულ კომპლექსში (MPE1102) საკურსო |
--- | 2491 შამანაძე ომარ ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლექცია |
--- |
5-13:00 | 2404 დობორჯგინიძე დევი სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) პრაქტიკული |
2565 ლომსაძე-კუჭავა მაია ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
--- | 2462 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
2304.3/4 გრძელიშვილი სიმონ რადიოკავშირის არხები (RAARX02) ლექცია |
|
6-14:00 | 2204.3/4 ასანიძე ალბერტი რადიოლოკაცია (RAD02) პრაქტიკული |
--- | 2375 ჭანტურიძე ბელა კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
--- | 2369 ქევხიშვილი ნოდარ თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2237 ხაჭაპურიძე ოლეგი ტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ავტომატური მართვა (ATIC002) საკურსო |
7-15:00 | 2376 ჭანტურიძე ბელა კადრების და ხარისხის მენეჯმენტი (არჩევითი) (HRM1102) პრაქტიკული |
2590 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
--- | 2562 გიუაშვილი მარინე ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2304.3/4 გრძელიშვილი სიმონ ზემაღალი სიხშირის მოწყობილობები და ანტენები (ZSMDA02) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | 2304.3/4 გრძელიშვილი სიმონ რადიოტალღების გავრცელება (RADGA02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-500 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 2301.1/2.2-2 ბურკაძე ტატიანა ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელების აგების საფუძვლები (TCQAS08) ლაბორატორიული |
2367 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-503(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-504 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 2406.1-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 2206.5/6 კოპლატაძე მაია მულტისერვისული ქსელების ტელეტრაფიკი (MQT08) პრაქტიკული |
2491.2-2 ბურკაძე ტატიანა ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლაბორატორიული |
--- | |
3-11:00 | 2409.1-2 ბურკაძე ტატიანა სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2402.2-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2306.5/6 ქურდაძე მარინა სატელეკომუნიკაციო სისტემების და ქსელების კომპიუტერული ინჟინერია (SSDQKI08) პრაქტიკული |
2206.5/6 კუპატაძე თამაზ მულტისერვისული ქსელების ტელეტრაფიკი (MQT08) საკურსო |
--- | |
4-12:00 | 2408.2-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2406.2-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2405.2-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2403.2-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | 2407.2-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2408.1-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2407.1-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2401.1-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | 2490 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (OTELN02) ლაბორატორიული |
25010 ინჯია ლევან კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) პრაქტიკული |
2404.2-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
--- | ||
7-15:00 | 2404.1-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2401.2-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2406.1-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | 2403.1-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2301.1/2.1-2 ბურკაძე ტატიანა ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელების აგების საფუძვლები (TCQAS08) ლაბორატორიული |
2409 ბურკაძე ტატიანა სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული |
2402.1-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2405.1-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 2407.1-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2409.2-2 ბურკაძე ტატიანა სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2405.2-2 ცქვიტინიძე ია სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლაბორატორიული |
2491.1-2 ბურკაძე ტატიანა ტელეკომუნიკაციის ქსელები,არქიტექტურა და ტექნოოგიები (ATTN002-LPB) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-505ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 25010.1-2 მთვრალაშვილი თეიმურაზ ფურიეს მწკრივი,ფურიეს ინტეგრალი და მათი გამოყენება ტელეკომუნიკაციისა და სიგნალების გადაცემის თეორიაში (FSFI002-LP) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 25010.1-2 მთვრალაშვილი თეიმურაზ ფურიეს მწკრივი,ფურიეს ინტეგრალი და მათი გამოყენება ტელეკომუნიკაციისა და სიგნალების გადაცემის თეორიაში (FSFI002-LP) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-506 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-510 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2406.2-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2407.2-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2404.2-2 სორდია მარიამ სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2403.1-2 სორდია მარიამ სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | 2401.2-2 სორდია მარიამ სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
--- | ||||
4-12:00 | 2409.2-2 სორდია მარიამ სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2409.1-2 სორდია მარიამ სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2404.1-2 სორდია მარიამ სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2402.2-2 სორდია მარიამ სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | 2403.2-2 სორდია მარიამ სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2402.1-2 სორდია მარიამ სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2401.1-2 სორდია მარიამ სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2408.1-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
25010 ქურდაძე მარინა მონაცემთა ქსელები (MQ08) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 25010 ქურდაძე მარინა მონაცემთა ქსელები (MQ08) პრაქტიკული |
--- | ||||
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-511 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-512 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2201.1/2 გაბადაძე მიხეილ IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული |
2202.1/2 გაბადაძე მიხეილ IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული |
2408 გაბადაძე მიხეილ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული |
2407 გაბადაძე მიხეილ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული |
2490 შამანაძე ომარ სატელეკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (OTELN02) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 2405 გაბადაძე მიხეილ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული |
2404 გაბადაძე მიხეილ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 2203.1/2.1-2 მახარაძე სალომე IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული |
2408 რობიტაშვილი ალექსანდრე ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) პრაქტიკული |
2490 შამანაძე ომარ სატელეკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზაცია (OTELN02) ლექცია |
2202.1/2, 2201.1/2, 2203.1/2 მურჯიკნელი გივი მობილური კავშირის მაღალსიჩქარიანი სისტემების ორგანიზება ტელეკომუნიკაციის თანამედროვე ტექნოლოგიების ბაზაზე (MMOTB08) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 2403 გაბადაძე მიხეილ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული |
2202.1/2.2-2 მახარაძე სალომე IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული |
2201.1/2.1-2 მახარაძე სალომე IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული |
2206.5/6 კუპატაძე თამაზ მულტისერვისული ქსელების ტელეტრაფიკი (MQT08) ლექცია |
2406 გაბადაძე მიხეილ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 2402 გაბადაძე მიხეილ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული |
2202.1/2.1-2 მახარაძე სალომე IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული |
2406 რობიტაშვილი ალექსანდრე ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) პრაქტიკული |
2201.1/2, 2202.1/2, 2203.1/2 მურჯიკნელი გივი მობილური კავშირის მაღალსიჩქარიანი სისტემების ორგანიზება ტელეკომუნიკაციის თანამედროვე ტექნოლოგიების ბაზაზე (MMOTB08) ლექცია |
||
6-14:00 | 2201.1/2 კუხიანიძე ზეინაბ გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (GST08) პრაქტიკული |
2404 რობიტაშვილი ალექსანდრე ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) პრაქტიკული |
2202.1/2.7-2, 2203.1/2.7-2, 2201.1/2.7-2 კუპატაძე თამაზ მულტისერვისული ქსელების ტექნოლოგიები (MQTE08) ლექცია |
2401 გაბადაძე მიხეილ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 2203.1/2 გაბადაძე მიხეილ IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) პრაქტიკული |
2301.1/2 შამანაძე ომარ ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელების აგების საფუძვლები (TCQAS08) ლექცია |
2203.1/2.1-2, 2201.1/2.1-2, 2202.1/2.1-2 კუპატაძე თამაზ მულტისერვისული ქსელების ტექნოლოგიები (MQTE08) საკურსო |
25210 კუპატაძე თამაზ ტელეტრაფიკის მეთოდები ინფორმაციის განაწილების სისტემებში (TMIGS08) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | 2203.1/2 კუხიანიძე ზეინაბ გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (GST08) პრაქტიკული |
2201.1/2.2-2, 2203.1/2.2-2, 2202.1/2.2-2 კუპატაძე თამაზ მულტისერვისული ქსელების ტექნოლოგიები (MQTE08) პრაქტიკული |
25010 კუპატაძე თამაზ ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) პრაქტიკული |
2409 ბერიძე ჯემალ სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (SQA08) ლექცია |
2203.1/2.2-2 მახარაძე სალომე IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 2202.1/2 კუხიანიძე ზეინაბ გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (GST08) პრაქტიკული |
2301.1/2 შამანაძე ომარ ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელების აგების საფუძვლები (TCQAS08) პრაქტიკული |
25010 კუპატაძე თამაზ ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) საკურსო |
25210 კუპატაძე თამაზ ტელეტრაფიკის მეთოდები ინფორმაციის განაწილების სისტემებში (TMIGS08) პრაქტიკული |
2201.1/2.2-2 მახარაძე სალომე IP-ტექნოლოგია და NGN-ქსელები (ITDNQ08) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | 25010 კუპატაძე თამაზ ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (TTMM08) ლექცია |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-513ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 2201.1/2.1-2 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 2202.1/2.2-2 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) ლაბორატორიული |
--- | 2202.1/2.1-2 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) ლაბორატორიული |
--- | 2201.1/2.2-2 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 2203.1/2.1-2 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 2203.1/2.2-2 კვირკველია შალვა ფიჭური მობილური კავშირის ტექნოლოგიები (FMKT08) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-602 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2566.1-2 ბარბაქაძე სიმონ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- | 2505 შანქიშვილი ლამარა მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 2570.1-2 ზუკაკიშვილი რამილი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | 2202.1/2.2-2, 2201.1/2.2-2, 2203.1/2.2-2 ხოშტარია კახა ოპტიკური სატრანსპორტო სისტემები (OTS0002(DWDM)) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 2363 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
--- | 2509.1-2 ანდრიაშვილი რაგიმ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) ლექცია |
2361 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2576 კვირიკაშვილი თამარ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 2501.5-2 თავბერიძე სულიკო კულტუროლოგია (CUL0007-LS) ლექცია |
2504 ჭანტურიძე ბელა ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული |
2509.1-2 ანდრიაშვილი რაგიმ ფილოსოფიის შესავალი (INPHI07) პრაქტიკული |
2576 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
2248 გორგიძე ლევან საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (FUENG03) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | 2501 თოფურია მანანა ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული |
2301.1/2 ხოშტარია კახა ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (OTN0002) პრაქტიკული |
2201.1/2.2-2, 2203.1/2.2-2, 2202.1/2.2-2 ხოშტარია კახა ოპტიკური სატრანსპორტო სისტემები (OTS0002(DWDM)) ლექცია |
2204.3/4.2-2, 2205.3/4.2-2 ყურაშვილი იზოლდა პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია |
2505 მესხია მარინე საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
7-15:00 | 2402 ჭოხონელიძე მიხეილ სიგნალების მიღება და დამუშავება (SMDD02) პრაქტიკული |
2368 მაჭავარიანი ევტიხი თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
--- | 2572 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 2509.1-2 ხოხობაშვილი თამარი საქართველოს ისტორია (GEHIS07) პრაქტიკული |
--- | 2304.3/4 ქევანიშვილი ირმა რადიოტექნიკური გაზომვები (RAGA02) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | 2372 რობაქიძე ლევან თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-603 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 2202.1/2.4-2, 2201.1/2.4-2, 2203.1/2.4-2 მოდებაძე იური ციფრული ტექნიკის კვანძები და მოწყობილობები (NDDT002) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 2201.1/2.3-2, 2203.1/2.3-2, 2202.1/2.3-2 ნანობაშვილი ვიქტორ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო სისტემებისა და ქსელების პროექტირება (DTSN002) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 2201.1/2.1-2, 2202.1/2.1-2, 2203.1/2.1-2 ნანობაშვილი ვიქტორ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო სისტემებისა და ქსელების პროექტირება (DTSN002) საკურსო |
--- | 25010.5-2 ნანობაშვილი ვიქტორ თანამედროვე ბოჭკოვან-ოპტიკური ტექნოლოგიები (MFOT002) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 2201.1/2.1-2, 2202.1/2.1-2, 2203.1/2.1-2 ნანობაშვილი ვიქტორ ტელეკომუნიკაციის საკაბელო სისტემებისა და ქსელების პროექტირება (DTSN002) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 25010.5-2 ნანობაშვილი ვიქტორ თანამედროვე ბოჭკოვან-ოპტიკური ტექნოლოგიები (MFOT002) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-604 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 2301.1/2.1-2 აბულაძე ვახტანგ მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 25010 აბულაძე ვახტანგ ტელეკომუნიკაციის თეორიის სპეციალური თავები2 (SPTT202) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-606(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 2201.1/2.1-2, 2203.1/2.1-2, 2202.1/2.1-2 ხუნწარია ჯანიკო სატელეკომუნიკაციო სიგნალების ეფექტური კოდირება (PKCSS02) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-608 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2408.2-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
2402.2-2 გოგილაშვილი ზურაბ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
2306.5/6 ქურდაძე მარინა ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) პრაქტიკული |
2409.1-2 ჯღამაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | 2405.1-2 გოგილაშვილი ზურაბ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
--- | 2202.1/2.3-2, 2201.1/2.3-2, 2203.1/2.3-2 ქორთუა თეიმურაზ სატელეკომუნიკაციო სიხშირული სპექტრის მართვა და მონიტორინგი (TSMR002) პრაქტიკული |
2404.2-2 გოგბერაშვილი მანანა ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 2406.2-2 გოგბერაშვილი მანანა ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
2408.2-2 აბზიანიძე ნიკოლოზ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
--- | |||
5-13:00 | --- | 2301.1/2.2-2 მოდებაძე იური მრავალარხიანი ტელეკომუნიკაციის საფუძვლები 1 (FUGTO02) ლაბორატორიული |
2405.1-2 ჩხაიძე მამუკა სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (ST02) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | 2407.2-2 გოგბერაშვილი მანანა ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
2401.2-2 გოგილაშვილი ზურაბ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
2306.5/6 ქურდაძე მარინა ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერია (CSSKI08) ლექცია |
2201.1/2.4-2, 2203.1/2.4-2, 2202.1/2.4-2 ქორთუა თეიმურაზ სატელეკომუნიკაციო სიხშირული სპექტრის მართვა და მონიტორინგი (TSMR002) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | 2403.1-2 გოგილაშვილი ზურაბ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
25010.7-2 ქორთუა თეიმურაზ სატელეკომუნიკაციო თანამგზავრული სისტემების ორბიტალურ-სპექტრული რეგულირება (OSRS002) პრაქტიკული |
--- | |||
8-16:00 | --- | 2306.5/6 ქურდაძე მარინა სატელეკომუნიკაციო სისტემების და ქსელების კომპიუტერული ინჟინერია (SSDQKI08) ლექცია |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | 25010 ქურდაძე მარინა კომპიუტერული ტექნოლოგიები (COTEC03) ლექცია |
--- | 25010.6-2 ქორთუა თეიმურაზ სატელეკომუნიკაციო თანამგზავრული სისტემების ორბიტალურ-სპექტრული რეგულირება (OSRS002) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-609 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 2304.3/4 ხახუტაშვილი ელისაბედი ტელეკომუნიკაციის მარკეტინგი (TEMA02) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 2202.1/2.1-2, 2201.1/2.1-2, 2203.1/2.1-2 გოგბერაშვილი მანანა სატელეკომუნიკაციო სიგნალების ეფექტური კოდირება (PKCSS02) პრაქტიკული |
2301.1/2 ხახუტაშვილი ელისაბედი ტელეკომუნიკაციის მარკეტინგი (TEMA02) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 2206.5/6 ხახუტაშვილი ელისაბედი სატელეკომუნიკაციო სერვისების მარკეტინგი (SASM02) ლექცია |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 2206.5/6 ხახუტაშვილი ელისაბედი სატელეკომუნიკაციო სერვისების მარკეტინგი (SASM02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 2306.5/6 ხახუტაშვილი ელისაბედი ტელეკომუნიკაციის მარკეტინგი (TEMA02) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-610 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2402.1-2 ჯღამაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
--- | 2409.2-2 ინჯია ლევან ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | 2405.2-2 გოგბერაშვილი მანანა ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
--- | 2405 ინჯია ლევან ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) პრაქტიკული |
2404.1-2 მეშვილდიშვილი მარინა ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 2406.1-2 კურტანიძე გურამ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
2408.1-2 კურტანიძე გურამ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
2409 ჯღამაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლექცია |
--- | ||
5-13:00 | 2401 ინჯია ლევან ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) პრაქტიკული |
2409 ჯღამაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
6-14:00 | 2407.1-2 კურტანიძე გურამ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
2401.1-2 მეშვილდიშვილი მარინა ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
--- | 2407 ჯღამაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) პრაქტიკული |
25010 აბზიანიძე ნიკოლოზ ტელეკომუნიკაციის თეორიის სპეციალური თავები2 (SPTT202) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 2403.2-2 გოგბერაშვილი მანანა ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) ლაბორატორიული |
2402 ჯღამაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | 2403 ჯღამაძე მიხეილ ტელეკომუნიკაციის თეორია 2 (TTH0202) პრაქტიკული |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-611 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-612 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-613 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 2202.1/2, 2203.1/2, 2201.1/2 რუხაძე ლია ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 2201.1/2.5-2, 2203.1/2.5-2, 2202.1/2.5-2 რუხაძე ლია საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 2206.5/6 ღიბრაძე ნანული პროექტის მართვა (PROJM10) პრაქტიკული |
2206.5/6 ღიბრაძე ნანული პროექტის მართვა (PROJM10) ლექცია |
2203.1/2, 2202.1/2, 2201.1/2 რუხაძე ლია ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (TKMZP02) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 2202.1/2.8-2, 2203.1/2.8-2, 2201.1/2.8-2 რუხაძე ლია საინჟინრო მენეჯმენტი (EMG0108) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 2509 ღიბრაძე ნანული ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) პრაქტიკული |
25010.2-2 ღიბრაძე ნანული საინვესტიციო საქმიანობა ტელეკომუნიკაციაში (SST02) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 2509 ღიბრაძე ნანული ეკონომიკის საფუძვლები (EKSA02) ლექცია |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 25010.7-2 ღიბრაძე ნანული საინვესტიციო საქმიანობა ტელეკომუნიკაციაში (SST02) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-900 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-907 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-908 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-909 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-910 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 2204.3/4 შავაძე დემური ვიდეოტექნიკა (VIDE02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 2304.3/4 ქევანიშვილი ირმა რადიოკავშირის არხები (RAARX02) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 2205.3/4 შავაძე დემური ვიდეოტექნიკა (VIDE02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-911 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-912 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-913 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2204.3/4 ბერიაშვილი დავით სატელევიზიო მაუწყებლობა (SAMA02) პრაქტიკული |
2304.3/4 დარასელია ნონა ელექტრომაგნიტური ეკოლოგია (ELEK02) ლაბორატორიული |
2405.1-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2405 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) პრაქტიკული |
2406.2-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 2402.1-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2402.2-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
--- | 2403.2-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2205.3/4 ბოგდანოვი ფაიკ ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (CRISM07-LS) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | 2205.3/4 ბერიაშვილი დავით სატელევიზიო მაუწყებლობა (SAMA02) პრაქტიკული |
2401 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) პრაქტიკული |
2407.1-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2406 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) პრაქტიკული |
2401.1-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | 2403 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) პრაქტიკული |
2407.2-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2407 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) პრაქტიკული |
2408 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 2409.1-2 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2205.3/4 ბერიაშვილი დავით რადიომაუწყებლობა (RAM02) პრაქტიკული |
2405.2-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2406.1-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2404.1-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 2408.1-2 შავაძე დემური მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2409 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) პრაქტიკული |
2404.2-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2304.3/4 დარასელია ნონა ელექტრომაგნიტური ეკოლოგია (ELEK02) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 2402 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) პრაქტიკული |
2204.3/4 ბერიაშვილი დავით რადიომაუწყებლობა (RAM02) პრაქტიკული |
2408.2-2 შავაძე დემური მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2401.2-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2204.3/4 ბოგდანოვი ფაიკ ანტენების კომპიუტერული მოდელირება (AKM02) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 2409.2-2 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
2404 ფერაძე ლიანა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) პრაქტიკული |
2403.1-2 დარასელია ნონა მოდელირება რადიოსატელეკომუნიკაციო სისტემებში (MRS02) ლაბორატორიული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-914 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 2205.3/4 ასანიძე ალბერტი რადიოლოკაცია (RAD02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 2204.3/4 ასანიძე ალბერტი რადიონავიგაცია (RADI02) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 2204.3/4, 2205.3/4 ასანიძე ალბერტი რადიოლოკაცია (RAD02) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 2205.3/4 ასანიძე ალბერტი რადიონავიგაცია (RADI02) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-916 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 2304.3/4 ზურაბიშვილი ვანო ელექტრომაგნიტური ეკოლოგია (ELEK02) საკურსო |
--- | 25010.4-2 ბოგდანოვი ფაიკ ტექნიკური ელექტროდინამიკა (TEEL02) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 25010.4-2 ბოგდანოვი ფაიკ ტექნიკური ელექტროდინამიკა (TEEL02) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-725ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151503.2-5 ჩიტიაშვილი მანანა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | 151509.2-5 ხუბუტია მანანა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | 151519.1-5 ბეგიაშვილი მზია გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- | 151513.1-5 სილოგავა მედეა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | 151520.2-5 გოგოლაძე ლეილა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | 151501.2-5 ბარბაქაძე სიმონ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
||
5-13:00 | --- | 151517.2-5 ამილახვარი ლალი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | 151502.2-5 ბარბაქაძე სიმონ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
151505.2-5 გერკეული თენგიზ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | --- | 151504.2-5 ჩიტიაშვილი მანანა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | ||
8-16:00 | --- | 151506.2-5 დოლიძე ნატალია გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 151507.1-5 შუკაკიძე თინათინ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-603ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 6500.2-6 მაისურაძე მარინე მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 6401.2-6 გუჯაბიძე მერაბ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
6500.1-6 გოცაძე დალი არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 6405.2-6 ბოსტანაშვილი დავით არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 6501.2-6 მაისურაძე მარინე მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
6506.2-6 ბერეკაშვილი ქეთევან არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
6503.2-6 ბერეკაშვილი ქეთევან არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
6505.2-6 ბერეკაშვილი ქეთევან არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | 6502.1-6 გოცაძე დალი არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6502.2-6 მაისურაძე მარინე მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- | 6404.2-6 ჩხეიძე ნინო ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | 6501.2-6 ნადირაძე ანზორ არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 6403.2-6 ფრანგიშვილი ვიტალი ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-603ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 6500.3-6 მუჯირი ვანდა მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 6401.3-6 თინიკაშვილი ბელა არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 6405.3-6 ნაცვლიშვილი თამარ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 6501.3-6 მუჯირი ვანდა მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
6506.3-6 გოგოლაძე შალვა არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
6503.3-6 მეგრელიშვილი ლეილა არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
6505.3-6 გოგოლაძე შალვა არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6502.3-6 მუჯირი ვანდა მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- | 6404.3-6 ხუციშვილი ლალი ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 6403.3-6 ჩხეიძე ნინო ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-603ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-631ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-621ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-207ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 63113.2-6 ტატიშვილი ბესარიონ საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | 63313.2-6 გელაშვილი შოთა საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | 62412.2-6 ხვედელიანი ნუგზარი გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 62411.2-6, 62412.2-6 ნადირაძე გია ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-207ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-207ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-207ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-211ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 62412.2-6 ხვედელიანი ნუგზარი გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 63313.2-6 კორკოტაშვილი ალეკო სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-211ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-211ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-211ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-212ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-212ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-212ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-212ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-213ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-214ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-214ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-214ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-214ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-218ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-218ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-218ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-218ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-301ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 6408 სეხნიაშვილი მაია ფერწერა (PAINT06) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 6400.1-6, 6402.1-6, 6403.1-6, 6407.1-6, 6405.1-6, 6406.1-6, 6404.1-6, 6401.1-6 თოიძე ლალი ფერადი გრაფიკა (COLGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | 6400.2-6, 6402.2-6, 6406.2-6, 6407.2-6, 6401.2-6, 6405.2-6, 6404.2-6, 6403.2-6 გოცირიძე მაკა გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული |
--- | 6403.1-6, 6401.1-6, 6402.1-6, 6406.1-6, 6407.1-6, 6400.1-6, 6405.1-6, 6404.1-6 ცინდელანი ეკა გრაფიკა (GRAPH06) პრაქტიკული |
--- | 6401.2-6, 6403.2-6, 6405.2-6, 6406.2-6, 6407.2-6, 6402.2-6, 6404.2-6, 6400.2-6 გოცირიძე მაკა ფერადი გრაფიკა (COLGR06) პრაქტიკული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-301ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-301ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-301ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-302ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 63410.2-6 კარა-მურზა ზურაბ გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 62212.2-6 ჩხეიძე ნინო ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | 63411.2-6 კარა-მურზა ზურაბ გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
63113.2-6 კვიწინაშვილი გიორგი სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | 63410.2-6 კარა-მურზა ზურაბ რეკლამა და შუქრეკლამა (ILLUM06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | 62314.2-6 დაუთაშვილი ნინო ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
63411.2-6 კარა-მურზა ზურაბ რეკლამა და შუქრეკლამა (ILLUM06) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 62115.2-6, 62116.2-6 ხვედელიანი ნუგზარი გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 63310.2-6 ქოჩლაძე ნათია ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-302ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-302ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-302ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-303ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 62313.2-6 ქოჩლაძე ნათია საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 62115.2-6 კვიწინაშვილი გიორგი სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 63410.2-6 კარა-მურზა ზურაბ გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
63112.2-6 გელაშვილი ვაჟა საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | --- | 62115.2-6, 62116.2-6 ხვედელიანი ნუგზარი გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
--- | --- | ||
5-13:00 | 63112.2-6 გელაშვილი ვაჟა სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | --- | 63411.2-6 ხვედელიანი მანანა გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 63312.2-6 ჯობაძე ნათელა სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 63312.2-6 ქოჩლაძე ნათია ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | 62313.2-6 ქოჩლაძე ნათია ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-303ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-303ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-303ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-305ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-306ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-307ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 62116.2-6 ბუზალაძე ნოდარი სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 62114.2-6 ხოჯავა თეიმურაზ საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 62113.2-6, 62114.2-6 ხვედელიანი ნუგზარი გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | 62114.2-6 ხოჯავა თეიმურაზ სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 62314.2-6 ჯობაძე ნათელა ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | 63310.2-6 მჭედლიშვილი ვალერი სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
62116.2-6 ბუზალაძე ნოდარი საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 62411.2-6 ხაბეიშვილი ნინო გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-307ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-307ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-309ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-310ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 62115.2-6 კვიწინაშვილი გიორგი საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 63311.2-6 ჯობაძე ნათელა ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 62411.2-6 ხაბეიშვილი ნინო გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-310ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-310ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-310ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-311ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-312ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-313ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 62314.2-6 გელაშვილი შოთა საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 63111.2-6 სვანაძე ზაზა სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 62114.2-6, 62113.2-6 ხვედელიანი ნუგზარი გარემოს დიზაინური დაპროექტება (DARE206) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 62214.2-6 სვანაძე ზაზა ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
8-16:00 | 63111.2-6 სვანაძე ზაზა საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-313ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-313ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-313ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-316ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 62212.2-6 ტატიშვილი ბესარიონ ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) პრაქტიკული |
63411.2-6 წულუკიძე გიორგი ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) პრაქტიკული |
62113.2-6 ტატიშვილი ბესარიონ სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
62412.2-6 წულუკიძე გიორგი ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 63312.2-6 სალუქვაძე ქეთევან საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
63310.2-6 კორკოტაშვილი ალეკო ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
63410.2-6 წულუკიძე გიორგი ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) პრაქტიკული |
--- | ||
3-11:00 | 63210.2-6 ძინძიბაძე პავლე ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) პრაქტიკული |
63210.2-6 ძინძიბაძე პავლე ქალაქის დაპროექტება (URBP206) პრაქტიკული |
--- | |||
4-12:00 | 63211.2-6 მურღულია ირაკლი ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) პრაქტიკული |
62113.2-6 ჩიქოვანი დავით საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | |||
5-13:00 | 62411.2-6 წულუკიძე გიორგი ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) პრაქტიკული |
--- | ||||
6-14:00 | 62213.2-6 ჯავახიშვილი მაია ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | 62313.2-6 მჭედლიშვილი ვალერი სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
63211.2-6 მურღულია ირაკლი ქალაქის დაპროექტება (URBP206) პრაქტიკული |
62213.2-6 ჯავახიშვილი მაია ქალაქის დაპროექტება (URBP206) პრაქტიკული |
63313.2-6 პაპუაშვილი ეკა ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | 62214.2-6 ნახუცრიშვილი ოთარ ურბანული რეკონსტრუქციის პროექტი (URBP306) პრაქტიკული |
--- | ||||
9-17:00 | 63313.2-6 ჯობაძე ნათელა ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-316ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-318ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 62412.2-6 წულუკიძე გიორგი ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) საკურსო |
--- | 63411.2-6 წულუკიძე გიორგი ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) საკურსო |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 63410.2-6 წულუკიძე გიორგი ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) საკურსო |
--- | --- | 63312.2-6 ქოჩლაძე ნათია ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 62411.2-6 წულუკიძე გიორგი ავეჯის დიზაინური დაპროექტება (FURD206) საკურსო |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 63110.2-6 ყიფიანი გიორგი საზოგადოებრივი კომპლექსების პროექტირება (DPBCO06) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 63311.2-6 დაუთაშვილი ნინო ეთნო და თემატური სტილები ინტერიერში (ESTIN06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 63311.2-6 გელაშვილი შოთა საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
62214.2-6 ფრანგიშვილი ვიტალი ქალაქის დაპროექტება (URBP206) პრაქტიკული |
63311.2-6 ჯობაძე ნათელა სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
62314.2-6 ჯობაძე ნათელა სამრეწველო შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIINB06) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-318ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-318ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-318ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-403ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-405ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-409ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-414ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-414ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-414ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-414ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-416ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-416ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6400.2-6 გელაშვილი შოთა ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 6404.2-6 კარა-მურზა ზურაბ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
6405.2-6 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 6400.2-6 კლდიაშვილი თეიმურაზ ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | 6402.2-6 სვანიძე დემური ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
6405.1-6 ხასია რევაზ ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6401.2-6 მურღულია ირაკლი ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6400.3-6 სალუქვაძე ქეთევან ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 6404.3-6 მაკოვკინა ირინა დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 6400.3-6 ჯავახიშვილი მაია ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 6402.3-6 ჯავახიშვილი მაია ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | 6401.3-6 ჯავახიშვილი მაია ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-502ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-502ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-502ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-502ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-503ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 6405.2-6 კარა-მურზა ზურაბ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 6401.2-6 დაუთაშვილი ნინო ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
6403.2-6 გაგოშიძე ქეთევან ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6403.1-6 ამირანაშვილი გია ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | 6402.2-6 როყვა გია დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-503ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 6405.3-6 ხვედელიანი ნუგზარი დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 6401.3-6 ქოჩლაძე ნათია ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 6402.3-6 წულუკიძე გიორგი დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-503ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-503ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-505ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6402.1-6 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | 6402.2-6 მჭედლიშვილი ვალერი ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
6406.2-6 ამირანაშვილი გია ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 6406.2-6 ქოჩლაძე ნათია ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
6404.2-6 კორკოტაშვილი ალეკო ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | ||
5-13:00 | --- | 6402.2-6 ქავთარაძე ბიძინა ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6407.2-6 ქოჩლაძე ნათია ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | 6406.2-6 ამირანაშვილი გია ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-505ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 6402.3-6 პაპუაშვილი ეკა ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 6406.3-6 ჯობაძე ნათელა ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
6404.3-6 პაპუაშვილი ეკა ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | 6407.3-6 ჯობაძე ნათელა ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-505ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-505ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-506ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 2015/1.2-6 მელქაძე მედეია არქიტექტურული პროექტირება-3 (ARPR306) პრაქტიკული |
--- | --- | 2015/1.2-6 მელქაძე მედეია არქიტექტურული პროექტირება-3 (ARPR306) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-506ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-506ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-506ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-507ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 6403.2-6 სალუქვაძე ქეთევან ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 6407.1-6 ამირანაშვილი გია ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 6406.2-6 კარა-მურზა ზურაბ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 6407.2-6 გაგოშიძე ქეთევან ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-507ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 6403.3-6 ქოჩლაძე ნათია ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 6406.3-6 კიკნაველიძე დავით დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-507ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-508ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6404.2-6 ამირანაშვილი გია ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6400.1-6 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | 6404.1-6 გაგოშიძე ქეთევან ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6400.2-6 კიკნაველიძე დავით დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | 6400.1-6 ტაბატაძე დავით ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 6406.2-6 ძინძიბაძე პავლე ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6407.2-6 ძინძიბაძე პავლე ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-508ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 6400.3-6 ხაბეიშვილი მარიამ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 6406.3-6 ხუციშვილი ლალი ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6407.3-6 ხუციშვილი ლალი ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-508ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-508ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-509ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 6403.2-6 კიკნაველიძე დავით დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 6405.2-6 მურღულია ირაკლი ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 6405.2-6 პაპუაშვილი ეკა ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 6401.1-6 ქავთარაძე ბიძინა ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
6407.2-6 კარა-მურზა ზურაბ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 6401.2-6 კიკნაველიძე დავით დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | 6401.1-6 ქავთარაძე ბიძინა ქანდაკება (SCULP06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-509ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 6403.3-6 ხაბეიშვილი მარიამ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 6405.3-6 კლდიაშვილი თეიმურაზ ურბანული რეკონსტრუქცია–რეაბილიტაცია (URBPL06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 6405.3-6 სალუქვაძე ქეთევან ინტერიერის გეგმარებითი და მხატვრულ-დეკორატიული ფორმირება (IPADF06) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 6407.3-6 როყვა გია დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | 6401.3-6 ხაბეიშვილი მარიამ დიზაინური დაპროექტება (DESEN06) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-509ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-509ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-510ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-510ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-510ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-510ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 6508.2-6 ჭანტურია თამარ Начала архитектурного проектирования. Учебно-обмерная практика (RAPBP06) практич. Работа |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 6508.2-6 მალაღურაძე მარიამ Архитектурная графика (RARCG06) практич. Работа |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 63114.2-6 ხუციშვილი ლალი Городское планирование (RCIPL06) практич. Работа |
--- | --- | 6508.2-6 მაისურაძე მარინე Обьемно-пространственная композиция (RSVCO06) практич. Работа |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | 63114.2-6 ხუციშვილი ლალი Проект градостроительной реконструкции (RPURR06) практич. Работа |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | 63114.2-6 თინიკაშვილი ბელა Проектирование общественного комплекса (RDPUC 06) практич. Работа |
63114.2-6 თინიკაშვილი ბელა Проектирование промышленного и транспортного сооружения (RDINB06) практич. Работа |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601ც.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-605ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 6507.2-6 ჭანტურია თამარ არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | --- | 6406.2-6 გუჯაბიძე მერაბ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 6504.1-6 გოცაძე დალი არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | 6400.2-6 გელაშვილი ვაჟა არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
6505.2-6 უგულავა ლიანა არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
6407.2-6 გუჯაბიძე მერაბ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
6504.2-6 მაისურაძე მარინე მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | 6503.2-6 ნადირაძე ანზორ არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | 6508.2-6 უგულავა ლიანა Архитектурное материаловедение (RBMAT01) лаборат.работа |
6503.2-6 მაისურაძე მარინე მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
6505.2-6 მაისურაძე მარინე მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-605ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 6507.3-6 კლდიაშვილი ვალერიანი არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | --- | 6406.3-6 ნაცვლიშვილი თამარ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | 6400.3-6 გუჯაბიძე მერაბ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- | 6407.3-6 ნაცვლიშვილი თამარ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
6504.3-6 მუჯირი ვანდა მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | 6503.3-6 მუჯირი ვანდა მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
6505.3-6 მუჯირი ვანდა მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-605ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-609ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 6507.2-6 ტაბატაძე ნათია არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | 6404.2-6 თინიკაშვილი ბელა არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 6403.2-6 გუჯაბიძე მერაბ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | 6506.2-6 ტაბატაძე ნათია არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (AMATS01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 6507.2-6 მაისურაძე მარინე მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- | 6506.2-6 მაისურაძე მარინე მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | 6500.2-6 მეგრელიძე დავით არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | 6501.2-6 მეგრელიძე დავით არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-609ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 6404.3-6 ტატიშვილი ბესარიონ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 6403.3-6 დოგრაშვილი თამაზ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 6507.3-6 მუჯირი ვანდა მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- | 6506.3-6 მუჯირი ვანდა მოცულობით სივრცითი კომპოზიცია (ARCOM06) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | 6500.3-6 მეგრელიშვილი ლეილა არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | 6501.3-6 მეგრელიშვილი ლეილა არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-609ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-610ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6502.2-6 კობიაშვილი გელა არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 6505.2-6 გოგოლაძე თამაზ არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 6506.2-6 გოგოლაძე თამაზ არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
6504.2-6 ღარიბაშვილი გიორგი არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-610ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 6502.3-6 მეგრელიშვილი ლეილა არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 6505.3-6 ხნუსიანი მარინა არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 6506.3-6 ხნუსიანი მარინა არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
6504.3-6 მეგრელიშვილი ლეილა არქიტექტურული გეგმარების საწყისები. აზომვითი პრაქტიკა (APBPM06) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-610ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-611ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 6503.2-6 ლორთქიფანიძე თამარ არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 6507.2-6 გოგოლაძე თამაზ არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-612ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 6500.2-6 შავაძე ზაქარია არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | 6504.2-6 ლორთქიფანიძე თამარ არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-612ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 6500.3-6 ხვედელიძე ლალი არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | 6504.3-6 მალაღურაძე მარიამ არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-612ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-650ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-651ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-615გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 151204ბ მჭედლიშვილი ზურაბ ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (HPD0005) ლაბორატორიული |
251543/1 მჭედლიშვილი ზურაბ ჩარხების დინამიკა (DM00005) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#56 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-313 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 3514 ფარადაშვილი ირინა Минералогия и петрография (MIPETR3) лаборат.работа |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 612364b ბუტულაშვილი თემურ Драгоценные металлы и камни (PSNOM03-LB) лаборат.работа |
--- | --- | 3310 გორგიძე თამარი პეტროგრაფია-ლითოლოგია (PELIT03) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 112355 ადეიშვილი ნინო ძვირფასი ქვები და კეთილშობილი ლითონები (PSNOM03_LB) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | 612364a ადეიშვილი ნინო Драгоценные металлы и камни (PSNOM03-LB) лаборат.работа |
--- | 3502 ადეიშვილი ნინო კრისტალოგრაფია (KRIST03) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | 3514 ფარადაშვილი ირინა Минералогия и петрография (MIPETR3) лекция |
--- | --- | ||
6-14:00 | 112363 ბუტულაშვილი თემურ Драгоценные металлы и камни (PSNOM03-LB) лаборат.работа |
3210 გორგიძე თამარი პეტროგრაფია-ლითოლოგია (PELIT03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 0315.2-2ა ფარადაშვილი ირინა მაგმური და მეტამორფული ქანების პეტროგრაფია და ლითოლოგია (PLMMR03) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | --- | 0315.2-2გ გველესიანი სულხან ძვირფასი ქვების დამუშავება და დამუშავების მოწყობილობები (GPHEQ03) ლაბორატორიული |
--- | 0315.2-2გ გველესიანი სულხან ძვირფასი ქვების დამუშავება და დამუშავების მოწყობილობები (GPHEQ03) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | 3501 ადეიშვილი ნინო კრისტალოგრაფია (KRIST03) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 0315.2-2ა ფარადაშვილი ირინა მაგმური და მეტამორფული ქანების პეტროგრაფია და ლითოლოგია (PLMMR03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-622გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#20 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-207.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 2402.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | 2475.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
2401.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2406.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 2461.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2407.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
2468.1-2 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | 1401.2-1 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2473.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | 1416.2-1 ღვინიაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 2466.1-2 სხირტლაძე ლელა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | 2477.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | 2463.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 1413.1-1 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 1414.1-1 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
1415.1-1 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 1412.1-1 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | 2470.1-2 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1417.1-1 ზამთარაძე ელენე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | 1410.2-1 არუდაშვილი ნინო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-208.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2476.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | 2405.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 2403.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | 2408.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
2407.1-2 ჯიქია მარინა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | 2474.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
2404.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2462.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 1400.2-1 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 1402.1-1 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 2472.2-2 ლურსმანაშვილი მარინე შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
2460.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | 2469.1-2 გეორხელიძე დიანა შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
2471.1-2 ცენტერაძე ლალი შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 2467.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | 1411.2-1 არუდაშვილი ნინო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | 2464.1-2 ქიტოშვილი მზია შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 2465.2-2 ლომთაძე ავთანდილ შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEM003) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 1403.2-1 კიკნაძე ნატო შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (LSEMA03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#85 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#126 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#46 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 251546 თოფურია ნინო ავტომობილის საიმედოობა და მისი მართვა (VEREM05) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | 251546/1 ხარიტონაშვილი ვალერიან სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 251546 ველიჯანაშვილი რევაზ საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევების ავტო-ტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (MVTRA05) ლექცია |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 251546/1 მაისურაძე გიორგი ლოგისტიკის სისტემების დაგეგმარება (LSPL005) ლექცია |
--- | 251546/1 ქართველიშვილი ვასილი საერთაშორისო გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა (OMIS205) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | 251546/1 მღებრიშვილი ხათუნა სატრანსპორტო ლოგისტიკური კომპლექსები (TRLC205) ლექცია |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | 251546 ლეკიაშვილი ვარლამი ავტომობილის საიმედოობა და მისი მართვა (VEREM05) ლექცია |
251546 დიასამიძე ნუგზარ ავტომობილების ეკოლოგიურობის ანალიზი (ECOS205) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-682ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-526ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 151520.2-5 თაქთაქიშვილი მანანა საგზაო ნაგებობების დაპროექტების საფუძვლები (BDRDC05) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 151519.2-5 თაქთაქიშვილი მანანა საგზაო ნაგებობების დაპროექტების საფუძვლები (BDRDC05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 251560 ირემაშვილი ხვიჩა რკინიგზების აგების ტექნოლოგია, მექანიზაცია და ორგანიზაცია მთიანი რელიეფისა და ჩქაროსნული მოძრაობის პირობებში (RCTMO05) ლექცია |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 251560 ირემაშვილი ხვიჩა ლიანდაგის მოწყობის ტექნიკური პირობები და ნორმები (TSCAT05) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | 151520.1-5 თაქთაქიშვილი მანანა საგზაო ნაგებობების დაპროექტების საფუძვლები (BDRDC05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 151519.1-5 თაქთაქიშვილი მანანა საგზაო ნაგებობების დაპროექტების საფუძვლები (BDRDC05) ლაბორატორიული |
|
10-18:00 | --- | --- | 121581 ირემაშვილი ხვიჩა რკინიგზების მშენებლობა რთულ პირობებში (RWCDC01) ლექცია |
|||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 121581 ირემაშვილი ხვიჩა ლიანდაგის მონიტორინგი და მდგომარეობის შეფასება (MESTR01) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-527ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 251560 კვანტალიანი გულვერი რკინიგზების დაპროექტება მთიანი რელიეფისა და ჩქაროსნული მოძრაობის პირობებში (RDMHS05) ლექცია |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 121581 კვანტალიანი გულვერი ლიანდაგისა და მოძრავი შემადგენლობის ურთიერთქმედება (IRS0605) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 251560 კვანტალიანი გულვერი რკინიგზების დაპროექტება მთიანი რელიეფისა და ჩქაროსნული მოძრაობის პირობებში (RDMHS05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 121581 კვანტალიანი გულვერი მიწის ვაკისის მდგრადობის უზრუნველყოფა (ESRLWO1) ლექცია |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-693ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#65 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 251565 ჯღამაია ვახტანგ საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ხისტი და არახისტი ფენილების კონსტრუირება (CSRA105) საკურსო |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 251565 ჩუბინიძე გიორგი მიერეთებები და გადაკვეთები საავტომობილო გზებზე (LCAR105) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121583 ჩუბინიძე გიორგი საავტომობილო გზების კვანძები (არჩევითი) (MROK201) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | 251565 ჩუბინიძე გიორგი მიერეთებები და გადაკვეთები საავტომობილო გზებზე (LCAR105) საკურსო |
251565 ჯღამაია ვახტანგ საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ხისტი და არახისტი ფენილების კონსტრუირება (CSRA105) პრაქტიკული |
251565 ჯღამაია ვახტანგ საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ხისტი და არახისტი ფენილების კონსტრუირება (CSRA105) ლექცია |
251565 მელაძე ზურაბი საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების (ვერტოდრომების) მშენებლობა რთული რელიეფის პირობებში (BRAD105) პრაქტიკული |
121583 მელაძე ზურაბი საავტომობილო გზების მშენებლობის ტექნოლოგია და მართვა რთულ ბუნებრივ პირობებში (RCTM101) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | |||||
8-16:00 | --- | 251565 მელაძე ზურაბი საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების (ვერტოდრომების) მშენებლობა რთული რელიეფის პირობებში (BRAD105) ლექცია |
121583 შილაკაძე გიორგი საავტომობილო გზების დაპროექტება რთულ პირობებში (DHDT101) ლექცია |
|||
9-17:00 | --- | 121583 შილაკაძე გიორგი საავტომობილო გზების დაპროექტება რთულ პირობებში (DHDT101) პრაქტიკული |
121583 ჩუბინიძე გიორგი საავტომობილო გზების კვანძები (არჩევითი) (MROK201) ლექცია |
121583 მელაძე ზურაბი საავტომობილო გზების მშენებლობის ტექნოლოგია და მართვა რთულ ბუნებრივ პირობებში (RCTM101) ლექცია |
||
10-18:00 | --- | 121583 შილაკაძე გიორგი საგზაო ფენილები (SUOR101) ლექცია |
121583 შილაკაძე გიორგი საგზაო ფენილები (SUOR101) პრაქტიკული |
121583 შილაკაძე გიორგი საავტომობილო გზების დაპროექტება რთულ პირობებში (DHDT101) საკურსო |
||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-203კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-416 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 3320 მაისურაძე ნათელა ნავთობისა და გაზის მარაგების გამოთვლის მეთოდები (OGRCM03) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 3330 მაისურაძე ნათელა გაზის მიწისქვეშა საცავების ექსპლუატაცია (EXUGS03) პრაქტიკული |
--- | 3320 მაისურაძე ნათელა ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავების გეოლოგიური საფუძვლები (GBDOG03) ლექცია |
3330 მაისურაძე ნათელა ნავთობგაზიანი ფენის ფიზიკა (PHOGR03) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 3214 დურგლიშვილი გიორგი Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) лекция |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.8.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.8.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.8.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კ.ც.I.8.5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#47 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 251547/1 კალატოზიშვილი ელენე ენოლოგია (ENOLO05) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 251547/1 კოტორაშვილი ლია სურსათის იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (FODDI05) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 251547 ბერუაშვილი გიორგი სამაცივრო საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (APRM005) ლექცია |
251547/1 კოტორაშვილი ლია სურსათის იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (FODDI05) პრაქტიკული |
--- | --- | 251547/1 გოგოლი გიული ხორცისა და ხორცის პროდუქტების ტექნოლოგიური პროცესები (MITPR05) ლექცია |
7-15:00 | 251547/1 ედიბერიძე ეთერ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) ლექცია |
--- | 251547 ლაზარაშვილი ზურაბ მაცივარი მანქანების თბოგადამცემი აპარატები (HTDR005) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 251547/1 კალატოზიშვილი ელენე ენოლოგია (ENOLO05) ლექცია |
251547 ბერუაშვილი გიორგი სამაცივრო საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (APRM005) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | 251547/1 გოგოლი გიული ხორცისა და ხორცის პროდუქტების ტექნოლოგიური პროცესები (MITPR05) პრაქტიკული |
251547/1 ედიბერიძე ეთერ სურსათის მიკრობიოლოგია (FMIKR05) პრაქტიკული |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#38 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 251538 გეგეშიძე ირაკლი ტვირთმცოდნეობა და ტვირთების მარკირება (SKNOW005) ლექცია |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 251538 ბარბაქაძე მაია დატვირთვა-განტვირთვის სამუშაოების მართვა გემთმისადგომებში (MMTAO05) პრაქტიკული |
--- | 251538 გეგეშიძე ირაკლი ტვირთმცოდნეობა და ტვირთების მარკირება (SKNOW005) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 251538 ბარბაქაძე მაია დატვირთვა-განტვირთვის სამუშაოების მართვა გემთმისადგომებში (MMTAO05) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 251538 გეგეშიძე ემზარი გემის ენერგეტიკული დანადგარები (SHPOP05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | 251538 გეგეშიძე ემზარი გემის ენერგეტიკული დანადგარები (SHPOP05) ლექცია |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-427 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-303დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
07-104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-646ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-202ა(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-202ა.1(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-228დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108454.2-8 მაისურაძე გიორგი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 108453.2-8 მაისურაძე გიორგი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 108455.2-8 მაისურაძე გიორგი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-436კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 3310 ჯაფარიძე ნინო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის სტრუქტურული ფაქტორები (STODL03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 0315.2-5ბ ჯაფარიძე ნინო გეოლოგიური მონაცემების ალბათობით-სტატისტიკური მოდელირება (PSMGD03) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 3210 ჯაფარიძე ნინო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის სტრუქტურული ფაქტორები (STODL03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 0315.2-5ბ ჯანაშვილი შოთა გეოლოგიური მონაცემების ალბათობით-სტატისტიკური მოდელირება (PSMGD03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-443კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 0315.2-2ა აბაკელია ნუნუ მიწის ქერქის სტრუქტურული თავისებურებები და ტექტონიკური ელემენტების წარმოშობის მექანიზმი (SPETE03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 0315.2-5ბ მეფარიშვილი ნათელა დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიური სამუშაოების დროს (TDDGW03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-438კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 3210 ტაბატაძე მანანა გეოტექტონიკა გეოდინამიკით (GETGE03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 3310 ტაბატაძე მანანა გეოტექტონიკა გეოდინამიკით (GETGE03) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 3310 ჯაფარიძე მანანა წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის სტრუქტურული ფაქტორები (STODL03) ლექცია |
3210 ჯაფარიძე მანანა წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის სტრუქტურული ფაქტორები (STODL03) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 0315.2-5ბ კახაძე რობერტი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების წინასწარი და დეტალური ძიება (PDMRD03) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 0315.2-5ბ კახაძე რობერტი ძებნა-ძიების ძირითადი პრინციპები (BASPP03) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 0315.2-2ა ჯაფარიძე მანანა მიწის ქერქის სტრუქტურული თავისებურებები და ტექტონიკური ელემენტების წარმოშობის მექანიზმი (SPETE03) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-410კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 0315.2-5ბ გეგია შალვა ძებნა-ძიების ძირითადი პრინციპები (BASPP03) ლექცია |
0315.2-5ბ გეგია შალვა სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების წინასწარი და დეტალური ძიება (PDMRD03) ლექცია |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | 0315.2-5ბ გეგია შალვა დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიური სამუშაოების დროს (TDDGW03) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-315კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-314.1დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-616გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-302ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108232, 108233 ბალიაშვილი მედეა კომპიუტერული სისტემების კონსტრუირება და წარმოება (CAPCS08) ლექცია |
108539 ბერაია ნინო პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | 108419 ნარჩემაშვილი მედეა იმიტაციური მოდელირების სისტემები (SIS0108) ლექცია |
108339 მალცევი ალექსანდრე კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) ლექცია |
--- | --- | --- | 108210 ოთხოზორია ნონა საინჟინრო ექსპერიმენტის დაგეგმვა (PEE0908) ლექცია |
4-12:00 | 108519 ნარჩემაშვილი მედეა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
108339 მალცევი ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლექცია |
--- | 108510 ოთხოზორია ვანო პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
108410 ნარჩემაშვილი მედეა იმიტაციური მოდელირების სისტემები (SIS0108) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 108210 ოთხოზორია ნონა პროგრამული სტატისტიკური კომპლექსები (SSC0908) ლექცია |
108519 ნარჩემაშვილი მედეა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
108439 ბერაია ნინო Объектно-ориентированное программирование – 2 (на основе C#) (OOPC2R8) лекция |
108410 ოთხოზორია ნონა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (OOP0208) ლექცია |
--- | 8586 აზმაიფარაშვილი ზაალ გაზომვების ავტომატიზაცია, მონაცემთა შეგროვება და კონტროლი (AMD0308) ლექცია |
7-15:00 | --- | --- | 108510 ოთხოზორია ვანო ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლექცია |
108310.2-8 აზმაიფარაშვილი ზაალ ინდუსტრიული კონტროლერები და PLC პრო¬გ-რამირება (PLC0808) ლექცია |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | 108510 ოთხოზორია ნონა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლექცია |
108419 აზმაიფარაშვილი ზაალ მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია |
108410 აზმაიფარაშვილი ზაალ მიკროპროცესორული ტექნიკა (MPT1308) ლექცია |
9-17:00 | 108439 ბერაია ნინო პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108339 მალცევი ალექსანდრე კომპიუტერის პერიფერიის ორგანიზაცია 1 (ORP1508) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 8586 აზმაიფარაშვილი ზაალ მცირე და დიდი ინტეგრალური მიკროსქემები საზომ მოწყობილობებში (SBM0308) ლექცია |
108339 მალცევი ალექსანდრე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-312ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-704ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 151202ა თელია გრიგოლ საექსპლუატაციო მუშაობისა და გადაზიდვის პროცესების მართვა რკინიგზის ტრანსპორტზე (ORT2605) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | 151301 მუხიგულაშვილი ნინო დისპეტჩერული ცენტრალიზაცია (CTC1505) საკურსო |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 151401 პაპასკირი მურთაზი მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (MAS0205) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 151301.2-5 მუხიგულაშვილი ნინო დისპეტჩერული ცენტრალიზაცია (CTC1505) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-704ბ.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-805ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 112410 ჩახვაძე ქეთევან ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო სამართალი (HUR0007-LS) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 112525 ნათაძე ირინა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-737ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 6500.1-6 შენგელია გიორგი ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 6502.1-6 ასათიანი ლიანა ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | 6501.1-6 შენგელია გიორგი ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 6507.2-6 კვინიკაძე ზურაბ ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
151518.1-5 დემეტრაშვილი მერი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
6505.2-6 კვინიკაძე ზურაბ ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | 6504.1-6 ასათიანი ლიანა ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | 6506.1-6 შენგელია გიორგი ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | 6503.1-6 ასათიანი ლიანა ჩრდილები და პერსპექტივი (PERSP05) პრაქტიკული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-231კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 3385 გოგია გურამ სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) პრაქტიკული |
3285 გოგია გურამ სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 3285 გოგია გურამ სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) ლექცია |
3385 გოგია გურამ სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (FUMEC03) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-919ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112350i დაუთაშვილი თინათინ საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული |
--- | 112450j სოლომნიშვილი დავით დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 112450a ზოდელავა მარინე უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | 112550e სონღულაშვილი ვახტანგ ქართული სამართლის ისტორია (BAL0407-LS) პრაქტიკული |
--- | 112450j ლომაია ნანა 01548544 დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) ლექცია |
112550c ინაური გიორგი შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული |
112550d ჯანჯღავა ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | 112450k, 112450j ლონდარიძე მარინა სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) ლექცია |
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | 112550i ლომაია ნანა 01548544 დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული |
112350e ზენაიშვილი ამირან შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 112250ker, 112251ker ჯინჭარაძე ციალა საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) ლექცია |
112350h ყანადაშვილი მაია სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) პრაქტიკული |
112450c.1-7 გამყრელიძე ნანა უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
112450k, 112450j ჩახვაძე ქეთევან საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | 112350e ჯანუყაშვილი ლალი სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) პრაქტიკული |
112550i.1-7 ღარიბაშვილი თინა უცხოური ენა (ფრანგული2) (FLN1207-P-F2) პრაქტიკული |
112251sis ჩიტაია მალხაზ საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული |
|||
8-16:00 | 112450i დაუთაშვილი თინათინ სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული |
112550g კოპალეიშვილი ვარდიკო დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | 712550B1 გაბისონია ზვიადი საერთაშორისო კერძო სამართალი (BUL1307-LS) პრაქტიკული |
|||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 712550C გვარამია ვეფხვია ადამინის ძირითადი უფლებები და მათი დაცვის მექანიზმები (CAL0607-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
12-20:00 | --- | 712550A ჯანაშია ჯემალ შედარებითი სისხლის სამართალი (CLP0707-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-253კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 3285 წერეთელი მიხეილ სამთო მანქანების ავტომატური ელამძრავი (AEDMM03) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | 3285 წერეთელი მიხეილ სამთო მანქანების ავტომატური ელამძრავი (AEDMM03) საკურსო |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 3385 წერეთელი მიხეილ სამთო მანქანების ავტომატური ელამძრავი (AEDMM03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 3385 წერეთელი მიხეილ სამთო მანქანების ავტომატური ელამძრავი (AEDMM03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 3285 წერეთელი მიხეილ სამთო მანქანების ავტომატური ელამძრავი (AEDMM03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 3385 წერეთელი მიხეილ სამთო მანქანების ავტომატური ელამძრავი (AEDMM03) საკურსო |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-221კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 3385 არუდაშვილი ნოდარ სამთო საწარმოთა ელექტრომომარაგება (ESMEN03) ლაბორატორიული |
3285 არუდაშვილი ნოდარ სამთო საწარმოთა ელექტრომომარაგება (ESMEN03) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 3285 არუდაშვილი ნოდარ სიგნალიზაცია და კავშირი სამთო საქმეში (ASCMI03) ლექცია |
3385 არუდაშვილი ნოდარ სიგნალიზაცია და კავშირი სამთო საქმეში (ASCMI03) ლაბორატორიული |
3285 არუდაშვილი ნოდარ სამთო საწარმოთა ელექტრომომარაგება (ESMEN03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | 3385 არუდაშვილი ნოდარ სიგნალიზაცია და კავშირი სამთო საქმეში (ASCMI03) ლექცია |
3285 არუდაშვილი ნოდარ სიგნალიზაცია და კავშირი სამთო საქმეში (ASCMI03) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 3385 არუდაშვილი ნოდარ სამთო საწარმოთა ელექტრომომარაგება (ESMEN03) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-233კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-103.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 3440.2-3 ზვიადაური ვიქტორ სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (BMELP03) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-228კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 3380 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე სამთო მანქანების საიმედოობა და რემონტი (RRMIM03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 3280 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე სამთო მანქანების საიმედოობა და რემონტი (RRMIM03) ლექცია |
3360 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე სამთო მანქანები და ტრანსპორტი (MIMTR03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 3380 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე სამთო მანქანების საიმედოობა და რემონტი (RRMIM03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 3280 ბეჟანიშვილი ალექსანდრე სამთო მანქანების საიმედოობა და რემონტი (RRMIM03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-225კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 3260 მოლოდინი ნორინგი სამთო მანქანები და ტრანსპორტი (MIMTR03) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 3380 მოლოდინი ნორინგი ტრიბოლოგიის საფუძვლები (PRTRY03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 3280 მოლოდინი ნორინგი ტრიბოლოგიის საფუძვლები (PRTRY03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 3365 მოლოდინი ნორინგი მამდიდრებელი ფაბრიკების სასაწყობო მეურნეობა და ტრანსპორტი (TSEDF03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-207.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-325.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-327.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-328.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-413.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-415.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-511.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-512.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-609.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-523ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-525ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-528ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-529ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-530ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-551ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-628ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-629ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-630ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-726ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-728ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-729ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-739ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 151524.2-5 ქისიშვილი ლია გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 151508.1-5 შუკაკიძე თინათინ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-101.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-334.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 3540.2-3 წერეთელი ივერი გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 3536.2-3 წერეთელი ივერი ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | 3535.2-3 წერეთელი ივერი ზოგადი გეოლოგია (GENGE03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 3541.2-3 წერეთელი ივერი გეოლოგიის საფუძვლები (FUNGE03) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-702 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-229 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-აფთიაქი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 4435გ.2-4 მეტრეველი ირინე ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (PHT0104) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 4435.1-4 მეტრეველი ირინე ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (PHT0104) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 4335.1-4 მეტრეველი ირინე გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (TGEPR04) ლაბორატორიული |
--- | 4435ბ.1-4 მეტრეველი ირინე ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (PHT0104) ლაბორატორიული |
4335ა.1-4 მეტრეველი ირინე გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (TGEPR04) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | 4335.2-4 მეტრეველი ირინე გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (TGEPR04) ლაბორატორიული |
4435ბ.2-4 მეტრეველი ირინე ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (PHT0104) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 4335ბ.1-4 მეტრეველი ირინე გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (TGEPR04) ლაბორატორიული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | 4435გ.1-4 მეტრეველი ირინე ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (PHT0104) ლაბორატორიული |
4435ა.1-4 მეტრეველი ირინე ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (PHT0104) ლაბორატორიული |
087 შაშიაშვილი ნანა ფარმაცევტული ტექნოლოგია III (PHT0304) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-აფთიაქი 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 4435.2-4 კახეთელიძე მზია ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (PHT0104) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 4335ა.2-4 ცომაია ირმა გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (TGEPR04) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 4335.3-4 შაშიაშვილი ნანა გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (TGEPR04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 4335ბ.2-4 ცომაია ირმა გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (TGEPR04) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 4435ა.2-4 კახეთელიძე მზია ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (PHT0104) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108468 გოცირიძე ირინა მასალები სამედიცინო მოწყობილობებისთვის (MSM08) ლექცია |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 108266 გოცირიძე ირინა რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) ლექცია |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | 108468 გოცირიძე ირინა მასალები სამედიცინო მოწყობილობებისთვის (MSM08) პრაქტიკული |
108468 გოცირიძე ირინა სამედიცინო ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (STEDK08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 108266 გოცირიძე ირინა კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) ლექცია |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | 108468 გოცირიძე ირინა სამედიცინო ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (STEDK08) ლექცია |
--- | --- | 108266 გიგილაშვილი გიორგი ხელოვნური ორგანოები (AORG108) ლექცია |
|
9-17:00 | 108266 გიგილაშვილი გიორგი რადიოლოგიური აპარატურა (RADD108) პრაქტიკული |
8584 გოცირიძე ირინა საინფორმაციო ტექნოლოგიები მედიცინაში (ITH0108) ლექცია |
8584/1 გოცირიძე ირინა Medical Informatics (MEDI1E8) ლექცია |
--- | ||
10-18:00 | 8584/1 გიგილაშვილი გიორგი Medical Informatics (MEDI1E8) პრაქტიკული |
8584 გოცირიძე ირინა ორგანოების და ქსოვილების ვიზუალიზაცია (VISOT08) ლექცია |
--- | --- | --- | 8584 გიგილაშვილი გიორგი ორგანოების და ქსოვილების ვიზუალიზაცია (VISOT08) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-318 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 4335ა გიგილაშვილი თამაზ სამედიცინო კიბერნეტიკა და ფარმაცევტული ინფორმატიკა (MCPHI04) პრაქტიკული |
108266 ყუბანეიშვილი ელგუჯა სამედიცინო-კომპიუტერული დიაგნოსტიკის მეთოდები (MDMC108) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | 108466 ღურწკაია ზვიად ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) ლექცია |
108566 ღურწკაია ზვიად დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლექცია |
--- | 4335ბ, 4335, 4335ა გოცირიძე ირინა სამედიცინო კიბერნეტიკა და ფარმაცევტული ინფორმატიკა (MCPHI04) ლექცია |
108266 ყუბანეიშვილი ელგუჯა სამედიცინო-კომპიუტერული დიაგნოსტიკის მეთოდები (MDMC108) ლექცია |
108566 გიგილაშვილი გიორგი სამედიცინო ინსტრუმენტაციის სისტემები (MINS108) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | 108566 გიგილაშვილი გიორგი სამედიცინო ინსტრუმენტაციის სისტემები (MINS108) ლექცია |
--- | |||
8-16:00 | 108266 ყუბანეიშვილი ელგუჯა ბიოსიგნალების ციფრული დამუშავება 2 (DPBS208) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108566.1-8 მესხია მარინა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 108566.2-8 მესხია მარინა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) ლაბორატორიული |
108566 მესხია მარინა დაპროგრამების საფუძვლები (BSPRO01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 108466 მესხია მარინა CAD სისტემები (CASI08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 108466 მესხია მარინა CAD სისტემები (CASI08) პრაქტიკული |
8584 მესხია მარინა სამედიცინო სიგნალების გამოყენებითი ანალიზი (AANMS08) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 8584 მესხია მარინა მართვის თეორია (CONBS08) პრაქტიკული |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-314 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108266 ფიცხელაური ანა ტელემედიცინა (TMED108) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 108466 ფიცხელაური ანა მასალები სამედიცინო მოწყობილობებისთვის (MSM08) ლექცია |
--- | --- | 108466 ინვია ნიკოლოზ მოდელირება Electonic workbench გარემოში (MEQG08) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | 108266 ყუბანეიშვილი ელგუჯა ბიოსიგნალების ციფრული დამუშავება 2 (DPBS208) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | 108466 ფიცხელაური ანა ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | 8584 ღურწკაია ზვიად მართვის თეორია (CONBS08) ლექცია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108466 ინვია ნიკოლოზ სამედიცინო ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (STEDK08) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 4335ბ გიგილაშვილი თამაზ სამედიცინო კიბერნეტიკა და ფარმაცევტული ინფორმატიკა (MCPHI04) პრაქტიკული |
--- | --- | 4335 გიგილაშვილი თამაზ სამედიცინო კიბერნეტიკა და ფარმაცევტული ინფორმატიკა (MCPHI04) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | 8584/1 ღურწკაია ზვიად Medical Imaging and Image Analysis (MIIA1E8) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-435კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 0315.2-2დ ზაუტაშვილი ნანა ჰიდროგეოლოგიური კანონზომიერებები (REGHY03) ლექცია |
6-14:00 | --- | --- | 0315.2-2დ ავალიანი ხათუნა ჰიდროგეოლოგიური კანონზომიერებები (REGHY03) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | 0315.2-5დ კაკულია ზურაბ საინჟინრო ჰიდროგეოლოგიური მელიორაცია (EHGEM03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 0315.2-2დ ზაუტაშვილი ბერდი რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (REHYD03) ლექცია |
0315.2-5დ კაკულია ზურაბ საინჟინრო ჰიდროგეოლოგიური მელიორაცია (EHGEM03) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 0315.2-2დ ავალიანი ხათუნა რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (REHYD03) პრაქტიკული |
--- | 0315.2-5დ გორგიძე ლევან მშენებლობის ბუნებრივი აგრესიული გარემო (BUNAM03) პრაქტიკული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-430კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 0315.2-5დ როგავა დავით საინჟინრო გეოლოგიის თეორიული საფუძვლები (TBENG03) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 0315.2-5დ გორგიძე ლევან სპეციალური საინჟინრო გეოლოგია (SPENG03) პრაქტიკული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | 0315.2-5დ როგავა დავით სპეციალური საინჟინრო გეოლოგია (SPENG03) ლექცია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | 0315.2-5დ როგავა დავით საინჟინრო გეოლოგიის თეორიული საფუძვლები (TBENG03) ლექცია |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-220კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-კლინიკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108266 გიგილაშვილი გიორგი კლინიკურ- დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (CDLD108) პრაქტიკული |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-133.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-509ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 108370/2 თავდიშვილი ოთარ სამედიცინო გამოსახულებების კომპიუტერული მოდელირება (MIC1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 108260 ჩხაიძე მარიამ ამომცნობი სისტემების სინთეზი 3 (SRS3008) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 108260 შონია ლაშა ვებ ტექნოლოგიები (HTML, JavaScript, JQuery) (WETEC08) ლაბორატორიული |
108260 გოგსაძე ირაკლი კომპიუტერული ანიმაცია ხელოვნური ინტელექტის სისტემებისათვის (CANAI08) ლაბორატორიული |
--- | 108270/2 თავდიშვილი ოთარ სამედიცინო გამოსახულებების კომპიუტერული მოდელირება (MIC1208) ლაბორატორიული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 108260 ჩოგოვაძე რევაზ ხელოვნური ნეირონული ქსელების სინთეზი 3 (ANNS308) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | --- | 8576 ტაბატაძე მაკა ქართული ნაბეჭდი სიმბოლოების ამოცნობა (GPTR008) პრაქტიკული |
--- | --- | 108260 ჩოგოვაძე რევაზ ხელოვნური ინტელექტის მეთოდები პროგნოზირების ამოცანებში (FORAI08) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | 8576 თავდიშვილი ოთარ მონაცემთა ინტელექტუალური ანალიზი (KDD0008) ლაბორატორიული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | 8576 ტაბატაძე მაკა ქართული ნაბეჭდი სიმბოლოების ამოცნობა (GPTR008) ლექცია |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | 8576 ტაბატაძე მაკა ოპტიმიზაცია ხელოვნური ინტელექტის სისტემებისათვის (OAIS008) ლექცია |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-316.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 3540.2-3 კუმელაშვილი მარინე ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 3541.1-3 კაკაშვილი ლალი ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლაბორატორიული |
--- | 3543.1-3 კაკაშვილი ლალი ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 3542.2-3 კუმელაშვილი მარინე ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (OGGEP03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-322კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-222.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-224.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-324.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 4590ა.2-4 კვირიკაშვილი მანანა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-330.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2508.2-2 შოგირაძე მარინე ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2507.1-2 ხოჭოლავა დარეჯან ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 2574.2-2 ჭირაქაძე არჩილ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2564.1-2 ბიბილური მალხაზ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2570.2-2 მელაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | 2573.1-2 ბუაჩიძე ზაქარია ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2572.1-2 ბუაჩიძე ზაქარია ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2575.2-2 ჭირაქაძე არჩილ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | 2568.1-2 ბიბილური მალხაზ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2567.1-2 ბიბილური მალხაზ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
|||
6-14:00 | 2576.2-2 შენგელია მარინა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2569.1-2 ბიბილური მალხაზ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
7-15:00 | 2565.2-2 კობაიძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2566.2-2 შოგირაძე მარინე ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | 2501.2-2 შოგირაძე მარინე ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-332.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2563.2-2 კობაიძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2504.2-2 ბეროზაშვილი მანანა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2571.2-2 მელაძე ვახტანგ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 2561.2-2 კობაიძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | 2591.1-2 გვაზავა რევაზ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | 108405.1-8 ჩაგელიშვილი ლალი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
|||
4-12:00 | 2577.2-2 შენგელია მარინა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2560.2-2 კობაიძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
108406.1-8 ჩაგელიშვილი ლალი ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | 2509.1-2 თაქთაქიშვილი მიხეილ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
4530.1-4 ფაღავა თეიმურაზ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | |||
6-14:00 | 2502.1-2 გორგაძე კახა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2506.1-2 მაისურაძე ნოდარ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | 4590.2-4 მეცხვარიშვილი მაგდა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | 4530ა.2-4 მეცხვარიშვილი მაგდა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2505.2-2 ბეროზაშვილი მანანა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2590.1-2 ვეფხვაძე მიხეილ ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2503.1-2 გორგაძე კახა ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
2562.2-2 კობაიძე ქეთევან ზოგადი ფიზიკა 2 (GPH1208) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-413.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 1500.2-1 კვინტრაძე ვახტანგ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1514.1-1 პოკლება არჩილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | 1512.2-1 ხაჩიძე თენგიზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | 1513.1-1 პოკლება არჩილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | --- | 108560.2-8 ესაკია აბესალომი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1510.1-1 ზერაგია ემზარ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | --- | 1511.1-1 ზერაგია ემზარ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1509.1-1 ზერაგია ემზარ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | ||
6-14:00 | --- | 108534.2-8 ბაბლიძე რობერტი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108566.2-8 ნაჭყებია დათო ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1503.1-1 კვინტრაძე ვახტანგ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||
7-15:00 | --- | --- | 151518.1-5 ჩახვაშვილი ლალი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | --- | --- | 151517.1-5 ჩახვაშვილი ლალი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | 1580.1-1 კიკვიძე რამაზი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | 1501.1-1 კვინტრაძე ვახტანგ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 108536.1-8 ჩიხლაძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-424.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108539.2-8, 108519.2-8 გიგინეიშვილი აკაკი Физика 2 (PHY02R8) лаборат.работа |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 108554.2-8 ჩხაიძე მანონი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | 108543.2-8 ცინცაძე ივლიტა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | 3532.1-3 ილურიძე დავით ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108553.1-8 თაქთაქიშვილი მიხეილ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
5-13:00 | 3516.1-3 თაქთაქიშვილი მიხეილ Физика 2 (PHY02R8) лаборат.работа |
--- | 3517.2-3 გიგინეიშვილი აკაკი Физика 2 (PHY02R8) лаборат.работа |
--- | ||
6-14:00 | --- | 108533.2-8 ჩხარტიშვილი ლევან ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108555.2-8 ჩხაიძე მანონი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108539.1-8, 108519.1-8 თაქთაქიშვილი მიხეილ Физика 2 (PHY02R8) лаборат.работа |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | 3516.2-3 გიგინეიშვილი აკაკი Физика 2 (PHY02R8) лаборат.работа |
1525.1-1 თაქთაქიშვილი მიხეილ Физика 2 (PHY02R8) лаборат.работа |
--- | --- | 3531.2-3 მეცხვარიშვილი მაგდა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-430.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 151325.1-5 კაპანაძე ანდრო ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | 151507.1-5 კაპანაძე ანდრო ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3543.1-3 ამაშუკელი რუსუდან ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 108550.2-8 ცერცვაძე ჯუმბერ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | 151506.2-5 ბერიძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | --- | 151328.2-5 ხუბუა ჯემალ ფიზიკა 3 (PHY03R5) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | 108510.1-8 ჩიქოვანი რაფიელი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-432.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1516.1-1 ხვედელიძე ნემო ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1507.1-1 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
3542.1-3 ნიკურაძე ჯემალ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 1502.1-1 კვირიკაშვილი მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |||
3-11:00 | 3535.1-3 ნიკურაძე ჯემალ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
151508.1-5 კვირიკაშვილი მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108500.1-8 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1508.1-1 გოგიჩაიშვილი ვახტანგ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
4-12:00 | 151519.2-5 ხორბალაძე თინათინ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | ||||
5-13:00 | 3536.2-3 ჟღენტი მაია ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1506.2-1 კასრაძე გრიგოლ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | 1505.1-1 ბერიკაშვილი თეიმურაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 108552.2-8 კასრაძე გრიგოლ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 151501.1-5 ბაბლიძე რობერტი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
1517.1-1 ხვედელიძე ნემო ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-512 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-228კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 108270/4, 108370/4 გაფიშვილი ნოდარ ელექტრო ხელსაწყოების და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (RED1408) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 8505/1, 8505/2, 8505 გაფიშვილი ნოდარ ხელსაწყოების ელექტროფიზიკური პარამეტრების კვლევის მეთოდები (EPP2008) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 8505, 8505/1, 8505/2 გაფიშვილი ნოდარ ხელსაწყოების ელექტროფიზიკური პარამეტრების კვლევის მეთოდები (EPP2008) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-104ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 108471 გიგინეიშვილი აკაკი ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PSI1708) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 108472 გიგინეიშვილი აკაკი ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PSI1708) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-209.1დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-631ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-611გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-720ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 251585 ყიფშიძე მანანა ბეჭდვითი პროდუქციის გაფორმება (PRPDE05) პრაქტიკული |
251585 ნათბილაძე ნია ფოტოტექნიკა და ფოტოხელოვნება პოლიგრაფიაში (ENAPY05) პრაქტიკული |
--- | --- | 251585 ნათბილაძე ნია ფოტოტექნიკა და ფოტოხელოვნება პოლიგრაფიაში (ENAPY05) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | --- | 251585 ყიფშიძე მანანა ბეჭდვითი პროდუქციის გაფორმება (PRPDE05) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-718ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 151332 უგრეხელიძე ირინე ჰარმონიული პროპორციები ბეჭდვით პროდუქციაში (TPRPP05) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 151204 ბარამაშვილი თეა სარეკლამო პროდუქციის ორიგინალ-მაკეტის კონსტრუირება (OPPMOC05) პრაქტიკული |
--- | 151204 ბარამაშვილი თეა სარეკლამო პროდუქციის ორიგინალ-მაკეტის კონსტრუირება (OPPMOC05) ლექცია |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 251585 ბარამაშვილი თეა კომპიუტერული საგამომცემლო სისტემები (GOPUS05) ლაბორატორიული |
251585 ბარამაშვილი თეა კომპიუტერული საგამომცემლო სისტემები (GOPUS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-641ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 251504 ბუთხუზი ნათია სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 251504 ბუთხუზი ნათია სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-301.1ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108400.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
2509.2-2 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
--- | 2539.1-2 მაჭარაძე თენგიზ Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
--- |
2-10:00 | --- | 108486.1-8 ვარძიაშვილი ნინო ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
--- | |||
3-11:00 | 108486.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
--- | 108381.2-8 ლობჟანიძე შალვა ბიზნეს–მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (BDCAN08) ლაბორატორიული |
112529.1-7 მაჭარაძე თენგიზ Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
108482.1-8 შამუგია რამაზ ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | 108487.2-8 კეკელია ვალერიან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108485.2-8 პაატაშვილი ფილხაზ ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
||||
5-13:00 | 108484.2-8 კეკელია ვალერიან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
--- | 108381.1-8 კვაჭანტირაძე მარიამ გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლაბორატორიული |
108484.1-8 შამუგია რამაზ ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | --- | 112580.1-7 მაჭარაძე თენგიზ Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
108385.2-8 ცისკარიშვილი ნინო გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | --- | 108382.2-8 ცისკარიშვილი ნინო გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლაბორატორიული |
108482.2-8 ლობჟანიძე შალვა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108481.1-8 შამუგია რამაზ ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | 108383.1-8 ნიჟარაძე მზიანა გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
9-17:00 | --- | 108481.2-8 ლობჟანიძე შალვა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108483.1-8 ჩადუნელი ნუგზარ ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
10-18:00 | 108487.2-8 პაატაშვილი ფილხაზ ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
108384.1-8 ნიჟარაძე მზიანა გადაწყვეტილებათა მიღების კომპიუტერული მხარდაჭერა მენეჯმენტსა და ბიზნესში (DSSBM08) ლაბორატორიული |
108485.2-8 კეკელია ვალერიან ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (C# -ის ბაზაზე) (OOPC208) ლაბორატორიული |
108483.1-8 შამუგია რამაზ ვებ–საიტების ვიზუალური დაპროექტება (WSIVD08) ლაბორატორიული |
||
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-305.1ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108284.1-8 დოლიძე მაია სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლაბორატორიული |
--- | 108383.2-8 კუჭავა გიორგი ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 108586.2-8 ინაიშვილი იზოლდა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | 108281.1-8 სტურუა თეიმურაზ ვებ-დაპროგრამების ტექნოლოგია PHP (WEBPR08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108385.2-8 ანანიაშვილი გულაბერ ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლაბორატორიული |
|
4-12:00 | 108584.1-8 ბუზალაძე ანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108505.1-8 ბუზალაძე ანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108282.1-8 თოდუა თეა ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | --- | 108382.2-8 კუჭავა გიორგი ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლაბორატორიული |
--- | |||
6-14:00 | 108583.1-8 ბუზალაძე ანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108506.1-8 ბუზალაძე ანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108284.1-8 სტურუა თეიმურაზ ვებ-დაპროგრამების ტექნოლოგია PHP (WEBPR08) ლაბორატორიული |
108585.1-8 ბუზალაძე ანა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | 108587.1-8 ბარდაველიძე ხათუნა პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | ||||
8-16:00 | 108282.2-8 კუჭავა გიორგი ვებ-დაპროგრამების ტექნოლოგია PHP (WEBPR08) ლაბორატორიული |
108384.1-8 მაჭარაძე თენგიზ ბიზნეს–მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (BDCAN08) ლაბორატორიული |
--- | 108381.1-8 როდონაია ირაკლი ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლაბორატორიული |
--- | |
9-17:00 | 108384.2-8 ანანიაშვილი გულაბერ ბიზნეს პროცესების მოდელირება და დიზაინი (BPRSC08) ლაბორატორიული |
108582.1-8 ბაიაშვილი ზურაბ პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | |||
10-18:00 | 108581.1-8 ბაიაშვილი ზურაბ პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
108500.1-8 ბოჭორიშვილი ირაკლი პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-309.1ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108486.1-8 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108383.2-8 ლობჟანიძე შალვა ბიზნეს–მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (BDCAN08) ლაბორატორიული |
108284.1-8 მგელაძე ანტონ ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 108587.1-8 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108582.1-8 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | 108484.1-8 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108583.1-8 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108586.1-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | 108585.2-8 ხუციშვილი დავით მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108581.2-8 ბურჯანაძე ივეტა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108500.2-8 ჩადუნელი ნუგზარ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
108482.1-8 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108584.2-8 ბურჯანაძე ივეტა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | 108483.1-8 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | 108485.1-8 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
8-16:00 | 108487.2-8 ძოძუაშვილი ამური პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
108281.2-8 კვესელავა ქეთევან კომპიუტერული გრაფიკა 2 (COG0008) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
9-17:00 | 108284.1-8 ბრელიძე მარინე კომპიუტერული გრაფიკა 2 (COG0008) ლაბორატორიული |
108400.2-8 ბუზიაშვილი თამარ პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | 108481.1-8 სიხარულიძე მაია პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
||
10-18:00 | 108282.1-8 ქორჩილავა დარეჯან კომპიუტერული გრაფიკა 2 (COG0008) ლაბორატორიული |
108586.2-8 ხუციშვილი დავით მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-328.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-322 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 108270/2, 108370/2 დოლიძე ნუგზარ მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში 2 (IRM1208) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 108270/2 დოლიძე ნუგზარ მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში 2 (IRM1208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108370/2 დოლიძე ნუგზარ მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში 2 (IRM1208) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | 8506 დოლიძე ნუგზარ სამედიცინო გამოსახულებები არაიონიზებული გამოსხივებით (MIN5108) ლექცია |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | 8506 დოლიძე ნუგზარ ნანოტექნოლოგიები ბიომედიცინაში (BMN5108) ლექცია |
--- | 8506 დოლიძე ნუგზარ ნანოტექნოლოგიები ბიომედიცინაში (BMN5108) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-513ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სამთო ინსტიტუტი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 108270/4 ჩიხრაძე ნიკოლოზ აფეთქების შედეგების დიაგნოსტიკა (EBP1408) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 108370/4 ჩიხრაძე ნიკოლოზ აფეთქების შედეგების დიაგნოსტიკა (EBP1408) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108270/4, 108370/4 ჩიხრაძე ნიკოლოზ აფეთქების შედეგების დიაგნოსტიკა (EBP1408) ლექცია |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-340კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108370/4, 108270/4 ჯანელიძე გოდერძი ფიზიკური ექსპერიმენტების მოდელირება და ტექნიკური დიაგნოსტიკა (MET1408) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 108370/4, 108270/4 ჯანელიძე გოდერძი საინფორმაციო კომუნიკაციები (ICP1408) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | 108370/4, 108270/4 ჯანელიძე გოდერძი ფიზიკური ექსპერიმენტების მოდელირება და ტექნიკური დიაგნოსტიკა (MET1408) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 108370/4, 108270/4 ჯანელიძე გოდერძი საინფორმაციო კომუნიკაციები (ICP1408) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-232 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108370/1 მინაშვილი თამაზ მყარსხეულოვანი ელექტრონიკა (SSE1708) ლექცია |
--- | --- |
2-10:00 | 108520.2-8 მინაშვილი თამაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108370/1 მინაშვილი თამაზ მყარსხეულოვანი ელექტრონიკა (SSE1708) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-722ბ-კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8505/2, 8505/1, 8505 ძიგრაშვილი თეიმურაზ მასალებისა და ნაკეთობების მორფოსკოპული და მორფომეტრული კვლევის მეთოდები (MCE2108) ლექცია |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 8505/1, 8505/2, 8505 ძიგრაშვილი თეიმურაზ მასალებისა და ნაკეთობების მორფოსკოპული და მორფომეტრული კვლევის მეთოდები (MCE2108) ლაბორატორიული |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 108270/4 ძიგრაშვილი თეიმურაზ კვლევის დიფრაქციული მეთოდები და კომპიუტერული მოდელირების ელემენტები (DMI1408) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-510ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#26 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 4460 ხიდაშელი ნუგზარ სხმული სტრუქტურის ფორმირება და ჩამოსხმის მეთოდები (FMSFM04) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-610.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-312კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 4550 ჩხიკვაძე ლევან ფერადი ლითონების წარმოების ნედლეული (RMNMP04) ლექცია |
--- | --- | 4450 კახნიაშვილი იზოლდა ჰიდრომეტალურგიის საფუძვლები (HYDMB04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 4450 ჩხიკვაძე ლევან ფერადი ლითონების მეტალურგიის მაღალტემპერატურული პროცესების თეორია (THPNM04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | 4550 ჩხიკვაძე ლევან ფერადი ლითონების წარმოების ნედლეული (RMNMP04) პრაქტიკული |
--- | 4250ბ ჩხიკვაძე ლევან იშვიათი ლითონების მეტალურგია (METRM04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | 4250ბ ჩხიკვაძე ლევან იშვიათი ლითონების მეტალურგია (METRM04) ლექცია |
4450 კახნიაშვილი იზოლდა ჰიდრომეტალურგიის საფუძვლები (HYDMB04) პრაქტიკული |
--- | --- |
7-15:00 | 4450 ჩხიკვაძე ლევან ფერადი ლითონების მეტალურგიის მაღალტემპერატურული პროცესების თეორია (THPNM04) ლექცია |
--- | 4450 კახნიაშვილი იზოლდა ჰიდრომეტალურგიის საფუძვლები (HYDMB04) ლექცია |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-კათედრა#66 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-307კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 4375 ბუაჩიძე თეიმურაზ სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (INBIO04) ლექცია |
--- | --- | 4375 ბუაჩიძე თეიმურაზ ბიოტექნოლოგიური წარმოების დანადგარები (BIOPL04) ლექცია |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4275 ბუცხრიკიძე ნანა სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | 4375 ბუცხრიკიძე ნანა სამედიცინო ბიოქიმია (MBICH04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 4401 ბუაჩიძე თეიმურაზ სამედიცინო და ტექნიკური დანიშნულების პოლიმერების ინჟინერინგი (EPMTA04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-406ა(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-717ბ–კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 1200, 1201 მეძმარიაშვილი ელგუჯა შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1201 მეძმარიაშვილი ელგუჯა შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) საკურსო |
5-13:00 | --- | --- | --- | 1200 მეძმარიაშვილი ელგუჯა შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 1200 მეძმარიაშვილი ელგუჯა შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) საკურსო |
--- | 1201 მეძმარიაშვილი ელგუჯა შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (RERSB01) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 121521 მეძმარიაშვილი ელგუჯა ტრანსფორმირებადი (კოსმოსური, მიწისზედა) კონსტრუქციები და ნაგებობები (TSREF01) საკურსო |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 121521 მეძმარიაშვილი ელგუჯა ტრანსფორმირებადი (კოსმოსური, მიწისზედა) კონსტრუქციები და ნაგებობები (TSREF01) ლექცია |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-613ბ–კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-319ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 151419 გოგილაშვილი ვახტანგ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) პრაქტიკული |
--- | 151419.2-5 გოგილაშვილი ვახტანგ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | 65001 დავითაშვილი ნოდარ დიზაინის ინჟინრული უზრუნველყოფის საფუძველი (ENDES06) ლექცია |
151419 გოგილაშვილი ვახტანგ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) საკურსო |
--- | 151405.1-5 გოგილაშვილი ვახტანგ მექანიზმებისა და მანქანების თეორია (TMM0005) ლაბორატორიული |
151405 გოგილაშვილი ვახტანგ მექანიზმებისა და მანქანების თეორია (TMM0005) საკურსო |
3-11:00 | 151305 დავითაშვილი ნოდარ სივრცითი მექანიზმის სტრუქტურა და კინემატიკური კვლევა (SKRSM005) ლექცია |
--- | --- | 151418.1-5 ილურიძე კობა ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) ლაბორატორიული |
151405 გოგილაშვილი ვახტანგ მექანიზმებისა და მანქანების თეორია (TMM0005) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | 151406 დავითაშვილი ნოდარ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
151420 დავითაშვილი ნოდარ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) საკურსო |
151418.2-5 ილურიძე კობა ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | --- | 151419.1-5 გოგილაშვილი ვახტანგ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
--- | 65001 დავითაშვილი ნოდარ დიზაინის ინჟინრული უზრუნველყოფის საფუძველი (ENDES06) პრაქტიკული |
--- | 151405.2-5 გოგილაშვილი ვახტანგ მექანიზმებისა და მანქანების თეორია (TMM0005) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | 151305 დავითაშვილი ნოდარ სივრცითი მექანიზმის სტრუქტურა და კინემატიკური კვლევა (SKRSM005) პრაქტიკული |
151420 დავითაშვილი ნოდარ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) ლაბორატორიული |
--- | 151522 კახეთელიძე თენგიზ ტექნიკური საფუძვლები 2 (TECB305) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | 151418 ილურიძე კობა ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) პრაქტიკული |
--- | 151420 დავითაშვილი ნოდარ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) პრაქტიკული |
151522.1-5 კახეთელიძე თენგიზ ტექნიკური საფუძვლები 2 (TECB305) ლაბორატორიული |
|
8-16:00 | --- | 151418 ილურიძე კობა ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) საკურსო |
--- | --- | 151522.2-5 კახეთელიძე თენგიზ ტექნიკური საფუძვლები 2 (TECB305) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 151406 დავითაშვილი ნოდარ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) საკურსო |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 151406 დავითაშვილი ნოდარ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-345.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 3402.2-3 ფარადაშვილი ირინა მაგმური ქანების პეტროგრაფია (PETMR03) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3401.1-3 ფარადაშვილი ირინა მაგმური ქანების პეტროგრაფია (PETMR03) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-342კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-218კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-311კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-314კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-319დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 108222 კუცია ირმა კომპიუტერული გრაფიკა და ვებ-დიზაინი 2 (CGWD208) პრაქტიკული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-329კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-124.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-320 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-319ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-320.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-კათედრა#8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-132.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112456.1-7 ჩხაიძე ზურაბ საბანკო ინჟინერინგისა და მართვის საფუძვლები (BBEBT07-LB) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112457.1-7 ჩხაიძე ზურაბ საბანკო ინჟინერინგისა და მართვის საფუძვლები (BBEBT07-LB) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | 112258.1-7 ხიდირბეგიშვილი ნინო ანგარიშსწორების სისტემები (PSYBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 112455.1-7 ჩხაიძე ზურაბ საბანკო ინჟინერინგისა და მართვის საფუძვლები (BBEBT07-LB) ლაბორატორიული |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 112257.1-7 ხიდირბეგიშვილი ნინო ანგარიშსწორების სისტემები (PSYBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- | --- | 112255.1-7 ხიდირბეგიშვილი ნინო ანგარიშსწორების სისტემები (PSYBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 112256.1-7 ხიდირბეგიშვილი ნინო ანგარიშსწორების სისტემები (PSYBT07-LB) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-119 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 151411.1-5 ჩხაიძე ბაადურ თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | 2469.2-2 კეჟერაძე ნანული თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2476.1-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2476.2-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
151411.2-5 ჩხაიძე ბაადურ თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | 2439 ჩხაიძე ბაადურ Технологии производства и преоброзования тепловой энергии (TEGR7802) лаборат.работа |
2474.1-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2470.1-2 კეჟერაძე ნანული თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
|||
4-12:00 | --- | 2475.1-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2470.2-2 კეჟერაძე ნანული თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
|||
5-13:00 | 2467.1-2 რაზმაძე მარინე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2461.2-2 პაპავა ლუიზა თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2474.2-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2471.2-2 კეჟერაძე ნანული თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 2475.2-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2460.2-2 პაპავა ლუიზა თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
||||
7-15:00 | 2469.1-2 კეჟერაძე ნანული თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2468.1-2 რაზმაძე მარინე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2462.2-2 პაპავა ლუიზა თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2464.2-2 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
||
8-16:00 | 2477.2-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2462.1-2 პაპავა ლუიზა თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
||||
9-17:00 | --- | 151418 არაბიძე ნათია ტექნიკური თერმოდინამიკა (THTE002) ლაბორატორიული |
151420 პაპავა ლუიზა ტექნიკური თერმოდინამიკა (THTE002) ლაბორატორიული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-304 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 2572.1-2 ძელური დევი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2560.1-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | 2569.1-2 ძელური დევი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 2571.2-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2504.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2561.1-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | 2509.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 2508.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | 2563.2-2 ჯაში ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2505.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | 2570.1-2 ძელური დევი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 2576.2-2 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2575.2-2 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2573.1-2 ძელური დევი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2503.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | 2502.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2567.1-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 2574.2-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2501.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2566.2-2 ჯაში ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2506.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2577.2-2 ცეცხლაძე მერაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2564.2-2 ჯაში ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | 2507.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2568.1-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 2565.2-2 ჯაში ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2562.1-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-305 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 2572.2-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2560.2-2 ჯაში ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | 2569.2-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | 2571.1-2 ძელური დევი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2504.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2561.2-2 ჯაში ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | 2509.2-2 ნემსაძე სიმონ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 2508.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | 2563.1-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2505.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | 2570.2-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 2576.1-2 ძელური დევი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2575.1-2 ძელური დევი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2573.2-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2503.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | 2502.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2567.2-2 ჯაში ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2539 ნემსაძე სიმონ Теория элктрических цепей 1 (ECT10022) лаборат.работа |
7-15:00 | 2574.1-2 ძელური დევი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2501.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2566.1-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2506.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2577.1-2 ძელური დევი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2564.1-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | 2507.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
2568.2-2 ჯაში ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 2565.1-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2562.2-2 ჯაში ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლაბორატორიული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-311 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 151520.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151501.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | --- | 151523 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 2232.2-2 მუსელიანი გრიგოლ ელექტრომოწყობილობების დიაგნოსტიკა-2 (DEE2002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | 2232.1-2 ხარშილაძე ნუგზარ ელექტრომოწყობილობების კონსტრუქციათა დაზიანების დიაგნოსტიკა (DCD0002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 151517.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
151506.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 151509.2-5 ბერაძე ნანა ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 151507.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | 151508.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | 151518.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
151502.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
8-16:00 | 151503.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | 151505.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 151504.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 151519.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-411 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 151520.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 151501.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 3516 ტორონჯაძე ავთანდილ Электротехника и электрооборудования (ELTEQR3) лаборат.работа |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 3514 ტორონჯაძე ავთანდილ Электротехника и электрооборудования (ELTEQR3) лаборат.работа |
--- | 151517.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
151325 ნემსაძე სიმონ Электротехника и основы электроники (ELTEQ03) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 151513 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
151509.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 151507.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | 151508.1-5 ჭიღლაძე დარეჯან ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | 151518.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
151502.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
8-16:00 | 151503.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | 151505.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | 151504.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 151519.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-211 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 2439 ბიჯამოვი იაკირ Общая электромеxаника (GELM002) лекция |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-140 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-449დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 2369 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 2339 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 2364 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
2376 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
2375 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- |
4-12:00 | --- | --- | 2372 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | 2368 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 2366 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | 25026 გობიანიძე ზურაბ ფართო დანიშნულების უკონტაქტო ელექტრული აპარატები2 (EUCA202) პრაქტიკული |
6-14:00 | 2370 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
2361 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
2373 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-499 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 2362 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- |
4-12:00 | 2371 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
2363 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | 2374 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | 2377 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
5-13:00 | 2365 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- | 2360 ცერცვაძე მაია ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 2339 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | 2367 სხირტლაძე იუზა ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) საკურსო |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 23024 დადუნაშვილი სერგო ჩაშენებული სისტემები (EMS0002) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-459 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-503 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-აფთიაქი 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-304.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-305.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-318 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2476.2-2 ძელური დევი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 2464.2-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | 2470.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
2439 ნემსაძე სიმონ Электромагнетизм 1 (EMR10002) лаборат.работа |
--- |
3-11:00 | 2460.2-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | 2467.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | 2463.2-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | 2473.1-2 გიუაშვილი მარინე ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
2475.2-2 ძელური დევი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 2461.1-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
2468.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | 2465.2-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | 2466.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | 2472.2-2 ძელური დევი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
2462.2-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
2477.2-2 ძელური დევი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2474.1-2 გიუაშვილი მარინე ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | --- | --- | 2469.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 2471.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-320 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2232.1-2 ნემსაძე სიმონ ელექტრომოწყობილობების რემონტი-2 (MEE2002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 2539 ნემსაძე სიმონ Теория элктрических цепей 1 (ECT10022) лекция |
--- | 2232.2-2 ნემსაძე სიმონ ელექტრომოწყობილობების რემონტი-2 (MEE2002) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-313 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 2232 ნემსაძე სიმონ ელექტრომოწყობილობების რემონტი-2 (MEE2002) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 2232 ნემსაძე სიმონ ელექტრომოწყობილობების რემონტი-2 (MEE2002) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 2232 ნემსაძე სიმონ ელექტრომოწყობილობების რემონტი-2 (MEE2002) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2371.2-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2360.1-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | 2361.1-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2237.1-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების ქსელის დაცვა-2 (PESN202) ლაბორატორიული |
2368.2-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 2360.2-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2377.2-2 ჭუნაშვილი ბადურ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
||||
3-11:00 | --- | 2366.1-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2371.1-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2370.2-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | 2370.1-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | 2237.2-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების ქსელის დაცვა-2 (PESN202) ლაბორატორიული |
|||
5-13:00 | 2367.1-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2367.2-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2369.2-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2374.2-2 წერეთელი კონსტანტინე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2361.2-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | 2362.2-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
|||||
7-15:00 | 2366.2-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | 2369.1-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2368.1-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | 2362.1-2 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-718 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 25023 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა1 (DEEE102) ლექცია |
--- | 25023 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობა1 (DEEE102) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-719 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-715 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2372.1-2 წერეთელი კონსტანტინე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | 2375.2-2 ვაშაკიძე არჩილ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2377.1-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | 2373.1-2 წერეთელი კონსტანტინე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 2373.2-2 წერეთელი კონსტანტინე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2376.1-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | 2372.2-2 წერეთელი კონსტანტინე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | 2376.2-2 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2375.1-2 ვაშაკიძე არჩილ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | 2374.1-2 წერეთელი კონსტანტინე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | 25023 წერეთელი კონსტანტინე ელექტროტექნიკური მომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის ქსელის თანამედროვა ძალოვანი მოწყობილობები1 (MPEH202) ლექცია |
--- | 25023 შაველაშვილი გივი სიხშირულ რეგულირებადი ელექტრო ამძრავის მართვის ციფრული სისტემები1 (DMFD102) ლექცია |
2238.1-2 ხარებავა დიმიტრი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | 25023 წერეთელი კონსტანტინე ელექტროტექნიკური მომარაგების სისტემების მაღალი ძაბვის ქსელის თანამედროვა ძალოვანი მოწყობილობები1 (MPEH202) პრაქტიკული |
25023 შაველაშვილი გივი სიხშირულ რეგულირებადი ელექტრო ამძრავის მართვის ციფრული სისტემები1 (DMFD102) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 2474 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 2339 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 2238 ვაშაკიძე არჩილ ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების, კომპლექსებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (PSETI02) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | 2238 შაველაშვილი გივი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარები და კომპლექსები 2 (ETEC202) საკურსო |
5-13:00 | 2238 ვაშაკიძე არჩილ ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების, კომპლექსებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (PSETI02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 2439 პეტროსიანი ალექსანდრე Электроснабжение и электрооборудование ( EPSA002) практич. Работа |
2238 შაველაშვილი გივი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარები და კომპლექსები 2 (ETEC202) ლექცია |
6-14:00 | --- | --- | 2476 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 2339 პეტროსიანი ალექსანდრე ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | 2439 პეტროსიანი ალექსანდრე Электроснабжение и электрооборудование ( EPSA002) лекция |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-709 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 2248 ბიჯამოვი იაკირ ელექტროენერგეტიკული სისტემები (EPS0002) პრაქტიკული |
2235 გერსამია ედუარდ ელექტრული აპარატების წარმოების ტექნოლოგია (TMEA002) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 2235 გერსამია ედუარდ ელექტრული აპარატების წარმოების ტექნოლოგია (TMEA002) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | 2248 ბიჯამოვი იაკირ ელექტროენერგეტიკული სისტემები (EPS0002) ლექცია |
2235 გერსამია ედუარდ ელექტრული მანქანების წარმოების ტექნოლოგია (TMEM002) ლექცია |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 2491 გერსამია ედუარდ ელექტროტექნიკური და ელექტრონული წარმოების ტექნოლოგია (TEAEM02) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | 2235 გერსამია ედუარდ ელექტრული მანქანების წარმოების ტექნოლოგია (TMEM002) პრაქტიკული |
2248 ბიჯამოვი იაკირ ელექტროენერგეტიკული სისტემები (EPS0002) საკურსო |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | 25026 გერსამია ედუარდ ელექტრული მანქანების და აპარატების კონსტრუირების ტექნოლოგიური საფუძვლები2 (TDEM102) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 25026 კოხრეიძე დემურ ელექტროქსელების სისტემების და ფართო დანიშნულების ვენტილური ელექტრული მანქანები2 (REMEN22) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-147 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2463.1-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 2235 კიკოლაშვილი გია ელექტრული აპარატების პროექტირების საფუძვლები (DPOEA02) საკურსო |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 2473.1-2 ძაგანია ნატო ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 2471.1-2 კერესელიძე ნატალია ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2469.1-2 კერესელიძე ნატალია ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2468.1-2 გობიანიძე ზურაბ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- | 2466.1-2 გობიანიძე ზურაბ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
5-13:00 | --- | 2460.2-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- | 2474.2-2 ძაგანია ნატო ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2477.1-2 გობიანიძე ზურაბ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | 2473.2-2 ძაგანია ნატო ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2465.1-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2462.2-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 2461.1-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 2468.2-2 გობიანიძე ზურაბ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | --- | --- | 25026 კოხრეიძე დემურ ტექნიკური ელექტროდინამიკის საფუძვლლები (BTE0002) პრაქტიკული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 2472.2-2 ძაგანია ნატო ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 25026 კოხრეიძე დემურ ტექნიკური ელექტროდინამიკის საფუძვლლები (BTE0002) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-205 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-208 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-154 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-152 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-150 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-712 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-801 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 2439 ნაჭყებია შალვა Электрические станции и подстанции (PPSR1702) лекция |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-810 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 2246 ჯიშკარიანი თენგიზ საქვაბე დანადგარები (BIN7802) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-820 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 2439 ნაჭყებია შალვა Электрические станции и подстанции (PPSR1702) практич. Работа |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 2233.1-2 თურქია ნინა ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 2233.2-2 თურქია ნინა ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (RPS1702) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-711 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 2468 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) პრაქტიკული |
--- | --- |
6-14:00 | 2238 ხარებავა დიმიტრი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) პრაქტიკული |
--- | --- | 2238 ტურძელაძე დავით ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების მართვის სისტემები (CSETC02) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | 2238 ხარებავა დიმიტრი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) ლექცია |
--- | --- | 2238 ტურძელაძე დავით ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების მართვის სისტემები (CSETC02) პრაქტიკული |
--- | 2238 შაველაშვილი გივი ელექტროტექნოლოგიური დანადგარები და კომპლექსები 2 (ETEC202) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-122.1დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 108341.2-8 ბეჟანიშვილი ლოლიტა მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 108344.1-8 თავბერიძე ნატო მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 108342.2-8 ნაჭყებია მზიანა მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-128.1დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108240.1-8 მჭედლიძე შორენა ელექტრონული კომერციის სისტემების დაპროექტება (ECOSD08) ლაბორატორიული |
108443.2-8 ხვედელიძე თამუნა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
108242.1-8 გიაშვილი ია ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 108340.1-8 მამათელაშვილი გიორგი პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლაბორატორიული |
108341.1-8 მამათელაშვილი გიორგი პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლაბორატორიული |
108343.2-8 საცერაძე დავითი პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლაბორატორიული |
108243.1-8 გიაშვილი ია ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული |
108344.1-8 მამათელაშვილი გიორგი პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | 108445.1-8 აბესაძე ეკა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
108442.1-8 აბესაძე ეკა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108445.1-8 პაპიაშვილი რუსუდანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 108342.1-8 ლობჟანიძე ლილი პორტაბელური მოწყობილობები და მათი ოპერაციული სისტემები (PDOPS08) ლაბორატორიული |
108443.1-8 აბესაძე ეკა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
108245.1-8 გიაშვილი ია ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | --- | 108440.2-8 სვანიშვილი შალვა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
108444.2-8 ხვედელიძე თამუნა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
|||
8-16:00 | 108440.2-8 დარჩიაშვილი გიორგი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
108241.2-8 ასათიანი თამარ ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული |
108444.2-8 მამათელაშვილი ქეთევან შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
108244.1-8 გიაშვილი ია ინფორმაციული სისტემები ფინანსურ ანალიზსა და მენეჯმენტში (ISFAM08) ლაბორატორიული |
||
9-17:00 | --- | --- | ||||
10-18:00 | 108445.1-8 მჭედლიძე შორენა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
--- | 108441.2-8 სვანიშვილი შალვა შესავალი ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (IINSE08) ლაბორატორიული |
108442.1-8 მჭედლიძე შორენა ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
108340.1-8 მჭედლიძე შორენა დაპროგრამება კომპიუტერული ქსელებისათვის (PRFCN08) ლაბორატორიული |
108441.2-8 დარჩიაშვილი გიორგი ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (OOPJ208) ლაბორატორიული |
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-116.1დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-118.1დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-314ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-426ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-221ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 1330.1-1 ჭიჭაღუა პეტრე ჰიდროტექნიკური ნაგებობები 2 (HST0201) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 1332.2-1 საყვარელიძე ამირან საშენი მასალები საზღვაო ჰიდრომშენელობაში (SBMAT01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-217ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-315ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-206ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#44 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 121551 ნაცვლიშვილი მარინა ჩამდინარე წყლების გაწმენდა I (SET0101) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 121551 ნაცვლიშვილი მარინა ჩამდინარე წყლების გაწმენდა I (SET0101) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-211ბ-კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-215ბ-კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 131504 დავითაშვილი ალექსანდრე გარემო და მდგრადი განვითარება (ENSLD04) ლექცია |
121653 დავითაშვილი ალექსანდრე წყლის რესურსების შეფასება (WAREA01) პრაქტიკული |
--- | --- | 121653 დავითაშვილი ალექსანდრე წყლის ხარისხის შეფასება (WAQUA01) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | 121653 დავითაშვილი ალექსანდრე გარემოს ქიმია (ENVCH01) პრაქტიკული |
--- | 121653 დავითაშვილი ალექსანდრე გარემოს ქიმია (ENVCH01) ლექცია |
||
4-12:00 | --- | 121653 დავითაშვილი ალექსანდრე წყლის რესურსების შეფასება (WAREA01) ლექცია |
--- | 121653 დავითაშვილი ალექსანდრე წყლის ხარისხის შეფასება (WAQUA01) ლექცია |
131504 დავითაშვილი ალექსანდრე გარემო და მდგრადი განვითარება (ENSLD04) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | 1353 ინაშვილი ირმა Охрана водных рессурсов (WRPRUR1) лекция |
121653 ინაშვილი ირმა ზედაპირული და გრუნტის წყლების ჰიდროლოგია (HOSAG01) პრაქტიკული |
--- | 121653 ინაშვილი ირმა წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | --- | 121653 ინაშვილი ირმა წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) სასწავლო პრაქტიკა. |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | 121653 ინაშვილი ირმა ზედაპირული და გრუნტის წყლების ჰიდროლოგია (HOSAG01) ლექცია |
--- | ||
8-16:00 | --- | 121653 ინაშვილი ირმა წყლის რესურსების ინჟინერია (WAREN01) ლექცია |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 131504 ინაშვილი ირმა წყლის რესურსების მოდელირება (WRMOD01GA1-LP) ლექცია |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 131504 ინაშვილი ირმა წყლის რესურსების მოდელირება (WRMOD01GA1-LP) პრაქტიკული |
--- | 1353 ინაშვილი ირმა Охрана водных рессурсов (WRPRUR1) практич. Работа |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-203.1ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 108252.1-8 მეფარიშვილი თამარ განაწილებული მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა ORACLE (ORACL08) ლაბორატორიული |
108251.2-8 სესაძე ვალიდა განაწილებული მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა ORACLE (ORACL08) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | 108554.2-8 მეფარიშვილი თამარ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
8-16:00 | 108250.1-8 ჯანელიძე გულნარა განაწილებული მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა ORACLE (ORACL08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 108253.2-8 სესაძე ვალიდა განაწილებული მონაცემთა ბაზის მართვის სისტემა ORACLE (ORACL08) ლაბორატორიული |
--- | 108555.1-8 მეფარიშვილი ბადრი მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | |
10-18:00 | --- | 108553.2-8 მეფარიშვილი თამარ მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-124 .1დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108340.1-8 თავბერიძე ნატო მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 108343.1-8 თავბერიძე ნატო მონაცემთა ბაზის MS SQL სერვერის პროგრამ. რეალიზაციის ენა Transact-SQL (DBMSS08) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#48 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121541 დანელია ზურაბ ნაგებობათა ჰიდრავლიკა (სპეცკურსი, ტალღური მოძრაობები წყალსაცავებში, სწრაფდენებში, გამთანაბრებელ რეზერვუარებში და არხებში) (WWHST01) ლექცია |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121541 ყალაბეგიშვილი მირიან კლდოვანი ქანების მექანიკა და მასივის დაძაბული მდგომარეობა (RMMSS01) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121542 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების დაგეგმვა ზღვრული ტარიფების გათვალისწინებით (MRHDP01) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 121543 ყალაბეგიშვილი მირიან სამდინარო სანაოსნო გზების მშენებლობა (CHNEL01) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | --- | 121541 საყვარელიძე ამირან კაშხლების სეისმომედეგობაზე ანგარიში (SSHST01) ლექცია |
121542 დალაქიშვილი გიორგი ჰ/ტ მშენებლობის წარმოება თანამედვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (HTCMM01) პრაქტიკული |
121541 ყალაბეგიშვილი მირიან ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა დაპროექტება 1 (DCHS101) ლექცია |
121542 დალაქიშვილი გიორგი ჰ/ტ მშენებლობის წარმოება თანამედვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (HTCMM01) ლექცია |
121542 ახვლედიანი ალექსანდრე საინვესტიციო პროექტები ჰიდროენერგეტიკაში (INHPR01) ლექცია |
9-17:00 | --- | |||||
10-18:00 | --- | 121541 საყვარელიძე ამირან კაშხლების სეისმომედეგობაზე ანგარიში (SSHST01) პრაქტიკული |
121541 დანელია ზურაბ ნაგებობათა ჰიდრავლიკა (სპეცკურსი, ტალღური მოძრაობები წყალსაცავებში, სწრაფდენებში, გამთანაბრებელ რეზერვუარებში და არხებში) (WWHST01) პრაქტიკული |
121542 კოდუა ნოდარ ჰიდროელექტროსადგურების მშენებლობის ეკონომიკური ეფექტიანობის კრიტერიუმები საბაზრო ეკონომიკის პირობებში (CHMEC01) პრაქტიკული |
121542 კოდუა ნოდარ ჰიდროელექტროსადგურების მშენებლობის ეკონომიკური ეფექტიანობის კრიტერიუმები საბაზრო ეკონომიკის პირობებში (CHMEC01) ლექცია |
121542 ახვლედიანი ალექსანდრე ჰიდროენერგეტიკული დარგის განვითარების დაგეგმვა ზღვრული ტარიფების გათვალისწინებით (MRHDP01) ლექცია |
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-683გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-923ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112550b.2-7 ჩხარტიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | 112350e ასვანუა ნიკა ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული |
112252sis სარჩიმელია მამუკა საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
2-10:00 | 112550f.2-7 დიასამიძე მარინა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112550f ცინცაძე ირინე წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (WOC0007) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 112350g იმნაძე თამარი პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112350a პეტრიაშვილი ივანე სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) პრაქტიკული |
112550a ხარაძე ნანა სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული |
112550e ხელაია მაია უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 112450e კობახიძე მაია უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112550h შაიშმელაშვილი ლალი საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) პრაქტიკული |
112550h მადუაშვილი გიორგი დემოკრატია და მოქალაქეობა (DAC0007-LS) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | 112350b.1-7 ამილახვარი ლიზა პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
--- | 112450e კობახიძე მაია უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112350g ხუნაშვილი ნინო სამოქალაქო საქმეთა განხილვა სასამართლოში (BUL0807-LS) პრაქტიკული |
112550j ჟვანია ვახტანგ სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | 112450c ტეტელოშვილი ბესიკ სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) პრაქტიკული |
112450b ტყებუჩავა მაკა კანონისმიერი ვალდებულებითი ურთიერთობები (BUL0507-LS) პრაქტიკული |
112450e კაპანაძე იზო სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 112251ker ჯორბენაძე სანდრო ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (BUL1607-LS) პრაქტიკული |
112450h დარსანია თეიმურაზ სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული |
112350c ქურასბედიანი ნინო ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (PAL0707-LS) პრაქტიკული |
112550a.1-7 გამყრელიძე ნანა უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
112550e ხელაია მაია უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112550b ჟვანია ვახტანგ საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) პრაქტიკული |
9-17:00 | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | 712550A მამნიაშვილი მიხეილ საყოველთაო სამართლებრივი სიკეთის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული (CLP0607-LS) პრაქტიკული |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-443ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-704ბ.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-636ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-კათედრა#42 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-კათედრა#37 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-კათედრა#34 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-კათედრა#123 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-კათედრა#103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-211დ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-205ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108353.2-8 არხოშაშვილი ზვიადი პროგრამული სისტემების მენეჯმენტი (MSS08) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108352.2-8 არხოშაშვილი ზვიადი პროგრამული სისტემების მენეჯმენტი (MSS08) ლაბორატორიული |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 108351.2-8 ბიტარაშვილი მარინე პროგრამული სისტემების მენეჯმენტი (MSS08) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 108350.1-8 სურგულაძე გია პროგრამული სისტემების მენეჯმენტი (MSS08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-204ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108253.2-8 ქორთიაშვილი ხათუნა ინფორმაციული უსაფრთხოება ავტომატიზებულ სისტემებში (ASSEC08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | 108252.2-8 ქორთიაშვილი ხათუნა ინტერნეტ–ბიზნესის სისტემების Web დეველოპმენტი (IBWEB08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 108250.2-8 ცომაია ნინო ინტერნეტ–ბიზნესის სისტემების Web დეველოპმენტი (IBWEB08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 108253.2-8 ქორთიაშვილი ხათუნა ინტერნეტ–ბიზნესის სისტემების Web დეველოპმენტი (IBWEB08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 108253.1-8 კეკენაძე ალექსანდრე გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 108251.1-8 ჩორხაული ნინო ინტერნეტ–ბიზნესის სისტემების Web დეველოპმენტი (IBWEB08) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 108252.2-8 ფხაკაძე ციური გაფართოებული მარკიორების ენა XML (EXMLA08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-203დ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-213დ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 108454.2-8 ნარეშელაშვილი გულბაათ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | 108451.2-8 მაღლაკელიძე ნანა ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108452.2-8 მაღლაკელიძე ნანა ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 108450.2-8 მაღლაკელიძე ნანა ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108452.2-8 პეტრიაშვილი ლილი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | 108453.1-8 ჩხაიძე ლევანი შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
108455.2-8 მაღლაკელიძე ნანა ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 108451.1-8 ჩხაიძე ლევანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | 108450.1-8 ჩხაიძე ლევანი პროექტების მართვის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (SSFPM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108453.2-8 მაღლაკელიძე ნანა ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 108455.2-8 ნარეშელაშვილი გულბაათ შესავალი ორგანიზაციული მენეჯმენტის ფუნქციების ალგორითმიზაციაში (IOMFA08) ლაბორატორიული |
--- | ||
10-18:00 | 108454.2-8 მაღლაკელიძე ნანა ბიზნეს-პროცესების მოდელირების ნოტაცია და სტანდარტული ენა (BPMNL08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-121 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-314 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-415 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 2231.2-2 ბოჭორიშვილი ლალი ენერგეტიკის ეკონომიკური ინფორმაციის მენეჯმენტი (FIP1102) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | 2339 ბოჭორიშვილი ლალი მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 2231.1-2 ბოჭორიშვილი ლალი ენერგეტიკის ეკონომიკური ინფორმაციის მენეჯმენტი (FIP1102) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 25025 ბოჭორიშვილი ლალი ენერგეტიკის ფინანსები და ფინანსური აღრიცხვა 2 (EFF2102) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-821 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-419.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 3502.1-3 ჩაჩხიანი ზურაბ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | 3501.1-3 ჩაჩხიანი ზურაბ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108584.1-8 ილურიძე გიორგი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
2-10:00 | 108532.1-8 კუკულაძე გენო ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | 3541.2-3 დარჩიაშვილი ლალიტა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|||
3-11:00 | 3540.1-3 ჩაჩხიანი ზურაბ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108541.1-8 გოგუა ზურაბ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108587.2-8 კეთილაძე ომარ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108585.1-8 ილურიძე გიორგი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||
4-12:00 | 108530.1-8 კუკულაძე გენო ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
151520.2-5 ნატროშვილი მარიამ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||||
5-13:00 | 1511.2-1 სიხარულიძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | 108551.2-8 დეკანოსიძე შორენა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108586.1-8 ილურიძე გიორგი ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 108540.2-8 ჯაბუა ზაურ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108531.2-8 ცირეკიძე მზია ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108581.2-8 ცირეკიძე მზია ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|||
7-15:00 | 1519.1-1 წულუკიძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
8-16:00 | 108542.1-8 გოგუა ზურაბ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 151509.1-5 ბარამიძე ქეთევან ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1518.1-1 წულუკიძე მანანა ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
|
10-18:00 | --- | 108545.1-8 დადიანი თეიმურაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
108544.1-8 დადიანი თეიმურაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-311ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-601ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-508ბ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108508 ცაბაძე თეიმურაზ გრაფთა თეორია და კომბინატორიკა (GRTHC08) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 108300 მაგრაქველიძე დალი ფინანსური რისკების მართვის ინფორმაციული მოდელები 2 (FRMIM208) ლექცია |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108200 გაბიძაშვილი მერაბ გადაწყვეტილებების მიღება ეკონომიკასა და ფინანსებში (DMECF08) ლექცია |
108300 მაგრაქველიძე დალი ფასიანი ქაღალდების ბაზრის კომპიუტერული მართვა 2 (SECM208) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | 108300 ტარიელაძე ვაჟა სადაზღვევო საქმის ინფორმაციული მოდელები 2 (IMIN208) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 108300 ტარიელაძე ვაჟა სადაზღვევო საქმის ინფორმაციული მოდელები 2 (IMIN208) პრაქტიკული |
108200 ბიწაძე რუსუდან საბუნებისმეტყველო და საინჟინრო პროცესების ინფორმაციული მოდელირება (IMNSE08) პრაქტიკული |
108200 გაბიძაშვილი მერაბ გადაწყვეტილებების მიღება ეკონომიკასა და ფინანსებში (DMECF08) პრაქტიკული |
108300 გიორგობიანი გიორგი ფინანსური და მარკეტინგული ინფორმატიკის ალბათური მეთოდები (FINMN08) პრაქტიკული |
108300 მაგრაქველიძე დალი ფინანსური რისკების მართვის ინფორმაციული მოდელები 2 (FRMIM208) პრაქტიკული |
108200 გულუა დავით კომპიუტერული სიმულაცია (COMSI08) პრაქტიკული |
6-14:00 | ||||||
7-15:00 | 108300 გიორგობიანი გიორგი ფინანსური და მარკეტინგული ინფორმატიკის ალბათური მეთოდები (FINMN08) ლექცია |
108200 მამუჩიშვილი ალექსანდრე შიფრების და კოდირების ალგებრა (AOCAC08) ლექცია |
108300 გიორგობიანი გიორგი საფინანსო და საკრედიტო ინფორმაციული მოდელები (INMFC08) პრაქტიკული |
108300 კვარაცხელია ვახტანგ გამოყენებითი სტატისტიკა 2 (APST208) ლექცია |
--- | 108200 გულუა დავით კომპიუტერული სიმულაცია (COMSI08) ლექცია |
8-16:00 | --- | 108200 ბიწაძე რუსუდან ეკონომიკური პროცესების ინფორმაციული მოდელები 2 (INME208) ლექცია |
108300 კვარაცხელია ვახტანგ გამოყენებითი სტატისტიკა 2 (APST208) პრაქტიკული |
108300 მაგრაქველიძე დალი ფასიანი ქაღალდების ბაზრის კომპიუტერული მართვა 2 (SECM208) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | --- | 108200 ბიწაძე რუსუდან საბუნებისმეტყველო და საინჟინრო პროცესების ინფორმაციული მოდელირება (IMNSE08) ლექცია |
108300 გიორგობიანი გიორგი საფინანსო და საკრედიტო ინფორმაციული მოდელები (INMFC08) ლექცია |
108200 გულუა დავით მენეჯმენტის მათემატიკა (MATMN08) ლექცია |
||
10-18:00 | 108200 მამუჩიშვილი ალექსანდრე შიფრების და კოდირების ალგებრა (AOCAC08) პრაქტიკული |
--- | --- | 108200 ბიწაძე რუსუდან ეკონომიკური პროცესების ინფორმაციული მოდელები 2 (INME208) პრაქტიკული |
--- | 108200 გულუა დავით მენეჯმენტის მათემატიკა (MATMN08) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-205ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-712 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 2365.1-2 დოჭვირი ჯუმბერ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | 2364.2-2 დოჭვირი ჯუმბერ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 2363.2-2 დოჭვირი ჯუმბერ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | 2237.1-2 დოჭვირი ჯუმბერ ტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ავტომატური მართვა (ATIC002) ლაბორატორიული |
|
6-14:00 | --- | --- | 2363.1-2 დოჭვირი ჯუმბერ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | 2365.2-2 დოჭვირი ჯუმბერ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
--- | 2364.1-2 დოჭვირი ჯუმბერ ელექტრომომარაგების საფუძვლები (FESS002) ლაბორატორიული |
2238.2-2 კახნიაშვილი მანანა ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა 2 (PETE202) ლაბორატორიული |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-208 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 2477 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-714 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2463.2-2 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2473.1-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2462.2-2 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2469.1-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | 2463.1-2 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
--- | 2461.1-2 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2466.1-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2470.1-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
3-11:00 | 2473.2-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2471.1-2 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2475.2-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2465.1-2 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2475.1-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2465.2-2 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 2460.1-2 ხამურატიდი ვიოლეტა ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2476.2-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
--- | 2477.2-2 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2464.2-2 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2466.2-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 2460.2-2 ხამურატიდი ვიოლეტა ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2470.2-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2464.1-2 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2461.2-2 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 2439 პეტროსიანი ალექსანდრე Электроснабжение и электрооборудование ( EPSA002) лаборат.работа |
--- | 2462.1-2 ტურძელაძე დავით ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2468.1-2 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2238.1-2 კახნიაშვილი მანანა ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 2 (PETC202) ლაბორატორიული |
2472.2-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 2467.1-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2476.1-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2468.2-2 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2237.2-2 დოჭვირი ჯუმბერ ტექნოლოგიური დანადგარების და კომპლექსების ავტომატური მართვა (ATIC002) ლაბორატორიული |
8-16:00 | 2472.1-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2471.2-2 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2238.2-2 კახნიაშვილი მანანა ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება 2 (PETC202) ლაბორატორიული |
25023 ცხომელიძე გურამ ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების მართვის ციფრული სისტემები2 (MDEE202) ლექცია |
9-17:00 | 2467.2-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2474.1-2 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2474.2-2 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2469.2-2 ალმოევა მარიამ 3 ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
2477.1-2 სირაძე ჯიმშერ ელექტრომომარაგება და ელექტრომოწყობილობები (EPSA002) ლაბორატორიული |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 25023 ცხომელიძე გურამ ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების მართვის ციფრული სისტემები2 (MDEE202) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-318.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 2476.1-2 გიუაშვილი მარინე ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 2464.1-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | 2470.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
3-11:00 | 2460.1-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | 2467.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | 2463.1-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | 2473.2-2 ძელური დევი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
2475.1-2 გიუაშვილი მარინე ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 2461.2-2 გურგენიძე გიორგი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
2468.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | 2465.1-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
6-14:00 | 2466.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | 2472.1-2 გიუაშვილი მარინე ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
2462.1-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
2477.1-2 გიუაშვილი მარინე ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2474.2-2 ძელური დევი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | --- | --- | 2469.2-2 წეროძე ზურაბ ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 2471.1-2 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-313.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-445.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-242.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-სასწ.პრაქტიკა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-206(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-451 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2373.1-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2363.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | 2365.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2377.2-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | 2369.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2372.1-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2368.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2375.2-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2371.1-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
3-11:00 | 2370.1-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | 2376.1-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2361.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2360.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2371.2-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 2373.2-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2369.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | 2372.2-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 2362.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2366.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2376.2-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2368.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2364.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2374.2-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | 2377.1-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2374.1-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2360.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2363.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2339 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 2364.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2370.2-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2362.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2366.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2367.1-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 2361.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | 2367.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
2235 გერსამია ედუარდ ელექტრული მანქანების წარმოების ტექნოლოგია (TMEM002) საკურსო |
2365.2-2 გორგოშიძე ალექსანდრე ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | 2375.1-2 ესაკია ზეინაბ 0100901894 ენერგეტიკული ელექტრონიკა (ENEL002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ადმ.კოპრუსი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-805ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 2565.1-2 ბარბაქაძე სიმონ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 2360 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
2573.2-2 გოგილაშვილი ვახტანგ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | 2575 ქარსელაძე გიორგი მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
--- | |
3-11:00 | 2568.2-2 გოგილაშვილი ვახტანგ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2363 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
2469 თევდორაშვილი ლაშა ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
2501 ნაჭყებია შალვა ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | 2365 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
2464 ჯავშანაშვილი ნიკოლოზ თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
2577 კვირიკაშვილი თამარ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2560 სიგუა ირინე მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
25033 ჯიშკარიანი თენგიზ ელექტრული და თბური ენერგიის გენერაციის თანამედროვე ტექნოლოგიები (ELT02MAG) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | 2366 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
2461 ვახტანგაძე ირაკლი ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
2475 მჭედლიძე ქეთევანი თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | 2460 ვახტანგაძე ირაკლი ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
2490 ჩიხლაძე რამინი ელექტრო, ელექტრონული და კონსტრუქციული მასალები (EECM002) ლექცია |
2464 ვახტანგაძე ირაკლი ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
2564 ლომსაძე-კუჭავა მაია ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
2365 გიგინეიშვილი გიორგი თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2233 კოხტაშვილი არჩილ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) საკურსო |
7-15:00 | --- | 2590.1-2 ხუბუტია მანანა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2237 ღონიაშვილი ელიზბარ ელექტრომომარაგების ქსელის დაცვა-2 (PESN202) პრაქტიკული |
2462 ჯამარჯაშვილი ვაჟა თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
2233 ძულიაშვილი თამაზი ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (ETP1702) პრაქტიკული |
25022 მაღრაძე მოგელი ენერგოსისტემის ავტომატური მართვის სისტემები (EAMS02) საკურსო |
8-16:00 | 2567 გიუაშვილი მარინე ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2237 ბოდოკია თემურ საწარმოთა და ქალაქების ელექტრომომარაგება-2 (PSCI202) საკურსო |
25021 მუსელიანი თენგიზ ელექტრული ენერგიის ხარისხი (QEE002) ლექცია |
25022 ჯიქია თამარ ენერგოსისტემების დისპეჩერული მართვა (DCS1702) საკურსო |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 25033 ჯიშკარიანი თენგიზ ელექტრული და თბური ენერგიის გენერაციის თანამედროვე ტექნოლოგიები (ELT02MAG) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | 25022 ჯიქია თამარ ენერგოსისტემების დისპეჩერული მართვა (DCS1702) ლექცია |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-805ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 2573.1-2 გოგალაძე რომეო გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | 2370 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
--- | 2467 თევდორაშვილი ლაშა ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
3-11:00 | 2506 ყიფიანი თებრო მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2246 მჭედლიძე ქეთევანი თბოელექტროსადგურების ექსპლუატაცია (TPT7802) საკურსო |
--- | --- | 25022 მაღრაძე მოგელი ენერგოსისტემის ავტომატური მართვის სისტემები (EAMS02) ლექცია |
|
4-12:00 | 2470 შავთვალიშვილი ვანო ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
--- | 2366 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
2248 გორგიძე ლევან საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (FUENG03) ლექცია |
||
5-13:00 | --- | 2360 თოფურია მანანა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
2468 კოხრეიძე გივი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
2375 რობაქიძე ლევან თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
--- | 25022 მაღრაძე მოგელი ენერგოსისტემის ავტომატური მართვის სისტემები (EAMS02) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | 2476 არზიანი გიორგი 3 ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
2463 კოხრეიძე გივი ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
2563 გიუაშვილი მარინე ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2367 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
2562.2-2 ბიწაძე სიმონ გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | 2477 არზიანი გიორგი 3 ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
--- | --- | 2561 სიგუა ირინე მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 2246 არაბიძე გია თბოენერგეტიკული დანადგარებიდ გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED02) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 2561.1-2 ნანიტაშვილი ლია გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | 2237 ბოდოკია თემურ საწარმოთა და ქალაქების ელექტრომომარაგება-2 (PSCI202) პრაქტიკული |
2573 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
25022 ჯიქია თამარ ენერგოსისტემების დისპეჩერული მართვა (DCS1702) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-219 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 2566.2-2 ზუკაკიშვილი რამილი გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 2565.2-2 ხუბუტია მანანა გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2233 კვაჭაძე ბაგრატ ენერგოობიექტების რელეური დაცვა (SRP1702) ლექცია |
2-10:00 | --- | 2373 არაბიძე მარგალიტა მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
2232 კოხრეიძე თამაზ ელექტრომოწყობილობების გამოცდების და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები-2 (MMM2002) ლექცია |
--- | ||
3-11:00 | --- | 2572 გიორგიშვილი ნინო ეკონომიკა და მარკეტინგი (EAM1102) პრაქტიკული |
2361 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
2576 ლებანიძე-ასათიანი ნინო ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
2368 ჩუბინიძე ზვიადი ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
2369 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
4-12:00 | 2574.2-2 ბეგიაშვილი მზია გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
2371 ქევხიშვილი ნოდარ თბური მანქანები (HTENG02) პრაქტიკული |
2566 ივანიძე მარეხ მათემატიკა 2 (MAT0208) პრაქტიკული |
2472 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
2572.2-2 ბეგიაშვილი მზია გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
25021 მუსელიანი თენგიზ ელექტრული ენერგიის ხარისხი (QEE002) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 2469 შავთვალიშვილი ვანო ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
2539 ამყოლაძე გურამ Економика и маркетинг (EAMR1102) практич. Работа |
2339 მაჭავარიანი ევტიხი თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
|||
6-14:00 | 2461 ნემსაძე შოთა ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
--- | 2560.1-2 ნანიტაშვილი ლია გეგმილური ხაზვა (PDRAV05) პრაქტიკული |
--- | 2471 თევდორაშვილი ლაშა ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (PPS1702) პრაქტიკული |
2561 გიუაშვილი მარინე ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | 2471 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) პრაქტიკული |
2369 ქევხიშვილი ნოდარ თბური მანქანები (HTENG02) საკურსო |
--- | |
8-16:00 | 2462 ნემსაძე შოთა ელექტრომაგნიტიზმი 1 (EM10002) პრაქტიკული |
2372 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) საკურსო |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 25025 ჩომახიძე დემური ენერგეტიკა და საზოგადოება 2 (PES2102) პრაქტიკული |
--- | 2246 ჯიშკარიანი თენგიზ საქვაბე დანადგარები (BIN7802) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 25033/1 ჯიშკარიანი თენგიზ ენერგეტიკული უსაფრთხოების მართვა (EUM02BAK) ლექცია |
25021 ნემსაძე შოთა ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები2 (TFEE102) საკურსო |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-910ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 112350f ქობულაშვილი ლევან სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) პრაქტიკული |
112550e ხარაძე ნანა საქართველოს სახელმწიფო (კონსტიტუციური) სამართალი (PAL0107-LS) პრაქტიკული |
--- | 112350a ხელაია მაია პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
2-10:00 | 112450e ლონდარიძე მარინა სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული |
112450j.1-7 ზარაფიშვილი ასმათი უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
--- | |||
3-11:00 | 112450f ლონდარიძე მარინა სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული |
112350f ტეტელოშვილი ბესიკ შრომის სამართალი (BUL1007-LS) პრაქტიკული |
112550d ხოლუაშვილი ნინო შესავალი სამოქალაქო სამართალში (BUL0107 -LS) პრაქტიკული |
--- | ||
4-12:00 | 112350e დიასამიძე მარინა პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112350e ტატიშვილი მაგდა სისხლის სამართლის საქმეთა განხილვა სასამართლოში (CRL0507-LS) პრაქტიკული |
112450i.2-7 ბაკურაძე თამარ უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112550j ჟვანია ვახტანგ სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) ლექცია |
||
5-13:00 | 112550e სონღულაშვილი ვახტანგ სამართლის მეთოდები (BAL0507-LS) პრაქტიკული |
112350c.1-7 სინჯიაშვილი თინათინი პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
112450a კაპანაძე იზო სახელშეკრულებო სამართალი (BUL0407-LS) პრაქტიკული |
|||
6-14:00 | --- | 112350f დონჯაშვილი ნინო საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (BUL0907-LS) პრაქტიკული |
112450j ხინიკაძე ოთარი სისხლის სამართალი (ადამიანისა და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (CRL0207-LS) პრაქტიკული |
112450k ქურასბედიანი ნინო სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) პრაქტიკული |
112450i კაპანაძე იზო სამეწარმეო წესრიგის სამართალი (PAL0407-LS) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | 112250ker როსეფაშვილი ნანა სანოტარო სამართალი (BUL1707-LS) პრაქტიკული |
112350h შონია მარიამი პროფესიული ინგლისური-2 (PLR1607-P-I) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
8-16:00 | 112350f.2-7 მეგრელიშვილი ტატიანა პროფესიული რუსული-2 (PLR1607-P-I-R) პრაქტიკული |
112250sis სარჩიმელია მამუკა საგადასახადო სამართალი (PAL1207-LS) პრაქტიკული |
112252sis ალანია გიმზერ კრიმინალისტიკა (გამოძიების გახსნის მეთოდიკა) (CRL1007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | 712550B კვაბზირიძე თეა საბანკო და სადაზღვევო სამართლის საფუძვლები (BIL0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | 712550C ლობჟანიძე გივი ხელისუფლების დემოკრატიული ორგანიზაცია (CAL0807-LS) ლექცია |
712550C გვარამია ვეფხვია ადამინის ძირითადი უფლებები და მათი დაცვის მექანიზმები (CAL0607-LS) ლექცია |
712550A შენგელია სალომე მტკიცებითი სამართალი (CLP0807-LS) პრაქტიკული |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-710(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-326.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-533ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-806 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-306კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 2509 ნემსაძე სიმონ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 2439 ნემსაძე სიმონ Электромагнетизм 1 (EMR10002) лекция |
--- |
7-15:00 | 2509 ნემსაძე სიმონ ელექტრული წრედების თეორია 1 (ECT1002) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-617ა(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112535 მესხია მარინე საქართველოს ისტორიული გეოგრაფია (HIGEGE) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112535.2-7 გუგუნავა რუსუდან უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 912535 ფოფორაძე ნოდარ გეოარქეოლოგია (GEOARQ03) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-საველე პრაქტიკა 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-405ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-405ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-215კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 112215 ჭიკაძე გელა გეოინფორმაციული სისტემები (GEOSI07-LB) პრაქტიკული |
--- | --- | 712575E ნიკოლაშვილი მალხაზ ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) ლექცია |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 712575E ნიკოლაშვილი მალხაზ ამოცანების დასმა და გადაწყვეტილებათა მიღების მეთოდები (OPRES07-LP) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 112215 ჭიკაძე გელა გეოინფორმაციული სისტემები (GEOSI07-LB) ლექცია |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 712575F ჭიკაძე გელა საქმიანი კომპიუტერული თამაშები (CBG0007-LP) პრაქტიკული |
11-19:00 | --- | --- | --- | 712570 ნიკოლაშვილი მალხაზ ბიზნეს პროცესების იმიტაციური მოდელირება (BSSIM07) ლექცია |
712570 ნიკოლაშვილი მალხაზ ელექტრონული კომერცია (ELCOM07-LS) პრაქტიკული |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | 712570 ნიკოლაშვილი მალხაზ ბიზნეს პროცესების იმიტაციური მოდელირება (BSSIM07) ლაბორატორიული |
712570 ნიკოლაშვილი მალხაზ ელექტრონული კომერცია (ELCOM07-LS) ლექცია |
712575F ჭიკაძე გელა საქმიანი კომპიუტერული თამაშები (CBG0007-LP) ლექცია |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-646ბ (არქივი) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-703ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-529გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-704ბ.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-704ბ.5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-453კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-732ა(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-კათედრა #36 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-სამსხმელო წარმოების ლაბ. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-313კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108468 ღურწკაია ზვიად CAD სისტემები (CASI08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 8584 ყუბანეიშვილი ელგუჯა სამედიცინო სიგნალების გამოყენებითი ანალიზი (AANMS08) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-317კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108468 ღურწკაია ზვიად მოდელირება Electonic workbench გარემოში (MEQG08) ლექცია |
--- | --- | --- | 108466 ინვია ნიკოლოზ მოდელირება Electonic workbench გარემოში (MEQG08) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | 108468 ღურწკაია ზვიად ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 108468 კობიაშვილი ანა ბიზნეს-კორესპონდენცია (BIKO08) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 108466 გიგილაშვილი გიორგი მასალები სამედიცინო მოწყობილობებისთვის (MSM08) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | 108468 ღურწკაია ზვიად ადამიანის ფიზიოლოგია (HUPH108) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 108468 ღურწკაია ზვიად მოდელირება Electonic workbench გარემოში (MEQG08) ლაბორატორიული |
108468 ღურწკაია ზვიად CAD სისტემები (CASI08) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 8584/1 ღურწკაია ზვიად Tissue Engineering (TSEN1E8) პრაქტიკული |
8584 გიგილაშვილი გიორგი საინფორმაციო ტექნოლოგიები მედიცინაში (ITH0108) პრაქტიკული |
8584/1 ღურწკაია ზვიად Medical Imaging and Image Analysis (MIIA1E8) ლექცია |
--- | |
10-18:00 | --- | 8584/1 ლაზარაშვილი ლევან Health Care Management and Economics (HMNG1E8) პრაქტიკული |
--- | |||
11-19:00 | --- | 8584/1 ღურწკაია ზვიად Tissue Engineering (TSEN1E8) ლექცია |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | 8584/1 ლაზარაშვილი ლევან Health Care Management and Economics (HMNG1E8) ლექცია |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ადმინ.კორპ(მასალათა თვისებების კვ. ც.) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-412 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4365 დონაძე მარინე ბუნებრივი და ჩამდინარე წყლების გაწმენდისელექტროქიმიურიტექნოლოგიები (PNTWW04) ლექცია |
--- | 4265 დონაძე მარინე დეკორატიული გალვანური დანაფარების მიღების ტექნოლოგია (TEDGC04) ლაბორატორიული |
4265 დონაძე მარინე ბუნებრივი და ჩამდინარე წყლების გაწმენდისელექტროქიმიურიტექნოლოგიები (PNTWW04) ლექცია |
--- |
2-10:00 | --- | --- | 4265 დონაძე მარინე დეკორატიული გალვანური დანაფარების მიღების ტექნოლოგია (TEDGC04) ლექცია |
--- | ||
3-11:00 | 4265 გაბრიჩიძე მაია ტრანსკავკასიური მილსადენების კოროზიისაგან დაცვა და ინსპექცია (CPITP04) ლექცია |
4365 ჩხიკვაძე ელმირა წიაღისეულის უსაფრთხო გადამუშავების ელექტროქიმიური ტექნოლოგიები (EPTMS04) ლექცია |
4265 გაბრიჩიძე მაია ტრანსკავკასიური მილსადენების კოროზიისაგან დაცვა და ინსპექცია (CPITP04) ლაბორატორიული |
4402 დონაძე მარინე ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) პრაქტიკული |
--- | |
4-12:00 | 4265 დონაძე მარინე ბუნებრივი და ჩამდინარე წყლების გაწმენდისელექტროქიმიურიტექნოლოგიები (PNTWW04) პრაქტიკული |
4460 ჩხიკვაძე ელმირა ლითონთა კოროზია (CORRM04) ლექცია |
--- | 4265, 4365 აგლაძე თამაზ გარემოს კონტროლის ელექტროქიმიური სენსორები (ESEPC04) ლექცია |
--- | |
5-13:00 | --- | 4265 ჩხიკვაძე ელმირა წიაღისეულის უსაფრთხო გადამუშავების ელექტროქიმიური ტექნოლოგიები (EPTMS04) ლექცია |
4401.1-4 დონაძე მარინე ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) ლაბორატორიული |
--- | 4365 დონაძე მარინე ბუნებრივი და ჩამდინარე წყლების გაწმენდისელექტროქიმიურიტექნოლოგიები (PNTWW04) პრაქტიკული |
--- |
6-14:00 | 4365 დონაძე მარინე დეკორატიული გალვანური დანაფარების მიღების ტექნოლოგია (TEDGC04) ლექცია |
--- | --- | 4403 დონაძე მარინე ელექტროქიმიური ტექნოლოგიის საფუძვლები (PELCE04) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 4365 დონაძე მარინე დეკორატიული გალვანური დანაფარების მიღების ტექნოლოგია (TEDGC04) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-1სართ.(შედუღების ლაბორატორია) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-416 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 2339 ბოჭორიშვილი ლალი მეწარმეობა და პრობლემის გადაწყვეტა (BUAPS05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 25025 ბოჭორიშვილი ლალი ენერგეტიკის ფინანსები და ფინანსური აღრიცხვა 2 (EFF2102) საკურსო |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 25025 ბოჭორიშვილი ლალი ენერგეტიკის ფინანსები და ფინანსური აღრიცხვა 2 (EFF2102) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 2473.2-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2472.2-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | 2472.1-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2463.2-2 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
--- | 2463.1-2 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
||
3-11:00 | 2465.1-2 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
--- | 2464.1-2 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
|||
4-12:00 | --- | 151401.2-5 რაზმაძე მარინე თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
2477.1-2 ფანცხავა ელენე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2465.2-2 არაბიძე ნათია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | 2471.1-2 კეჟერაძე ნანული თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
151403.1-5 რაზმაძე მარინე თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
2473.1-2 ჯიხვაძე მაია თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2461.1-2 პაპავა ლუიზა თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
||
6-14:00 | 2467.2-2 რაზმაძე მარინე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
7-15:00 | --- | 151404.1-5 რაზმაძე მარინე თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
151419 არაბიძე ნათია ტექნიკური თერმოდინამიკა (THTE002) ლაბორატორიული |
2468.2-2 რაზმაძე მარინე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | 2466.1-2 რაზმაძე მარინე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2460.1-2 პაპავა ლუიზა თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
2466.2-2 რაზმაძე მარინე თბური ენერგიის წარმოების და გარდაქმნის ტექნოლოგიები (TEG7802) ლაბორატორიული |
--- | ||
9-17:00 | 151404.2-5 რაზმაძე მარინე თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
151401.1-5 რაზმაძე მარინე თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-116 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-120 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-305.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-302 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 2232.1-2 მუსელიანი გრიგოლ ელექტრომოწყობილობების დიაგნოსტიკა-2 (DEE2002) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 2232.1-2 კოხრეიძე თამაზ ელექტრომოწყობილობების გამოცდების და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები-2 (MMM2002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 2232.2-2 ხარშილაძე ნუგზარ ელექტრომოწყობილობების კონსტრუქციათა დაზიანების დიაგნოსტიკა (DCD0002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 2232.2-2 კოხრეიძე თამაზ ელექტრომოწყობილობების გამოცდების და კონტროლის მეთოდები და საშუალებები-2 (MMM2002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-103.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-537ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-204 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 2235 კიკოლაშვილი გია ელექტრული აპარატების პროექტირების საფუძვლები (DPOEA02) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | 2490 გერსამია ედუარდ ელექტროტექნიკური და ელექტრონული წარმოების ტექნოლოგია (TEAEM02) პრაქტიკული |
--- | --- | 2235 კიკოლაშვილი გია დაბალი და მაღალი ძაბვის ელექტრო აპარატები (EAEHV02) პრაქტიკული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 2235 კიკოლაშვილი გია ელექტრული მანქანების პროექტირების საფუძვლები (DPEM002) საკურსო |
2235 კიკოლაშვილი გია ელექტრული მანქანების პროექტირების საფუძვლები (DPEM002) ლექცია |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | 2491, 2490 გერსამია ედუარდ ელექტროტექნიკური და ელექტრონული წარმოების ტექნოლოგია (TEAEM02) ლექცია |
--- | --- | 2235 კიკოლაშვილი გია დაბალი და მაღალი ძაბვის ელექტრო აპარატები (EAEHV02) ლექცია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 25026 გერსამია ედუარდ ელექტრული მანქანების და აპარატების კონსტრუირების ტექნოლოგიური საფუძვლები2 (TDEM102) ლექცია |
25026 გობიანიძე ზურაბ ფართო დანიშნულების უკონტაქტო ელექტრული აპარატები2 (EUCA202) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-803 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2233.1-2 კოხტაშვილი არჩილ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2233.2-2 კოხტაშვილი არჩილ ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (CSS1702) ლაბორატორიული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-806.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-808 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 2490 ჩიხლაძე რამინი ელექტრო, ელექტრონული და კონსტრუქციული მასალები (EECM002) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-808.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-410ა(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-414ა(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-514კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 2201.1/2.2-2 ბურკაძე ტატიანა გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (GST08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 2201.1/2.1-2 ბურკაძე ტატიანა გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (GST08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 2202.1/2, 2203.1/2, 2201.1/2 მახარაძე სალომე ინფოტელლეკომუნიკაციური ქსელები (INQS08) ლაბორატორიული |
2202.1/2.1-2 ბურკაძე ტატიანა გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (GST08) ლაბორატორიული |
2201.1/2.6-2, 2202.1/2.6-2, 2203.1/2.6-2 შამანაძე ომარ ინფოტელლეკომუნიკაციური ქსელები (INQS08) ლექცია |
--- | --- |
7-15:00 | --- | 2203.1/2.2-2 ჯორბენაძე მამუკა 00000000 გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (GST08) ლაბორატორიული |
--- | --- | 2201.1/2.2-2, 2202.1/2.2-2, 2203.1/2.2-2 ქუთათელაძე თინათინ ინფოტელლეკომუნიკაციური ქსელები (INQS08) საკურსო |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 2202.1/2.2-2 ბურკაძე ტატიანა გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (GST08) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | 2203.1/2.1-2 ჯორბენაძე მამუკა 00000000 გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (GST08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-310დ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-404ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-306დ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-234კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-122.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-322კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-331კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 0315.2-2ბ კელეპტრიშვილი შალვა სტრატიგრაფიული კვლევის მეთოდები, ბიოსტრატიგრაფია (STRMB03) ლექცია |
--- | --- | 0315.2-2ბ კელეპტრიშვილი შალვა სტრატიგრაფიული კვლევის მეთოდები, ბიოსტრატიგრაფია (STRMB03) პრაქტიკული |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-333კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-332.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-228.1კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-230კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-428კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108572.2-8 ჯოხაძე ნათელა ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლაბორატორიული |
--- | 108570.1-8 ჩიხრაძე მიხეილ ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 108571.2-8 ჯოხაძე ნათელა ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108472.2-8 ბჟალავა თამარ ფიზიკა 4.1 (PHY1408) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 108471.1-8 ჩახვაშვილი ლალი ფიზიკა 4.1 (PHY1408) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | 108470.2-8 ბჟალავა თამარ ფიზიკა 4.1 (PHY1408) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 108573.2-8 ბჟალავა თამარ ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-428.1კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 108572.1-8 ბერბერაშვილი თამარი ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლაბორატორიული |
--- | 108570.2-8 ჯოხაძე ნათელა ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 108571.1-8 ჩიხრაძე მიხეილ ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108472.1-8 ჩახვაშვილი ლალი ფიზიკა 4.1 (PHY1408) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 108471.2-8 ბჟალავა თამარ ფიზიკა 4.1 (PHY1408) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | 108470.1-8 ჩიხრაძე მიხეილ ფიზიკა 4.1 (PHY1408) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | 108573.1-8 ვეფხვაძე მიხეილ ფიზიკა 2.1 (PHY1208) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601.ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-219ა(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-219ა.1(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-312ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-102ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 151204ა გელაშვილი იგორ სატყეო ეკოლოგია და ტყეკაფითი ნარჩენების გამოყენება (TETFR05) ლექცია |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 151204ა გელაშვილი იგორ სატყეო ეკოლოგია და ტყეკაფითი ნარჩენების გამოყენება (TETFR05) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | --- | --- | 151250 გელაშვილი იგორ დაცული ტერიტორიები და ეკოლოგიური ტურიზმი (PAET005) ლექცია |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | 151250 გელაშვილი იგორ დაცული ტერიტორიები და ეკოლოგიური ტურიზმი (PAET005) პრაქტიკული |
151309 გელაშვილი იგორ ხის დამუშავების საწარმოთა ორგანიზაცია და მართვა (OMWE005) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-208ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 151204ა აბაიშვილი ვახტანგ ტექნოლოგიური პროცესების შესწავლა სტატისტიკური მეთოდების გამოყენებით (TESSM05) პრაქტიკული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 151309 ბალამწარაშვილი ზაური ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების ტექნოლოგია (TLTT005) პრაქტიკული |
--- | 151309 ბალამწარაშვილი ზაური ხე-ტყის დამზადების მანქანები და მოწყობილობები (MDL0005) საკურსო |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | 151309 ბალამწარაშვილი ზაური ხე-ტყის დამზადების მანქანები და მოწყობილობები (MDL0005) ლექცია |
--- |
5-13:00 | --- | 151309 ბალამწარაშვილი ზაური ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების ტექნოლოგია (TLTT005) ლექცია |
151309 ბალამწარაშვილი ზაური ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების ტექნოლოგია (TLTT005) ლაბორატორიული |
--- | 151204ა აბაიშვილი ვახტანგ მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDR005) ლექცია |
--- |
6-14:00 | --- | 151250 ბალამწარაშვილი ზაური ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების მანქანები და მოწყობილობები (MDLTT05) პრაქტიკული |
151204ა აბაიშვილი ვახტანგ ტექნოლოგიური პროცესების შესწავლა სტატისტიკური მეთოდების გამოყენებით (TESSM05) ლექცია |
151204ა აბაიშვილი ვახტანგ მექანიკური მოწყობილობის საიმედოობის საფუძვლები (FMDR005) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 151250 ბალამწარაშვილი ზაური ხე-ტყის დამზადებისა და ტრანსპორტირების მანქანები და მოწყობილობები (MDLTT05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-320კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-120დ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 2515112 ზეიკიძე ვაჟა ტექნოლოგიური და ინოვაციური მენეჯმენტი (EINN05GA1-LS) ლექცია |
6-14:00 | --- | 2515112 აბაშიძე ქეთევან ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 351503 ანჯაფარიძე ტრისტანი სტრატეგიული მენეჯმენტი ტრანსპორტსა და მრეწველობაში (TIMEN05) ლექცია |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | 351503 ანჯაფარიძე ტრისტანი სტრატეგიული მენეჯმენტი ტრანსპორტსა და მრეწველობაში (TIMEN05) პრაქტიკული |
2515112 დუმბაძე ნოდარ ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BAQ0007-LS) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 2515112 ზეიკიძე ვაჟა ტექნოლოგიური და ინოვაციური მენეჯმენტი (EINN05GA1-LS) პრაქტიკული |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-626ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151503.1-5 ავთანდილაშვილი რუიზან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | 151504.1-5 ავთანდილაშვილი რუიზან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 151501.1-5 ავთანდილაშვილი რუიზან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | 151502.1-5 ავთანდილაშვილი რუიზან კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (CSAT205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-408(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-408(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 0315.3-02/1 ტაბატაძე გოდერძი საინოვაციო მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (INMMGO3) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | 0315.3-02/1 ტაბატაძე გოდერძი საინოვაციო მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (INMMGO3) ლექცია |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-401(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-447 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-319(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 3314/2, 3414 ხუნდაძე ნანა Геофизика 2 (GEF02R3) практич. Работа |
--- | 3314 ხუნდაძე ნანა Геофизические исследования скважин (WLOGGR3) практич. Работа |
--- | --- | 3320 დურგლიშვილი გიორგი ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება და ექსპლუატაცია (DEVGF03) ლექცია |
3-11:00 | --- | 3416 ხუნდაძე ნანა Промысловая геофизика (GRAGER3) лекция |
3416 ხუნდაძე ნანა Промысловая геофизика (GRAGER3) практич. Работа |
--- | ||
4-12:00 | --- | 3414, 3314/2 ხუნდაძე ნანა Геофизика 2 (GEF02R3) лекция |
3314 ხუნდაძე ნანა Геофизические исследования скважин (WLOGGR3) лекция |
--- | ||
5-13:00 | 3416 ხუნდაძე ნანა Геофизика 2 (GEF02R3) лекция |
--- | --- | 3316 ხუნდაძე ნანა Геофизические исследования скважин (WLOGGR3) практич. Работа |
3220 დურგლიშვილი გიორგი ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება და ექსპლუატაცია (DEVGF03) ლექცია |
|
6-14:00 | 3220 ხუნდაძე ნანა სარეწაო გეოფიზიკა (GRAGE03 ) ლექცია |
3414, 3314/2 ხუნდაძე ნანა Промысловая геофизика (GRAGER3) лекция |
3320 ხუნდაძე ნანა სარეწაო გეოფიზიკა (GRAGE03 ) ლექცია |
3214 დურგლიშვილი გიორგი Техника и технология добичы нефти и газа (TTOGPR3) практич. Работа |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | 3314/2, 3414 ხუნდაძე ნანა Промысловая геофизика (GRAGER3) практич. Работа |
||
8-16:00 | --- | 3316 ხუნდაძე ნანა Геофизические исследования скважин (WLOGGR3) лекция |
3416 ხუნდაძე ნანა Геофизика 2 (GEF02R3) практич. Работа |
--- | 0315.2-3გ დურგლიშვილი გიორგი ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ექსპლუატაცია (EXOGW03) ლექცია |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 0315.2-3გ დურგლიშვილი გიორგი პროდუქტიულ ფენზე ზემოქმედების თანამედროვე მეთოდები (MMIPF03) ლექცია |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-415(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 3214 მაისურაძე ნათელა Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) лекция |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 3214 მაისურაძე ნათელა Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (OGGPTR3) практич. Работа |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 0315.2-3გ მაისურაძე ნათელა ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ექსპლუატაცია (EXOGW03) პრაქტიკული |
0315.2-3გ მაისურაძე ნათელა პროდუქტიულ ფენზე ზემოქმედების თანამედროვე მეთოდები (MMIPF03) პრაქტიკული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | 0315.2-3გ მაისურაძე ნათელა ნაპრალოვანი ტიპის საბადოების დამუშავება 1 (DEVFR03) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-320ბ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-327(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 3330 მანაგაძე რუსუდან გეოფიზიკური მონაცემების ინტერპრეტაცია (INGDW03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 3320 მანაგაძე რუსუდან გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | 3320 მანაგაძე რუსუდან გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (GIGSR03) ლექცია |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 3330 მანაგაძე რუსუდან გეოფიზიკური მონაცემების ინტერპრეტაცია (INGDW03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 0315.2-3გ მანაგაძე რუსუდან ჭაბურღილების გეოფიზიკური კვლევის შედეგების კომპლექსური ინტერპრეტაცია 1 (CIR0103) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 0315.2-3გ მანაგაძე რუსუდან ჭაბურღილების გეოფიზიკური კვლევის შედეგების კომპლექსური ინტერპრეტაცია 1 (CIR0103) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-907ბ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-405ბ(ლაბ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 108433.2-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108437.2-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | 108434.1-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108332.2-8 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | 108430.1-8 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
108438.1-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
--- | 108433.1-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 108331.2-8 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
108333.2-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
--- | 108238.1-8 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
108437.1-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
--- |
5-13:00 | 108238.2-8 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
108439.1-8 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
108334.1-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
--- | 108438.2-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | 108330.1-8 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
108336.1-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
--- | 108336.2-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
108334.2-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 108432.2-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
108333.1-8 კუციავა ვასილ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
108438/1.1-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
108331.1-8 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
108434.2-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | 108436.2-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
108439.2-8 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
108436.1-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
108430.2-8 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
108438/1.2-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | 108332.1-8 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
--- | 108431.2-8 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | 108432.1-8 კუცია თამაზ ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
108330.2-8 გიორხელიძე თენგიზ ციფრული სქემოტექნიკა 2 (DCE5608) ლაბორატორიული |
--- | 108431.1-8 რუსიძე რუსლან ელექტრონიკა (E283008) ლაბორატორიული |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-407ბ(ლაბ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108533.2-8 მაკასარაშვილი ივანე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108530.2-8 მაკასარაშვილი ივანე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108334.1-8 გვარამია ეკატერინე კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 108531.1-8 გვარამია ეკატერინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108336.2-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 108536.1-8 გვარამია ეკატერინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108532.1-8 გვარამია ეკატერინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108333.1-8 გვარამია ეკატერინე კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108534.1-8 გვარამია ეკატერინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | --- | 108236.1-8 ქურხული მარიამ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
||||
6-14:00 | 108232.1-8 რამაზაშვილი მიხეილ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- | 108331 კირცხალია გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
108234.1-8 ქურხული მარიამ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | 108231.2-8 მოდებაძე ზურაბ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
108330 კირცხალია გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
108332 კირცხალია გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) პრაქტიკული |
||
8-16:00 | 108230.1-8 მოდებაძე ზურაბ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
108233.2-8 მოდებაძე ზურაბ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | 108230.2-8 მოდებაძე ზურაბ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- | 108534.2-8 მაკასარაშვილი ივანე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-409ბ(ლაბ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 108336.1-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
108339.2-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108238.1-8 კუცია თამაზ კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | 108238.2-8 კუცია თამაზ კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
--- | 108339.1-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | 108330.1-8 კუცია თამაზ კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
108334.1-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
108331.1-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
||
5-13:00 | 108332.1-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
6-14:00 | 108330.2-8 კირცხალია გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108238.2-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108338/1.1-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108238 კუცია თამაზ კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) პრაქტიკული |
--- | |
7-15:00 | 108236.2-8 ტომარაძე ომარი ციფრული ტექნიკის კომუნიკაციის საშუალებანი (CMDS008) ლაბორატორიული |
--- | --- | |||
8-16:00 | 108333.1-8 მაკასარაშვილი ივანე კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) ლაბორატორიული |
108238.1-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108331.1-8 კირცხალია გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108338.2-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108331.2-8 კირცხალია გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
|
9-17:00 | 108331 კუცია თამაზ კომპიუტერული სისტემების ექსპლუატაცია და რემონტი (MRCS508) პრაქტიკული |
|||||
10-18:00 | --- | 108332.2-8 კირცხალია გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108338/1.2-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108330.1-8 კირცხალია გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108338.1-8 მამათელაშვილი გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
108332.1-8 კირცხალია გიორგი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-407ბ.1(ლაბ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108533.1-8 გვარამია ეკატერინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108530.1-8 გვარამია ეკატერინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108334.2-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | 108531.2-8 მაკასარაშვილი ივანე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108336.1-8 გვარამია ეკატერინე კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 108536.2-8 მაკასარაშვილი ივანე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108532.2-8 მაკასარაშვილი ივანე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108333.2-8 ქარცივაძე დავითი კომპიუტერული ქსელების ორგანიზაცია (NOR1508) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | --- | 108236.2-8 მამათელაშვილი გიორგი უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- | |||
6-14:00 | 108232.2-8 მოდებაძე ზურაბ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108234.2-8 მამათელაშვილი გიორგი უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- | |
7-15:00 | --- | 108231.1-8 რამაზაშვილი მიხეილ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | 108233.1-8 რამაზაშვილი მიხეილ უკაბელო კომპიუტერული ქსელები (WCN5108) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-101ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 3536.2-3 გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულთა გამდიდრების საფუძვლები (PRMEP03) ლაბორატორიული |
--- | 3535.2-3 გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულთა გამდიდრების საფუძვლები (PRMEP03) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | 3441.2-3 გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულთა გამდიდრების საფუძვლები (PRMEP03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 0315.2-5ა დოლიძე ნანა წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური ტექნოლოგიის კვლევა და ფლოტორეაგენტების ტექნოლოგია (PMEFT03) ლაბორატორიული |
0315.2-5ა დოლიძე ნანა წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური ტექნოლოგიის კვლევა და ფლოტორეაგენტების ტექნოლოგია (PMEFT03) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | 3440.2-3 გიგინეიშვილი ავთანდილ წიაღისეულთა გამდიდრების საფუძვლები (PRMEP03) ლაბორატორიული |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 0315.2-5ა დოლიძე ნანა კეთილშობილი და იშვიათლითონიანი მადნების გამდიდრების ტექნოლოგია (PRMOT03) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-316ა(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-532ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 151303.2-5 ფრიდონაშვილი დავითი ავტომობილების მოწყობილობა (CAR0205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151303 ფრიდონაშვილი დავითი ავტომობილების მოწყობილობა (CAR0205) ლექცია |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 151303.1-5 ფრიდონაშვილი დავითი ავტომობილების მოწყობილობა (CAR0205) ლაბორატორიული |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
07-101 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-204ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 108331.2-8 არაბული ნანი Transact – SQL ენა 1 (TSL1508) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-115ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | 112505 ქუთათელაძე მაია საქართველოს ისტორია და კულტურა (HICUG07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 112506 დეკანოიძე ბუდუ სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 112456 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | 112455 ინასარიძე ქეთევან გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APSYC07-LS) პრაქტიკული |
112505.3-7 მგალობლიშვილი ეთერი უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | --- | 112555 კაპანაძე ლალი პოლიტოლოგია (POL0007) პრაქტიკული |
112355 ჩხაიძე ზურაბ ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (TDFBT07-LS) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | 112456.1-7 ბურდული ია უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
--- | 112555.3-7 შალიკაშვილი თამარი უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | 112505 ბლიაძე თამარი კულტურა და თანამედროვეობა (CAM0007) ლექცია |
||
8-16:00 | 112456.1-7 ბურდული ია უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 112455 ღადუა თეიმურაზ ბიზნეს სამართლის საფუძვლები (BBL0007-LS) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | 112456 მაზიაშვილი ნინო მარკეტინგის საფუძვლები (BMARK05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | 712570 ბაქანიძე თეონა ბიზნეს კომუნიკაციის მენეჯმენტი (BCOMM07-LS) ლექცია |
--- | --- | 712505 ქარდავა თამარ მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (MLG0007-LS) ლექცია |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-504.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 4530.1-4 მამულაშვილი აივენგო არაორგანული ქიმია (INCH104-L) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-505.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-506.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-507.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 4435ა.2-4 გეგეშიძე ნანა ფარმაცევტული ქიმია I (PCH0104) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 4435ბ.1-4 ცინცაძე მაია ფარმაცევტული ქიმია I (PCH0104) ლაბორატორიული |
4435გ.1-4 ცინცაძე მაია ფარმაცევტული ქიმია I (PCH0104) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | 4435.1-4 გეგეშიძე ნანა ფარმაცევტული ქიმია I (PCH0104) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-509.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-313 (კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-525გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 151203 ამყოლაძე ხათუნი ტექნოლოგიური მანქანების კვლევა, გამოცდა, ექსპლუატაცია და რემონტი (MRTMR05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 151305 მჭედლიშვილი ზურაბ სასწავლო პრაქტიკა ავტომატიზებულ ამძრავებსა და მექატრონიკულ სისტემაში (IPAMS05) სასწავლო პრაქტიკა. |
151203 რუხაძე ომარ სასწავლო პრაქტიკა ტექნოლოგიური მანქანებსა და რემონტის ორგანიზაციაში (EPRAC05) სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | 151203 მჭედლიშვილი ზურაბ სასწავლო პრაქტიკა ტექნოლოგიური მანქანებსა და რემონტის ორგანიზაციაში (EPRAC05) სასწავლო პრაქტიკა. |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | 151203 ამყოლაძე ხათუნი ტექნოლოგიური მანქანების კვლევა, გამოცდა, ექსპლუატაცია და რემონტი (MRTMR05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-509კ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 121522 მშვიდობაძე ია შენობა-ნაგებობათა ტექნიკური ექსპლუატაცია (TEBAC01) ლექცია |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 121522 მშვიდობაძე ია შენობა-ნაგებობათა ტექნიკური ექსპლუატაცია (TEBAC01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-217 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-612ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-510 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-316 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-229ბ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 3320 ჯიქია ნიაზ მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 3320 ჯიქია ნიაზ მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (WOOGP03) ლექცია |
0315.2-3ა ჯიქია ნიაზ ნავთობისა და გაზის წარმოშობა და გავრცელება (OGOSP03) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 0315.2-3ა ჯიქია ნიაზ ნავთობისა და გაზის წარმოშობა და გავრცელება (OGOSP03) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | 0315.2-3ა ჯიქია ნიაზ ნავთობისა და გაზის საბადოების დაზვერვის მეთოდიკა (MEPOG03) ლექცია |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 0315.2-3ა ჯიქია ნიაზ ნავთობისა და გაზის საბადოების დაზვერვის მეთოდიკა (MEPOG03) ლექცია |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-321ა (კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-211(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | 2339 ლომიძე იური ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) ლექცია |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 2439 ლომიძე იური Технологии преоброзования энергии гидроэнергетическими установками (HECTFR02) курс. Работа |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | 2339 ლომიძე იური ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | 25031 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროსატურბინო მოწყობილობის სპეცკურსი 2 (HTE2002) საკურსო |
--- | --- | 2439 ლომიძე იური Технологии преоброзования энергии гидроэнергетическими установками (HECTFR02) лекция |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | 25031 შატაკიშვილი ლენა მიკრო,მინი და მცირე ჰესების ჰიდროენეგეტიკული მოწყობილობების დაპროექტება2 (MMSH202) საკურსო |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-409ა(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-145 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 2464.1-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2471.2-2 კერესელიძე ნატალია ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
2-10:00 | --- | 2470.2-2 კერესელიძე ნატალია ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2464.2-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2469.2-2 კერესელიძე ნატალია ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2466.2-2 გობიანიძე ზურაბ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- |
3-11:00 | --- | 2476.2-2 კერესელიძე ნატალია ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2476.1-2 კერესელიძე ნატალია ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- | 2467.2-2 გობიანიძე ზურაბ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | 2461.2-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- | 2475.1-2 ძაგანია ნატო ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2474.1-2 ძაგანია ნატო ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
5-13:00 | --- | 2470.1-2 კერესელიძე ნატალია ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2472.1-2 ძაგანია ნატო ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2477.2-2 გობიანიძე ზურაბ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2462.1-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | 2460.1-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2467.1-2 გობიანიძე ზურაბ ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2235 კიკოლაშვილი გია დაბალი და მაღალი ძაბვის ელექტრო აპარატები (EAEHV02) საკურსო |
--- | --- |
7-15:00 | 2439 ბიჯამოვი იაკირ Общая электромеxаника (GELM002) лаборат.работа |
--- | 2475.2-2 ძაგანია ნატო ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
2465.2-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 2463.2-2 დაღუნდარიძე ბორის ზოგადი ელექტრომექანიკა (GEM0002) ლაბორატორიული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 25026 კოხრეიძე დემურ ელექტროქსელების სისტემების და ფართო დანიშნულების ვენტილური ელექტრული მანქანები2 (REMEN22) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-316(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 151524 ნემსაძე სიმონ Электротехника и основы электроники (ELTEQ03) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 1504.1-1 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 1506.2-1 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | 1516.1-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1519.2-1 ვაზაგაშვილი მამუკა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | 1511.1-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
4-12:00 | 1508.1-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | 1501.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1518.1-1 გორგიძე დავით თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1500.1-1 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1509.1-1 ციცქიშვილი ზურაბ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
5-13:00 | 1525.2-1 ჯიქიძე ლევან Теоретическая механика 1 (TMEC1R1) лаборат.работа |
--- | --- | --- | 1505.2-1 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1517.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
6-14:00 | 1503.2-1 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1514.1-1 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
1502.1-1 კვიციანი ტარიელ თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | 1515.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | 1512.1-1 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | --- | 1507.2-1 ჯიქიძე ლევან თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 1513.1-1 ლოსაბერიძე მარინე თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | 1510.2-1 ფაჩულია ვაჟა თეორიული მექანიკა -1 (TMEC101) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-რუსთავის ქარხანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-414(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 25025 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) პრაქტიკული |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 25033, 25022 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) პრაქტიკული |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 25025 გაჩეჩილაძე ზვიად ელექტროენერგიის წარმოების, გადაცემისა და განაწილების ტექნოლოგიები 2 (EGT2102) ლექცია |
8-16:00 | --- | --- | 25025, 25033, 25022 ჯაფარიძე დავით ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემებისმართვა და პროგნოზირების საფუძვლები 1 (MOSS1102) ლექცია |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-612ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112389 გრიგალაშვილი სულიკო გეოპოლიტიკა: წარსული და თანამედროვება (GPM0007-LS) პრაქტიკული |
112588 კუტუბიძე იაშა სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
112380 ლომიძე ნონა Анализ политики (PPA0007-LS) лекция |
112585 თელია ქეთევან სოციოლოგია (APS00R7) პრაქტიკული |
112289 ჩხიკვიშვილი გიორგი ახლო აღმოსავლეთი რეგიონალურ პოლიტიკაში (NEPA007-LS) პრაქტიკული |
--- |
2-10:00 | 112261 გაფრინდაშვილი როზა PR და ეთიკა (PRET007-LS) პრაქტიკული |
--- | ||||
3-11:00 | --- | 112588, 112587 მეტრეველი ლია გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
112486 რუხაძე რევაზ პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული |
112285, 112286 მადუაშვილი გიორგი საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) ლექცია |
112585, 112586 მეტრეველი ლია გამოყენებითი ფსიქოლოგია (APPSY04) ლექცია |
|
4-12:00 | 112462.1-7, 112486.1-7 გამყრელიძე ნანა უცხოური ენა (გერმანული 4) (FLNG407-P) პრაქტიკული |
112489.1-7 ინასარიძე მანანა უცხოური ენა (რუსული 4) (FLNR407-P) პრაქტიკული |
112385 გრიგალაშვილი სულიკო შავი ზღვის აუზში მიმდინარე რეგიონალიზაციისა და ინტეგრაციის პროცესები (RIBSB07-LS) პრაქტიკული |
|||
5-13:00 | 112588 გომართელი ნინო მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) პრაქტიკული |
112562.3-7 ზაუტაშვილი ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
712560 ლომიძე მარინე მედიაპუბლიცისტიკა-საზოგადოებასთან ურთიერთობის ფორმა (MEDPA07GA1) ლექცია |
|||
6-14:00 | 112586 გომართელი ნინო მსოფლიო ცივილიზაციები (MSOFCIV07) პრაქტიკული |
112481, 112480 ლომიძე ნონა Мировая политика (WOPO007 ) лекция |
112360, 112361 გობეჩია გიგლა ახალი მედია (NEMED07-LS) ლექცია |
112535.1-7 ჯაფარაშვილი მაია უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | 112286, 112285 ოჩიგავა გოჩა დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (IPL-0707-LS) ლექცია |
112486 კუპრეიშვილი თამარი საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (IOI0007) პრაქტიკული |
||||
8-16:00 | 112261, 112260 ჭიაურელი ვანო PR-ის ფსიქოლოგია (PSFOPR07-LS) ლექცია |
112261 აფხაიძე თინათინ PR-ის ფსიქოლოგია (PSFOPR07-LS) პრაქტიკული |
112289 გვენეტაძე ეპიფანე ნატოს ახალი სტრატეგია ევრაზიაში (NNSE007-LS) პრაქტიკული |
112360 ქათამაძე ლიანა შესავალი მასკომუნიკაციაში (IOMCK07GA1-LS) პრაქტიკული |
112535.1-7 ჯაფარაშვილი მაია უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 712535 ინანიშვილი გივი მატერიალური კულტურის ძეგლთა კონსერვაცია (COCU-07) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | 712560 ლომინაძე სერგო ბიზნეს-ურთიერთობები (BR00007-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
12-20:00 | 712560 აფხაიძე თინათინ ინტერკულტურული კომუნიკაცია და PR-ი (INCM007) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-606ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 712560 აფხაიძე თინათინ ინტერკულტურული კომუნიკაცია და PR-ი (INCM007) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-402 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-490ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-519ბ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-424(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-321.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-327.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#75 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 121531 ეზუგბაია ზურაბ სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია I (სპეცკურსი) (CTSEC01) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | 121531 მსხილაძე ნინო მონოლითური სახლმშენებლობის ტექნოლოგია (HBMTE01) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | 121531 მსხილაძე ნინო მონოლითური სახლმშენებლობის ტექნოლოგია (HBMTE01) პრაქტიკული |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | 121531 ეზუგბაია ზურაბ ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) ლექცია |
121531 ეზუგბაია ზურაბ ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიების გამოყენება მშენებლობაში (გ.კ.ი.) (ETCON01) პრაქტიკული |
--- | 121531 ეზუგბაია ზურაბ სამშენებლო წარმოების ტექნოლოგია I (სპეცკურსი) (CTSEC01) ლექცია |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-323.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-421ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-422ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-602ც(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601/ც(აგრ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-500ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-202ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-401(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-უალკოჰოლო სასმ. ქარხანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-შამპანურის ქარხანა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-ჯიღაურის სანერგე მეურნეობა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-510 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 4540ა ხარბედია ცისანა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
--- | --- | 4540 მჭედლიშვილი ნელი ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
3-11:00 | --- | --- | 4535ა.2-4 ხარბედია ცისანა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
4530 მჭედლიშვილი ნელი ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
4535ბ ბაზიერაშვილი ქეთევანი ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | 4535ბ.2-4 ხარბედია ცისანა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
4530ა.2-4 მჭედლიშვილი ნელი ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
6-14:00 | 4505 ხარბედია ცისანა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
4530.2-4 მჭედლიშვილი ნელი ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
--- | 4540 ლოსაბერიძე ეკატერინე ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | 4535.2-4 მჭედლიშვილი ნელი ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | 4540ა ხარბედია ცისანა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-511 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 4505 ამაშუკელი ნათია ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 4535ა.1-4 შურღაია ბელა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
4530ა შურღაია ბელა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 4535ბ.1-4 შურღაია ბელა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
4530ა.1-4 შურღაია ბელა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 4530.1-4 შურღაია ბელა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | 4535.1-4 ბერიშვილი ლამარა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | 4535ა უგრეხელიძე ირინა ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტალური მეთოდები 1 (ANCHE04) პრაქტიკული |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-510.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-511.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-602/ც(აგრ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-409 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-507.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#46.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 251546 ლეკიაშვილი ვარლამი ავტოსერვისის ოპერატიული სისტემები (AVTOPS05) პრაქტიკული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | 251546 ზურიკაშვილი მიხეილ საგზაო სატრანსპორტო შემთხვევების ავტო-ტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (MVTRA05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 251546/1 ნატრიაშვილი თამაზ ლოგისტიკის სისტემების დაგეგმარება (LSPL005) პრაქტიკული |
251546/1 ქართველიშვილი ვასილი საერთაშორისო გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა (OMIS205) ლექცია |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-629ბ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
04-329.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 108582.2-8 ცირეკიძე მზია ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- | 108583.1-8 ბჟალავა თეიმურაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | 1504.1-1 ბჟალავა თეიმურაზ ფიზიკა 2 (FIZ0901) ლაბორატორიული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-კოსმეტიკური ცენტრი | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-524გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-451ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-521გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-534ბ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-543ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-544ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-642ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 151411, 151407 მიქაძე გურამ Эффективность транспортных подвижных составов (TEORSR5) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 151411, 151407 მიქაძე გურამ Эффективность транспортных подвижных составов (TEORSR5) პრაქტიკული |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-511ა(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#60 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-217ბ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#46.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 251546/1 ხარიტონაშვილი ვალერიან სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRLOG05) ლექცია |
251546/1 მღებრიშვილი ხათუნა სატრანსპორტო ლოგისტიკური კომპლექსები (TRLC205) პრაქტიკული |
251546 დიასამიძე ნუგზარ ავტომობილების ეკოლოგიურობის ანალიზი (ECOS205) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | 351501 ლეკიაშვილი ვარლამი სატრანსპორტო ლოგისტიკის თეორია და ფუნქციონალური სისტემების მოდელირება (LTTFSM05) ლექცია |
--- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | 251546 ლეკიაშვილი ვარლამი ავტოსერვისის ოპერატიული სისტემები (AVTOPS05) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-623ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 112580, 112581 დარცმელია გუგული Глобальное управление (GLGOV 07-LS) лекция |
112260 გაფრინდაშვილი როზა PR და ეთიკა (PRET007-LS) პრაქტიკული |
112286 კუპრეიშვილი თამარი პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) პრაქტიკული |
112487 თევდორაშვილი თამარ საერთაშორისო საჯარო სამართალი (IPL0007-LS) პრაქტიკული |
112561 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
112386 მაისურაძე თამარ ორატორული ხელოვნება და რიტორიკა (RTHRH07-LS) პრაქტიკული |
2-10:00 | ||||||
3-11:00 | 112481 ბენაშვილი ჟანა უცხოური ენა (ინგლისური 4) (FLNE407-P ) პრაქტიკული |
112380 თავდიშვილი მურმან Мировые цивилизации (WOCL007-LS) практич. Работа |
112560 დათუკიშვილი მანანა ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (AGL007-LS) პრაქტიკული |
--- | 112581, 112580 კანდელაკი ოთარი Политическая география (HPG0007-LS) лекция |
712560 ლომიძე მარინე მედიაპუბლიცისტიკა-საზოგადოებასთან ურთიერთობის ფორმა (MEDPA07GA1) პრაქტიკული |
4-12:00 | 112580, 112581 ბურჯალიანი არსენ Обшая социология (GESOC07-LS) лекция |
|||||
5-13:00 | 112562 ბაღათურია მარინა ეკონომიკის პრინციპები (PRIEC07) პრაქტიკული |
112580 ასლანიშვილი მანანა უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
112487 გურამიშვილი მაია პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SCG0007-LS) პრაქტიკული |
112561 აფხაიძე თინათინ PR-ის საფუძვლები (FOPR0007-LS) პრაქტიკული |
112289 კუპრეიშვილი თამარი პოლიტიკური იდეოლოგიები (POLID07-LS) პრაქტიკული |
|
6-14:00 | 612280 მაისურაძე ნათელა Международное право прав человека (ILHR007-LS) практич. Работа |
|||||
7-15:00 | 112387 ბახსოლიანი ნანა ქართული ემიგრაცია ევროპაში (GEEU007) პრაქტიკული |
112580 კანდელაკი ოთარი Политическая география (HPG0007-LS) практич. Работа |
612381 თავდიშვილი მურმან Мировые цивилизации (WOCL007-LS) лекция |
112580, 112581 ლომიძე ნონა История дипломатии (HODIP07-LS) лекция |
112286 ვასაძე ხატია საერთაშორისო სახელშეკრულებლო სამართალი (IPL-0507-LS) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 112481 ყიფიანი მაია История и политика Европейского союза (HPEU007-LS) практич. Работа |
112586.1-7, 112562.1-7 ბურდული ია უცხოური ენა (გერმანული 2) (FLNG207-P) პრაქტიკული |
||||
9-17:00 | --- | 112535 შონია მურადი სოციოლოგია (APS00R7) ლექცია |
--- | 112286 გვენეტაძე ეპიფანე ნატოს ახალი სტრატეგია ევრაზიაში (NNSE007-LS) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | 712535 აბუთიძე მანანა ხელოვნების სტილთა ისტორია და თეორია (HITAS 07) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-409.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-411.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-406(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09-403(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-322ა(პროექ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 151411 ჭელიძე გრიგოლ Техническая механика (TMCMARR5) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 2339 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლექცია |
151411, 151407 ჭელიძე გრიგოლ Техническая механика (TMCMARR5) ლექცია |
2369, 2371, 2370 ჩხაიძე თენგიზ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლექცია |
151407 ჭელიძე გრიგოლ Техническая механика (TMCMARR5) საკურსო |
--- | --- |
4-12:00 | 151402 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) პრაქტიკული |
151407 ჭელიძე გრიგოლ Техническая механика (TMCMARR5) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 2368, 2366, 2367 ჯაფარიძე გიორგი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლექცია |
5-13:00 | 151402 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) საკურსო |
151404 ჭელიძე გრიგოლ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) პრაქტიკული |
151405 ჭელიძე გრიგოლ მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) საკურსო |
151402, 151401 ჭელიძე გრიგოლ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) ლექცია |
151404 ჭელიძე გრიგოლ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) საკურსო |
--- |
6-14:00 | 2375, 2376, 2377 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლექცია |
151401 ჭელიძე გრიგოლ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) პრაქტიკული |
151405 ჭელიძე გრიგოლ მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) ლექცია |
151403, 151415, 151404 ჭელიძე გრიგოლ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) ლექცია |
151401 ჭელიძე გრიგოლ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 7) საკურსო |
--- |
7-15:00 | --- | 151403 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) პრაქტიკული |
151415 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) საკურსო |
151411 ჭელიძე გრიგოლ Техническая механика (TMCMARR5) საკურსო |
2363, 2365, 2364 კახიანი მერაბ გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლექცია |
|
8-16:00 | --- | 2360, 2362, 2361 ნადირაშვილი გივი გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლექცია |
151403 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) საკურსო |
--- | 2374, 2373, 2372 წულუკიძე ნოშრევან გამოყენებითი მექანიკა2 (AM20005) ლექცია |
151415 რობაქიძე აბესალომ ტექნიკური მექანიკა (BTQME0 5) პრაქტიკული |
9-17:00 | --- | --- | --- | 151405 რობაქიძე აბესალომ მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (MELTM05) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-731ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-315ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108500.2-8 კეკელია ვალერიან ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
2-10:00 | 108281.1-8 დოლიძე მაია სოციალური ქსელების დაპროექტება (DSOCN08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | 108383.2-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 108581.2-8 კეკელია ვალერიან ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
7-15:00 | 108585.2-8 კეკელია ვალერიან ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
108582.1-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | 108281.2-8 მგელაძე ანტონ ინტელექტუალური სისტემები (INTS808) ლაბორატორიული |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | 108583.2-8 კეკელია ვალერიან ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
|||
9-17:00 | 108584.2-8 კეკელია ვალერიან ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | 108587.1-8 ოვსიანიკოვი კონსტანტინე ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (OPSFU08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-101.1.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#58 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-შახტა/ლაბ3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 3260 ლებანიძე ზურაბ ქანებისა და სამთო პროცესების ფიზიკა (PROCP03) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | 3417 ლებანიძე ზურაბ Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) практич. Работа |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | 3360 ლებანიძე ზურაბ ქანებისა და სამთო პროცესების ფიზიკა (PROCP03) პრაქტიკული |
3417 გუჯაბიძე ირაკლი Физические процессы в горных массивах (PPRMAR3) лекция |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 3417 ლებანიძე ზურაბ Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (SMCPIR3) практич. Работа |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | 3360 გოჩოლეიშვილი აკაკი გვირაბების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (CMSTU03) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | 3260 ლებანიძე ზურაბ სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული |
--- | --- | 3360 ლებანიძე ზურაბ სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MEBST03) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-611ა (კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-კათედრა#59 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-607ბ (კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 1370.2-1 ელოშვილი ნანა საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ექსპლოატაცია (EHAE101) ლაბორატორიული |
1365 რურუა ნუგზარ რკინიგზის ლიანდაგის ნორმატიული ბაზა (RWNB101) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 1365 რურუა ნუგზარ ლიანდაგების შეერთება და გადაკვეთა (CIRT101) საკურსო |
1365 კუპატაძე თორნიკე მეორე ლიანდაგების დაპროექტება (STRD101) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
3-11:00 | 1370 ელოშვილი ნანა საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ექსპლოატაცია (EHAE101) საკურსო |
--- | 1365 რურუა ნუგზარ რკინიგზის ლიანდაგის ნორმატიული ბაზა (RWNB101) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 1365 შალამბერიძე რევაზ რკინიგზების რეკონსტრუქცია (RCRW101) საკურსო |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151324 ირემაშვილი ხვიჩა სალიანდაგო მეურნეობის დაგეგმვა და მართვა (PLMTF05) საკურსო |
151324 კვანტალიანი გულვერი ლიანდაგის რეკონსტრუქცია (RCNTR05) პრაქტიკული |
1365 კუპატაძე თორნიკე მეორე ლიანდაგების დაპროექტება (STRD101) ლექცია |
--- |
7-15:00 | 151324 ტურძილაძე დალი ლიანდაგის მონიტორინგი (TMRWT05) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 151201 რურუა ნუგზარ ლიანდაგის კონსტრუქციული მოწყობა (SAR3205) ლექცია |
--- |
8-16:00 | 151201 რურუა ნუგზარ ლიანდაგის კონსტრუქციული მოწყობა (SAR3205) პრაქტიკული |
--- | 1365 შალამბერიძე რევაზ რკინიგზების რეკონსტრუქცია (RCRW101) პრაქტიკული |
--- | 1365 კუპატაძე თორნიკე რკინიგზების რეკონსტრუქცია (RCRW101) ლექცია |
--- |
9-17:00 | 151324 ირემაშვილი ხვიჩა სალიანდაგო მეურნეობის დაგეგმვა და მართვა (PLMTF05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 151324 ირემაშვილი ხვიჩა მიწის ვაკისის მოწყობა (DRDBD05) პრაქტიკული |
151324 ირემაშვილი ხვიჩა ლიანდაგის მდგომარეობის შეფასება (EVLRW05) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-605ბ (კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 1365 რურუა ნუგზარ სალიანდაგო მეურნეობის სტრუქტურა და მართვის სისტემები (SMTF101) სემინარი |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1365 რურუა ნუგზარ სალიანდაგო მეურნეობის სტრუქტურა და მართვის სისტემები (SMTF101) ლექცია |
1265 კუპატაძე თორნიკე რკინიგზების რეკონსტრუქცია (RCRW101) ლექცია |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 151519, 151520 გუგუნავა რუსუდან უცხოური ენა (რუსული 2) (FLNR207-P) პრაქტიკული |
1365 რურუა ნუგზარ ლიანდაგების შეერთება და გადაკვეთა (CIRT101) ლექცია |
151324 ირემაშვილი ხვიჩა მიწის ვაკისის მოწყობა (DRDBD05) საკურსო |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 1265 შალამბერიძე რევაზ რკინიგზების რეკონსტრუქცია (RCRW101) პრაქტიკული |
151324 ირემაშვილი ხვიჩა ლიანდაგის მდგომარეობის შეფასება (EVLRW05) პრაქტიკული |
1265 რურუა ნუგზარ ლიანდაგების შეერთება და გადაკვეთა (CIRT101) საკურსო |
151324 ირემაშვილი ხვიჩა ლიანდაგის მონიტორინგი (TMRWT05) ლექცია |
|
6-14:00 | 1265 რურუა ნუგზარ სალიანდაგო მეურნეობის სტრუქტურა და მართვის სისტემები (SMTF101) საკურსო |
--- | 1265 შალამბერიძე რევაზ რკინიგზების რეკონსტრუქცია (RCRW101) საკურსო |
--- | 1265 რურუა ნუგზარ სალიანდაგო მეურნეობის სტრუქტურა და მართვის სისტემები (SMTF101) ლექცია |
151324 კვანტალიანი გულვერი ლიანდაგის რეკონსტრუქცია (RCNTR05) საკურსო |
7-15:00 | 1265 რურუა ნუგზარ ლიანდაგების შეერთება და გადაკვეთა (CIRT101) ლექცია |
--- | --- | 151324 ირემაშვილი ხვიჩა მიწის ვაკისის მოწყობა (DRDBD05) ლექცია |
--- | 151324 კვანტალიანი გულვერი ლიანდაგის რეკონსტრუქცია (RCNTR05) ლექცია |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | 151324 ირემაშვილი ხვიჩა სალიანდაგო მეურნეობის დაგეგმვა და მართვა (PLMTF05) პრაქტიკული |
--- | 1265 კუპატაძე თორნიკე მეორე ლიანდაგების დაპროექტება (STRD101) პრაქტიკული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | 1265 კუპატაძე თორნიკე მეორე ლიანდაგების დაპროექტება (STRD101) ლექცია |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-601ბ (კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 251560 შალამბერიძე რევაზ ლიანდაგის მოწყობის ტექნიკური პირობები და ნორმები (TSCAT05) პრაქტიკული |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 151203 კიწმარიშვილი ქეთევანი ფირმის ორგანიზაცია და დაგეგმვა (ORGA005) ლექცია |
--- | --- | 121581 შალამბერიძე რევაზ მიწის ვაკისის მდგრადობის უზრუნველყოფა (ESRLWO1) პრაქტიკული |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 251560 ტურძილაძე დალი რკინიგზების აგების ტექნოლოგია, მექანიზაცია და ორგანიზაცია მთიანი რელიეფისა და ჩქაროსნული მოძრაობის პირობებში (RCTMO05) პრაქტიკული |
251560 შალამბერიძე რევაზ ლიანდაგის მოწყობის ტექნიკური პირობები და ნორმები (TSCAT05) პრაქტიკული |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 121581 შალამბერიძე რევაზ რკინიგზების მშენებლობა რთულ პირობებში (RWCDC01) პრაქტიკული |
121581 შალამბერიძე რევაზ ლიანდაგის მონიტორინგი და მდგომარეობის შეფასება (MESTR01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | 121581 შალამბერიძე რევაზ ლიანდაგისა და მოძრავი შემადგენლობის ურთიერთქმედება (IRS0605) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-623გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-529ა(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-608ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | 1270 კობახიძე კახაბერი ხიდები და მცირე ხელოვნური ნაგებობები საავტომობილო გზებზე (SACR101) ლექცია |
1270 ელოშვილი ნანა საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტება (HIAD101) საკურსო |
--- |
2-10:00 | 1370.1-1 ელოშვილი ნანა საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების ექსპლოატაცია (EHAE101) ლაბორატორიული |
151323 დათუკიშვილი გივი ხიდების ექსპლუატაცია გზებზე (EXPBR05) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | 151323 დათუკიშვილი გივი ხიდების აგების ტექნოლოგია და ხარისხის მართვა (COBQM05) ლექცია |
--- | 1270 კობახიძე კახაბერი ხიდები და მცირე ხელოვნური ნაგებობები საავტომობილო გზებზე (SACR101) საკურსო |
151323 თაქთაქიშვილი მანანა ხიდების ბურჯები (USTOB01) პრაქტიკული |
--- |
4-12:00 | --- | 151323 კობახიძე კახაბერი ხიდების ბურჯები (USTOB01) ლექცია |
1275 კობახიძე კახაბერი ხიდების ექსპლოატაცია (EXPOB01) ლექცია |
151323 თაქთაქიშვილი მანანა ხიდების გაანგარიშების საფუძვლები (MACAB05) პრაქტიკული |
--- | |
5-13:00 | --- | 151323 კობახიძე კახაბერი სეისმომედეგი ხიდების კონსტრუქციები (SASBR05) ლექცია |
1270 კობახიძე კახაბერი ხიდები და მცირე ხელოვნური ნაგებობები საავტომობილო გზებზე (SACR101) პრაქტიკული |
121582 წულუკიძე ბორის გვირაბების და მეტროპოლიტენების დაპროექტება და მშენებლობა 2(არჩევითი) (DACTU02) ლექცია |
||
6-14:00 | --- | --- | 151323 თაქთაქიშვილი მანანა ხიდების აგების ტექნოლოგია და ხარისხის მართვა (COBQM05) პრაქტიკული |
--- | --- | |
7-15:00 | 151323 დათუკიშვილი გივი ხიდების გაანგარიშების საფუძვლები (MACAB05) ლექცია |
121582 დათუკიშვილი გივი ხიდების ექსპლუატაცია 2(არჩევითი) (EXBRI02) საკურსო |
121582 დათუკიშვილი გივი ხიდების ექსპლუატაცია 2(არჩევითი) (EXBRI02) პრაქტიკული |
121582 აბაშიძე გურამ გვირაბებისა და მეტროპოლიტენების ექსპლუატ, 2(არჩევითი) (EXTUN02) საკურსო |
121582 წულუკიძე ბორის გვირაბების და მეტროპოლიტენების დაპროექტება და მშენებლობა 2(არჩევითი) (DACTU02) პრაქტიკული |
|
8-16:00 | 121582 დათუკიშვილი გივი ხიდების ექსპლუატაცია 2(არჩევითი) (EXBRI02) ლექცია |
121582 ჯანჯღავა ასლან დიდმალიანი ფოლადის ხიდები (DBSSB01) ლექცია |
1275 ჯანჯღავა ასლან ფოლადის ხიდები (STBRI01) პრაქტიკული |
121582 აბაშიძე გურამ გვირაბებისა და მეტროპოლიტენების ექსპლუატ, 2(არჩევითი) (EXTUN02) ლექცია |
--- | |
9-17:00 | --- | 151323 დათუკიშვილი გივი ხიდების ექსპლუატაცია გზებზე (EXPBR05) ლექცია |
121582 ჯანჯღავა ასლან დიდმალიანი ფოლადის ხიდები (DBSSB01) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | 1275 ჯანჯღავა ასლან ფოლადის ხიდები (STBRI01) ლექცია |
--- | 121582 აბაშიძე გურამ გვირაბებისა და მეტროპოლიტენების ექსპლუატ, 2(არჩევითი) (EXTUN02) პრაქტიკული |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
07-109 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 151303.1-5 ზურიკაშვილი მიხეილ ავტომობილების ტექნიკური მომსახურება (MVM0205) ლაბორატორიული |
--- | 151327.1-5 ხმიადაშვილი ჯემალ ავტომობილების ტექნიკური მომსახურება (MVM0205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | 151327.2-5 ხმიადაშვილი ჯემალ ავტომობილების ტექნიკური მომსახურება (MVM0205) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | 151303.2-5 ზურიკაშვილი მიხეილ ავტომობილების ტექნიკური მომსახურება (MVM0205) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-კათედრა#12 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 4360 ოქროსაშვილი მიხეილ თერმულად დამუშავებული ნაკეთობების დეფექტები და მათი კონტროლის მეთოდები (DPTCM04) ლექცია |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 4360 ოქროსაშვილი მიხეილ ელექტრონულ-სხივური ტექნოლოგიები (ELBTE04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 4360 ოქროსაშვილი მიხეილ ელექტრონულ-სხივური ტექნოლოგიები (ELBTE04) ლექცია |
4360 ოქროსაშვილი მიხეილ თერმულად დამუშავებული ნაკეთობების დეფექტები და მათი კონტროლის მეთოდები (DPTCM04) პრაქტიკული |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | 4360 ოქროსაშვილი მიხეილ ელექტრონულ-სხივური ტექნოლოგიები (ELBTE04) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | 0083 ოქროსაშვილი მიხეილ ფიზიკური ლითონმცოდნეობა (PHMET04-L) ლექცია |
--- | --- |
8-16:00 | --- | 0083 ოქროსაშვილი მიხეილ ფიზიკური ლითონმცოდნეობა (PHMET04-L) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-611 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | 4561.1-4 ლოლაძე თამარ ზოგადი მეტალოგრაფია (GMETG04) ლაბორატორიული |
--- | 4561.2-4 ლოლაძე თამარ ზოგადი მეტალოგრაფია (GMETG04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | 151523 ლოლაძე თამარ ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (TMAMS05) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | 151526 ლოლაძე თამარ მასალათმცოდნეობა (MSC2308) ლაბორატორიული |
--- | 151524 ლოლაძე თამარ Технология металла и материаловедение (TMAMSR5) ლაბორატორიული |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-708.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 4560.1-4 ბერაძე გოჩა თუჯის სხმულების სტრუქტურა და თვისებები (SPCIP04) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-701.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 4561.2-4 ბარბაქაძე არჩილ თუჯის სხმულების სტრუქტურა და თვისებები (SPCIP04) ლაბორატორიული |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-707 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 4460 ხიდაშელი ნუგზარ სხმული სტრუქტურის ფორმირება და ჩამოსხმის მეთოდები (FMSFM04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-კათედრა#26 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-ბოჭკ.არმ.კომპ.მასალების ს/ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | 4460 ნოზაძე დავით ახალი მასალები და ნანოტექნოლოგიები (NMNAN 04) პრაქტიკული |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | 4460 ნოზაძე დავით ახალი მასალები და ნანოტექნოლოგიები (NMNAN 04) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-კათედრა#123 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | 0082 ჩხიკვაძე ლევან ფერადი ლითონების წარმოების თეორიული ასპექტები (THPNM004) ლექცია |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-604ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 1375 კორგანოვი ალექსანდრე ხიდების მშენებლობა (CONOB01) ლექცია |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 1375 ცვარიანი თამაზ ხიდების ექსპლოატაცია (EXPOB01) ლექცია |
1370 კორგანოვი ალექსანდრე ხიდები და მცირე ხელოვნური ნაგებობები საავტომობილო გზებზე (SACR101) ლექცია |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 1375 კორგანოვი ალექსანდრე ხიდების მშენებლობა (CONOB01) საკურსო |
1275 ყურაშვილი აბესალომი სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობა სამთო ხერხით (CTTMM01) პრაქტიკული |
--- | 1275 ყურაშვილი აბესალომი სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობა სამთო ხერხით (CTTMM01) ლექცია |
|
4-12:00 | --- | 1375 წულუკიძე ბორის სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობა სამთო ხერხით (CTTMM01) ლექცია |
1370 კორგანოვი ალექსანდრე ხიდები და მცირე ხელოვნური ნაგებობები საავტომობილო გზებზე (SACR101) საკურსო |
--- | 1370 კორგანოვი ალექსანდრე ხიდები და მცირე ხელოვნური ნაგებობები საავტომობილო გზებზე (SACR101) პრაქტიკული |
|
5-13:00 | --- | --- | 1275 ყურაშვილი აბესალომი სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობა სამთო ხერხით (CTTMM01) საკურსო |
1375 კორგანოვი ალექსანდრე ხიდების მშენებლობა (CONOB01) პრაქტიკული |
||
6-14:00 | --- | 1365 ჭურაძე კონსტანტინე ხელოვნური ნაგებობები (RWRB101) ლექცია |
1275 მაისურაძე ბორისი ხიდების ბურჯები (USTOB01) ლექცია |
--- | 1375 წულუკიძე ბორის სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობა სამთო ხერხით (CTTMM01) პრაქტიკული |
|
7-15:00 | --- | --- | 121582 მაისურაძე ბორისი დიდმალიანი რკინაბეტონის ხიდები (DBRCB01) პრაქტიკული |
--- | 1375 ყურაშვილი აბესალომი სატრანსპორტო გვირაბების ექსპლოატაცია და მონიტორინგი (EXMTT01) ლექცია |
|
8-16:00 | 1375 გრძელიშვილი მარინა სატრანსპორტო გვირაბების გაყვანა მექანიზებული ხერხით (CTTMW01) საკურსო |
1375 მაისურაძე ბორისი ხიდების ბურჯები (USTOB01) ლექცია |
1275 ჭურაძე კონსტანტინე სატრანსპორტო გვირაბების ექსპლოატაცია და მონიტორინგი (EXMTT01) ლექცია |
121582 მაისურაძე ბორისი დიდმალიანი რკინაბეტონის ხიდები (DBRCB01) ლექცია |
--- | --- |
9-17:00 | 1375 გრძელიშვილი მარინა სატრანსპორტო გვირაბების გაყვანა მექანიზებული ხერხით (CTTMW01) ლექცია |
1375 მაისურაძე ბორისი ფოლადის ხიდები (STBRI01) ლექცია |
1375 მაისურაძე ბორისი ფოლადის ხიდები (STBRI01) პრაქტიკული |
1275 მაისურაძე ბორისი ხიდების ბურჯები (USTOB01) პრაქტიკული |
--- | 1375 წულუკიძე ბორის სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობა სამთო ხერხით (CTTMM01) საკურსო |
10-18:00 | --- | --- | 1375 მაისურაძე ბორისი ხიდების ბურჯები (USTOB01) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-415ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 1375 ცქვიტინიძე ლალი სატრანსპორტო გვირაბების ექსპლოატაცია და მონიტორინგი (EXMTT01) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | 1375 ცქვიტინიძე ლალი ხიდების ექსპლოატაცია (EXPOB01) ლაბორატორიული |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | 1275 ცქვიტინიძე ლალი ხიდების ექსპლოატაცია (EXPOB01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | 1275 ცქვიტინიძე ლალი სატრანსპორტო გვირაბების ექსპლოატაცია და მონიტორინგი (EXMTT01) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-501ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-210დ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | 108410.1-8 აბელაშვილი ნოდარ მართვის ინჟინერიის საფუძვლები; (CENG108) ლაბორატორიული |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-217 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 2371 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 2467 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
--- | --- | --- | 2373 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
3-11:00 | 2363 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
2470 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
--- | 2248 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროელექტროსადგურების ძირითადი ჰიდროსატურბინო მოწყობილობა (MAHEH02 ) საკურსო |
2248 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარების წყალენერგეტიკული რეჟიმების გაანგარიშების მეთოდები (CMWER02) პრაქტიკული |
2372 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
4-12:00 | 2475 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
2465 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
--- | 2463 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
2461 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
|
5-13:00 | --- | 2466 კიკაჩეიშვილი ნათია ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
--- | 2473 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
--- | 2460 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
6-14:00 | 2248 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროელექტროსადგურების ძირითადი ჰიდროსატურბინო მოწყობილობა (MAHEH02 ) ლექცია |
--- | 2474 ხელიძე გრიგოლ ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (HECTF02) საკურსო |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 2360 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროელექტროსადგურის ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (HHUHPS02) საკურსო |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | 25031 ხელიძე გრიგოლ მიკრო,მინი და მცირე ჰესების ჰიდროენეგეტიკული მოწყობილობების დაპროექტება2 (MMSH202) ლექცია |
25031 შატაკიშვილი ლენა მიკრო,მინი და მცირე ჰესების ჰიდროენეგეტიკული მოწყობილობების დაპროექტება2 (MMSH202) პრაქტიკული |
25031 ნონიევი ივანე ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) საკურსო |
--- |
9-17:00 | 25031 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროსატურბინო მოწყობილობის სპეცკურსი 2 (HTE2002) პრაქტიკული |
--- | 25031 ნონიევი ივანე ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) პრაქტიკული |
--- | ||
10-18:00 | 25031 სამსონაშვილი პავლე ჰიდროსატურბინო მოწყობილობის სპეცკურსი 2 (HTE2002) ლექცია |
--- | --- | 25031 ნონიევი ივანე ჰესების რეაბილიტაცია1 (RPPH102) ლექცია |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-614ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 6501.1-6 ნანიტაშვილი ეკა არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | 6502 დავითაია მაია არქიტექტურის ისტორია. უძველესი სამყარო და ანტიკური პერიოდი: საქართველო და მსოფლიო (AHEHA06) პრაქტიკული |
--- | 6502.1-6 კობიაშვილი გელა არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 6402.1-6 ბუზალაძე ნოდარი არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | 2015/5 ასათიანი ნათია ჟურნალიზმი - 2 (JURN206) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6506 ასათიანი ნათია არქიტექტურის ისტორია. უძველესი სამყარო და ანტიკური პერიოდი: საქართველო და მსოფლიო (AHEHA06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 6501.3-6 გოგოლაძე ნინო უცხოური ენა (ინგლისური 2) (FLNE207-P ) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-614ც.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 6501.2-6 შავაძე ზაქარია არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 6502.2-6 ნანიტაშვილი ეკა არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 6402.2-6 გუჯაბიძე მერაბ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-614ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | 6501.3-6 ხვედელიძე ლალი არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 6502.3-6 ხვედელიძე ლალი არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 6402.3-6 დოგრაშვილი თამაზ არქიტექტურული პროექტირება (ARCPR06) პრაქტიკული |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-614ც.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-216ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-220ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-222ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-313ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 62411.1-6 ერისთავი თინათინ რეკლამა და შუქრეკლამა (ILLUM06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 62213.1-6 გეგელია გიული ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | 63110.1-6 იმნაძე ნინო სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | 62212.1-6 მჭედლიძე დონარა ქალაქის დაპროექტება (URBP206) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 63310.1-6 კორკოტაშვილი ალეკო საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
7-15:00 | 62313.1-6 დაუთაშვილი ნინო ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
62412.1-6 ერისთავი თინათინ რეკლამა და შუქრეკლამა (ILLUM06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-314ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 2015/3 მჭედლიშვილი ვალერი თანამედროვე სტილების ჩამოყალიბება (FMSTY06) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | 2015/3 მჭედლიშვილი ვალერი თანამედროვე სტილების ჩამოყალიბება (FMSTY06) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-412ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | 2015/6/1 მიქიაშვილი გოჩა მდგრადი განვითარების შენობების არქიტექტურული კონსტრუქციები (CONSI06) საკურსო პროექტი. |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | 2015/6/1 მიქიაშვილი გოჩა მდგრადი განვითარების შენობების არქიტექტურული კონსტრუქციები (CONSI06) ლექცია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-504ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-608ც | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-313ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | 62411.2-6 კიკნაველიძე დავით რეკლამა და შუქრეკლამა (ILLUM06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | 62213.2-6 იმნაძე ნინო ურბანული და მოცულობითი არქიტექტურული პროექტირების სინთეზი (SUARD06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | 63110.2-6 ქობულია ვასილ სამრეწველო და სატრანსპორტო შენობა-ნაგებობების პროექტირება (DESIB06) პრაქტიკული |
--- | 62212.2-6 ნახუცრიშვილი ოთარ ქალაქის დაპროექტება (URBP206) პრაქტიკული |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | 63310.2-6 ქოჩლაძე ნათია საზოგადოებრივი შენობების ინტერიერის დაპროექტება (DIPBL06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
7-15:00 | 62313.2-6 კორკოტაშვილი ალეკო ავეჯი, ტექსტილი და აქსესუარები ინტერიერში (DTEXA06) პრაქტიკული |
62412.2-6 კიკნაველიძე დავით რეკლამა და შუქრეკლამა (ILLUM06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-313ა.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-117(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | 2015/6 კიღურაძე ომარ ენერგოეფექტური ტექნოლოგიები (ENEFT02) ლაბორატორიული |
2015/6/1 კიღურაძე ომარ თბოფიზიკის საფუძვლები 1 (BTPH106) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | 2015/6 კიღურაძე ომარ ენერგოეფექტური ტექნოლოგიები (ENEFT02) ლექცია |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | 2015/6 კიღურაძე ომარ თბოფიზიკის საფუძვლები 2 (BTPH206) ლექცია |
2015/6/1 კიღურაძე ომარ თბოფიზიკის საფუძვლები 1 (BTPH106) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | 2015/6 კიღურაძე ომარ თბოფიზიკის საფუძვლები 2 (BTPH206) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-611ც.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | 6503.3-6 ხვედელიძე ლალი არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- |
3-11:00 | --- | --- | 6507.3-6 ჭანტურია თამარ არქიტექტურული გრაფიკა (ARCGR06) პრაქტიკული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 65001.1-6 სეხნიაშვილი მაია ფერწერა.ფერადი გრაფიკა (PGGRA06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 6502.1-6 თოიძე ლალი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 6508.2-6 ცინდელანი ეკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 6500.2-6 ცინდელანი ეკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
6508.1-6 ცინცაძე გიორგი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6504.2-6 ცინცაძე გიორგი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
65001.1-6 სეხნიაშვილი მაია ფერწერა.ფერადი გრაფიკა (PGGRA06) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | 6501.1-6 გოცირიძე მაკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | 65001.2-6 ქუთათელაძე ლალი ფერწერა.ფერადი გრაფიკა (PGGRA06) პრაქტიკული |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | 6502.2-6 ცინდელანი ეკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | 6503.2-6 ბულია რუსუდან ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 6506.2-6 პაპელიშვილი ზურაბ ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
6507.2-6 ჩოფიკაშვილი მზია ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6504.1-6 ბულია რუსუდან ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
65001.2-6 ქუთათელაძე ლალი ფერწერა.ფერადი გრაფიკა (PGGRA06) პრაქტიკული |
--- | ||
9-17:00 | --- | 6506.1-6 ცინცაძე გიორგი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 6504.2-6 ცინცაძე გიორგი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 6503.1-6 თოიძე ლალი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 6500.1-6 ბულია რუსუდან ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
6503.1-6 თოიძე ლალი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6502.1-6 თოიძე ლალი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | 6501.2-6 სეხნიაშვილი მაია ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | 6504.1-6 ბულია რუსუდან ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 6507.2-6 ჩოფიკაშვილი მზია ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 6506.1-6 ცინცაძე გიორგი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
6508.2-6 ცინდელანი ეკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 6502.2-6 ცინდელანი ეკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | 6505.1-6 ჟღენტი მაკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 6508.1-6 ცინცაძე გიორგი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 6505.2-6 თოიძე ლალი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
6507.1-6 ჟღენტი მაკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 6500.2-6 ცინდელანი ეკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | 6507.1-6 ჟღენტი მაკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | 6505.1-6 ჟღენტი მაკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
6503.2-6 ბულია რუსუდან ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | 6505.2-6 თოიძე ლალი ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 6501.1-6 გოცირიძე მაკა ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 6506.2-6 პაპელიშვილი ზურაბ ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | 6501.2-6 სეხნიაშვილი მაია ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | 6500.1-6 ბულია რუსუდან ხატვა – რთული ფორმები (DRADF06) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-402ა.9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-114 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | 151402.2-5 რაზმაძე მარინე თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | 2246.1-2 არაბიძე გია თბოენერგეტიკული დანადგარებიდ გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED02) ლაბორატორიული |
151407.2-5 ჩხაიძე ბაადურ თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | 151402.1-5 რაზმაძე მარინე თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
--- | 2246.2-2 არაბიძე გია თბოენერგეტიკული დანადგარებიდ გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EITED02) ლაბორატორიული |
--- | --- |
9-17:00 | --- | 151403.2-5 რაზმაძე მარინე თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
--- | 151407.1-5 ჩხაიძე ბაადურ თბოტექნიკა (THENG78) ლაბორატორიული |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-100(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 24037 სამადაშვილი არჩილ ტექნოლოგიური ინოვაციის სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTI002EA1) ლექცია |
8-16:00 | 25035 სამადაშვილი არჩილ პროცესული ორგანიზაციის საწარმოო სისტემები (ISPO002-LS) პრაქტიკული |
--- | --- | 24037 სამადაშვილი არჩილ ტექნოლოგიური ინოვაციის სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTI002EA1) პრაქტიკული |
--- | |
9-17:00 | 24037 სამადაშვილი არჩილ ტექნოლოგიური ინოვაციის სტრატეგიული მენეჯმენტი (SMTI002EA1) ლაბორატორიული |
--- | --- | 24037 სამადაშვილი არჩილ ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) პრაქტიკული |
||
10-18:00 | 25035 სამადაშვილი არჩილ პროცესული ორგანიზაციის საწარმოო სისტემები (ISPO002-LS) ლექცია |
24037 სამადაშვილი არჩილ ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) ლაბორატორიული |
24037 სამადაშვილი არჩილ ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BPEAM02EA1) ლექცია |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-508/1ბ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | 108508 იავიჩი მაქსიმ პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლექცია |
--- | 108508 იავიჩი მაქსიმ ალგორითმიზაციის საფუძვლები და დაპროგრამება (FAPRO08) ლექცია |
108508 იავიჩი მაქსიმ პერსონალური გამოყენების სისტემები (PAS0208) ლაბორატორიული |
2-10:00 | --- | 108508 ინასარიძე ხვედრი წრფივი ალგებრა და გეომეტრია2 (LALG208) ლექცია |
108508 იავიჩი მაქსიმ ალგორითმიზაციის საფუძვლები და დაპროგრამება (FAPRO08) პრაქტიკული |
--- | 108508 იავიჩი მაქსიმ პროგრამირება visual basic (PRVBN08) ლექცია |
|
3-11:00 | 108508 ცაბაძე თეიმურაზ გრაფთა თეორია და კომბინატორიკა (GRTHC08) პრაქტიკული |
108508 ინასარიძე ხვედრი წრფივი ალგებრა და გეომეტრია2 (LALG208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | 108508 იავიჩი მაქსიმ პროგრამირება visual basic (PRVBN08) ლაბორატორიული |
4-12:00 | --- | --- | 108508 კლიმიაშვილი ალექსანდრე მათემატიკური ანალიზი 2 (MAA0908) ლექცია |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | 108508 კლიმიაშვილი ალექსანდრე მათემატიკური ანალიზი 2 (MAA0908) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | 85104 გიორგობიანი გიორგი სტატისტიკა მენეჯერებისათვის 2 (STAT208) ლექცია |
--- | 85104 ტარიელაძე ვაჟა საპენსიო რისკიების ინფორმაციული მოდელირება (RISK208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 85104 გიორგობიანი გიორგი სტატისტიკა მენეჯერებისათვის 2 (STAT208) პრაქტიკული |
|
11-19:00 | --- | --- | 85104 ტარიელაძე ვაჟა საპენსიო რისკიების ინფორმაციული მოდელირება (RISK208) ლექცია |
--- | 85104 გულუა დავით მოდელირება გადაწყვეტილების თეორიაში და პროგნოზირება ბიზნესში 2 (MPRB208) პრაქტიკული |
|
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | 85104 გულუა დავით მოდელირება გადაწყვეტილების თეორიაში და პროგნოზირება ბიზნესში 2 (MPRB208) ლექცია |
|
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
06-513ბ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | 85104 ღურწკაია ფიქრია ფინანსური ინფორმატიკა 2 (FI208) პრაქტიკული |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | 85104 ღურწკაია ფიქრია ფინანსური ინფორმატიკა 2 (FI208) ლექცია |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-509(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | 25010.6-2 ხუნწარია ჯანიკო ციფრული ტელეხედვა (DT00002) პრაქტიკული |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | 25010.2-2 ხუნწარია ჯანიკო ციფრული ტელეხედვა (DT00002) ლექცია |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-344ბ(კ) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-313ბ.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | 112563.2-7 კვესელავა ქეთევან Информационные технологии - 2 (INFB208-LB) лаборат.работа |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | 108570.2-8 კოტრიკაძე გულნარა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | 108385.1-8 მაჭარაძე თენგიზ ბიზნეს–მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (BDCAN08) ლაბორატორიული |
--- | 108382.1-8 მაჭარაძე თენგიზ ბიზნეს–მონაცემთა კომპიუტერული ანალიზი (BDCAN08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | 108383.1-8 ტაკაშვილი ვალერი მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლაბორატორიული |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | 108383.1-8 ბარდაველიძე ხათუნა ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლაბორატორიული |
108406.2-8 ხუციშვილი დავით დაპროგრამების საფუძვლები 2 (C++ ენის ბაზაზე) (BP20008) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
7-15:00 | 108384.1-8 ბარდაველიძე ხათუნა ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლაბორატორიული |
108405.2-8 ხუციშვილი დავით დაპროგრამების საფუძვლები 2 (C++ ენის ბაზაზე) (BP20008) ლაბორატორიული |
108384.1-8 ბჟალავა ნიკოლოზ კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (NAD1598) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
8-16:00 | 108381.2-8 ვარძიაშვილი ნინო ინფორმაციული მენეჯმენტის კომპიუტერული ტექნოლოგიები (CTINM08) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | 108381.2-8 ბუზიაშვილი თამარ მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლაბორატორიული |
--- | 108384.1-8 ჭოლიკიძე ლევან მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემები (MBMAN08) ლაბორატორიული |
--- | --- | |
10-18:00 | 108572.2-8 კოტრიკაძე გულნარა მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამირება (DSP0008) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
08-311.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 151506.2-5 ტორონჯაძე გიორგი ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (ELAEN02) ლაბორატორიული |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
02-609.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | 108433.2-8 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | 108434.2-8 დემეტრაძე მარინე გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EMPRER4) ლაბორატორიული |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
03-შახტა/ლაბ4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | 3214 გუჯაბიძე ირაკლი Ресурсы нефти и газа Грузии и сопредельных стран (RGACPR3) лекция |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
01-კათედრა#47.1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |